Leonardo Varsík

Národnost
SVK
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
BCM Orli Prostějov
Výška
178 cm

Kariéra

Sezony
2
Zápasy
69
Procento vítězství
21.7%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2021/22 junioři U19 - skupina B BCM Orli Prostějov 8 22.6 11.5 1 /2.1 2.6 1.6/1.8 92.9 3.8 5.8
2021/22 kadeti U17 - skupina B BCM Orli Prostějov 10 28.2 14.7 1.8 /5.2 3.2 1.5/1.8 83.3 3.5 10.5
2021/22 junioři U19 - nadstavba B BCM Orli Prostějov 7 25.1 15.1 1.3 /3.3 3.6 1.9/2.6 72.2 2.4 8.7
2021/22 kadeti U17 - play-out C SK UP-BCM Olomouc 1 - 26.0 4 5 3/8 37.5 - -
2021/22 kadeti U17 - nadstavba B BCM Orli Prostějov 8 24.6 16.4 2.8 /6.3 2.9 2.3/2.6 85.7 3.3 11.9
2021/22 junioři U19 - play-out BCM Orli Prostějov 6 19.2 8.8 1.2 /2.3 1.7 1.5/1.5 100.0 2.0 3.7
2021/22 kadeti U17 - play-out BCM Orli Prostějov 6 24.5 12.5 2.5 /5.2 1.7 2.5/4 62.5 3.5 6.3
2022/23 junioři U19 - Skupina C Olomouc 3 - 17.0 3 3 2/3.3 60.0 - -
2022/23 muži - skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 8 5.9 1.6 0.3 /1.1 0.4 0/0 0.0 0.8 -1.3
2022/23 junioři U19 - skupina B BCM Orli Prostějov 12 27.6 13.0 2.4 /5.2 2.3 1.2/1.3 87.5 3.5 7.1
Průměr za kariéru 34.5 21.4 12.3 1.8 2.4 1.5/2.0 340.8 2.9 6.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 BASKET Brno 17. 9. 2022
2B body 6 BK Opava 28. 9. 2022
3B body 5 BASKET Brno 6. 11. 2022
Obranné doskoky 9 PCE 1. 11. 2022
Útočné doskoky 3 PCE 1. 11. 2022
Doskoky celkem 12 PCE 1. 11. 2022
Body 28 BK Opava 28. 9. 2022
Užitečnost 25 BK Opava 28. 9. 2022
Asistence 4 BASKET Brno 6. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Válečníci Děčín 5. 2. 2022 2021/22
2B body 6 BK Opava 28. 9. 2022 2022/23
3B body 8 BK VIVIDBOOKS Pardubice 12. 12. 2021 2021/22
Obranné doskoky 9 PCE 1. 11. 2022 2022/23
Útočné doskoky 4 BK VIVIDBOOKS Pardubice 12. 12. 2021 2021/22
Doskoky celkem 12 PCE 1. 11. 2022 2022/23
Body 32 BK VIVIDBOOKS Pardubice 12. 12. 2021 2021/22
Užitečnost 30 BK Loko Plzeň 5. 3. 2022 2021/22
Asistence 4 BA Nymburk 11. 12. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
28. 5. 2022 Skupina C BP Frýdek-Místek 0:00 20 5 0.0 2 0.0 4/4 100.0
28. 5. 2022 Skupina C Přerov 0:00 17 2 0.0 4 0.0 1/4 25.0
29. 5. 2022 Skupina C ADFORS Basket Litomyšl 0:00 14 2 0.0 3 0.0 1/2 50.0
17. 9. 2022 skupina B BASKET Brno 30:40 15 4 36.4 1 33.3 4/4 100.0
18. 9. 2022 skupina B Tygři Brno 28:13 6 3 50.0 0 0.0 0/0 0
18. 9. 2022 skupina VÝCHOD SNAK A 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 9. 2022 skupina VÝCHOD BK Opava B 7:12 5 1 50.0 1 25.0 0/0 0
28. 9. 2022 skupina B BK Opava 34:49 28 6 66.7 5 62.5 1/1 100.0
1. 10. 2022 skupina B PCE 22:34 13 1 25.0 3 60.0 2/2 100.0
2. 10. 2022 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 25:52 7 2 33.3 1 14.3 0/0 0
2. 10. 2022 skupina VÝCHOD SVI 27:10 8 1 16.7 2 28.6 0/0 0
7. 10. 2022 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 1:22 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 10. 2022 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
1. 11. 2022 skupina B PCE 27:09 15 2 50.0 3 27.3 2/2 100.0
5. 11. 2022 skupina B Tygři Brno 25:16 3 0 0.0 1 25.0 0/0 0
6. 11. 2022 skupina B BASKET Brno 28:30 21 2 50.0 5 71.4 2/2 100.0
9. 11. 2022 skupina B Snakes Ostrava 32:59 24 5 71.4 4 28.6 2/2 100.0
11. 11. 2022 skupina VÝCHOD BC Vysočina 7:10 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 11. 2022 skupina B BK Opava 25:46 6 1 50.0 1 14.3 1/2 50.0
18. 11. 2022 skupina VÝCHOD SNAK A 4:22 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 11. 2022 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 26:54 10 2 50.0 2 25.0 0/0 0
23. 11. 2022 skupina B NH Ostrava 22:10 8 1 33.3 2 40.0 0/1 0.0
25. 11. 2022 skupina VÝCHOD BK Opava B 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 23 378:08 220 40 56.3 40 40.0 20/26 76.9
Průměr 23 16:26 9.6 1.7 56.3 1.7 40.0 0.9/1.1 76.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA Sparta Praha 4 25:30 16.8 3.3 54.2 2.8 30.6 2.0/2.8 72.7 3.5
BASKET Brno 4 26:19 15.0 2.3 39.1 2.5 47.6 3.0/3.0 100.0 4.0
Válečníci Děčín 4 22:27 14.5 1.8 50.0 2.3 29.0 4.3/5.5 77.3 3.0
Jižní Supi 4 19:25 13.8 1.0 57.1 3.3 37.1 2.0/2.3 88.9 2.0
BK Loko Plzeň 4 22:56 12.0 1.8 46.7 2.3 27.3 1.8/1.8 100.0 2.0
Snakes Ostrava 3 25:24 14.7 3.3 43.5 2.0 19.4 2.0/3.3 60.0 3.0
PCE 3 23:09 12.7 1.7 50.0 2.7 32.0 1.3/1.3 100.0 3.3
Snakes Ostrava 2 23:55 18.5 3.5 70.0 3.0 30.0 2.5/3.0 83.3 3.5
BK Opava 2 30:17 17.0 3.5 63.6 3.0 40.0 1.0/1.5 66.7 4.5
Sokol Pražský 2 23:21 17.0 2.5 35.7 3.5 35.0 1.5/2.5 60.0 4.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 34:01 32.0 2.0 22.2 8.0 72.7 4.0/4.0 100.0 1.0
Tygři Brno 3 28:04 9.0 1.0 30.0 2.3 50.0 0.0/0.0 0.0 2.3
GBA Sojky Pelhřimov 3 26:09 8.7 1.3 40.0 2.0 23.1 0.0/0.0 0.0 4.3
BK Příbor 1 0:00 26.0 4.0 0.0 5.0 0.0 3.0/8.0 37.5 4.0
BK Opava 2 31:21 12.5 0.5 16.7 3.5 36.8 1.0/1.0 100.0 3.0
BASKET Brno 2 25:36 12.0 2.0 33.3 2.5 29.4 0.5/0.5 100.0 5.0
BK Lions J. Hradec 2 28:04 11.5 3.0 46.2 1.5 16.7 1.0/1.0 100.0 3.5
BP Frýdek-Místek 1 0:00 20.0 5.0 0.0 2.0 0.0 4.0/4.0 100.0 4.0
Tygři Brno 2 26:53 9.0 1.5 50.0 2.0 33.3 0.0/0.0 0.0 2.5
BA Nymburk 1 27:49 17.0 2.0 33.3 3.0 33.3 4.0/5.0 80.0 5.0
Přerov 1 0:00 17.0 2.0 0.0 4.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Slavoj Litoměřice 2 25:31 8.5 1.0 25.0 1.5 23.1 2.0/3.5 57.1 3.5
ADFORS Basket Litomyšl 1 0:00 14.0 2.0 0.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
GBA Lions J. Hradec 1 19:39 11.0 2.0 100.0 2.0 50.0 1.0/2.0 50.0 2.0
NH Ostrava 1 25:22 11.0 2.0 33.3 2.0 50.0 1.0/1.0 100.0 5.0
NH Ostrava 2 22:52 5.5 0.5 33.3 1.5 23.1 0.0/0.5 0.0 2.5
SVI 1 27:10 8.0 1.0 16.7 2.0 28.6 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava B 2 3:36 2.5 0.5 50.0 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 1.5
SNAK A 2 2:11 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BASKET Brno U23 1 1:22 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basketbal Olomouc 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 1 7:10 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0