Matyáš Řezníček

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 18 let
Aktuální klub
BK Loko Plzeň
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
232
Procento vítězství
51.7%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina D BK Pelhřimov 14 - 6.8 2 0.0 0.6 0.0 1.1/1.9 57.7 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BK Pelhřimov 14 - 7.4 1.9 0.0 0.7 0.0 1.6/2.9 53.7 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina A BK Pelhřimov 12 - 17.5 6.6 0.0 1 0.0 1.3/2.6 51.6 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BK Pelhřimov 8 - 9.5 2.8 0.0 0.8 0.0 1.8/3.8 46.7 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - základní skupina B Sojky Pelhřimov 3 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - základní skupina B "3x3" Sojky Pelhřimov 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - o postup na NF BK Sojky Pelhřimov 3 - 0.7 0.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší minižactvo U13 - zákl. sk. D Sojky Pelhřimov h 2 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - kvalifikace o postup na MČR BK Lions Jindřichův Hradec h 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina A Fio banka J. Hradec 9 - 4.3 1.4 0.0 0.3 0.0 0.4/1.1 40.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Fio banka J. Hradec 11 - 1.8 0.3 0.0 0.3 0.0 0.5/0.7 62.5 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina A BK Lions J. Hradec 13 - 1.9 0.6 0.0 0.2 0.0 0.2/0.6 37.5 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. B BK Lions J. Hradec 8 - 2.9 0.9 0.0 0.4 0.0 0/0.4 0.0 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina B BK Lions J. Hradec 10 - 2.5 0.3 0.0 0.5 0.0 0.4/0.7 57.1 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. B BK Lions J. Hradec 7 - 8.9 1.7 0.0 1.3 0.0 1.6/1.7 91.7 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A BK Lions J. Hradec 2 - 8.0 2.5 0.0 1 0.0 0/0 0.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina B BK Lions J. Hradec 1 - 4.0 0 0.0 1 0.0 1/2 50.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BK Lions J. Hradec B 4 - 7.0 1.3 0.0 1.5 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - 2. kolo BK Lions J. Hradec B 1 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Loko Plzeň 13 8.2 2.5 0.9 /1.4 66.7 0.2 30.0 0/0.2 0.0 1.7 1.5
2021/22 junioři U19 - skupina A BK Loko Plzeň 2 8.0 2.5 0.5 /0.5 100.0 0.5 50.0 0/1 0.0 2.0 -
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A BK Loko Plzeň 8 13.1 2.9 0.6 /1.4 45.5 0.1 11.1 1.3/1.6 76.9 2.9 2.0
2021/22 kadeti U17 - předkolo play-off BK Loko Plzeň 3 6.3 2.3 0.7 /1 66.7 0.3 50.0 0/0 0.0 1.0 3.0
2022/23 junioři U19 - skupina A BK Loko Plzeň 5 11.0 3.6 1.4 /2.4 58.3 0.2 14.3 0.2/1.2 16.7 2.0 1.2
2022/23 kadeti U17 - skupina A BK Loko Plzeň 14 25.6 8.0 2 /5.1 38.9 0.8 22.0 1.6/2.5 65.7 2.6 6.9
2022/23 junioři U19 - nadstavba B BK Loko Plzeň 4 11.8 3.0 0.8 /1.5 50.0 0.3 33.3 0.8/1.5 50.0 1.0 3.5
2022/23 kadeti U17 - nadstavba B BK Loko Plzeň 6 24.0 11.5 3.3 /7.2 46.5 0.5 27.3 3.3/4 83.3 2.0 13.7
2022/23 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 4 11.8 3.0 1 /3 33.3 0.3 33.3 0.3/0.5 50.0 1.0 2.5
2022/23 kadeti U17 - předkolo play-off BK Loko Plzeň 2 31.5 10.5 3.5 /6.5 53.8 0.5 12.5 2/2.5 80.0 0.5 11.5
2023/24 junioři U19 - skupina A BK Loko Plzeň 13 21.8 6.0 1.5 /2.7 54.3 0.5 24.1 1.5/2.2 65.5 3.3 3.4
2023/24 muži - skupina A GBA Sojky Pelhřimov 14 - 9.1 1.6 0.0 1.4 0.0 1.5/2.4 63.6 - -
2023/24 junioři U19 - nadstavba B BK Loko Plzeň 8 20.6 7.0 2.1 /3.6 58.6 0.6 19.2 0.9/1.4 63.6 1.4 5.9
2023/24 muži - skupina ZÁPAD PLZ 1 7.0 3.0 0 /0 0.0 1 100.0 0/0 0.0 1.0 5.0
2023/24 muži - skupina D 7.-12. místo PLZ 4 18.0 5.3 0.8 /2 37.5 1.3 26.3 0/0 0.0 1.5 5.0
2023/24 junioři U19 - předkolo play-off BK Loko Plzeň 3 24.0 10.7 2.3 /5.3 43.8 1.7 33.3 1/1 100.0 0.7 11.0
2023/24 muži - play-off A GBA Sojky Pelhřimov 4 - 8.3 1.8 0.0 1.3 0.0 1/1.5 66.7 - -
Průměr za kariéru 19.3 6.7 6.0 1.6 62.8 0.6 40.6 0.9/1.5 110.9 2.0 1.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BC Benešov 18. 11. 2023
2B body 5 Loko Plzeň B 4. 11. 2023
3B body 4 Sokol Písek B 16. 9. 2023
Obranné doskoky 5 GBA Sojky Pelhřimov 9. 3. 2024
Útočné doskoky 2 Tygři Brno 27. 3. 2024
Doskoky celkem 5 BC Nový Jičín 1. 3. 2024
Body 18 Tygři Brno 27. 3. 2024
Užitečnost 18 Tygři Brno 27. 3. 2024
Asistence 4 Tygři Praha 24. 9. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Tygři Brno 27. 1. 2019 2018/19
2B body 17 BK Kunratice DDM P10 20. 10. 2019 2019/20
3B body 5 Tygři Praha B 1. 12. 2019 2019/20
Obranné doskoky 9 BA Grizzlies Plzeň 12. 11. 2022 2022/23
Útočné doskoky 5 Snakes Ostrava 12. 2. 2023 2022/23
Doskoky celkem 10 BA Grizzlies Plzeň 12. 11. 2022 2022/23
Body 39 BK Kunratice DDM P10 20. 10. 2019 2019/20
Užitečnost 27 BK VIVIDBOOKS Pardubice 5. 3. 2023 2022/23
Asistence 7 BC Vysočina 4. 3. 2023 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2023 skupina A Sokol Písek B 0:00 16 2 0.0 4 0.0 0/0 0
17. 9. 2023 skupina A Pří 0:00 16 2 0.0 4 0.0 0/0 0
23. 9. 2023 skupina A BA Nymburk 18:00 2 1 25.0 0 0.0 0/0 0
24. 9. 2023 skupina A Tygři Praha 24:34 16 4 100.0 2 50.0 2/4 50.0
7. 10. 2023 skupina A USK 19:37 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
8. 10. 2023 skupina A Sokol pražský 21:31 4 0 0.0 1 50.0 1/2 50.0
14. 10. 2023 skupina A Sokol Kbely 0:00 5 0 0.0 1 0.0 2/2 100.0
15. 10. 2023 skupina A VYS 0:00 14 3 0.0 1 0.0 5/9 55.6
22. 10. 2023 skupina A Válečníci Děčín 26:06 10 4 100.0 0 0.0 2/5 40.0
4. 11. 2023 skupina A Loko Plzeň B 0:00 15 5 0.0 1 0.0 2/3 66.7
5. 11. 2023 skupina A SKB Rokycany 0:00 18 4 0.0 3 0.0 1/3 33.3
11. 11. 2023 skupina A Tygři Praha 24:37 14 2 66.7 2 50.0 4/4 100.0
12. 11. 2023 skupina A BA Nymburk 23:50 10 5 83.3 0 0.0 0/1 0.0
17. 11. 2023 skupina A Sokol Písek 24:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 11. 2023 skupina A CBU 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/1 0.0
18. 11. 2023 skupina A BC Benešov 0:00 11 1 0.0 1 0.0 6/6 100.0
22. 11. 2023 skupina A Slavoj Litoměřice 21:23 7 1 100.0 1 50.0 2/2 100.0
2. 12. 2023 skupina A Sokol pražský 19:36 2 1 25.0 0 0.0 0/0 0
3. 12. 2023 skupina A USK 25:49 10 1 50.0 1 50.0 5/7 71.4
9. 12. 2023 skupina A BC Vysočina 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 12. 2023 skupina A BC Vysočina 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
16. 12. 2023 skupina A Válečníci Děčín 20:22 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
17. 12. 2023 skupina A Slavoj Litoměřice 13:12 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 1. 2024 skupina A Pří 0:00 3 0 0.0 1 0.0 0/0 0
13. 1. 2024 nadstavba B Snakes Ostrava 25:45 8 3 50.0 0 0.0 2/2 100.0
14. 1. 2024 nadstavba B NH Ostrava 23:22 5 1 50.0 1 33.3 0/0 0
26. 1. 2024 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 6:50 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
27. 1. 2024 nadstavba B PCE 17:49 7 2 50.0 1 33.3 0/0 0
9. 2. 2024 skupina D 7.-12. místo BC Nový Jičín 17:55 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 2. 2024 skupina A VYS 0:00 7 2 0.0 0 0.0 3/5 60.0
17. 2. 2024 nadstavba B NH Ostrava 14:25 5 1 33.3 1 33.3 0/0 0
18. 2. 2024 nadstavba B Snakes Ostrava 19:04 8 3 60.0 0 0.0 2/3 66.7
28. 2. 2024 nadstavba B GBA Sojky Pelhřimov 18:26 7 2 66.7 0 0.0 3/4 75.0
1. 3. 2024 skupina D 7.-12. místo BC Nový Jičín 14:17 6 0 0.0 2 40.0 0/0 0
2. 3. 2024 skupina A SKB Rokycany 0:00 8 0 0.0 2 0.0 2/2 100.0
3. 3. 2024 skupina A Loko Plzeň B 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/2 0.0
7. 3. 2024 nadstavba B PCE 22:45 4 2 66.7 0 0.0 0/2 0.0
8. 3. 2024 skupina D 7.-12. místo BK VIVIDBOOKS Pardubice 12:36 3 0 0.0 1 33.3 0/0 0
9. 3. 2024 nadstavba B GBA Sojky Pelhřimov 23:22 12 3 100.0 2 40.0 0/0 0
15. 3. 2024 skupina D 7.-12. místo BASKET Brno U23 26:42 12 3 60.0 2 25.0 0/0 0
22. 3. 2024 předkolo play-off Tygři Brno 23:09 9 2 40.0 1 25.0 2/2 100.0
24. 3. 2024 předkolo play-off Tygři Brno 22:46 5 1 25.0 1 25.0 0/0 0
27. 3. 2024 předkolo play-off Tygři Brno 26:11 18 4 57.1 3 42.9 1/1 100.0
6. 4. 2024 play-off A BC Vysočina 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/0 0
7. 4. 2024 play-off A BC Vysočina 0:00 4 1 0.0 0 0.0 2/4 50.0
20. 4. 2024 play-off A Sokol Písek B 0:00 13 1 0.0 3 0.0 2/2 100.0
21. 4. 2024 play-off A Sokol Písek B 0:00 9 3 0.0 1 0.0 0/0 0
Celkem 47 598:01 350 76 86.4 48 53.3 54/82 65.9
Průměr 47 12:43 7.4 1.6 86.4 1.0 53.3 1.1/1.7 65.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Tygři Praha B 2 0:00 31.5 9.5 0.0 3.5 0.0 2.0/3.5 57.1 3.0
USK 6 22:26 8.5 2.5 55.6 0.7 25.0 1.5/2.2 69.2 1.8
Sokol Písek B 3 0:00 12.7 2.0 0.0 2.7 0.0 0.7/0.7 100.0 2.0
Sokol Písek 5 0:00 7.4 2.8 0.0 0.4 0.0 0.6/1.2 50.0 2.0
Tigers Č. Budějovice 4 0:00 8.3 2.8 0.0 0.5 0.0 1.3/2.8 45.5 3.0
Tygři Brno 3 24:02 10.7 2.3 43.8 1.7 33.3 1.0/1.0 100.0 0.7
Tygři Praha 3 18:27 10.0 2.0 85.7 1.3 50.0 2.0/2.7 75.0 3.0
SKB Rokycany 2 0:00 13.0 2.0 0.0 2.5 0.0 1.5/2.5 60.0 0.5
Tygři Brno 4 16:02 6.5 1.5 37.5 0.3 25.0 2.8/2.8 100.0 2.3
BA Grizzlies Plzeň 3 18:50 8.7 2.7 57.1 0.7 28.6 1.3/2.3 57.1 2.0
Vlci Žďár 2 0:00 12.5 2.5 0.0 2.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.5
Snakes Ostrava 5 16:41 4.8 1.6 50.0 0.2 10.0 1.0/1.4 71.4 1.0
Sokol Pražský 4 17:12 5.8 1.3 45.5 0.8 42.9 1.0/1.0 100.0 2.3
Tygři Brno 2 0:00 11.0 3.0 0.0 0.5 0.0 3.5/5.5 63.6 2.0
Lions J. Hradec 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Sokol Písek 3 16:49 7.3 2.3 50.0 0.3 20.0 1.7/2.3 71.4 1.7
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 31:43 21.0 5.0 45.5 2.0 40.0 5.0/6.0 83.3 3.0
VYS 2 0:00 10.5 2.5 0.0 0.5 0.0 4.0/7.0 57.1 4.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 3.5
Pří 2 0:00 9.5 1.0 0.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
GBA Sojky Pelhřimov 2 20:54 9.5 2.5 83.3 1.0 22.2 1.5/2.0 75.0 0.5
BA Nymburk 3 19:13 5.7 2.3 63.6 0.3 25.0 0.0/1.0 0.0 3.3
Loko Plzeň B 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.5 40.0 1.0
BK Levharti Chomutov 3 0:00 5.3 1.7 0.0 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 1 24:57 16.0 7.0 70.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BC Vysočina 4 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BCM Orli Prostějov 3 12:30 5.0 1.7 45.5 0.3 50.0 0.7/0.7 100.0 0.7
BA Young Diamonds 2 0:00 7.5 0.0 0.0 1.5 0.0 3.0/4.0 75.0 1.5
Snakes Ostrava 2 23:53 7.5 2.0 36.4 0.0 0.0 3.5/5.0 70.0 2.0
NH Ostrava A 2 0:00 7.0 2.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
Tygři Praha 4 16:27 3.5 0.5 20.0 0.5 20.0 1.0/2.0 50.0 1.8
Sokol Pražský 3 0:00 4.3 1.0 0.0 0.3 0.0 1.3/2.0 66.7 1.7
BK Vlci Žďár 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 4.5
BASKET Brno U23 1 26:42 12.0 3.0 60.0 2.0 25.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Sokol Kbely 3 0:00 4.0 1.3 0.0 0.3 0.0 0.3/0.3 100.0 2.7
USK Praha 3 0:00 4.0 1.3 0.0 0.3 0.0 0.3/1.3 25.0 1.7
USK 2 22:43 6.0 0.5 33.3 0.5 25.0 3.5/4.5 77.8 4.0
Válečníci Děčín 2 23:14 5.5 2.0 66.7 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 3.5
BC Benešov 1 0:00 11.0 1.0 0.0 1.0 0.0 6.0/6.0 100.0 3.0
NH Ostrava 3 15:28 3.7 0.7 33.3 0.7 33.3 0.3/0.7 50.0 1.7
Královští Sokoli 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 0.5
PCE 2 20:17 5.5 2.0 57.1 0.5 20.0 0.0/1.0 0.0 2.5
GBA Lions Jindřichův Hradec 2 26:30 5.0 1.5 30.0 0.5 7.7 0.5/1.5 33.3 1.5
Medvědi Tábor 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
TJ Sokol Kbely 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Pardubice 2 0:00 5.0 0.0 0.0 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Slavoj Litoměřice 3 16:02 3.0 0.7 40.0 0.3 33.3 0.7/1.3 50.0 2.3
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol pražský 3 15:52 2.7 0.7 28.6 0.3 20.0 0.3/1.0 33.3 2.3
Válečníci Děčín 4 12:46 2.0 1.0 44.4 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK Praha 3 0:00 2.7 0.3 0.0 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
GBA Lions J. Hradec 2 6:16 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
BA Nymburk 1 0:00 8.0 1.0 0.0 1.0 0.0 3.0/8.0 37.5 4.0
Tygři Praha 1 0:00 8.0 1.0 0.0 1.0 0.0 3.0/8.0 37.5 4.0
NH Ostrava 2 12:23 3.5 1.0 100.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Opava 2 15:51 3.5 0.5 33.3 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 1.5
BA Sparta Praha 2 16:52 3.5 1.0 40.0 0.5 20.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Klatovy 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
CBU 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 3.0 0.0 0.0 0.5 0.0 1.5/4.0 37.5 2.5
Sokol Písek 2 20:12 3.0 0.5 20.0 0.5 14.3 0.5/1.0 50.0 3.5
Královští Sokoli 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Kolín 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BC Nový Jičín 2 16:06 3.0 0.0 0.0 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Kbely 1 0:00 5.0 0.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Sokol Žižkov 1 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Basketbal Polabí 1 6:50 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 12:36 3.0 0.0 0.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 3 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BA Nymburk 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Klatovy 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Opava 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BK Kladno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
BK Medvědi Tábor h 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava 1 8:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BK Horejsek Děčín 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
ADFORS Basket Litomyšl 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BK Lions Jindřichův Hradec h 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Nymburk 2 11:48 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0