Ondřej Klement

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 18 let
Aktuální klub
Sokol Písek
Výška
200 cm
Pozice
Pivot

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
173
Procento vítězství
68.2%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina A Tigers Č. Budějovice 11 - 5.3 2.3 0 0.7/1.4 53.3 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. A Tigers Č. Budějovice 7 - 9.3 3.9 0.3 0.7/2.4 29.4 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A Sokol Písek 4 - 3.5 1.8 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sokol Písek 2 - 2.5 1 0 0.5/1 50.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina A Sokol Písek 11 - 13.5 6.2 0 1.2/3.7 31.7 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. B Sokol Písek 6 - 19.3 8.7 0.3 1/4.7 21.4 - -
2020/21 kadeti U17 - Skupina B Sokol Písek Sršni B 2 - 8.0 4 0 0/1 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Sokol Písek 5 17.6 1.6 0.8 /1.4 0 0/0 0.0 1.6 3.8
2021/22 kadeti U17 - skupina A Sokol Písek 14 21.2 4.1 1.9 /4 0 0.2/0.6 33.3 2.2 9.4
2021/22 junioři U19 - nadstavba A Sokol Písek 6 19.3 2.3 1.2 /2.8 0 0/0 0.0 1.3 8.3
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A Sokol Písek 8 17.9 4.5 1.8 /2.6 0 1/1.5 66.7 2.0 10.0
2021/22 junioři U19 - předkolo play-off Sokol Písek 3 17.3 0.7 0.3 /1.3 0 0/0 0.0 2.3 6.3
2021/22 junioři U19 - play-off Sokol Písek 3 21.3 3.0 1 /1.3 0 1/1.3 75.0 2.0 4.3
2021/22 kadeti U17 - play-off Sokol Písek 3 19.0 1.3 0.7 /2 0 0/0.7 0.0 2.7 0.7
2022/23 junioři U19 - skupina A Sokol Písek 12 15.8 3.6 1.6 /2.6 0 0.4/0.8 55.6 2.2 5.8
2022/23 kadeti U17 - skupina A Sokol Písek 14 31.1 11.8 5.3 /9 0 1.2/3 40.5 2.1 21.0
2022/23 junioři U19 - nadstavba A Sokol Písek 8 20.6 4.5 2.3 /5.1 0 0/0.6 0.0 1.8 9.4
2022/23 kadeti U17 - nadstavba A Sokol Písek 8 26.3 10.1 4.8 /8.9 0 0.6/2.1 29.4 1.3 19.6
2022/23 junioři U19 - play-off Sokol Písek 2 19.0 3.5 1 /3 0 1.5/2 75.0 3.0 5.0
2022/23 kadeti U17 - play-off Sokol Písek 2 27.0 11.0 5 /8 0 1/1.5 66.7 - 29.0
2022/23 junioři U19 - MČR Sokol Písek 2 21.0 3.0 1.5 /4.5 0 0/1 0.0 3.0 6.5
2022/23 kadeti U17 - MČR Sokol Písek 2 30.0 10.5 5 /10 0 0.5/1 50.0 2.5 25.0
2023/24 junioři U19 - skupina A Sokol Písek 14 24.9 10.0 4.4 /7.9 0.1 0.9/2.6 35.1 1.6 18.7
2023/24 muži - Základní část PIS 2 1.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - 1.0
2023/24 muži - skupina ZÁPAD BK Wolves Radotín 6 16.8 4.7 2 /4.3 0 0.7/1.3 50.0 1.8 5.2
2023/24 muži - Český pohár mužů PIS 2 19.0 5.5 2.5 /3.5 0 0.5/1 50.0 0.5 12.5
2023/24 junioři U19 - nadstavba A Sokol Písek 6 24.7 10.3 4.8 /8.5 0 0.7/2.3 28.6 2.5 20.5
2023/24 muži - Nadstavbová část – skupina A2 PIS 2 6.5 1.5 0.5 /1.5 0 0.5/1 50.0 1.0 2.0
2023/24 junioři U19 - play-off Sokol Písek 3 25.3 9.3 4.3 /6.7 0 0.7/2.7 25.0 2.0 17.0
Průměr za kariéru 21.3 16.1 7.1 3.2 0.0 0.6/1.7 114.6 1.7 9.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Slavoj Litoměřice 7. 11. 2023
2B body 9 Tygři Brno 27. 1. 2024
3B body 1 USK 2. 12. 2023
Obranné doskoky 11 Tygři Brno 27. 1. 2024
Útočné doskoky 10 BK Loko Plzeň 17. 11. 2023
Doskoky celkem 18 BK Loko Plzeň 17. 11. 2023
Body 20 Tygři Brno 27. 1. 2024
Užitečnost 43 Tygři Brno 27. 1. 2024
Asistence 6 BA Nymburk 11. 11. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 4 Lions J. Hradec 22. 9. 2019 2019/20
2B body 12 BK Beroun 18. 1. 2020 2019/20
3B body 1 Baník Most 9. 3. 2019 2018/19
Obranné doskoky 13 Sokol Pražský 6. 12. 2022 2022/23
Útočné doskoky 10 BA Nymburk 31. 1. 2023 2022/23
Doskoky celkem 22 Sokol Pražský 6. 12. 2022 2022/23
Body 25 BK Beroun 18. 1. 2020 2019/20
Užitečnost 43 Tygři Brno 27. 1. 2024 2023/24
Asistence 6 BK VIVIDBOOKS Pardubice 21. 4. 2023 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2023 skupina ZÁPAD JHR 21:34 14 6 66.7 0 0.0 2/4 50.0
23. 9. 2023 skupina A Tygři Praha 26:16 14 7 70.0 0 0.0 0/0 0
24. 9. 2023 skupina A BA Nymburk 20:40 4 2 33.3 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 21:58 10 4 80.0 0 0.0 2/4 50.0
1. 10. 2023 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 11:51 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 10. 2023 skupina A Sokol pražský 21:21 9 4 44.4 0 0.0 1/4 25.0
8. 10. 2023 skupina A USK 30:22 12 6 85.7 0 0.0 0/2 0.0
13. 10. 2023 skupina ZÁPAD USK Praha B 17:55 5 2 28.6 0 0.0 1/2 50.0
21. 10. 2023 skupina A Válečníci Děčín 26:45 14 7 58.3 0 0.0 0/5 0.0
22. 10. 2023 skupina ZÁPAD PLZ 23:33 6 3 50.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2023 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 14:18 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
7. 11. 2023 skupina A Slavoj Litoměřice 17:03 6 1 25.0 0 0.0 4/4 100.0
10. 11. 2023 skupina ZÁPAD Sokol Pražský 12:03 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
11. 11. 2023 skupina A BA Nymburk 22:01 10 5 55.6 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2023 skupina A Tygři Praha 28:40 6 2 50.0 0 0.0 2/2 100.0
17. 11. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 26:30 14 7 63.6 0 0.0 0/1 0.0
29. 11. 2023 Český pohár mužů PLZ 17:46 9 4 80.0 0 0.0 1/2 50.0
2. 12. 2023 skupina A USK 23:56 9 3 50.0 1 100.0 0/0 0
3. 12. 2023 skupina A Sokol pražský 29:15 9 4 50.0 0 0.0 1/3 33.3
16. 12. 2023 skupina A Slavoj Litoměřice 22:46 13 5 62.5 0 0.0 3/5 60.0
17. 12. 2023 skupina A Válečníci Děčín 30:58 10 5 45.5 0 0.0 0/7 0.0
20. 12. 2023 Základní část KOL 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
30. 12. 2023 Základní část OPA 1:27 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 1. 2024 Český pohár mužů USK 20:19 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
14. 1. 2024 Základní část UNL 1:05 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 1. 2024 nadstavba A Tygři Brno 31:39 20 9 81.8 0 0.0 2/3 66.7
2. 2. 2024 nadstavba A BK Opava 24:55 11 5 50.0 0 0.0 1/2 50.0
7. 2. 2024 Nadstavbová část – skupina A2 SKS 0:53 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 2. 2024 Nadstavbová část – skupina A2 OVA 11:50 3 1 50.0 0 0.0 1/2 50.0
13. 2. 2024 nadstavba A GBA Lions J. Hradec 17:52 6 3 60.0 0 0.0 0/2 0.0
17. 2. 2024 nadstavba A BK Opava 23:29 13 6 54.5 0 0.0 1/4 25.0
18. 2. 2024 nadstavba A BASKET Brno 24:29 4 2 33.3 0 0.0 0/2 0.0
20. 2. 2024 nadstavba A BASKET Brno 25:27 8 4 50.0 0 0.0 0/1 0.0
12. 4. 2024 play-off BA Nymburk 20:33 8 4 57.1 0 0.0 0/0 0
14. 4. 2024 play-off BA Nymburk 30:21 12 5 71.4 0 0.0 2/4 50.0
16. 4. 2024 play-off BA Nymburk 25:15 8 4 66.7 0 0.0 0/4 0.0
Celkem 36 727:05 272 122 56.2 1 16.7 25/71 35.2
Průměr 36 20:11 7.6 3.4 56.2 0.0 16.7 0.7/2.0 35.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Lions J. Hradec 4 0:00 16.0 6.8 0.0 0.3 0.0 1.8/5.8 30.4 1.3
BA Nymburk 8 22:45 6.5 3.1 56.8 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 2.1
USK 5 27:22 9.2 4.4 68.8 0.0 0.0 0.4/1.6 25.0 3.4
USK 9 18:34 4.6 1.8 69.6 0.1 100.0 0.7/1.1 60.0 1.6
Tygři Praha 5 28:05 8.2 3.6 50.0 0.0 0.0 1.0/1.6 62.5 2.0
BA Nymburk 4 27:54 9.0 4.3 48.6 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.3
BK Opava 4 19:06 9.0 3.5 63.6 0.0 0.0 2.0/3.8 53.3 1.3
BK Loko Plzeň 5 17:51 7.2 3.4 77.3 0.0 0.0 0.4/1.4 28.6 1.6
Tygři Brno 6 17:55 6.0 2.8 53.1 0.0 0.0 0.3/0.8 40.0 2.0
Sokol Pražský 7 22:50 4.7 2.1 50.0 0.0 0.0 0.4/1.6 27.3 2.4
Tygři Praha B 2 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
BA Grizzlies Plzeň 2 31:09 14.5 6.5 65.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.0
BK Klatovy 2 0:00 14.5 7.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
NH Ostrava 4 22:40 7.0 3.3 72.2 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.3
Válečníci Děčín 4 22:47 6.3 3.0 48.0 0.0 0.0 0.3/1.3 20.0 1.3
GBA Lions Jindřichův Hradec 2 32:57 12.5 5.0 50.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.5
BASKET Brno 6 22:37 4.0 2.0 44.4 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.3
Válečníci Děčín 2 28:51 12.0 6.0 52.2 0.0 0.0 0.0/6.0 0.0 2.0
BK Opava 2 24:12 12.0 5.5 52.4 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
Tygři Praha 3 23:32 7.7 3.3 55.6 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.3
Slavoj Litoměřice 4 18:13 5.8 2.0 50.0 0.0 0.0 1.8/2.3 77.8 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 26:56 11.0 5.0 62.5 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 -
PCE 4 21:33 5.0 2.5 43.5 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.3
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 6.3 2.0 0.0 0.3 0.0 1.3/2.0 66.7 2.0
Sokol pražský 4 19:18 4.5 2.0 44.4 0.0 0.0 0.5/1.8 28.6 2.8
BK Loko Plzeň 4 23:02 4.5 2.0 50.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 1.0
BA Sparta Praha 2 26:04 9.0 4.5 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Teplice 1 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
GBA Lions J. Hradec 3 16:32 5.0 2.3 58.3 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 2.3
Sokol Pražský 3 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 1.3
PLZ 2 20:39 7.5 3.5 63.6 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BASKET Brno 2 18:27 7.5 3.5 50.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
GBA Sojky Pelhřimov 6 19:01 2.5 1.0 37.5 0.0 0.0 0.5/0.8 60.0 1.8
JHR 1 21:34 14.0 6.0 66.7 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 1.0
USK Praha B 1 17:55 5.0 2.0 28.6 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
OVA 1 11:50 3.0 1.0 50.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Tygři Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 1 20:19 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 12:03 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NH Ostrava 3 17:25 0.7 0.3 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
USK Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jižní Supi 1 17:50 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Brno 2 18:36 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA LYNX Liberec 1 14:18 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Basketbal Polabí 1 11:51 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KOL 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OPA 1 1:27 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
UNL 1 1:05 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SKS 1 0:53 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -