Petr Bašta

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
BA Nymburk
Výška
196 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
296
Procento vítězství
51.7%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Kbely 22 - 4.3 1.8 0 0.6/1.5 41.2 - -
2015/16 žáci U15 - Základní fáze Sokol Kbely A 14 - 2.1 1 0 0.1/0.5 28.6 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Kbely 21 - 2.7 1.1 0 0.4/1.4 30.0 - -
2015/16 žáci U15 - Skupina o 1. - 4. místo Sokol Kbely A 6 - 1.2 0.5 0 0.2/0.3 50.0 - -
2016/17 žáci U15 - Základní fáze Sokol Kbely A 12 - 9.5 4.3 0 0.8/3 27.8 - -
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Kbely 5 - 7.6 3.4 0 0.8/2.4 33.3 - -
2016/17 starší minižáci U13 - S - 5. - 10. místo Sokol Kbely 8 - 12.0 5 0 2/4.6 43.2 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina B TJ Sokol Kbely 12 - 16.9 7.9 0 1.1/3.8 28.3 - -
2017/18 kadeti U17 - Základní fáze TJ Sokol Kbely 16 - 10.6 4.5 0 1.6/4.1 40.0 - -
2017/18 žáci U15 - Základní fáze Sokol Kbely B 14 - 17.6 8 0 1.6/3.9 40.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. C TJ Sokol Kbely 10 - 20.8 9.6 0 1.6/5.1 31.4 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga BSK Modřany - Jižní supi 8 - 2.9 1.1 0 0.6/1.3 50.0 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina A BSK Modřany - Jižní supi 3 5.3 2.0 1 0 0/0 0.0 0.3 2.0
2017/18 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo BSK Modřany - Jižní supi 2 9.5 1.0 0 0 1/1 100.0 1.0 2.0
2018/19 žáci U15 - skupina B TJ Sokol Kbely 3 - 12.7 6 0 0.7/1.7 40.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina B TJ Sokol Kbely 14 - 15.6 6.4 0 2.7/5.6 48.7 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A BSK - Jižní Supi 8 - 2.5 1.1 0 0.3/0.8 33.3 - -
2018/19 kadeti U17 - Základní fáze TJ Sokol Kbely 4 - 28.3 12.3 0.8 1.5/3.3 46.2 - -
2018/19 žáci U15 - Základní fáze Sokol Kbely B 1 - 23.0 11 0 1/3 33.3 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga BA Nymburk 15 - 5.7 2.5 0.1 0.5/1.5 31.8 - -
2018/19 kadeti U17 - finálová skupina BSK - Jižní Supi 8 - 4.3 1.8 0.1 0.4/0.4 100.0 - -
2018/19 žáci U15 - MČR skupina B BA Nymburk 3 34.3 8.3 3.3 0.3 0.7/2 33.3 3.7 8.7
2018/19 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo BA Nymburk 2 30.5 8.0 2.5 0.5 1.5/1.5 100.0 4.0 8.5
2019/20 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 18 16.2 4.1 1.5 /3.8 0.1 0.9/1.4 65.4 2.8 3.3
2019/20 junioři U19 - skupina B BSK Modřany - Jižní Supi 6 - 4.0 1.3 0.3 0.3/0.3 100.0 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 4 17.8 5.3 2 /3.5 0 1.3/2.3 55.6 2.5 8.0
2021/22 junioři U19 - skupina A Jižní Supi B 3 - 10.7 3 1.3 0.7/2.7 25.0 - -
2021/22 muži - SBLM skupina východ ČBr 7 - 6.9 2.3 0.3 1.4/2.3 62.5 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Nymburk 14 9.1 1.8 0.5 /1.8 0.1 0.6/0.8 72.7 1.1 2.6
2021/22 junioři U19 - nadstavba A BA Nymburk 4 1.5 0.0 0 /0.3 0 0/0 0.0 - -0.3
2021/22 muži - Osmifinále ČBr 3 - 8.7 3.3 0.3 1/1.7 60.0 - -
2021/22 junioři U19 - předkolo play-off BA Nymburk 2 9.5 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 2.0 -0.5
2021/22 junioři U19 - play-off BA Nymburk 2 9.0 1.0 0 /1.5 0 1/1 100.0 1.0 -0.5
2021/22 muži - Čtvrtfinále ČBr 3 - 7.0 2 0.7 1/1.3 75.0 - -
2022/23 muži - skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 1 11.0 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 2.0 4.0
2022/23 junioři U19 - skupina A BA Nymburk 13 6.9 0.4 0.2 /0.6 0 0.1/0.3 25.0 1.0 1.2
2022/23 muži - SBLM skupina východ ČBr 4 - 8.5 2.8 0.8 0.8/1 75.0 - -
Průměr za kariéru 32.8 2.8 7.4 3.1 0.1 0.9/2.1 191.8 1.8 0.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Bol 15. 10. 2022
2B body 4 Bol 15. 10. 2022
3B body 1 Réma 13. 11. 2022
Obranné doskoky 6 GBA Lions J. Hradec 6. 11. 2022
Útočné doskoky 3 GBA Lions J. Hradec 6. 11. 2022
Doskoky celkem 9 GBA Lions J. Hradec 6. 11. 2022
Body 10 Bol 15. 10. 2022
Užitečnost 8 Sokol pražský 3. 12. 2022
Asistence 1 USK 28. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Kondoři Liberec 29. 9. 2018 2018/19
2B body 23 BK Brandýs n. L. 27. 1. 2018 2017/18
3B body 4 SKB Rokycany 12. 6. 2021 2021/22
Obranné doskoky 6 BK Loko Plzeň 19. 9. 2020 2020/21
Útočné doskoky 5 Sokol Pražský 15. 12. 2019 2019/20
Doskoky celkem 9 Sokol Pražský 15. 12. 2019 2019/20
Body 47 BK Brandýs n. L. 27. 1. 2018 2017/18
Užitečnost 14 BK Loko Plzeň 19. 9. 2020 2020/21
Asistence 2 BCM Orli Prostějov 3. 10. 2020 2020/21
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
17. 9. 2022 skupina A GBA Lions J. Hradec 11:25 0 0 0.0 0 0/0 0
18. 9. 2022 skupina A Sokol Písek 18:22 0 0 0.0 0 0/0 0
17. 9. 2022 SBLM skupina východ Peč 0:00 7 2 0.0 1 0/0 0
28. 9. 2022 skupina A USK 12:03 0 0 0.0 0 0/2 0.0
30. 9. 2022 skupina ZÁPAD USK Praha B 11:04 2 1 100.0 0 0/0 0
1. 10. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
2. 10. 2022 skupina A Tygři Praha 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
16. 10. 2022 skupina A Sokol pražský 2:40 0 0 0.0 0 0/0 0
15. 10. 2022 SBLM skupina východ Bol 0:00 10 4 0.0 0 2/2 100.0
2. 11. 2022 skupina A Sokol Písek 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
6. 11. 2022 skupina A GBA Lions J. Hradec 12:45 1 0 0.0 0 1/2 50.0
12. 11. 2022 SBLM skupina východ BKSad 0:00 7 2 0.0 1 0/0 0
13. 11. 2022 SBLM skupina východ Réma 0:00 10 3 0.0 1 1/2 50.0
17. 11. 2022 skupina A USK 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
19. 11. 2022 skupina A Tygři Praha 1:13 0 0 0.0 0 0/0 0
20. 11. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
3. 12. 2022 skupina A Sokol pražský 20:04 2 1 50.0 0 0/0 0
4. 12. 2022 skupina A Slavoj Litoměřice 11:25 2 1 50.0 0 0/0 0
Celkem 18 101:01 41 14 155.6 3 4/8 50.0
Průměr 18 5:36 2.3 0.8 155.6 0.2 0.2/0.4 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
USK Praha C 7 0:00 10.6 4.7 0.0 0.0 0.0 1.1/2.0 57.1 1.3
BK Brandýs n. L. 2 0:00 36.5 18.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.5 14.3 1.0
PORG Basket 8 0:00 5.9 2.6 0.0 0.0 0.0 0.6/2.9 21.7 1.9
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 22.5 9.5 0.0 0.0 0.0 3.5/8.0 43.8 4.5
Sokol Žižkov 2 0:00 22.0 10.5 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.5
TJ Sokol Dubeč 3 0:00 14.3 6.0 0.0 0.0 0.0 2.3/6.7 35.0 1.3
USK Praha B 8 0:00 5.4 2.3 0.0 0.0 0.0 0.9/1.9 46.7 0.9
ADFORS Basket Litomyšl 2 0:00 21.0 9.5 0.0 0.0 0.0 2.0/6.5 30.8 -
Synthesia Pardubice 4 0:00 10.5 3.8 0.0 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 1.8
Sokol Žižkov C 4 0:00 8.3 3.5 0.0 0.3 0.0 0.5/1.3 40.0 1.8
Sokol Žižkov 2 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 0.5
Královští Sokoli 2 0:00 16.0 6.5 0.0 0.0 0.0 3.0/9.0 33.3 1.0
BA Sparta 2 0:00 16.0 7.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.0
BK Chomutov 2 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.5 18.2 1.5
BC Vysočina 2 0:00 14.5 6.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 0.5
BVK Holice 2 0:00 14.0 6.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 14.0 6.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.5
Sokol Pražský 2 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.5
BAPOD 4 0:00 6.8 1.8 0.0 0.8 0.0 1.0/1.5 66.7 3.3
Válečníci Děčín 2 0:00 13.5 5.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 2.0
Snakes Ostrava 4 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.8 28.6 3.3
Měl 3 0:00 8.7 3.3 0.0 0.3 0.0 1.0/1.7 60.0 3.3
Fenix Modřany 3 0:00 8.7 4.0 0.0 0.0 0.0 0.7/4.7 14.3 2.3
Sokol Vyšehrad 5 0:00 4.8 2.0 0.0 0.0 0.0 0.8/3.2 25.0 1.0
Tygři JBC Brno 4 0:00 5.5 2.0 0.0 0.3 0.0 0.8/1.5 50.0 1.0
USK Praha 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
SKB Rokycany 1 0:00 22.0 5.0 0.0 4.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Sokol Písek 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tygři JBC Brno 3 10:43 6.7 2.7 80.0 0.0 0.0 1.3/1.3 100.0 1.7
BK Loko Plzeň 3 15:47 6.3 2.7 66.7 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
PŘÍ 3 0:00 6.0 1.7 0.0 0.7 0.0 0.7/0.7 100.0 2.3
TJ Sokol Kbely 1 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Peč 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Réma 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
BKSad 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Porg Basket 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 0.5
Bol 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
Královští Sokoli 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
BraB 1 0:00 13.0 3.0 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
BK Kladno 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Sokol Pražský 3 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 2.3
BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 15:29 3.7 1.3 36.4 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 2.7
USK Praha 3 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.3
BK Loko Plzeň 4 6:11 2.5 0.8 42.9 0.3 100.0 0.3/0.5 50.0 1.0
USK Praha 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
USK Praha 4 0:00 2.3 0.8 0.0 0.0 0.0 0.8/2.3 33.3 1.8
BA Sparta 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Snakes Ostrava 1 12:01 9.0 4.0 80.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol Písek 2 16:15 4.5 1.5 33.3 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.5
Pod U17B 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
BCM Orli Prostějov 3 18:48 3.0 1.0 30.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.3
BA Sparta 3 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7
Levharti Chomutov 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
SK Žabovřesky 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Sokol Pražský 4 0:00 1.8 0.8 0.0 0.0 0.0 0.3/0.8 33.3 1.5
Tygři Praha 2 20:14 3.5 1.5 42.9 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 3.0
Sokol Pražský 2 18:57 3.0 0.5 12.5 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
TJ Sokol Kbely 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 5.0
Slavoj Litoměřice 3 12:33 2.0 0.7 28.6 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.7
BK Pelhřimov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.7
BK Kladno 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
USK 4 8:47 1.0 0.3 25.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Písek 4 7:41 1.0 0.3 20.0 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 0.8
Sokol Pražský 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 2.0
Tygři Brno 3 5:50 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 0.7
USK Praha B 1 11:04 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Klatovy 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Vyšehrad (ms) 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
GBA Lions J. Hradec 4 9:03 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.8
Jižní Supi 2 10:58 1.0 0.5 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol pražský 4 7:22 0.5 0.3 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BARoun.l. U17B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 1 10:51 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Vlci Žďár 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 1 6:40 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
GBA Sojky Pelhřimov 2 1:21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BASKET Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Kol 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
PCE 1 3:19 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 2 9:31 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Praha 2 0:36 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -