Marek Zvolánek

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 17 let
Aktuální klub
GBA Lions J. Hradec
Výška
203 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
176
Procento vítězství
57.4%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina D BK Pelhřimov 13 - 3.8 1.5 0.0 0 0.0 0.8/1.7 45.5 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BK Pelhřimov 10 - 3.3 1 0.0 0.1 0.0 1/1.6 62.5 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina A BK Pelhřimov 12 - 12.3 5.6 0.0 0 0.0 1.1/2.3 46.4 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BK Pelhřimov 8 - 9.5 3.4 0.0 0.5 0.0 1.3/2.3 55.6 - -
2014/15 mladší minižactvo U12 - základní skupina A Sojky Pelhřimov 2 - 1.5 0.5 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2014/15 mladší minižactvo U12 - F1 (o 1. - 3. místo) Sojky Pelhřimov 4 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - základní skupina B Sojky Pelhřimov 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - o postup na NF BK Sojky Pelhřimov 3 - 0.3 0 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - kvalifikace o NF BK Sojky Pelhřimov 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší minižactvo U12 - základní sk. B Sojky Pelhřimov h 4 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší minižactvo U13 - zákl. sk. D Sojky Pelhřimov h 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina B BK Lions J. Hradec 12 - 3.5 0.8 0.0 0.5 0.0 0.3/0.6 57.1 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. B BK Lions J. Hradec 7 - 4.4 1 0.0 0.7 0.0 0.3/0.9 33.3 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A BK Lions J. Hradec 2 - 19.0 7.5 0.0 1 0.0 1/2 50.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Lions J. Hradec 2 - 1.5 0.5 /0.5 100.0 0 0.0 0.5/1.5 33.3 3.0 -2.5
2021/22 kadeti U17 - 2. kolo BK Lions J. Hradec 2 - 4.5 1.5 /1.5 100.0 0.5 100.0 0/0 0.0 2.0 2.5
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Lions J. Hradec 13 17.9 3.9 0.8 /1.5 55.0 0.5 23.1 0.8/1.5 57.9 1.8 3.6
2021/22 junioři U19 - skupina B GBA Sojky Pelhřimov B 10 - 9.1 2.5 0.0 0.7 0.0 2/2.7 74.1 - -
2021/22 junioři U19 - play-out B GBA Sojky Pelhřimov B 4 - 10.0 3.8 0.0 0.5 0.0 1/1 100.0 - -
2021/22 kadeti U17 - nadstavba B BK Lions J. Hradec 7 11.3 2.3 0.9 /1.6 54.5 0 0.0 0.6/0.6 100.0 2.0 2.1
2021/22 kadeti U17 - předkolo play-off BK Lions J. Hradec 3 12.3 2.3 0.7 /2 33.3 0 0.0 1/2 50.0 2.3 4.0
2021/22 kadeti U17 - play-off BK Lions J. Hradec 2 4.5 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 1.0
2021/22 kadeti U17 - MČR BK Lions J. Hradec 2 2.5 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 1.0
2022/23 junioři U19 - Skupina D Lions J. Hradec 3 - 2.7 1.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 14 27.6 15.1 3.9 /8.4 46.6 1.6 48.9 2.4/4.4 54.1 2.1 14.4
2022/23 junioři U19 - nadstavba A GBA Sojky Pelhřimov 3 17.7 3.0 0.3 /1 33.3 0.3 50.0 1.3/2 66.7 0.3 5.3
2022/23 kadeti U17 - nadstavba A GBA Lions Jindřichův Hradec 5 20.4 7.4 2.2 /4.8 45.8 0.6 17.6 1.2/2.4 50.0 2.2 5.6
2022/23 junioři U19 - předkolo play-off GBA Sojky Pelhřimov 3 20.0 7.0 0.7 /2.3 28.6 1.7 38.5 0.7/2.7 25.0 1.3 5.7
2022/23 junioři U19 - play-off GBA Sojky Pelhřimov 2 21.0 7.5 2.5 /5 50.0 0.5 14.3 1/3.5 28.6 2.0 3.0
2022/23 kadeti U17 - play-off GBA Lions Jindřichův Hradec 3 27.3 10.0 2 /6.7 30.0 1.3 30.8 2/3.3 60.0 3.3 6.3
2023/24 muži - Český pohár mužů GBA Sojky Pelhřimov 1 - 20.0 2 /2 100.0 5 100.0 1/3 33.3 3.0 15.0
2023/24 muži - skupina A GBA Sojky Pelhřimov 2 - 9.0 1.5 0.0 1 0.0 3/3.5 85.7 - -
2023/24 junioři U19 - skupina B GBA Lions J. Hradec 11 20.5 7.9 2.5 /4.1 62.2 0.6 28.0 0.9/1.5 58.8 1.7 9.5
2023/24 muži - skupina ZÁPAD JHR 1 9.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 16.0 7.5 6.2 1.9 67.2 0.5 41.0 0.9/1.7 120.7 1.7 2.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 VYS 15. 10. 2023
2B body 5 NH Ostrava 8. 10. 2023
3B body 5 Tesla Pardubice 28. 9. 2023
Obranné doskoky 8 BK Opava 21. 11. 2023
Útočné doskoky 5 BK Opava 21. 11. 2023
Doskoky celkem 13 BK Opava 21. 11. 2023
Body 20 Tesla Pardubice 28. 9. 2023
Užitečnost 23 NH Ostrava 8. 10. 2023
Asistence 5 NH Ostrava 8. 10. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BK Kunratice DDM P10 14. 12. 2019 2019/20
2B body 13 BA Sparta 11. 10. 2020 2020/21
3B body 6 Sokol Pražský 11. 12. 2022 2022/23
Obranné doskoky 8 Sokol Pražský 8. 10. 2022 2022/23
Útočné doskoky 6 Válečníci Děčín 10. 12. 2022 2022/23
Doskoky celkem 13 Sokol Pražský 8. 10. 2022 2022/23
Body 34 Sokol Pražský 11. 12. 2022 2022/23
Užitečnost 39 Sokol Pražský 11. 12. 2022 2022/23
Asistence 5 BK Loko Plzeň 22. 10. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
23. 9. 2023 skupina B Tygři Brno 23:46 8 4 80.0 0 0.0 0/0 0
24. 9. 2023 skupina B BASKET Brno 20:13 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
1. 10. 2023 skupina A Jiskra Domažlice 0:00 9 2 0.0 1 0.0 2/3 66.7
28. 9. 2023 Český pohár mužů Tesla Pardubice 0:00 20 2 100.0 5 100.0 1/3 33.3
7. 10. 2023 skupina B Snakes Ostrava 20:52 16 3 50.0 3 60.0 1/1 100.0
8. 10. 2023 skupina B NH Ostrava 22:46 16 5 83.3 2 66.7 0/0 0
15. 10. 2023 skupina A VYS 0:00 9 1 0.0 1 0.0 4/4 100.0
21. 10. 2023 skupina B PCE 17:28 4 2 50.0 0 0.0 0/1 0.0
22. 10. 2023 skupina B BK Opava 8:54 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
1. 11. 2023 skupina B PCE 22:16 9 4 66.7 0 0.0 1/5 20.0
11. 11. 2023 skupina B BASKET Brno 13:27 2 0 0.0 0 0.0 2/4 50.0
12. 11. 2023 skupina B Tygři Brno 21:13 9 3 75.0 0 0.0 3/3 100.0
17. 11. 2023 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 21:40 13 3 75.0 2 50.0 1/1 100.0
21. 11. 2023 skupina B BK Opava 32:22 6 3 60.0 0 0.0 0/0 0
24. 11. 2023 skupina ZÁPAD SP Basket 8:52 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 15 233:49 125 33 70.2 14 45.2 17/27 63.0
Průměr 15 15:35 8.3 2.2 70.2 0.9 45.2 1.1/1.8 63.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
USK 8 21:48 7.3 1.9 39.5 0.6 23.8 1.6/2.9 56.5 2.1
Sokol Pražský 5 16:27 10.8 2.8 50.0 1.2 54.5 1.6/3.0 53.3 1.6
BK Loko Plzeň 7 18:22 7.3 1.7 54.5 0.9 46.2 1.3/2.3 56.3 2.1
Válečníci Děčín 4 23:55 11.0 2.5 38.5 1.3 38.5 2.3/4.8 47.4 3.0
BA Sparta 3 0:00 12.0 4.7 0.0 0.7 0.0 0.7/1.3 50.0 2.7
Tygři Praha B 2 0:00 18.0 8.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
BA Grizzlies Plzeň 2 22:11 16.0 2.5 55.6 3.0 75.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Tygři Praha 6 18:43 5.2 1.8 55.0 0.3 18.2 0.5/1.0 50.0 1.3
Tigers Č. Budějovice 4 0:00 6.5 2.8 0.0 0.3 0.0 0.3/0.8 33.3 1.3
Sokol Písek 4 23:07 6.0 1.5 31.6 0.5 25.0 1.5/2.0 75.0 2.0
VYS 3 0:00 7.7 2.3 0.0 0.3 0.0 2.0/3.3 60.0 0.7
BA Nymburk 3 19:51 7.0 0.7 28.6 1.7 38.5 0.7/2.7 25.0 1.3
Tesla Pardubice 1 0:00 20.0 2.0 100.0 5.0 100.0 1.0/3.0 33.3 3.0
BASKET Brno 4 18:52 4.3 1.8 50.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 2.0
Tygři Brno 2 22:29 8.5 3.5 77.8 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 2.0
Snakes Ostrava 1 20:52 16.0 3.0 50.0 3.0 60.0 1.0/1.0 100.0 2.0
NH Ostrava 1 22:46 16.0 5.0 83.3 2.0 66.7 0.0/0.0 0.0 3.0
Lions J. Hradec 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
BA Nymburk 1 0:00 15.0 3.0 0.0 1.0 0.0 6.0/8.0 75.0 2.0
Sokol Pražský 1 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Sokol Písek 2 21:00 7.5 2.5 50.0 0.5 14.3 1.0/3.5 28.6 2.0
USK Praha 2 0:00 7.5 0.5 0.0 2.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 21:40 13.0 3.0 75.0 2.0 50.0 1.0/1.0 100.0 -
PCE 2 19:52 6.5 3.0 60.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 1.0
BC Vysočina 1 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
NH Ostrava 1 15:19 11.0 3.0 60.0 1.0 50.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Basket Poděbrady 1 0:00 11.0 3.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 1.0
BA Young Diamonds 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
BK Opava 2 7:00 5.0 2.0 66.7 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Vlci Žďár 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
VYS 1 0:00 9.0 1.0 0.0 1.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
Jiskra Domažlice 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BK Vlci Žďár 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.5
BA Nymburk 1 20:21 9.0 1.0 25.0 2.0 33.3 1.0/2.0 50.0 4.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BK Opava 2 20:38 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pardubice 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
NH Ostrava A 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 0.5
Královští Sokoli 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Tygři Praha 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Vlci Žďár 1 0:00 7.0 2.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Tygři Praha 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BA Sparta Praha 1 20:43 6.0 1.0 50.0 1.0 33.3 1.0/1.0 100.0 -
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Tesla Pardubice 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Kolín 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
USK 1 19:03 5.0 1.0 50.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BASKET Brno 2 16:50 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 13:07 2.0 0.5 25.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
GBA Lions J. Hradec 1 33:55 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 -
Sokol Písek Sršni B 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
USK Praha 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Karviná 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Nový Jičín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Snakes Ostrava 2 10:13 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
ADFORS Basket Litomyšl 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Královští Sokoli 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Lions Jindřichův Hradec h 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Tygři Brno 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 4.5
BA Nymburk 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek Sršni h 4 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.8
BK Medvědi Tábor h 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Medvědi Tábor h 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Medvědi Tábor h 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek Sršni B 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Strakonice d 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BCM Orli Prostějov 1 9:11 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SP Basket 1 8:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -