Václav Stráda

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 19 let
Aktuální klub
Slavoj Litoměřice
Výška
186 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
254
Procento vítězství
48.8%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2019/20 kadeti U17 - skupina A Sluneta Ústí n. L. 11 - 10.6 4.5 0.0 0.5 0.0 0.4/1 36.4 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out A Sluneta Ústí n. L. 5 - 9.4 3.8 0.0 0.2 0.0 1.2/3.2 37.5 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 2 23.5 9.5 3.5 /10.5 33.3 0.5 20.0 1/1 100.0 3.0 4.0
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina C Sluneta Ústí n. L. 12 - 7.8 3.7 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. B Sluneta Ústí n. L. 9 - 10.8 4.7 0.0 0.2 0.0 0.8/2.4 31.8 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina B Sluneta Ústí n. L. 11 - 17.5 8.1 0.0 0.1 0.0 1.1/2.2 50.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sluneta Ústí n. L. 14 - 16.3 6.6 0.0 0.5 0.0 1.5/3.9 38.9 - -
2018/19 mladší žáci U14 - MČR skupina A Sluneta Ústí n. L. 3 23.7 8.3 3.7 42.3 0 0.0 1/2.3 42.9 1.7 6.3
2018/19 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Sluneta Ústí n. L. 2 25.5 20.0 6.5 56.5 1.5 30.0 2.5/5 50.0 3.0 16.5
2016/17 starší minižáci U13 - starší minižáci U13, Oblastní přebor SLUNETA Ústí n.L. 2 - 3.0 1.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 žáci U15 - skupina C SLUNETA Ústí n.L. 2 - 10.5 5 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina B SLUNETA Ústí n.L. 12 - 3.7 1.3 0.0 0.3 0.0 0.4/0.6 71.4 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A SLUNETA Ústí n.L. 14 - 11.1 4.4 0.0 0.6 0.0 0.6/1.6 39.1 - -
2018/19 žáci U15 - skupina A SLUNETA Ústí n.L. 2 - 2.5 1 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2018/19 žáci U15 - 2. kolo SLUNETA Ústí n.L. 2 - 12.5 5 0.0 0.5 0.0 1/1.5 66.7 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina A SLUNETA Ústí n.L. 11 - 17.6 7.1 0.0 0.3 0.0 2.6/3.8 69.0 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga SLUNETA Ústí n.L. 10 - 15.3 5.8 0.0 0.8 0.0 1.3/3.1 41.9 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A SLUNETA Ústí n. L. 3 - 7.7 2.7 0.0 0.3 0.0 1.3/3.3 40.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BK Loko Plzeň 8 17.1 6.1 1.9 /4.5 41.7 0.8 28.6 0.1/0.5 25.0 0.6 2.5
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Loko Plzeň 12 28.3 16.7 5.3 /11.2 47.8 1.2 30.4 2.5/3.8 65.2 1.7 17.0
2021/22 junioři U19 - nadstavba B BK Loko Plzeň 5 14.8 5.0 1.2 /4 30.0 0.8 28.6 0.2/0.8 25.0 0.4 3.0
2021/22 junioři U19 - play-out A SLUNETA Ústí n. L. 2 - 20.0 5 0.0 2.5 0.0 2.5/4 62.5 - -
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A BK Loko Plzeň 8 26.0 14.0 4.6 /9.4 49.3 0.9 24.1 2.1/3.5 60.7 1.5 13.8
2021/22 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 4 12.5 3.8 1.3 /4 31.3 0 0.0 1.3/1.5 83.3 0.8 4.3
2021/22 kadeti U17 - předkolo play-off BK Loko Plzeň 3 26.3 9.7 3.7 /8.7 42.3 0 0.0 2.3/4.7 50.0 0.3 7.3
2022/23 junioři U19 - Skupina A SLUNETA Ústí n. L. 3 - 18.0 3 0.0 3.7 0.0 1/2 50.0 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina A SLUNETA Ústí n. L. 2 - 17.0 4.5 0.0 2.5 0.0 0.5/2 25.0 - -
2022/23 junioři U19 - skupina A Slavoj Litoměřice 11 29.4 8.8 2.8 /6.3 44.9 0.7 20.0 1/2.5 40.7 2.1 5.6
2022/23 muži - skupina B Slavoj BK Litoměřice B 15 - 5.7 1.6 0.0 0.7 0.0 0.3/0.9 38.5 - -
2022/23 junioři U19 - nadstavba B Slavoj Litoměřice 8 28.3 10.3 3.4 /8.8 38.6 0.8 17.6 1.3/1.8 71.4 1.4 7.1
2022/23 junioři U19 - play-out A SLUNETA Ústí n. L. 3 - 20.3 4.7 0.0 3.3 0.0 1/1.7 60.0 - -
2022/23 junioři U19 - play-out Slavoj Litoměřice 6 28.0 11.7 3.8 /8.7 44.2 1 23.1 1/2.2 46.2 1.2 6.8
2022/23 muži - play-off B Slavoj BK Litoměřice B 1 - 5.0 1 0.0 1 0.0 0/0 0.0 - -
2023/24 junioři U19 - kvalifikace o extraligu Slavoj Litoměřice 3 33.0 11.7 3.3 /11 30.3 1 18.8 2/5 40.0 1.7 3.0
2023/24 muži - skupina B Slavoj BK Litoměřice B 2 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2023/24 junioři U19 - skupina A Slavoj Litoměřice 14 28.0 11.6 3.6 /8.6 42.5 1 20.9 1.4/2.4 57.6 1.4 7.4
2023/24 junioři U19 - Skupina A SLUNETA Ústí n. L. 4 - 7.0 1.5 0.0 0.3 0.0 3.3/5.5 59.1 - -
2023/24 muži - skupina ZÁPAD Slavoj BK Litoměřice 6 12.0 1.0 0.3 /2 16.7 0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.5 -0.7
2023/24 junioři U19 - nadstavba B Slavoj Litoměřice 4 31.5 14.0 5 /11.8 42.6 1 19.0 1/2.3 44.4 1.5 11.8
2023/24 muži - skupina C 1.-6. místo Slavoj BK Litoměřice 2 12.5 1.0 0.5 /2 25.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -5.5
Průměr za kariéru 21.1 9.8 10.8 3.9 54.9 0.6 23.4 1.1/2.2 151.7 1.4 3.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 BK Jiskra Domažlice 22. 10. 2023
2B body 11 BA Nymburk 3. 12. 2023
3B body 3 Sokol pražský 24. 9. 2023
Obranné doskoky 10 NH Ostrava 28. 1. 2024
Útočné doskoky 4 BK Loko Plzeň 17. 12. 2023
Doskoky celkem 12 BK Loko Plzeň 17. 12. 2023
Body 27 BA Nymburk 3. 12. 2023
Užitečnost 25 BA Nymburk 3. 12. 2023
Asistence 5 GBA Sojky Pelhřimov 14. 1. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BK Jiskra Domažlice 22. 10. 2023 2023/24
2B body 12 USK Praha 7. 10. 2018 2018/19
3B body 6 Sokol Nová Paka 28. 5. 2022 2022/23
Obranné doskoky 10 Válečníci Děčín 28. 11. 2021 2021/22
Útočné doskoky 7 Snakes Ostrava 11. 3. 2023 2022/23
Doskoky celkem 15 Válečníci Děčín 28. 11. 2021 2021/22
Body 35 Válečníci Děčín 28. 11. 2021 2021/22
Užitečnost 43 Válečníci Děčín 28. 11. 2021 2021/22
Asistence 5 Sokol Pražský 26. 9. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 5. 2023 kvalifikace o extraligu BCM Orli Prostějov 33:15 9 3 25.0 1 20.0 0/0 0
20. 5. 2023 kvalifikace o extraligu Válečníci Děčín 34:48 12 3 30.0 0 0.0 6/13 46.2
21. 5. 2023 kvalifikace o extraligu Levharti Chomutov 30:34 14 4 36.4 2 28.6 0/2 0.0
16. 9. 2023 skupina B CZ.ACADEMY 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/2 0.0
17. 9. 2023 skupina B Sokol Žižkov 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 9. 2023 skupina A USK 26:54 10 2 22.2 2 50.0 0/0 0
24. 9. 2023 skupina A Sokol pražský 22:30 9 0 0.0 3 60.0 0/0 0
28. 9. 2023 skupina A Válečníci Děčín 35:27 14 4 40.0 2 28.6 0/0 0
7. 10. 2023 skupina A BA Nymburk 28:51 11 4 50.0 1 16.7 0/0 0
8. 10. 2023 skupina A Tygři Praha 24:01 8 1 20.0 2 40.0 0/2 0.0
21. 10. 2023 Skupina A BA Grizzlies Plzeň 0:00 9 2 0.0 0 0.0 5/12 41.7
22. 10. 2023 Skupina A BK Jiskra Domažlice 0:00 12 2 0.0 0 0.0 8/10 80.0
7. 11. 2023 skupina A Sokol Písek 25:58 6 1 14.3 1 16.7 1/2 50.0
11. 11. 2023 skupina A Sokol pražský 31:04 10 4 44.4 0 0.0 2/2 100.0
12. 11. 2023 Skupina A Sokol Žižkov 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/0 0
12. 11. 2023 skupina A USK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 11. 2023 Skupina A Levharti Chomutov 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 11. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 32:30 13 5 62.5 0 0.0 3/7 42.9
2. 12. 2023 skupina A Tygři Praha 27:12 17 7 46.7 0 0.0 3/5 60.0
3. 12. 2023 skupina A BA Nymburk 35:36 27 11 84.6 1 25.0 2/4 50.0
7. 12. 2023 skupina A Válečníci Děčín 34:25 8 3 42.9 0 0.0 2/2 100.0
15. 12. 2023 skupina ZÁPAD PLZ 2:12 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 12. 2023 skupina A Sokol Písek 34:04 15 6 66.7 1 20.0 0/0 0
17. 12. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 32:55 15 3 20.0 1 16.7 6/9 66.7
7. 1. 2024 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 23:45 3 1 50.0 0 0.0 1/2 50.0
12. 1. 2024 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 14:24 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
13. 1. 2024 nadstavba B PCE 26:42 13 5 38.5 1 16.7 0/0 0
14. 1. 2024 nadstavba B GBA Sojky Pelhřimov 33:22 12 4 57.1 0 0.0 4/6 66.7
17. 1. 2024 skupina ZÁPAD USK Praha B 23:00 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
18. 1. 2024 skupina ZÁPAD Sokol Pražský 5:59 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
26. 1. 2024 skupina ZÁPAD JHR 3:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 1. 2024 nadstavba B Snakes Ostrava 30:18 19 8 47.1 1 50.0 0/0 0
28. 1. 2024 nadstavba B NH Ostrava 35:09 12 3 30.0 2 25.0 0/3 0.0
9. 2. 2024 skupina C 1.-6. místo HKR 3:18 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 3. 2024 skupina C 1.-6. místo HKR 21:22 2 1 25.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 35 712:35 294 92 42.6 22 19.5 44/85 51.8
Průměr 35 20:21 8.4 2.6 42.6 0.6 19.5 1.3/2.4 51.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BCM Orli Prostějov 9 21:55 9.0 2.7 40.7 0.9 26.7 1.0/1.2 81.8 1.2
Snakes Ostrava 6 27:06 12.0 4.7 39.4 0.5 14.3 1.2/1.5 77.8 1.0
BA Nymburk 5 29:41 14.2 6.0 65.2 0.6 15.0 0.4/1.2 33.3 1.8
Válečníci Děčín 5 20:56 13.8 4.0 74.1 1.2 46.2 2.2/4.2 52.4 2.0
Válečníci Děčín 5 12:51 13.8 4.2 75.0 0.8 33.3 3.0/5.8 51.7 3.0
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 17.3 6.5 0.0 0.8 0.0 2.0/3.3 61.5 2.8
BK Loko Plzeň 6 29:36 11.2 3.5 41.2 0.7 13.3 2.2/4.8 44.8 1.7
Sokol Písek 3 0:00 20.7 7.0 0.0 1.7 0.0 1.7/6.0 27.8 1.7
USK Praha 2 0:00 25.0 11.0 0.0 0.5 0.0 1.5/4.0 37.5 3.0
BK Klatovy 5 0:00 9.6 4.2 0.0 0.2 0.0 0.6/1.4 42.9 0.6
Tygři Praha 5 21:30 9.0 3.0 51.7 0.6 17.6 1.2/2.6 46.2 1.0
BK Chomutov 4 0:00 11.3 5.0 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 62.5 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 21.0 8.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 0.5
USK 3 30:16 13.7 4.0 40.0 1.3 50.0 1.7/2.0 83.3 2.3
Sokol Pražský 2 30:01 20.0 8.5 60.7 1.0 18.2 0.0/0.0 0.0 1.5
NH Ostrava 4 26:31 10.0 2.0 26.7 1.8 33.3 0.8/2.0 37.5 1.0
BA Nymburk 3 25:04 13.0 5.0 45.5 0.3 9.1 2.0/2.0 100.0 2.3
BK Horejsek Děčín 3 0:00 13.0 5.7 0.0 0.3 0.0 0.7/2.0 33.3 1.0
BK Klatovy 2 0:00 18.5 8.0 0.0 0.5 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
BK Teplice 2 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.5
Sj. BK Litoměřice 3 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Válečníci Děčín 3 0:00 11.7 4.7 0.0 0.7 0.0 0.3/1.0 33.3 3.0
Tygři Praha 2 30:10 17.5 5.5 40.7 1.5 37.5 2.0/3.0 66.7 0.5
VYS 2 0:00 17.5 4.0 0.0 3.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
AŠ Mladá Boleslav 4 0:00 8.8 4.0 0.0 0.0 0.0 0.8/2.3 33.3 1.3
BA Nymburk 1 0:00 34.0 10.0 0.0 3.0 0.0 5.0/13.0 38.5 3.0
BA Sparta Praha 2 0:00 17.0 7.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.0
BK Opava 2 0:00 16.5 6.5 0.0 1.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
Tygři Praha 2 0:00 16.5 6.0 0.0 0.5 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
Tygři Praha B 2 0:00 16.5 4.0 0.0 2.0 0.0 2.5/4.5 55.6 1.5
Sokol Písek 4 27:22 8.0 2.0 33.3 1.3 26.3 0.3/0.5 50.0 1.3
Tygři Brno 2 26:59 16.0 6.5 56.5 0.5 11.1 1.5/2.5 60.0 2.0
BA Sparta Praha 4 8:34 7.8 3.3 92.9 0.0 0.0 1.3/1.8 71.4 0.8
BK Opava 2 26:46 15.0 4.0 47.1 1.0 25.0 4.0/6.0 66.7 2.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 15.0 4.5 0.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
TJ Sokol Kbely 3 0:00 10.0 4.7 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 1.0
Sokol pražský 3 27:40 9.7 2.3 31.8 1.3 26.7 1.0/1.3 75.0 1.7
USK 5 21:16 5.6 1.2 24.0 0.8 23.5 0.8/2.2 36.4 1.2
Sokol Žižkov 3 0:00 9.3 2.3 0.0 1.3 0.0 0.7/2.0 33.3 1.7
NH Ostrava A 2 0:00 13.5 4.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Tygři Louny 2 0:00 13.5 5.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Klatovy 3 0:00 9.0 4.0 0.0 0.3 0.0 0.0/1.3 0.0 0.3
Slavoj Litoměřice 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.5 0.0 2.0/5.0 40.0 2.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.5 0.0 2.0/5.5 36.4 2.5
Sokol Nová Paka 1 0:00 24.0 2.0 0.0 6.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BA Sparta 4 0:00 5.8 2.5 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 1.8
NH Ostrava 2 23:31 11.0 2.0 30.8 2.0 66.7 1.0/3.5 28.6 0.5
BK Klatovy 1 0:00 22.0 6.0 0.0 3.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Slavoj Litoměřice 2 20:05 10.5 3.5 63.6 1.0 50.0 0.5/1.0 50.0 1.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 4.0
GBA Lions J. Hradec 3 15:15 6.3 1.7 50.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 0.3
ADFORS Basket Litomyšl 1 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 1.0
Sokol Pražský 2 2:59 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Levharti Chomutov 1 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta Praha 1 0:00 17.0 3.0 0.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Kladno 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.0
CZ.ACADEMY 4 0:00 4.0 1.3 0.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 -
Snakes Ostrava 1 0:00 16.0 4.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 0.5
Válečníci Děčín 1 0:00 14.0 4.0 0.0 1.0 0.0 3.0/6.0 50.0 -
Levharti Chomutov 2 15:17 7.0 2.0 36.4 1.0 28.6 0.0/1.0 0.0 4.0
R&J EBC Mělník (ms) 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PCE 1 26:42 13.0 5.0 38.5 1.0 16.7 0.0/0.0 0.0 -
BVK Holice 3 13:46 4.3 2.0 40.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 0.7
BA Tygři Louny 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 12.0 2.0 0.0 0.0 0.0 8.0/10.0 80.0 2.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 33:22 12.0 4.0 57.1 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 4.0
KolB 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Bra 2 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Grizzlies Plzeň 1 0:00 9.0 2.0 0.0 0.0 0.0 5.0/12.0 41.7 3.0
Sluneta USK Ústí n.L. 2 0:00 3.5 0.0 0.0 1.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
BK Brandýs n.L. 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
VYS 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Opava 2 27:39 3.5 1.5 37.5 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
BK Chomutov 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
NH Ostrava 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Sokol Písek 1 21:42 4.0 2.0 25.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BVK Holice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
BK Kladno 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Levharti Chomutov 1 23:45 3.0 1.0 50.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Žižkov 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Tesla Pardubice 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Jižní Supi 2 8:47 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA LYNX Liberec 1 14:24 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HKR 2 12:20 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha B 1 23:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
PLZ 1 2:12 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
JHR 1 3:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -