Tomáš Olbort

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
Tygři Brno
Výška
187 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
230
Procento vítězství
62.2%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 starší minižáci U13 - Předkolo MČR A BC VYSOČINA 3 - 2.7 1.3 /1.3 0 0/0.7 0.0 3.0 -1.0
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina A BC VYSOČINA 3 14.3 1.0 0.3 /1.3 0 0.3/2 16.7 1.0 0.3
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 1.-4. místo BC VYSOČINA 2 11.0 2.0 0 /2 0 2/4 50.0 3.0 -1.0
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina E Tygři Brno 10 - 2.4 0.8 /0.8 0.2 0.2/0.9 22.2 1.6 0.1
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B Tygři Brno 14 - 2.4 1 /1 0 0.4/0.5 71.4 2.1 0.1
2017/18 žáci U15 - Skupina C Tygři JBC Brno 14 - 2.1 0.9 0.1 0/0.1 0.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina E Tygři Brno 12 - 6.2 2.3 0.1 1.3/2.6 48.4 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B Tygři Brno 14 - 7.4 3.3 0 0.9/2.1 41.4 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga Tygři JBC Brno 16 - 1.4 0.6 0.1 0.1/0.6 22.2 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina A Tygři JBC Brno 3 2.3 1.3 0.7 0 0/0 0.0 - 1.7
2017/18 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo Tygři JBC Brno 2 1.5 0.5 0 0 0.5/1 50.0 - -1.0
2018/19 žáci U15 - Skupina C Tygři JBC Brno 14 - 4.6 1.7 0.1 0.8/1.9 40.7 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina C Tygři JBC Brno 4 - 4.5 1.3 0.5 0.5/1 50.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina D Tygři JBC Brno B 2 - 24.5 8 1 5.5/11.5 47.8 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga Tygři JBC Brno 16 - 4.9 1.8 0.3 0.3/0.8 38.5 - -
2018/19 kadeti U17 - finálová skupina Tygři JBC Brno 10 - 2.2 0.8 0.1 0.3/0.8 37.5 - -
2018/19 žáci U15 - MČR skupina B Tygři JBC Brno 3 12.7 6.7 2.3 0.3 1/2.3 42.9 0.3 9.0
2018/19 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Tygři JBC Brno 2 13.0 4.0 2 0 0/0.5 0.0 0.5 4.5
2019/20 kadeti U17 - o postup do extraligy Tygři JBC Brno 3 - 1.3 0.7 0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část Tygři JBC Brno 21 3.3 0.3 0.1 /0.3 0 0.1/0.3 50.0 0.5 -0.3
2019/20 kadeti U17 - skupina C Tygři JBC Brno B 1 - 12.0 4 0 4/9 44.4 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část Tygři Brno 4 17.3 5.3 2 /5.3 0 1.3/2 62.5 2.0 3.0
2021/22 junioři U19 - skupina A Tygři Brno 4 0.8 3.0 0.8 /1 0.3 0.8/1.5 50.0 1.5 0.3
2021/22 muži - skupina C SK Žabovřesky 15 - 3.7 1.1 0.3 0.7/1.1 68.8 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Tygři Brno 14 9.2 3.2 1.1 /2.3 0.2 0.4/1 42.9 1.0 3.5
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník SK Žabovřesky 1 - 1.0 0 0 1/5 20.0 1.0 -4.0
2021/22 junioři U19 - play-out C Tygři Brno B 5 - 10.8 4.2 0 2.4/3.6 66.7 - -
2021/22 junioři U19 - nadstavba A Tygři Brno 8 3.6 0.8 0.3 /0.8 0 0.3/0.3 100.0 0.4 -0.3
2021/22 junioři U19 - play-off Tygři Brno 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - MČR Tygři Brno 2 5.0 2.5 0.5 /2 0.5 0/0 0.0 1.5 -
2022/23 muži - skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 1 4.0 2.0 1 /1 0 0/1 0.0 - 6.0
2022/23 junioři U19 - skupina B Tygři Brno 5 16.4 6.4 2.8 /5.8 0 0.8/2 40.0 2.4 5.8
Průměr za kariéru 28.8 2.3 3.6 1.3 0.1 0.6/1.2 140.6 1.3 0.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 BCM Orli Prostějov 18. 9. 2022
2B body 6 Snakes Ostrava 1. 10. 2022
Obranné doskoky 4 BK Opava 17. 9. 2022
Útočné doskoky 3 BCM Orli Prostějov 18. 9. 2022
Doskoky celkem 5 BK Opava 17. 9. 2022
Body 13 Snakes Ostrava 1. 10. 2022
Užitečnost 11 Snakes Ostrava 1. 10. 2022
Asistence 3 BK Opava 17. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 BK Vyškov 7. 10. 2018 2018/19
2B body 8 BK Vyškov 7. 10. 2018 2018/19
3B body 2 BK Vyškov 7. 10. 2018 2018/19
Obranné doskoky 4 BK Opava 17. 9. 2022 2022/23
Útočné doskoky 3 BCM Orli Prostějov 18. 9. 2022 2022/23
Doskoky celkem 5 BK Opava 17. 9. 2022 2022/23
Body 26 BK Vyškov 7. 10. 2018 2018/19
Užitečnost 11 BK Opava 17. 9. 2022 2022/23
Asistence 4 BVK Holice 3. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
17. 9. 2022 skupina B BK Opava 17:13 5 2 50.0 0 1/2 50.0
18. 9. 2022 skupina B BCM Orli Prostějov 22:22 6 2 33.3 0 2/6 33.3
23. 9. 2022 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 4:17 2 1 100.0 0 0/1 0.0
28. 9. 2022 skupina B BASKET Brno 2:34 0 0 0.0 0 0/0 0
1. 10. 2022 skupina B Snakes Ostrava 21:31 13 6 60.0 0 1/2 50.0
2. 10. 2022 skupina B NH Ostrava 18:21 8 4 44.4 0 0/0 0
Celkem 6 86:18 34 15 50.0 4/11 36.4
Průměr 6 14:23 5.7 2.5 50.0 0.0 0.7/1.8 36.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Slavia Kroměříž 4 0:00 7.3 3.0 0.0 0.3 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Snakes Ostrava 3 18:07 7.7 3.0 52.9 0.3 33.3 0.7/1.3 50.0 2.3
BCM Orli Prostějov 3 15:57 7.3 2.7 53.3 0.3 16.7 1.0/2.7 37.5 2.3
BCM Orli Prostějov 4 0:00 5.3 2.0 0.0 0.3 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
SK Žabovřesky 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.0
SK Žabovřesky 3 0:00 6.7 2.3 0.0 0.7 0.0 0.0/0.3 0.0 0.7
BC Vysočina 4 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Snakes Ostrava 5 0:00 3.4 1.4 0.0 0.0 0.0 0.6/1.6 37.5 1.8
NH Ostrava 3 12:18 5.3 2.3 46.7 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 1.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 3.0
BK Snakes Ostrava 4 0:00 3.5 1.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 2.8
PŘÍ 4 0:00 3.5 1.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Karviná 2 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
BVK Holice 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Šlapanice 2 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
BC Vysočina 4 0:00 3.3 1.5 600.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 1.8
Synthesia Pardubice 4 0:00 3.3 1.0 0.0 0.3 0.0 0.5/1.3 40.0 1.3
Sokol Písek 3 0:00 4.3 1.7 0.0 0.3 0.0 0.0/1.3 0.0 1.3
Snakes Ostrava 3 13:14 4.3 1.7 45.5 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 0.7
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 1 0:00 12.0 2.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
BK Opava 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/9.0 44.4 4.0
BK Pelhřimov 2 0:00 5.5 2.5 100.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SKB Zlín 2 0:00 4.5 2.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Válečníci Děčín 1 0:00 9.0 3.0 100.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Sokol Karviná 2 0:00 4.0 0.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
USK Praha 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Tygři Praha 3 7:11 2.7 1.0 42.9 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 1.3
USK 3 4:34 2.3 0.7 40.0 0.3 50.0 0.0/0.0 0.0 0.7
NH Ostrava 2 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
OLM 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Pelhřimov 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 -
BC Nový Jičín 2 0:00 3.0 0.5 100.0 0.5 100.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BK Opava 1 17:13 5.0 2.0 50.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
SK Basket RENOCAR 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Sokol Karviná 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 4 0:00 1.3 0.5 100.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 2.3
Jiskra Kyjov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol pražský 2 3:51 2.0 0.5 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BA Sparta 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
GBA Sojky Pelhřimov 4 5:28 1.0 0.0 0.0 0.3 50.0 0.3/1.3 20.0 1.0
Sokol Pražský 4 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
Sokol Pražský 1 16:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Basket Poděbrady 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Pod U17B 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 0.5
Sokol Pražský 3 6:20 0.7 0.3 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
BK Opava B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Jiskra Kyjov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 3 7:06 0.7 0.3 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 1 4:17 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
GBA Sojky Pelhřimov 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 1.0
BASKET Brno 3 4:01 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7
USK 2 1:13 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol Písek 2 3:15 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BCM Orli Prostějov 2 6:19 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BA Sparta Praha 1 2:58 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
PCE 2 2:51 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BA Nymburk 4 0:27 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pardubice 2 3:26 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 2 4:02 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 2 6:07 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0