Tomáš Macura

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 18 let
Aktuální klub
Snakes Ostrava
Výška
200 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
105
Procento vítězství
41%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina F BK Snakes Ostrava 12 - 7.8 3.3 0.0 0 0.0 1.1/2.5 43.3 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. D BK Snakes Ostrava 7 - 14.6 6.9 0.0 0 0.0 0.9/2.6 33.3 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina C Snakes Ostrava 9 - 9.1 4 0.0 0 0.0 1.1/3 37.0 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část Snakes Ostrava 1 10.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga Snakes Ostrava 10 - 6.9 3 0.0 0 0.0 0.9/2.9 31.0 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část Snakes Ostrava 3 10.3 1.3 0.7 /2.3 28.6 0 0.0 0/1.3 0.0 1.0 -2.0
2021/22 junioři U19 - skupina B Snakes Ostrava 6 11.7 1.3 0.7 /2.7 25.0 0 0.0 0/0 0.0 1.2 1.0
2021/22 kadeti U17 - skupina B Snakes Ostrava 12 25.3 9.2 3.8 /7.8 47.9 0 0.0 1.7/3.5 47.6 2.1 12.6
2021/22 junioři U19 - nadstavba B Snakes Ostrava 6 11.8 0.7 0.3 /1 33.3 0 0.0 0/0 0.0 0.3 3.3
2021/22 kadeti U17 - nadstavba B Snakes Ostrava 8 27.5 13.6 5.8 /10.5 54.8 0.1 25.0 1.8/3.3 53.8 2.0 14.4
2021/22 junioři U19 - předkolo play-off Snakes Ostrava 2 30.5 1.5 0 /2.5 0.0 0 0.0 1.5/2 75.0 2.0 4.0
2021/22 kadeti U17 - play-out Snakes Ostrava 6 29.3 10.7 4.5 /9.8 45.8 0 0.0 1.7/4 41.7 1.8 16.0
2022/23 muži - skupina VÝCHOD SNAK A 5 10.4 2.4 1 /2 50.0 0 0.0 0.4/0.8 50.0 1.6 3.6
2022/23 junioři U19 - skupina B Snakes Ostrava 14 35.4 19.5 7.6 /13.2 57.3 0 0.0 4.4/8.1 54.0 2.1 23.9
2022/23 junioři U19 - nadstavba B Snakes Ostrava 4 38.5 19.3 7.5 /14.3 52.6 0 0.0 4.3/7.5 56.7 1.5 22.8
Průměr za kariéru 21.0 15.7 9.6 4.0 79.1 0.0 5.0 1.6/3.3 104.7 1.6 7.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 9 BASKET Brno 19. 11. 2022
2B body 12 BASKET Brno 19. 11. 2022
Obranné doskoky 10 BCM Orli Prostějov 9. 11. 2022
Útočné doskoky 10 NH Ostrava 17. 11. 2022
Doskoky celkem 18 NH Ostrava 17. 11. 2022
Body 33 BASKET Brno 19. 11. 2022
Užitečnost 44 BASKET Brno 19. 11. 2022
Asistence 3 PCE 5. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 BASKET Brno 19. 11. 2022 2022/23
2B body 12 Slavia Kroměříž 10. 2. 2019 2018/19
3B body 1 BA Sparta Praha 8. 2. 2022 2021/22
Obranné doskoky 15 BCM Orli Prostějov 9. 4. 2022 2021/22
Útočné doskoky 12 BCM Orli Prostějov 6. 1. 2022 2021/22
Doskoky celkem 20 BCM Orli Prostějov 9. 4. 2022 2021/22
Body 33 BASKET Brno 19. 11. 2022 2022/23
Užitečnost 45 BCM Orli Prostějov 6. 1. 2022 2021/22
Asistence 3 PCE 5. 11. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
17. 9. 2022 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 37:31 19 8 61.5 0 3/11 27.3
18. 9. 2022 skupina B PCE 38:07 20 7 58.3 0 6/8 75.0
18. 9. 2022 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 3:27 0 0 0.0 0 0/0 0
28. 9. 2022 skupina B NH Ostrava 37:40 16 6 54.5 0 4/7 57.1
1. 10. 2022 skupina B Tygři Brno 38:19 23 10 90.9 0 3/6 50.0
2. 10. 2022 skupina B BASKET Brno 40:00 17 6 46.2 0 5/11 45.5
23. 10. 2022 skupina VÝCHOD BC Vysočina 16:33 4 2 66.7 0 0/0 0
5. 11. 2022 skupina B PCE 39:43 17 8 47.1 0 1/6 16.7
6. 11. 2022 skupina VÝCHOD BK Opava B 13:07 4 2 100.0 0 0/0 0
6. 11. 2022 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 31:45 14 4 30.8 0 6/10 60.0
9. 11. 2022 skupina B BCM Orli Prostějov 38:16 17 6 50.0 0 5/8 62.5
14. 11. 2022 skupina B BK Opava 40:00 16 6 50.0 0 4/4 100.0
17. 11. 2022 skupina B NH Ostrava 40:00 19 8 57.1 0 3/9 33.3
18. 11. 2022 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 12:51 3 1 33.3 0 1/2 50.0
19. 11. 2022 skupina B BASKET Brno 37:28 33 12 80.0 0 9/11 81.8
20. 11. 2022 skupina B Tygři Brno 40:00 17 6 35.3 0 5/6 83.3
4. 12. 2022 skupina B BK Opava 37:10 22 9 60.0 0 4/9 44.4
3. 12. 2022 skupina B BCM Orli Prostějov 0:00 23 10 100.0 0 3/7 42.9
4. 1. 2023 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 5:42 1 0 0.0 0 1/2 50.0
14. 1. 2023 nadstavba B Tygři Praha 40:00 27 11 61.1 0 5/8 62.5
15. 1. 2023 nadstavba B BK Loko Plzeň 40:00 19 8 61.5 0 3/5 60.0
28. 1. 2023 nadstavba B BA Nymburk 33:31 17 6 54.5 0 5/7 71.4
29. 1. 2023 nadstavba B Slavoj Litoměřice 40:00 14 5 33.3 0 4/10 40.0
Celkem 23 701:10 362 141 56.0 80/147 54.4
Průměr 23 30:29 15.7 6.1 56.0 0.0 3.5/6.4 54.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BCM Orli Prostějov 4 33:17 18.0 7.0 50.9 0.0 0.0 4.0/6.8 59.3 2.5
BA Sparta Praha 4 26:59 17.3 7.5 54.5 0.3 50.0 1.5/3.8 40.0 1.8
BASKET Brno 4 26:52 13.0 4.8 57.6 0.0 0.0 3.5/5.5 63.6 1.8
BCM Orli Prostějov 4 18:22 11.5 4.8 57.6 0.0 0.0 2.0/3.8 53.3 2.5
Tygři Brno 2 39:09 20.0 8.0 57.1 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.5
BK Opava 2 38:35 19.0 7.5 55.6 0.0 0.0 4.0/6.5 61.5 2.0
PCE 3 27:12 12.3 5.0 51.7 0.0 0.0 2.3/4.7 50.0 1.0
NH Ostrava 2 38:50 17.5 7.0 56.0 0.0 0.0 3.5/8.0 43.8 2.0
BC Nový Jičín 2 0:00 16.5 7.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
GBA Sojky Pelhřimov 2 34:38 16.5 6.0 46.2 0.0 0.0 4.5/10.5 42.9 1.5
Sokol Pražský 2 29:54 15.0 5.5 55.0 0.0 0.0 4.0/7.5 53.3 2.0
Vlci Žďár 2 0:00 14.0 5.5 0.0 0.0 0.0 3.0/6.5 46.2 0.5
Tygři Praha 1 40:00 27.0 11.0 61.1 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 3.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 27.0 12.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0
BK Lions J. Hradec 2 30:12 13.0 6.0 63.2 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
SKUP-BCM Olomouc 3 0:00 8.3 4.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 0.7
BA Nymburk 3 31:23 6.7 2.0 37.5 0.0 0.0 2.7/3.7 72.7 1.3
BK Loko Plzeň 3 18:20 6.3 2.7 57.1 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 0.7
Slavoj Litoměřice 2 30:49 9.0 3.5 41.2 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
Válečníci Děčín 4 24:54 4.5 2.0 30.8 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.3
BCM Orli Prostějov 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
BASKET Brno 2 28:03 8.0 3.5 50.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.5
BCM Orli Prostějov 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
NH Ostrava 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 1.5
BK Opava 2 10:57 7.0 3.0 75.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BA Nymburk 2 22:20 7.0 2.5 38.5 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 28:13 7.0 3.5 50.0 0.0 0.0 0.0/4.5 0.0 1.5
BA Nymburk 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.5 14.3 3.0
Tygři Brno 3 25:59 4.0 1.7 26.3 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 1.3
Tygři Praha 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Válečníci Děčín 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Sokol Písek 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři JBC Brno 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 5.0
BC Vysočina 1 16:33 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Opava B 1 13:07 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava A 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
BCM Orli Prostějov 2 8:09 1.5 0.5 33.3 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Písek 1 12:32 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 5:42 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Jižní Supi 1 24:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 1 10:07 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Lions J. Hradec 2 4:57 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -