Radek Kohout

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 22 let
Aktuální klub
BK Klatovy
Výška
195 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
261
Procento vítězství
29.9%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žáci U14 - skupina A BK Klatovy 10 - 1.1 0.5 /0.5 0 0.1/0.8 12.5 2.1 -1.7
2011/12 mladší žáci U14 - liga A BK Klatovy 8 - 2.5 1.3 /1.3 0 0/0.1 0.0 1.0 1.4
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina A BK Klatovy 14 - 6.0 2.4 0.1 0.7/2.1 33.3 - -
2012/13 mladší žáci U14 - liga A BK Klatovy 6 - 5.8 2.5 0.2 0.3/2.2 15.4 - -
2012/13 starší minižáci U13 - předkolo A BK Klatovy 3 - 5.7 2.7 0 0.3/2.3 14.3 - -
2013/14 žáci U15 - divize A BK Klatovy 10 - 20.4 8.9 0.4 1.4/4.3 32.6 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina A BK Klatovy 14 - 12.6 4.5 0.8 1.3/3.9 32.7 - -
2013/14 žáci U15 - liga sk. A BK Klatovy 10 - 8.5 3.3 0.4 0.7/1.4 50.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. A BK Klatovy 5 - 2.6 1.2 0 0.2/0.4 50.0 - -
2014/15 žáci U15 - Základní část BK Klatovy 4 - 10.0 4 0 2/3.8 53.3 - -
2015/16 kadeti U17 - skupina A Jiskra Domažlice (MS) 22 - 5.2 1.1 0.8 0.7/1.2 57.7 - -
2015/16 kadeti U17 - play-out A Jiskra Domažlice (MS) 6 - 7.8 2 1 0.8/1 83.3 - -
2016/17 kadeti U17 - skupina A BK Klatovy 10 - 10.6 2.3 1.8 0.6/1.3 46.2 - -
2016/17 kadeti U17 - play-out A BK Klatovy 8 - 10.3 3.3 0.6 1.9/3.3 57.7 - -
2017/18 muži - skupina A BK Klatovy 17 - 2.5 0.6 0.2 0.6/1.1 61.1 - -
2017/18 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 17 10.2 3.3 1.1 /2.4 0.2 0.5/1 47.1 2.1 -0.1
2017/18 muži - základní část BK Klatovy 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 3.0 -3.0
2017/18 muži - play-off A BK Klatovy 2 - 7.0 0.5 2 0/0 0.0 - -
2017/18 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 6 13.5 4.3 1.5 /3.3 0.2 0.8/1.2 71.4 2.5 0.7
2018/19 muži - skupina A BK Klatovy 20 - 5.6 1.9 0.3 1/1.6 59.4 - -
2018/19 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 22 22.3 9.1 2.7 /5.3 0.6 1.9/3.1 59.4 3.5 5.6
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník BK Klatovy 1 - 10.0 2 /2 1 3/6 50.0 - 7.0
2018/19 muži - Západočeská liga mužů BK Klatovy "B" 1 - 7.0 3 0 1/2 50.0 - -
2018/19 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 6 24.3 10.7 3 /7.8 0.8 2.2/4 54.2 3.2 12.3
2019/20 muži - skupina A BK Klatovy 13 - 13.5 4.5 0.7 2.3/5.3 43.5 - -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník BK Klatovy 1 - 28.0 8 /8 1 9/15 60.0 4.0 18.0
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD PLZ 2 2.0 1.0 0 /0 0 1/1 100.0 1.0 0.5
2020/21 muži - skupina A BK Klatovy 3 - 5.3 1.7 0.7 0/0.3 0.0 - -
2021/22 muži - skupina A BK Klatovy 18 - 13.2 3.9 1.1 1.9/3.4 56.5 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník BK Klatovy 1 - 11.0 2 2 1/4 25.0 4.0 4.0
Průměr za kariéru 23.7 3.4 7.8 2.6 0.5 1.1/2.2 116.1 2.5 0.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 Sokol Písek B 5. 3. 2022
2B body 9 Sokol Písek B 5. 3. 2022
3B body 6 Sokol Písek B 9. 10. 2021
Body 35 Sokol Písek B 5. 3. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 SKB Rokycany 28. 9. 2019 2019/20
2B body 19 Lokomotiva Cheb 28. 9. 2013 2013/14
3B body 6 Sokol Písek B 9. 10. 2021 2021/22
Obranné doskoky 12 Slavoj Litoměřice 31. 3. 2019 2018/19
Útočné doskoky 3 Slavoj Litoměřice 30. 3. 2019 2018/19
Doskoky celkem 14 Slavoj Litoměřice 31. 3. 2019 2018/19
Body 41 Lokomotiva Cheb 28. 9. 2013 2013/14
Užitečnost 29 Slavoj Litoměřice 31. 3. 2019 2018/19
Asistence 9 BA Nymburk 30. 1. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
28. 9. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník CBU 11 2 2 1/4 25.0
9. 10. 2021 skupina A Sokol Písek B 31 5 6 3/4 75.0
10. 10. 2021 skupina A CBU 4 2 0 0/2 0.0
14. 11. 2021 skupina A Wolves Radotín 23 9 1 2/6 33.3
13. 11. 2021 skupina A BC Benešov 11 4 0 3/4 75.0
17. 11. 2021 skupina A Slavoj BK Litoměřice B 16 4 1 5/9 55.6
3. 12. 2021 skupina A Sokol Kbely 8 4 0 0/0 0
11. 12. 2021 skupina A Jiskra Domažlice 4 2 0 0/0 0
12. 12. 2021 skupina A Jiskra Domažlice 12 4 1 1/2 50.0
8. 1. 2022 skupina A Pří 6 3 0 0/1 0.0
9. 1. 2022 skupina A SKB Rokycany 16 4 2 2/5 40.0
5. 2. 2022 skupina A Sokol Kbely 18 5 2 2/2 100.0
6. 2. 2022 skupina A Slavoj BK Litoměřice B 10 2 2 0/2 0.0
19. 2. 2022 skupina A Wolves Radotín 9 2 1 2/2 100.0
20. 2. 2022 skupina A BC Benešov 5 2 0 1/3 33.3
4. 3. 2022 skupina A CBU 1 0 0 1/2 50.0
5. 3. 2022 skupina A Sokol Písek B 35 9 3 8/11 72.7
12. 3. 2022 skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 7 3 0 1/1 100.0
13. 3. 2022 skupina A Válečníci Děčín 21 7 1 4/6 66.7
Celkem 19 248 73 22 36/66 54.5
Průměr 19 13.1 3.8 1.2 1.9/3.5 54.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SKB Rokycany 9 0:00 10.1 2.7 300.0 0.9 800.0 2.1/3.3 63.3 2.0
Sokol Písek B 6 0:00 14.8 3.0 0.0 2.0 0.0 2.8/5.2 54.8 2.7
Slavoj BK Litoměřice B 9 0:00 9.7 3.0 0.0 0.6 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Tigers Č. Budějovice 8 0:00 10.0 3.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.3 66.7 3.5
Sluneta USK Ústí n.L. 8 0:00 8.6 2.4 0.0 0.6 0.0 2.0/3.3 61.5 1.8
SAM Brno 6 21:28 11.0 3.5 48.8 0.7 25.0 2.0/3.7 54.5 3.3
Sokol Vyšehrad 6 0:00 10.7 4.7 1.400.0 0.2 0.0 0.8/2.0 41.7 1.8
Slavoj Litoměřice 7 18:28 7.9 2.0 45.2 0.7 33.3 1.7/3.0 57.1 2.7
BK Kladno 2 0:00 27.0 11.5 0.0 1.0 0.0 1.0/3.5 28.6 2.0
Wolves Radotín 6 0:00 8.7 3.2 0.0 0.3 0.0 1.3/3.2 42.1 3.3
Sokol Kbely 5 0:00 9.6 2.8 700.0 1.0 500.0 1.0/2.0 50.0 1.8
BK Sokolov 3 0:00 15.0 6.7 0.0 0.0 0.0 1.7/4.0 41.7 2.7
Sršni Sokol Písek 4 0:00 11.0 3.3 0.0 1.0 0.0 1.5/4.8 31.6 1.8
BK Pelhřimov 3 0:00 13.7 2.3 0.0 2.7 0.0 1.0/3.3 30.0 2.0
Válečníci Děčín 4 0:00 10.0 2.5 0.0 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 4.3
PCE 6 21:29 6.2 2.0 52.2 0.2 6.3 1.7/2.3 71.4 3.3
BSK - Jižní Supi 3 0:00 11.3 3.3 0.0 1.0 0.0 1.7/3.3 50.0 1.7
CBU 4 0:00 8.5 2.5 0.0 0.8 0.0 1.3/4.3 29.4 3.0
BK Děčín 3 0:00 11.0 4.0 600.0 0.7 0.0 1.0/4.0 25.0 2.7
BC Benešov 4 0:00 8.3 2.3 0.0 1.0 0.0 0.8/1.0 75.0 3.0
Sokol pražský 4 13:05 8.0 2.0 53.3 0.8 30.0 1.8/2.8 63.6 2.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 16.0 4.5 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BC Benešov 5 0:00 6.2 2.6 0.0 0.0 0.0 1.0/2.2 45.5 1.6
Pří 3 0:00 10.3 3.7 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Jiskra Domažlice 4 0:00 7.5 3.0 0.0 0.3 0.0 0.8/1.8 42.9 2.3
Sokol Písek 4 16:45 6.5 1.3 31.3 0.8 27.3 1.8/4.0 43.8 3.3
Lokomotiva Plzeň 6 0:00 4.2 1.3 800.0 0.3 0.0 0.5/1.3 37.5 2.3
BCM Orli Prostějov 4 17:52 5.8 1.8 46.7 0.3 14.3 1.5/2.5 60.0 2.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 11.0 2.0 0.0 1.5 0.0 2.5/8.5 29.4 3.5
Sokol Žižkov 4 0:00 5.5 2.3 0.0 0.3 0.0 0.3/1.3 20.0 1.3
Válečníci Děčín 1 0:00 21.0 7.0 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 4.0
Sokol Žižkov C 2 0:00 10.0 0.5 0.0 3.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
Lions J. Hradec 3 0:00 6.3 1.3 0.0 1.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.3
Snakes Ostrava 4 13:10 4.5 1.8 46.7 0.3 20.0 0.3/0.8 33.3 2.8
USK 4 14:54 4.0 1.3 35.7 0.3 14.3 0.8/1.0 75.0 3.0
BA Sparta Praha 4 0:00 3.8 1.5 0.0 0.0 0.0 0.8/3.0 25.0 2.8
BC Kolín 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 5.0
BK Horejsek Děčín 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 5.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
Slavoj Č. Brod 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 0.0 1.0/3.5 28.6 2.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 4.0 0.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 4.0
Sj. BK Litoměřice 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.3
Sj. Plzeň 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
USK Praha 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Levharti Chomutov 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Opava 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
VYS 2 0:28 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Lions J. Hradec 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BARoun.l. U17B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Wolves Radotín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Sojky Pelhřimov 1 2:32 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0