Tomáš Jansa

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 20 let
Aktuální klub
Basket Brno
Výška
188 cm
Pozice
Rozehrávač

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
367
Procento vítězství
60.2%
Počet klubů
8

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 mladší žáci U14 - liga B JBC Brno 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina C JBC Brno 14 - 6.4 2.3 0 1.8/3.4 52.1 - -
2014/15 starší minižáci U13 - základní JBC Brno 27 - 10.9 4.7 0 1.5/3.6 40.8 - -
2014/15 mladší žáci U14 - liga sk. B JBC Brno 8 - 10.9 4.4 0 2.1/5.3 40.5 - -
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo D JBC Brno 3 - 11.3 4.3 /4.3 0 2.7/7 38.1 3.0 4.0
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina C SAM BŠM Brno 9 - 15.4 6 /10.2 0.3 2.4/4.9 50.0 2.3 5.2
2015/16 žáci U15 - extraliga SAM Brno 10 - 2.4 0.8 /2.9 0.1 0.5/0.7 71.4 1.4 -1.6
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR A SAM BŠM Brno 3 - 10.7 4 /7.7 0.3 1.7/5.3 31.3 2.3 -
2015/16 mladší žáci U14 - MČR skupina A SAM BŠM Brno 3 21.0 8.0 2.7 /7.3 0 2.7/3.7 72.7 2.3 9.0
2015/16 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo SAM BŠM Brno 2 24.0 21.0 7.5 /12.5 0.5 4.5/10 45.0 3.5 21.5
2015/16 žáci U15 - MČR skupina A SAM Brno 3 3.7 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 0.3 0.3
2015/16 žáci U15 - MČR o 5.-8. místo SAM Brno 2 3.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 0.5 -1.0
2016/17 žáci U15 - Skupina C SAM Brno 14 - 15.8 5.7 /9.3 0.5 2.9/4.9 58.8 2.0 7.1
2016/17 kadeti U17 - skupina C SAM BŠM Brno 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2016/17 žáci U15 - Extraliga SAM Brno 16 - 16.9 6.4 /10.1 0.1 3.8/6.4 58.3 2.3 6.8
2016/17 kadeti U17 - finálová skupina SAM BŠM Brno 2 - 9.5 4 0.5 0/0 0.0 - -
2016/17 žáci U15 - MČR skupina A SAM Brno 3 26.0 17.7 6 /10.3 0.7 3.7/5.3 68.8 3.3 27.3
2016/17 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo SAM Brno 2 30.0 13.0 3.5 /10 1 3/4.5 66.7 3.0 25.0
2017/18 kadeti U17 - o extraligu 17/18 SAM Brno 3 - 10.7 3.7 0 3.3/3.3 100.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina D SAM Brno B 1 - 19.0 7 1 2/6 33.3 - -
2017/18 kadeti U17 - 2. kolo SAM Brno B 2 - 20.0 6.5 1.5 2.5/3 83.3 - -
2017/18 junioři U19 - základní část SAM Brno 14 18.9 5.0 1 /2 0.5 1.5/2.1 70.0 1.2 7.0
2017/18 junioři U19 - skupina B SAM Brno B 11 - 13.9 3.8 0.6 4.4/5.4 81.4 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část SAM Brno 20 28.0 8.0 2.6 /5.3 0.3 2.1/3 70.0 2.2 13.5
2017/18 junioři U19 - play-out B SAM Brno B 1 - 6.0 2 0 2/2 100.0 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out C SAM Brno B 1 - 11.0 3 1 2/4 50.0 - -
2017/18 junioři U19 - play-off SAM Brno 3 15.7 2.7 1 /3.3 0 0.7/2 33.3 1.0 1.3
2017/18 kadeti U17 - play-out SAM Brno 6 26.3 14.8 4.8 /7.7 0.8 2.7/3.8 69.6 2.7 16.8
2018/19 junioři U19 - základní část SAM Brno 15 30.5 11.5 3.6 /6.8 0.5 2.9/3.7 80.0 2.2 16.7
2018/19 kadeti U17 - základní část SAM Brno 22 29.0 16.9 5.2 /8.7 1 3.6/4.5 81.6 1.8 26.4
2018/19 junioři U19 - play-out C SAM Brno B 4 - 18.3 6.8 0.5 3.3/4.3 76.5 - -
2018/19 kadeti U17 - play-off SAM Brno 3 27.3 17.7 4.7 /8.7 0.3 7.3/9 81.5 2.7 28.3
2018/19 kadeti U17 - Mistrovství ČR SAM Brno 2 29.0 16.5 4.5 /10 0.5 6/6.5 92.3 4.0 17.5
2019/20 junioři U19 - základní část BCM Orli Prostějov 18 27.2 11.7 3.3 /6.3 1.1 1.8/2.6 68.1 2.6 17.1
2019/20 junioři U19 - skupina B SAM Brno 3 - 15.7 4 2 1.7/2.3 71.4 - -
2019/20 muži - skupina Východ BCM Orli Prostějov 11 21.2 7.1 1.9 /3.5 0.5 1.6/2.3 72.0 1.5 9.2
2019/20 junioři U19 - finálová skupina SAM Brno 3 - 13.3 4.3 1 1.7/3.7 45.5 - -
2019/20 muži - Skupina C 1. - 6. místo BCM Orli Prostějov 1 27.0 5.0 1 /3 1 0/0 0.0 - 10.0
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD SA KOMFORT Brno 2 5.5 4.5 0.5 /1.5 0.5 2/2.5 80.0 2.5 2.5
2020/21 muži - skupina C SA Brno 2 - 16.0 5.5 0 5/6.5 76.9 - -
2020/21 junioři U19 - základní část BASKET Brno B 1 29.0 4.0 2 /9 0 0/0 0.0 2.0 2.0
2020/21 muži - základní část BRN 2 2.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 0.5 -0.5
2021/22 muži - skupina VÝCHOD SVI 15 23.1 8.2 1.4 /3 1.1 2/2.7 75.0 2.0 12.3
2021/22 muži - skupina C SK Basket RENOCAR 5 - 17.8 4.2 1.8 4/5.2 76.9 - -
2021/22 muži - Základní část BRN 8 4.0 1.6 0.5 /0.5 0.1 0.3/0.5 50.0 1.0 1.0
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník SVI 2 15.0 10.5 4 0.5 1/1.5 66.7 2.5 10.0
2021/22 muži - Skupina A1 BRN 3 5.0 0.7 0.3 /0.7 0 0/0 0.0 0.7 1.0
2021/22 muži - skupina C 1.-6. místo SVI 3 19.3 12.0 3.3 /4 1.3 1.3/1.3 100.0 1.0 14.0
2021/22 muži - play-off C SK Basket RENOCAR 2 - 8.0 2 0.5 2.5/2.5 100.0 - -
2021/22 muži - play-off SVI 6 24.3 14.5 1.7 /4.3 2.7 3.2/4.3 73.1 2.2 18.3
2021/22 muži - Play off BRN 2 3.0 2.5 1 /1.5 0 0.5/1 50.0 0.5 2.5
2021/22 muži - play-off 3. kolo SK Basket RENOCAR 2 - 23.0 5.5 1 9/10.5 85.7 - -
2022/23 muži - skupina VÝCHOD SVI 2 28.0 16.0 4.5 /9 0 7/8 87.5 2.0 22.5
Průměr za kariéru 32.6 12.3 10.9 3.5 0.5 2.3/3.6 297.6 1.9 8.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 BK Opava B 16. 9. 2022
2B body 8 BK Opava B 16. 9. 2022
Obranné doskoky 3 BASKET Brno U23 25. 9. 2022
Útočné doskoky 1 BASKET Brno U23 25. 9. 2022
Doskoky celkem 4 BASKET Brno U23 25. 9. 2022
Body 24 BK Opava B 16. 9. 2022
Užitečnost 26 BK Opava B 16. 9. 2022
Asistence 8 BASKET Brno U23 25. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 13 Synthesia Pardubice 10. 3. 2019 2018/19
2B body 13 BC Nový Jičín 5. 12. 2015 2015/16
3B body 4 GBA Lions J. Hradec 23. 11. 2019 2019/20
Obranné doskoky 12 Sokol Pražský 21. 5. 2017 2016/17
Útočné doskoky 7 Synthesia Pardubice 14. 4. 2016 2015/16
Doskoky celkem 15 Sokol Pražský 21. 5. 2017 2016/17
Body 38 Synthesia Pardubice 10. 3. 2019 2018/19
Užitečnost 50 Synthesia Pardubice 10. 3. 2019 2018/19
Asistence 10 BA Nymburk 9. 3. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
16. 9. 2022 skupina VÝCHOD BK Opava B 30:19 24 8 57.1 0 8/10 80.0
25. 9. 2022 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 25:36 8 1 25.0 0 6/6 100.0
Celkem 2 55:55 32 9 50.0 14/16 87.5
Průměr 2 27:57 16.0 4.5 50.0 0.0 7.0/8.0 87.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
NH Ostrava 10 24:26 14.7 4.3 65.2 0.7 36.8 4.0/5.3 75.5 2.2
BCM Orli Prostějov 6 30:57 16.7 6.2 56.9 0.5 18.8 2.8/3.0 94.4 2.3
BC Nový Jičín 4 0:00 19.3 8.5 130.8 0.3 33.3 1.5/3.3 46.2 2.3
BK Loko Plzeň 6 23:38 12.2 4.0 68.6 0.2 14.3 3.7/5.2 71.0 1.8
BK Opava B 4 13:36 17.5 4.0 88.9 1.5 60.0 5.0/6.0 83.3 2.0
Synthesia Pardubice 4 26:50 17.0 3.8 53.6 1.0 26.7 6.5/7.5 86.7 1.3
NH Ostrava 4 0:00 16.3 5.5 137.5 0.3 50.0 4.5/10.0 45.0 2.8
Slavoj Litoměřice 4 30:45 15.8 3.8 68.2 1.3 35.7 4.5/5.8 78.3 2.3
Sokol Pražský 6 6:11 10.2 3.2 48.7 0.5 37.5 2.3/4.0 58.3 2.0
BC Kolín 3 22:02 19.7 5.0 65.2 1.7 50.0 4.7/6.0 77.8 2.7
Snakes Ostrava 3 8:24 18.7 6.0 58.1 0.3 25.0 5.7/7.3 77.3 3.0
Sokol Písek 4 23:05 13.5 2.0 50.0 2.5 45.5 2.0/3.3 61.5 2.0
BK Loko Plzeň 5 25:04 10.6 2.8 42.4 0.6 30.0 3.2/4.2 76.2 2.0
Blansko 4 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 0.0 2.0/5.5 36.4 0.8
Sokol Písek 5 27:35 10.0 2.0 40.0 0.8 30.8 3.6/4.2 85.7 1.8
Snakes Ostrava 4 28:25 12.3 4.0 53.3 0.8 50.0 2.0/4.0 50.0 1.5
USK 3 28:28 16.0 4.3 61.9 1.3 36.4 3.3/4.0 83.3 2.0
GBA Lions J. Hradec 3 0:00 15.7 4.3 0.0 1.7 0.0 2.0/3.3 60.0 1.7
Slavoj Litoměřice 4 29:00 11.5 4.5 62.1 0.3 10.0 1.8/2.3 77.8 2.5
BK NAPOS Vysoká n.L. 2 0:00 23.0 5.5 0.0 1.0 0.0 9.0/10.5 85.7 2.5
Sokol pražský 4 25:30 11.3 3.5 60.9 0.5 50.0 2.8/3.0 91.7 1.3
BK Levharti Chomutov 3 23:39 15.0 1.7 35.7 2.7 57.1 3.7/4.3 84.6 1.7
Sokol Pražský 4 33:57 11.0 3.0 54.5 0.5 33.3 3.5/4.8 73.7 3.0
Lions J. Hradec 2 0:00 21.5 9.0 69.2 0.0 0.0 3.5/8.0 43.8 2.0
Tesla Pardubice 2 0:00 21.0 7.0 0.0 0.0 0.0 7.0/8.0 87.5 2.5
BK Klatovy 2 0:00 20.5 8.0 69.6 0.0 0.0 4.5/6.5 69.2 3.0
BC Vysočina 4 22:39 10.3 1.8 50.0 1.3 41.7 3.0/3.5 85.7 2.0
SK Žabovřesky 2 0:00 20.0 6.5 0.0 1.5 0.0 2.5/3.0 83.3 2.5
Slavia Kroměříž 4 0:00 9.8 4.0 106.7 0.3 100.0 1.0/3.3 30.8 1.0
PCE 5 24:25 7.6 2.2 40.7 0.2 12.5 2.6/3.2 81.3 2.0
USK 7 21:39 5.3 1.7 48.0 0.3 28.6 1.0/2.0 50.0 1.4
Sokol Pražský 2 13:12 18.0 5.5 57.9 1.0 50.0 4.0/8.5 47.1 2.5
Synthesia Pardubice 6 4:45 6.0 1.7 40.0 0.0 0.0 2.7/3.2 84.2 1.5
BC Vysočina 2 0:00 18.0 6.5 65.0 1.0 40.0 2.0/3.5 57.1 1.5
BC VYSOČINA 4 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.8 53.3 1.3
Sokol Písek 5 24:05 7.0 1.2 37.5 1.0 38.5 1.6/2.4 66.7 1.8
BCM Orli Prostějov 2 0:00 16.5 7.0 63.6 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 16.0 6.0 60.0 0.0 0.0 4.0/7.5 53.3 3.0
Snakes Ostrava 3 29:38 10.7 4.0 50.0 0.7 22.2 0.7/1.0 66.7 2.3
BC Vysočina 2 0:00 16.0 6.5 76.5 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 4.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 4 16:22 7.5 1.5 100.0 1.0 33.3 1.5/1.8 85.7 2.0
USK Praha 3 0:00 9.7 3.3 50.0 0.3 33.3 2.0/4.3 46.2 1.3
SK Žabovřesky 2 0:00 14.5 5.0 58.8 0.5 20.0 3.0/7.0 42.9 3.0
Synthesia Pardubice 3 8:10 9.0 3.0 90.0 0.0 0.0 3.0/4.7 64.3 1.0
Basketbal TJ Svitavy 2 0:00 13.5 6.0 70.6 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 0.5
SK Žabovřesky 2 0:00 13.0 6.0 80.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.5
SNAK A 3 14:02 7.7 1.3 44.4 1.0 42.9 2.0/2.3 85.7 3.0
Slavoj Litoměřice 4 0:58 5.8 2.8 57.9 0.0 0.0 0.3/0.8 33.3 1.8
GBA J. Hradec 2 28:58 11.5 3.5 63.6 1.5 75.0 0.0/0.5 0.0 4.5
Fio banka J. Hradec 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Pelhřimov 3 7:58 7.3 3.0 225.0 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 1.7
BK Klatovy 1 21:28 22.0 9.0 64.3 0.0 0.0 4.0/10.0 40.0 4.0
ZLN 4 19:15 5.5 1.8 77.8 0.5 25.0 0.5/1.5 33.3 1.3
BASKET Brno U23 3 22:57 7.0 0.3 16.7 0.7 66.7 4.3/5.3 81.3 1.3
Snakes Ostrava B 1 0:00 20.0 5.0 0.0 1.0 0.0 7.0/8.0 87.5 3.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 10.0 5.0 62.5 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 -
Slavia Kroměříž 1 0:00 19.0 7.0 0.0 1.0 0.0 2.0/6.0 33.3 1.0
BCM Orli Prostějov 2 20:57 9.0 2.0 66.7 1.5 42.9 0.5/1.0 50.0 2.0
BK Snakes Ostrava 2 0:00 9.0 3.5 63.6 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 1.5
Slavia Kroměříž 1 0:00 18.0 7.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Královští Sokoli 2 0:00 9.0 2.5 0.0 0.5 0.0 2.5/3.0 83.3 1.5
BK Žďár n. S. 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 0.5
BC Vysočina 1 0:00 17.0 6.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
Levharti Chomutov 1 0:00 17.0 4.0 0.0 2.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
Sokol Karviná 1 0:00 17.0 4.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
SLP 1 21:40 15.0 5.0 100.0 1.0 50.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BK Pelhřimov 1 0:00 15.0 5.0 100.0 1.0 100.0 2.0/6.0 33.3 5.0
BC Nový Jičín 3 20:13 5.0 1.3 36.4 0.3 14.3 1.3/1.7 80.0 1.7
BK Žďár n. S. 1 0:00 14.0 7.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BK Opava 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/5.0 20.0 3.0
Basketbal Olomouc 2 22:17 6.0 2.0 50.0 0.5 16.7 0.5/1.0 50.0 1.0
Renocar Podolí 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
SK Žabovřesky 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BK Pelhřimov 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Kanonýři Josefov 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/5.0 10.0 3.0
HKR 4 2:05 2.8 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.5
BARoun.l. U17B 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BA Sparta Praha 1 0:00 10.0 2.0 0.0 0.0 0.0 6.0/6.0 100.0 1.0
BA Nymburk 2 28:47 5.0 1.0 28.6 1.0 28.6 0.0/0.5 0.0 3.5
NH Ostrava 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 1 19:18 9.0 2.0 66.7 1.0 100.0 2.0/2.0 100.0 -
JHR 3 11:18 2.7 0.7 50.0 0.3 25.0 0.3/0.7 50.0 0.3
OPA 6 1:31 1.3 0.3 100.0 0.2 100.0 0.2/0.3 50.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 6.0 2.0 33.3 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
PCE 6 1:00 0.8 0.3 66.7 0.0 0.0 0.2/0.3 50.0 -
Sokol Písek 2 3:46 2.0 0.5 16.7 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
OVA 3 2:28 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 -
USK 4 2:29 0.5 0.3 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BCM Orli Prostějov 1 10:33 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NBK 5 1:47 0.4 0.2 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.2
KOL 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OLO 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
UNL 4 0:47 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SVI 1 0:28 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
DEC 4 0:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol H. Králové 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -

články