Mikuláš Čank

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 16 let
Aktuální klub
NH Ostrava
Výška
184 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
171
Procento vítězství
44.4%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2016/17 nejmladší minižáci U11 - Skupina A Mohelnice 16 - 11.4 5.3 0 0.9/2.1 45.5 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - Finále dle umístění Mohelnice 4 - 7.0 3 0 1/1.5 66.7 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Základní část Mohelnice 28 - 10.7 4.5 0 1.6/3.1 52.9 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina F SKUP-BCM Olomouc 11 - 6.2 2.5 0 1.3/2.9 43.8 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. D SKUP-BCM Olomouc 9 - 3.1 1.2 0 0.7/1.7 40.0 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina C SKUP-BCM Olomouc 7 - 5.0 1.6 0.1 1.4/2.1 66.7 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina G SKUP-BCM Olomouc 10 - 13.4 5.2 0.4 1.8/2.9 62.1 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. C SKUP-BCM Olomouc 8 - 7.4 2.6 0.3 1.4/2.4 57.9 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B SKUP-BCM Olomouc 8 - 12.5 5 0.1 2.1/3.5 60.7 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina C SKUP-BCM Olomouc 4 - 24.5 9.3 0.8 3.8/7.5 50.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina C SK UP-BCM Olomouc 4 - 7.5 2.8 0 2/2.3 88.9 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina C NH Ostrava 11 - 13.3 4.5 0.4 3.3/4.7 69.2 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B NH Ostrava 13 8.4 2.3 0.8 /1.6 0.1 0.5/1 53.8 1.0 2.4
2021/22 junioři U19 - skupina E NH Ostrava B 3 - 14.3 7 0 0.3/1.7 20.0 - -
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A NH Ostrava 8 11.8 2.5 0.4 /0.9 0.4 0.6/0.8 83.3 1.0 3.3
2021/22 junioři U19 - předkolo play-off NH Ostrava 1 11.0 3.0 0 /2 1 0/0 0.0 2.0 -2.0
2021/22 kadeti U17 - předkolo play-off NH Ostrava 2 10.5 6.5 1 /1.5 1.5 0/0 0.0 1.0 5.0
2021/22 kadeti U17 - play-off NH Ostrava 3 14.0 6.7 1 /2 1.3 0.7/0.7 100.0 0.7 6.0
2022/23 junioři U19 - skupina B NH Ostrava 11 23.3 12.6 4.7 /7.5 0.5 1.8/3 60.6 2.1 10.5
2022/23 kadeti U17 - skupina B NH Ostrava 10 32.9 21.8 6.4 /11.1 1.3 5.1/6.6 77.3 2.1 25.1
Průměr za kariéru 24.4 5.0 9.9 3.7 0.3 1.7/2.8 157.1 1.5 2.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 12 BK VIVIDBOOKS Pardubice 1. 11. 2022
2B body 16 BCM Orli Prostějov 23. 11. 2022
3B body 2 Snakes Ostrava 22. 10. 2022
Obranné doskoky 11 Snakes Ostrava 22. 10. 2022
Útočné doskoky 4 BC Vysočina 9. 10. 2022
Doskoky celkem 11 Snakes Ostrava 22. 10. 2022
Body 34 BCM Orli Prostějov 23. 11. 2022
Užitečnost 39 BCM Orli Prostějov 23. 11. 2022
Asistence 5 PCE 6. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 BK VIVIDBOOKS Pardubice 1. 11. 2022 2022/23
2B body 16 Snakes Ostrava B 12. 2. 2022 2021/22
3B body 3 BK Loko Plzeň 12. 3. 2022 2021/22
Obranné doskoky 11 Snakes Ostrava 22. 10. 2022 2022/23
Útočné doskoky 4 BC Vysočina 9. 10. 2022 2022/23
Doskoky celkem 11 Snakes Ostrava 22. 10. 2022 2022/23
Body 34 BCM Orli Prostějov 23. 11. 2022 2022/23
Užitečnost 39 BCM Orli Prostějov 23. 11. 2022 2022/23
Asistence 5 PCE 6. 11. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2022 skupina B PCE 19:50 13 4 80.0 1 25.0 2/3 66.7
18. 9. 2022 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 12:49 3 1 33.3 0 0.0 1/1 100.0
28. 9. 2022 skupina B Snakes Ostrava 16:01 6 1 33.3 1 50.0 1/2 50.0
1. 10. 2022 skupina B BASKET Brno 15:22 6 3 60.0 0 0.0 0/1 0.0
2. 10. 2022 skupina B Tygři Brno 11:31 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2022 skupina B Tygři Brno 28:46 19 8 61.5 1 25.0 0/1 0.0
9. 10. 2022 skupina B BC Vysočina 25:51 17 7 58.3 1 33.3 0/0 0
22. 10. 2022 skupina B Snakes Ostrava 33:11 23 6 54.5 2 50.0 5/7 71.4
23. 10. 2022 skupina B BASKET Brno 31:58 31 13 81.3 1 33.3 2/3 66.7
1. 11. 2022 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 37:13 32 7 58.3 2 40.0 12/12 100.0
2. 11. 2022 skupina B BA Nymburk 36:56 24 6 54.5 2 33.3 6/9 66.7
5. 11. 2022 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 34:22 13 5 41.7 0 0.0 3/4 75.0
6. 11. 2022 skupina B PCE 29:36 16 7 87.5 0 0.0 2/6 33.3
12. 11. 2022 skupina B BK Opava 32:01 25 8 61.5 1 33.3 6/7 85.7
13. 11. 2022 skupina B BK Opava 36:06 25 6 50.0 1 20.0 10/13 76.9
17. 11. 2022 skupina B Snakes Ostrava 29:01 12 4 80.0 1 25.0 1/1 100.0
20. 11. 2022 skupina B BASKET Brno 22:24 11 4 50.0 0 0.0 3/5 60.0
23. 11. 2022 skupina B BCM Orli Prostějov 33:31 34 16 84.2 0 0.0 2/4 50.0
24. 11. 2022 skupina B BK Opava 31:01 23 6 46.2 2 66.7 5/6 83.3
26. 11. 2022 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 31:42 12 2 40.0 0 0.0 8/12 66.7
27. 11. 2022 skupina B BA Nymburk 35:05 10 1 16.7 2 40.0 2/2 100.0
Celkem 21 584:17 357 116 59.8 18 26.1 71/99 71.7
Průměr 21 27:49 17.0 5.5 59.8 0.9 26.1 3.4/4.7 71.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Lipník /MIX/ 6 0:00 13.8 6.7 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 0.8
Prostějov 6 0:00 11.5 4.3 0.0 0.0 0.0 2.8/4.5 63.0 1.8
Zlín /MIX/ 4 0:00 16.3 7.5 0.0 0.0 0.0 1.3/2.3 55.6 2.3
BCM Orli Prostějov 6 0:00 10.8 4.0 0.0 0.2 0.0 2.3/4.2 56.0 2.8
BK VIVIDBOOKS Pardubice 6 17:50 10.5 2.3 58.3 0.8 33.3 3.3/4.2 80.0 1.5
BK Opava 3 26:10 18.3 5.3 57.1 0.7 25.0 5.7/7.7 73.9 1.0
BCM Orli Prostějov 4 0:00 13.3 5.0 0.0 0.5 0.0 1.8/2.5 70.0 1.5
Kroměříž 6 0:00 8.8 4.2 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
Olomouc 6 0:00 8.5 2.8 0.0 0.0 0.0 2.8/4.7 60.7 0.8
BCM Orli Prostějov 4 0:00 12.8 6.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 1.0
BA Nymburk 4 23:13 9.8 2.0 40.0 1.0 36.4 2.8/4.0 68.8 1.8
BK Snakes Ostrava 6 0:00 6.3 2.5 0.0 0.2 0.0 0.8/2.0 41.7 0.3
BCM Orli Prostějov 1 33:31 34.0 16.0 84.2 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Tygři Brno B 3 0:00 11.3 5.0 0.0 0.0 0.0 1.3/1.3 100.0 1.7
Slavia Kroměříž 4 0:00 8.5 3.3 0.0 0.3 0.0 1.3/1.8 71.4 1.3
BASKET Brno 3 12:51 10.3 4.3 76.5 0.3 25.0 0.7/1.0 66.7 1.0
PCE 2 24:43 14.5 5.5 84.6 0.5 14.3 2.0/4.5 44.4 1.5
Jiskra Kyjov 2 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 2 12:55 14.0 4.5 75.0 0.5 33.3 3.5/4.0 87.5 2.5
Snakes Ostrava 3 17:42 9.0 2.0 42.9 1.0 30.0 2.0/3.0 66.7 1.7
Slavia Kroměříž 2 0:00 13.5 5.0 0.0 0.0 0.0 3.5/6.0 58.3 1.0
Tygři Brno 1 0:00 26.0 8.0 0.0 2.0 0.0 4.0/10.0 40.0 3.0
Kroměříž A 4 0:00 6.5 2.8 0.0 0.0 0.0 1.0/2.8 36.4 0.5
Vlci Žďár 2 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 3.0
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 12.0 3.5 0.0 1.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.0
BK Opava 1 31:01 23.0 6.0 46.2 2.0 66.7 5.0/6.0 83.3 3.0
USK 5 13:06 4.4 0.6 42.9 0.8 40.0 0.8/0.8 100.0 1.0
Jiskra Kyjov 3 0:00 7.0 2.3 0.0 0.0 0.0 2.3/3.3 70.0 2.0
Tygři Brno 3 11:04 7.0 2.7 61.5 0.3 25.0 0.7/1.0 66.7 1.3
BK Příbor 2 0:00 9.5 3.0 0.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 0.5
Snakes Ostrava 2 22:31 9.0 2.5 62.5 1.0 33.3 1.0/1.5 66.7 2.0
BK Vlci Žďár 1 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
BASKET Brno 2 18:53 8.5 3.5 53.8 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.5
USK Praha 1 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
GBA Sojky Pelhřimov 2 23:35 8.0 3.0 40.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
BK Loko Plzeň 2 14:38 7.0 0.5 50.0 1.5 75.0 1.5/2.0 75.0 1.0
BC Nový Jičín 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Vlci Žďár 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
NH Ostrava A 3 0:00 3.7 1.0 0.0 0.3 0.0 0.7/1.3 50.0 0.7
BK Pardubice 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 2 15:02 4.0 2.0 57.1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BC Vysočina 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.0
PŘÍ 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Snakes Ostrava 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol Písek 1 11:00 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Nový Jičín 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Sokol Písek 2 8:34 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Tygři Praha 2 11:53 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Brno 1 11:31 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0