Matouš Brunner

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 17 let
Aktuální klub
USK Praha
Výška
194 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
221
Procento vítězství
52.5%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina C BC Vysočina 17 - 3.8 1.7 /1.7 100.0 0 0.0 0.4/1.1 33.3 1.1 1.9
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina C 6. - 8. místo BC Vysočina 2 - 1.0 0.5 /0.5 100.0 0 0.0 0/1 0.0 1.5 -1.5
2015/16 starší minižáci U13 - Předkolo MČR A BC VYSOČINA 3 - 2.0 1 /1 100.0 0 0.0 0/0 0.0 2.7 -0.7
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina A BC VYSOČINA 3 14.3 2.7 1 /1.3 75.0 0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.7 7.0
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 1.-4. místo BC VYSOČINA 2 14.5 6.0 2.5 /4.5 55.6 0 0.0 1/3.5 28.6 2.5 11.5
2016/17 žáci U15 - Skupina C BC Vysočina 6 - 1.3 0.3 /0.3 100.0 0 0.0 0.7/1 66.7 1.8 -0.8
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina C BC Vysočina 8 - 8.6 3.8 /3.8 100.0 0 0.0 1.1/1.5 75.0 1.4 6.9
2016/17 žáci U15 - Liga sk. C BC Vysočina 10 - 6.4 2.9 /2.9 100.0 0 0.0 0.6/1.8 33.3 2.8 2.4
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BC Vysočina 14 - 7.1 3 /3 100.0 0 0.0 1.1/1.9 61.5 2.8 3.6
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina A BC Vysočina 3 17.3 4.7 2 /7.3 27.3 0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.7 4.0
2016/17 žáci U15 - Liga sk. C1 BC Vysočina 1 - 8.0 4 /4 100.0 0 0.0 0/0 0.0 - 8.0
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BC Vysočina 2 20.0 5.0 2.5 /6 41.7 0 0.0 0/0 0.0 2.0 5.5
2017/18 žáci U15 - Skupina C BC Vysočina 8 - 15.0 6 0.0 0.4 0.0 1.9/3.8 50.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina E BC Vysočina 7 - 16.9 6.4 0.0 0.1 0.0 3.6/5.7 62.5 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. C BC Vysočina 5 - 27.8 11.4 0.0 1 0.0 2/4.2 47.6 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. B BC Vysočina 14 - 14.9 5.2 0.0 0.8 0.0 2.1/3.6 56.9 - -
2018/19 žáci U15 - skupina D BC Vysočina 2 - 30.0 13.5 0.0 0.5 0.0 1.5/4.5 33.3 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina C BC Vysočina 14 - 26.1 9.3 0.0 0.9 0.0 4.7/7.1 66.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina B BC Vysočina 12 - 14.8 4.8 0.0 1.3 0.0 1.3/2.3 57.1 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. B BC Vysočina 11 - 28.8 10.3 0.0 1.4 0.0 4.2/6.3 66.7 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out B BC Vysočina 9 - 16.0 5.7 0.0 1.1 0.0 1.3/2.4 54.5 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část USK 5 7.6 2.2 0.6 /1 60.0 0.2 50.0 0.4/0.8 50.0 1.6 2.2
2019/20 junioři U19 - skupina B BC Vysočina 14 - 20.1 6.1 0.0 1.5 0.0 3.3/5.1 64.8 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B BC Vysočina 12 - 31.0 10.7 0.0 2.3 0.0 2.7/4.7 57.1 - -
2019/20 junioři U19 - play-out B BC Vysočina 6 - 25.0 7.2 0.0 2.5 0.0 3.2/4.2 76.0 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out B BC Vysočina 3 - 30.0 9.7 0.0 3 0.0 1.7/4 41.7 - -
2019/20 muži - Skupina D 7. - 12. místo BC Vysočina 2 5.0 0.5 0 /0.5 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 2.0 -
2020/21 junioři U19 - základní část USK 1 13.0 2.0 1 /2 50.0 0 0.0 0/0 0.0 2.0 3.0
2020/21 kadeti U17 - skupina B BC Vysočina 4 - 32.5 12.8 0.0 1.3 0.0 3.3/7.3 44.8 - -
2021/22 muži - skupina ZÁPAD USK Praha B 6 18.8 4.3 0.7 /1.8 36.4 1 30.0 0/0.3 0.0 2.8 1.0
2021/22 junioři U19 - skupina A USK 6 22.8 10.8 3.2 /6 52.8 1.5 33.3 0/0.3 0.0 2.5 8.0
Průměr za kariéru 30.3 2.2 14.8 5.3 171.3 0.8 16.2 1.8/3.2 189.6 2.7 1.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 6 Sokol pražský 2. 10. 2021
3B body 2 Jižní Supi 18. 9. 2021
Obranné doskoky 6 Sokol pražský 2. 10. 2021
Útočné doskoky 4 BA Nymburk 19. 9. 2021
Doskoky celkem 9 Sokol pražský 2. 10. 2021
Body 18 Sokol pražský 2. 10. 2021
Užitečnost 17 BA Nymburk 19. 9. 2021
Asistence 2 BK Loko Plzeň 3. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Sokol Šlapanice 9. 12. 2018 2018/19
2B body 21 BK Brandýs n. L. 11. 2. 2018 2017/18
3B body 6 Jiskra Kyjov 2. 3. 2019 2018/19
Obranné doskoky 8 Slavoj BK Litoměřice 8. 5. 2016 2015/16
Útočné doskoky 5 BK Sojky Pelhřimov 7. 5. 2016 2015/16
Doskoky celkem 13 Slavoj BK Litoměřice 8. 5. 2016 2015/16
Body 47 BSK - Jižní Supi 30. 11. 2019 2019/20
Užitečnost 17 Slavoj BK Litoměřice 8. 5. 2016 2015/16
Asistence 2 BK Loko Plzeň 3. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 27:18 6 0 0.0 2 40.0 0/0 0
18. 9. 2021 skupina A Jižní Supi 25:31 8 1 16.7 2 50.0 0/0 0
19. 9. 2021 skupina A BA Nymburk 25:59 16 5 62.5 2 40.0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 22:07 5 1 50.0 1 33.3 0/2 0.0
1. 10. 2021 skupina ZÁPAD VYS 15:28 4 2 66.7 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina A Sokol pražský 22:51 18 6 85.7 2 33.3 0/0 0
3. 10. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 28:59 14 4 50.0 2 33.3 0/2 0.0
8. 10. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 19:13 5 1 33.3 1 20.0 0/0 0
15. 10. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 15:07 3 0 0.0 1 33.3 0/0 0
16. 10. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 21:39 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina A Sokol Písek 11:36 5 1 50.0 1 33.3 0/0 0
22. 10. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 13:31 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
Celkem 12 249:19 91 23 48.9 15 31.9 /4 0.0
Průměr 12 20:46 7.6 1.9 48.9 1.3 31.9 0.0/0.3 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BCM Orli Prostějov 6 0:00 23.5 9.2 0.0 0.7 0.0 3.2/5.8 54.3 3.2
Sokol Šlapanice 4 0:00 34.8 13.8 0.0 0.5 0.0 5.8/9.8 59.0 2.5
Tesla Pardubice 4 0:00 30.5 10.8 0.0 2.5 0.0 1.5/3.5 42.9 2.5
Snakes Ostrava 7 0:00 16.1 5.7 0.0 0.7 0.0 2.6/3.6 72.0 2.7
BK Opava 6 0:00 18.7 6.5 0.0 0.5 0.0 4.2/6.0 69.4 3.8
Jižní Supi 3 0:00 32.7 11.7 0.0 2.0 0.0 3.3/6.7 50.0 3.7
BVK Holice 3 0:00 31.0 9.7 0.0 3.3 0.0 1.7/2.0 83.3 3.3
Lions J. Hradec 3 0:00 31.0 10.7 0.0 1.7 0.0 4.7/7.7 60.9 2.7
BC Kolín 4 0:00 22.3 7.5 0.0 1.5 0.0 2.8/3.5 78.6 2.8
BK Pelhřimov 4 0:00 21.3 6.3 0.0 2.0 0.0 2.8/3.5 78.6 3.3
Jiskra Kyjov 4 0:00 20.5 7.3 241.7 1.5 0.0 1.5/3.5 42.9 4.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 33.0 13.5 0.0 1.0 0.0 3.0/4.5 66.7 3.0
Královští Sokoli 3 0:00 20.7 5.3 0.0 2.7 0.0 2.0/2.7 75.0 2.3
BK Brandýs n. L. 2 0:00 30.5 11.0 0.0 2.5 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Vlci Žďár 3 0:00 19.3 7.0 0.0 1.7 0.0 0.3/1.0 33.3 2.7
Pod U17B 3 0:00 19.0 6.7 0.0 1.3 0.0 1.7/3.3 50.0 3.7
BK Pelhřimov 4 0:00 14.0 4.5 0.0 1.5 0.0 0.5/2.5 20.0 3.0
Sokol Písek 4 0:00 13.8 5.5 220.0 0.3 0.0 2.0/2.8 72.7 2.3
Tygři JBC Brno 3 0:00 18.3 6.7 0.0 0.3 0.0 4.0/6.3 63.2 2.7
GBA Lions J. Hradec 4 8:38 13.5 4.3 242.9 1.3 166.7 1.3/2.0 62.5 2.3
BSK Modřany - Jižní Supi 3 0:00 18.0 5.7 0.0 1.3 0.0 2.7/4.7 57.1 4.0
BA Sparta Praha 4 0:00 12.8 5.5 220.0 0.0 0.0 1.8/2.0 87.5 2.3
Královští Sokoli 3 0:00 16.3 5.7 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.7
Basket Poděbrady 2 0:00 19.0 5.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.5 66.7 5.0
Tygři Brno 4 0:00 9.3 3.5 200.0 0.0 0.0 2.3/4.8 47.4 2.8
Sokol Žižkov 1 0:00 34.0 13.0 0.0 1.0 0.0 5.0/13.0 38.5 4.0
SAM Brno 2 0:00 16.5 6.0 0.0 0.5 0.0 3.0/4.5 66.7 3.5
Slavia Kroměříž 4 0:00 8.0 3.3 433.3 0.3 0.0 0.8/2.5 30.0 1.5
Královští Sokoli 1 0:00 31.0 11.0 0.0 2.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
Královští Sokoli 2 0:00 14.5 5.5 0.0 1.0 0.0 0.5/3.0 16.7 3.5
BC Nový Jičín 1 0:00 27.0 12.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 2 5:57 13.5 5.5 550.0 0.0 0.0 2.5/2.5 100.0 0.5
BCM Orli Prostějov 2 0:00 12.5 5.5 100.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 4.5
BK Pelhřimov 4 0:00 6.3 2.8 100.0 0.0 0.0 0.8/0.8 100.0 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 12.0 4.5 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 3.5
STHAV 2 0:00 11.5 3.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.5 60.0 4.0
NH Ostrava 5 2:46 4.4 1.8 64.3 0.0 0.0 0.8/1.2 66.7 1.6
BC Nový Jičín 2 0:00 11.0 5.0 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
TJ Sokol Kbely 1 0:00 21.0 8.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
SK Bruntál 2 0:00 9.5 4.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BK Opava 3 0:00 6.0 2.3 100.0 0.0 0.0 1.3/1.3 100.0 2.0
Sokol pražský 1 22:51 18.0 6.0 85.7 2.0 33.3 0.0/0.0 0.0 5.0
BA Nymburk 1 25:59 16.0 5.0 62.5 2.0 40.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 5.0
USK Praha 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
BK Loko Plzeň 1 28:59 14.0 4.0 50.0 2.0 33.3 0.0/2.0 0.0 3.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Horejsek Děčín 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
SK Žabovřesky 2 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Sj. BK Litoměřice 1 21:23 8.0 4.0 57.1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jižní Supi 1 25:31 8.0 1.0 16.7 2.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SK Slavia Praha 1 27:18 6.0 0.0 0.0 2.0 40.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Synthesia Pardubice 1 25:51 6.0 3.0 23.1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Levharti Chomutov 1 19:13 5.0 1.0 33.3 1.0 20.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BCM Orli Prostějov 1 9:54 5.0 2.0 66.7 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Písek 1 11:36 5.0 1.0 50.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 22:07 5.0 1.0 50.0 1.0 33.3 0.0/2.0 0.0 2.0
VYS 1 15:28 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 1 16:00 4.0 1.0 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
SP BASKET 2 11:23 2.0 0.0 0.0 0.5 33.3 0.5/1.0 50.0 3.0
SK Žabovřesky 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
PLZ 1 13:31 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pardubice 1 19:04 3.0 1.0 50.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol Písek 2 4:39 1.5 0.0 0.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Snakes Ostrava 3 0:00 1.0 0.3 100.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.7
USK Praha B 1 2:22 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -