Daniel Střílka

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
USK Praha
Výška
197 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
219
Procento vítězství
52.1%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2015/16 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta B 14 - 1.9 0.8 0.0 0 0.0 0.4/0.9 41.7 - -
2015/16 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 16 - 6.8 3.3 0.0 0 0.0 0.3/1 25.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze BA Sparta 9 - 2.1 0.9 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta 9 - 9.3 4.6 0.0 0 0.0 0.2/0.7 33.3 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - F - 1. - 4. místo BA Sparta 12 - 7.9 3.8 0.0 0 0.0 0.4/1.5 27.8 - -
2016/17 starší minižáci U13 - F - 1. - 4. místo BA Sparta 12 - 2.2 0.9 0.0 0 0.0 0.3/1.9 17.4 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina A BA Sparta Praha 11 - 4.6 2.2 0.0 0 0.0 0.3/0.4 75.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Základní fáze BA Sparta 10 - 8.5 4.2 0.0 0 0.0 0.1/0.4 25.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 3 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - F1 - sk. 1.-5. místo BA Sparta 5 - 5.2 2 0.0 0 0.0 1.2/2.8 42.9 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina B BA Sparta 7 - 2.6 1.1 0.0 0 0.0 0.3/0.6 50.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina C BA Sparta Praha 12 - 11.8 5.7 0.0 0 0.0 0.4/1.2 35.7 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A BA Sparta 5 - 2.6 1.2 0.0 0 0.0 0.2/0.8 25.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 13 - 9.9 4.6 0.0 0 0.0 0.7/2.2 31.0 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina B BA Sparta 13 - 13.1 5.8 0.0 0.1 0.0 1.3/2.9 44.7 - -
2019/20 kadeti U17 - Základní fáze BA Sparta B 8 - 18.8 7.9 0.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. A BA Sparta 8 - 16.1 7.3 0.0 0.3 0.0 0.9/2.5 35.0 - -
2019/20 kadeti U17 - F2 BA Sparta B 2 - 10.5 3.5 0.0 1 0.0 0.5/1.5 33.3 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část USK 4 23.3 8.5 4 /6.3 64.0 0 0.0 0.5/1 50.0 1.5 10.0
2021/22 junioři U19 - skupina A USK 1 14.0 0.0 0 /2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 3.0 -4.0
2021/22 kadeti U17 - skupina A USK 12 20.5 5.8 2.5 /4.2 60.0 0 0.0 0.8/1.4 58.8 3.3 8.2
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A USK 8 23.4 3.3 1.5 /3.8 40.0 0 0.0 0.3/1 25.0 2.8 4.4
2021/22 junioři U19 - play-off USK 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - play-off USK 3 16.3 2.3 0.7 /2 33.3 0.3 100.0 0/0 0.0 3.0 1.7
2021/22 kadeti U17 - MČR USK 2 15.5 1.0 0.5 /1.5 33.3 0 0.0 0/1 0.0 4.0 -3.0
2022/23 muži - skupina ZÁPAD USK Praha B 4 16.3 0.0 0 /1.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.8 1.0
2022/23 junioři U19 - skupina A USK 14 13.4 1.7 0.8 /1.6 47.8 0 0.0 0.1/0.1 100.0 1.9 2.0
Průměr za kariéru 27.3 4.0 6.7 3.1 34.8 0.0 12.5 0.5/1.2 110.8 1.6 0.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 BK Loko Plzeň 2. 10. 2022
2B body 3 GBA Lions J. Hradec 5. 11. 2022
Obranné doskoky 3 Slavoj Litoměřice 7. 10. 2022
Útočné doskoky 3 Slavoj Litoměřice 16. 10. 2022
Doskoky celkem 4 BA Nymburk 17. 11. 2022
Body 6 GBA Lions J. Hradec 5. 11. 2022
Užitečnost 7 Sokol Písek 17. 9. 2022
Asistence 3 GBA Sojky Pelhřimov 16. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 BK Lions J. Hradec 24. 11. 2019 2019/20
2B body 13 BA Sparta B 10. 12. 2016 2016/17
3B body 2 BŠ Tygři Praha C 14. 11. 2019 2019/20
Obranné doskoky 6 BK Loko Plzeň 20. 9. 2020 2020/21
Útočné doskoky 8 Válečníci Děčín 21. 12. 2021 2021/22
Doskoky celkem 11 Válečníci Děčín 21. 12. 2021 2021/22
Body 27 BK Levharti Chomutov 8. 2. 2020 2019/20
Užitečnost 20 BK Loko Plzeň 20. 9. 2020 2020/21
Asistence 3 GBA Sojky Pelhřimov 16. 9. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
16. 9. 2022 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 16:59 0 0 0.0 0 0/0 0
17. 9. 2022 skupina A Sokol Písek 18:07 4 2 66.7 0 0/0 0
18. 9. 2022 skupina A GBA Lions J. Hradec 6:36 0 0 0.0 0 0/0 0
23. 9. 2022 skupina ZÁPAD SP Basket 14:32 0 0 0.0 0 0/0 0
28. 9. 2022 skupina A BA Nymburk 10:01 0 0 0.0 0 0/0 0
30. 9. 2022 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 14:18 0 0 0.0 0 0/0 0
1. 10. 2022 skupina A Tygři Praha 3:58 0 0 0.0 0 0/0 0
2. 10. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 10:00 4 1 100.0 0 2/2 100.0
7. 10. 2022 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 19:02 0 0 0.0 0 0/0 0
15. 10. 2022 skupina A Sokol pražský 14:19 2 1 100.0 0 0/0 0
16. 10. 2022 skupina A Slavoj Litoměřice 21:51 2 1 25.0 0 0/0 0
5. 11. 2022 skupina A GBA Lions J. Hradec 16:29 6 3 75.0 0 0/0 0
17. 11. 2022 skupina A BA Nymburk 21:18 0 0 0.0 0 0/0 0
19. 11. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 15:19 0 0 0.0 0 0/0 0
28. 11. 2022 skupina A Sokol pražský 13:04 0 0 0.0 0 0/0 0
30. 11. 2022 skupina A Tygři Praha 12:42 0 0 0.0 0 0/0 0
1. 12. 2022 skupina A Sokol Písek 9:49 2 1 50.0 0 0/0 0
3. 12. 2022 skupina A Slavoj Litoměřice 14:16 4 2 66.7 0 0/0 0
Celkem 18 252:40 24 11 39.3 2/2 100.0
Průměr 18 14:02 1.3 0.6 39.3 0.0 0.1/0.1 100.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
USK Praha 4 0:00 16.0 7.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.8
Sokol Kbely 5 0:00 8.8 4.2 0.0 0.0 0.0 0.4/1.0 40.0 2.0
Válečníci Děčín 4 0:00 9.8 4.8 0.0 0.0 0.0 0.3/2.0 12.5 1.5
TJ Sokol Kbely 2 0:00 19.0 7.0 0.0 0.5 0.0 3.5/5.0 70.0 2.5
TJ Sokol Kbely 4 0:00 9.3 4.5 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 1.0
BK Lions J. Hradec 2 0:00 18.5 8.0 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 2.5
BA Nymburk 2 0:00 16.5 7.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 2.5
Sokol Pražský 2 0:00 14.5 6.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.5 40.0 4.0
BK Klatovy 3 0:00 9.3 4.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 1.3
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 3.3
BK Levharti Chomutov 1 0:00 27.0 12.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BK Klatovy 4 0:00 6.8 3.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 0.5
Sokol Písek 3 25:45 7.3 3.3 62.5 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 2.7
Sokol Písek 2 0:00 11.0 4.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
Porg Basket 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
Synthesia Pardubice 4 0:00 5.3 2.5 0.0 0.0 0.0 0.3/0.8 33.3 3.0
Sokol Písek 3 0:00 6.7 3.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.3
TJ Sokol Kbely 3 0:00 6.3 2.7 0.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 1.0
BK Loko Plzeň 3 19:59 6.0 3.0 60.0 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 3.3
Sokol Pražský 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Sokol Kbely 4 0:00 4.3 1.5 0.0 0.0 0.0 1.3/2.5 50.0 0.8
Fenix Modřany 1 0:00 17.0 7.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol Pražský 6 0:00 2.7 1.2 0.0 0.0 0.0 0.3/2.0 16.7 0.7
Válečníci Děčín 2 16:16 8.0 3.5 58.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BA Sparta Praha 2 19:53 6.5 3.0 54.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
NH Ostrava 5 20:18 2.6 1.0 45.5 0.2 100.0 0.0/0.0 0.0 3.2
Sokol Vyšehrad 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
USK Praha 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 3.0
Medvědi Tábor 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Tygři Praha 2 17:56 6.0 2.5 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
PORG Basket 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
USK Praha 5 0:00 2.2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.2/1.4 14.3 -
TJ Sokol Dubeč 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 20:15 10.0 4.0 66.7 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BA Nymburk 2 25:13 4.5 2.0 36.4 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Válečníci Děčín 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BK Opava 2 27:10 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BK Lions J. Hradec 2 21:28 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Pražský 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Pražský 3 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
Slavoj Litoměřice 2 18:03 3.0 1.5 42.9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Písek 4 6:59 1.5 0.8 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
GBA Lions J. Hradec 2 11:32 3.0 1.5 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Kladno 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Sokol Pražský 1 24:58 5.0 1.0 20.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
BVK Holice 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.5
BK Loko Plzeň 2 12:39 2.0 0.5 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Sokol Kbely 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 2.0
Tygři Brno 3 14:26 1.0 0.3 12.5 0.0 0.0 0.3/2.0 16.7 3.0
Sokol pražský 2 13:41 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 23:23 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Sokol Dubeč 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Sokol Dubeč 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SP Basket 1 14:32 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Nymburk 2 15:39 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Basketbal Polabí 1 14:18 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 2 8:20 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jižní Supi 1 13:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 1 19:02 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 16:59 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0