1. liga mužů

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina ZÁPAD 1. kolo 2
BK Wolves Radotín
GBA LIONS Jindřichův Hradec
17. 9. 2023
17:00
Sportovní hala Černošice Lucie Peterková
Petr Znamínko
Zdeněk Ringsmuth 67
106
21
33
32
58
53
83
Review
skupina ZÁPAD 1. kolo 1
Slavoj BK Litoměřice
Basketbal Polabí
15. 9. 2023
19:00
Hala 6. ZŠ Matěj Barták
Pavel Hendrich
Rudolf Výborný
87
80
21
15
49
33
71
59
Review
skupina ZÁPAD 1. kolo 5
BK Lokomotiva Plzeň
BK Levharti Chomutov
15. 9. 2023
19:00
Městská sportovní hala Jan Musil
Dennis Billík
Jiří Smetana
103
90
20
21
46
45
70
75
Review
skupina ZÁPAD 1. kolo 3
SP Basket
Sokol Pražský
15. 9. 2023
19:30
Sokol pražský Michaela Scholzová
Michal Kocián
Jan Hošek 57
61
21
12
38
32
45
48
Review
skupina ZÁPAD 1. kolo 4
USK Praha B
BA LYNX Liberec
15. 9. 2023
20:00
SH Folimanka Jan Renc
Dominik Kočovský
Jiří Kukla
80
69
16
19
39
35
58
54
Review
skupina ZÁPAD 2. kolo 9
GBA LIONS Jindřichův Hradec
SP Basket
24. 9. 2023
16:00
Městská sportovní hala Marek Vošahlík
Jan Jeřáb
Jiří Smetana
105
66
37
20
61
38
77
45
Review
skupina ZÁPAD 2. kolo 6
Basketbal Polabí
BK Levharti Chomutov
24. 9. 2023
17:30
ZŠ Komenského Jaroslav Pazourek
Jan Musil
Marek Vondráček 84
94
17
18
27
41
47
72
Review
skupina ZÁPAD 2. kolo 10
Slavoj BK Litoměřice
BK Wolves Radotín
22. 9. 2023
19:00
Hala 6. ZŠ Matej Kovačovič
Petr Baudyš
Jiří Kukla
95
53
24
13
49
26
71
36
Review
skupina ZÁPAD 2. kolo 7
BA LYNX Liberec
BK Lokomotiva Plzeň
22. 9. 2023
19:30
Sportovní hala Kort Lukáš Ulrych
Pavel Bohata
Rudolf Výborný 61
82
17
17
33
38
51
58
Review
skupina ZÁPAD 2. kolo 8
Sokol Pražský
USK Praha B
22. 9. 2023
19:30
Sokol pražský Veronika Vávrová
Ivo Melichárek
Zdeněk Ringsmuth
73
70
15
21
34
34
57
50
Review
skupina ZÁPAD 3. kolo 11
BK Wolves Radotín
Basketbal Polabí
1. 10. 2023
18:00
Sportovní hala Černošice Martin Kučírek
Dennis Billík
Marek Vondráček
80
67
22
15
49
37
59
58
Review
skupina ZÁPAD 3. kolo 14
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Pražský
29. 9. 2023
19:00
Městská sportovní hala Lucie Peterková
Petr Eisner
Jiří Smetana 71
80
11
18
28
43
44
64
Review
skupina ZÁPAD 3. kolo 15
BK Levharti Chomutov
BA LYNX Liberec
29. 9. 2023
19:00
Městská sportovní hala - velká Pavel Hendrich
Roman Kejklíček
Rudolf Výborný 62
79
18
22
27
37
47
59
Review
skupina ZÁPAD 3. kolo 12
SP Basket
Slavoj BK Litoměřice
29. 9. 2023
19:30
Sokol pražský Dominik Barták
Pavel Theodor
Jiří Veselý 51
66
17
22
31
35
38
46
Review
skupina ZÁPAD 3. kolo 13
USK Praha B
GBA LIONS Jindřichův Hradec
29. 9. 2023
20:00
SH Folimanka Lukáš Hartig
Michaela Scholzová
Marek Vondráček 77
88
27
28
45
38
58
69
Review
skupina ZÁPAD 4. kolo 18
GBA LIONS Jindřichův Hradec
BK Lokomotiva Plzeň
8. 10. 2023
16:00
Městská sportovní hala Michal Komprs
Michal Škaroupka
Lubomír Peterka
93
73
31
28
50
41
75
59
Review
skupina ZÁPAD 4. kolo 16
Basketbal Polabí
BA LYNX Liberec
8. 10. 2023
17:30
MSH Ostende Dominik Výborný
Pavel Šenk
Jiří Kukla 103
116
18
23
43
40
57
61
88
88
101
101
Review
skupina ZÁPAD 4. kolo 20
BK Wolves Radotín
SP Basket
8. 10. 2023
18:00
Sportovní hala Černošice Pavel Bohata
Jan Musil
Jiří Veselý
75
69
10
13
28
30
48
45
Review
skupina ZÁPAD 4. kolo 19
Slavoj BK Litoměřice
USK Praha B
6. 10. 2023
19:00
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Michal Tesař
Otakar Beneš
81
70
21
16
48
27
70
51
Review
skupina ZÁPAD 4. kolo 17
Sokol Pražský
BK Levharti Chomutov
6. 10. 2023
19:30
Sokol pražský Rudolf Salvetr
Pavel Podhůrský
Pavel Šmíd
87
68
22
14
47
26
65
54
Review
skupina ZÁPAD 5. kolo 23
BK Lokomotiva Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
13. 10. 2023
19:00
Městská sportovní hala Jan Jeřáb
Pavel Šenk
Petr Buršík 58
79
12
20
24
52
40
68
Review
skupina ZÁPAD 5. kolo 24
BK Levharti Chomutov
GBA LIONS Jindřichův Hradec
13. 10. 2023
19:00
Městská sportovní hala - velká Lukáš Ulrych
Dominik Kočovský
Rudolf Výborný 83
91
28
19
45
37
68
57
Review
skupina ZÁPAD 5. kolo 21
SP Basket
Basketbal Polabí
13. 10. 2023
19:30
Sokol pražský Veronika Vávrová
Matěj Barták
Marek Vondráček
81
73
21
26
41
41
63
55
Review
skupina ZÁPAD 5. kolo 25
BA LYNX Liberec
Sokol Pražský
13. 10. 2023
19:30
Sportovní hala Kort Matej Kovačovič
Tomáš Mašek
Otakar Beneš
88
84
17
16
41
34
63
57
76
76
Review
skupina ZÁPAD 5. kolo 22
USK Praha B
BK Wolves Radotín
13. 10. 2023
20:00
SH Folimanka Ivo Melichárek
Pavel Theodor
Jiří Veselý
74
59
32
12
43
27
61
38
Review
skupina ZÁPAD 6. kolo 27
GBA LIONS Jindřichův Hradec
BA LYNX Liberec
22. 10. 2023
16:00
Městská sportovní hala Michal Kubiš
Jan Špaček
Jiří Smetana
99
76
17
18
41
36
72
61
Review
skupina ZÁPAD 6. kolo 26
Basketbal Polabí
Sokol Pražský
22. 10. 2023
17:30
MSH Ostende Dominik Barták
Tomáš Mašek
Lubomír Peterka 97
101
29
23
50
45
70
70
91
91
Review
skupina ZÁPAD 6. kolo 29
BK Wolves Radotín
BK Lokomotiva Plzeň
22. 10. 2023
18:00
Sportovní hala Černošice Jan Renc
Petr Eisner
Petr Peška 70
80
17
20
40
37
58
56
Review
skupina ZÁPAD 6. kolo 28
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
20. 10. 2023
19:00
Hala 6. ZŠ Jan Musil
René Klapetek
Otakar Beneš
88
64
29
14
44
32
70
52
Review
skupina ZÁPAD 6. kolo 30
SP Basket
USK Praha B
20. 10. 2023
19:30
Sokol pražský Jaroslav Pazourek
Lucie Peterková
Petr Buršík 54
68
14
17
29
35
47
46
Review
skupina ZÁPAD 7. kolo 35
Sokol Pražský
GBA LIONS Jindřichův Hradec
29. 10. 2023
18:00
Sokol pražský Štěpán Pokorný
Petr Znamínko
Pavel Šmíd
89
81
24
22
46
33
63
55
Review
skupina ZÁPAD 7. kolo 32
BK Lokomotiva Plzeň
SP Basket
27. 10. 2023
19:00
Městská sportovní hala Jonáš Kavan
Pavel Podhůrský
Jiří Veselý
92
53
26
8
45
21
73
36
Review
skupina ZÁPAD 7. kolo 33
BK Levharti Chomutov
BK Wolves Radotín
27. 10. 2023
19:00
Městská sportovní hala - velká Pavel Bohata
Dennis Billík
Jiří Smetana 79
84
15
33
39
51
57
60
75
75
Review
skupina ZÁPAD 7. kolo 31
USK Praha B
Basketbal Polabí
27. 10. 2023
20:00
SH Folimanka Roman Kejklíček
Daniel Čížek
Jiří Kukla 79
80
17
20
39
41
59
53
69
69
Review
skupina ZÁPAD 7. kolo 34
BA LYNX Liberec
Slavoj BK Litoměřice
30. 10. 2023
20:00
Sportovní hala Kort Lukáš Hartig
Petr Baudyš
Rudolf Výborný
68
64
15
16
31
30
51
47
Review
skupina ZÁPAD 8. kolo 36
Basketbal Polabí
GBA LIONS Jindřichův Hradec
5. 11. 2023
17:30
ZŠ Komenského Veronika Vávrová
Michaela Scholzová
Rudolf Výborný 63
107
6
33
27
64
49
84
Review
skupina ZÁPAD 8. kolo 38
BK Wolves Radotín
BA LYNX Liberec
5. 11. 2023
18:00
Sportovní hala Černošice Jakub Kec
Pavel Šenk
Pavel Šmíd
62
58
11
13
33
19
49
49
Review
skupina ZÁPAD 8. kolo 37
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Pražský
3. 11. 2023
19:00
Hala 6. ZŠ Lucie Peterková
Jan Renc
Otakar Beneš 91
99
19
27
44
53
68
78
Review
skupina ZÁPAD 8. kolo 39
SP Basket
BK Levharti Chomutov
3. 11. 2023
19:30
Sokol pražský Roman Kejklíček
Michal Tesař
Petr Buršík 60
72
12
20
31
38
38
51
Review
skupina ZÁPAD 8. kolo 40
USK Praha B
BK Lokomotiva Plzeň
3. 11. 2023
20:00
SH Folimanka Matej Kovačovič
Ondřej Svejkovský
Petr Peška 46
66
18
13
37
31
42
50
Review
skupina ZÁPAD 9. kolo 45
GBA LIONS Jindřichův Hradec
Slavoj BK Litoměřice
12. 11. 2023
16:00
Městská sportovní hala Kamil Karafiát
Maxmilian Zavřel
Petr Peška
82
69
18
21
37
37
55
56
Review
skupina ZÁPAD 9. kolo 41
BK Lokomotiva Plzeň
Basketbal Polabí
10. 11. 2023
19:00
Městská sportovní hala Petr Blahout
Ondřej Svejkovský
Marek Vondráček
106
64
26
20
56
44
80
50
Review
skupina ZÁPAD 9. kolo 42
BK Levharti Chomutov
USK Praha B
10. 11. 2023
19:00
Městská sportovní hala - velká Jaroslav Pazourek
Tomáš Mašek
Jiří Veselý 80
83
12
18
39
33
65
57
Review
skupina ZÁPAD 9. kolo 43
BA LYNX Liberec
SP Basket
10. 11. 2023
19:30
Sportovní hala Kort Ladislav Neuman
Petr Eisner
Rudolf Výborný
82
71
29
23
53
40
68
62
Review
skupina ZÁPAD 9. kolo 44
Sokol Pražský
BK Wolves Radotín
10. 11. 2023
19:30
Sokol pražský Martin Kučírek
Pavel Podhůrský
Jiří Smetana
81
68
16
20
37
40
55
54
Review
skupina ZÁPAD 10. kolo 47
GBA LIONS Jindřichův Hradec
BK Wolves Radotín
19. 11. 2023
16:00
Městská sportovní hala Petr Nejezchleb
Marek Vaníček
Petr Peška
82
68
20
9
41
26
63
45
Review
skupina ZÁPAD 10. kolo 46
Basketbal Polabí
Slavoj BK Litoměřice
19. 11. 2023
17:30
MSH Ostende Lukáš Ulrych
Jan Špaček
Marek Vondráček 89
91
30
19
48
45
71
68
Review
skupina ZÁPAD 10. kolo 49
BA LYNX Liberec
USK Praha B
17. 11. 2023
18:00
Sportovní hala Kort Ivo Melichárek
Dennis Billík
Pavel Šmíd
85
81
23
15
39
34
60
60
Review
skupina ZÁPAD 10. kolo 50
BK Levharti Chomutov
BK Lokomotiva Plzeň
17. 11. 2023
19:00
Městská sportovní hala - velká Pavel Bohata
René Klapetek
Rudolf Výborný 70
83
14
19
33
39
52
63
Review
skupina ZÁPAD 10. kolo 48
Sokol Pražský
SP Basket
15. 11. 2023
20:00
Sokol pražský Dominik Výborný
Pavel Theodor
Zdeněk Ringsmuth
94
78
16
26
41
39
63
56
Review
skupina ZÁPAD 11. kolo 55
BK Wolves Radotín
Slavoj BK Litoměřice
26. 11. 2023
18:00
Sportovní hala Černošice Michaela Scholzová
Michal Tesař
Zdeněk Ringsmuth
84
64
21
21
46
34
63
50
Review
skupina ZÁPAD 11. kolo 51
BK Levharti Chomutov
Basketbal Polabí
24. 11. 2023
19:00
Městská sportovní hala - velká Jan Renc
Dominik Kočovský
Otakar Beneš 88
91
26
24
52
49
73
68
Review
skupina ZÁPAD 11. kolo 52
BK Lokomotiva Plzeň
BA LYNX Liberec
24. 11. 2023
19:00
Městská sportovní hala Lucie Peterková
Pavel Podhůrský
Petr Peška
80
71
22
12
42
37
58
52
Review
skupina ZÁPAD 11. kolo 54
SP Basket
GBA LIONS Jindřichův Hradec
24. 11. 2023
19:30
Sokol pražský Matej Kovačovič
Petr Znamínko
Jiří Veselý 84
88
21
18
42
47
59
68
Review
skupina ZÁPAD 11. kolo 53
USK Praha B
Sokol Pražský
24. 11. 2023
20:00
SH Folimanka Štěpán Pokorný
Petr Baudyš
Jiří Smetana 74
78
18
20
35
43
54
60
Review
skupina ZÁPAD 12. kolo 58
GBA LIONS Jindřichův Hradec
USK Praha B
3. 12. 2023
16:00
Městská sportovní hala Marek Vošahlík
Pavel Šenk
Petr Reichl
88
62
16
12
36
31
67
46
Review
skupina ZÁPAD 12. kolo 56
Basketbal Polabí
BK Wolves Radotín
3. 12. 2023
17:30
MSH Ostende Lukáš Hartig
Tomáš Mašek
Marek Vondráček 89
90
21
23
36
47
58
58
80
80
Review
skupina ZÁPAD 12. kolo 57
Slavoj BK Litoměřice
SP Basket
1. 12. 2023
19:00
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Dennis Billík
Jiří Veselý
89
78
24
13
54
33
75
60
Review
skupina ZÁPAD 12. kolo 59
Sokol Pražský
BK Lokomotiva Plzeň
1. 12. 2023
19:30
Sokol pražský Ivo Melichárek
Petr Eisner
Petr Peška
94
86
33
23
56
51
72
64
Review
skupina ZÁPAD 12. kolo 60
BA LYNX Liberec
BK Levharti Chomutov
1. 12. 2023
19:30
Sportovní hala Kort Veronika Vávrová
Ondřej Svejkovský
Rudolf Výborný
81
73
19
23
43
38
59
55
Review
skupina ZÁPAD 13. kolo 62
BK Levharti Chomutov
Sokol Pražský
8. 12. 2023
19:00
Městská sportovní hala - velká Rudolf Salvetr
Jiří Jodl
Pavel Šmíd
86
75
21
20
43
39
63
54
Review
skupina ZÁPAD 13. kolo 63
BK Lokomotiva Plzeň
GBA LIONS Jindřichův Hradec
8. 12. 2023
19:00
Městská sportovní hala Jan Renc
Roman Kejklíček
Jiří Smetana 77
80
20
22
38
43
61
63
Review
skupina ZÁPAD 13. kolo 61
BA LYNX Liberec
Basketbal Polabí
8. 12. 2023
19:30
Sportovní hala Kort Jaroslav Pazourek
Petr Znamínko
Otakar Beneš
78
57
19
18
38
30
58
45
Review
skupina ZÁPAD 13. kolo 64
USK Praha B
Slavoj BK Litoměřice
17. 1. 2024
19:30
SH Folimanka Jan Baloun
Klaudia Aleksandra Karwowska
Petr Buršík
94
73
23
14
50
34
74
52
Review
skupina ZÁPAD 13. kolo 65
SP Basket
BK Wolves Radotín
8. 12. 2023
19:30
Sokol pražský Lukáš Ulrych
Klaudia Aleksandra Karwowska
Jiří Veselý
77
56
20
19
45
34
63
49
Review
skupina ZÁPAD 14. kolo 69
GBA LIONS Jindřichův Hradec
BK Levharti Chomutov
10. 12. 2023
16:00
Městská sportovní hala Štěpán Pokorný
Jan Špaček
Zdeněk Ringsmuth
112
78
31
16
67
32
93
51
Review
skupina ZÁPAD 14. kolo 66
Basketbal Polabí
SP Basket
17. 12. 2023
17:30
MSH Ostende Petr Blahout
František Syrovátka
Lubomír Peterka
108
75
24
24
50
40
87
54
Review
skupina ZÁPAD 14. kolo 67
BK Wolves Radotín
USK Praha B
17. 12. 2023
18:00
Sportovní hala Černošice Dominik Výborný
Lucie Peterková
Marek Vondráček
70
65
19
16
37
31
55
44
Review
skupina ZÁPAD 14. kolo 68
Slavoj BK Litoměřice
BK Lokomotiva Plzeň
15. 12. 2023
19:00
Hala 6. ZŠ Jonáš Kavan
Tomáš Mašek
Rudolf Výborný
76
61
16
17
37
34
58
46
Review
skupina ZÁPAD 14. kolo 70
Sokol Pražský
BA LYNX Liberec
15. 12. 2023
19:30
Sokol pražský Jakub Kec
Michal Tesař
Otakar Beneš 83
97
20
26
41
51
58
74
Review
skupina ZÁPAD 15. kolo 73
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
7. 1. 2024
18:00
Městská sportovní hala - velká Michal Perlík
Dennis Billík
Otakar Beneš
88
80
26
27
51
48
68
64
Review
skupina ZÁPAD 15. kolo 74
BK Lokomotiva Plzeň
BK Wolves Radotín
5. 1. 2024
19:00
Městská sportovní hala Pavel Bohata
Pavel Šenk
Jiří Smetana
77
59
23
10
41
30
60
42
Review
skupina ZÁPAD 15. kolo 71
Sokol Pražský
Basketbal Polabí
5. 1. 2024
19:30
Sokol pražský Michal Scholze
Michal Šafařík
Jiří Veselý
98
85
21
25
51
43
78
64
Review
skupina ZÁPAD 15. kolo 72
BA LYNX Liberec
GBA LIONS Jindřichův Hradec
5. 1. 2024
19:30
Sportovní hala Kort Lukáš Hartig
Petr Eisner
Rudolf Výborný
85
81
27
18
39
40
65
65
Review
skupina ZÁPAD 15. kolo 75
USK Praha B
SP Basket
5. 1. 2024
20:00
SH Folimanka Roman Kejklíček
Pavel Podhůrský
Petr Buršík 67
69
17
14
30
32
49
49
Review
skupina ZÁPAD 16. kolo 80
GBA LIONS Jindřichův Hradec
Sokol Pražský
14. 1. 2024
16:00
Městská sportovní hala Lucie Peterková
Maxmilian Zavřel
Petr Buršík
96
69
31
13
57
37
76
50
Review
skupina ZÁPAD 16. kolo 76
Basketbal Polabí
USK Praha B
14. 1. 2024
17:30
MSH Ostende Jan Renc
Jan Špaček
Marek Vondráček 81
88
24
24
39
41
59
62
Review
skupina ZÁPAD 16. kolo 78
BK Wolves Radotín
BK Levharti Chomutov
14. 1. 2024
18:00
Sportovní hala Černošice Petr Znamínko
Jiří Jodl
Zdeněk Ringsmuth
77
64
24
10
38
18
55
43
Review
skupina ZÁPAD 16. kolo 79
Slavoj BK Litoměřice
BA LYNX Liberec
12. 1. 2024
19:00
Hala 6. ZŠ Petr Baudyš
Jan Hendrych
Otakar Beneš
72
60
16
11
37
34
55
47
Review
skupina ZÁPAD 16. kolo 77
SP Basket
BK Lokomotiva Plzeň
12. 1. 2024
19:30
Sokol pražský Martin Kučírek
Jakub Hejduk
Pavel Šmíd
62
61
10
12
29
27
44
42
Review
skupina ZÁPAD 17. kolo 81
GBA LIONS Jindřichův Hradec
Basketbal Polabí
21. 1. 2024
16:00
Městská sportovní hala Ivo Melichárek
Ondřej Svejkovský
Petr Peška
110
85
18
26
49
40
83
58
Review
skupina ZÁPAD 17. kolo 84
BK Levharti Chomutov
SP Basket
19. 1. 2024
19:00
Městská sportovní hala - velká Jaroslav Pazourek
Tomáš Mašek
Rudolf Výborný
76
68
19
15
34
39
59
51
Review
skupina ZÁPAD 17. kolo 85
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha B
19. 1. 2024
19:00
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Michal Kuncl
Jiří Smetana
68
56
19
9
39
25
54
40
Review
skupina ZÁPAD 17. kolo 83
BA LYNX Liberec
BK Wolves Radotín
19. 1. 2024
19:30
Sportovní hala Kort Štěpán Pokorný
Lukáš Ulrych
Otakar Beneš 71
72
21
18
39
34
54
54
Review
skupina ZÁPAD 17. kolo 82
Sokol Pražský
Slavoj BK Litoměřice
18. 1. 2024
19:45
Sokol pražský Jonáš Kavan
Michaela Scholzová
Jiří Veselý 89
103
20
34
43
61
58
78
Review
skupina ZÁPAD 18. kolo 86
Basketbal Polabí
BK Lokomotiva Plzeň
26. 1. 2024
18:00
ZŠ Komenského Lukáš Hartig
Daniel Čížek
Lubomír Peterka 75
92
21
26
35
43
50
64
Review
skupina ZÁPAD 18. kolo 89
BK Wolves Radotín
Sokol Pražský
28. 1. 2024
18:00
Sportovní hala Černošice Pavel Bohata
Pavel Podhůrský
Jiří Veselý
86
80
22
20
38
36
58
60
Review
skupina ZÁPAD 18. kolo 90
Slavoj BK Litoměřice
GBA LIONS Jindřichův Hradec
26. 1. 2024
19:00
Hala 6. ZŠ Michal Perlík
Petr Znamínko
Pavel Šmíd
95
87
26
22
49
48
67
65
Review
skupina ZÁPAD 18. kolo 88
SP Basket
BA LYNX Liberec
26. 1. 2024
19:30
Sokol pražský Petr Eisner
Michal Tesař
Petr Buršík
88
83
18
24
44
41
62
58
Review
skupina ZÁPAD 18. kolo 87
USK Praha B
BK Levharti Chomutov
26. 1. 2024
20:00
SH Folimanka Dominik Výborný
Ladislav Neuman
Marek Vondráček
105
67
25
17
55
37
82
54
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Jan Karlovský Slavoj BK Litoměřice 24 24 35.4 22.5 7.9/12.1 64.9 0.8/3.2 25.0 4.4/5.5 80.3 2.7 7.2 9.9 2.9 1.7 3.5 0.0 5.1 3.1 28.5
25 Peter Sedmák HKR 38 28 25.5 17.9 5.6/8.5 66.4 1.3/4.2 29.7 2.9/3.9 74.1 2.1 4.4 6.5 1.6 0.6 1.2 0.0 3.6 1.6 21.1
24 Nestor Boyko BK Levharti Chomutov 24 26 32.3 19.1 3.8/6.6 57.9 2.8/8.8 32.3 2.9/4.1 71.0 0.8 4.0 4.8 2.2 1.9 3.4 0.0 3.0 2.8 15.3
Pavel Slezák SVI 39 22 31.9 22.5 2.4/5.7 42.4 4.0/11.0 36.8 5.5/6.5 84.0 1.1 3.0 4.1 3.0 1.5 1.9 0.1 5.3 2.6 20.6
8 Filip Kábrt JHR 21 27 29.5 18.1 4.6/7.7 59.3 1.1/3.1 37.3 5.4/7.4 73.1 1.8 5.0 6.8 3.3 1.8 2.6 0.0 6.1 2.8 23.8
Martin Kolář Basketbal Polabí 26 26 34.0 18.8 4.8/10.2 47.4 2.0/5.5 37.3 3.0/4.9 60.6 2.4 7.7 10.1 3.6 1.6 2.9 0.0 4.1 2.3 22.8
Martin Novák SVI 30 27 33.8 17.8 6.3/9.3 68.0 0.4/1.8 0.0* 3.9/5.0 78.4 2.8 7.5 10.3 3.1 1.0 2.6 0.0 4.7 3.0 26.7
David Nehoda FASTAV Zlín 32 24 30.0 19.3 5.7/10.4 55.0 1.3/3.8 34.1 4.0/5.4 74.6 0.9 2.0 2.9 1.5 1.6 3.1 0.0 4.5 2.5 15.7
44 Tomáš Dvořák HKR 21 26 31.0 16.2 4.7/7.5 62.8 1.4/4.9 28.1 2.6/4.1 62.6 1.7 2.9 4.6 2.7 1.7 1.7 0.1 4.1 2.8 17.2
Jakub Nosek BCM Orli Prostějov 23 24 35.3 17.3 3.6/6.8 52.8 2.3/8.1 28.4 3.3/4.0 80.4 1.1 3.3 4.3 3.0 1.3 2.8 0.0 3.6 2.3 14.7
Roman Marko SVI 37 26 33.2 15.7 2.4/4.2 56.9 3.1/8.6 36.3 1.6/2.4 66.7 0.7 4.5 5.2 6.3 1.4 2.6 0.1 2.8 2.5 18.3
Adam Lukeš BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 22 29.9 17.1 3.9/7.4 53.1 2.3/6.3 36.2 2.5/3.1 78.3 1.0 4.6 5.7 2.4 1.5 2.4 0.0 3.6 2.5 17.4
14 Petr Macháč BK Levharti Chomutov 24 19 29.9 19.7 7.9/12.1 65.2 0.1/0.3 0.0* 3.8/7.1 53.3 3.9 8.0 11.9 1.6 1.4 2.4 0.0 5.4 2.5 28.1
Tadeáš Slowiak Slavoj BK Litoměřice 19 23 30.6 16.3 4.7/8.0 58.7 0.9/3.1 27.8 4.3/6.4 66.7 1.3 4.8 6.0 3.3 1.4 3.9 0.0 5.8 2.0 19.4
23 Tomáš Valentíny JHR 19 25 26.3 14.8 3.2/5.6 57.9 2.2/5.8 37.2 1.8/2.5 72.6 2.2 5.3 7.5 1.4 0.7 1.1 0.1 2.0 1.5 17.8
3 Nikola Zdravkovič Basketbal Olomouc 24 22 28.3 16.8 4.4/9.8 45.1 1.8/5.0 36.4 2.5/4.9 50.9 0.7 3.8 4.5 2.4 1.0 3.3 0.0 4.4 2.3 13.4
9 Tomáš Jansa JHR 22 28 30.0 12.9 1.4/3.4 42.6 2.4/5.9 40.9 2.9/3.8 77.1 0.8 2.8 3.6 5.5 1.4 1.9 0.1 3.7 2.3 16.9
Matyáš Ježek USK Praha B 18 25 28.8 14.4 4.4/8.5 51.6 0.9/2.4 36.7 2.9/4.6 62.9 2.5 3.7 6.2 2.0 1.2 1.2 0.1 4.3 2.7 17.0
Michal Svojanovský BK VIVIDBOOKS Pardubice 22 21 30.2 16.9 3.2/5.8 55.7 2.3/6.9 34.0 3.4/4.6 75.0 0.9 6.0 6.8 5.0 1.5 3.9 0.1 4.9 2.2 21.3
Jiří Štěpánek BK Opava B 26 25 27.1 14.0 3.4/6.3 54.4 1.7/5.2 32.6 2.1/2.6 78.8 1.4 4.9 6.2 1.7 0.7 2.8 0.0 2.4 3.0 13.1
Daniel Zach Sokol Pražský 26 23 24.3 15.1 2.3/6.1 37.6 2.6/9.1 28.7 2.7/4.2 64.6 0.9 2.2 3.0 1.6 1.0 2.0 0.0 4.7 2.0 9.8
Matěj Šafařík USK Praha B 20 22 29.7 15.7 4.9/8.4 57.8 1.1/5.0 22.7 2.5/3.7 68.3 1.1 4.5 5.6 2.9 2.0 2.7 0.0 3.4 2.3 16.4
Adam Klepač BCM Orli Prostějov 23 20 35.1 17.1 4.1/7.8 52.6 2.2/6.6 32.6 2.5/3.4 72.1 0.9 5.2 6.0 4.3 1.7 3.1 0.1 3.5 2.2 18.3
Jan Voráč SNAK A 24 25 30.3 13.6 5.8/10.5 54.8 0.1/0.6 0.0* 1.8/2.5 71.0 1.8 5.8 7.6 1.0 0.7 1.7 0.0 3.0 2.7 15.9
Dávid Novák Basketbal Polabí 20 17 29.4 19.8 4.2/8.7 48.0 2.6/6.6 39.3 3.6/4.9 74.7 1.2 4.8 6.1 3.8 1.5 2.3 0.1 3.5 2.1 21.3
5 Jiří Svojanovský HKR 21 29 26.3 11.5 2.1/3.4 61.0 2.1/6.3 32.6 1.1/1.8 0.0* 1.4 2.8 4.2 1.7 1.5 1.2 0.0 1.7 2.1 11.2
Johan Haiblík Slavoj BK Litoměřice 24 20 31.0 16.6 3.9/8.0 48.1 1.6/5.9 26.3 4.3/6.3 67.5 2.0 7.4 9.4 2.1 2.0 3.2 0.0 5.1 2.2 19.6
Václav Bujnoch BC Nový Jičín 30 21 27.8 15.8 3.7/7.1 52.3 1.8/3.8 47.5 2.9/3.4 85.9 3.3 6.1 9.4 2.4 1.0 1.3 0.1 2.9 1.7 22.8
12 Theodor Dlugoš HKR 27 27 23.4 12.1 1.1/2.3 50.0 2.9/6.9 41.9 1.1/1.6 0.0* 0.6 2.4 3.0 2.4 1.4 0.8 0.1 1.4 2.1 12.1
13 Jan Grmolenský Basketbal Olomouc 19 26 31.8 12.3 2.1/4.4 47.8 2.4/7.0 34.1 1.0/1.3 0.0* 1.5 4.6 6.1 1.4 1.2 2.1 0.0 1.2 2.0 11.1
Ondřej Kohout Sokol Pražský 33 22 31.5 14.4 4.0/6.8 58.4 1.2/5.0 24.3 2.8/4.1 68.1 4.5 9.5 14.0 2.5 1.0 1.9 0.1 4.0 3.2 24.0
Radek Janisch SNAK A 22 21 30.8 14.9 3.8/6.6 57.6 1.0/4.2 25.0 4.1/6.2 66.4 0.9 2.1 3.0 2.9 1.5 2.9 0.0 4.8 1.7 14.4
Tomáš Vošlajer FASTAV Zlín 33 25 28.5 12.4 3.6/6.4 56.5 0.5/1.7 0.0* 3.7/4.9 76.2 2.7 8.1 10.8 2.0 0.7 2.0 0.0 3.9 2.5 20.5
Lukáš Hřebík SP Basket 22 24 30.3 12.8 2.3/4.7 47.8 2.2/7.5 29.4 1.7/2.4 70.7 1.0 2.8 3.8 1.2 1.3 1.5 0.0 1.8 1.8 9.3
David Jakel SNAK A 24 22 35.2 13.9 3.6/7.4 48.5 1.8/6.4 27.7 1.4/3.3 42.5 1.4 3.3 4.6 4.4 2.1 2.5 0.1 3.5 2.6 13.1
Tomáš Bím BA LYNX Liberec 29 23 31.4 13.3 4.0/6.5 61.7 1.2/3.3 36.0 1.7/2.3 76.9 1.1 3.7 4.8 1.0 1.0 0.9 0.0 2.0 1.9 14.5
Pavel Kaštil BCM Orli Prostějov 18 25 25.6 12.1 3.6/7.1 50.6 0.9/4.1 22.3 2.1/3.1 67.9 2.6 3.8 6.4 1.6 1.6 1.8 0.0 2.6 1.2 14.0
Jan Mička SNAK A 21 17 33.4 17.8 4.8/8.6 56.2 1.9/6.2 30.2 2.5/3.4 72.4 2.4 7.2 9.5 1.2 1.2 2.6 0.0 2.8 2.1 18.9
Jan Hlobil SVI 26 24 28.4 12.5 5.2/8.4 61.9 0.0/0.2 0.0* 1.9/3.8 50.0 2.9 6.0 8.9 2.3 1.5 1.9 0.0 3.3 3.0 19.9
Vladimír Kořínek BA LYNX Liberec 22 22 28.4 13.5 3.5/5.7 61.9 1.1/3.7 30.9 3.0/4.8 63.8 1.1 4.2 5.3 3.3 2.5 2.9 0.1 4.5 3.4 16.6
5 Pavlo Karasov JHR 20 27 22.3 10.7 3.1/5.5 55.7 1.0/2.4 42.4 1.5/2.0 0.0* 1.6 2.9 4.5 1.3 0.7 1.1 0.0 1.6 1.4 12.6
16 Jakub Weig BK Levharti Chomutov 21 25 25.7 11.3 2.3/4.9 47.2 1.7/6.1 27.5 1.6/2.2 71.4 0.6 2.6 3.1 3.2 1.6 3.4 0.0 2.6 2.6 8.2
Matouš Pelikán SP Basket 23 25 26.5 11.2 3.6/8.0 45.0 0.9/3.2 27.8 1.3/1.8 0.0* 1.4 3.9 5.2 1.6 1.4 2.4 0.0 2.5 3.4 9.2
15 Adam Srník Basketbal Olomouc 21 23 27.8 12.0 5.0/9.4 53.0 0.3/1.4 0.0* 1.0/1.6 0.0* 1.2 2.0 3.3 1.5 1.2 1.9 0.0 1.7 0.8 10.9
Josef Příhonský BA LYNX Liberec 30 23 28.3 11.9 3.2/6.4 49.3 1.4/4.8 29.1 1.3/2.1 64.6 0.6 3.6 4.2 1.8 1.5 1.7 0.0 2.3 1.9 10.9
5 Lukáš Olbort Basketbal Olomouc 19 21 29.8 12.5 1.7/4.2 40.4 2.1/7.0 30.6 2.7/4.0 65.9 0.7 1.8 2.5 2.5 0.7 1.7 0.1 3.9 2.3 9.4
Daniel Randuška BK Wolves Radotín 24 22 29.5 11.9 3.3/7.1 46.5 1.0/4.0 26.4 2.1/3.7 57.3 0.8 3.7 4.5 3.1 1.9 3.2 0.0 3.7 2.4 11.3
Matouš Jurman Sokol Pražský 21 23 20.4 11.3 1.7/3.5 50.0 2.2/7.6 29.3 1.2/2.2 56.0 0.7 1.8 2.6 1.6 1.3 1.7 0.0 1.8 1.8 7.0
14 Vladimír Larry Vondra JHR 21 25 21.7 10.3 4.0/7.6 53.4 0.2/1.0 0.0* 1.6/3.2 51.9 2.2 4.0 6.2 1.1 0.5 1.8 0.0 2.9 1.9 12.3
Tomáš Houzar BASKET Brno U23 21 23 25.4 11.2 1.5/3.6 42.2 2.5/6.0 41.3 0.7/1.1 0.0* 0.6 2.5 3.1 2.6 1.4 1.6 0.1 1.2 2.0 10.1
Matyáš Janů BC Nový Jičín 22 21 26.3 12.2 2.3/5.0 46.2 1.8/6.5 27.7 2.2/4.0 54.8 0.7 3.7 4.4 1.7 1.2 1.9 0.0 3.5 2.5 9.8
Kryštof Kavan BK Opava B 22 16 30.6 15.8 5.5/10.3 53.7 0.4/2.3 19.4 3.4/5.3 64.7 2.3 6.9 9.3 5.9 3.3 4.2 0.1 5.3 2.3 25.3
Jaroslav Kubín BASKET Brno U23 24 17 25.0 14.8 4.5/8.1 55.8 0.7/2.2 32.4 3.6/5.2 70.5 2.8 6.3 9.1 2.3 1.2 2.2 0.1 4.3 2.2 21.4
Rostislav Jirák PLZ 24 22 24.8 11.2 1.7/4.0 42.0 1.4/5.5 25.8 3.6/4.8 74.5 0.7 1.8 2.5 3.1 1.2 2.2 0.1 3.5 2.1 9.6
Štěpán Pavelek BK Opava B 21 26 28.1 9.4 3.7/7.2 51.3 0.3/1.7 0.0* 1.2/2.9 42.1 1.3 6.0 7.3 3.3 1.3 2.5 0.1 2.3 2.3 12.6
Tomáš Bělohradský BK Wolves Radotín 27 20 28.5 12.2 3.7/7.0 53.2 1.1/4.0 27.8 1.5/2.4 63.8 2.9 4.7 7.6 1.6 1.6 2.3 0.0 1.9 3.6 12.9
Jan Maděra Slavoj BK Litoměřice 25 14 36.6 17.0 2.3/5.1 45.1 3.4/7.1 47.5 2.4/2.9 80.5 1.5 5.2 6.7 1.5 1.6 2.3 0.0 2.9 2.4 18.6
Mikuláš Kramosil USK Praha B 19 22 26.5 10.6 2.1/4.2 51.1 1.5/4.3 36.2 1.7/2.4 73.1 0.9 3.7 4.6 2.6 1.2 2.0 0.1 2.3 1.6 12.5
Jáchym Henzl BK Opava B 19 24 25.4 9.8 2.0/3.5 55.3 1.3/5.0 26.4 1.8/2.7 67.7 1.4 2.4 3.8 2.5 1.3 2.0 0.1 2.8 2.3 9.5
Václav Honomichl PLZ 32 16 29.1 14.6 3.6/8.1 44.2 1.1/4.5 25.0 4.1/7.7 52.8 1.3 3.9 5.2 3.3 1.1 2.0 0.1 6.1 1.4 15.3
Jakub Slavík BCM Orli Prostějov 20 26 26.7 8.8 2.6/5.8 44.7 0.7/3.4 20.5 1.6/2.0 77.4 0.8 1.6 2.4 2.5 1.6 3.2 0.0 2.3 2.8 5.3
4 Marek Welsch HKR 24 19 27.2 12.1 3.6/6.7 53.5 0.8/3.0 28.1 2.4/3.1 76.3 0.5 2.3 2.8 5.8 1.9 3.1 0.1 2.9 2.5 14.0
Lukáš Rozsypal Slavoj BK Litoměřice 22 28 25.4 8.1 2.1/4.7 45.8 1.2/5.1 23.1 0.3/0.5 0.0* 1.4 4.4 5.8 1.1 0.8 1.3 0.0 1.1 2.2 7.2
22 Jiří Jelínek HKR 37 25 21.7 9.1 2.2/3.8 59.6 1.1/3.8 29.5 1.2/1.7 0.0* 1.6 4.9 6.4 1.1 0.9 1.0 0.0 1.5 2.2 11.7
Michael Hartig Sokol Pražský 26 23 22.0 9.9 2.0/3.7 55.3 1.3/3.8 33.3 2.0/2.7 75.4 1.1 2.3 3.4 2.2 1.2 1.3 0.1 2.4 2.2 10.8
Jiří Dedek FASTAV Zlín 28 15 30.3 15.0 2.9/5.2 55.1 2.4/6.5 37.1 2.1/2.9 72.1 0.9 3.7 4.6 3.5 1.9 3.2 0.1 2.1 3.0 13.7
Martin Mach PLZ 24 19 23.6 11.7 4.4/7.0 63.2 0.4/1.2 0.0* 1.6/2.9 53.6 3.5 5.1 8.6 1.6 0.7 1.4 0.1 2.8 2.3 17.7
Jonáš Musil BASKET Brno U23 21 21 24.4 10.5 2.6/4.4 58.7 1.4/5.0 27.6 1.2/2.0 59.5 1.2 2.3 3.5 1.2 1.0 2.2 0.0 1.9 1.8 8.0
Michal Jedovnický FASTAV Zlín 28 21 21.1 10.4 3.4/5.2 65.5 0.8/2.7 28.1 1.2/1.7 0.0* 1.7 3.0 4.6 1.5 0.8 1.2 0.1 1.5 3.0 10.5
Dominik Medek SP Basket 24 26 21.5 8.3 2.6/5.1 51.5 0.4/2.8 15.3 1.8/3.6 51.6 1.4 3.5 4.9 1.5 1.2 1.8 0.0 3.2 2.5 8.5
Jan Strašák BASKET Brno U23 26 25 20.4 8.6 2.4/3.8 62.8 0.8/3.0 28.4 1.4/2.3 61.4 1.6 2.0 3.6 0.8 0.7 0.9 0.0 1.4 2.2 8.0
Matěj Snopek BC Nový Jičín 23 18 27.3 11.8 3.6/6.0 59.3 1.0/4.4 22.8 1.7/2.4 70.5 2.2 3.1 5.3 2.3 1.3 1.9 0.1 2.4 2.9 12.1
Peter Kováčik Basketbal Polabí 19 19 24.0 11.1 2.9/4.4 66.7 0.7/3.7 20.0 3.0/3.8 79.2 0.8 2.2 3.0 3.2 1.6 1.8 0.1 3.3 3.3 12.0
18 Ondřej Kovář BK Levharti Chomutov 22 25 22.9 8.4 3.5/5.8 60.0 0.1/0.2 0.0* 1.2/2.3 51.7 1.6 3.9 5.5 1.0 0.8 1.8 0.0 2.0 2.4 10.6
Daniel Olejník BA LYNX Liberec 20 17 28.6 12.4 3.9/7.1 54.5 0.6/2.5 23.3 2.8/4.0 70.6 2.0 8.5 10.5 1.9 1.7 2.1 0.1 3.5 2.3 19.5
Tomáš Palas USK Praha B 19 17 27.6 12.3 3.5/6.8 51.3 0.8/4.2 19.7 2.9/3.5 81.7 1.2 3.1 4.4 1.4 1.5 1.8 0.0 3.9 2.5 11.8
Vojtěch Synáček Basketbal Polabí 18 22 19.9 9.5 1.9/3.6 53.2 1.2/3.0 39.4 2.1/2.6 79.3 0.5 1.9 2.4 1.3 0.7 1.2 0.0 2.1 1.9 8.9
Jakub Kojzar PLZ 19 24 19.8 8.6 2.5/5.1 48.4 0.7/2.1 34.0 1.5/2.4 63.8 2.4 4.1 6.5 0.5 0.5 1.5 0.0 1.8 2.3 9.7
Filip Šmíd FASTAV Zlín 32 23 31.7 9.0 2.5/5.5 44.9 0.5/2.8 17.2 2.6/4.7 54.1 1.2 6.3 7.6 3.8 1.0 2.9 0.1 3.4 2.0 12.6
Matyáš Vrábel BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 19 23.9 10.8 4.2/7.3 56.8 0.2/0.9 0.0* 2.1/3.4 60.0 2.1 5.1 7.2 1.2 0.5 1.9 0.0 3.1 2.0 14.2
Šimon Kurečka BK Opava B 27 23 23.0 8.8 2.8/4.4 62.7 0.6/2.2 26.0 1.5/2.0 74.5 1.1 2.5 3.7 2.1 0.6 1.6 0.1 2.0 3.0 9.1
Pavel Novák Basketbal Polabí 21 15 25.7 13.4 3.1/5.9 53.4 1.5/4.7 32.9 2.5/3.1 80.9 1.5 3.9 5.5 1.9 1.3 2.0 0.1 1.7 2.1 13.4
Lukáš Vrťátko SP Basket 25 24 21.9 8.3 0.7/1.8 0.0* 1.9/5.6 34.3 1.3/2.3 53.6 1.1 2.0 3.1 1.0 0.8 0.9 0.0 2.2 2.1 6.6
Martin Kheil JHR 21 11 31.1 17.9 3.2/6.4 50.0 2.8/9.4 30.1 3.1/4.2 73.9 3.1 5.9 9.0 3.0 0.7 2.5 0.1 3.1 2.1 18.9
Radek Jurka SVI 28 26 21.7 7.5 1.3/2.6 50.0 1.5/5.5 26.8 0.5/0.8 0.0* 0.5 2.1 2.6 0.8 0.6 1.0 0.0 0.6 1.6 4.1
Michal Šulc BASKET Brno U23 25 24 21.5 8.1 3.4/6.1 56.2 0.1/0.3 0.0* 1.0/1.6 0.0* 2.1 4.0 6.1 1.0 0.8 0.8 0.1 1.6 2.4 11.4
Daniel Szarowski FASTAV Zlín 24 16 23.4 12.1 1.8/3.6 50.0 2.3/5.3 42.9 1.7/1.9 0.0* 0.4 2.2 2.6 2.4 0.6 2.3 0.1 2.1 1.4 10.9
Martin David PLZ 27 14 26.9 13.6 3.0/6.6 45.2 1.9/6.0 31.0 2.0/2.9 68.3 0.4 4.0 4.4 2.8 1.4 1.6 0.1 2.7 2.7 11.9
Marek Půlpán BASKET Brno U23 19 23 24.7 8.2 2.2/5.1 42.4 0.6/1.6 0.0* 2.1/3.9 54.4 0.6 2.3 2.8 5.1 1.3 2.7 0.1 3.3 2.3 9.9
Ondřej Výcha BA LYNX Liberec 25 20 20.8 9.1 2.8/5.7 48.7 0.1/0.5 0.0* 3.3/4.7 69.1 2.7 2.7 5.3 1.4 0.5 1.5 0.0 3.1 2.3 10.8
Igor Patrik Svoboda BC Nový Jičín 19 21 20.3 8.6 3.0/5.5 54.8 0.2/0.5 0.0* 2.0/3.2 61.8 2.6 3.7 6.2 0.7 0.4 1.0 0.0 2.5 2.6 11.3
Pavel Grunt Slavoj BK Litoměřice 29 23 25.0 7.7 2.7/4.7 58.9 0.3/1.4 0.0* 1.2/1.8 0.0* 1.8 3.9 5.7 2.0 0.8 1.0 0.1 1.6 2.3 11.4
Petr Lazecký BK Opava B 22 23 23.2 7.7 1.7/3.1 54.9 1.1/3.8 29.9 0.9/1.4 0.0* 0.4 2.0 2.4 1.1 1.1 0.9 0.1 1.6 1.1 7.6
Vladan Primak BK Wolves Radotín 20 21 21.5 8.4 3.2/6.0 53.6 0.1/0.8 0.0* 1.6/3.1 51.5 0.8 2.0 2.9 1.0 1.2 1.9 0.0 2.3 2.0 6.9
Jan Stehlík SNAK A 37 18 23.4 9.8 2.1/4.2 49.3 1.6/5.7 28.2 0.8/1.3 0.0* 1.3 3.6 4.9 1.6 1.3 2.0 0.0 2.3 3.1 8.6
Tomáš Stibor BA LYNX Liberec 26 24 28.0 7.3 2.0/5.0 39.2 0.8/3.0 26.0 1.0/2.0 50.0 0.5 1.5 2.0 1.3 0.5 1.6 0.0 2.0 1.4 3.9
Adam Mikuláš BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 25 23.9 6.8 1.3/3.5 37.5 0.9/3.3 26.5 1.5/2.8 52.1 0.9 2.5 3.4 1.9 0.8 2.4 0.0 2.9 1.9 5.6
30 Erik Klepač Basketbal Olomouc 23 19 25.6 8.8 2.1/4.1 50.6 1.4/4.5 30.6 0.6/1.2 0.0* 2.4 5.2 7.6 3.4 1.5 2.0 0.1 2.0 2.3 13.4
77 Pedja Stamenković HKR 35 27 20.9 6.1 1.6/2.2 70.0 0.9/1.9 0.0* 0.5/0.7 0.0* 0.7 3.9 4.6 5.4 1.5 1.6 0.1 1.4 1.0 14.7
22 Jiří Hlava BK Levharti Chomutov 22 18 24.4 9.2 2.6/5.6 46.0 0.8/3.4 23.0 1.7/2.6 66.0 0.6 2.6 3.2 1.9 1.9 2.5 0.0 2.2 3.4 6.2
Lukáš Palek Sokol Pražský 24 23 21.3 7.1 1.7/3.7 45.9 0.8/3.0 25.7 1.4/1.8 0.0* 0.6 1.3 1.8 2.6 0.9 2.5 0.0 1.7 2.0 5.0
Tomáš Havlík BC Nový Jičín 25 21 24.2 7.8 1.2/2.0 60.5 1.5/4.6 32.0 0.9/1.2 0.0* 1.1 2.7 3.9 0.8 0.7 0.7 0.1 1.9 1.8 8.3
Marek Simonides BK VIVIDBOOKS Pardubice 18 22 17.9 7.4 2.9/5.4 54.2 0.2/1.2 0.0* 0.9/1.4 0.0* 1.4 2.7 4.0 0.6 0.5 1.0 0.0 1.1 2.6 6.4
Adam Růžička SP Basket 19 19 26.9 8.5 2.6/4.3 59.8 0.6/2.3 25.0 1.6/2.1 79.5 1.8 4.3 6.1 2.4 0.7 2.6 0.0 2.0 1.9 11.6
10 Toms Valters Linis JHR 19 25 19.1 6.4 1.0/2.0 49.0 1.2/4.5 25.9 1.0/1.6 0.0* 0.8 1.2 2.0 1.5 1.2 1.2 0.0 1.5 2.0 4.5
Jakub Mikulec BC Nový Jičín 35 19 22.4 8.4 2.8/5.6 49.5 0.5/1.3 0.0* 1.3/1.8 0.0* 1.5 4.3 5.8 1.1 0.2 1.3 0.0 1.7 1.8 10.2
Jan Krutílek FASTAV Zlín 29 26 27.0 6.2 1.8/3.3 55.3 0.5/1.8 0.0* 1.0/1.7 0.0* 0.5 3.7 4.2 1.7 0.7 0.8 0.1 1.5 2.5 7.7
Jakub Hojdar BA LYNX Liberec 35 20 24.5 8.0 2.1/4.0 51.3 0.7/2.1 34.1 1.8/2.9 61.4 1.5 2.4 3.9 1.7 0.6 1.8 0.0 3.0 2.9 8.1
13 Tomáš Mráz HKR 23 25 21.2 6.2 1.3/2.6 48.5 0.9/3.2 28.8 0.9/1.5 0.0* 1.4 2.6 4.0 1.1 1.4 0.7 0.1 1.2 2.3 6.9
55 Jakub Seifert BK Levharti Chomutov 25 23 24.8 6.7 2.4/4.7 51.9 0.3/1.0 0.0* 1.0/1.9 0.0* 2.0 3.3 5.3 2.1 0.9 1.5 0.1 1.9 3.3 8.3
Alessandro Petric SVI 26 27 23.2 5.4 1.4/2.6 52.1 0.6/2.3 27.0 0.7/1.1 0.0* 0.6 1.9 2.6 3.8 1.7 2.3 0.1 1.6 2.1 7.4
Radovan Mrázek BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 13 22.3 11.0 2.3/4.6 50.0 1.7/4.7 36.1 1.3/1.6 0.0* 0.2 1.5 1.7 2.2 1.7 1.8 0.1 1.4 1.2 9.4
David Látal USK Praha B 18 19 20.3 7.5 0.7/1.5 0.0* 1.8/6.3 28.6 0.7/0.8 0.0* 0.4 1.1 1.5 0.8 0.7 1.1 0.0 1.4 1.7 3.8
Marek Taussig BK Wolves Radotín 25 19 20.2 7.5 1.6/3.0 52.6 0.9/3.2 27.9 1.6/2.7 59.6 0.6 2.1 2.7 0.9 1.6 1.4 0.0 2.4 1.5 7.4
10 Matěj Rous Basketbal Olomouc 21 19 29.3 7.4 3.2/5.4 59.8 0.1/0.2 0.0* 0.7/1.4 0.0* 3.7 3.4 7.1 1.2 1.1 1.5 0.0 1.7 2.8 11.6
Oliver Kulenović BK Wolves Radotín 24 23 19.6 6.0 1.2/3.0 40.6 1.1/3.9 28.9 0.2/0.4 0.0* 0.5 2.0 2.5 1.0 0.5 1.6 0.0 0.4 2.3 1.9
22 Dominik Žák Basketbal Olomouc 22 11 28.7 12.4 3.3/6.9 47.4 0.6/3.4 18.9 3.9/4.9 79.6 2.8 2.4 5.2 2.9 1.3 1.7 0.2 3.5 2.2 14.5
Tadeáš Regeti SP Basket 20 13 23.6 10.5 3.6/7.2 50.5 0.5/2.3 23.3 1.6/2.9 55.3 2.6 2.8 5.4 1.0 0.9 2.2 0.0 2.0 1.7 9.5
Vojtěch Blačinský SNAK A 22 25 14.8 5.4 0.6/1.2 0.0* 1.2/3.0 41.3 0.6/0.8 0.0* 0.4 0.8 1.2 0.6 0.4 0.7 0.0 0.6 1.1 3.7
Zdeněk Jakubu BC Nový Jičín 26 22 23.1 6.1 1.2/2.9 40.6 1.0/3.1 30.9 0.9/1.1 0.0* 0.5 1.6 2.1 3.2 0.9 1.4 0.1 1.4 1.5 6.8
Jan Kelar BC Nový Jičín 26 22 19.2 6.1 1.2/3.0 39.4 1.1/3.7 29.3 0.5/0.5 0.0* 1.2 1.5 2.6 0.9 0.4 0.9 0.0 0.6 1.3 3.9
Vojtěch Klička PLZ 20 22 17.0 6.0 2.1/4.3 50.0 0.4/1.0 0.0* 0.7/1.0 0.0* 0.8 1.9 2.7 1.0 0.4 1.4 0.0 1.0 1.2 5.5
4 Tomáš Olbort Basketbal Olomouc 20 24 21.7 5.5 1.0/2.9 35.7 0.9/3.3 26.6 0.8/1.5 0.0* 0.5 2.0 2.4 1.2 1.3 1.1 0.0 1.6 2.3 3.7
Jan Štěpánek Sokol Pražský 40 25 14.0 5.3 0.7/1.8 0.0* 0.9/2.5 35.5 1.2/1.4 0.0* 0.4 1.2 1.6 1.0 0.3 0.8 0.1 1.1 1.1 4.6
Matěj Rychtecký BASKET Brno U23 20 17 26.2 7.6 2.4/4.6 51.9 0.4/2.1 19.4 1.6/3.1 51.9 1.4 5.1 6.5 2.0 1.0 2.0 0.1 2.7 2.6 10.5
Ondřej Komárek BCM Orli Prostějov 20 21 21.3 6.1 2.8/5.2 52.7 0.0/0.1 0.0* 0.6/2.2 26.1 1.8 1.7 3.5 1.2 1.0 1.3 0.0 1.8 2.9 5.2
David Motyčka BK Opava B 18 21 17.2 5.9 1.8/3.3 54.3 0.6/2.0 30.2 0.4/0.8 0.0* 1.0 2.6 3.6 0.8 0.8 0.7 0.1 0.9 1.0 7.0
Vojtěch Nádeníček FASTAV Zlín 21 20 14.5 6.2 1.2/2.6 46.2 0.8/2.3 32.6 1.5/2.1 71.4 0.2 0.8 1.0 0.8 0.3 1.2 0.0 1.1 1.1 3.4
Filip Staniszewski SP Basket 22 18 26.7 6.8 1.6/3.2 48.3 0.8/5.3 14.7 1.3/2.5 53.3 0.8 3.3 4.2 2.5 1.0 1.6 0.1 2.8 1.1 7.4
2 Tomáš Tkadlec Basketbal Olomouc 25 7 33.0 17.3 4.4/10.4 42.5 1.4/7.3 19.6 4.1/7.1 58.0 1.0 3.6 4.6 1.9 2.6 2.7 0.1 6.4 3.6 11.7
Eduard Myšák BK Opava B 19 22 18.2 5.5 1.9/4.0 48.3 0.2/0.6 0.0* 1.1/2.0 54.5 0.7 1.4 2.1 2.2 1.4 1.5 0.1 2.4 2.5 6.1
Vilém Svoboda BK Wolves Radotín 28 8 28.8 14.9 4.9/7.6 63.9 0.8/2.4 31.6 2.9/4.9 59.0 1.6 7.5 9.1 1.0 0.8 1.3 0.1 4.9 1.1 22.3
Mikuláš Čank BC Nový Jičín 17 14 21.1 8.4 1.8/3.4 53.2 1.2/4.4 27.4 1.2/1.7 0.0* 1.0 3.1 4.1 1.1 1.1 1.1 0.1 1.6 1.2 8.8
František Rylich Basketbal Polabí 22 6 18.3 19.7 4.3/7.3 59.1 3.3/5.7 58.8 1.0/1.5 0.0* 0.2 1.5 1.7 2.0 2.2 0.8 0.4 1.3 0.8 19.5
Matěj Dáňa BASKET Brno U23 20 10 23.4 11.7 2.0/3.0 66.7 1.7/6.7 25.4 2.6/3.8 68.4 0.7 3.0 3.7 2.0 1.9 2.1 0.1 3.2 2.7 10.5
Lukáš Dejmek USK Praha B 18 21 19.7 5.5 1.6/3.0 51.6 0.7/2.5 26.4 0.4/0.8 0.0* 0.6 1.2 1.8 0.9 0.6 1.3 0.0 1.0 1.3 3.4
Martin Ťažký BK Wolves Radotín 26 22 18.6 5.2 1.7/3.7 46.9 0.2/1.5 0.0* 1.1/1.7 0.0* 0.4 2.0 2.4 1.3 0.8 1.8 0.0 1.8 1.5 4.5
36 Vojtěch Kalný HKR 22 25 13.8 4.6 2.1/3.2 65.0 0.0 0.0* 0.4/0.8 0.0* 1.1 2.2 3.3 0.5 0.4 1.0 0.0 0.5 1.6 5.6
Josef Pluhař BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 24 24.7 4.8 1.1/2.2 49.1 0.8/2.2 35.8 0.2/0.3 0.0* 0.8 1.3 2.1 2.1 0.9 1.3 0.1 0.7 1.9 5.0
Lukáš Jokl SVI 25 24 18.0 4.7 1.5/2.8 55.2 0.3/1.8 0.0* 0.6/1.1 0.0* 0.9 2.8 3.7 1.3 1.0 0.8 0.1 1.2 2.8 5.3
Adam Kolář USK Praha B 19 24 14.8 4.7 1.7/3.4 49.4 0.3/1.7 0.0* 0.6/1.4 0.0* 0.8 1.3 2.1 0.6 0.7 1.2 0.0 1.4 1.5 2.8
Šimon Svoboda BASKET Brno U23 19 8 25.3 13.8 3.1/6.4 49.0 1.3/4.8 26.3 3.8/5.1 73.2 2.8 4.9 7.6 0.8 1.3 2.0 0.0 4.6 2.5 16.3
Matouš Brunner USK Praha B 19 21 18.0 5.1 1.3/2.3 57.1 0.6/1.9 0.0* 0.8/1.0 0.0* 1.7 2.3 4.0 0.7 0.6 1.0 0.0 1.1 2.3 5.8
10 Filip Morávek BK Levharti Chomutov 20 24 18.3 4.4 1.2/2.4 48.3 0.6/1.8 0.0* 0.3/0.9 0.0* 0.8 2.0 2.8 1.2 0.8 1.5 0.0 1.0 1.6 3.9
Radim Havel BCM Orli Prostějov 24 15 27.6 7.1 3.1/6.6 47.5 0.0/0.1 0.0* 0.8/2.2 36.4 2.2 4.7 6.9 0.9 0.7 2.0 0.0 2.4 3.0 9.9
11 Jan Bubeníček HKR 18 19 18.3 5.4 1.2/2.9 40.0 0.7/3.0 24.6 0.9/1.3 0.0* 1.2 1.0 2.2 1.3 1.3 0.9 0.1 1.3 2.3 4.3
Cedric Lilele Sokol Pražský 20 23 13.7 4.4 0.7/2.0 36.2 0.6/1.9 0.0* 1.1/1.4 0.0* 0.5 2.1 2.6 1.7 0.7 0.9 0.1 1.5 1.7 5.5
Tomáš Folta BK VIVIDBOOKS Pardubice 19 22 16.6 4.6 0.7/2.6 28.1 0.9/2.5 37.0 0.5/0.9 0.0* 1.0 2.0 3.0 0.7 0.8 1.3 0.0 0.9 1.8 3.5
Lukáš Bukovjan BC Nový Jičín 26 16 22.8 6.3 1.3/4.2 29.9 0.8/2.9 26.1 1.6/2.4 64.1 0.6 2.3 2.8 4.7 1.0 2.2 0.1 2.9 1.5 8.1
Jan Obešlo BA LYNX Liberec 28 23 14.3 4.4 0.6/1.2 0.0* 0.9/2.4 35.7 0.6/0.8 0.0* 0.2 0.7 0.9 1.1 0.3 1.3 0.0 0.9 3.0 1.0
Petr Krupka Slavoj BK Litoměřice 20 29 15.3 3.4 1.1/2.7 39.7 0.1/0.6 0.0* 0.9/1.6 0.0* 0.6 2.3 2.9 0.5 0.3 0.7 0.0 1.2 1.8 3.7
Vojtěch Kadaňka BK Opava B 19 22 15.7 4.5 1.4/2.5 55.6 0.3/1.9 0.0* 0.8/1.3 0.0* 1.0 1.3 2.4 0.5 0.5 0.6 0.0 1.1 2.3 3.2
Jakub Ouředník Basketbal Polabí 20 12 18.0 8.2 2.5/4.2 60.0 0.8/3.2 26.3 0.7/1.1 0.0* 2.1 2.4 4.5 0.4 0.3 0.9 0.0 1.0 2.1 7.6
Štěpán Vlček BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 18 15.7 5.4 2.1/4.4 47.5 0.1/0.2 0.0* 1.1/1.8 0.0* 2.0 1.7 3.7 0.5 0.5 1.3 0.0 1.6 2.2 5.1
Lukáš Scholz BK Opava B 19 20 16.0 4.9 1.1/2.5 44.0 0.7/2.7 24.1 0.7/1.5 0.0* 0.8 1.5 2.3 0.6 0.8 0.7 0.0 1.2 0.6 4.2
Karel Mikeš Vlasák BK Wolves Radotín 22 22 15.7 4.4 1.5/2.7 53.3 0.3/1.3 0.0* 0.6/1.2 0.0* 1.0 1.5 2.5 0.4 0.3 0.9 0.0 1.0 1.7 3.2
Štěpán Brix Sokol Pražský 30 17 24.1 5.5 2.2/5.3 41.1 0.1/0.6 0.0* 1.0/1.4 0.0* 2.8 2.9 5.7 1.4 0.6 1.1 0.1 1.2 2.7 6.8
Adam Bujdoš BA LYNX Liberec 20 19 14.9 4.8 1.1/2.2 50.0 0.7/2.2 34.1 0.4/0.6 0.0* 0.7 2.6 3.3 0.7 0.9 1.2 0.0 0.6 1.8 4.9
16 Tomáš Grunt JHR 21 22 13.9 4.2 1.0/1.6 0.0* 0.6/1.8 0.0* 0.3/0.8 0.0* 1.0 1.5 2.5 0.8 0.7 0.6 0.1 1.0 2.2 4.5
Matyáš Müller BCM Orli Prostějov 21 16 21.1 5.7 1.4/2.6 52.4 0.8/2.3 32.4 0.7/1.1 0.0* 1.5 2.7 4.2 1.3 1.1 1.1 0.1 1.9 3.1 7.2
Pavel Černý BK Wolves Radotín 23 10 20.9 9.0 2.3/4.5 51.1 0.9/2.5 36.0 1.7/2.4 70.8 1.2 2.2 3.4 2.3 1.2 2.4 0.1 2.0 1.5 9.5
Petr Šťovíček Sokol Pražský 19 13 19.2 6.8 1.6/2.8 58.3 0.5/1.6 0.0* 1.9/2.8 69.4 1.3 3.6 4.9 1.6 1.0 1.3 0.1 2.2 1.4 11.6
Tadeáš Vlček BK VIVIDBOOKS Pardubice 22 16 21.8 5.4 1.4/2.8 50.0 0.6/2.5 25.0 0.8/1.3 0.0* 1.0 2.9 3.9 1.8 1.2 1.0 0.1 1.3 2.9 6.3
Michal Šotnar Slavoj BK Litoměřice 31 15 21.0 5.7 0.3/0.5 0.0* 1.6/4.8 33.3 0.4/0.4 0.0* 0.3 1.4 1.7 1.1 0.7 1.3 0.1 1.0 2.0 3.7
Jan Zeman PLZ 29 14 24.9 6.1 2.3/4.7 48.5 0.1/0.5 0.0* 1.1/2.8 41.0 2.5 4.9 7.4 1.9 1.4 1.1 0.1 2.3 2.1 11.9
Tobiáš Mikula Basketbal Polabí 25 10 25.8 8.6 2.3/4.4 52.3 0.8/1.3 0.0* 1.6/2.7 59.3 2.7 3.8 6.5 1.7 0.6 1.6 0.1 2.2 2.1 12.9
Adam Šiška FASTAV Zlín 21 23 13.2 3.6 1.2/2.2 52.9 0.1/0.9 0.0* 0.9/1.3 0.0* 0.5 1.1 1.7 1.3 0.4 0.6 0.1 1.1 0.7 4.6
Tomáš Merta Basketbal Polabí 22 8 29.6 10.4 3.6/6.5 55.8 0.6/1.4 0.0* 1.3/2.0 62.5 1.6 2.4 4.0 1.9 1.4 2.0 0.1 2.1 2.1 11.3
Martin Müller FASTAV Zlín 29 10 19.5 8.0 0.9/1.7 0.0* 1.5/4.7 31.9 1.7/2.2 77.3 0.5 1.4 1.9 1.2 0.7 0.6 0.2 1.7 1.9 6.6
Ondřej Novák PLZ 19 20 20.6 4.0 1.1/2.7 39.6 0.4/1.8 0.0* 0.9/1.6 0.0* 0.6 1.9 2.5 2.6 1.3 1.5 0.1 1.6 2.6 4.1
Eliáš Kalisz BCM Orli Prostějov 19 25 14.7 3.2 1.0/2.2 46.3 0.2/0.8 0.0* 0.6/0.8 0.0* 0.6 1.4 1.9 1.4 0.8 1.8 0.0 0.8 1.2 3.0
Arsen Gevorkyan Basketbal Polabí 18 19 12.4 4.1 1.6/3.2 50.8 0.1/0.1 0.0* 0.7/1.1 0.0* 1.7 1.9 3.6 0.5 0.4 0.6 0.0 0.9 1.2 5.9
Kevin Týml BC Nový Jičín 22 5 27.0 15.6 3.4/5.6 60.7 2.4/7.4 32.4 1.6/3.8 42.1 1.4 3.8 5.2 1.4 3.2 3.2 0.1 4.2 2.6 14.8
32 Josef Janů BK Levharti Chomutov 21 24 11.8 3.2 1.3/2.5 49.2 0.0/0.6 0.0* 0.5/1.0 0.0* 1.0 1.5 2.5 0.3 0.1 0.5 0.0 0.7 0.4 3.6
Adam Sabol BCM Orli Prostějov 19 17 13.5 4.5 0.4/0.8 0.0* 1.2/3.6 32.8 0.1/0.5 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.5 0.4 1.1 0.0 0.4 0.9 1.6
Daniel Tomek BC Nový Jičín 21 22 9.5 3.4 0.4/0.5 0.0* 0.8/2.1 36.2 0.4/0.6 0.0* 0.4 1.1 1.5 0.6 0.5 0.6 0.0 0.7 1.0 3.4
Pavel Benák BK Wolves Radotín 21 21 13.5 3.6 1.1/2.1 51.1 0.1/0.6 0.0* 1.1/2.1 52.3 0.6 1.6 2.2 0.8 0.4 1.0 0.0 1.7 1.5 3.7
Jakub Soldán BK VIVIDBOOKS Pardubice 18 20 12.8 3.8 1.4/3.0 45.0 0.2/0.6 0.0* 0.6/0.9 0.0* 1.5 1.9 3.4 0.6 0.4 1.2 0.0 0.9 1.4 4.4
Jan Gabriel Slavoj BK Litoměřice 22 26 10.9 2.8 0.0/0.3 0.0* 0.8/2.0 41.5 0.2/0.4 0.0* 0.2 0.5 0.7 0.3 0.2 0.4 0.0 0.6 0.8 1.7
Jan Šop Sokol Pražský 28 14 14.2 5.3 0.7/1.6 0.0* 0.9/2.4 35.3 1.3/2.1 62.1 0.5 2.1 2.6 1.3 0.4 2.4 0.0 1.9 2.4 3.5
Matyáš Kraut USK Praha B 19 23 16.3 3.2 1.3/2.7 49.2 0.0/0.1 0.0* 0.6/1.2 0.0* 1.3 2.1 3.4 0.5 0.1 0.8 0.0 1.0 2.7 3.0
Jan Maštálka BK Wolves Radotín 32 23 12.1 3.2 1.3/2.7 46.0 0.2/0.7 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.7 2.0 2.7 0.4 0.3 0.8 0.0 0.6 2.0 2.3
Tomáš Blažek SP Basket 21 22 10.3 3.3 1.4/2.5 55.6 0.0/0.4 0.0* 0.6/1.0 0.0* 1.1 1.8 2.9 0.3 0.0 0.7 0.0 1.0 1.6 3.5
0 Jordan Oupoh JHR 19 18 12.2 4.1 1.4/2.8 51.0 0.2/0.7 0.0* 0.5/0.8 0.0* 0.5 1.6 2.1 1.4 0.7 1.7 0.0 0.7 1.2 3.9
Dominik Plešingr FASTAV Zlín 23 14 14.3 5.1 1.4/2.6 54.1 0.4/2.3 18.8 1.0/1.3 0.0* 0.6 1.0 1.6 0.4 0.1 1.0 0.0 0.9 1.6 2.3
Dalibor Vlk USK Praha B 21 4 24.0 17.3 4.0/7.8 51.6 2.0/5.0 40.0 3.3/4.0 81.3 0.5 6.3 6.8 1.0 1.5 2.5 0.1 3.5 1.0 19.5
Matěj Sůva PLZ 24 20 12.1 3.3 0.4/1.4 0.0* 0.8/2.5 30.6 0.4/0.5 0.0* 0.2 1.2 1.4 0.5 0.7 0.6 0.0 0.6 1.4 1.7
Jiří Paidar PLZ 18 17 17.4 3.8 0.9/1.8 0.0* 0.5/1.6 0.0* 0.5/0.9 0.0* 0.6 1.3 1.9 1.7 0.4 0.8 0.1 1.2 1.8 4.2
Tomáš Brůha Sokol Pražský 36 13 18.5 5.0 1.8/3.8 48.0 0.0/0.1 0.0* 1.3/2.2 58.6 2.2 1.3 3.5 0.9 0.2 0.6 0.1 1.9 1.9 6.3
Milan Tomáš Stráněl BASKET Brno U23 18 6 19.3 10.8 4.3/6.0 72.2 0.3/1.0 0.0* 1.2/2.0 58.3 3.2 7.0 10.2 1.5 1.2 1.2 0.2 2.0 2.8 20.2
Tomáš Schmidl Basketbal Polabí 21 12 21.1 5.3 0.6/1.4 0.0* 1.2/3.5 33.3 0.6/1.6 0.0* 0.7 1.6 2.3 1.0 0.5 1.3 0.1 1.8 2.7 2.6
Maroš Šimko BASKET Brno U23 18 10 14.8 6.2 1.3/1.9 0.0* 0.9/3.9 23.1 0.9/1.6 0.0* 0.7 1.6 2.3 1.3 0.6 1.0 0.1 1.7 2.2 4.8
Matěj Rotrekl SNAK A 20 25 15.1 2.4 0.6/1.2 0.0* 0.4/2.2 19.6 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.8 1.1 0.5 0.6 1.0 0.0 0.3 1.3 0.3
Adam Kopřiva USK Praha B 20 23 15.9 2.6 1.0/2.3 42.6 0.0/0.0 0.0* 0.6/1.3 0.0* 1.9 1.7 3.6 0.2 0.1 0.7 0.0 0.9 1.7 3.0
Luboš Kovář Basketbal Polabí 23 3 19.3 20.0 5.7/7.3 77.3 2.7/5.0 53.3 0.7/0.7 0.0* 0.7 3.7 4.3 2.0 1.0 1.0 0.7 1.3 0.7 23.0
Adam Adamec Basketbal Polabí 18 18 14.6 3.3 0.4/1.3 0.0* 0.8/2.4 32.6 0.2/0.4 0.0* 0.3 1.6 1.9 1.2 1.1 1.7 0.0 0.7 1.9 1.8
Ondřej Chvála PLZ 19 9 21.6 6.7 1.3/1.8 0.0* 1.2/3.4 35.5 0.3/0.4 0.0* 1.0 1.1 2.1 1.1 0.9 0.9 0.1 0.7 2.1 5.7
Daniel Kölbl JHR 20 6 23.2 9.8 0.8/2.2 38.5 2.3/5.3 43.8 1.2/1.3 0.0* 1.2 2.7 3.8 1.8 2.5 2.3 0.1 2.0 3.0 10.3
Vojtěch Zajíc Slavoj BK Litoměřice 23 16 17.4 3.7 0.9/1.9 0.0* 0.6/2.6 22.0 0.3/0.3 0.0* 0.6 2.0 2.6 1.1 0.6 1.2 0.1 0.4 1.2 2.8
Tomáš Dvořák Slavoj BK Litoměřice 21 26 17.5 2.3 0.6/1.5 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.8/1.2 0.0* 0.4 1.3 1.7 1.5 0.5 1.4 0.0 1.1 2.2 1.7
Kamil Vavrečka BK Opava B 20 13 12.4 4.5 0.0/0.3 0.0* 1.5/4.3 33.9 0.1/0.2 0.0* 0.4 0.3 0.7 0.2 0.2 0.2 0.1 0.2 1.2 1.2
Štěpán Vilč SNAK A 19 18 18.5 3.1 0.9/2.1 42.1 0.2/1.4 0.0* 0.7/1.3 0.0* 0.5 1.9 2.4 1.1 0.9 1.2 0.0 0.9 2.3 1.9
Lukáš Jenčík BCM Orli Prostějov 26 19 23.4 2.9 1.1/2.5 42.6 0.3/1.1 0.0* 0.1/0.9 0.0* 1.4 3.3 4.7 2.4 1.7 2.0 0.1 1.6 3.2 5.0
Robert Lízálek SP Basket 19 12 21.3 4.6 1.8/4.0 45.8 0.2/0.9 0.0* 0.4/1.3 0.0* 0.8 2.0 2.8 1.6 2.4 2.4 0.1 2.3 3.3 4.2
Filip Horváth BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 7 17.4 7.6 1.0/2.4 41.2 1.7/3.7 46.2 0.4/0.4 0.0* 0.3 1.0 1.3 1.0 0.3 1.3 0.1 0.9 1.3 5.0
4 Adam Mladý BK Levharti Chomutov 22 23 11.4 2.3 0.5/0.9 0.0* 0.2/1.6 0.0* 0.6/0.9 0.0* 0.3 0.7 1.0 0.6 0.4 0.7 0.0 0.6 1.7 0.3
1 Benjamín Navrátil JHR 19 20 14.4 2.6 0.8/2.0 40.0 0.1/1.6 0.0* 0.7/1.5 0.0* 0.5 1.1 1.5 2.3 1.2 0.7 0.2 1.5 1.0 4.0
Petr Celerin SNAK A 20 23 9.7 2.2 0.4/0.7 0.0* 0.4/1.2 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.3 0.5 0.8 0.3 0.1 0.5 0.0 0.3 1.3 0.7
Leonardo Varsík BCM Orli Prostějov 19 26 5.6 2.0 0.2/0.5 0.0* 0.4/1.4 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.0 0.2 0.2 0.0 0.5 0.4 0.0 0.5 0.7 0.4
Lukáš Charvát SP Basket 21 24 11.5 2.1 0.7/1.5 0.0* 0.2/1.5 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.7 2.0 2.7 0.5 0.6 0.5 0.0 0.5 0.5 3.2
Pavel Smažák SNAK A 19 16 17.1 3.2 1.2/3.1 38.0 0.1/0.6 0.0* 0.6/1.6 0.0* 0.8 1.1 1.8 0.3 0.3 1.1 0.0 1.3 3.3 -0.3
Karel Aušprunk PLZ 29 3 26.0 16.0 6.3/8.0 79.2 0.3/1.3 0.0* 2.3/4.7 50.0 3.3 7.0 10.3 1.7 0.7 2.0 0.3 6.0 1.7 26.7
Jan Matušík BK Wolves Radotín 17 9 15.6 5.3 2.1/3.8 55.9 0.1/1.4 0.0* 0.8/1.2 0.0* 0.6 2.0 2.6 0.3 1.0 1.7 0.0 1.1 1.8 3.7
Filip Suchomel SVI 20 26 9.4 1.8 0.5/1.2 0.0* 0.2/1.7 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.1 0.5 0.7 0.2 0.3 0.7 0.0 0.2 1.2 -0.6
45 Filip Novotný JHR 24 6 13.2 7.8 1.8/1.8 0.0* 1.3/3.2 42.1 0.2/0.5 0.0* 0.3 1.2 1.5 1.0 0.8 1.2 0.1 0.8 1.8 6.8
Štěpán Kostka SVI 24 14 9.8 3.4 1.1/2.4 47.1 0.3/0.9 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.6 1.1 1.7 0.4 0.3 0.9 0.0 0.5 1.3 2.0
Ondřej Švec USK Praha B 20 5 25.0 9.4 3.2/5.8 55.2 0.0/1.8 0.0* 3.0/4.4 68.2 1.4 5.6 7.0 3.2 1.8 2.0 0.3 4.2 1.2 16.8
Lukáš Sychra Basketbal Polabí 24 5 24.8 9.2 2.2/5.4 40.7 1.4/4.6 30.4 0.6/0.6 0.0* 2.0 3.0 5.0 0.4 0.4 0.6 0.1 1.0 1.4 7.6
Adam Galko Sokol Pražský 20 19 12.7 2.4 0.7/1.8 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.4/0.7 0.0* 1.6 2.5 4.1 0.5 0.3 0.8 0.0 0.7 1.2 4.6
Michal Bálint