Tomáš Kosík

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
BA Nymburk
Výška
196 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
252
Procento vítězství
55.2%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2012/13 mladší minižáci U12 - Soutěž ČBr 6 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - Soutěž ČBr U11 (mix) 20 - 0.7 0.3 0.0 0 0.0 0.1/0.1 50.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A ČBr U11 (mix) 9 - 0.9 0.4 0.0 0 0.0 0/0.2 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A (3 na 3) ČBr U11 (mix) 9 - 0.4 0.2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 9-11 ČBr U11 (mix) 2 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina 9-11 (3na3) ČBr U11 (mix) 2 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12 BK ČB U12 22 - 2.5 1.1 0.0 0 0.0 0.2/0.4 50.0 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX ČBr U11 (mix) 5 - 5.0 2.4 0.0 0 0.0 0.2/0.8 25.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B ČBr U13B 18 - 3.3 1.6 0.0 0 0.0 0.2/0.6 27.3 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Skupina o 4 - 6 místo ČBr U13B 7 - 8.3 3.9 0.0 0 0.0 0.6/1.1 50.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina D BA Nymburk 2 - 4.0 2 /2 100.0 0 0.0 0/0 0.0 2.0 2.0
2016/17 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B BANym U13B 28 - 10.5 4.9 0.0 0 0.0 0.7/1.9 36.5 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BA Nymburk 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina B BA Nymburk 3 3.3 0.7 0.3 /0.3 100.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BA Nymburk 2 8.5 0.0 0 /2.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -1.5
2017/18 žáci U15 - Skupina B BA Nymburk 4 - 0.5 0.3 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina D BA Nymburk 12 - 17.0 7.8 0.0 0.1 0.0 1.3/2.6 48.4 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BA Nymburk 14 - 9.3 3.9 0.0 0.1 0.0 1.1/1.9 61.5 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga BA Nymburk 13 - 3.5 0.7 0.0 0.6 0.0 0.2/0.3 75.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR skupina A BA Nymburk 3 - 12.7 6 0.0 0 0.0 0.7/1.3 50.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BA Nymburk 2 - 16.0 8 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina B BA Nymburk 14 - 14.9 5.7 0.0 0.7 0.0 1.3/2.1 62.1 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga BA Nymburk 16 - 11.4 4.8 0.0 0.3 0.0 1.1/2.3 45.9 - -
2018/19 žáci U15 - MČR skupina B BA Nymburk 3 31.3 17.7 5.3 48.5 2 31.6 1/2 50.0 4.0 15.0
2018/19 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo BA Nymburk 2 38.5 19.0 2.5 27.8 3.5 41.2 3.5/5.5 63.6 3.5 17.0
2019/20 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 4 10.5 1.5 0.5 /2 25.0 0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.8 0.8
2020/21 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 4 19.8 5.3 2.5 /5.3 47.6 0 0.0 0.3/0.5 50.0 2.5 4.3
2021/22 muži - SBLM skupina východ ČBr 10 - 10.0 1.9 0.0 1.9 0.0 0.5/1 50.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Nymburk 14 12.1 2.9 0.8 /2.2 35.5 0.4 18.5 0.2/0.9 25.0 0.9 2.4
2021/22 junioři U19 - nadstavba A BA Nymburk 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 25.2 1.9 6.5 2.6 38.4 0.2 9.1 0.5/1.0 92.0 1.3 0.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 BraB 21. 11. 2021
2B body 4 Bol 11. 12. 2021
3B body 3 Peč 25. 9. 2021
Obranné doskoky 5 Slavoj Litoměřice 18. 9. 2021
Útočné doskoky 2 Sokol Písek 5. 12. 2021
Doskoky celkem 6 Slavoj Litoměřice 18. 9. 2021
Body 16 BraB 21. 11. 2021
Užitečnost 10 BK Loko Plzeň 16. 10. 2021
Asistence 3 BK Loko Plzeň 16. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 Synthesia Pardubice 24. 2. 2018 2017/18
2B body 12 Sokol Vyšehrad 4. 11. 2017 2017/18
3B body 4 Snakes Ostrava 2. 5. 2019 2018/19
Obranné doskoky 7 Sokol Písek 20. 9. 2020 2020/21
Útočné doskoky 4 BK Loko Plzeň 19. 9. 2020 2020/21
Doskoky celkem 9 Sokol Písek 20. 9. 2020 2020/21
Body 29 Snakes Ostrava 2. 5. 2019 2018/19
Užitečnost 11 BK Loko Plzeň 19. 9. 2020 2020/21
Asistence 3 BK Loko Plzeň 16. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 8:18 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
19. 9. 2021 skupina A USK 15:43 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2021 SBLM skupina východ Peč 0:00 13 2 0.0 3 0.0 0/0 0
26. 9. 2021 SBLM skupina východ Bol 0:00 8 1 0.0 2 0.0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina A Sokol Písek 8:53 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 19:19 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
16. 10. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 12:20 5 1 50.0 1 50.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina A Sokol pražský 4:28 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2021 SBLM skupina východ BKSad 0:00 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
24. 10. 2021 SBLM skupina východ Kol 0:00 15 3 0.0 3 0.0 0/0 0
6. 11. 2021 skupina A Jižní Supi 13:34 4 2 66.7 0 0.0 0/0 0
7. 11. 2021 skupina A Jižní Supi 10:32 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
20. 11. 2021 skupina A USK 21:16 7 2 50.0 1 100.0 0/1 0.0
21. 11. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 16:25 8 2 33.3 1 33.3 1/2 50.0
21. 11. 2021 SBLM skupina východ BraB 0:00 16 2 0.0 3 0.0 3/6 50.0
27. 11. 2021 SBLM skupina východ BAPOD 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
28. 11. 2021 SBLM skupina východ Réma 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 12. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 11:33 5 1 50.0 1 25.0 0/0 0
5. 12. 2021 skupina A Sokol Písek 16:18 4 0 0.0 1 14.3 1/2 50.0
11. 12. 2021 SBLM skupina východ Bol 0:00 14 4 0.0 2 0.0 0/0 0
12. 12. 2021 SBLM skupina východ Peč 0:00 12 3 0.0 2 0.0 0/2 0.0
16. 12. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 10:11 3 1 100.0 0 0.0 1/3 33.3
18. 12. 2021 skupina A Sokol pražský 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 1. 2022 SBLM skupina východ BKSad 0:00 11 1 0.0 3 0.0 0/0 0
15. 1. 2022 nadstavba A GBA Sojky Pelhřimov 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 25 168:50 140 30 96.8 24 88.9 8/22 36.4
Průměr 25 6:45 5.6 1.2 96.8 1.0 88.9 0.3/0.9 36.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Ben U13B 12 0:00 9.2 4.4 0.0 0.0 0.0 0.3/1.1 30.8 1.1
Snakes Ostrava 4 0:00 15.8 3.3 0.0 2.5 0.0 1.8/3.3 53.8 2.0
Synthesia Pardubice 4 0:00 12.5 5.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 2.3
Sokol Vyšehrad 2 0:00 23.0 10.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
USK Praha 2 0:00 22.0 10.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
TJ Sokol Kbely 2 0:00 19.5 8.0 0.0 0.5 0.0 2.0/2.5 80.0 1.5
ŠSK Sla U13 2 0:00 16.5 7.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
BA Sparta 4 0:00 8.3 2.8 0.0 0.8 0.0 0.5/0.8 66.7 1.5
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 14.5 6.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.5 40.0 0.5
Sokol Písek 2 0:00 14.0 6.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 0.5
Válečníci Děčín 2 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.5
Tygři JBC Brno 4 0:00 6.5 2.3 0.0 0.5 0.0 0.5/1.3 40.0 2.3
Peč 2 0:00 12.5 2.5 0.0 2.5 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Sokol Pražský 4 0:00 5.8 2.3 0.0 0.3 0.0 0.5/1.0 50.0 2.3
Bol 2 0:00 11.0 2.5 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Královští Sokoli 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
Pod U13B 4 0:00 4.8 2.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.8 42.9 0.8
Slavia Kroměříž 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Písek 1 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
BK Snakes Ostrava 3 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Brno 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.0 0.0 2.5/6.0 41.7 1.5
BraB 1 0:00 16.0 2.0 0.0 3.0 0.0 3.0/6.0 50.0 -
Kol 1 0:00 15.0 3.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Měl U12 6 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.8 40.0 1.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 7.0 1.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
Měl U13B 4 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.3 22.2 0.8
BKSad 2 0:00 6.5 0.5 0.0 1.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Loko Plzeň 1 19:52 10.0 5.0 83.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Slavoj Litoměřice 2 12:21 4.0 1.0 33.3 0.5 25.0 0.5/2.0 25.0 1.0
BC Kolín 1 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Loko Plzeň 2 11:15 4.0 1.0 66.7 0.5 25.0 0.5/1.5 33.3 2.5
USK 2 18:29 3.5 1.0 40.0 0.5 25.0 0.0/0.5 0.0 1.0
Jižní Supi 2 12:03 3.0 1.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 2 12:35 3.0 0.5 20.0 0.5 12.5 0.5/1.0 50.0 1.0
BAPOD 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
GBA Lions J. Hradec 2 15:26 2.5 0.5 33.3 0.5 20.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Sokol Písek 1 28:46 5.0 2.0 28.6 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 14:10 4.0 2.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Réma 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 1 12:34 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 16:05 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři JBC Brno 1 5:36 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK Modřany - Jižní supi 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 1 14:57 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Pelhřimov 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
SAM Brno 1 8:30 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Vysočina 1 10:05 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol pražský 2 2:14 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pelhřimov 1 4:17 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 1 6:53 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Kol U12B 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Sojky Pelhřimov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -