Ondřej Klement

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 17 let
Aktuální klub
Sokol Písek
Výška
196 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
117
Procento vítězství
67.5%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sokol Písek 2 - 2.5 1 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina A Tigers Č. Budějovice 11 - 5.3 2.3 0.0 0 0.0 0.7/1.4 53.3 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. A Tigers Č. Budějovice 7 - 9.3 3.9 0.0 0.3 0.0 0.7/2.4 29.4 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina A Sokol Písek 11 - 13.5 6.2 0.0 0 0.0 1.2/3.7 31.7 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. B Sokol Písek 6 - 19.3 8.7 0.0 0.3 0.0 1/4.7 21.4 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A Sokol Písek 4 - 3.5 1.8 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2020/21 kadeti U17 - Skupina B Sokol Písek Sršni B 2 - 8.0 4 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Sokol Písek 5 17.6 1.6 0.8 /1.4 57.1 0 0.0 0/0 0.0 1.6 3.8
2021/22 kadeti U17 - skupina A Sokol Písek 14 21.2 4.1 1.9 /4 48.2 0 0.0 0.2/0.6 33.3 2.2 9.4
2021/22 junioři U19 - nadstavba A Sokol Písek 6 19.3 2.3 1.2 /2.8 41.2 0 0.0 0/0 0.0 1.3 8.3
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A Sokol Písek 8 17.9 4.5 1.8 /2.6 66.7 0 0.0 1/1.5 66.7 2.0 10.0
2021/22 junioři U19 - předkolo play-off Sokol Písek 3 17.3 0.7 0.3 /1.3 25.0 0 0.0 0/0 0.0 2.3 6.3
2021/22 junioři U19 - play-off Sokol Písek 3 21.3 3.0 1 /1.3 75.0 0 0.0 1/1.3 75.0 2.0 4.3
2021/22 kadeti U17 - play-off Sokol Písek 3 19.0 1.3 0.7 /2 33.3 0 0.0 0/0.7 0.0 2.7 0.7
2022/23 junioři U19 - skupina A Sokol Písek 12 15.8 3.6 1.6 /2.6 61.3 0 0.0 0.4/0.8 55.6 2.2 5.8
2022/23 kadeti U17 - skupina A Sokol Písek 14 31.1 11.8 5.3 /9 58.7 0 0.0 1.2/3 40.5 2.1 21.0
2022/23 junioři U19 - nadstavba A Sokol Písek 3 21.3 6.7 3.3 /8 41.7 0 0.0 0/0 0.0 2.3 12.3
2022/23 kadeti U17 - nadstavba A Sokol Písek 1 44.0 14.0 6 /21 28.6 0 0.0 2/6 33.3 2.0 23.0
Průměr za kariéru 19.2 13.5 6.9 3.1 89.5 0.0 0.0 0.6/1.6 81.7 1.8 6.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Tygři Praha 26. 11. 2022
2B body 8 Tygři Praha 25. 9. 2022
Obranné doskoky 13 Sokol Pražský 6. 12. 2022
Útočné doskoky 10 BA Nymburk 31. 1. 2023
Doskoky celkem 22 Sokol Pražský 6. 12. 2022
Body 17 GBA Lions Jindřichův Hradec 13. 11. 2022
Užitečnost 37 Sokol Pražský 6. 12. 2022
Asistence 5 Válečníci Děčín 8. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 4 Lions J. Hradec 22. 9. 2019 2019/20
2B body 12 BK Beroun 18. 1. 2020 2019/20
3B body 1 Baník Most 9. 3. 2019 2018/19
Obranné doskoky 13 Sokol Pražský 6. 12. 2022 2022/23
Útočné doskoky 10 BA Nymburk 31. 1. 2023 2022/23
Doskoky celkem 22 Sokol Pražský 6. 12. 2022 2022/23
Body 25 BK Beroun 18. 1. 2020 2019/20
Užitečnost 37 Sokol Pražský 6. 12. 2022 2022/23
Asistence 5 Slavoj Litoměřice 19. 12. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
17. 9. 2022 skupina A USK 12:19 4 1 50.0 0 2/2 100.0
18. 9. 2022 skupina A BA Nymburk 21:49 4 2 40.0 0 0/0 0
24. 9. 2022 skupina A USK 35:04 6 3 42.9 0 0/4 0.0
25. 9. 2022 skupina A Tygři Praha 37:54 16 8 100.0 0 0/0 0
28. 9. 2022 skupina A GBA Lions J. Hradec 18:55 5 2 100.0 0 1/2 50.0
1. 10. 2022 skupina A Sokol pražský 10:40 0 0 0.0 0 0/0 0
2. 10. 2022 skupina A Slavoj Litoměřice 11:22 2 1 100.0 0 0/0 0
8. 10. 2022 skupina A Válečníci Děčín 20:43 4 2 33.3 0 0/0 0
9. 10. 2022 skupina A Sokol Pražský 23:50 10 5 62.5 0 0/1 0.0
15. 10. 2022 skupina A Tygři Praha 15:42 3 1 25.0 0 1/1 100.0
16. 10. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 14:15 6 3 100.0 0 0/2 0.0
22. 10. 2022 skupina A BA Grizzlies Plzeň 36:26 15 7 53.8 0 1/3 33.3
23. 10. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 32:04 8 4 50.0 0 0/0 0
2. 11. 2022 skupina A BA Nymburk 16:46 4 2 100.0 0 0/0 0
12. 11. 2022 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 28:28 8 3 37.5 0 2/4 50.0
13. 11. 2022 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 37:27 17 7 58.3 0 3/4 75.0
17. 11. 2022 skupina A GBA Lions J. Hradec 12:51 4 2 40.0 0 0/0 0
20. 11. 2022 skupina A Sokol pražský 15:57 0 0 0.0 0 0/0 0
22. 11. 2022 skupina A USK 31:50 17 8 80.0 0 1/1 100.0
26. 11. 2022 skupina A Tygři Praha 38:55 14 5 45.5 0 4/6 66.7
1. 12. 2022 skupina A USK 18:47 5 2 66.7 0 1/2 50.0
3. 12. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 20:39 6 3 100.0 0 0/0 0
6. 12. 2022 skupina A Sokol Pražský 36:18 17 7 53.8 0 3/8 37.5
14. 12. 2022 skupina A Válečníci Děčín 31:15 13 6 54.5 0 1/5 20.0
7. 1. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 20:15 6 3 75.0 0 0/1 0.0
8. 1. 2023 skupina A BA Grizzlies Plzeň 25:52 14 6 85.7 0 2/5 40.0
14. 1. 2023 nadstavba A Tygři Brno 20:13 4 2 22.2 0 0/0 0
15. 1. 2023 nadstavba A BASKET Brno 19:37 6 3 60.0 0 0/0 0
28. 1. 2023 nadstavba A PCE 24:36 10 5 50.0 0 0/0 0
31. 1. 2023 nadstavba A BA Nymburk 43:58 14 6 28.6 0 2/6 33.3
Celkem 30 734:47 242 109 54.0 24/57 42.1
Průměr 30 24:29 8.1 3.6 54.0 0.0 0.8/1.9 42.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
Tygři Praha 4 27:54 8.8 3.8 57.7 0.0 1.3/2.0 62.5 2.3
Sokol Pražský 7 22:50 4.7 2.1 50.0 0.0 0.4/1.6 27.3 2.4
Tygři Praha B 2 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
USK 4 26:20 7.8 3.8 68.2 0.0 0.3/1.5 16.7 3.3
BA Grizzlies Plzeň 2 31:09 14.5 6.5 65.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.0
BK Klatovy 2 0:00 14.5 7.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
GBA Lions Jindřichův Hradec 2 32:57 12.5 5.0 50.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.5
Válečníci Děčín 4 22:47 6.3 3.0 48.0 0.0 0.3/1.3 20.0 1.3
BA Nymburk 3 25:43 8.0 3.7 42.3 0.0 0.7/2.0 33.3 2.7
USK 7 16:07 2.9 1.0 70.0 0.0 0.9/1.1 75.0 1.7
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 6.3 2.0 0.0 0.3 1.3/2.0 66.7 2.0
BK Loko Plzeň 4 23:02 4.5 2.0 50.0 0.0 0.5/1.3 40.0 1.0
BA Sparta Praha 2 26:04 9.0 4.5 60.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BK Opava 2 18:10 8.0 2.5 55.6 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
Sokol Pražský 3 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 1.3
PCE 3 21:22 4.0 2.0 35.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
BK Lions J. Hradec 2 24:31 6.0 3.0 42.9 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
BK Loko Plzeň 3 13:36 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.3
BK Levharti Chomutov 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 1.0
BA Nymburk 3 21:04 3.3 1.7 55.6 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tygři Brno 3 12:03 3.3 1.7 41.7 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
GBA Lions J. Hradec 2 15:53 4.5 2.0 57.1 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BASKET Brno 2 19:22 4.0 2.0 57.1 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
NH Ostrava 2 18:07 4.0 1.5 75.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Sojky Pelhřimov 2 20:50 2.0 1.0 40.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Slavoj Litoměřice 2 16:33 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Tygři Praha 1 15:42 3.0 1.0 25.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Tygři Brno 2 18:36 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 3 17:25 0.7 0.3 25.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
Jižní Supi 1 17:50 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol pražský 2 13:18 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0