Josef Pluhař

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 19 let
Aktuální klub
BK Pardubice B - Holice
Výška
187 cm
Pozice
Rozehrávač

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
338
Procento vítězství
46.4%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižáci U11 - sever Sokol PP Hradec Králové 3 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - základní Královští Sokoli - k 4 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - play-off 5-8 Sokol PP Hradec Králové 2 - 3.5 1.5 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - skupina B - 5x5 Sokol PP Hradec Králové 7 - 7.6 3.4 0.0 0 0.0 0.7/0.7 100.0 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - skupina B - 5x5 Sokol PP Hradec Králové 10 - 15.6 7.3 0.0 0 0.0 1/2.1 47.6 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Play off 1.kolo Sokol PP Hradec Králové 4 - 15.3 7.3 0.0 0 0.0 0.8/3 25.0 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - základní Královští Sokoli - k 2 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Play-off 2.kolo Sokol PP Hradec Králové 4 - 24.3 10 0.0 0 0.0 4.3/6.8 63.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Play off 1.kolo Sokol PP Hradec Králové 4 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - o 7.-9.místo Sokol PP Hradec Králové 2 - 4.0 1.5 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - základní PP HK 21 - 7.2 3.3 0.0 0 0.0 0.6/1.7 37.1 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - základní 5x5 Sokol PP Hradec Králové 10 - 13.5 6.1 0.0 0 0.0 1.3/2.7 48.1 - -
2015/16 starší minižáci U13 - základní Sokol PP-HK 6 - 2.7 1 0.0 0 0.0 0.7/1.3 50.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - základní Královští Sokoli - k 4 - 10.3 4.5 0.0 0 0.0 1.3/3.3 38.5 - -
2015/16 starší minižáci U13 - o 9.- 12.místo PP HK 2 - 14.0 6.5 0.0 0 0.0 1/2.5 40.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - o 5.- 7.místo Sokol PP Hradec Králové 2 - 13.5 5.5 0.0 0 0.0 2.5/4 62.5 - -
2016/17 starší minižáci U13 - základní BVK Holice 14 - 12.7 5.6 0.0 0.1 0.0 1.1/2.6 44.4 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina D Královští Sokoli 12 - 7.2 3.1 /3.1 100.0 0.1 100.0 0.8/1.2 64.3 1.4 5.3
2016/17 starší minižáci U13 - kvalifikace o MČR BVK Holice 2 - 10.0 5 0.0 0 0.0 0/2 0.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. C Královští Sokoli 9 - 8.8 3.2 /3.2 100.0 0.3 100.0 1.3/2.1 63.2 0.6 7.4
2016/17 starší minižáci U13 - Final Four BVK Holice 2 - 11.5 4.5 0.0 0 0.0 2.5/3 83.3 - -
2017/18 žáci U15 - skupina E Královští Sokoli 2 - 8.0 4 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 žáci U15 - 2. kolo Královští Sokoli 1 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina D BVK Holice 10 - 10.1 4.1 0.0 0.2 0.0 1.3/2.4 54.2 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina C BVK Holice 9 - 3.6 1.2 0.0 0.2 0.0 0.4/1.1 40.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BVK Holice 14 - 8.1 3.1 0.0 0.1 0.0 1.4/2.5 57.1 - -
2017/18 žáci U15 - kvalifikace o ligu sk. B Královští Sokoli 2 - 3.5 1.5 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. B Královští Sokoli 4 - 3.0 1.3 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina B BVK Holice 14 - 12.3 5.1 0.0 0.2 0.0 1.5/2.9 52.5 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina C BVK Holice 16 - 13.6 5.8 0.0 0.3 0.0 1.2/2.9 40.4 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga BVK Holice 16 - 9.7 3.4 0.0 0.3 0.0 2/3.5 57.1 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina C play-off BVK Holice 4 - 17.0 7.8 0.0 0 0.0 1.5/3 50.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupian C final four BVK Holice 1 - 9.0 4 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina C o 3.místo BVK Holice 1 - 12.0 4 0.0 0 0.0 4/9 44.4 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina C BVK Holice 3 - 8.0 4 0.0 0 0.0 0/2.3 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B BVK Holice 12 - 8.6 2.7 0.0 0.5 0.0 1.8/2.3 75.0 - -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina BVK Holice 3 - 2.7 0.7 0.0 0.3 0.0 0.3/2 16.7 - -
2020/21 junioři U19 - skupina B BVK Holice 2 - 6.5 2 0.0 0.5 0.0 1/1.5 66.7 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část BK VIVIDBOOKS Pardubice 4 34.8 4.5 1.5 /5 30.0 0.3 12.5 0.8/1.3 60.0 2.8 9.8
2020/21 kadeti U17 - skupina B BVK Holice 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BVK Holice 2 17.5 8.0 2.5 /4 62.5 0.5 33.3 1.5/1.5 100.0 1.0 14.5
2021/22 muži - skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 4 17.3 3.0 1 /1.8 57.1 0.3 33.3 0.3/0.5 50.0 0.3 3.5
2021/22 muži - skupina B BVK Holice 14 - 9.9 3.1 0.0 0.8 0.0 1.2/1.9 63.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BVK Holice 14 31.5 8.7 2.6 /5.3 48.6 0.8 44.0 1.2/2 60.7 1.4 9.6
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník BVK Holice 2 - 7.5 2 100.0 0.5 100.0 2/3 66.7 2.5 4.0
2021/22 junioři U19 - nadstavba B BVK Holice 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina D BK Pardubice B - Holice 3 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 muži - skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 17.9 2.7 0.5 /1.2 37.5 0.5 31.8 0.2/0.3 50.0 0.9 4.1
2022/23 muži - skupina B BVK Holice 13 - 8.5 2 0.0 1 0.0 1.5/2.4 61.3 - -
2022/23 junioři U19 - skupina B PCE 13 24.8 6.2 1.6 /3.5 46.7 0.7 27.3 0.8/1.8 47.8 1.2 6.1
2022/23 muži - I. kolo BVK Holice 1 - 12.0 4 /4 100.0 1 100.0 1/2 50.0 - 11.0
2022/23 muži - II.kolo BVK Holice 1 - 16.0 8 /8 100.0 0 0.0 0/1 0.0 3.0 12.0
2022/23 junioři U19 - nadstavba A PCE 3 22.0 2.3 1 /3.3 30.0 0 0.0 0.3/1 33.3 1.7 4.0
Průměr za kariéru 32.9 4.0 8.7 3.4 81.2 0.3 58.2 1.1/2.0 221.4 1.1 1.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 BK NAPOS Vysoká n.L. 10. 12. 2022
2B body 8 SK Žabovřesky 9. 11. 2022
3B body 3 HKR 23. 11. 2022
Obranné doskoky 6 BCM Orli Prostějov 1. 11. 2022
Útočné doskoky 2 BCM Orli Prostějov 1. 11. 2022
Doskoky celkem 8 BCM Orli Prostějov 1. 11. 2022
Body 16 SK Žabovřesky 9. 11. 2022
Užitečnost 22 BCM Orli Prostějov 1. 10. 2022
Asistence 5 BCM Orli Prostějov 1. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 ADFORS Basket Litomy 19. 4. 2015 2014/15
2B body 14 SK Týniště nad Orlicí 13. 12. 2014 2014/15
3B body 3 Sokol N. Paka 12. 1. 2019 2018/19
Obranné doskoky 9 BK Opava 12. 6. 2021 2021/22
Útočné doskoky 8 GBA Sojky Pelhřimov 5. 12. 2021 2021/22
Doskoky celkem 11 BK Opava 12. 6. 2021 2021/22
Body 40 ADFORS Basket Litomy 19. 4. 2015 2014/15
Užitečnost 29 BK Opava 12. 6. 2021 2021/22
Asistence 9 Sokol Pražský 20. 9. 2020 2020/21
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
28. 5. 2022 Skupina D Sokol Karviná 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 5. 2022 Skupina D Lions J. Hradec 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
29. 5. 2022 Skupina D BC Nový Jičín 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 9. 2022 skupina B NH Ostrava 20:36 6 0 0.0 2 66.7 0/0 0
18. 9. 2022 skupina B Snakes Ostrava 24:59 8 4 66.7 0 0.0 0/0 0
18. 9. 2022 skupina VÝCHOD BC Vysočina 9:12 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 9. 2022 skupina VÝCHOD SNAK A 18:24 5 1 50.0 1 100.0 0/0 0
24. 9. 2022 skupina B Slavoj BK Litoměřice B 0:00 12 3 0.0 1 0.0 3/4 75.0
25. 9. 2022 skupina B Bra 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2022 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 19:37 5 1 25.0 1 33.3 0/0 0
30. 9. 2022 skupina VÝCHOD BK Opava B 21:04 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2022 skupina B BCM Orli Prostějov 18:49 15 4 66.7 1 33.3 4/7 57.1
2. 10. 2022 skupina B BK Opava 16:33 4 2 66.7 0 0.0 0/0 0
7. 10. 2022 skupina VÝCHOD SVI 14:34 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2022 skupina B Sokol Žižkov 0:00 10 3 0.0 1 0.0 1/2 50.0
9. 10. 2022 skupina B Sokol Pražský 0:00 14 4 0.0 2 0.0 0/2 0.0
14. 10. 2022 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 18:34 7 1 100.0 1 50.0 2/4 50.0
16. 10. 2022 skupina B Tygři Brno 26:34 7 1 33.3 1 100.0 2/4 50.0
28. 10. 2022 I. kolo BK Vlci Žďár 0:00 12 4 100.0 1 100.0 1/2 50.0
1. 11. 2022 skupina B BCM Orli Prostějov 34:07 5 2 40.0 0 0.0 1/4 25.0
4. 11. 2022 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 25:06 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
5. 11. 2022 skupina B Snakes Ostrava 21:10 6 1 50.0 1 16.7 1/2 50.0
6. 11. 2022 skupina B NH Ostrava 28:25 6 1 20.0 1 50.0 1/2 50.0
9. 11. 2022 II.kolo SK Žabovřesky 0:00 16 8 100.0 0 0.0 0/1 0.0
12. 11. 2022 skupina B KolB 0:00 9 3 0.0 1 0.0 0/0 0
13. 11. 2022 skupina B Tesla Pardubice 0:00 10 4 0.0 0 0.0 2/2 100.0
15. 11. 2022 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 26:59 6 1 50.0 1 100.0 1/2 50.0
23. 11. 2022 III. kolo HKR 14:12 9 0 0.0 3 100.0 0/0 0
26. 11. 2022 skupina B Sluneta USK Ústí n.L. 0:00 7 1 0.0 1 0.0 2/6 33.3
27. 11. 2022 skupina B Válečníci Děčín 0:00 5 0 0.0 1 0.0 2/3 66.7
28. 11. 2022 skupina B BK Opava 24:39 7 2 66.7 1 20.0 0/0 0
2. 12. 2022 skupina VÝCHOD BK Opava B 9:16 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 12. 2022 skupina B Tygři Brno 26:39 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
4. 12. 2022 skupina B BASKET Brno 33:46 3 1 20.0 0 0.0 1/2 50.0
10. 12. 2022 skupina B BK NAPOS Vysoká n.L. 0:00 7 0 0.0 1 0.0 4/4 100.0
11. 12. 2022 skupina B BK NAPOS Vysoká n.L. 0:00 10 1 0.0 2 0.0 2/3 66.7
11. 12. 2022 skupina VÝCHOD SVI 15:09 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 1. 2023 skupina VÝCHOD SNAK A 20:10 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
6. 1. 2023 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 12:41 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
7. 1. 2023 skupina B Bra 0:00 10 2 0.0 2 0.0 0/0 0
8. 1. 2023 skupina B Slavoj BK Litoměřice B 0:00 9 4 0.0 0 0.0 1/1 100.0
13. 1. 2023 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 23:28 6 0 0.0 2 40.0 0/0 0
14. 1. 2023 nadstavba A Sokol pražský 22:09 4 2 40.0 0 0.0 0/1 0.0
15. 1. 2023 nadstavba A USK 19:09 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
20. 1. 2023 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 29:31 9 3 75.0 1 33.3 0/0 0
21. 1. 2023 skupina B Sokol Pražský 0:00 5 0 0.0 1 0.0 2/4 50.0
27. 1. 2023 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 15:22 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 1. 2023 nadstavba A Sokol Písek 24:48 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
Celkem 48 635:42 269 68 81.0 33 52.4 34/64 53.1
Průměr 48 13:14 5.6 1.4 81.0 0.7 52.4 0.7/1.3 53.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol N. Paka 6 0:00 16.2 6.8 0.0 0.5 0.0 1.0/2.5 40.0 0.7
ADFORS Basket Litomy 4 0:00 24.3 10.0 0.0 0.0 0.0 4.3/6.8 63.0 1.8
BK Vividbooks Pardub 11 0:00 8.5 3.7 0.0 0.1 0.0 0.8/2.2 37.5 1.5
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 0:00 27.0 11.0 0.0 0.5 0.0 3.5/6.5 53.8 0.5
Snakes Ostrava 4 26:09 10.8 3.0 70.6 1.0 25.0 1.8/3.0 58.3 1.3
BK Vlci Žďár 3 0:00 14.0 4.3 325.0 1.3 400.0 1.3/2.7 50.0 1.7
ADFORS Basket Litomy 4 0:00 10.3 4.5 0.0 0.0 0.0 1.3/2.8 45.5 0.5
TJ Jiskra Heřmanův Městec 4 0:00 9.8 4.5 0.0 0.3 0.0 0.0/1.0 0.0 0.8
BK NAPOS Vysoká n.L. 4 0:00 9.5 1.8 0.0 1.5 0.0 1.5/2.0 75.0 0.8
Synthesia Pardubice 6 0:00 6.3 2.5 500.0 0.3 0.0 0.3/1.5 22.2 1.0
PŘÍ 4 0:00 9.5 2.5 0.0 0.3 0.0 3.8/4.5 83.3 1.3
BCM Orli Prostějov 4 30:14 9.3 3.0 60.0 0.5 28.6 1.8/3.3 53.8 -
BVK Holice 6 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0 1.2
TJ Sokol Kbely 2 0:00 17.0 8.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Sokol Hradec Králové 5 0:00 6.6 2.2 0.0 0.0 0.0 2.2/3.8 57.9 0.8
Sokol Vyšehrad 3 0:00 11.0 3.3 166.7 0.3 100.0 3.3/4.3 76.9 0.3
BA Sparta 2 0:00 15.5 6.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 0.5
GBA Sojky Pelhřimov 4 26:41 7.5 1.5 23.1 1.0 40.0 1.5/2.5 60.0 1.8
ADFORS Basket Litomyšl 2 0:00 15.0 7.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavia Kroměříž 2 0:00 14.5 6.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.5
TJ Svitavy 2 0:00 14.5 6.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 -
Sokol Pražský 3 0:00 9.3 2.0 0.0 1.3 0.0 1.3/3.3 40.0 2.0
BK Opava 3 25:31 9.0 3.0 64.3 0.7 22.2 1.0/1.0 100.0 1.0
KT 3 0:00 8.7 4.0 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 0.7
Bra 3 0:00 8.3 2.3 0.0 1.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.7
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.0 0.0 3.5/5.0 70.0 0.5
BSK Continental TJ J 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Sokol Nová Paka 4 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
NH Ostrava 4 28:02 6.0 1.8 41.2 0.8 50.0 0.3/0.5 50.0 1.3
Synthesia Pardubice 2 0:00 11.5 3.5 0.0 1.0 0.0 1.5/4.5 33.3 1.5
kval. 1 0:00 23.0 11.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
TJ Třebíč 2 0:00 11.0 4.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Slavoj BK Litoměřice B 2 0:00 10.5 3.5 0.0 0.5 0.0 2.0/2.5 80.0 1.0
Pod U17B 3 0:00 7.0 1.7 0.0 1.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.3
BASKET Brno 3 29:52 7.0 1.7 33.3 1.0 75.0 0.7/1.7 40.0 1.7
Sokol Písek 2 0:00 10.5 3.5 0.0 1.0 0.0 0.5/3.0 16.7 1.0
PCE 2 33:13 9.5 3.0 66.7 1.0 40.0 0.5/0.5 100.0 2.5
BK Brandýs n. L. 2 0:00 9.5 1.5 0.0 0.5 0.0 5.0/6.5 76.9 0.5
Basketbal Olomouc 3 24:28 6.0 1.3 66.7 1.0 50.0 0.3/0.7 50.0 1.0
Tygři Brno 2 0:00 9.0 3.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
STHAV 3 0:00 5.7 2.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 0.3
Královští Sokoli 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Sokol ZVUS Hradec Králové 3 0:00 5.7 2.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7
Tygři Brno 4 30:30 4.3 1.3 55.6 0.3 25.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Tesla Pardubice 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Sokol Vyšehrad (ms) 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Válečníci Děčín 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 3.0
SK Žabovřesky 1 0:00 16.0 8.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BA LYNX Liberec 1 0:00 15.0 2.0 0.0 2.0 0.0 5.0/6.0 83.3 2.0
SNAK A 3 19:09 4.7 1.3 57.1 0.7 66.7 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol BK Chrudim 1 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
TJ Sokol Stěžery 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Hradec Králové "B" 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 -
BK Snakes Ostrava 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
Tesla Pardubice 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Sokol Žižkov 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BC Nový Jičín 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
USK Praha 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 1.0
Tygři Praha 1 29:51 11.0 3.0 37.5 1.0 100.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BK KARA Trutnov 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
KolB 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 -
BC Chrud. 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
HKR 1 14:12 9.0 0.0 0.0 3.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 2.0
Basket Poděbrady 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
BK Loko Trutnov "B" 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BVK Holice 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 2 0:00 3.5 0.0 0.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 0.5
BCM Orli Prostějov 2 17:28 3.5 0.5 33.3 0.5 33.3 1.0/2.0 50.0 -
Sluneta USK Ústí n.L. 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/6.0 33.3 -
BC Benešov 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
STRABAG Zlín 1 23:28 6.0 0.0 0.0 2.0 40.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Hradec 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Válečníci Děčín 1 0:00 5.0 0.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BA Nymburk 1 34:43 5.0 2.0 28.6 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BK Vividbooks Pardub 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol pražský 1 22:09 4.0 2.0 40.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Královští Sokoli 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pce 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 1 40:33 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Písek 1 24:48 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BASKET Brno U23 2 13:38 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Vividbooks Pardub 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/8.0 25.0 1.0
Tygři JBC Brno B 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.5 0.0 1.5
BK Opava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
USK 1 19:09 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 1 15:22 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KMČR 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Hradec "B" 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SVI 2 14:51 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 1 34:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Basket Poděbrady 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava B 2 15:10 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BC Vysočina 1 9:12 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Nový Jičín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Lions J. Hradec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Karviná 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Levharti Chomutov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Lions J. Hradec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -