Roberto Enriquez

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 18 let
Aktuální klub
USK Praha
Výška
187 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
142
Procento vítězství
54.2%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina E USK Praha 9 - 12.2 5.2 0.0 0 0.0 1.8/4.1 43.2 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B USK Praha 8 - 8.3 3.5 0.0 0.1 0.0 0.9/2.5 35.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Kvalifikace C USK Praha 6 - 10.7 5 0.0 0 0.0 0.7/1.7 40.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - F1 USK Praha 16 - 7.4 3.2 0.0 0 0.0 1/3.5 28.6 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. A USK Praha 4 - 2.0 0.8 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina B USK Praha 6 - 9.2 3 0.0 0.5 0.0 1.7/4.2 40.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Základní fáze USK Praha 8 - 3.0 1.4 0.0 0 0.0 0.3/0.5 50.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - F1 - sk. 1.-5. místo USK Praha 5 - 0.8 0.2 0.0 0 0.0 0.4/1.2 33.3 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Základní fáze USK Praha B 6 - 2.7 1.3 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - F2 - sk. 6.-11. místo USK Praha B 4 - 5.0 2.3 0.0 0 0.0 0.5/2 25.0 - -
2018/19 žáci U15 - Základní fáze S.K.Vinohrady 4 - 5.5 2 0.0 0 0.0 1.5/2.5 60.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A USK 1 7.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 4.0 -5.0
2021/22 kadeti U17 - skupina B Sokol Žižkov 10 - 5.6 1.9 0.0 0.4 0.0 0.6/2 30.0 - -
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A USK 1 1.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - play-out B Sokol Žižkov 8 - 6.1 2.3 0.0 0.3 0.0 0.9/2.3 38.9 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina A Sokol Žižkov 3 - 3.0 1 0.0 0 0.0 1/2.7 37.5 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina A USK 11 16.0 2.0 0.4 /1.5 23.5 0.2 20.0 0.7/1.2 61.5 2.2 4.3
2022/23 kadeti U17 - nadstavba A USK 8 19.6 4.0 1.3 /3.4 37.0 0.1 25.0 1.1/1.8 64.3 2.6 4.0
2022/23 kadeti U17 - předkolo play-off USK 2 23.5 6.0 2.5 /2.5 100.0 0 0.0 1/1.5 66.7 3.0 6.0
2022/23 kadeti U17 - play-off USK 3 26.7 5.3 2 /4.3 46.2 0 0.0 1.3/2.7 50.0 3.0 5.0
2022/23 kadeti U17 - MČR USK 2 19.0 2.5 1 /1.5 66.7 0 0.0 0.5/1 50.0 3.5 3.0
2023/24 muži - skupina ZÁPAD USK Praha B 3 3.3 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - 1.7
2023/24 junioři U19 - skupina A USK 9 3.4 0.0 0 /0.1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -0.3
2023/24 junioři U19 - nadstavba A USK 5 4.6 0.0 0 /0.2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.4 -0.8
Průměr za kariéru 15.8 4.0 5.0 2.0 30.4 0.1 5.0 0.8/1.9 89.3 1.8 0.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
Obranné doskoky 2 BK Opava 28. 1. 2024
Útočné doskoky 3 Sokol Pražský 24. 11. 2023
Doskoky celkem 4 Sokol Pražský 24. 11. 2023
Užitečnost 5 Sokol Pražský 24. 11. 2023
Asistence 1 Sokol pražský 7. 11. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BK Opava 4. 3. 2023 2022/23
2B body 9 BK Kunratice DDM P10 11. 11. 2018 2018/19
3B body 2 BVK Holice 11. 12. 2021 2021/22
Obranné doskoky 8 GBA Lions Jindřichův Hradec 25. 9. 2022 2022/23
Útočné doskoky 6 GBA Lions Jindřichův Hradec 25. 9. 2022 2022/23
Doskoky celkem 14 GBA Lions Jindřichův Hradec 25. 9. 2022 2022/23
Body 20 NH Ostrava 19. 1. 2020 2019/20
Užitečnost 18 GBA Lions Jindřichův Hradec 25. 9. 2022 2022/23
Asistence 4 BK Loko Plzeň 9. 10. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 3B TH TH %
28. 9. 2023 skupina A Sokol pražský 3:33 0 0 0 0/0 0
3. 11. 2023 skupina ZÁPAD PLZ 0:00 0 0 0 0/0 0
7. 11. 2023 skupina A Sokol pražský 7:38 0 0 0 0/0 0
10. 11. 2023 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 0:00 0 0 0 0/0 0
11. 11. 2023 skupina A Válečníci Děčín 3:27 0 0 0 0/0 0
12. 11. 2023 skupina A Slavoj Litoměřice 0:00 0 0 0 0/0 0
24. 11. 2023 skupina ZÁPAD Sokol Pražský 10:24 0 0 0 0/0 0
30. 11. 2023 skupina A Tygři Praha 0:00 0 0 0 0/0 0
2. 12. 2023 skupina A Sokol Písek 2:06 0 0 0 0/0 0
3. 12. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 6:57 0 0 0 0/0 0
6. 12. 2023 skupina A Tygři Praha 0:00 0 0 0 0/0 0
12. 12. 2023 skupina A BA Nymburk 6:52 0 0 0 0/0 0
14. 1. 2024 nadstavba A GBA Lions J. Hradec 4:55 0 0 0 0/0 0
27. 1. 2024 nadstavba A BASKET Brno 0:00 0 0 0 0/0 0
28. 1. 2024 nadstavba A BK Opava 4:55 0 0 0 0/0 0
17. 2. 2024 nadstavba A GBA Lions J. Hradec 6:45 0 0 0 0/0 0
18. 2. 2024 nadstavba A Tygři Brno 6:18 0 0 0 0/0 0
Celkem 17 63:50 0 / 0.0
Průměr 17 3:45 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Pardubice 4 0:00 10.5 4.3 0.0 0.0 0.0 2.0/4.8 42.1 2.0
Sokol Pražský 5 0:00 8.4 3.8 0.0 0.0 0.0 0.8/3.2 25.0 2.2
BVK Holice 4 0:00 8.5 2.8 0.0 0.8 0.0 0.8/1.0 75.0 2.5
BA Sparta 4 0:00 6.8 2.5 0.0 0.0 0.0 1.8/5.8 30.4 0.5
GBA Lions Jindřichův Hradec 5 24:14 5.2 1.6 44.4 0.2 20.0 1.4/2.8 50.0 2.8
Jižní Supi 4 0:00 6.3 2.3 0.0 0.3 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BA Young Diamonds 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 -
Královští Sokoli 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Sokol Vyšehrad 3 0:00 7.3 3.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 -
NH Ostrava 1 0:00 20.0 7.0 0.0 1.0 0.0 3.0/8.0 37.5 -
BK Opava 2 17:46 9.0 3.0 50.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Sokol Kbely 5 0:00 3.6 1.6 0.0 0.0 0.0 0.4/1.6 25.0 3.0
Tesla Pardubice 3 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 2.0
Pod U17B 3 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/4.3 7.7 2.3
Sokol Pražský 2 0:00 7.0 2.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
BA Nymburk 4 14:09 3.0 0.8 37.5 0.3 33.3 0.8/1.5 50.0 2.8
BA Nymburk 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BK Loko Plzeň 4 18:55 3.0 1.3 71.4 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 2.8
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BK Brandýs n. L. 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
BCM Orli Prostějov 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 0:00 8.0 1.0 0.0 1.0 0.0 3.0/6.0 50.0 5.0
Válečníci Děčín 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BK Vlci Žďár 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Válečníci Děčín 1 31:27 5.0 1.0 16.7 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 5.0
BA Grizzlies Plzeň 1 28:57 4.0 1.0 50.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Sokol Kbely 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Sokol Kbely B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Sokol Pražský 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
BA Sparta 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Sokol Pražský 1 22:48 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Vlci Žďár 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 3 11:51 1.0 0.3 50.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
BASKET Brno 2 20:10 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NH Ostrava 2 20:16 1.0 0.5 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Žižkov A 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Velká Ohrada 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Nová Paka 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Tygři Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava 1 4:55 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BASKET Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Lions J. Hradec 2 5:50 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Nymburk 1 6:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 1 6:57 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 2:06 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 1 10:24 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Válečníci Děčín 1 3:27 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PLZ 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol pražský 2 5:35 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BA Sparta 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha 3 5:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tygři Brno 1 6:18 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -