Adam Adamec

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 18 let
Aktuální klub
BA Nymburk
Výška
163 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
348
Procento vítězství
73%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2017/18 starší minižáci U13 - Středočeský mini.přebor starších minižáků U13B BANym U13B 28 - 9.8 3.9 0.0 0.5 0.0 0.4/0.8 47.6 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B "A" BANym U13B 11 - 11.5 5.5 0.0 0.2 0.0 0.1/0.5 16.7 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B "A1" BANym U13B 10 - 11.6 4.7 0.0 0.1 0.0 0.2/0.3 66.7 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Skupina 1-2 BANym U13B 2 - 8.0 4 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX BA Nymb U11 (ch) 27 - 3.6 1.9 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina D BA Nymburk 10 - 6.8 1.4 0.0 1.1 0.0 0.7/0.9 77.8 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BA Nymburk 7 - 2.3 0.7 0.0 0.1 0.0 0.4/1.1 37.5 - -
2018/19 mladší žáci U14 - MČR skupina A BA Nymburk 3 10.3 3.0 0.3 20.0 0.3 16.7 1.3/1.7 80.0 1.0 -
2018/19 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BA Nymburk 1 12.0 2.0 1 50.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -4.0
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) BANym U11(mix) 9 - 10.4 4.9 0.0 0 0.0 0.7/1 66.7 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) B BANym U11(mix) 3 - 11.0 5.3 0.0 0 0.0 0.3/0.3 100.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 1-3 místo BANym U11(mix) 3 - 6.3 2.3 0.0 0 0.0 1.7/4 41.7 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Nadstavba B1 BANym U11(mix) 2 - 9.0 4.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BANymU12 11 - 7.4 3.5 0.0 0 0.0 0.5/0.7 62.5 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" BANymU12 10 - 5.5 2.6 0.0 0 0.0 0.3/0.4 75.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BANymU12 10 - 9.5 4.6 0.0 0 0.0 0.3/0.6 50.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B skupina B BANymU12 10 - 8.3 4.1 0.0 0 0.0 0.1/0.4 25.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" BANymU12 6 - 13.2 6.2 0.0 0 0.0 0.8/1.3 62.5 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B1" BANymU12 6 - 10.2 5 0.0 0 0.0 0.2/0.7 25.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Skupina 1-4 BANymU12 2 - 9.5 4.5 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Skupina 1-4 B BANymU12 2 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B BANymU11B 7 - 11.6 5.7 0.0 0 0.0 0.1/0.6 25.0 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B skupina B BANymU11B 7 - 10.9 5.3 0.0 0 0.0 0.3/0.6 50.0 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - Skupina 1-3 BANymU11B 6 - 11.3 5.2 0.0 0 0.0 1/1.7 60.0 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - Kvalifikace nejmladších minižáků o NF U11 BANymU11B(kv) 4 - 9.8 4.5 0.0 0 0.0 0.8/1 75.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o Národní finále BANymU12B(kv) 4 - 6.8 3 0.0 0 0.0 0.8/2.3 33.3 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Kvalifikace o NF U13 B BANymb.U13B(kv) 4 - 5.5 1.8 0.0 0.5 0.0 0.5/0.8 66.7 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Kvalifikace o národní finále U13 B BANymb.U13B(kv) 1 - 11.0 4 0.0 1 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o národní finále U12B BA Nymburk.U12B(kv) 6 - 9.5 4.5 0.0 0 0.0 0.5/0.8 60.0 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina B BA Nymburk 6 - 1.0 0 0.0 0.3 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga BA Nymburk 3 - 1.7 0.3 0.0 0.3 0.0 0/0 0.0 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina B BA Nymburk 6 - 9.8 2 0.0 1.8 0.0 0.3/0.5 66.7 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina D BA Nymburk 10 - 13.5 5.5 0.0 0.5 0.0 1/1.9 52.6 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BA Nymburk 7 - 4.9 1.3 0.0 0.6 0.0 0.6/1.3 44.4 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BA Nymburk 11 17.9 6.0 1.4 /3.2 42.9 0.9 19.6 0.5/1.2 46.2 1.9 1.7
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A BA Nymburk 6 12.8 2.3 0.3 /1 33.3 0.5 30.0 0.2/1.3 12.5 1.2 2.5
2021/22 kadeti U17 - předkolo play-off BA Nymburk 2 15.0 3.5 0.5 /2 25.0 0.5 50.0 1/1 100.0 2.0 4.0
2022/23 kadeti U17 - skupina B BA Nymburk 14 23.9 6.8 1.7 /4.3 40.0 0.8 21.2 1/1.6 63.6 2.6 6.0
2022/23 junioři U19 - Skupina B Basket Poděbrady 11 - 13.1 2.5 0.0 2.1 0.0 1.9/2.4 80.8 - -
2022/23 junioři U19 - play-out B Basket Poděbrady 7 - 14.4 4 0.0 1.6 0.0 1.7/2.6 66.7 - -
2022/23 kadeti U17 - nadstavba A BA Nymburk 8 24.5 6.8 1.3 /2.9 43.5 1 19.0 1.3/1.9 66.7 2.6 4.1
2022/23 kadeti U17 - play-off BA Nymburk 2 28.5 10.0 4 /9 44.4 0.5 33.3 0.5/1 50.0 2.0 13.0
2022/23 kadeti U17 - MČR BA Nymburk 2 27.0 10.5 1.5 /3.5 42.9 2 28.6 1.5/2 75.0 3.0 5.0
2023/24 junioři U19 - skupina A BA Nymburk 14 20.9 7.2 1.5 /3.1 47.7 1.1 35.7 1/1.5 66.7 2.9 6.4
2023/24 muži - skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 13 13.3 3.2 0.3 /1.3 23.5 0.8 31.3 0.2/0.3 75.0 2.1 1.8
2023/24 muži - Český pohár mužů NBK 1 4.0 0.0 0 /1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -4.0
2023/24 junioři U19 - nadstavba A BA Nymburk 6 17.7 2.0 0.5 /2.7 18.8 0.3 14.3 0/0 0.0 2.3 0.7
2023/24 muži - skupina B Pod 4 - 13.8 2.5 0.0 2.3 0.0 2/2.8 72.7 - -
2023/24 muži - play-out 13.-20.místo Basketbal Polabí 1 14.0 6.0 0 /1 0.0 2 66.7 0/1 0.0 1.0 2.0
Průměr za kariéru 20.4 4.6 7.9 2.9 25.4 0.5 21.6 0.5/0.9 129.1 1.4 0.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Válečníci Děčín 2. 3. 2024
2B body 4 Slavoj Litoměřice 7. 10. 2023
3B body 4 Sokol pražský 22. 10. 2023
Obranné doskoky 6 BK Wolves Radotín 3. 12. 2023
Útočné doskoky 2 BK Loko Plzeň 23. 9. 2023
Doskoky celkem 7 BK Wolves Radotín 3. 12. 2023
Body 19 Sokol Žižkov 10. 2. 2024
Užitečnost 18 Válečníci Děčín 8. 10. 2023
Asistence 4 Válečníci Děčín 8. 10. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 BCKolU11B 11. 3. 2017 2016/17
2B body 12 BKLibU13B(ms) 14. 10. 2017 2017/18
3B body 5 Sokol Pražský 12. 9. 2020 2020/21
Obranné doskoky 7 Válečníci Děčín 21. 4. 2023 2022/23
Útočné doskoky 3 Tygři Brno 22. 10. 2022 2022/23
Doskoky celkem 9 Tygři Brno 22. 10. 2022 2022/23
Body 28 TJ Sokol Kbely 4. 12. 2022 2022/23
Užitečnost 22 Tygři Brno 22. 10. 2022 2022/23
Asistence 7 Tygři Praha 7. 5. 2023 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
15. 9. 2023 skupina ZÁPAD Slavoj BK Litoměřice 5:24 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 9. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 15:57 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
24. 9. 2023 skupina A Sokol Písek 9:30 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
24. 9. 2023 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 14:46 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
1. 10. 2023 skupina ZÁPAD BK Wolves Radotín 5:30 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2023 skupina A Tygři Praha 22:15 5 1 25.0 1 33.3 0/0 0
7. 10. 2023 skupina A Slavoj Litoměřice 28:52 11 4 57.1 1 33.3 0/0 0
8. 10. 2023 skupina A Válečníci Děčín 23:16 12 2 66.7 2 50.0 2/2 100.0
8. 10. 2023 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 10. 2023 skupina A USK 18:19 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
22. 10. 2023 skupina A Sokol pražský 26:48 17 2 66.7 4 44.4 1/4 25.0
27. 10. 2023 skupina ZÁPAD USK Praha B 10:46 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2023 skupina ZÁPAD JHR 19:40 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
10. 11. 2023 skupina ZÁPAD PLZ 20:03 5 1 50.0 1 16.7 0/0 0
11. 11. 2023 skupina A Sokol Písek 23:15 11 1 50.0 3 75.0 0/0 0
12. 11. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 19:39 6 1 33.3 0 0.0 4/4 100.0
17. 11. 2023 skupina A Tygři Praha 21:07 3 1 50.0 0 0.0 1/2 50.0
24. 11. 2023 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 0:00 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
2. 12. 2023 skupina A Válečníci Děčín 16:58 5 1 50.0 1 50.0 0/0 0
3. 12. 2023 skupina A Slavoj Litoměřice 9:10 5 1 100.0 1 100.0 0/0 0
3. 12. 2023 skupina ZÁPAD BK Wolves Radotín 33:48 9 1 33.3 2 50.0 1/2 50.0
8. 12. 2023 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 20:52 5 1 33.3 1 20.0 0/0 0
12. 12. 2023 skupina A USK 24:43 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
16. 12. 2023 skupina A Sokol pražský 33:28 15 3 42.9 2 33.3 3/5 60.0
18. 12. 2023 Český pohár mužů SP Basket 3:53 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 1. 2024 skupina ZÁPAD Sokol Pražský 11:26 6 0 0.0 2 40.0 0/0 0
13. 1. 2024 nadstavba A GBA Lions J. Hradec 21:01 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 1. 2024 skupina ZÁPAD USK Praha B 21:16 8 1 33.3 2 50.0 0/0 0
21. 1. 2024 skupina B Slavoj BK Litoměřice B 0:00 12 3 0.0 2 0.0 0/0 0
26. 1. 2024 skupina ZÁPAD PLZ 9:13 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 1. 2024 nadstavba A BK Opava 16:08 3 0 0.0 1 25.0 0/0 0
28. 1. 2024 nadstavba A BASKET Brno 16:16 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
10. 2. 2024 skupina B Sokol Žižkov 0:00 19 3 0.0 3 0.0 4/4 100.0
11. 2. 2024 skupina B CZ.ACADEMY 0:00 11 1 0.0 3 0.0 0/2 0.0
14. 2. 2024 nadstavba A Tygři Brno 19:34 4 2 66.7 0 0.0 0/0 0
18. 2. 2024 nadstavba A GBA Lions J. Hradec 13:46 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
23. 2. 2024 play-out 13.-20.místo BCM Orli Prostějov 13:46 6 0 0.0 2 66.7 0/1 0.0
28. 2. 2024 nadstavba A Tygři Brno 18:55 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 3. 2024 skupina B Válečníci Děčín 0:00 13 3 0.0 1 0.0 4/5 80.0
3. 3. 2024 play-out 13.-20.místo Basketbal Olomouc 18:40 3 1 100.0 0 0.0 1/2 50.0
Celkem 40 608:00 218 39 48.8 38 40.4 26/39 66.7
Průměr 40 15:12 5.5 1.0 48.8 1.0 40.4 0.7/1.0 66.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Bran U11B 7 0:00 13.0 6.4 0.0 0.0 0.0 0.1/0.3 50.0 1.0
BŠPhaU12B 11 0:00 8.1 3.8 0.0 0.0 0.0 0.5/0.9 50.0 0.7
Bol U12B 8 0:00 9.5 4.6 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.9
BCKolU11B 7 0:00 9.3 4.1 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.4
Tesla Pardubice 4 0:00 11.5 2.5 0.0 1.8 0.0 1.3/1.8 71.4 2.5
Jižní Supi 3 0:00 15.0 5.7 0.0 1.0 0.0 0.7/1.0 66.7 3.0
ČBr U13B 4 0:00 10.5 5.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Kbely 2 0:00 19.5 4.0 0.0 2.5 0.0 4.0/5.5 72.7 2.5
TJ AŠ M.B. U11B 4 0:00 9.5 4.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 4 24:12 9.3 2.5 45.5 1.3 26.3 0.5/1.5 33.3 2.5
BK Brand U12B 3 0:00 11.7 5.3 0.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 1.0
Měl U13B 3 0:00 11.3 4.0 0.0 0.7 0.0 1.3/3.0 44.4 1.7
Sokol Pražský 3 0:00 10.7 3.0 0.0 1.0 0.0 1.7/3.0 55.6 3.0
Sokol pražský 2 30:08 16.0 2.5 50.0 3.0 40.0 2.0/4.5 44.4 4.0
USK 5 20:13 6.4 1.0 35.7 1.0 33.3 1.4/2.6 53.8 1.8
BŠ Tygři U13 4 0:00 7.8 1.5 0.0 1.5 0.0 0.3/1.0 25.0 1.8
BK Brandýs n. L. 2 0:00 15.5 7.0 0.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.5
SlČesBrodU11mix 2 0:00 15.5 7.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Tygři Praha 5 21:08 5.8 1.0 38.5 0.8 16.7 1.4/2.4 58.3 2.2
BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 23:35 9.7 2.7 61.5 1.0 27.3 1.3/2.3 57.1 2.3
Válečníci Děčín 2 0:00 14.0 6.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 13.5 6.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.5
Tygři Brno 4 18:50 6.3 1.0 26.7 0.8 15.0 2.0/3.0 66.7 2.3
Sokol Písek 3 22:18 7.3 1.7 71.4 1.3 26.7 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 10.5 2.0 0.0 1.5 0.0 2.0/2.5 80.0 0.5
Lions J. Hradec 2 0:00 10.5 2.0 0.0 1.5 0.0 2.0/2.0 100.0 2.5
USK Praha 3 0:00 7.0 0.7 0.0 1.7 0.0 0.7/1.0 66.7 1.7
Válečníci Děčín 2 28:14 10.0 4.0 44.4 0.5 33.3 0.5/1.0 50.0 2.0
Sokol Žižkov 1 0:00 19.0 3.0 0.0 3.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
Kol U13B 4 0:00 4.5 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.8
BK Opava 3 24:54 6.0 1.0 30.0 1.3 26.7 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Válečníci Děčín 2 20:07 8.5 1.5 60.0 1.5 50.0 1.0/1.0 100.0 2.5
NH Ostrava 4 17:40 4.3 1.0 40.0 0.8 20.0 0.0/0.3 0.0 3.5
Ben U13B 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Brandýs 3 0:00 5.3 1.0 0.0 1.0 0.0 0.3/0.7 50.0 3.0
Slavoj Litoměřice 2 19:01 8.0 2.5 62.5 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 4.5
BASKET Brno 4 16:34 3.8 1.3 45.5 0.3 14.3 0.5/1.0 50.0 1.5
BC Vysočina 2 27:00 7.5 2.0 36.4 0.5 12.5 2.0/2.5 80.0 2.5
Sokol Pražský 1 0:00 15.0 0.0 0.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Královští Sokoli 1 0:00 14.0 1.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Měl U12 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Válečníci Děčín 1 0:00 13.0 3.0 0.0 1.0 0.0 4.0/5.0 80.0 3.0
Slavoj BK Litoměřice B 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Písek 2 16:22 6.0 0.5 16.7 1.5 75.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Tygři Praha 1 0:00 11.0 1.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
CZ.ACADEMY 1 0:00 11.0 1.0 0.0 3.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Loko Plzeň 2 17:48 5.0 1.5 60.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BCBenU12B 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Wolves Radotín 2 19:39 4.5 0.5 33.3 1.0 40.0 0.5/1.0 50.0 3.0
USK Praha B 2 16:01 4.0 0.5 20.0 1.0 40.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Tygři Praha 2 21:41 4.0 1.0 33.3 0.5 20.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BA Young Diamonds 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Sokol Pražský 2 14:53 3.5 0.5 25.0 0.5 50.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 13:46 6.0 0.0 0.0 2.0 66.7 0.0/1.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Vlci Žďár 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 -
USK 2 21:31 3.0 1.0 50.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Sokol Pražský 1 11:26 6.0 0.0 0.0 2.0 40.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Snakes Ostrava 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Levharti Chomutov 2 7:23 2.5 0.0 0.0 0.5 50.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 22:43 5.0 1.0 33.3 1.0 12.5 0.0/0.0 0.0 -
BA LYNX Liberec 2 10:26 2.5 0.5 33.3 0.5 20.0 0.0/0.0 0.0 2.5
PLZ 2 14:38 2.5 0.5 33.3 0.5 14.3 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Pelhřimov 2 0:00 2.5 0.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
ADFORS Basket Litomyšl 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tygři Brno 2 19:14 2.0 1.0 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
JHR 1 19:40 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Opava 1 16:08 3.0 0.0 0.0 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 2.0
GBA Lions J. Hradec 2 17:23 1.5 0.0 0.0 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basketbal Olomouc 1 18:40 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
GBA Lions Jindřichův Hradec 2 20:53 1.5 0.0 0.0 0.5 10.0 0.0/0.0 0.0 2.5
USK Praha 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Loko Plzeň 1 11:44 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/2.0 0.0 -
BC Kolín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BASKET Brno 1 16:16 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
NH Ostrava A 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Sparta 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Slavoj BK Litoměřice 1 5:24 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SP Basket 1 3:53 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
ADFORS Basket Litomyšl 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -