1. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina VÝCHOD 1. kolo 91
Basketbal Olomouc
BASKET Brno U23
18. 9. 2022
11:30
SH Gymnázia Olomouc Michal Scholze
Lukáš Hartig
Zdeněk Latík 56
81
7
22
27
45
39
61
Review
skupina VÝCHOD 1. kolo 92
BC Nový Jičín
STRABAG Zlín
18. 9. 2022
16:00
SH Krytý bazén Ondřej Zatloukal
Michal Kubiš
Oldřich Sládek
97
75
24
15
48
39
76
58
Review
skupina VÝCHOD 1. kolo 93
BC Vysočina
BK VIVIDBOOKS Pardubice
18. 9. 2022
16:30
Hala SMJ Jihlava Vlastimil Kurz
Štěpán Pokorný
Pavel Hlaváček 63
84
0
0
27
39
48
66
Review
skupina VÝCHOD 1. kolo 94
Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
18. 9. 2022
18:00
Hala Sportovního Gymnázia Lukáš Kapaňa
Robin Petrák
Renáta Kašparová 64
65
17
19
36
30
52
52
Review
skupina VÝCHOD 1. kolo 95
BK Opava B
Tuři Svitavy
16. 9. 2022
19:30
Víceúčelová hala Opava Kamil Karafiát
Filip Dombrovský
Jakub Kmošek 67
75
16
23
34
47
48
56
Review
skupina VÝCHOD 2. kolo 96
BASKET Brno U23
Tuři Svitavy
25. 9. 2022
18:00
SH Morenda Petr Hruša
Michal Kult
Petr Reichl 65
85
22
15
37
43
57
59
Review
skupina VÝCHOD 2. kolo 99
STRABAG Zlín
BC Vysočina
23. 9. 2022
18:00
Městská SH Zelené Michal Kubiš
Michal Škaroupka
Jiří Süss
81
55
17
15
43
27
68
41
Review
skupina VÝCHOD 2. kolo 97
BCM Orli Prostějov
BK Opava B
23. 9. 2022
19:00
Sportcentrum DDM 1 Tomáš Holubek
Jiří Fanta
Zdeněk Latík 57
76
19
21
35
35
46
56
Review
skupina VÝCHOD 2. kolo 100
Basketbal Olomouc
BC Nový Jičín
23. 9. 2022
19:00
SH Gymnázia Olomouc Jan Hecl
Jakub Kremser
Antonín Kapl 79
93
26
28
40
61
62
74
Review
skupina VÝCHOD 2. kolo 98
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Snakes Ostrava
23. 9. 2022
20:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Ivo Melichárek
Dominik Výborný
Miroslav Macela
80
75
20
22
45
41
63
61
Review
skupina VÝCHOD 3. kolo 102
BC Vysočina
Basketbal Olomouc
2. 10. 2022
15:30
Hala SMJ Jihlava Lukáš Hartig
Martin Svoboda
Petr Reichl 52
88
10
16
20
46
34
64
Review
skupina VÝCHOD 3. kolo 103
Snakes Ostrava
STRABAG Zlín
2. 10. 2022
17:00
Hala Sportovního Gymnázia Jan Hecl
Václav Sýkora
Oldřich Sládek 88
97
16
25
36
55
57
72
Review
skupina VÝCHOD 3. kolo 105
Tuři Svitavy
BCM Orli Prostějov
2. 10. 2022
17:00
SH Na Střelnici Michal Kubiš
Jan Kovář
Pavel Večeřa
120
49
30
11
58
26
86
38
Review
skupina VÝCHOD 3. kolo 101
BC Nový Jičín
BASKET Brno U23
30. 9. 2022
19:00
SH Krytý bazén Robin Petrák
Jonáš Kavan
Jakub Kmošek
100
56
22
15
50
26
68
42
Review
skupina VÝCHOD 3. kolo 104
BK Opava B
BK VIVIDBOOKS Pardubice
30. 9. 2022
19:30
Víceúčelová hala Opava Ondřej Zatloukal
Pavel Nehoda
Renáta Kašparová
67
60
18
8
33
19
54
28
Review
skupina VÝCHOD 4. kolo 108
STRABAG Zlín
BK Opava B
7. 10. 2022
18:00
Městská SH Zelené Filip Dombrovský
Michal Kult
Jiří Süss
92
83
26
22
52
32
70
62
Review
skupina VÝCHOD 4. kolo 109
Basketbal Olomouc
Snakes Ostrava
7. 10. 2022
19:00
SH Gymnázia Olomouc Michal Komprs
Michal Škaroupka
Renáta Kašparová
84
80
17
25
43
45
63
58
Review
skupina VÝCHOD 4. kolo 110
BC Nový Jičín
BC Vysočina
7. 10. 2022
19:00
SH Krytý bazén Tomáš Holubek
Václav Sýkora
Antonín Kapl
96
60
27
8
49
26
69
46
Review
skupina VÝCHOD 4. kolo 106
BASKET Brno U23
BCM Orli Prostějov
7. 10. 2022
19:30
SH Morenda Jiří Jedlička
Natálie Karabínová
Petr Reichl
69
65
14
19
35
36
49
52
Review
skupina VÝCHOD 4. kolo 107
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Tuři Svitavy
7. 10. 2022
20:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Lukáš Kapaňa
Jakub Kremser
Pavel Hlaváček 71
98
20
19
36
50
59
80
Review
skupina VÝCHOD 5. kolo 111
BC Vysočina
BASKET Brno U23
16. 10. 2022
17:00
Hala SMJ Jihlava Petr Znamínko
Michal Kocián
Petr Vávra 58
97
11
29
25
60
40
79
Review
skupina VÝCHOD 5. kolo 112
Snakes Ostrava
BC Nový Jičín
16. 10. 2022
17:00
Hala Sportovního Gymnázia Pavel Nehoda
Jiří Fanta
Zdeněk Latík 86
89
23
21
51
45
61
65
Review
skupina VÝCHOD 5. kolo 114
Tuři Svitavy
STRABAG Zlín
16. 10. 2022
17:00
SH Na Střelnici Michaela Scholzová
Michal Kult
Petr Reichl
75
47
17
16
37
28
60
39
Review
skupina VÝCHOD 5. kolo 115
BCM Orli Prostějov
BK VIVIDBOOKS Pardubice
14. 10. 2022
19:00
Sportcentrum DDM 1 Filip Dombrovský
Petr Mynarčík
Zdeněk Valoušek
72
69
18
18
34
39
61
60
Review
skupina VÝCHOD 5. kolo 113
BK Opava B
Basketbal Olomouc
14. 10. 2022
19:30
Víceúčelová hala Opava Jan Hecl
Václav Sýkora
Renáta Kašparová
83
72
22
21
41
40
55
56
Review
skupina VÝCHOD 6. kolo 120
BC Vysočina
Snakes Ostrava
23. 10. 2022
15:30
Hala SMJ Jihlava Veronika Vávrová
Daniel Čížek
Jiří Süss 71
89
17
38
33
60
57
79
Review
skupina VÝCHOD 6. kolo 116
BASKET Brno U23
BK VIVIDBOOKS Pardubice
23. 10. 2022
16:00
SH Morenda Michal Komprs
Jan Kovář
Petr Reichl
74
64
18
9
40
28
55
44
Review
skupina VÝCHOD 6. kolo 117
STRABAG Zlín
BCM Orli Prostějov
21. 10. 2022
18:00
Městská SH Zelené Tomáš Holubek
Natálie Karabínová
Zdeněk Latík
81
72
12
14
39
29
56
48
Review
skupina VÝCHOD 6. kolo 118
Basketbal Olomouc
Tuři Svitavy
21. 10. 2022
19:00
SH Gymnázia Olomouc Kamil Karafiát
Jiří Fanta
Oldřich Sládek 47
89
12
21
20
42
40
67
Review
skupina VÝCHOD 6. kolo 119
BC Nový Jičín
BK Opava B
21. 10. 2022
19:00
SH Krytý bazén Lukáš Kapaňa
Michal Kubiš
Renáta Kašparová
106
82
24
30
48
47
73
64
Review
skupina VÝCHOD 7. kolo 121
Snakes Ostrava
BASKET Brno U23
30. 10. 2022
17:00
Hala Sportovního Gymnázia Jan Hecl
Tomáš Holubek
Jakub Kmošek 77
85
25
27
36
52
57
66
Review
skupina VÝCHOD 7. kolo 123
Tuři Svitavy
BC Nový Jičín
30. 10. 2022
17:00
SH Na Střelnici Filip Dombrovský
Michal Škaroupka
Petr Reichl
114
64
26
17
53
43
81
52
Review
skupina VÝCHOD 7. kolo 124
BCM Orli Prostějov
Basketbal Olomouc
28. 10. 2022
19:00
Sportcentrum DDM 1 Pavel Nehoda
Martin Veis
Pavel Večeřa 71
78
21
22
37
31
56
58
Review
skupina VÝCHOD 7. kolo 125
BK VIVIDBOOKS Pardubice
STRABAG Zlín
25. 10. 2022
19:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Petr Znamínko
Martin Svoboda
Pavel Hlaváček 64
72
13
17
27
30
42
44
Review
skupina VÝCHOD 7. kolo 122
BK Opava B
BC Vysočina
28. 10. 2022
19:30
Víceúčelová hala Opava Robin Petrák
Marek Vaníček
Zdeněk Valoušek
95
42
19
4
44
14
73
35
Review
skupina VÝCHOD 8. kolo 128
BC Nový Jičín
BCM Orli Prostějov
6. 11. 2022
16:00
SH Krytý bazén Kamil Karafiát
Michal Kult
Zdeněk Valoušek
20
0
*
Review
skupina VÝCHOD 8. kolo 129
BC Vysočina
Tuři Svitavy
6. 11. 2022
17:30
Hala SMJ Jihlava Michaela Scholzová
Natálie Karabínová
Zdeněk Latík 57
87
16
19
33
44
49
64
Review
skupina VÝCHOD 8. kolo 126
BASKET Brno U23
STRABAG Zlín
6. 11. 2022
18:00
SH Morenda Jakub Kremser
Jan Renc
Petr Reichl
84
62
27
18
45
31
59
46
Review
skupina VÝCHOD 8. kolo 130
Snakes Ostrava
BK Opava B
6. 11. 2022
18:00
Hala Sportovního Gymnázia Pavel Nehoda
Václav Sýkora
Renáta Kašparová 82
88
19
22
35
38
55
66
Review
skupina VÝCHOD 8. kolo 127
Basketbal Olomouc
BK VIVIDBOOKS Pardubice
4. 11. 2022
19:00
SH Gymnázia Olomouc Ivor Matějek
René Klapetek
Oldřich Sládek
87
48
24
11
48
24
65
35
Review
skupina VÝCHOD 9. kolo 132
Tuři Svitavy
Snakes Ostrava
13. 11. 2022
17:00
SH Na Střelnici Michal Scholze
Dominik Barták
Petr Kapounek
88
47
22
5
43
20
71
32
Review
skupina VÝCHOD 9. kolo 135
STRABAG Zlín
Basketbal Olomouc
11. 11. 2022
18:00
Městská SH Zelené Michal Komprs
Martin Veis
Petr Reichl 90
97
19
27
54
42
69
68
Review
skupina VÝCHOD 9. kolo 133
BCM Orli Prostějov
BC Vysočina
11. 11. 2022
19:00
Sportcentrum DDM 1 Michal Kubiš
Jan Kovář
Jiří Süss
73
54
19
12
38
23
63
38
Review
skupina VÝCHOD 9. kolo 131
BK Opava B
BASKET Brno U23
11. 11. 2022
19:30
Víceúčelová hala Opava Jan Hecl
Jiří Fanta
Oldřich Sládek
90
78
9
15
36
43
68
56
Review
skupina VÝCHOD 9. kolo 134
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BC Nový Jičín
11. 11. 2022
20:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Štěpán Pokorný
Pavel Hendrich
Jakub Kmošek 83
111
23
24
42
51
57
81
Review
skupina VÝCHOD 10. kolo 140
Tuři Svitavy
BK Opava B
20. 11. 2022
17:00
SH Na Střelnici Robin Petrák
Michal Kult
Pavel Večeřa
110
52
30
14
53
26
87
38
Review
skupina VÝCHOD 10. kolo 137
STRABAG Zlín
BC Nový Jičín
18. 11. 2022
18:00
Městská SH Zelené Jan Renc
Michal Škaroupka
Zdeněk Latík
87
75
26
17
42
42
71
59
Review
skupina VÝCHOD 10. kolo 136
BASKET Brno U23
Basketbal Olomouc
20. 11. 2022
18:45
SH Morenda Ivor Matějek
Maxmilian Zavřel
Petr Kapounek
77
68
21
17
43
33
56
50
Review
skupina VÝCHOD 10. kolo 139
BCM Orli Prostějov
Snakes Ostrava
18. 11. 2022
19:00
Sportcentrum DDM 1 Filip Dombrovský
Natálie Karabínová
Oldřich Sládek
87
56
25
15
52
23
70
40
Review
skupina VÝCHOD 10. kolo 138
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BC Vysočina
18. 11. 2022
20:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Lukáš Hartig
Dennis Billík
Pavel Hlaváček
78
56
24
7
36
31
59
47
Review
skupina VÝCHOD 11. kolo 143
Snakes Ostrava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina VÝCHOD 11. kolo 144
BC Vysočina
STRABAG Zlín
27. 11. 2022
15:30
Hala SMJ Jihlava Petr Nejezchleb
Marek Vaníček
Petr Kapounek 69
93
20
18
37
39
56
69
Review
skupina VÝCHOD 11. kolo 141
Tuři Svitavy
BASKET Brno U23
27. 11. 2022
17:00
SH Na Střelnici Štěpán Pokorný
Michaela Scholzová
Oldřich Sládek
80
72
23
22
44
36
66
51
Review
skupina VÝCHOD 11. kolo 145
BC Nový Jičín
Basketbal Olomouc
25. 11. 2022
19:00
SH Krytý bazén Jakub Kremser
Jonáš Kavan
Jakub Kmošek
79
78
16
24
29
41
54
54
Review
skupina VÝCHOD 11. kolo 142
BK Opava B
BCM Orli Prostějov
25. 11. 2022
19:30
Víceúčelová hala Opava Lukáš Kapaňa
Václav Sýkora
Zdeněk Valoušek
62
61
16
8
33
32
48
48
Review
skupina VÝCHOD 12. kolo 146
BASKET Brno U23
BC Nový Jičín
4. 12. 2022
18:00
SH Morenda Vlastimil Kurz
Petr Mynarčík
Petr Kapounek
101
86
18
14
43
41
70
64
Review
skupina VÝCHOD 12. kolo 150
BCM Orli Prostějov
Tuři Svitavy
2. 12. 2022
18:00
Sportcentrum DDM 1 Michal Komprs
Pavel Nehoda
Jiří Süss 48
89
15
26
19
47
37
64
Review
skupina VÝCHOD 12. kolo 148
STRABAG Zlín
Snakes Ostrava
2. 12. 2022
18:30
Městská SH Zelené Jan Hecl
Jiří Fanta
Zdeněk Latík
93
83
22
28
50
45
76
65
Review
skupina VÝCHOD 12. kolo 147
Basketbal Olomouc
BC Vysočina
2. 12. 2022
19:00
SH Gymnázia Olomouc Tomáš Holubek
Ondřej Rusz
Renáta Kašparová 60
70
7
17
32
36
46
61
Review
skupina VÝCHOD 12. kolo 149
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Opava B
2. 12. 2022
20:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Musil
Pavel Šenk
Pavel Hlaváček
78
67
11
17
35
38
54
51
Review
skupina VÝCHOD 13. kolo 152
Tuři Svitavy
BK VIVIDBOOKS Pardubice
11. 12. 2022
17:00
SH Na Střelnici Michal Škaroupka
Martin Veis
Oldřich Sládek
Preview
skupina VÝCHOD 13. kolo 154
Snakes Ostrava
Basketbal Olomouc
11. 12. 2022
17:00
Hala Sportovního Gymnázia Robin Petrák
René Klapetek
Jakub Kmošek
Preview
skupina VÝCHOD 13. kolo 151
BCM Orli Prostějov
BASKET Brno U23
9. 12. 2022
19:00
Sportcentrum DDM 1 Jakub Kremser
Václav Sýkora
Zdeněk Latík
Preview
skupina VÝCHOD 13. kolo 155
BC Vysočina
BC Nový Jičín
9. 12. 2022
19:00
Hala SMJ Jihlava Kamil Karafiát
Maxmilian Zavřel
Petr Kapounek
Preview
skupina VÝCHOD 13. kolo 153
BK Opava B
STRABAG Zlín
9. 12. 2022
19:30
Víceúčelová hala Opava Filip Dombrovský
Petr Mynarčík
Zdeněk Valoušek
Preview
skupina VÝCHOD 14. kolo 159
STRABAG Zlín
Tuři Svitavy
16. 12. 2022
-
Městská SH Zelené Petr Reichl
Preview
skupina VÝCHOD 14. kolo 160
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BCM Orli Prostějov
16. 12. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Miroslav Macela
Preview
skupina VÝCHOD 14. kolo 157
BC Nový Jičín
Snakes Ostrava
16. 12. 2022
19:00
SH Krytý bazén Jakub Kmošek
Preview
skupina VÝCHOD 14. kolo 158
Basketbal Olomouc
BK Opava B
16. 12. 2022
19:00
SH Gymnázia Olomouc Jiří Süss
Preview
skupina VÝCHOD 14. kolo 156
BASKET Brno U23
BC Vysočina
16. 12. 2022
19:30
SH Morenda Zdeněk Latík
Preview
skupina VÝCHOD 15. kolo 161
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BASKET Brno U23
6. 1. 2023
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina VÝCHOD 15. kolo 163
Tuři Svitavy
Basketbal Olomouc
8. 1. 2023
17:00
SH Na Střelnici
Preview
skupina VÝCHOD 15. kolo 165
Snakes Ostrava
BC Vysočina
8. 1. 2023
17:00
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina VÝCHOD 15. kolo 162
BCM Orli Prostějov
STRABAG Zlín
6. 1. 2023
19:00
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina VÝCHOD 15. kolo 164
BK Opava B
BC Nový Jičín
6. 1. 2023
19:30
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina VÝCHOD 16. kolo 170
STRABAG Zlín
BK VIVIDBOOKS Pardubice
13. 1. 2023
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina VÝCHOD 16. kolo 167
BC Vysočina
BK Opava B
15. 1. 2023
15:30
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina VÝCHOD 16. kolo 166
BASKET Brno U23
Snakes Ostrava
15. 1. 2023
16:00
SH Morenda
Preview
skupina VÝCHOD 16. kolo 168
BC Nový Jičín
Tuři Svitavy
13. 1. 2023
19:00
SH Krytý bazén
Preview
skupina VÝCHOD 16. kolo 169
Basketbal Olomouc
BCM Orli Prostějov
13. 1. 2023
19:00
SH Gymnázia Olomouc
Preview
skupina VÝCHOD 17. kolo 171
STRABAG Zlín
BASKET Brno U23
20. 1. 2023
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina VÝCHOD 17. kolo 172
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Basketbal Olomouc
20. 1. 2023
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina VÝCHOD 17. kolo 174
Tuři Svitavy
BC Vysočina
22. 1. 2023
17:00
SH Na Střelnici
Preview
skupina VÝCHOD 17. kolo 173
BCM Orli Prostějov
BC Nový Jičín
20. 1. 2023
19:00
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina VÝCHOD 17. kolo 175
BK Opava B
Snakes Ostrava
20. 1. 2023
19:30
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina VÝCHOD 18. kolo 178
BC Vysočina
BCM Orli Prostějov
29. 1. 2023
15:30
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina VÝCHOD 18. kolo 176
BASKET Brno U23
BK Opava B
29. 1. 2023
16:00
SH Morenda
Preview
skupina VÝCHOD 18. kolo 177
Snakes Ostrava
Tuři Svitavy
29. 1. 2023
17:00
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina VÝCHOD 18. kolo 179
BC Nový Jičín
BK VIVIDBOOKS Pardubice
27. 1. 2023
19:00
SH Krytý bazén
Preview
skupina VÝCHOD 18. kolo 180
Basketbal Olomouc
STRABAG Zlín
27. 1. 2023
19:00
SH Gymnázia Olomouc
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Pavel Slezák SVI 38 12 30.4 20.9 4.3/8.6 49.5 2.7/7.4 36.0 4.4/5.3 84.1 0.5 3.1 3.6 3.0 1.4 1.3 0.2 4.5 1.4 21.0
Martin Svoboda Sokol Písek 20 12 27.4 20.6 7.6/9.9 76.5 0.5/1.7 0.0* 3.9/7.2 54.7 3.1 4.4 7.5 2.6 1.3 1.7 0.1 5.6 1.6 27.8
Jan Karlovský Slavoj Litoměřice 23 10 26.7 21.6 7.4/11.3 65.5 0.7/1.9 0.0* 4.7/6.0 78.3 1.9 5.5 7.4 1.7 1.0 2.6 0.1 5.6 2.1 26.5
Tomáš Vošlajer STRABAG Zlín 32 12 37.1 17.8 5.3/8.3 64.0 1.1/2.6 41.9 3.8/5.2 74.2 3.7 11.3 15.0 2.9 1.3 2.8 0.1 5.3 2.6 31.6
David Nehoda STRABAG Zlín 31 12 29.5 17.5 5.1/8.6 59.2 0.9/3.6 25.6 4.6/6.7 68.8 1.1 2.3 3.4 1.7 3.2 2.4 0.1 4.8 2.9 16.9
David Žikla BK Levharti Chomutov 24 11 32.0 18.0 5.9/11.2 52.8 0.8/3.1 26.5 3.7/4.6 80.4 2.6 6.2 8.8 2.3 1.5 2.9 0.1 4.6 2.5 21.7
Jan Stehlík SNAK A 36 11 32.1 17.7 3.1/6.8 45.3 2.5/6.8 37.3 3.9/4.7 82.7 0.7 3.5 4.3 1.5 1.1 2.0 0.1 3.7 3.1 14.8
Petr Šlechta Sokol Písek 27 12 27.3 16.2 2.5/4.8 51.7 3.2/7.8 40.9 1.7/1.9 0.0* 1.4 3.5 4.9 2.8 2.1 2.1 0.1 2.5 1.5 17.8
Karel Aušprunk PLZ 28 12 26.9 15.8 5.4/9.3 58.6 0.6/2.2 26.9 3.2/4.0 79.2 2.8 4.3 7.2 2.5 1.4 1.9 0.1 3.9 1.3 21.8
Gianluca Prošek BC Nový Jičín 22 11 27.5 16.5 6.2/10.1 61.3 0.6/1.7 0.0* 2.3/3.2 71.4 1.9 4.3 6.2 2.0 1.1 1.7 0.1 3.2 3.5 18.4
Šimon Svoboda BASKET Brno U23 18 11 27.0 16.5 4.0/6.7 59.5 1.6/4.9 33.3 3.5/4.8 73.6 0.7 3.6 4.4 1.1 1.0 2.1 0.0 5.5 2.4 17.1
Dávid Novák Basketbal Polabí 19 9 29.6 18.7 5.7/9.3 60.7 1.1/3.4 32.3 4.0/6.2 64.3 1.2 6.3 7.6 4.7 2.7 4.1 0.1 5.7 1.9 25.8
Dalibor Fait Sokol Písek 28 11 25.8 14.7 2.7/4.6 58.8 2.4/6.1 38.8 2.2/2.5 85.7 1.7 4.5 6.3 2.2 1.3 1.3 0.2 2.1 2.4 18.5
Vojtěch Sýkora Sokol Písek 21 12 28.1 13.3 4.3/5.8 72.9 0.9/3.4 26.8 2.0/3.3 60.0 4.1 6.3 10.3 7.8 3.1 2.4 0.3 3.4 1.9 28.2
Jakub Rytíř BCM Orli Prostějov 19 10 33.5 15.8 3.8/7.8 48.7 1.6/5.6 28.6 3.4/4.5 75.6 1.6 5.5 7.1 2.4 2.3 4.1 0.1 4.6 3.2 15.9
Martin Kolář Basketbal Polabí 24 11 31.3 13.6 3.6/8.3 44.0 1.8/6.0 30.3 0.9/1.6 0.0* 1.2 7.6 8.8 3.5 2.2 2.3 0.1 2.3 2.6 16.5
3 Lukáš Stegbauer JHR 27 12 27.8 12.3 2.8/4.1 67.3 2.0/6.3 32.0 0.8/0.9 0.0* 1.5 3.8 5.3 2.4 1.8 1.2 0.2 1.1 1.3 14.9
Viktor Lukic-Gavric GBA Sojky Pelhřimov 17 11 25.8 13.3 3.6/7.0 51.9 1.2/5.8 20.3 2.5/3.0 81.8 0.9 2.4 3.3 1.7 2.1 4.3 0.0 3.4 2.0 9.2
Vladimír Kořínek BA LYNX Liberec 20 12 26.3 11.8 2.7/6.4 41.6 1.6/3.9 40.4 1.7/3.0 55.6 1.1 3.5 4.6 3.0 2.0 2.8 0.1 3.8 3.3 11.6
Ondřej Maňák BC Vysočina 36 11 26.7 12.7 3.6/7.1 51.3 1.3/3.5 36.8 1.6/2.6 62.1 0.6 1.5 2.2 1.3 1.4 3.5 0.0 3.1 2.5 8.1
Jakub Nosek Basketbal Olomouc 21 12 29.4 11.4 2.4/5.2 46.8 1.5/5.3 28.6 2.1/2.7 78.1 0.8 1.8 2.6 1.7 1.2 2.2 0.1 2.6 2.3 7.8
Filip Staniszewski SP Basket 20 12 27.2 11.3 2.1/5.0 41.7 1.7/5.8 29.0 2.2/3.1 70.3 1.3 3.4 4.8 2.2 1.0 2.0 0.1 2.8 1.2 11.0
Martin David PLZ 25 11 25.3 12.4 2.9/5.7 50.8 1.6/4.4 37.5 1.6/2.1 78.3 0.3 4.0 4.3 2.5 0.8 1.2 0.2 2.2 2.1 12.9
Nestor Boyko BK Levharti Chomutov 23 10 31.4 13.4 2.6/5.7 45.6 2.2/7.7 28.6 1.6/2.6 61.5 1.1 3.5 4.6 1.5 1.6 2.5 0.1 2.8 3.0 9.6
10 Rokas Jocys JHR 18 9 22.1 14.7 3.1/6.3 49.1 2.3/7.9 29.6 1.4/1.8 0.0* 1.6 2.4 4.0 2.2 1.7 1.8 0.1 2.3 2.1 12.2
Matouš Jurman SP Basket 19 12 19.8 10.8 1.9/3.0 63.9 1.9/4.8 40.4 1.3/2.0 62.5 0.5 1.3 1.8 1.7 1.2 1.9 0.1 1.8 1.5 9.2
Jan Voráč SNAK A 22 11 28.7 11.7 4.9/8.4 58.7 0.2/0.6 0.0* 1.4/2.4 57.7 1.9 5.9 7.8 0.8 0.6 2.1 0.0 2.5 2.4 14.3
David Jakel SNAK A 22 11 33.0 11.6 2.5/6.0 42.4 1.4/5.6 24.2 2.5/3.9 62.8 0.5 2.8 3.4 3.5 2.1 2.5 0.1 4.9 1.7 12.1
Jakub Jokl SVI 26 8 26.6 16.0 6.0/8.9 67.6 0.6/1.0 0.0* 2.1/3.3 65.4 2.9 6.0 8.9 1.1 0.9 2.0 0.1 3.4 3.3 21.9
Daniel Szarowski STRABAG Zlín 23 9 25.0 14.1 2.4/4.9 50.0 2.3/4.9 47.7 2.2/2.4 90.9 0.6 2.2 2.8 3.9 0.9 2.2 0.2 3.2 1.7 15.8
Johan Haiblík Slavoj Litoměřice 22 10 24.0 12.6 4.0/7.1 56.3 1.0/3.0 33.3 1.6/4.1 39.0 1.0 3.5 4.5 1.2 1.2 1.9 0.1 3.8 2.9 11.4
Tomáš Palas USK Praha B 18 9 26.2 13.9 3.4/8.3 41.3 1.9/6.7 28.3 1.3/2.0 66.7 2.0 3.9 5.9 1.0 1.6 2.2 0.1 2.8 2.3 10.2
Jakub Šurý Sokol Písek 20 12 20.8 10.3 3.1/5.2 59.7 1.0/3.2 31.6 1.1/1.7 0.0* 0.6 1.8 2.4 3.2 2.5 1.2 0.2 1.3 1.8 11.8
Tomáš Jansa SVI 20 10 26.1 12.3 3.2/6.2 51.6 0.7/2.8 25.0 3.8/4.8 79.2 0.9 2.0 2.9 4.9 3.0 1.5 0.3 4.2 1.7 18.1
Michal Šulc BASKET Brno U23 23 10 27.1 12.1 5.1/8.8 58.0 0.1/0.5 0.0* 1.6/2.6 61.5 3.5 4.8 8.3 0.7 0.4 1.3 0.1 1.8 2.0 15.3
Michal Šotnar Slavoj Litoměřice 30 12 28.0 10.0 0.9/2.2 42.3 2.3/6.9 33.7 1.2/1.6 0.0* 0.6 2.3 2.9 3.8 0.8 1.4 0.2 1.8 2.1 9.4
František Rylich Basketbal Polabí 20 7 29.1 17.0 4.7/10.6 44.6 2.1/6.4 33.3 1.1/2.4 47.1 1.3 3.4 4.7 3.0 2.3 2.3 0.2 2.6 1.9 14.4
Tomáš Dvořák BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 8 29.0 14.6 3.6/7.1 50.9 2.0/5.8 34.8 1.4/1.6 0.0* 0.8 3.3 4.0 3.1 1.8 2.6 0.1 2.8 2.6 13.8
Radek Janisch SNAK A 20 8 25.3 14.1 5.1/8.4 61.2 0.5/2.4 21.1 2.4/3.9 61.3 0.5 1.8 2.3 2.0 1.6 2.8 0.1 3.5 1.6 12.5
Kevin Týml BC Nový Jičín 20 8 25.5 14.0 3.3/5.8 56.5 1.8/3.9 45.2 2.3/2.8 81.8 1.0 4.0 5.0 4.4 2.0 1.4 0.4 3.5 2.9 19.5
Tomáš Havlík BC Nový Jičín 23 10 28.0 11.2 2.1/3.1 67.7 1.7/5.4 31.5 1.9/2.7 70.4 0.9 2.8 3.7 1.4 1.1 0.3 0.5 2.6 1.4 12.9
Dalibor Vlk USK Praha B 20 5 27.2 22.2 3.6/7.6 47.4 4.4/8.0 55.0 1.8/2.4 75.0 1.8 3.8 5.6 1.6 1.0 3.4 0.1 2.0 1.8 19.4
Lukáš Hřebík SP Basket 20 10 27.0 11.0 2.7/5.0 54.0 1.2/5.4 22.2 2.0/2.5 80.0 1.0 1.8 2.8 1.0 1.0 1.4 0.1 1.9 1.9 7.4
Jaroslav Lejsek PLZ 32 9 26.2 12.2 3.1/6.6 47.5 1.6/3.6 43.8 1.3/1.7 0.0* 1.0 5.1 6.1 1.9 0.2 1.4 0.1 1.7 1.2 13.8
Jan Hlobil SVI 25 10 25.5 10.8 4.7/7.6 61.8 0.1/0.5 0.0* 1.1/2.2 50.0 2.9 5.7 8.6 2.2 2.3 1.5 0.1 2.2 2.2 18.5
Tomáš Houzar BASKET Brno U23 20 12 22.7 9.0 1.6/3.8 41.3 1.7/4.4 37.7 0.8/1.5 0.0* 1.0 1.8 2.8 1.5 0.6 1.2 0.1 1.1 1.3 7.1
Martin Novák SVI 29 10 23.2 10.8 4.1/6.3 65.1 0.4/1.1 0.0* 1.4/2.2 63.6 1.3 3.6 4.9 2.0 0.3 1.2 0.2 2.0 1.9 13.3
Štěpán Pavelek SNAK A 20 11 26.5 9.7 3.2/5.6 56.5 0.4/2.0 18.2 2.3/3.5 65.8 1.2 4.3 5.5 1.0 1.4 1.5 0.1 2.9 2.4 11.5
Jakub Kotala Basketbal Olomouc 21 11 28.4 9.6 2.7/3.9 69.8 1.2/4.0 29.5 0.6/1.2 0.0* 1.1 3.8 4.9 2.4 1.6 1.9 0.1 1.2 1.7 11.5
Václav Honomichl PLZ 30 11 25.6 9.5 2.6/6.4 41.4 0.5/1.9 0.0* 2.8/5.0 56.4 0.6 3.2 3.8 2.0 1.2 1.5 0.1 4.8 1.7 10.6
Dominik Plešingr BC Vysočina 22 11 27.5 9.5 2.2/6.0 36.4 1.1/3.6 30.0 1.8/3.6 50.0 0.7 2.8 3.5 1.4 0.5 2.9 0.0 3.4 1.5 5.9
Matouš Kurečka BK Opava B 22 11 29.1 9.3 2.1/4.3 48.9 1.4/5.5 24.6 1.0/2.9 34.4 0.9 3.8 4.7 2.8 1.5 2.9 0.1 3.0 2.8 7.4
Pavel Číha BC Vysočina 30 11 31.5 8.6 2.8/7.3 38.8 0.0/0.2 0.0* 3.0/6.0 50.0 3.7 4.7 8.5 2.1 1.0 2.4 0.1 5.2 3.2 12.3
Pavel Grunt Slavoj Litoměřice 28 11 21.3 8.6 2.9/4.6 62.7 0.5/0.6 0.0* 1.5/2.0 72.7 2.0 2.2 4.2 1.2 0.6 1.3 0.1 1.6 2.1 10.5
Radim Havel BCM Orli Prostějov 22 10 28.5 9.3 3.6/7.1 50.7 0.0/0.2 0.0* 2.1/4.8 43.8 3.3 5.2 8.5 0.7 0.7 1.5 0.0 3.5 2.6 14.2
Kryštof Baťa SVI 22 12 21.4 7.6 2.9/5.4 53.8 0.2/0.5 0.0* 1.3/1.7 0.0* 3.2 4.1 7.3 1.3 0.8 0.4 0.3 1.8 2.6 12.9
24 Lukáš Linhart JHR 29 11 27.4 8.2 2.5/4.5 55.1 0.8/2.4 34.6 0.8/1.7 0.0* 2.2 4.0 6.2 1.8 1.2 1.3 0.1 1.8 3.2 10.6
Adam Srník Basketbal Olomouc 20 12 19.8 7.5 2.6/4.9 52.5 0.7/2.2 30.8 0.3/0.5 0.0* 0.8 1.6 2.3 1.1 0.6 1.1 0.1 1.1 0.8 6.8
Šimon Kurečka BK Opava B 25 12 24.0 7.3 1.8/2.5 73.3 0.8/2.6 32.3 1.1/1.8 0.0* 0.8 3.7 4.5 1.9 0.8 1.2 0.1 1.9 2.6 9.6
Rostislav Jirák PLZ 22 10 23.9 8.7 1.6/4.0 40.0 1.0/4.3 23.3 2.5/3.2 78.1 0.3 1.9 2.2 2.9 0.6 3.0 0.1 3.9 2.5 6.4
Jan Krutílek STRABAG Zlín 27 11 26.3 7.8 1.6/3.2 51.4 0.7/2.5 28.6 2.4/3.1 76.5 1.0 2.6 3.6 1.2 1.5 1.7 0.1 2.4 2.3 8.5
Petr Dokoupil BCM Orli Prostějov 34 8 25.6 10.5 3.0/6.3 48.0 1.1/5.0 22.5 1.1/2.1 52.9 0.5 2.9 3.4 1.3 2.3 0.9 0.2 2.0 1.8 8.6
