Matyáš Řezníček

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 15 let
Aktuální klub
BK Lions J. Hradec B
Výška
174 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
129
Procento vítězství
51.2%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - základní skupina B Sojky Pelhřimov 3 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - základní skupina B "3x3" Sojky Pelhřimov 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší minižactvo U13 - zákl. sk. D Sojky Pelhřimov h 2 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - o postup na NF BK Sojky Pelhřimov 3 - 0.7 0.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - kvalifikace o postup na MČR Lions J. Hradec 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina A Fio banka J. Hradec 9 - 4.3 1.4 0.0 0.3 0.0 0.4/1.1 40.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Fio banka J. Hradec 11 - 1.8 0.3 0.0 0.3 0.0 0.5/0.7 62.5 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina A BK Lions J. Hradec 13 - 1.9 0.6 0.0 0.2 0.0 0.2/0.6 37.5 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina D BK Pelhřimov 14 - 6.8 2 0.0 0.6 0.0 1.1/1.9 57.7 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. B BK Lions J. Hradec 8 - 2.9 0.9 0.0 0.4 0.0 0/0.4 0.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BK Pelhřimov 14 - 7.4 1.9 0.0 0.7 0.0 1.6/2.9 53.7 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina B BK Lions J. Hradec 10 - 2.5 0.3 0.0 0.5 0.0 0.4/0.7 57.1 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina A BK Pelhřimov 12 - 17.5 6.6 0.0 1 0.0 1.3/2.6 51.6 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. B BK Lions J. Hradec 7 - 8.9 1.7 0.0 1.3 0.0 1.6/1.7 91.7 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BK Pelhřimov 8 - 9.5 2.8 0.0 0.8 0.0 1.8/3.8 46.7 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A BK Lions J. Hradec 2 - 8.0 2.5 0.0 1 0.0 0/0 0.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina B BK Lions J. Hradec 1 - 4.0 0 0.0 1 0.0 1/2 50.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BK Lions J. Hradec B 4 - 7.0 1.3 0.0 1.5 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - 2. kolo BK Lions J. Hradec B 1 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Loko Plzeň 5 8.4 2.6 1 /1.6 62.5 0.2 25.0 0/0.4 0.0 2.2 0.6
Průměr za kariéru 16.1 0.3 5.8 1.7 7.8 0.6 3.1 0.7/1.4 68.6 2.0 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 2 BA Grizzlies Plzeň 25. 6. 2021
3B body 2 BC Kolín B 19. 6. 2021
Obranné doskoky 2 USK 7. 10. 2021
Útočné doskoky 2 Válečníci Děčín 25. 9. 2021
Doskoky celkem 2 USK 7. 10. 2021
Body 10 TJ Sokol Kbely 19. 6. 2021
Užitečnost 6 Sokol Písek 23. 10. 2021
Asistence 2 Sokol Písek 23. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Tygři Brno 27. 1. 2019 2018/19
2B body 17 BK Kunratice DDM P10 20. 10. 2019 2019/20
3B body 5 BŠ Tygři Praha B 1. 12. 2019 2019/20
Obranné doskoky 2 USK 7. 10. 2021 2021/22
Útočné doskoky 2 Válečníci Děčín 25. 9. 2021 2021/22
Doskoky celkem 2 Válečníci Děčín 25. 9. 2021 2021/22
Body 39 BK Kunratice DDM P10 20. 10. 2019 2019/20
Užitečnost 6 Sokol Písek 23. 10. 2021 2021/22
Asistence 2 Sokol Písek 23. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 6. 2021 skupina B BC Kolín B 0:00 8 1 0.0 2 0.0 0/0 0
19. 6. 2021 skupina B TJ Sokol Kbely 0:00 10 2 0.0 2 0.0 0/0 0
20. 6. 2021 skupina B BARoun.l. U17B 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
20. 6. 2021 skupina B BK Jiskra Domažlice 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
25. 6. 2021 2. kolo BA Grizzlies Plzeň 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2021 skupina A Válečníci Děčín 8:52 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina A Sokol Pražský 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 10. 2021 skupina A USK 14:37 2 1 100.0 0 0.0 0/2 0.0
10. 10. 2021 skupina A Tygři Praha 11:55 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2021 skupina A Sokol Písek 6:13 7 2 66.7 1 50.0 0/0 0
Celkem 10 41:37 45 12 150.0 7 175.0 /2 0.0
Průměr 10 4:09 4.5 1.2 150.0 0.7 175.0 0.0/0.2 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Jižní Supi 6 0:00 9.5 3.0 0.0 0.8 0.0 1.0/1.8 54.5 3.3
Sokol Písek 5 0:00 7.4 2.8 0.0 0.4 0.0 0.6/1.2 50.0 2.0
Lions J. Hradec 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Tygři Brno 2 0:00 11.0 3.0 0.0 0.5 0.0 3.5/5.5 63.6 2.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 3.5
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 9.0 1.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BK Levharti Chomutov 3 0:00 5.3 1.7 0.0 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava 2 0:00 7.5 2.0 0.0 0.5 0.0 2.0/5.0 40.0 2.5
NH Ostrava A 2 0:00 7.0 2.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
Sokol Pražský 3 0:00 4.3 1.0 0.0 0.3 0.0 1.3/2.0 66.7 1.7
BK Vlci Žďár 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 4.5
USK Praha 3 0:00 4.0 1.3 0.0 0.3 0.0 0.3/1.3 25.0 1.7
TJ Sokol Kbely 3 0:00 4.0 1.3 0.0 0.3 0.0 0.3/0.3 100.0 2.7
Královští Sokoli 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 0.5
Sokol Písek 4 0:00 2.8 0.8 0.0 0.3 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BK Pardubice 2 0:00 5.0 0.0 0.0 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Nymburk 1 0:00 8.0 1.0 0.0 1.0 0.0 3.0/8.0 37.5 4.0
BC Kolín B 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tygři Praha 1 0:00 8.0 1.0 0.0 1.0 0.0 3.0/8.0 37.5 4.0
USK Praha 3 0:00 2.7 0.3 0.0 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 1 6:13 7.0 2.0 66.7 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Královští Sokoli 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 3.0 0.0 0.0 0.5 0.0 1.5/4.0 37.5 2.5
BC Kolín 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BARoun.l. U17B 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Žižkov 1 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BA Grizzlies Plzeň 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Spartak Kaplice mix 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Šlapanice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Nymburk 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BA Sparta Praha 3 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
BK Klatovy 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Kladno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Válečníci Děčín 1 8:52 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
USK 1 14:37 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Tygři Praha 1 11:55 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Opava 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BA Sparta 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BK Horejsek Děčín 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -