Edgar Rázga

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 20 let
Aktuální klub
Sokol Pražský
Výška
157 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
186
Procento vítězství
69.9%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina B Sokol Pražský 7 - 1.4 0.7 0 0/0.6 0.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sokol Pražský 12 - 3.4 1.4 0.1 0.3/0.7 50.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR skupina B Sokol Pražský 3 - 1.7 0.3 0 1/1.3 75.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 7 - 2.3 1.1 0 0/0.3 0.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - F - 1. - 4. místo Sokol Pražský 9 - 1.6 0.8 0 0/0.2 0.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina A Sokol Pražský 14 - 5.9 2.3 0.2 0.6/1.4 47.4 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga Sokol Pražský 6 - 2.0 0.3 0.3 0.3/1 33.3 - -
2018/19 žáci U15 - MČR skupina A Sokol Pražský 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2018/19 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo Sokol Pražský 2 10.0 2.0 0.5 0 1/2 50.0 1.0 -0.5
2015/16 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 12 - 5.3 2.4 0 0.4/1 41.7 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Pražský 4 - 2.8 1.3 0 0.3/0.5 50.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B BSK - Jižní Supi 12 - 6.3 2.3 0.3 0.8/1.8 40.9 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out B BSK - Jižní Supi 4 - 8.3 3 0.5 0.8/2 37.5 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Jižní Supi 4 3.5 5.0 1.5 /1.8 0.5 0.5/1 50.0 1.3 2.8
2021/22 junioři U19 - skupina A Jižní Supi 12 16.8 4.0 0.9 /2.2 0.4 0.9/1.5 61.1 1.0 2.2
2021/22 junioři U19 - skupina B Jižní Supi B 5 - 9.6 2.6 0.8 2/3.6 55.6 - -
2021/22 junioři U19 - nadstavba B Jižní Supi 8 19.0 5.6 1.5 /2.9 0.5 1.1/2.9 39.1 2.3 4.5
2021/22 junioři U19 - play-out B Jižní Supi B 4 - 11.8 4 1.3 0/0.5 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - play-out Jižní Supi 2 24.5 7.5 2.5 /5 0.5 1/1 100.0 3.0 3.0
2022/23 junioři U19 - skupina A Sokol pražský 14 12.4 2.0 0.4 /1.4 0.3 0.3/0.9 30.8 1.4 0.3
2022/23 muži - skupina B Sokol Pražský 6 - 0.8 0.3 0 0.2/0.5 33.3 - -
2022/23 junioři U19 - nadstavba A Sokol pražský 6 10.2 1.7 0.3 /0.8 0.2 0.5/0.8 60.0 2.2 1.0
2022/23 junioři U19 - play-out B Jižní Supi 5 - 8.8 3.6 0.2 1/3.8 26.3 - -
2023/24 muži - skupina ZÁPAD Sokol Pražský 3 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2023/24 muži - Český pohár mužů Sokol Pražský 3 7.0 4.0 1 /1 0.3 1/1.3 75.0 1.7 1.7
2023/24 muži - Základní fáze Sokol Pražský B 15 - 5.6 1.9 0.4 0.5/1.4 38.1 - -
2023/24 muži - skupina B Bra 2 - 1.5 0 0.5 0/1 0.0 - -
2023/24 muži - Play-off Sokol Pražský B 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 20.7 3.7 4.2 1.5 0.3 0.5/1.2 110.6 1.3 0.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Loko Plzeň B 28. 9. 2023
2B body 7 BK Meteor A 23. 11. 2023
3B body 2 BK Meteor A 23. 11. 2023
Obranné doskoky 1 BA LYNX Liberec 29. 11. 2023
Útočné doskoky 1 BK Levharti Chomutov 24. 10. 2023
Doskoky celkem 2 BK Levharti Chomutov 24. 10. 2023
Body 22 BK Meteor A 23. 11. 2023
Užitečnost 3 BA LYNX Liberec 29. 11. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 BC Vysočina 3. 10. 2021 2021/22
2B body 8 BK Chomutov 13. 10. 2018 2018/19
3B body 3 BC Vysočina 19. 3. 2022 2021/22
Obranné doskoky 7 BCM Orli Prostějov 12. 2. 2022 2021/22
Útočné doskoky 4 BA Nymburk 6. 11. 2021 2021/22
Doskoky celkem 7 BCM Orli Prostějov 12. 2. 2022 2021/22
Body 22 BK Meteor A 23. 11. 2023 2023/24
Užitečnost 17 Snakes Ostrava 29. 1. 2022 2021/22
Asistence 5 Snakes Ostrava 29. 1. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
22. 9. 2023 skupina ZÁPAD USK Praha B 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 10. 2023 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2023 Základní fáze TJ ČSA 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2023 Český pohár mužů Loko Plzeň B 0:00 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
18. 10. 2023 Základní fáze BC Loudilové 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
24. 10. 2023 Český pohár mužů BK Levharti Chomutov 13:36 7 2 100.0 1 20.0 0/0 0
23. 10. 2023 Základní fáze Jižní Supi B 0:00 13 6 0.0 0 0.0 1/2 50.0
30. 10. 2023 Základní fáze Danube Mavericks 0:00 3 1 0.0 0 0.0 1/4 25.0
13. 11. 2023 Základní fáze VSK Iuridica A 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
18. 11. 2023 skupina B BVK Holice 0:00 3 0 0.0 1 0.0 0/2 0.0
23. 11. 2023 Základní fáze BK Meteor A 0:00 22 7 0.0 2 0.0 2/5 40.0
24. 11. 2023 skupina ZÁPAD USK Praha B 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 11. 2023 Základní fáze VSK Iuridica B 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
29. 11. 2023 Český pohár mužů BA LYNX Liberec 6:59 3 1 100.0 0 0.0 1/2 50.0
11. 12. 2023 Základní fáze CTS Basket 0:00 6 1 0.0 1 0.0 1/4 25.0
6. 1. 2024 skupina B KolB 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 1. 2024 Základní fáze TJ ČSA 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 1. 2024 Základní fáze BC Loudilové 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
29. 1. 2024 Základní fáze Jižní Supi B 0:00 2 0 0.0 0 0.0 2/4 50.0
22. 2. 2024 Základní fáze Danube Mavericks 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 3. 2024 Základní fáze VSK Iuridica A 0:00 11 4 0.0 1 0.0 0/0 0
18. 3. 2024 Základní fáze VSK Iuridica B 0:00 3 1 0.0 0 0.0 1/2 50.0
25. 3. 2024 Základní fáze Sokol Kbely C 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 4. 2024 Play-off Sokol Kbely B 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 24 20:35 99 32 1.066.7 8 160.0 11/27 40.7
Průměr 24 0:51 4.1 1.3 1.066.7 0.3 160.0 0.5/1.1 40.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BC Vysočina 4 0:00 12.5 2.8 0.0 1.8 0.0 1.8/3.3 53.8 2.5
BK Meteor A 1 0:00 22.0 7.0 0.0 2.0 0.0 2.0/5.0 40.0 -
BC Vysočina 2 0:00 10.5 3.0 0.0 1.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
BK Brandýs n. L. 3 0:00 7.0 1.7 0.0 0.7 0.0 1.7/3.7 45.5 4.0
Tesla Pardubice 3 0:00 7.0 2.7 0.0 0.3 0.0 0.7/2.0 33.3 1.7
BK Kladno 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
BK Chomutov 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BK Klatovy 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.5 40.0 1.0
TJ Sokol Dubeč 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Tesla Pardubice 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BCM Orli Prostějov 3 22:37 5.7 1.7 50.0 0.3 20.0 1.3/2.0 66.7 2.3
NH Ostrava 2 15:26 8.5 2.5 83.3 0.5 33.3 2.0/5.0 40.0 2.5
BA Nymburk 4 17:05 4.3 0.8 42.9 0.3 33.3 2.0/3.0 66.7 1.8
VSK Iuridica A 2 0:00 8.0 2.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Snakes Ostrava 2 26:08 7.5 1.5 42.9 1.0 25.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Jižní Supi B 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
GBA Lions J. Hradec 3 13:32 5.0 1.3 50.0 0.7 66.7 0.3/0.7 50.0 -
Tygři Praha 3 2:14 4.7 0.7 100.0 1.0 100.0 0.3/0.7 50.0 0.7
BVK Holice 4 12:31 3.5 1.3 45.5 0.3 8.3 0.3/1.3 20.0 2.5
BVK Holice 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BA Sparta 4 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Pod U17B 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 4 14:58 2.8 0.5 22.2 0.5 25.0 0.3/1.8 14.3 2.5
Sokol Písek 3 19:34 3.3 0.7 40.0 0.7 28.6 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Horejsek Děčín 3 0:00 3.3 1.0 0.0 0.3 0.0 0.3/0.3 100.0 0.3
Sokol Vyšehrad 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol pražský 2 16:18 5.0 2.5 83.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ ČSA 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Basket Poděbrady 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/7.0 28.6 3.0
BK Levharti Chomutov 2 6:48 3.5 1.0 100.0 0.5 20.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 4 16:06 1.8 0.3 16.7 0.3 20.0 0.5/0.5 100.0 1.3
GBA Sojky Pelhřimov 2 10:16 3.5 1.0 66.7 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
Fio banka J. Hradec 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BA Tygři Louny 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
CTS Basket 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
Sokol Písek 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.3
BC Loudilové 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Brandýs 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
VSK Iuridica B 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
PŘÍ 3 0:00 1.7 0.3 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Snakes Ostrava 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 0.5
Danube Mavericks 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 -
VYS 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Lions J. Hradec 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Levharti Chomutov 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BA Sparta Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 -
Sokol Vyšehrad 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BVK Holice 2 0:00 2.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
BA LYNX Liberec 1 6:59 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
PCE 2 17:13 1.5 0.0 0.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 3.5
USK Praha 3 0:00 1.0 0.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.3
BK Opava 1 13:46 3.0 1.0 50.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Kbely C 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
VYS 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Loko Plzeň 4 10:39 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 -
TJ Sokol Kbely 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Loko Plzeň B 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol Žižkov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Sokol Kbely 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Kbely 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Snakes Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KolB 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Chomutov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BK Kladno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Příbor 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Válečníci Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři JBC Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha B 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK NAPOS Vysoká n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
CZ.ACADEMY 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BASKET Brno 1 3:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Brno 1 3:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Kbely B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0