Radek Jurka SVI 27 12 20.8 6.8 1.6/3.3 47.5 1.2/3.8 31.1 0.2/0.4 0.0* 1.0 2.4 3.4 1.0 0.8 1.2 0.1 0.6 1.6 5.4
Jan Sedmík BC Vysočina 25 9 37.2 9.0 1.3/4.4 30.0 1.6/5.9 26.4 1.7/2.4 68.2 0.8 4.4 5.2 2.9 1.9 2.7 0.1 2.8 1.2 9.7
Michal Jedovnický STRABAG Zlín 27 9 21.4 9.0 1.8/3.7 48.5 1.3/3.7 36.4 1.4/1.7 0.0* 0.8 2.2 3.0 0.8 0.9 1.3 0.1 1.7 2.4 7.2
Petr Křivánek BASKET Brno U23 19 6 26.7 13.3 3.3/6.5 51.3 2.0/5.3 37.5 0.7/1.2 0.0* 1.2 3.3 4.5 5.5 2.0 2.8 0.3 1.8 1.2 16.3
Josef Svoboda Sokol Písek 17 11 15.8 7.3 1.2/2.6 44.8 1.4/3.8 35.7 0.8/1.4 0.0* 1.0 1.9 2.9 1.7 0.9 1.1 0.1 0.9 1.9 6.3
Jakub Novák BK VIVIDBOOKS Pardubice 19 10 19.6 7.9 3.2/7.0 45.7 0.2/1.0 0.0* 0.9/1.6 0.0* 2.0 2.9 4.9 0.3 0.9 0.8 0.0 1.5 3.3 6.6
Daniel Olejník BA LYNX Liberec 19 11 24.3 7.2 2.5/5.8 43.8 0.5/2.6 17.2 0.7/1.3 0.0* 1.0 2.5 3.5 0.7 1.7 2.4 0.0 1.8 2.5 4.3
Filip Kábrt Basketbal Polabí 20 6 31.0 13.0 3.7/6.8 53.7 0.5/3.0 16.7 4.2/6.0 69.4 2.2 2.0 4.2 2.0 0.8 2.5 0.1 4.7 2.0 12.7
Jan Maděra Slavoj Litoměřice 23 10 27.9 7.7 1.4/3.7 37.8 1.1/3.5 31.4 1.6/2.1 76.2 1.3 4.1 5.4 2.3 1.0 2.0 0.1 2.3 1.9 9.8
Jonáš Písařík BK Levharti Chomutov 23 12 17.9 6.4 0.8/2.2 34.6 1.4/4.6 30.9 0.7/0.9 0.0* 0.6 1.5 2.1 1.4 0.4 0.8 0.1 1.2 2.5 3.3
Josef Příhonský BA LYNX Liberec 29 10 25.3 7.7 2.5/5.5 45.5 0.7/3.9 17.9 0.6/0.9 0.0* 0.6 3.3 3.9 1.9 1.5 1.4 0.1 1.9 1.9 7.2
Eugeniu Scripcaru Basketbal Olomouc 39 9 25.2 8.6 2.6/5.6 46.0 0.7/2.9 23.1 1.4/2.6 56.5 1.6 2.9 4.4 2.1 1.2 1.3 0.2 2.6 2.9 8.6
Vladimír Larry Vondra SVI 20 6 22.7 12.8 4.0/7.0 57.1 0.8/3.0 27.8 2.3/3.0 77.8 0.8 2.5 3.3 1.3 1.5 2.3 0.1 2.8 2.5 11.7
Matyáš Müller BCM Orli Prostějov 19 9 25.1 8.6 2.1/5.1 41.3 1.0/2.7 37.5 1.3/2.0 66.7 1.6 3.3 4.9 1.4 0.9 2.3 0.1 2.3 3.4 7.2
Jan Dvořáček Slavoj Litoměřice 30 10 33.3 7.5 2.1/5.7 36.8 0.6/2.5 24.0 1.5/2.4 62.5 0.8 2.4 3.2 3.3 1.2 2.7 0.1 2.8 2.5 6.4
Jan Zeman PLZ 27 10 23.1 7.4 3.4/5.8 58.6 0.0/0.3 0.0* 0.6/1.7 0.0* 2.1 6.0 8.1 1.9 1.1 1.4 0.1 2.0 1.8 14.3
Jan Malčík BCM Orli Prostějov 33 8 25.3 9.3 3.1/6.6 47.2 0.6/2.9 21.7 1.1/2.1 52.9 1.5 3.9 5.4 2.0 0.5 1.9 0.1 2.3 2.4 8.9
Zdeněk Jakubu BC Nový Jičín 25 10 23.8 7.3 1.5/3.0 50.0 1.1/2.6 42.3 1.0/1.3 0.0* 0.6 2.1 2.7 3.5 0.4 2.0 0.2 1.8 1.2 9.3
Ladislav Novák GBA Sojky Pelhřimov 18 11 22.2 6.5 2.1/4.5 46.0 0.2/0.6 0.0* 1.8/2.9 62.5 2.0 3.3 5.3 0.8 1.0 3.5 0.0 2.5 2.7 7.0
Jiří Šoula Basketbal Polabí 27 7 23.1 10.3 1.9/4.4 41.9 1.3/5.3 24.3 2.7/2.9 95.0 0.7 3.0 3.7 0.9 1.0 1.9 0.1 2.1 1.4 8.1
Tobiáš Mikula Basketbal Polabí 23 7 30.3 10.0 2.7/6.3 43.2 0.4/2.1 20.0 3.3/5.3 62.2 3.1 4.9 8.0 1.4 1.7 1.7 0.1 4.4 1.7 15.9
Adam Růžička SP Basket 18 10 25.6 7.0 1.4/2.7 51.9 1.0/2.8 35.7 1.2/1.6 0.0* 0.8 3.9 4.7 2.2 0.9 2.1 0.1 1.8 1.2 10.2
Mikuláš Kramosil USK Praha B 17 10 25.3 7.0 1.5/3.4 44.1 1.0/3.8 26.3 1.0/1.4 0.0* 0.8 3.8 4.6 2.3 0.5 2.4 0.1 1.9 1.2 7.9
Martin Mach PLZ 22 9 18.0 7.8 2.7/4.1 64.9 0.1/0.4 0.0* 2.1/3.0 70.4 2.0 3.2 5.2 1.3 1.0 1.1 0.1 2.1 1.8 12.6
Pavel Novák Basketbal Polabí 20 11 21.3 6.3 1.3/2.2 58.3 1.0/3.2 31.4 0.7/1.0 0.0* 1.1 3.5 4.5 0.5 0.3 0.6 0.1 0.8 2.4 6.5
Jan Šop SP Basket 26 9 22.8 7.7 1.8/3.2 55.2 1.1/6.1 18.2 0.8/1.1 0.0* 0.1 2.3 2.4 1.7 1.6 2.0 0.1 1.1 3.4 2.3
Tadeáš Regeti SP Basket 18 12 19.0 5.7 1.9/3.8 50.0 0.1/0.5 0.0* 1.6/2.0 79.2 1.8 2.7 4.4 1.3 0.6 1.3 0.1 2.3 1.5 8.8
Lukáš Bukovjan BC Nový Jičín 24 9 23.8 7.4 1.9/3.4 54.8 0.8/2.7 29.2 1.3/1.8 0.0* 0.4 1.6 2.0 5.0 1.3 2.4 0.2 3.0 1.9 10.6
Vojtěch Bednář SP Basket 21 12 18.7 5.5 2.3/4.6 49.1 0.1/0.8 0.0* 0.8/1.3 0.0* 3.2 1.2 4.3 1.0 0.5 1.5 0.1 1.7 1.7 6.5
Adam Mikuláš BK VIVIDBOOKS Pardubice 18 10 21.9 6.6 1.5/4.2 35.7 0.8/2.5 32.0 1.2/2.0 60.0 0.6 2.4 3.0 2.0 0.5 2.9 0.1 2.4 2.0 4.4
Jakub Hojdar BA LYNX Liberec 34 10 23.1 6.5 1.9/4.5 42.2 0.2/1.5 0.0* 2.1/2.7 77.8 1.4 2.5 3.9 1.1 1.1 2.1 0.1 2.6 3.0 5.7
David Látal USK Praha B 17 10 19.8 6.4 0.9/2.3 39.1 1.1/4.0 27.5 1.3/1.8 0.0* 1.0 0.6 1.6 1.7 0.4 2.1 0.1 2.0 2.3 2.9
Vladimír Dolanský BK Levharti Chomutov 25 9 27.1 7.0 1.7/4.8 34.9 0.9/3.6 25.0 1.0/1.7 0.0* 1.7 1.6 3.2 2.4 2.4 2.8 0.1 2.8 2.1 6.6
Jozef Zlocha GBA Sojky Pelhřimov 18 10 21.9 6.1 1.8/3.7 48.6 0.5/1.3 0.0* 1.0/1.4 0.0* 1.7 2.9 4.6 1.3 0.2 2.3 0.1 1.7 2.7 5.9
Petr Lazecký BK Opava B 20 11 23.0 5.5 1.1/1.8 0.0* 0.6/1.9 0.0* 1.5/2.5 59.3 0.7 2.4 3.1 1.2 0.5 1.2 0.1 1.8 2.2 6.2
Tomáš Bím BA LYNX Liberec 27 11 25.1 5.5 1.6/3.6 45.0 0.7/2.8 25.8 0.1/0.1 0.0* 0.8 2.0 2.8 1.0 0.1 1.7 0.1 0.2 1.8 2.3
Jan Kelar BC Nový Jičín 25 10 19.4 6.0 1.3/2.6 50.0 1.1/3.1 35.5 0.1/0.5 0.0* 0.5 1.2 1.7 1.0 0.5 1.0 0.1 0.6 1.2 4.0
Ondřej Kovář BK Levharti Chomutov 21 12 19.3 5.0 2.1/3.6 58.1 0.0 0.0* 0.8/1.3 0.0* 1.6 2.5 4.1 0.4 0.4 1.7 0.0 1.7 2.3 6.0
František Šeda BC Vysočina 19 9 26.3 6.7 2.9/6.9 41.9 0.0/0.1 0.0* 0.9/2.0 44.4 2.1 3.4 5.6 0.7 0.7 1.8 0.0 2.7 2.3 7.0
Toms Valters Linis GBA Sojky Pelhřimov 17 10 19.8 5.8 1.4/3.0 46.7 0.8/3.5 22.9 0.6/1.0 0.0* 0.7 1.2 1.9 0.5 0.7 1.7 0.0 1.7 1.2 3.3
Tomáš Merta Basketbal Polabí 21 10 23.0 5.7 2.0/4.5 44.4 0.3/1.4 0.0* 0.8/1.3 0.0* 1.7 2.0 3.7 1.7 1.1 1.3 0.1 1.8 3.1 5.6
Tadeáš Janík BC Nový Jičín 28 9 15.4 6.2 2.8/4.2 65.8 0.0/0.1 0.0* 0.7/2.0 33.3 1.1 2.1 3.2 0.7 0.7 1.1 0.1 1.6 2.2 6.6
Ondřej Kočvara GBA Sojky Pelhřimov 20 5 27.6 11.0 2.6/6.2 41.9 1.4/4.6 30.4 1.6/2.4 66.7 0.6 2.4 3.0 1.6 1.0 1.6 0.2 2.2 1.0 8.6
Jiří Svojanovský SVI 20 10 17.3 5.5 2.0/3.3 60.6 0.4/1.7 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.9 2.0 2.9 1.8 1.0 0.9 0.2 0.4 1.1 6.9
Matyáš Ježek USK Praha B 17 10 20.2 5.3 2.0/4.0 50.0 0.1/0.6 0.0* 1.0/1.5 0.0* 2.6 2.6 5.2 0.4 1.1 0.3 0.1 2.0 3.1 7.8
Luboš Mikolášek Sokol Písek 23 12 20.3 4.4 1.8/3.4 51.2 0.2/1.2 0.0* 0.4/0.7 0.0* 1.6 1.1 2.7 3.1 1.3 1.3 0.2 1.1 1.8 6.8
Norbert Martišek BK Levharti Chomutov 23 9 16.0 5.9 2.6/4.3 59.0 0.0/0.1 0.0* 0.8/1.3 0.0* 1.4 1.3 2.8 0.4 1.1 0.9 0.1 1.0 2.3 5.8
Jan Strašák BASKET Brno U23 24 6 23.3 8.7 2.5/3.8 65.2 1.0/4.0 25.0 0.7/1.5 0.0* 2.7 2.3 5.0 2.3 0.8 1.3 0.3 1.3 2.3 10.5
Matěj Šafařík USK Praha B 19 3 30.3 16.7 3.7/6.7 55.0 1.3/7.7 17.4 5.3/7.7 69.6 0.7 3.3 4.0 4.7 3.0 4.7 0.3 6.3 3.3 15.0
Daniel Tomek BC Nový Jičín 19 9 15.9 5.4 0.9/1.4 0.0* 1.1/2.7 41.7 0.3/0.4 0.0* 0.8 2.7 3.4 0.9 0.4 0.8 0.1 0.7 1.4 6.7
Pavel Englický Sokol Písek 39 11 12.0 4.4 0.2/0.8 0.0* 1.2/4.0 29.5 0.5/0.5 0.0* 0.3 1.7 2.0 1.4 0.4 0.6 0.2 0.5 1.5 3.5
Matouš Pelikán SP Basket 21 7 22.1 6.7 2.0/5.6 35.9 0.6/2.7 21.1 1.0/1.4 0.0* 0.7 3.7 4.4 2.3 1.3 2.6 0.1 1.6 3.1 4.6
Jakub Lepka SNAK A 24 8 21.4 5.9 2.6/4.3 61.8 0.1/0.4 0.0* 0.3/0.9 0.0* 1.3 1.6 2.9 0.8 0.3 1.0 0.1 1.0 2.5 4.8
Nikita Korotchenko BASKET Brno U23 17 9 14.0 5.2 0.7/2.2 30.0 1.1/2.7 41.7 0.6/0.8 0.0* 0.6 2.1 2.7 0.2 0.2 0.6 0.0 0.6 1.2 4.3
Matěj Burda BK VIVIDBOOKS Pardubice 21 2 36.0 23.0 3.5/6.0 58.3 3.5/8.0 43.8 5.5/8.0 68.8 0.5 4.5 5.0 6.5 2.5 3.0 1.1 6.5 1.5 30.0
11 Tomáš Valentíny JHR 17 8 14.5 5.8 2.1/2.6 81.0 0.4/1.8 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.5 1.4 1.9 0.9 0.4 0.9 0.1 0.6 0.6 6.4
Filip Suchomel BK VIVIDBOOKS Pardubice 18 8 17.6 5.8 0.6/1.6 0.0* 1.4/4.6 29.7 0.4/0.4 0.0* 0.1 1.1 1.3 1.1 0.1 0.8 0.2 0.8 1.4 2.6
Tomáš Grunt GBA Sojky Pelhřimov 19 10 21.5 4.5 1.1/2.7 40.7 0.6/2.6 23.1 0.5/1.2 0.0* 1.0 2.4 3.4 0.9 1.2 2.9 0.0 1.5 3.3 1.4
Filip Štěpán BC Vysočina 20 10 14.6 4.5 0.6/2.4 25.0 1.0/3.6 27.8 0.3/0.4 0.0* 0.1 0.7 0.8 0.2 0.5 2.0 0.0 0.6 0.8 -0.7
Vojtěch Nádeníček STRABAG Zlín 19 7 14.7 6.4 1.7/3.1 54.5 0.7/2.9 25.0 0.9/0.9 0.0* 0.1 0.9 1.0 0.4 0.4 1.1 0.1 1.6 2.1 3.0
Radovan Mrázek BK VIVIDBOOKS Pardubice 18 8 20.8 5.6 1.3/3.9 32.3 0.8/2.9 26.1 0.9/1.1 0.0* 0.3 2.4 2.6 1.8 1.3 1.9 0.1 1.8 1.8 4.5
Tomáš Stibor BA LYNX Liberec 24 10 21.8 4.5 0.7/2.6 26.9 0.6/2.5 24.0 1.3/1.9 0.0* 0.2 1.3 1.5 0.5 1.3 1.3 0.0 1.4 1.5 2.0
Radek Farský BK Opava B 23 2 36.0 22.0 4.5/8.0 56.3 3.0/10.5 28.6 4.0/4.5 88.9 2.0 5.5 7.5 3.5 1.5 2.5 0.7 5.0 3.5 22.0
Martin Švabík GBA Sojky Pelhřimov 17 11 14.9 4.0 0.8/1.3 0.0* 0.6/2.1 30.4 0.5/1.0 0.0* 0.7 1.0 1.7 0.4 0.9 1.3 0.0 0.8 1.5 2.6
Jakub Knetl BC Vysočina 30 11 20.5 3.9 1.0/2.5 39.3 0.5/1.8 0.0* 0.5/1.5 0.0* 0.5 1.2 1.6 0.7 0.6 0.8 0.1 1.4 2.0 1.6
9 Jordan Oupoh JHR 17 10 10.8 4.3 1.2/1.5 0.0* 0.2/0.7 0.0* 1.3/1.6 0.0* 0.5 1.8 2.3 1.7 0.8 1.1 0.2 1.3 1.9 6.4
Tomáš Novák BK VIVIDBOOKS Pardubice 19 9 20.6 4.7 2.2/4.1 54.1 0.0/0.1 0.0* 0.2/0.7 0.0* 2.3 3.9 6.2 0.6 0.7 1.2 0.1 1.1 2.8 7.3
Vojtěch Blačinský SNAK A 20 11 17.0 3.8 0.5/1.4 0.0* 0.7/1.9 0.0* 0.5/0.8 0.0* 0.4 1.1 1.5 0.5 0.6 0.9 0.0 0.7 0.7 3.2
Eduard Myšák BK Opava B 17 7 24.1 5.9 1.4/3.6 40.0 0.7/2.1 33.3 0.9/1.1 0.0* 1.3 2.1 3.4 2.9 1.7 2.0 0.2 2.1 2.1 8.0
Lukáš Jokl SVI 23 7 21.3 5.7 1.7/3.6 48.0 0.6/2.9 20.0 0.6/1.3 0.0* 1.1 3.1 4.3 2.0 1.4 0.9 0.3 1.0 2.1 6.6
Marek Půlpán BASKET Brno U23 18 9 21.7 4.3 1.1/3.4 32.3 0.3/1.3 0.0* 1.1/1.7 0.0* 0.3 1.0 1.3 2.9 0.6 2.1 0.2 2.2 2.7 2.7
Matouš Brunner USK Praha B 18 8 18.8 4.9 1.5/3.8 40.0 0.6/2.3 27.8 0.0/0.0 0.0* 0.9 2.1 3.0 0.5 0.9 1.6 0.0 0.9 2.4 2.3
Štěpán Svoboda BC Nový Jičín 22 2 25.5 19.5 1.0/3.5 28.6 4.5/9.0 50.0 4.0/4.0 100.0 1.0 2.0 3.0 2.5 0.0 1.0 1.3 2.0 1.0 18.0
Ondřej Plášil GBA Sojky Pelhřimov 18 9 15.6 4.3 1.8/3.8 47.1 0.1/0.4 0.0* 0.4/1.1 0.0* 1.2 1.2 2.4 1.3 0.8 2.1 0.1 1.6 0.8 4.6
Arash Dušek BK Levharti Chomutov 26 4 25.0 9.8 3.0/6.5 46.2 0.5/2.0 25.0 2.3/4.5 50.0 0.8 4.3 5.0 2.8 2.3 3.0 0.2 4.3 2.3 11.8
Alessandro Petric SVI 24 7 27.3 5.4 1.4/2.9 50.0 0.7/1.7 0.0* 0.4/0.9 0.0* 0.4 2.3 2.7 5.1 2.1 3.0 0.2 1.9 2.1 9.3
Pavel Benák GBA Sojky Pelhřimov 19 7 17.4 5.3 2.1/4.6 46.9 0.0/0.4 0.0* 1.0/4.0 25.0 0.9 3.4 4.3 1.1 1.0 2.3 0.1 2.7 2.9 3.7
Jan Gabriel Slavoj Litoměřice 20 12 12.5 3.0 0.1/0.3 0.0* 0.8/1.9 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.1 0.3 0.4 0.5 0.3 0.5 0.1 0.5 0.8 2.1
Ondřej Výcha BA LYNX Liberec 23 9 15.8 3.9 1.2/3.9 31.4 0.0/0.3 0.0* 1.4/1.8 0.0* 2.3 1.3 3.7 1.6 0.7 2.4 0.1 1.3 1.6 3.9
Lukáš Vrťátko SP Basket 23 10 15.9 3.5 0.2/1.2 0.0* 0.9/4.0 22.5 0.4/0.9 0.0* 0.6 1.3 1.9 1.2 0.3 1.1 0.1 1.7 1.1 1.9
Daniel Bačík BC Vysočina 18 8 14.3 4.3 1.1/2.4 47.4 0.5/1.4 0.0* 0.5/0.8 0.0* 0.4 1.1 1.5 1.0 0.1 1.8 0.1 0.8 0.9 2.6
Artur Wojnarowský SNAK A 22 11 17.1 3.1 1.0/2.9 34.4 0.3/1.8 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.4 2.2 2.5 0.1 0.7 0.7 0.0 0.5 1.5 1.4
Tomáš Folta BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 7 18.1 4.9 1.9/2.9 65.0 0.3/1.6 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.9 1.4 2.3 0.9 1.4 0.7 0.2 0.4 1.4 5.6
Witold Wojciech Czerenkiewicz GBA Sojky Pelhřimov 17 10 13.4 3.4 1.5/2.4 62.5 0.0/0.7 0.0* 0.4/0.9 0.0* 1.2 1.1 2.3 0.4 0.5 2.0 0.0 1.1 1.0 2.6
Jakub Dokulil BC Vysočina 37 11 15.2 3.0 1.0/1.6 0.0* 0.0/0.4 0.0* 1.0/1.7 0.0* 0.4 1.8 2.2 0.8 0.5 1.2 0.1 1.7 3.2 2.3
Jakub Winter PLZ 19 10 16.3 3.3 0.3/1.1 0.0* 0.8/2.2 36.4 0.3/0.7 0.0* 0.2 0.6 0.8 0.6 0.4 1.3 0.0 0.9 1.8 0.3
Ondřej Komárek BCM Orli Prostějov 18 6 17.5 5.3 2.0/4.0 50.0 0.2/1.2 0.0* 0.8/1.3 0.0* 1.2 1.7 2.8 0.7 0.3 0.7 0.2 1.0 1.5 4.5
Jan Rigat I Fulcara GBA Sojky Pelhřimov 18 9 16.7 3.4 0.4/1.6 0.0* 0.7/2.2 30.0 0.6/1.2 0.0* 0.3 0.9 1.2 0.9 1.2 3.2 0.0 1.7 1.9 0.1
2 Renars Sondors JHR 17 9 9.4 3.4 0.7/1.2 0.0* 0.6/1.3 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.3 0.8 1.1 0.2 0.2 0.0 0.0 0.4 0.4 3.7
Milan Špičák Sokol Písek 32 12 12.8 2.5 1.1/2.2 50.0 0.0/0.6 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.8 0.7 1.4 0.9 0.7 0.4 0.2 0.4 1.6 2.0
Marek Teimer BA LYNX Liberec 29 12 13.1 2.5 0.7/1.7 0.0* 0.3/0.9 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.5 0.3 0.8 0.3 0.3 1.1 0.0 0.6 1.8 -0.3
Jiří Hlava BK Levharti Chomutov 20 8 14.3 3.8 0.8/2.4 31.6 0.6/2.1 29.4 0.4/0.5 0.0* 0.4 1.4 1.8 1.0 0.1 2.1 0.1 0.6 1.9 0.1
Tomáš Ferdan BC Vysočina 26 9 13.2 3.3 1.6/2.8 56.0 0.0/0.1 0.0* 0.2/0.3 0.0* 1.8 1.2 3.0 0.3 0.2 0.6 0.1 0.3 1.0 4.3
Petr Martikán BK Opava B 24 10 21.8 3.0 0.6/1.5 0.0* 0.3/1.7 0.0* 0.9/1.4 0.0* 0.7 2.5 3.2 1.5 0.8 0.6 0.3 1.5 2.4 4.2
Patrick Samoura USK Praha B 22 2 23.0 14.5 3.0/5.0 60.0 2.0/4.5 44.4 2.5/3.5 71.4 0.5 6.5 7.0 3.5 3.5 2.0 0.9 2.0 2.5 21.0
Martin Studnický Basketbal Polabí 18 7 16.3 4.0 1.3/2.7 47.4 0.1/0.3 0.0* 1.0/1.7 0.0* 1.6 2.6 4.1 0.9 0.7 1.9 0.1 1.4 1.6 5.9
Jiří Kejmar BA LYNX Liberec 30 5 15.8 5.6 1.4/3.6 38.9 0.2/0.8 0.0* 2.2/2.6 84.6 1.2 1.6 2.8 0.2 0.2 1.0 0.0 1.8 1.6 5.0
Štěpán Vlček BK VIVIDBOOKS Pardubice 18 8 13.9 3.5 1.3/2.1 58.8 0.1/0.4 0.0* 0.6/1.0 0.0* 0.6 1.5 2.1 0.5 0.6 1.1 0.1 0.8 1.8 3.3
Filip Novotný BA LYNX Liberec 23 2 26.5 13.5 1.0/4.0 25.0 3.0/4.0 75.0 2.5/2.5 100.0 0.5 2.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0 1.5 2.0 12.0
Filip Sertič PLZ 20 3 13.7 9.0 2.0/2.7 75.0 1.3/2.3 57.1 1.0/1.0 0.0* 0.7 1.7 2.3 0.3 0.7 1.3 0.1 0.7 0.3 9.7
Joanis Koulisianis BASKET Brno U23 17 8 13.3 3.3 0.9/2.0 43.8 0.5/1.3 0.0* 0.0/0.5 0.0* 1.0 1.4 2.4 0.9 0.1 0.9 0.1 0.4 0.6 3.8
Lukáš Bobek BK Levharti Chomutov 22 8 20.5 3.3 0.9/2.1 41.2 0.4/1.6 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.0 1.5 1.5 2.6 0.9 2.3 0.1 1.0 2.5 1.8
Jakub Schneider BCM Orli Prostějov 20 10 13.5 2.6 0.9/1.7 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.2/0.9 0.0* 0.4 1.2 1.6 0.2 0.4 0.9 0.0 0.6 1.9 0.7
Maximus Odim Mkpa GBA Sojky Pelhřimov 18 10 15.4 2.6 1.0/1.5 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.3/0.6 0.0* 1.0 1.6 2.6 0.6 0.7 1.4 0.0 0.7 0.9 3.9
Matěj Sůva PLZ 22 11 14.2 2.3 0.2/0.7 0.0* 0.6/2.4 26.9 0.0/0.0 0.0* 0.1 0.9 1.0 0.9 0.3 1.2 0.1 0.4 1.5 -0.2
Alexandr Michal BASKET Brno U23 19 9 17.8 2.8 0.6/2.3 23.8 0.3/1.1 0.0* 0.7/1.1 0.0* 0.1 1.1 1.2 1.2 0.6 0.7 0.2 1.1 1.2 2.1
Vojtěch Zajíc Slavoj Litoměřice 21 12 11.4 2.1 0.3/0.8 0.0* 0.3/1.1 0.0* 0.4/0.7 0.0* 0.4 1.1 1.5 1.3 0.5 0.3 0.3 0.5 0.8 3.3
Lukáš Charvát SP Basket 19 11 8.1 2.3 0.5/1.5 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.6/1.1 0.0* 0.5 1.2 1.7 0.5 0.4 0.5 0.1 0.5 0.3 2.7
Martin Hofman BA LYNX Liberec 19 10 14.9 2.4 0.7/1.8 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.2 1.1 1.3 0.9 0.6 1.9 0.0 0.8 1.6 0.6
Šimon Jelínek BK VIVIDBOOKS Pardubice 18 6 15.7 4.0 0.5/1.0 0.0* 0.8/4.0 20.8 0.5/0.7 0.0* 0.2 1.7 1.8 0.5 0.3 1.0 0.1 0.5 1.2 1.2
Jakub Seifert BK Levharti Chomutov 23 8 17.6 3.0 1.3/3.5 35.7 0.0/1.4 0.0* 0.5/1.5 0.0* 1.3 2.4 3.6 1.6 0.5 1.8 0.1 2.0 1.9 2.5
Cortesao Joao Eduardo USK Praha B 20 4 21.0 6.0 1.8/3.0 58.3 0.8/3.5 21.4 0.3/0.5 0.0* 0.8 2.5 3.3 0.8 0.8 1.8 0.1 0.3 1.8 3.3
Lukáš Jenčík BCM Orli Prostějov 24 11 23.3 2.2 0.9/3.0 30.3 0.1/1.5 0.0* 0.1/0.2 0.0* 1.1 1.5 2.6 1.5 1.5 1.5 0.1 0.6 2.9 0.5
Jakub Slavík BCM Orli Prostějov 18 7 11.3 3.3 1.3/2.4 52.9 0.1/1.4 0.0* 0.3/1.1 0.0* 0.7 0.0 0.7 1.0 0.6 1.1 0.1 1.1 2.0 0.3
František Fuxa USK Praha B 22 6 23.0 3.8 1.3/3.3 40.0 0.0/0.2 0.0* 1.2/2.3 50.0 2.8 3.5 6.3 2.2 0.3 1.2 0.3 1.7 2.7 8.3
Jaroslav Ruta SP Basket 21 6 14.3 3.7 1.3/3.8 34.8 0.0/0.5 0.0* 1.0/2.8 35.3 2.2 2.2 4.3 1.2 0.7 2.7 0.1 2.7 2.8 2.2
Leopold Dobíšek STRABAG Zlín 21 10 8.1 2.2 1.0/1.6 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.7 1.4 2.1 0.1 0.2 0.5 0.0 0.5 0.7 3.2
Ondřej Švec USK Praha B 19 2 23.0 11.0 2.0/3.5 57.1 1.5/3.5 42.9 2.5/4.5 55.6 0.5 2.0 2.5 6.0 2.0 0.5 6.0 5.0 0.5 20.0
Peter Kováčik Basketbal Polabí 17 5 11.4 4.2 0.8/1.8 0.0* 0.8/1.2 0.0* 0.2/0.8 0.0* 0.2 1.4 1.6 1.4 0.8 1.2 0.2 1.0 0.8 5.0
Adam Policar BC Vysočina 17 4 16.5 5.0 2.5/4.8 52.6 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.3 3.3 4.5 0.3 0.8 0.5 0.1 1.0 3.0 5.3
Jakub Ouředník Basketbal Polabí 18 4 13.8 5.0 1.5/3.0 50.0 0.3/1.3 0.0* 1.3/1.8 0.0* 1.0 1.0 2.0 0.5 0.3 0.8 0.2 1.0 1.3 4.0
Petr Šťovíček SP Basket 18 7 17.7 2.9 0.7/2.3 31.3 0.4/2.3 18.8 0.1/0.3 0.0* 0.4 4.0 4.4 1.4 0.1 1.3 0.2 0.6 0.9 4.1
Danylo Safiulin Basketbal Olomouc 20 12 10.3 1.6 0.2/0.3 0.0* 0.4/1.2 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.5 0.8 0.1 0.0 0.3 0.0 0.1 1.0 0.4
Adam Kopřiva USK Praha B 19 7 12.9 2.7 1.1/1.9 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.0/0.4 0.0* 0.9 1.0 1.9 0.3 0.3 0.4 0.1 0.6 1.1 2.9
Martin Fišera Basketbal Polabí 19 11 11.2 1.7 0.4/1.1 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.5/0.5 0.0* 0.6 1.2 1.8 0.3 0.2 0.5 0.0 0.5 1.9 1.4
Jakub Slavík BK Opava B 23 1 33.0 18.0 3.0/8.0 37.5 3.0/6.0 50.0 3.0/4.0 75.0 2.0 3.0 5.0 5.0 3.0 7.0 0.7 2.0 1.0 16.0
Tomáš Olbort Basketbal Olomouc 18 7 14.9 2.4 0.9/2.0 42.9 0.1/0.7 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.7 0.9 1.6 0.3 1.0 1.3 0.0 1.0 1.4 1.7
Kamil Vavrečka BK Opava B 18 5 7.2 3.4 0.4/0.6 0.0* 0.8/2.6 30.8 0.2/0.4 0.0* 0.4 0.4 0.8 0.0 0.2 0.2 0.0 0.0 0.8 1.2
Matěj Rychtecký BASKET Brno U23 18 4 18.3 4.3 1.3/4.0 31.3 0.5/2.3 22.2 0.3/1.5 0.0* 0.5 3.3 3.8 1.8 1.3 2.0 0.2 1.8 2.0 3.3
Václav Bujnoch BC Nový Jičín 29 3 18.7 5.7 1.0/2.0 50.0 1.0/2.0 50.0 0.7/0.7 0.0* 3.0 4.7 7.7 0.7 0.7 1.0 0.2 0.7 1.0 11.3
Michael Froněk PLZ 28 11 13.3 1.5 0.7/1.4 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.5 0.9 1.4 0.7 0.7 0.7 0.1 0.5 2.4 0.9
Adam Kolář USK Praha B 17 9 8.8 1.9 0.7/1.8 0.0* 0.1/1.0 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.2 0.9 1.1 0.6 0.6 0.9 0.1 0.4 0.9 0.6
Matouš Brůna SNAK A 21 4 21.0 4.0 1.3/2.0 62.5 0.3/1.3 0.0* 0.8/1.0 0.0* 0.8 2.5 3.3 1.0 0.5 0.8 0.3 1.3 2.0 5.3
Vojtěch Klein USK Praha B 17 8 11.3 2.0 0.0/0.9 0.0* 0.5/1.4 0.0* 0.5/0.8 0.0* 0.6 0.9 1.5 0.3 0.0 0.6 0.1 0.6 0.8 1.0
Josef Janů BK Levharti Chomutov 19 5 7.6 3.2 0.8/1.2 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.4 0.4 0.8 0.2 0.4 0.2 0.2 0.4 0.0 3.6
Richard Barac SP Basket 21 5 18.8 3.2 1.4/3.6 38.9 0.0/1.4 0.0* 0.4/1.2 0.0* 0.0 4.2 4.2 2.0 1.2 2.4 0.2 2.4 1.6 4.6
Matěj Wiesner Slavoj Litoměřice 20 10 7.7 1.5 0.3/0.5 0.0* 0.3/1.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.4 0.3 0.7 0.6 0.2 0.2 0.3 0.1 0.9 0.7
Jakub Stodůlka Basketbal Olomouc 26 8 17.0 1.9 0.3/0.8 0.0* 0.4/1.8 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.0 2.3 2.3 2.8 0.5 1.9 0.2 1.1 1.9 2.6
Martin Skalička Basketbal Olomouc 26 7 9.7 2.1 0.9/1.9 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.7 1.0 1.7 0.3 0.3 0.7 0.1 0.6 1.6 1.6
Jindřich Fremr PLZ 19 9 5.8 1.7 0.6/0.7 0.0* 0.1/1.0 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.2 0.3 0.6 0.2 0.4 0.2 0.1 0.2 0.6 1.2
Josef Pluhař BK VIVIDBOOKS Pardubice 18 7 17.6 2.1 0.3/1.0 0.0* 0.4/1.1 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.1 0.6 0.7 1.4 0.9 1.0 0.2 1.6 0.6 3.4
Daniel Kačer BA LYNX Liberec 23 8 6.8 1.8 0.8/1.0 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.3/1.1 0.0* 0.6 0.5 1.1 0.0 0.1 0.8 0.0 1.1 0.1 2.0
Petr Procházka Sokol Písek 17 3 11.3 4.7 2.0/3.3 60.0 0.0 0.0* 0.7/1.0 0.0* 1.0 1.0 2.0 0.3 0.0 0.7 0.2 1.0 2.3 3.3
Jan Mondschein USK Praha B 15 3 15.3 4.7 1.0/4.3 23.1 0.3/1.7 0.0* 1.7/2.7 62.5 0.3 0.3 0.7 0.3 1.0 1.3 0.1 2.3 0.3 1.7
Jáchym Henzl BK Opava B 17 5 13.0 2.8 0.6/2.0 30.0 0.2/2.2 9.1 1.0/1.4 0.0* 0.2 1.6 1.8 1.0 0.4 0.8 0.3 1.8 2.0 1.2
Vojtěch Klička PLZ 18 8 11.0 1.6 0.6/1.1 0.0* 0.1/0.8 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.1 0.6 0.8 0.9 0.1 0.5 0.2 0.3 1.6 0.1
Petr Krupka Slavoj Litoměřice 19 10 6.9 1.3 0.4/1.3 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.1 0.7 0.8 0.2 0.2 0.8 0.0 0.4 0.8 0.3
Ondřej Novotný BC Vysočina 20 10 11.5 1.3 0.5/1.3 0.0* 0.1/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.6 0.8 0.5 0.5 1.0 0.1 0.4 0.5 0.3
Boris Vítkovič BASKET Brno U23 25 6 13.5 2.2 0.3/0.8 0.0* 0.3/2.5 13.3 0.5/0.5 0.0* 0.3 0.3 0.7 1.0 0.7 0.5 0.3 0.2 1.0 0.5
Illia Lishchyna BASKET Brno U23 17 7 7.9 1.9 0.4/1.0 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.1 0.4 0.6 0.4 0.3 0.9 0.1 0.3 0.6 1.0
Jakub Kojzar PLZ 18 4 11.5 3.3 1.3/3.0 41.7 0.3/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.8 3.3 5.0 1.0 0.3 1.0 0.3 0.3 2.8 4.0
Dominik Ihring BK Opava B 34 7 9.7 1.9 0.4/0.7 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.3 1.1 1.4 0.6 0.6 0.6 0.1 0.0 1.1 2.3
Leonardo Varsík BCM Orli Prostějov 17 9 6.4 1.4 0.2/1.1 0.0* 0.3/2.2 15.0 0.0/0.0 0.0* 0.1 0.6 0.7 0.4 0.1 0.9 0.1 0.3 0.8 -1.4
Michal Baselides PLZ 19 7 6.1 1.7 0.1/0.9 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.6/0.6 0.0* 0.0 0.6 0.6 0.1 0.3 0.1 0.1 0.1 0.6 1.0
Kryštof Kavan BK Opava B 20 1 35.0 12.0 2.0/11.0 18.2 1.0/3.0 33.3 5.0/8.0 62.5 1.0 12.0 13.0 3.0 4.0 7.0 0.4 10.0 3.0 18.0
Ondřej Chlupsa Slavoj Litoměřice 19 9 10.8 1.3 0.3/1.1 0.0* 0.2/1.4 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.4 1.1 1.6 1.1 0.1 1.2 0.1 0.3 1.2 0.1
Eliáš Hager SP Basket 17 9 7.0 1.2 0.2/0.7 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.1 0.9 1.0 0.4 0.2 1.0 0.0 0.6 0.9 0.7
Lukáš Pindroch BC Nový Jičín 30 8 10.4 1.4 0.6/1.3 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.9 1.4 2.3 0.3 0.3 0.8 0.0 0.5 1.5 1.5
Aidas Šatas GBA Sojky Pelhřimov 19 11 8.3 1.0 0.2/0.5 0.0* 0.1/1.1 0.0* 0.4/0.7 0.0* 0.4 1.3 1.6 0.2 0.2 0.5 0.0 0.5 1.1 0.4
Tomáš Macura SNAK A 17 4 12.5 2.8 1.3/2.0 62.5 0.0 0.0* 0.3/0.5 0.0* 1.0 3.8 4.8 0.0 0.0 1.0 0.0 0.5 1.5 4.5
Michal Bílek BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 2 17.0 5.5 1.5/3.0 50.0 0.5/1.5 0.0* 1.0/1.0 0.0* 0.5 1.5 2.0 1.0 0.0 0.5 1.0 0.0 0.0 5.5
Jonáš Musil BASKET Brno U23 20 1 28.0 11.0 1.0/2.0 50.0 3.0/5.0 60.0 0.0/1.0 0.0* 1.0 5.0 6.0 2.0 1.0 1.0 2.0 2.0 1.0 16.0
Ondřej Novák PLZ 17 5 10.4 2.0 0.4/1.0 0.0* 0.2/1.4 0.0* 0.6/1.2 0.0* 0.6 1.2 1.8 1.4 1.4 0.6 0.5 0.8 1.6 2.8
20 Benjamín Navrátil JHR 18 9 8.6 1.1 0.3/0.8 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.4 1.0 1.4 1.7 0.4 0.7 0.3 0.6 1.2 2.6
Adam Sabol BCM Orli Prostějov 17 10 8.2 1.0 0.2/0.9 0.0* 0.2/1.8 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0 0.8 0.8 0.3 0.1 1.0 0.0 0.6 0.5 -1.2
Jonáš Balija SVI 20 4 6.8 2.3 0.8/1.5 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.0/0.0