Jakub Rytíř

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
BCM Orli Prostějov
Výška
194 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
241
Procento vítězství
52.3%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 mladší žáci U14 - skupina D Orli Prostějov 10 - 1.1 0.5 0 0.1/0.6 16.7 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. B Orli Prostějov 5 - 3.2 1.6 0 0/1.2 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off Orli Prostějov 3 - 3.3 1.7 0 0/0.7 0.0 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina C Orli Prostějov 14 - 2.6 0.7 /0.7 0.3 0.4/0.7 50.0 1.1 1.1
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina C Orli Prostějov 20 - 7.5 3.1 /3.1 0.2 0.8/1.5 50.0 1.8 5.0
2015/16 žáci U15 - extraliga Orli Prostějov 12 - 2.3 0.7 /0.7 0.2 0.5/0.8 66.7 0.8 1.3
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR B Orli Prostějov 3 - 5.7 2.7 /2.7 0 0.3/0.7 50.0 2.7 2.7
2015/16 mladší žáci U14 - MČR skupina B Orli Prostějov 3 27.7 9.7 1.3 /6 2 1/1.3 75.0 1.0 8.3
2015/16 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Orli Prostějov 2 25.0 4.5 1.5 /4 0.5 0/1 0.0 2.0 -2.5
2016/17 žáci U15 - Skupina C BCM Orli Prostějov 12 - 6.3 1.5 /1.5 0.8 1.1/1.9 56.5 1.7 3.8
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina E BCM Orli Prostějov 9 - 17.0 6.3 /6.3 0.7 2.3/4.3 53.8 1.3 13.7
2016/17 žáci U15 - Extraliga BCM Orli Prostějov 10 - 4.1 1.2 /1.2 0.4 0.5/1.2 41.7 1.4 2.0
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BCM Orli Prostějov 5 - 11.6 3.8 /3.8 1 1/2.6 38.5 2.8 7.2
2016/17 žáci U15 - MČR skupina B BCM Orli Prostějov 3 18.3 5.3 1.7 /3.7 0.3 1/1.3 75.0 0.3 3.3
2016/17 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo BCM Orli Prostějov 2 20.0 8.5 3.5 /6 0 1.5/2 75.0 1.5 9.5
2017/18 žáci U15 - skupina D BCM Orli Prostějov 3 - 20.7 7.7 1 2.3/4 58.3 - -
2017/18 žáci U15 - Skupina C BCM Orli Prostějov 14 - 22.4 7.9 1.3 2.9/5.4 53.3 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část BCM Orli Prostějov 17 14.4 3.4 0.4 /1.5 0.7 0.4/0.6 63.6 0.9 1.6
2017/18 žáci U15 - Extraliga BCM Orli Prostějov 13 - 22.0 7.3 1.5 3/5.4 55.7 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out BCM Orli Prostějov 6 25.2 8.0 2.5 /4.2 0.5 1.5/3.8 39.1 1.7 6.5
2018/19 kadeti U17 - základní část BCM Orli Prostějov 21 29.6 11.9 3.4 /6.3 1.3 1.3/1.9 69.2 1.9 12.8
2018/19 kadeti U17 - play-off BCM Orli Prostějov 4 22.5 7.8 1.5 /3.8 1.3 1/2 50.0 3.5 3.3
2019/20 junioři U19 - základní část BCM Orli Prostějov 16 22.5 9.0 1.8 /4 1.3 1.6/2.3 70.3 1.8 7.8
2019/20 kadeti U17 - základní část BCM Orli Prostějov 11 29.0 20.6 5.8 /13.6 1.8 3.5/6.5 54.9 2.5 18.1
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 2 19.0 12.0 1.5 /4 2.5 1.5/3 50.0 3.0 6.0
2020/21 junioři U19 - základní část BCM Orli Prostějov 3 25.0 11.3 4 /7 0.3 2.3/3.3 70.0 2.0 10.0
2020/21 muži - základní část OLO 2 3.5 2.5 0.5 /0.5 0.5 0/0 0.0 1.0 3.0
2021/22 muži - skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 6 25.2 14.5 2.7 /5.5 2.5 1.7/2.7 62.5 3.0 10.8
2021/22 junioři U19 - skupina B BCM Orli Prostějov 5 28.0 19.6 3.4 /9.8 2.4 5.6/8.4 66.7 3.0 17.2
Průměr za kariéru 29.5 10.3 9.9 3.0 0.9 1.4/2.5 176.6 1.6 5.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 9 PCE 17. 10. 2021
2B body 7 BC Nový Jičín 22. 10. 2021
3B body 4 SVI 19. 9. 2021
Obranné doskoky 7 NH Ostrava 3. 10. 2021
Útočné doskoky 5 Snakes Ostrava 2. 10. 2021
Doskoky celkem 11 Snakes Ostrava 2. 10. 2021
Body 24 GBA Sojky Pelhřimov 18. 9. 2021
Užitečnost 30 BC Nový Jičín 22. 10. 2021
Asistence 6 Snakes Ostrava 2. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 GBA Sojky Pelhřimov 18. 9. 2021 2021/22
2B body 11 Snakes Ostrava 17. 9. 2017 2017/18
3B body 5 BK VIVIDBOOKS Pardubice 25. 9. 2020 2020/21
Obranné doskoky 12 SAM Brno 12. 1. 2019 2018/19
Útočné doskoky 5 Snakes Ostrava 2. 10. 2021 2021/22
Doskoky celkem 13 BK Loko Plzeň 10. 2. 2019 2018/19
Body 34 Snakes Ostrava 1. 12. 2019 2019/20
Užitečnost 37 Snakes Ostrava 1. 12. 2019 2019/20
Asistence 11 Sokol Pražský 6. 11. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2021 Základní část JHR 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 9. 2021 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 30:01 24 6 40.0 1 10.0 9/12 75.0
19. 9. 2021 skupina VÝCHOD SVI 27:04 16 2 28.6 4 44.4 0/0 0
24. 9. 2021 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 30:15 7 2 28.6 1 11.1 0/2 0.0
29. 9. 2021 Základní část DEC 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2021 skupina VÝCHOD BC Vysočina 17:13 12 3 75.0 2 28.6 0/0 0
2. 10. 2021 skupina B Snakes Ostrava 32:46 22 4 30.8 4 50.0 2/6 33.3
3. 10. 2021 skupina B NH Ostrava 33:03 17 2 25.0 3 37.5 4/6 66.7
8. 10. 2021 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 29:09 17 1 33.3 4 44.4 3/4 75.0
15. 10. 2021 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 18:54 12 1 20.0 2 28.6 4/6 66.7
17. 10. 2021 skupina B PCE 25:16 16 2 25.0 1 16.7 9/14 64.3
16. 10. 2021 skupina B BVK Holice 19:07 19 3 60.0 3 50.0 4/4 100.0
22. 10. 2021 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 28:34 23 7 100.0 2 50.0 3/4 75.0
Celkem 13 291:22 185 33 40.2 27 32.5 38/58 65.5
Průměr 13 22:24 14.2 2.5 40.2 2.1 32.5 2.9/4.5 65.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Písek 9 25:09 12.3 3.3 52.6 1.3 32.4 1.7/2.8 60.0 2.8
NH Ostrava 7 29:10 12.0 3.0 51.2 1.4 27.0 1.7/3.4 50.0 2.0
TOROLA Snakes Ostrava 6 3:34 13.2 4.8 290.0 0.7 133.3 1.5/2.5 60.0 1.8
USK 5 28:01 15.6 5.0 55.6 1.2 23.1 2.0/3.8 52.6 3.0
BC Nový Jičín 6 0:00 11.8 5.5 103.1 0.0 0.0 0.8/1.0 83.3 0.5
BK Opava 6 0:00 11.5 3.3 500.0 1.2 233.3 1.3/2.8 47.1 1.8
BSK Modřany - Jižní supi 4 0:00 16.3 5.5 733.3 1.0 0.0 2.3/3.0 75.0 0.8
Synthesia Pardubice 6 1:18 10.7 3.3 333.3 0.8 166.7 1.5/2.5 60.0 1.5
Sokol Pražský 4 31:41 15.3 3.3 50.0 2.5 40.0 1.3/3.0 41.7 1.5
Snakes Ostrava 4 28:51 15.0 3.3 48.1 2.3 34.6 1.8/3.8 46.7 1.3
BK Loko Plzeň 6 23:21 9.5 3.0 47.4 0.8 26.3 1.0/2.5 40.0 1.3
Tygři JBC Brno 2 0:00 27.5 10.5 0.0 1.0 0.0 3.5/8.0 43.8 1.0
BC Vysočina 3 0:00 13.7 3.7 100.0 2.0 100.0 0.3/1.0 33.3 2.3
BK Opava 8 7:04 4.6 1.6 68.4 0.3 28.6 0.6/1.6 38.5 1.8
Snakes Ostrava 4 21:01 9.3 1.8 31.8 1.3 31.3 2.0/2.8 72.7 1.3
Slavoj Litoměřice 4 0:00 9.0 2.5 0.0 0.8 0.0 1.8/3.5 50.0 2.5
Sokol Pražský 5 5:02 7.2 2.0 125.0 0.6 75.0 1.4/2.8 50.0 1.0
PCE 3 22:31 11.0 1.7 31.3 1.3 25.0 3.7/5.3 68.8 1.7
Synthesia Pardubice 5 17:55 6.6 1.8 52.9 0.6 21.4 1.2/1.8 66.7 0.4
SAM Brno 6 20:18 5.3 1.7 45.5 0.3 16.7 1.0/1.8 54.5 1.5
BA Sparta 1 0:00 30.0 10.0 0.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 26:07 15.0 2.5 41.7 3.0 35.3 1.0/3.0 33.3 2.5
Tygři Praha 1 35:25 28.0 6.0 33.3 4.0 44.4 4.0/5.0 80.0 3.0
Synthesia Pardubice 4 5:27 6.8 3.3 144.4 0.0 0.0 0.3/2.0 12.5 1.8
Tygři Brno 2 0:00 13.5 5.5 100.0 0.0 0.0 2.5/6.5 38.5 3.5
BK Loko Plzeň 3 20:39 8.3 2.3 46.7 0.0 0.0 3.7/4.7 78.6 1.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 30:01 24.0 6.0 40.0 1.0 10.0 9.0/12.0 75.0 4.0
BC Nový Jičín 1 28:34 23.0 7.0 100.0 2.0 50.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Slavoj Litoměřice 4 18:21 5.3 1.5 54.5 0.8 33.3 0.0/0.0 0.0 1.8
Sokol pražský 3 19:53 7.0 2.7 72.7 0.3 14.3 0.7/0.7 100.0 2.3
Sokol Vyšehrad 1 0:00 21.0 4.0 0.0 3.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.0
NH Ostrava 3 0:00 6.7 3.0 100.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 3.3
BVK Holice 1 19:07 19.0 3.0 60.0 3.0 50.0 4.0/4.0 100.0 3.0
Slavia Kroměříž 4 0:00 4.5 1.5 120.0 0.3 100.0 0.8/2.8 27.3 1.0
Basketbal Olomouc 1 29:09 17.0 1.0 33.3 4.0 44.4 3.0/4.0 75.0 3.0
NH Ostrava 1 33:03 17.0 2.0 25.0 3.0 37.5 4.0/6.0 66.7 3.0
BA Nymburk 1 26:37 17.0 5.0 26.3 0.0 0.0 7.0/10.0 70.0 4.0
BK Pelhřimov 1 0:00 16.0 6.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
GBA J. Hradec 1 24:24 16.0 3.0 42.9 2.0 50.0 4.0/5.0 80.0 3.0
SVI 2 14:00 8.0 1.0 28.6 2.0 44.4 0.0/0.0 0.0 2.5
SK Žabovřesky 2 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SKB Zlín 1 0:00 15.0 6.0 100.0 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 2.0
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 6.5 1.0 100.0 1.0 100.0 1.5/2.0 75.0 2.0
BC Vysočina 2 16:46 6.5 1.5 42.9 1.0 22.2 0.5/1.0 50.0 3.5
BK Klatovy 2 12:28 6.5 1.0 50.0 1.5 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
STRABAG Zlín 1 18:54 12.0 1.0 20.0 2.0 28.6 4.0/6.0 66.7 2.0
BA Nymburk 1 30:20 12.0 3.0 42.9 2.0 28.6 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Písek 1 29:45 12.0 1.0 25.0 3.0 37.5 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol Pražský 1 30:00 11.0 2.0 18.2 2.0 40.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Písek 3 0:00 3.3 1.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 0.7
USK 1 22:30 10.0 0.0 0.0 2.0 40.0 4.0/4.0 100.0 2.0
BK Snakes Ostrava 3 0:00 3.0 1.0 100.0 0.3 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 1 0:00 9.0 4.0 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Sokol Písek 2 0:00 4.0 1.5 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 14:19 6.0 2.0 66.7 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 -
HKR 1 6:28 5.0 1.0 100.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SK Žabovřesky 2 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
USK Praha 2 0:00 2.0 0.5 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
BK Klatovy 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Žďár n. S. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
JHR 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BRN 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
DEC 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KOL 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -