Vojtěch Klička

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
BK Loko Plzeň
Výška
191 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
165
Procento vítězství
36.4%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 10 - 3.9 1.8 /1.8 100.0 0 0.0 0.3/1.3 23.1 1.1 1.8
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. A Lokomotiva Plzeň 5 - 4.4 2.2 /2.2 100.0 0 0.0 0/0.4 0.0 1.2 2.8
2017/18 žáci U15 - skupina C Lokomotiva Plzeň 3 - 3.3 1.7 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2017/18 žáci U15 - 2. kolo Lokomotiva Plzeň 2 - 4.5 2 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 žáci U15 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 13 - 2.6 1 0.0 0 0.0 0.6/1.9 32.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 14 - 9.6 4.1 0.0 0 0.0 1.4/4.5 30.2 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. A Lokomotiva Plzeň 12 - 12.6 6 0.0 0 0.0 0.6/1.6 36.8 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. A Lokomotiva Plzeň 8 - 1.6 0.8 0.0 0 0.0 0.1/0.6 20.0 - -
2018/19 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 16 2.4 0.3 0.1 /0.5 25.0 0 0.0 0/0 0.0 0.3 -0.4
2018/19 žáci U15 - skupina A Lokomotiva Plzeň 10 - 18.3 8.4 0.0 0.1 0.0 1.2/3.1 38.7 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A Lokomotiva Plzeň 14 - 11.9 5.1 0.0 0 0.0 1.6/3.5 44.9 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 4 9.8 1.5 0.5 /1.3 40.0 0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0 -0.3
2019/20 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 1 14.0 0.0 0 /1 0.0 0 0.0 0/2 0.0 2.0 -6.0
2019/20 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 22 8.1 2.3 0.8 /1.5 54.5 0.1 9.5 0.4/1.2 33.3 1.0 1.0
2020/21 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 1 17.0 0.0 0 /1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -1.0
2020/21 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 2 27.5 3.5 1 /4 25.0 0 0.0 1.5/2 75.0 1.5 -
2021/22 muži - skupina ZÁPAD PLZ 11 6.3 1.3 0.4 /0.7 50.0 0.2 40.0 0/0 0.0 0.7 0.3
2021/22 junioři U19 - skupina A BK Loko Plzeň 14 26.9 8.9 3.1 /7.6 41.5 0.2 13.0 1.9/3 64.3 2.6 9.0
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník PLZ 1 21.0 4.0 2 28.6 0 0.0 0/0 0.0 2.0 -3.0
2021/22 junioři U19 - nadstavba B BK Loko Plzeň 2 29.0 8.0 3.5 /6.5 53.8 0 0.0 1/3 33.3 3.0 11.0
Průměr za kariéru 27.5 5.2 6.0 2.6 86.4 0.0 10.4 0.7/1.8 96.9 1.4 1.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 BA Nymburk 16. 12. 2021
2B body 7 Sokol pražský 7. 11. 2021
3B body 2 Slavoj Litoměřice 5. 11. 2021
Obranné doskoky 7 BA Nymburk 16. 12. 2021
Útočné doskoky 5 Sokol Písek 21. 11. 2021
Doskoky celkem 9 BA Nymburk 16. 12. 2021
Body 17 Slavoj Litoměřice 2. 10. 2021
Užitečnost 23 Slavoj Litoměřice 2. 10. 2021
Asistence 5 Sokol pražský 6. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 GBA Lions J. Hradec 19. 9. 2021 2021/22
2B body 12 SKB Strakonice 14. 10. 2018 2018/19
3B body 2 USK 1. 2. 2020 2019/20
Obranné doskoky 7 BA Nymburk 16. 12. 2021 2021/22
Útočné doskoky 5 Sokol Písek 21. 11. 2021 2021/22
Doskoky celkem 9 BA Nymburk 16. 12. 2021 2021/22
Body 26 SKB Strakonice 14. 10. 2018 2018/19
Užitečnost 23 Slavoj Litoměřice 2. 10. 2021 2021/22
Asistence 5 USK 20. 9. 2020 2020/21
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 7:22 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 9. 2021 skupina A Sokol Písek 15:53 11 4 50.0 0 0.0 3/5 60.0
19. 9. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 26:31 9 2 25.0 0 0.0 5/6 83.3
24. 9. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 8:16 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 28:46 17 6 85.7 1 50.0 2/4 50.0
3. 10. 2021 skupina A USK 20:21 5 2 28.6 0 0.0 1/2 50.0
8. 10. 2021 skupina ZÁPAD VYS 0:44 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2021 skupina A BA Nymburk 28:56 8 3 25.0 0 0.0 2/2 100.0
17. 10. 2021 skupina A Jižní Supi 31:46 10 5 55.6 0 0.0 0/1 0.0
22. 10. 2021 skupina ZÁPAD USK Praha B 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2021 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 7:40 6 0 0.0 2 66.7 0/0 0
6. 11. 2021 skupina A Sokol pražský 30:46 9 3 42.9 1 33.3 0/1 0.0
7. 11. 2021 skupina A Sokol pražský 32:43 17 7 50.0 1 50.0 0/1 0.0
20. 11. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 29:39 6 1 16.7 0 0.0 4/5 80.0
21. 11. 2021 skupina A Sokol Písek 22:19 10 4 57.1 0 0.0 2/2 100.0
21. 11. 2021 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 6:39 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 11. 2021 skupina ZÁPAD Sokol Písek 14:20 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
23. 11. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník Slavoj Litoměřice 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
26. 11. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 17:58 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
4. 12. 2021 skupina A USK 31:51 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
5. 12. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 23:39 3 1 20.0 0 0.0 1/2 50.0
10. 12. 2021 skupina ZÁPAD VYS 3:28 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 12. 2021 skupina A BA Nymburk 29:46 11 3 37.5 0 0.0 5/7 71.4
18. 12. 2021 skupina A Jižní Supi 23:34 4 1 33.3 0 0.0 2/4 50.0
7. 1. 2022 skupina ZÁPAD USK Praha B 2:40 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 1. 2022 nadstavba B Snakes Ostrava 28:25 11 5 62.5 0 0.0 1/4 25.0
16. 1. 2022 nadstavba B NH Ostrava 29:18 5 2 40.0 0 0.0 1/2 50.0
Celkem 28 503:20 158 57 44.9 5 17.2 29/48 60.4
Průměr 28 17:58 5.6 2.0 44.9 0.2 17.2 1.0/1.7 60.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Jiskra Domažlice 4 0:00 12.8 6.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 1.8
BK Beroun 2 0:00 19.0 9.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
BK Klatovy 7 0:00 5.4 2.4 850.0 0.0 0.0 0.6/2.7 21.1 2.3
Slavoj Litoměřice 2 0:00 18.5 8.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
BK Chomutov 2 0:00 17.0 7.5 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 2.5
Fio banka J. Hradec 2 0:00 15.5 6.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.5 45.5 1.5
BK Kladno 2 0:00 15.5 6.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.5 45.5 3.0
BK Medvědi Tábor 2 0:00 13.5 6.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.5
Sokol pražský 2 31:44 13.0 5.0 47.6 1.0 40.0 0.0/1.0 0.0 2.5
BK Horejsek Děčín 4 0:00 5.8 2.3 0.0 0.0 0.0 1.3/3.8 33.3 1.3
Kaplice Grizzlies 1 0:00 22.0 10.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 1.0
BK Klatovy 5 0:00 4.2 1.6 0.0 0.0 0.0 1.0/3.2 31.3 1.8
Sokol Písek 2 19:06 10.5 4.0 53.3 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 3.5
BA Sparta 4 0:00 5.3 2.5 0.0 0.0 0.0 0.3/0.8 33.3 1.8
Slavoj Litoměřice 2 26:12 10.0 3.5 58.3 0.5 33.3 1.5/3.0 50.0 2.5
BA Sparta Praha 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/4.5 22.2 1.0
BA Nymburk 2 29:21 9.5 3.0 30.0 0.0 0.0 3.5/4.5 77.8 1.5
SLUNETA Ústí n.L. 3 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.0
Sokol Pražský 3 11:26 5.7 2.3 53.8 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 0.3
BA Tygři Louny 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 5.0
Sokol Písek 4 0:00 3.8 1.5 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 37.5 1.0
GBA Lions J. Hradec 2 28:05 7.5 1.5 21.4 0.0 0.0 4.5/5.5 81.8 2.5
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Jižní Supi 2 27:40 7.0 3.0 50.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.5
USK 6 7:45 2.3 0.5 60.0 0.3 25.0 0.3/1.0 33.3 0.2
BK Chomutov 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Snakes Ostrava 1 28:25 11.0 5.0 62.5 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 3:50 5.0 1.0 200.0 1.0 66.7 0.0/0.0 0.0 2.0
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
USK 3 22:09 3.0 1.3 30.8 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 2.7
Sokol Písek 3 10:29 2.3 1.0 75.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
Snakes Ostrava 4 5:19 1.5 0.8 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
BA Tygři Louny 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
SK Slavia Praha 2 13:07 3.0 1.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
NH Ostrava 1 29:18 5.0 2.0 40.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BK Pelhřimov 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Jižní Supi 1 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sokol Písek 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.0
Synthesia Pardubice 4 6:34 1.3 0.3 25.0 0.0 0.0 0.8/1.8 42.9 0.5
Slavoj Litoměřice 2 11:39 2.0 0.5 33.3 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BA Nymburk 3 13:55 1.0 0.3 14.3 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.7
NH Ostrava 4 1:38 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
Sokol Pražský 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Sokol Písek 1 14:20 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BSK Modřany - Jižní supi 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Tygři Praha 2 9:49 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 3 3:48 0.7 0.3 100.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 0.3
SAM Brno 3 4:07 0.7 0.3 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Basketbal Polabí 2 7:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
VYS 2 2:06 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Levharti Chomutov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK Praha B 2 1:20 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři JBC Brno 2 8:19 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Vyšehrad 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 1 17:17 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -