Adam Sabol

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
BCM Orli Prostějov
Výška
184 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
317
Procento vítězství
30.3%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 nejmladší minižáci U11 - skupina B Basketbal TJ Svitavy 18 - 1.4 0.7 0 0/0 0.0 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - o 9. - 12. místo Basketbal TJ Svitavy 4 - 1.5 0.8 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - jih Basketbal TJ Svitavy 7 - 0.4 0 0 0.4/0.9 50.0 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - jih Basketbal TJ Svitavy 10 - 3.6 1.5 0 0.6/1.2 50.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - play-off 5-8 Basketbal TJ Svitavy 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Skupina A TJ Svitavy 4 - 1.0 0.5 0 0/1 0.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - skupina A - 5x5 Basketbal TJ Svitavy 9 - 11.4 5.2 0 1/3.1 32.1 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - skupina A - 5x5 Basketbal TJ Svitavy 6 - 16.0 7.5 0 1/2.2 46.2 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Play off 1.kolo Basketbal TJ Svitavy 2 - 11.5 5.5 0 0.5/0.5 100.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Play-off 1.kolo TJ Svitavy 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Play-off 2.kolo Basketbal TJ Svitavy 4 - 7.0 3.5 0 0/1 0.0 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - o 10.-12.místo Basketbal TJ Svitavy 2 - 14.0 5.5 0 3/6 50.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - o 7.-9.místo TJ Svitavy 2 - 1.5 0.5 0 0.5/1 50.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - o 13.-15.místo Basketbal TJ Svitavy 1 - 10.0 4 0 2/6 33.3 - -
2015/16 starší minižáci U13 - základní TJ Svitavy 14 - 8.1 3.5 0.2 0.5/1.7 29.2 - -
2015/16 nejmladší minižáci U11 - základní 5x5 Basketbal TJ Svitavy 14 - 32.7 15.1 0 2.6/6.5 39.6 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina C Basketbal TJ Svitavy 18 - 2.9 1.2 /1.2 0.1 0.3/0.6 50.0 0.3 2.3
2015/16 nejmladší minižáci U11 - základní U11 ADFORS Basket Litomy 6 - 10.3 4.7 0 1/1.3 75.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - o 9.- 12.místo TJ Svitavy 2 - 20.0 7.5 0.5 3.5/10.5 33.3 - -
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina C 9. - 11. místo Basketbal TJ Svitavy 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2015/16 nejmladší minižáci U11 - o 5.-7.místo Basketbal TJ Svitavy 2 - 29.5 12.5 0 4.5/11 40.9 - -
2016/17 žáci U15 - skupina B Basketbal TJ Svitavy 2 - 3.0 1.5 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - skupina B TJ Svitavy 22 - 23.4 10.6 0 2.2/5.5 40.0 - -
2016/17 žáci U15 - skupina E TJ Svitavy 16 - 7.0 2.4 0.3 1.3/2.6 50.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - základní ADFORS Basket Litomy 6 - 9.3 4.5 0 0.3/0.3 100.0 - -
2016/17 žáci U15 - Liga sk. B Basketbal TJ Svitavy 5 - 4.2 0.6 /0.6 1 0/0.4 0.0 0.6 3.2
2016/17 žáci U15 - Liga sk. B2 Basketbal TJ Svitavy 2 - 0.5 0 /0 0 0.5/1 50.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - o 5.-8. místo TJ Svitavy 2 - 18.5 9 0 0.5/0.5 100.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina D ADFORS Basket Litomyšl 6 - 6.2 2.7 0.2 0.3/0.7 50.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - skupina VP I TJ Svitavy 18 - 17.3 5.7 1.3 1.8/4.3 42.9 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. C ADFORS Basket Litomyšl 6 - 9.2 3.2 0.8 0.3/0.7 50.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina C BCM Orli Prostějov 2 - 2.5 0.5 0.5 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina E Basketbal TJ Svitavy 12 - 17.0 5.3 1.8 1/3.3 30.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina C Basketbal TJ Svitavy 3 - 8.0 1 2 0/0 0.0 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. B BCM Orli Prostějov 12 - 7.3 1.1 1.7 0.2/0.2 100.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. C Basketbal TJ Svitavy 12 - 22.0 6.1 2.6 2.1/3.8 54.3 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina C BCM Orli Prostějov 11 - 6.6 1.6 0.9 0.6/1.5 43.8 - -
2019/20 žáci U15 - skupina D TJ Svitavy 10 - 20.9 6.4 2.2 1.5/2.7 55.6 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. C BCM Orli Prostějov 7 - 10.0 2.6 1.6 0.1/0.6 25.0 - -
2020/21 junioři U19 - skupina C BCM Orli Prostějov B 3 - 5.3 1 1 0.3/1 33.3 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část BCM Orli Prostějov 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BCM Orli Prostějov 6 11.2 1.3 0.2 /1.2 0.3 0/0 0.0 0.8 -1.0
2021/22 kadeti U17 - skupina B BCM Orli Prostějov 4 25.8 9.3 2 /5.5 1.5 0.8/1.8 42.9 3.0 3.8
2021/22 junioři U19 - play-out BCM Orli Prostějov 2 10.0 1.5 0 /0 0.5 0/0 0.0 - -1.0
2021/22 kadeti U17 - play-out BCM Orli Prostějov 4 26.3 9.8 1.8 /4 1.5 1.8/2.8 63.6 2.0 5.0
2022/23 muži - skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 3 17.7 2.3 0.7 /2.3 0.3 0/0.7 0.0 1.3 -2.7
2022/23 junioři U19 - skupina B BCM Orli Prostějov 5 28.6 12.6 1.8 /7 2.6 1.2/2.4 50.0 3.2 1.6
Průměr za kariéru 28.4 1.6 10.9 4.0 0.6 0.9/2.2 151.0 1.3 0.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 PCE 1. 10. 2022
2B body 4 PCE 1. 10. 2022
3B body 3 Tygři Brno 18. 9. 2022
Obranné doskoky 5 Tygři Brno 18. 9. 2022
Útočné doskoky 1 Tygři Brno 18. 9. 2022
Doskoky celkem 6 Tygři Brno 18. 9. 2022
Body 19 PCE 1. 10. 2022
Užitečnost 7 PCE 1. 10. 2022
Asistence 3 PCE 1. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 Královští Sokoli 24. 3. 2019 2018/19
2B body 26 BK KARA Trutnov 6. 2. 2016 2015/16
3B body 5 Synthesia Pardubice 23. 3. 2019 2018/19
Obranné doskoky 7 BK VIVIDBOOKS Pardubice 9. 10. 2021 2021/22
Útočné doskoky 3 BK VIVIDBOOKS Pardubice 9. 10. 2021 2021/22
Doskoky celkem 10 BK VIVIDBOOKS Pardubice 9. 10. 2021 2021/22
Body 54 BK KARA Trutnov 6. 2. 2016 2015/16
Užitečnost 13 Válečníci Děčín 26. 3. 2022 2021/22
Asistence 3 Válečníci Děčín 26. 3. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2022 skupina B BASKET Brno 20:04 10 0 0.0 3 30.0 1/2 50.0
18. 9. 2022 skupina B Tygři Brno 33:28 10 0 0.0 3 37.5 1/2 50.0
18. 9. 2022 skupina VÝCHOD SNAK A 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 9. 2022 skupina VÝCHOD BK Opava B 24:46 3 0 0.0 1 16.7 0/0 0
28. 9. 2022 skupina B BK Opava 30:57 10 2 40.0 2 40.0 0/0 0
1. 10. 2022 skupina B PCE 29:16 19 4 57.1 3 27.3 2/3 66.7
2. 10. 2022 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 29:37 14 3 23.1 2 25.0 2/5 40.0
2. 10. 2022 skupina VÝCHOD SVI 27:52 4 2 40.0 0 0.0 0/2 0.0
Celkem 8 196:00 70 11 26.2 14 25.9 6/14 42.9
Průměr 8 24:30 8.8 1.4 26.2 1.8 25.9 0.8/1.8 42.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Loko Trutnov 5 0:00 16.6 5.4 0.0 1.0 0.0 2.8/6.0 46.7 2.4
Královští Sokoli 5 0:00 14.0 2.8 0.0 2.0 0.0 2.4/4.0 60.0 1.2
Jiskra Kyjov 4 0:00 16.5 4.8 0.0 1.8 0.0 1.8/5.0 35.0 2.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 30.5 9.0 0.0 4.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
ADFORS Basket Litomy 3 0:00 20.3 9.3 0.0 0.0 0.0 1.7/3.0 55.6 3.3
Sokol Hradec Králové 5 0:00 11.2 3.4 0.0 1.2 0.0 0.8/2.2 36.4 1.6
Tygři Brno 2 0:00 25.5 7.5 0.0 3.0 0.0 1.5/7.0 21.4 1.5
TJ Sokol Stěžery 1 0:00 51.0 21.0 0.0 0.0 0.0 9.0/17.0 52.9 -
Slavia Kroměříž 4 0:00 12.5 4.3 566.7 1.3 0.0 0.3/0.8 33.3 0.8
BK Brandýs n. L. 4 0:00 12.3 5.3 0.0 0.5 0.0 0.3/0.5 50.0 1.8
ADFORS Basket Litomy 6 0:00 7.5 3.3 0.0 0.2 0.0 0.3/1.8 18.2 0.5
SŠB Pardubice 2 0:00 22.5 7.5 0.0 2.5 0.0 0.0/0.5 0.0 2.5
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 3 0:00 14.7 5.0 0.0 0.7 0.0 2.7/5.7 47.1 2.0
BK Studánka Pardubic 2 0:00 21.5 8.0 0.0 1.5 0.0 1.0/5.0 20.0 4.0
Jiskra Kyjov 6 0:00 7.0 1.0 0.0 1.5 0.0 0.5/1.3 37.5 1.8
TJ Jiskra Havlíčkův 1 0:00 41.0 18.0 0.0 0.0 0.0 5.0/17.0 29.4 1.0
Sokol PP Hradec Králové 1 0:00 41.0 19.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 -
SŠB Pardubice 1 0:00 34.0 16.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
BC Vysočina 3 0:00 11.3 1.7 0.0 2.7 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
ADFORS Basket Litomyšl 2 0:00 16.0 5.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Královští Sokoli - k 3 0:00 10.0 4.7 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.3
BCM Orli Prostějov 2 0:00 15.0 4.5 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Hradec 1 0:00 27.0 12.0 0.0 0.0 0.0 3.0/9.0 33.3 -
BK Vividbooks Pardub 3 0:00 8.7 4.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
BK Vlci Žďár 2 0:00 13.0 3.5 0.0 2.0 0.0 0.0/1.5 0.0 2.5
PCE 2 20:17 11.0 2.0 57.1 2.0 26.7 1.0/1.5 66.7 1.5
ADFORS Basket Litomy 1 0:00 22.0 11.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BK Vividbooks Pardub 4 0:00 5.3 1.5 0.0 0.8 0.0 0.0/1.0 0.0 0.8
Sokol Nová Paka 1 0:00 21.0 10.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 5.0
Královští Sokoli - k 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
BC Nový Jičín 3 0:00 6.3 3.0 100.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
Snakes Ostrava 3 19:37 6.0 1.0 21.4 1.0 17.6 1.0/1.7 60.0 3.3
NH Ostrava 2 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Válečníci Děčín 1 32:40 16.0 2.0 50.0 2.0 28.6 6.0/8.0 75.0 2.0
GBA Sojky Pelhřimov 2 25:36 8.0 2.0 22.2 1.0 20.0 1.0/2.5 40.0 2.5
BA Nymburk 1 33:59 14.0 5.0 83.3 1.0 14.3 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Vividbooks Pardub 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SKUP-BCM Olomouc 2 0:00 6.5 1.5 0.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 0.5
BK Ústí nad Orlicí 4 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.3
BVK Holice 4 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 -
Vlci Žďár 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
BVK Holice 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BASKET Brno 1 20:04 10.0 0.0 0.0 3.0 30.0 1.0/2.0 50.0 5.0
BK KARA Trutnov 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 2.0
Tygři Brno 2 23:43 5.0 0.0 0.0 1.5 27.3 0.5/1.0 50.0 1.0
Snakes Ostrava 2 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
NH Ostrava 1 30:51 10.0 2.0 40.0 2.0 40.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 1 28:53 10.0 2.0 50.0 2.0 28.6 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava 1 30:57 10.0 2.0 40.0 2.0 40.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 4.5 0.0 0.0 1.5 100.0 0.0/1.0 0.0 -
BK Lions J. Hradec 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Vysočina 3 0:00 2.7 0.7 0.0 0.3 100.0 0.3/0.7 50.0 1.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Jiskra Heřmanův Městec 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 23:04 8.0 1.0 20.0 2.0 28.6 0.0/1.0 0.0 5.0
PŘÍ 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol N. Paka 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Snakes Ostrava 2 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Tygři JBC Brno 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Slavia Kroměříž 2 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Šlapanice 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SVI 1 27:52 4.0 2.0 40.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Královští Sokoli 2 0:00 2.0 0.0 0.0 0.5 100.0 0.5/1.0 50.0 -
BK Opava B 1 24:46 3.0 0.0 0.0 1.0 16.7 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SK Žabovřesky 3 0:00 0.7 0.3 100.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 -
Snakes Ostrava 1 1:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 1 2:58 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol ZVUS Hradec Králové 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Přelouč 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Tygři Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SNAK A 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -