1. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina VÝCHOD 1. kolo 91
Basketbal Olomouc
BASKET Brno U23
16. 9. 2022
-
SH Gymnázia Olomouc
Preview
skupina VÝCHOD 1. kolo 94
Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
16. 9. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina VÝCHOD 1. kolo 93
BC Vysočina
BK VIVIDBOOKS Pardubice
18. 9. 2022
15:30
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina VÝCHOD 1. kolo 92
BC Nový Jičín
STRABAG Zlín
18. 9. 2022
16:00
SH Krytý bazén
Preview
skupina VÝCHOD 1. kolo 95
BK Opava B
Tuři Svitavy
16. 9. 2022
19:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina VÝCHOD 2. kolo 98
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Snakes Ostrava
23. 9. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina VÝCHOD 2. kolo 99
STRABAG Zlín
BC Vysočina
23. 9. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina VÝCHOD 2. kolo 100
Basketbal Olomouc
BC Nový Jičín
23. 9. 2022
-
SH Gymnázia Olomouc
Preview
skupina VÝCHOD 2. kolo 96
BASKET Brno U23
Tuři Svitavy
25. 9. 2022
16:00
SH Morenda
Preview
skupina VÝCHOD 2. kolo 97
BCM Orli Prostějov
BK Opava B
23. 9. 2022
19:00
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina VÝCHOD 3. kolo 103
Snakes Ostrava
STRABAG Zlín
30. 9. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina VÝCHOD 3. kolo 102
BC Vysočina
Basketbal Olomouc
2. 10. 2022
15:30
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina VÝCHOD 3. kolo 105
Tuři Svitavy
BCM Orli Prostějov
2. 10. 2022
17:00
SH Na Střelnici
Preview
skupina VÝCHOD 3. kolo 101
BC Nový Jičín
BASKET Brno U23
30. 9. 2022
19:00
SH Krytý bazén
Preview
skupina VÝCHOD 3. kolo 104
BK Opava B
BK VIVIDBOOKS Pardubice
30. 9. 2022
19:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina VÝCHOD 4. kolo 107
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Tuři Svitavy
7. 10. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina VÝCHOD 4. kolo 108
STRABAG Zlín
BK Opava B
7. 10. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina VÝCHOD 4. kolo 109
Basketbal Olomouc
Snakes Ostrava
7. 10. 2022
-
SH Gymnázia Olomouc
Preview
skupina VÝCHOD 4. kolo 106
BASKET Brno U23
BCM Orli Prostějov
9. 10. 2022
16:00
SH Morenda
Preview
skupina VÝCHOD 4. kolo 110
BC Nový Jičín
BC Vysočina
7. 10. 2022
19:00
SH Krytý bazén
Preview
skupina VÝCHOD 5. kolo 112
Snakes Ostrava
BC Nový Jičín
14. 10. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina VÝCHOD 5. kolo 111
BC Vysočina
BASKET Brno U23
16. 10. 2022
15:30
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina VÝCHOD 5. kolo 114
Tuři Svitavy
STRABAG Zlín
16. 10. 2022
17:00
SH Na Střelnici
Preview
skupina VÝCHOD 5. kolo 113
BK Opava B
Basketbal Olomouc
14. 10. 2022
19:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina VÝCHOD 5. kolo 115
BCM Orli Prostějov
BK VIVIDBOOKS Pardubice
14. 10. 2022
19:00
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina VÝCHOD 6. kolo 117
STRABAG Zlín
BCM Orli Prostějov
21. 10. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina VÝCHOD 6. kolo 118
Basketbal Olomouc
Tuři Svitavy
21. 10. 2022
-
SH Gymnázia Olomouc
Preview
skupina VÝCHOD 6. kolo 120
BC Vysočina
Snakes Ostrava
23. 10. 2022
15:30
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina VÝCHOD 6. kolo 116
BASKET Brno U23
BK VIVIDBOOKS Pardubice
23. 10. 2022
16:00
SH Morenda
Preview
skupina VÝCHOD 6. kolo 119
BC Nový Jičín
BK Opava B
21. 10. 2022
19:00
SH Krytý bazén
Preview
skupina VÝCHOD 7. kolo 121
Snakes Ostrava
BASKET Brno U23
28. 10. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina VÝCHOD 7. kolo 125
BK VIVIDBOOKS Pardubice
STRABAG Zlín
28. 10. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina VÝCHOD 7. kolo 123
Tuři Svitavy
BC Nový Jičín
30. 10. 2022
17:00
SH Na Střelnici
Preview
skupina VÝCHOD 7. kolo 122
BK Opava B
BC Vysočina
28. 10. 2022
19:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina VÝCHOD 7. kolo 124
BCM Orli Prostějov
Basketbal Olomouc
28. 10. 2022
19:00
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina VÝCHOD 8. kolo 127
Basketbal Olomouc
BK VIVIDBOOKS Pardubice
4. 11. 2022
-
SH Gymnázia Olomouc
Preview
skupina VÝCHOD 8. kolo 130
Snakes Ostrava
BK Opava B
4. 11. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina VÝCHOD 8. kolo 129
BC Vysočina
Tuři Svitavy
6. 11. 2022
15:30
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina VÝCHOD 8. kolo 126
BASKET Brno U23
STRABAG Zlín
6. 11. 2022
16:00
SH Morenda
Preview
skupina VÝCHOD 8. kolo 128
BC Nový Jičín
BCM Orli Prostějov
4. 11. 2022
19:00
SH Krytý bazén
Preview
skupina VÝCHOD 9. kolo 134
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BC Nový Jičín
11. 11. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina VÝCHOD 9. kolo 135
STRABAG Zlín
Basketbal Olomouc
11. 11. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina VÝCHOD 9. kolo 132
Tuři Svitavy
Snakes Ostrava
13. 11. 2022
17:00
SH Na Střelnici
Preview
skupina VÝCHOD 9. kolo 131
BK Opava B
BASKET Brno U23
11. 11. 2022
19:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina VÝCHOD 9. kolo 133
BCM Orli Prostějov
BC Vysočina
11. 11. 2022
19:00
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina VÝCHOD 10. kolo 137
STRABAG Zlín
BC Nový Jičín
18. 11. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina VÝCHOD 10. kolo 138
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BC Vysočina
18. 11. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina VÝCHOD 10. kolo 136
BASKET Brno U23
Basketbal Olomouc
20. 11. 2022
16:00
SH Morenda
Preview
skupina VÝCHOD 10. kolo 140
Tuři Svitavy
BK Opava B
20. 11. 2022
17:00
SH Na Střelnici
Preview
skupina VÝCHOD 10. kolo 139
BCM Orli Prostějov
Snakes Ostrava
18. 11. 2022
19:00
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina VÝCHOD 11. kolo 143
Snakes Ostrava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
25. 11. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina VÝCHOD 11. kolo 144
BC Vysočina
STRABAG Zlín
27. 11. 2022
15:30
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina VÝCHOD 11. kolo 141
Tuři Svitavy
BASKET Brno U23
27. 11. 2022
17:00
SH Na Střelnici
Preview
skupina VÝCHOD 11. kolo 142
BK Opava B
BCM Orli Prostějov
25. 11. 2022
19:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina VÝCHOD 11. kolo 145
BC Nový Jičín
Basketbal Olomouc
25. 11. 2022
19:00
SH Krytý bazén
Preview
skupina VÝCHOD 12. kolo 147
Basketbal Olomouc
BC Vysočina
2. 12. 2022
-
SH Gymnázia Olomouc
Preview
skupina VÝCHOD 12. kolo 148
STRABAG Zlín
Snakes Ostrava
2. 12. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina VÝCHOD 12. kolo 149
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Opava B
2. 12. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina VÝCHOD 12. kolo 146
BASKET Brno U23
BC Nový Jičín
4. 12. 2022
16:00
SH Morenda
Preview
skupina VÝCHOD 12. kolo 150
BCM Orli Prostějov
Tuři Svitavy
2. 12. 2022
19:00
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina VÝCHOD 13. kolo 154
Snakes Ostrava
Basketbal Olomouc
9. 12. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina VÝCHOD 13. kolo 155
BC Vysočina
BC Nový Jičín
11. 12. 2022
15:30
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina VÝCHOD 13. kolo 152
Tuři Svitavy
BK VIVIDBOOKS Pardubice
11. 12. 2022
17:00
SH Na Střelnici
Preview
skupina VÝCHOD 13. kolo 151
BCM Orli Prostějov
BASKET Brno U23
9. 12. 2022
19:00
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina VÝCHOD 13. kolo 153
BK Opava B
STRABAG Zlín
9. 12. 2022
19:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina VÝCHOD 14. kolo 158
Basketbal Olomouc
BK Opava B
16. 12. 2022
-
SH Gymnázia Olomouc
Preview
skupina VÝCHOD 14. kolo 159
STRABAG Zlín
Tuři Svitavy
16. 12. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina VÝCHOD 14. kolo 160
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BCM Orli Prostějov
16. 12. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina VÝCHOD 14. kolo 156
BASKET Brno U23
BC Vysočina
18. 12. 2022
16:00
SH Morenda
Preview
skupina VÝCHOD 14. kolo 157
BC Nový Jičín
Snakes Ostrava
16. 12. 2022
19:00
SH Krytý bazén
Preview
skupina VÝCHOD 15. kolo 161
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BASKET Brno U23
6. 1. 2023
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina VÝCHOD 15. kolo 165
Snakes Ostrava
BC Vysočina
6. 1. 2023
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina VÝCHOD 15. kolo 163
Tuři Svitavy
Basketbal Olomouc
8. 1. 2023
17:00
SH Na Střelnici
Preview
skupina VÝCHOD 15. kolo 162
BCM Orli Prostějov
STRABAG Zlín
6. 1. 2023
19:00
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina VÝCHOD 15. kolo 164
BK Opava B
BC Nový Jičín
6. 1. 2023
19:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina VÝCHOD 16. kolo 169
Basketbal Olomouc
BCM Orli Prostějov
13. 1. 2023
-
SH Gymnázia Olomouc
Preview
skupina VÝCHOD 16. kolo 170
STRABAG Zlín
BK VIVIDBOOKS Pardubice
13. 1. 2023
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina VÝCHOD 16. kolo 167
BC Vysočina
BK Opava B
15. 1. 2023
15:30
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina VÝCHOD 16. kolo 166
BASKET Brno U23
Snakes Ostrava
15. 1. 2023
16:00
SH Morenda
Preview
skupina VÝCHOD 16. kolo 168
BC Nový Jičín
Tuři Svitavy
13. 1. 2023
19:00
SH Krytý bazén
Preview
skupina VÝCHOD 17. kolo 171
STRABAG Zlín
BASKET Brno U23
20. 1. 2023
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina VÝCHOD 17. kolo 172
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Basketbal Olomouc
20. 1. 2023
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina VÝCHOD 17. kolo 174
Tuři Svitavy
BC Vysočina
22. 1. 2023
17:00
SH Na Střelnici
Preview
skupina VÝCHOD 17. kolo 173
BCM Orli Prostějov
BC Nový Jičín
20. 1. 2023
19:00
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina VÝCHOD 17. kolo 175
BK Opava B
Snakes Ostrava
20. 1. 2023
19:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina VÝCHOD 18. kolo 177
Snakes Ostrava
Tuři Svitavy
27. 1. 2023
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina VÝCHOD 18. kolo 180
Basketbal Olomouc
STRABAG Zlín
27. 1. 2023
-
SH Gymnázia Olomouc
Preview
skupina VÝCHOD 18. kolo 178
BC Vysočina
BCM Orli Prostějov
29. 1. 2023
15:30
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina VÝCHOD 18. kolo 176
BASKET Brno U23
BK Opava B
29. 1. 2023
16:00
SH Morenda
Preview
skupina VÝCHOD 18. kolo 179
BC Nový Jičín
BK VIVIDBOOKS Pardubice
27. 1. 2023
19:00
SH Krytý bazén
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BCM Orli Prostějov 0 0 0
2. BK VIVIDBOOKS Pardubice 0 0 0
3. STRABAG Zlín 0 0 0
4. Tuři Svitavy 0 0 0
5. Basketbal Olomouc 0 0 0
6. BC Nový Jičín 0 0 0
7. BC Vysočina 0 0 0
8. Snakes Ostrava 0 0 0
9. BK Opava B 0 0 0
10. BASKET Brno U23 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z
15 Pavel Englický Sokol Písek 39 1
Jan Trávníček BCM Orli Prostějov 20 1
Lukáš Sychra BCM Orli Prostějov 23 1
Daniel Šich GBA Sojky Pelhřimov 19 1
Matouš Brunner USK Praha B 18 1
Tomáš Kosík Basketbal Polabí 18 1
Matyáš Ježek USK Praha B 17 1
Jakub Daněk STRABAG Zlín 19 1
Vojtěch Nádeníček STRABAG Zlín 19 1
Ondřej Komárek BCM Orli Prostějov 18 1
Jakub Strnad BCM Orli Prostějov 20 1
Matěj Wiesner Slavoj Litoměřice 20 1
Jonáš Písařík BK Levharti Chomutov 23 1
7 Vladan Primak Sokol Písek 18 1
František Fuxa USK Praha B 22 1
Matouš Fuxa GBA Sojky Pelhřimov 20 1
Michal Baselides PLZ 19 1
41 Kryštof Pytelka Sokol Písek 19 1
Tadeáš Slowiak USK Praha B 18 1
Vojtěch Kroča BK Opava B 19 1
3 Vojtěch Blačinský SNAK A 20 1
Filip Štěpán BC Vysočina 20 1
Josef Krátký BASKET Brno U23 18 1
Nestor Boyko BK Levharti Chomutov 23 1
4 Jan Křenek SNAK A 18 1
Kryštof Baťa SVI 22 1
Tomáš Schmidl Basketbal Polabí 19 1
Ondřej Strejček PLZ 19 1
13 Jakub Šimonek Sokol Písek 16 1
Adam Lukeš BASKET Brno U23 18 1
Tomáš Houzar BASKET Brno U23 19 1
Robin Klapetek BK Opava B 18 1
Kryštof Havlíček USK Praha B 18 1
Dalibor Žídek BK Opava B 24 1
6 Daniel Hejl Sokol Písek 18 1
Ikounga Djoh Toueret Ngatse BA LYNX Liberec 22 1
Filip Maschke BK Opava B 19 1
Jakub Rytíř BCM Orli Prostějov 18 1
Jiří Svojanovský SVI 19 1
Matyáš Vrábel USK Praha B 18 1
Radim Havel BCM Orli Prostějov 22 1
32 Martin Vojcík SNAK A 19 1
Dalibor Vlk USK Praha B 20 1
Tomáš Dvořák Slavoj Litoměřice 19 1
Eugeniu Scripcaru Basketbal Olomouc 39 1
Ondřej Prokop SVI 20 1
30 Šimon Jelínek BK VIVIDBOOKS Pardubice 18 1
9 Ondřej Chvála Sokol Písek 18 1
Petr Macháč USK Praha B 22 1
Matěj Rychtecký BASKET Brno U23 18 1
17 Matěj Mach Sokol Písek 21 1
David Frič Basketbal Polabí 18 1
Jakub Kotala Basketbal Olomouc 21 1
Pavel Benák GBA Sojky Pelhřimov 19 1
Ondřej Chlupsa Slavoj Litoměřice 19 1
Petr Krupka Slavoj Litoměřice 19 1
14 Pavel Jelič BC Nový Jičín 23 1
Šimon Tomeš Basketbal Olomouc 24 1
32 Tomáš Půlpán BK VIVIDBOOKS Pardubice 19 1
Aleš Zadražil GBA Sojky Pelhřimov 19 1
Vítězslav Rygl BASKET Brno U23 20 1
Tomáš Vyleta PLZ 20 1
Václav Froněk PLZ 21 1
71 Martin Svoboda Sokol Písek 20 1
Tomáš Bohuslav Slavoj Litoměřice 21 1
Pavel Novák Basketbal Polabí 19 1
Matyáš Müller BCM Orli Prostějov 19 1
Daniel Mlčoch STRABAG Zlín 19 1
Adam Kattan Rahmani BK Opava B 19 1
10 Matěj Snopek SNAK A 21 1
Jakub Majer PLZ 18 1
16 Radovan Mrázek BK VIVIDBOOKS Pardubice 18 1
55 Jakub Šurý Sokol Písek 20 1
Jakub Schneider BCM Orli Prostějov 20 1
17 Jakub Provazník BK VIVIDBOOKS Pardubice 19 1
Tomáš Palas USK Praha B 18 1
Matěj Šafařík USK Praha B 18 1
Martin Mach PLZ 22 1
29 Tomáš Dvořák BK VIVIDBOOKS Pardubice 19 1
Marek Půlpán BASKET Brno U23 18 1
9 Pavel Velek SNAK A 19 1
Adam Košnar Basketbal Polabí 19 1
Richard Bálint SVI 19 1
Daniel Fládr BK Opava B 18 1
Milan Tomáš Stráněl USK Praha B 17 1
Tomáš Pavlů BA LYNX Liberec 20 1
Edi Sinadinović-Stojilković JHR 34 1
Danylo Safiulin Basketbal Olomouc 20 1
31 Juraj Kret BK VIVIDBOOKS Pardubice 19 1
Juraj Páleník BK Opava B 22 1
Filip Strážnický BCM Orli Prostějov 18 1
Rudolf Hanuštiak BA LYNX Liberec 20 1
22 Jakub Novák BK VIVIDBOOKS Pardubice 18 1
Ondřej Kovář BK Levharti Chomutov 21 1
Martin Jahoda BASKET Brno U23 18 1
Jiří Lisý BK Levharti Chomutov 21 1
Jakub Ouředník Basketbal Polabí 18 1
Daniel Kotil Basketbal Polabí 19 1
Jan Grmolenský Basketbal Polabí 18 1
Martin Fišera Basketbal Polabí 19 1
38 Tomáš Novák BK VIVIDBOOKS Pardubice 19 1
Dávid Novák Basketbal Polabí 19 1
Kamil Vavrečka BK Opava B 18 1
Rudolfs Rudmiezis GBA Sojky Pelhřimov 18 1
Markel Keyon Crawford JHR 28 1
Vinícius Lucio Da Silva JHR 21 1
Ian Rogers DuBose JHR 23 1
0 Craig Christopher Victor II JHR 27 1
30 William Javonta Brown JHR 25 1
Aleksa Srdic JHR 20 1
Jozef Zlocha GBA Sojky Pelhřimov 18 1
Rihards Porietis GBA Sojky Pelhřimov 19 1
Chimobi Ahinze Ikegwuruka GBA Sojky Pelhřimov 19 1
Ian Granja Bernad GBA Sojky Pelhřimov 19 1
2 Torin Damon Dorn jr JHR 26 1
Jakub Wiktor Coulibaly GBA Sojky Pelhřimov 19 1
Jorge Sánchez-Ramos Pereda GBA Sojky Pelhřimov 19 1
Filip Peter Rákai GBA Sojky Pelhřimov 21 1
Nikita Shevchenko GBA Sojky Pelhřimov 19 1
Bogdan Kiselovs GBA Sojky Pelhřimov 19 1
Wilkenson Valentino Dave Isnord JHR 22 1
Radim Novák BK Opava B 18 1
Daniel Střílka USK Praha B 17 1
Tomáš Folta BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 1
Ota Beneš BK Opava B 19 1
Mikuláš Kramosil USK Praha B 17 1
Pavel Matěj Procházka USK Praha B 19 1
Šimon Valenta BK Opava B 19 1
Pavel Dohnal BCM Orli Prostějov 18 1
Kryštof Navrátil BCM Orli Prostějov 18 1
Petr Mondschein USK Praha B 18 1
Daniel Myšák BK Opava B 19 1
Jakub Nečas BASKET Brno U23 18 1
18 Tomáš Polánek Sokol Písek 18 1
Jakub Macek STRABAG Zlín 19 1
Petr Navrátil STRABAG Zlín 19 1
Miroslav Bella USK Praha B 19 1
6 Josef Pluhař BK VIVIDBOOKS Pardubice 18 1
77 Josef Svoboda Sokol Písek 17 1
Adam Husták BASKET Brno U23 18 1
Roman Slovák BASKET Brno U23 19 1
33 Kevin Týml BC Nový Jičín 20 1
Jiří Majerik Slavoj Litoměřice 18 1
Oliver Kulenović USK Praha B 22 1
Michal Arleth BK Opava B 19 1
Jan Vosejpka BK Levharti Chomutov 18 1
Tom Sosna BK Opava B 18 1
Jakub Slavík BCM Orli Prostějov 18 1
Adam Kopřiva USK Praha B 19 1
Lukáš Hanzelka BC Nový Jičín 17 1
Tomáš Grunt GBA Sojky Pelhřimov 19 1
Arash Dušek BK Levharti Chomutov 26 1
Filip Morávek BK Levharti Chomutov 18 1
21 Adam Mikuláš BK VIVIDBOOKS Pardubice 18 1
Jakub Winter PLZ 19 1
Martin Kheil GBA Sojky Pelhřimov 19 1
Martin Studnický Basketbal Polabí 18 1
David Látal USK Praha B 17 1
11 Matěj Rotrekl SNAK A 18 1
Matěj Danko BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 1
Šimon Svoboda BASKET Brno U23 18 1
Šimon Kořínek BA LYNX Liberec 18 1
Jindřich Fremr PLZ 19 1
Šimon Salaj BCM Orli Prostějov 19 1
Dominik Janoš BK Opava B 23 1
Stanislav Votroubek Basketbal Polabí 41 1
88 Štěpán Svoboda BC Nový Jičín 22 1
Jan Dvořáček Slavoj Litoměřice 29 1
35 Gianluca Prošek BC Nový Jičín 21 1
Marek Vyroubal USK Praha B 21 1
Jan Pastýřík BA LYNX Liberec 39 1
Robert Landa BK Levharti Chomutov 39 1
Daniel Panák BC Nový Jičín 27 1
Štěpán Borovka BA LYNX Liberec 22 1
Radek Pešík BA LYNX Liberec 23 1
Marek Slunečko Slavoj Litoměřice 33 1
Tomáš Stibor BA LYNX Liberec 24 1
4 Jan Kelar BC Nový Jičín 24 1
Jakub Nosek Basketbal Olomouc 21 1
Martin Vaňák STRABAG Zlín 35 1
Pavel Grunt Slavoj Litoměřice 27 1
Jakub Hojdar BA LYNX Liberec 33 1
Ondřej Maňák BC Vysočina 36 1
Michal Šotnar Slavoj Litoměřice 29 1
Jan Krutílek STRABAG Zlín 27 1
8 Petr Šlechta Sokol Písek 27 1
Marek Benda BC Vysočina 38 1
Marek Welsch BA LYNX Liberec 22 1
Josef Příhonský BA LYNX Liberec 28 1
Lukáš Bobek BK Levharti Chomutov 22 1
Johan Haiblík Slavoj Litoměřice 22 1
3 Lukáš Stegbauer JHR 26 1
David Nehoda STRABAG Zlín 30 1
9 Adam Choleva BC Nový Jičín 26 1
Jan Karlovský Slavoj Litoměřice 22 1
Martin David PLZ 25 1
Dominik Štěpán Basketbal Polabí 24 1
Václav Honomichl PLZ 30 1
Matěj Sůva PLZ 22 1
Jiří Bubák BC Vysočina 38 1
Jan Sedmík BC Vysočina 25 1
Dominik Plešingr BC Vysočina 22 1
Jan Strašák BASKET Brno U23 24 1
20 Jiří Štěpánek BC Nový Jičín 24 1
Jan Špaček SVI 33 1
Lukáš Bažant BK Levharti Chomutov 32 1
Vojtěch Zajíc Slavoj Litoměřice 21 1
Jakub Seifert BK Levharti Chomutov 23 1
Jakub Dokulil BC Vysočina 37 1
Jan Zeman PLZ 27 1
David Šírek BA LYNX Liberec 30 1
Petr Dokoupil BCM Orli Prostějov 34 1
Petr Knetl BC Vysočina 25 1
Jakub Knetl BC Vysočina 30 1
Pavel Číha BC Vysočina 30 1
Martin Klouda Slavoj Litoměřice 23 1
Jakub Zbroj Slavoj Litoměřice 28 1
Jiří Kejmar BA LYNX Liberec 30 1
5 Luboš Mikolášek Sokol Písek 23 1
Adrian Melski BC Vysočina 29 1
Jaroslav Lejsek PLZ 32 1
24 Lukáš Linhart JHR 29 1
Martin Novák SVI 29 1
David Šteffel Slavoj Litoměřice 37 1
Marek Teimer BA LYNX Liberec 29 1
15 Václav Bujnoch BC Nový Jičín 28 1
Jan Čech Sokol Písek 34 1
David Zamrzla BA LYNX Liberec 26 1
Šimon Ježek Slavoj Litoměřice 32 1
Jan Hartman BK Levharti Chomutov 30 1
Vojtěch Novák GBA Sojky Pelhřimov 25 1
Adam Žampach Slavoj Litoměřice 32 1
Jakub Tůma Basketbal Polabí 23 1
Adam Hřib STRABAG Zlín 24 1
Adam Haiblík BA LYNX Liberec 25 1
17 Martin Hrabovský BC Nový Jičín 22 1
Lukáš Kantůrek BC Vysočina 24 1
Martin Nábělek STRABAG Zlín 24 1
Jan Hlobil SVI 25 1
Jan Obešlo BA LYNX Liberec 26 1
Alessandro Petric SVI 24 1
Jiří Szita Basketbal Polabí 25 1
Vladimír Dolanský BK Levharti Chomutov 25 1
Michal Mejstřík BA LYNX Liberec 27 1
12 Jan Leczo BC Nový Jičín 26 1
Jan Kadlčík STRABAG Zlín 25 1
6 Tomáš Havlík BC Nový Jičín 23 1
39 Jan Voráč SNAK A 22 1
Erik Klepač BCM Orli Prostějov 21 1
Vojtěch Vejvar Basketbal Polabí 22 1
Filip Kábrt Basketbal Polabí 19 1
Matěj Dáňa BC Vysočina 18 1
Ondřej Novotný BC Vysočina 20 1
28 Tomáš Tkadlec BK VIVIDBOOKS Pardubice 23 1
Radek Valenta BK Levharti Chomutov 19 1
Adam Klepač Basketbal Olomouc 21 1
Martin Hošek BA LYNX Liberec 21 1
Květoslav Nábělek BCM Orli Prostějov 20 1
18 Zdeněk Jakubu BC Nový Jičín 24 1
Lukáš Karlíček PLZ 22 1
Tomáš Bím BA LYNX Liberec 27 1
Daniel Kölbl GBA Sojky Pelhřimov 19 1
Daniel Plášil GBA Sojky Pelhřimov 20 1
Ondřej Plášil GBA Sojky Pelhřimov 18 1
František Rylich Basketbal Polabí 20 1
27 Michal Svojanovský BK VIVIDBOOKS Pardubice 21 1
Martin Kolář Basketbal Polabí 24 1
Petr Lazecký BK Opava B 20 1
René Klapetek BK Opava B 20 1
Dominik Žák Basketbal Olomouc 21 1
Jakub Müller GBA Sojky Pelhřimov 19 1
Lukáš Olbort BASKET Brno U23 18 1
Alexandr Michal BASKET Brno U23 19 1
Lukáš Rozsypal PLZ 20 1
Adam Šiška BCM Orli Prostějov 20 1
Dominik Gebauer BK Opava B 21 1
6 Štěpán Pavelek SNAK A 20 1
Vladimír Kořínek BA LYNX Liberec 20 1
Ondřej Týn BK Opava B 20 1
Jakub Skalička PLZ 22 1
39 Vojtěch Kalný BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 1
Adam Srník Basketbal Olomouc 20 1
34 Tadeáš Vlček BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 1
Petr Křivánek BASKET Brno U23 19 1
91 Jan Mička SNAK A 20 1
Matěj Michalčík BCM Orli Prostějov 22 1
21 Adam Robenek SNAK A 22 1
Kryštof Kavan BK Opava B 20 1
Pavel Slezák SVI 37 1
Radek Jurka SVI 26 1
10 Vojtěch Sýkora Sokol Písek 20 1
Tomáš Vošlajer STRABAG Zlín 31 1
Lukáš Mareš Basketbal Polabí 22 1
Michal Honzák BA LYNX Liberec 28 1
24 Dominik Lukáč SNAK A 21 1
Rostislav Jirák PLZ 22 1
Jakub Houška BK Levharti Chomutov 40 1
Matyáš Janů BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 1
Jakub Jokl SVI 26 1
Filip Sertič PLZ 20 1
Ondřej Výcha BA LYNX Liberec 23 1
František Váňa Basketbal Polabí 24 1
34 Matouš Brůna SNAK A 21 1
Daniel Szarowski STRABAG Zlín 22 1
Vojtěch Loyka Basketbal Olomouc 23 1
13 Matěj Burda BK VIVIDBOOKS Pardubice 21 1
Luboš Stria BK Levharti Chomutov 41 1
2 Jan Stehlík SNAK A 36 1
Luboš Kovář Basketbal Polabí 21 1
Mikuláš Pavlík BK Opava B 21 1
36 Jan Rolenc BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 1
Tomáš Merta Basketbal Polabí 21 1
Lukáš Kosík Basketbal Polabí 20 1
Lukáš Vacek Basketbal Polabí 21 1
Tomáš Jansa SVI 20 1
Adam Štiak STRABAG Zlín 19 1
Ondřej Švec USK Praha B 19 1
Filip Novotný GBA Sojky Pelhřimov 22 1
Jaroslav Kubín BC Vysočina 22 1
Lukáš Jokl SVI 23 1
Jakub Stodůlka Basketbal Olomouc 26 1
Jan Jiřiček BK Levharti Chomutov 32 1
Jakub Slavík BK Opava B 23 1
13 David Jakel SNAK A 23 1
7 Lukáš Bukovjan BC Nový Jičín 24 1
11 Milan Špičák Sokol Písek 32 1
Robert Bzonek GBA Sojky Pelhřimov 23 1
Jan Neuwirth BC Vysočina 20 1
Illya Sydorov JHR 26 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3.
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře