Štěpán Vilč

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
Snakes Ostrava
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
93
Procento vítězství
43%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina F BK Snakes Frýdek-Místek 2 - 6.5 1.5 0.0 0.5 0.0 2/3 66.7 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. D BK Snakes Frýdek-Místek 11 - 6.0 2.2 0.0 0.2 0.0 1.1/2.5 44.4 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina F BK Snakes Ostrava 12 - 7.6 2.8 0.0 0.3 0.0 1.1/2.4 44.8 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. D BK Snakes Ostrava 11 - 13.1 5.5 0.0 0.5 0.0 0.6/2 31.8 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina C Snakes Ostrava 14 - 6.8 2.1 0.0 0.6 0.0 0.6/1.1 53.3 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část Snakes Ostrava 3 6.7 1.3 0 /0 0.0 0.3 20.0 0.3/0.7 50.0 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga Snakes Ostrava 10 - 10.4 2.4 0.0 1 0.0 2.6/4.7 55.3 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část Snakes Ostrava 3 9.7 0.7 0.3 /1.7 20.0 0 0.0 0/0 0.0 2.0 -1.0
2021/22 junioři U19 - skupina B Snakes Ostrava 14 24.6 4.9 1.6 /2.9 53.7 0.4 20.0 0.4/0.9 50.0 2.5 4.3
2021/22 kadeti U17 - skupina B Snakes Ostrava 13 30.4 13.1 3.5 /7.9 43.7 1.4 27.7 2/3.9 51.0 3.3 6.4
Průměr za kariéru 18.6 8.5 8.1 2.6 23.5 0.6 13.5 1.1/2.3 89.5 2.7 1.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BCM Orli Prostějov 25. 9. 2021
2B body 9 NH Ostrava 13. 11. 2021
3B body 4 BK Opava 9. 12. 2021
Obranné doskoky 10 BCM Orli Prostějov 6. 1. 2022
Útočné doskoky 4 BVK Holice 21. 11. 2021
Doskoky celkem 11 BCM Orli Prostějov 6. 1. 2022
Body 32 BCM Orli Prostějov 25. 9. 2021
Užitečnost 40 BCM Orli Prostějov 25. 9. 2021
Asistence 6 BCM Orli Prostějov 6. 1. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 BA Nymburk 8. 3. 2020 2019/20
2B body 9 SKUP-BCM Olomouc 23. 3. 2019 2018/19
3B body 5 BA Nymburk 8. 3. 2020 2019/20
Obranné doskoky 10 BCM Orli Prostějov 6. 1. 2022 2021/22
Útočné doskoky 4 Tygři Brno 9. 11. 2021 2021/22
Doskoky celkem 11 BCM Orli Prostějov 6. 1. 2022 2021/22
Body 32 BCM Orli Prostějov 25. 9. 2021 2021/22
Užitečnost 40 BCM Orli Prostějov 25. 9. 2021 2021/22
Asistence 6 BCM Orli Prostějov 6. 1. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2021 skupina B BVK Holice 25:34 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
19. 9. 2021 skupina B PCE 28:29 1 0 0.0 0 0.0 1/4 25.0
25. 9. 2021 skupina B BCM Orli Prostějov 38:42 32 7 63.6 4 66.7 6/12 50.0
26. 9. 2021 skupina B BK Opava 33:01 11 3 37.5 0 0.0 5/12 41.7
2. 10. 2021 skupina B BCM Orli Prostějov 17:46 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
3. 10. 2021 skupina B BASKET Brno 39:46 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2021 skupina B Tygři Brno 28:58 8 1 16.7 2 28.6 0/1 0.0
10. 10. 2021 skupina B BASKET Brno 30:10 5 1 12.5 1 25.0 0/0 0
24. 10. 2021 skupina B BA Nymburk 23:07 6 3 30.0 0 0.0 0/0 0
30. 10. 2021 skupina B Tygři Brno 28:25 3 1 100.0 0 0.0 1/2 50.0
31. 10. 2021 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 20:15 5 1 100.0 1 50.0 0/0 0
7. 11. 2021 skupina B NH Ostrava 15:34 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 11. 2021 skupina B NH Ostrava 21:18 8 2 100.0 1 33.3 1/2 50.0
9. 11. 2021 skupina B Tygři Brno 37:15 8 1 100.0 2 28.6 0/0 0
11. 11. 2021 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 0:00 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
13. 11. 2021 skupina B NH Ostrava 45:00 22 9 75.0 1 12.5 1/2 50.0
17. 11. 2021 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 40:00 9 3 30.0 0 0.0 3/6 50.0
20. 11. 2021 skupina B PCE 24:59 9 3 100.0 1 100.0 0/0 0
21. 11. 2021 skupina B BVK Holice 35:52 13 5 62.5 1 100.0 0/0 0
4. 12. 2021 skupina B BASKET Brno 24:54 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
5. 12. 2021 skupina B BCM Orli Prostějov 24:28 8 3 37.5 0 0.0 2/2 100.0
9. 12. 2021 skupina B BK Opava 0:00 24 4 100.0 4 100.0 4/7 57.1
11. 12. 2021 skupina B BASKET Brno 34:04 14 5 83.3 1 20.0 1/2 50.0
12. 12. 2021 skupina B Tygři Brno 30:39 13 2 66.7 2 33.3 3/4 75.0
6. 1. 2022 skupina B BCM Orli Prostějov 37:27 11 4 36.4 1 20.0 0/1 0.0
8. 1. 2022 skupina B BA Nymburk 33:01 10 2 25.0 1 16.7 3/4 75.0
9. 1. 2022 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 20:52 5 1 16.7 1 14.3 0/0 0
Celkem 27 739:36 238 67 46.5 24 25.3 32/63 50.8
Průměr 27 27:23 8.8 2.5 46.5 0.9 25.3 1.2/2.3 50.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SKUP-BCM Olomouc 6 0:00 12.5 5.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.2
BC Nový Jičín 6 0:00 7.8 3.0 0.0 0.3 0.0 0.8/1.7 50.0 3.2
BCM Orli Prostějov 2 38:04 21.5 5.5 50.0 2.5 45.5 3.0/6.5 46.2 3.0
BA Nymburk 2 0:00 19.0 2.0 0.0 3.5 0.0 4.5/6.0 75.0 4.5
Slavia Kroměříž 2 0:00 18.5 6.5 0.0 1.5 0.0 1.0/2.5 40.0 3.0
BK NH Ostrava B 4 0:00 8.8 3.8 0.0 0.0 0.0 1.3/3.3 38.5 3.0
BK Opava 2 16:30 17.5 3.5 58.3 2.0 57.1 4.5/9.5 47.4 4.0
NH Ostrava 1 45:00 22.0 9.0 75.0 1.0 12.5 1.0/2.0 50.0 4.0
SKUP-BCM Olomouc 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.5
Tygři Brno 3 23:13 7.0 1.0 27.3 1.3 28.6 1.0/1.7 60.0 1.3
BASKET Brno 2 32:07 9.5 3.0 42.9 1.0 22.2 0.5/1.0 50.0 4.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 9.5 2.0 0.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BCM Orli Prostějov 3 0:00 5.7 2.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 3.3
NH Ostrava A 3 0:00 5.3 1.7 0.0 0.3 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BA Nymburk 2 28:04 8.0 2.5 27.8 0.5 14.3 1.5/2.0 75.0 5.0
BVK Holice 2 30:43 7.5 3.0 60.0 0.5 20.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Opava 3 0:00 4.7 1.7 0.0 0.3 0.0 0.3/1.3 25.0 1.7
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 30:26 7.0 2.0 25.0 0.5 10.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Válečníci Děčín 1 0:00 12.0 3.0 0.0 0.0 0.0 6.0/10.0 60.0 3.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Tygři Brno 2 32:50 5.5 1.0 100.0 1.0 20.0 0.5/1.0 50.0 3.5
BK Opava 2 0:00 5.5 1.0 0.0 0.5 0.0 2.0/3.5 57.1 2.0
NH Ostrava 2 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
PCE 2 26:44 5.0 1.5 37.5 0.5 100.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Tygři JBC Brno 2 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
BCM Orli Prostějov 2 21:07 4.5 1.5 33.3 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
GBA Sojky Pelhřimov 2 10:07 4.5 1.5 100.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 2.5
NH Ostrava 2 18:26 4.0 1.0 100.0 0.5 33.3 0.5/1.0 50.0 3.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Sokol Písek 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BASKET Brno 2 32:20 3.0 1.5 42.9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Praha 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Tygři Praha 1 9:34 4.0 0.0 0.0 1.0 50.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Písek 2 10:58 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BASKET Brno B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 1 7:10 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -