Jakub Müller

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 20 let
Aktuální klub
GBA Sojky Pelhřimov
Výška
182 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
437
Procento vítězství
66.6%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2012/13 starší minižáci U13 - Základní fáze BA Sparta 9 - 1.3 0.4 0.0 0 0.0 0.4/2.1 21.1 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta B 12 - 3.3 1.4 0.0 0 0.0 0.4/1.4 29.4 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 20 - 9.5 4 0.0 0 0.0 1.6/3.7 43.2 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Základní fáze BA Sparta 13 - 0.5 0.2 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta B 18 - 7.5 3.4 0.0 0 0.0 0.6/1.5 40.7 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 20 - 13.9 6.2 0.0 0 0.0 1.5/3.9 39.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Základní fáze BA Sparta 18 - 3.2 1.4 0.0 0 0.0 0.3/1 33.3 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta B 21 - 10.6 4.7 0.0 0 0.0 1.3/2.9 45.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 BA Sparta U13B "B" 28 - 5.8 2.6 0.0 0 0.0 0.5/1.2 38.2 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. A BA Sparta Praha 2 - 2.5 1 0.0 0 0.0 0.5/2 25.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo C BA Sparta 3 - 2.0 0.3 /0.3 100.0 0.3 100.0 0.3/0.7 50.0 1.0 0.7
2015/16 žáci U15 - základní skupina B BA Sparta 7 - 0.6 0.3 /0.3 100.0 0 0.0 0/0 0.0 0.6 -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A BA Sparta Praha 16 - 5.0 1.8 /1.8 100.0 0.3 100.0 0.6/1.8 31.0 2.0 1.8
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze BA Sparta 14 - 10.1 3.9 0.0 0.1 0.0 2/4.4 45.9 - -
2015/16 žáci U15 - liga sk. A BA Sparta 2 - 1.0 0.5 /0.5 100.0 0 0.0 0/0 0.0 - 1.0
2015/16 mladší žáci U14 - Kvalifikace o ligu U15 BA Sparta Praha 4 - 2.5 0.8 /0.8 100.0 0.3 100.0 0.3/0.5 50.0 1.3 1.0
2016/17 žáci U15 - Skupina A BA Sparta 14 - 6.3 1.7 /1.7 100.0 0.6 100.0 1.1/2.5 45.7 1.5 3.4
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina C BA Sparta Praha 8 - 21.6 7 /7 100.0 1 100.0 4.6/8.1 56.9 2.1 16.0
2016/17 žáci U15 - Liga sk. A BA Sparta 7 - 12.0 4.4 /4.4 100.0 0.4 100.0 1.9/3.1 59.1 2.7 8.0
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. B BA Sparta Praha 10 - 22.6 8.3 /8.3 100.0 1 100.0 3/7.8 38.5 2.4 15.4
2017/18 žáci U15 - Skupina A BA Sparta 14 - 15.1 4.6 0.0 1 0.0 2.9/5.1 57.7 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 10 - 1.7 0.4 0.0 0.3 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga BA Sparta 13 - 7.0 1.8 0.0 0.9 0.0 0.7/1.5 45.0 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out A BA Sparta Praha 3 - 0.7 0.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 12 - 3.3 1.3 0.0 0.1 0.0 0.4/1.1 38.5 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 12 - 8.3 3 0.0 0.5 0.0 0.8/1.4 52.9 - -
2018/19 junioři U19 - play-out A BA Sparta Praha 8 - 3.4 1 0.0 0.3 0.0 0.6/1.4 45.5 - -
2018/19 kadeti U17 - finálová skupina BA Sparta Praha 10 - 3.9 0.6 0.0 0.7 0.0 0.6/2.6 23.1 - -
2019/20 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 14 - 6.9 2.1 0.0 0.6 0.0 0.9/2.4 39.4 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 14 - 13.4 4 0.0 1.1 0.0 1.9/3.1 62.8 - -
2019/20 junioři U19 - play-out A BA Sparta Praha 4 - 13.8 4.5 0.0 1 0.0 1.8/2.5 70.0 - -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina BA Sparta Praha 5 - 13.4 3.6 0.0 1.4 0.0 2/3.4 58.8 - -
2020/21 junioři U19 - skupina B GBA Lions J. Hradec B 1 - 8.0 1 0.0 1 0.0 3/4 75.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A GBA Sojky Pelhřimov 4 4.5 6.8 1.3 /1.3 100.0 1 80.0 1.3/2 62.5 1.8 6.0
2021/22 junioři U19 - skupina B GBA Sojky Pelhřimov 14 13.1 4.8 1.3 /2 64.3 0.7 43.5 0.1/0.4 16.7 1.2 5.3
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník GBA Sojky Pelhřimov 2 10.5 2.0 0.5 100.0 0 0.0 1/1 100.0 1.0 2.0
2021/22 junioři U19 - nadstavba A GBA Sojky Pelhřimov 8 9.8 0.8 0.1 /1.3 10.0 0.1 8.3 0.1/0.3 50.0 1.1 -0.5
2021/22 muži - play-out 13.-20. místo GBA Sojky Pelhřimov 3 17.0 2.3 0.7 /2.3 28.6 0.3 11.1 0/0 0.0 1.7 0.7
2021/22 junioři U19 - play-off GBA Sojky Pelhřimov 2 11.5 1.5 0 /1 0.0 0.5 33.3 0/0 0.0 1.0 -1.0
2021/22 junioři U19 - MČR GBA Sojky Pelhřimov 1 6.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 muži - skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 6 17.2 4.8 1.2 /2.3 50.0 0.8 27.8 0/0 0.0 2.8 2.2
2022/23 muži - skupina A BŠ Slavia Praha 15 - 7.1 1.4 0.0 1.1 0.0 0.9/1.5 56.5 - -
2022/23 muži - II.kolo BK Levharti Chomutov 1 - 6.0 3 /3 100.0 0 0.0 0/0 0.0 - 6.0
Průměr za kariéru 38.4 1.1 7.4 2.6 123.0 0.4 82.2 1.0/2.2 140.6 1.6 1.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 BK Beroun 10. 12. 2022
2B body 4 CBU 7. 1. 2023
3B body 5 Loko Plzeň B 23. 10. 2022
Obranné doskoky 3 Basketbal Polabí 8. 1. 2023
Útočné doskoky 2 BA LYNX Liberec 22. 1. 2023
Doskoky celkem 4 BA LYNX Liberec 22. 1. 2023
Body 21 Loko Plzeň B 23. 10. 2022
Užitečnost 6 BK Beroun 8. 11. 2022
Asistence 4 SP Basket 12. 12. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 BC Vysočina 12. 11. 2016 2016/17
2B body 16 Sokol Pražský 19. 10. 2013 2013/14
3B body 5 Loko Plzeň B 23. 10. 2022 2022/23
Obranné doskoky 5 BCM Orli Prostějov 21. 11. 2021 2021/22
Útočné doskoky 4 BCM Orli Prostějov 21. 11. 2021 2021/22
Doskoky celkem 9 BCM Orli Prostějov 21. 11. 2021 2021/22
Body 39 Sokol Pražský 19. 10. 2013 2013/14
Užitečnost 30 Sokol Písek 15. 10. 2016 2016/17
Asistence 4 SP Basket 12. 12. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2022 skupina ZÁPAD SP Basket 3:52 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2022 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 12:25 6 1 33.3 1 100.0 1/2 50.0
24. 9. 2022 skupina A Sokol Písek B 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/1 0.0
25. 9. 2022 skupina A CBU 0:00 6 0 0.0 2 0.0 0/0 0
30. 9. 2022 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 8:55 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
7. 10. 2022 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 8:59 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
8. 10. 2022 skupina A BK Klatovy 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2022 skupina A Jiskra Domažlice 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
21. 10. 2022 skupina ZÁPAD USK Praha B 0:24 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2022 skupina A SKB Rokycany 0:00 7 2 0.0 0 0.0 3/4 75.0
23. 10. 2022 skupina A Loko Plzeň B 0:00 21 2 0.0 5 0.0 2/2 100.0
30. 10. 2022 skupina ZÁPAD PLZ 15:52 5 1 33.3 1 20.0 0/0 0
4. 11. 2022 skupina ZÁPAD JHR 3:09 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 11. 2022 II.kolo BK Beroun 0:00 6 3 100.0 0 0.0 0/0 0
13. 11. 2022 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 3:13 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2022 skupina A BC Benešov 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 11. 2022 skupina A Pří 0:00 8 1 0.0 2 0.0 0/0 0
18. 11. 2022 skupina ZÁPAD SP Basket 1:02 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
26. 11. 2022 skupina A Sokol Kbely 0:00 6 1 0.0 1 0.0 1/2 50.0
27. 11. 2022 skupina A Wolves Radotín 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/3 0.0
2. 12. 2022 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 7:03 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 12. 2022 skupina ZÁPAD Sokol Písek 17:18 4 2 66.7 0 0.0 0/0 0
10. 12. 2022 skupina A BK Beroun 0:00 8 2 0.0 0 0.0 4/5 80.0
12. 12. 2022 skupina ZÁPAD SP Basket 23:52 5 1 25.0 1 33.3 0/0 0
11. 12. 2022 skupina A BK Beroun 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
8. 1. 2023 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 20:16 9 3 75.0 1 33.3 0/0 0
7. 1. 2023 skupina A CBU 0:00 8 4 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 1. 2023 skupina A Sokol Písek B 0:00 7 0 0.0 2 0.0 1/4 25.0
13. 1. 2023 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 17:32 6 0 0.0 2 50.0 0/0 0
19. 1. 2023 skupina ZÁPAD USK Praha B 12:41 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 1. 2023 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 10:57 5 1 100.0 1 33.3 0/0 0
21. 1. 2023 skupina A Jiskra Domažlice 0:00 9 2 0.0 1 0.0 2/2 100.0
Celkem 32 167:30 157 33 117.9 25 80.6 16/27 59.3
Průměr 32 5:14 4.9 1.0 117.9 0.8 80.6 0.5/0.8 59.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Pražský 8 0:00 12.1 4.8 0.0 0.0 0.0 2.6/5.9 44.7 1.8
USK Praha 8 0:00 12.1 5.5 0.0 0.0 0.0 1.1/3.4 33.3 1.9
Sokol Vyšehrad 10 0:00 7.1 3.1 0.0 0.0 0.0 0.9/2.7 33.3 1.2
Sokol Písek 5 0:00 14.0 5.2 108.3 0.6 100.0 1.8/4.4 40.9 1.8
VYS 7 0:00 9.4 2.7 0.0 0.9 0.0 1.4/2.7 52.6 2.3
Sokol Písek 5 0:00 12.8 4.4 157.1 0.4 0.0 2.8/5.6 50.0 1.4
USK Praha 8 0:00 7.9 3.4 0.0 0.0 0.0 1.1/2.6 42.9 1.6
BK Tábor 2 0:00 28.5 11.5 100.0 1.0 100.0 2.5/4.5 55.6 1.5
BK Klatovy 6 0:00 9.3 3.0 0.0 0.7 0.0 1.3/2.2 61.5 1.5
Sokol Vyšehrad 12 0:00 4.7 2.0 0.0 0.1 0.0 0.4/2.1 20.0 1.4
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 13.5 3.5 700.0 0.8 100.0 4.3/7.3 58.6 2.0
BK Horejsek Děčín A 2 0:00 23.5 8.5 100.0 0.0 0.0 6.5/13.0 50.0 2.5
BA 2006´ Roudnice n.L. 4 0:00 11.8 3.8 100.0 1.0 100.0 1.3/3.5 35.7 3.0
BK Klatovy 4 0:00 11.8 2.3 900.0 1.8 175.0 2.0/3.5 57.1 2.5
TJ Sokol Pražský 9 0:00 5.1 1.9 0.0 0.0 0.0 1.3/2.8 48.0 1.6
BK Pelhřimov 4 0:00 10.5 2.5 100.0 0.8 100.0 3.3/6.5 50.0 2.3
Levharti Chomutov 4 0:00 10.3 3.3 0.0 0.5 0.0 2.3/3.5 64.3 2.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 20.0 7.5 100.0 1.0 100.0 2.0/4.5 44.4 2.0
Tygři Louny 2 0:00 19.5 7.0 0.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
BA 2006 Roudnice n.L. 7 0:00 5.4 1.9 0.0 0.4 0.0 0.4/1.3 33.3 2.3
BA 2006 Roudnice n.L. 4 0:00 9.5 3.8 100.0 0.5 100.0 0.5/0.8 66.7 3.3
Sokol Žižkov B 3 0:00 12.7 3.3 0.0 1.3 0.0 2.0/2.3 85.7 3.3
BK Kral-jun U13 4 0:00 8.5 4.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Válečníci Děčín 2 0:00 16.0 3.5 0.0 2.5 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
BK Pelhřimov 3 0:00 10.7 3.3 1.000.0 1.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.7
Sokol Vyšehrad 2 0:00 15.5 5.5 0.0 0.5 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
BC Vysočina 2 0:00 13.5 3.0 100.0 0.5 100.0 6.0/10.0 60.0 2.5
Pod U17B 3 0:00 9.0 2.0 0.0 1.3 0.0 1.0/2.3 42.9 3.0
Sokol Pražský 4 0:00 6.5 2.3 450.0 0.3 0.0 1.3/3.5 35.7 2.0
USK Praha 2 0:00 12.5 3.5 0.0 0.0 0.0 5.5/8.0 68.8 4.0
SLUNETA Ústí n. L. 6 0:00 3.7 1.0 0.0 0.3 0.0 0.7/1.3 50.0 1.3
Sokol Vyšehrad (ms) 4 0:00 5.5 1.3 0.0 0.8 0.0 0.8/1.0 75.0 0.8
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 5.5 1.8 0.0 0.3 0.0 1.3/1.8 71.4 1.8
Sokol Kbely 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
Loko Plzeň B 1 0:00 21.0 2.0 0.0 5.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Slavoj Litoměřice 3 0:00 7.0 1.3 100.0 1.0 0.0 1.3/3.3 40.0 2.0
BARoun.l. U17B 4 0:00 4.8 2.0 0.0 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
BK Beroun 3 0:00 6.3 2.0 200.0 0.3 0.0 1.3/1.7 80.0 0.3
BK Opava 1 0:00 17.0 4.0 0.0 2.0 0.0 3.0/7.0 42.9 4.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 8.5 2.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Vysočina 1 0:00 16.0 3.0 0.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Pod U13B (ms) 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Tygři Brno 4 8:11 3.8 0.8 60.0 0.8 60.0 0.0/0.0 0.0 0.8
Snakes Ostrava 2 11:55 7.5 1.5 50.0 1.5 75.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Basketbal Polabí 2 16:20 7.5 2.0 57.1 1.0 50.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Sokol Pražský 13 0:00 1.2 0.4 0.0 0.0 0.0 0.4/1.5 26.3 1.1
CBU 2 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Jiskra Domažlice 2 0:00 7.0 1.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Válečníci Děčín 4 0:00 3.5 1.0 0.0 0.3 0.0 0.8/1.5 50.0 2.8
Synthesia Pardubice 3 0:00 4.3 1.0 0.0 0.7 0.0 0.3/1.0 33.3 2.7
Sokol Nová Paka 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
Sokol Písek B 2 0:00 6.0 0.5 0.0 1.5 0.0 0.5/2.5 20.0 2.0
Basket Poděbrady 1 0:00 11.0 1.0 100.0 3.0 100.0 0.0/0.0 0.0 4.0
NH Ostrava 2 15:08 5.5 2.0 80.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 11.0 5.0 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
BK Klatovy 2 0:00 5.0 1.0 100.0 0.5 100.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Slavoj Litoměřice 3 11:10 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Praha 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.0 0.0 2.5/5.5 45.5 3.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Pří 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Levharti Chomutov 4 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 2 20:35 4.0 1.0 40.0 0.5 25.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Tygři JBC Brno B 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Wolves Radotín 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/3.0 0.0 2.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
SKB Rokycany 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
BA LYNX Liberec 2 9:58 3.5 0.5 50.0 0.5 20.0 1.0/1.0 100.0 1.0
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 3.5 1.0 100.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 2.5
PCE 4 10:36 1.8 0.5 50.0 0.3 20.0 0.0/0.0 0.0 0.8
BCM Orli Prostějov 2 16:59 3.5 1.0 33.3 0.5 14.3 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Kbely 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
SK Žabovřesky 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/4.0 12.5 2.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
SP Basket 3 9:35 1.7 0.3 25.0 0.3 20.0 0.0/0.0 0.0 1.3
PLZ 1 15:52 5.0 1.0 33.3 1.0 20.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Sparta Praha 1 18:16 5.0 1.0 100.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
BK Snakes Ostrava 2 0:00 2.5 0.5 100.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK 2 4:00 2.5 0.5 100.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 17:18 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Benešov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SNAK A 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
R&J EBC Mělník (ms) 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Žďár n. S. 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Žižkov 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
Sokol pražský 2 9:30 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Písek 2 14:57 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Klatovy 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha B 2 6:32 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Nymburk 2 10:23 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SK Žabovřesky 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
JHR 1 3:09 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Sojky Pelhřimov 1 3:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BASKET Brno 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
STRABAG Zlín 1 17:22 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0