Filip Novotný

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 24 let
Aktuální klub
BC GEOSAN Kolín
Výška
192 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
14
Zápasy
727
Procento vítězství
67.4%
Počet klubů
8

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žáci U14 - extraliga B Sokol H. Králové 2 - 7.0 3 /3 100.0 0 0.0 1/2.5 40.0 - 5.5
2013/14 kadeti U17 - základní část BCM Nymburk 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2010/11 žáci U14 - skupina B kanonýři Josefov 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2010/11 žáci U14 - play-off kanonýři Josefov 4 - 0.5 0.3 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2012/13 žáci U15 - základní kanonýři Josefov 12 - 16.3 6.8 0.0 0.3 0.0 1.7/2.8 58.8 - -
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina C kanonýři Josefov 14 - 15.8 5.7 0.0 0.4 0.0 3.1/4.3 71.7 - -
2013/14 žáci U15 - extraliga kanonýři Josefov 16 - 15.5 5.9 0.0 0.6 0.0 1.9/2.8 70.5 - -
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR sk. A kanonýři Josefov 3 36.3 16.3 3.7 40.7 1.7 45.5 4/6 66.7 3.3 22.0
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo kanonýři Josefov 2 31.0 15.5 4 61.5 1.5 42.9 3/6 50.0 2.5 26.0
2010/11 starší minižáci - OP starších minižáků - Sever Baskeťáci TJ Sokol Josefov 10 - 12.0 5.4 0.0 0 0.0 1.2/3.2 37.5 - -
2010/11 starší minižáci - OP stmini o 5.-8. místo Baskeťáci TJ Sokol Josefov 6 - 13.2 6.3 0.0 0 0.0 0.5/1.8 27.3 - -
2011/12 starší minižáci U13 - předkolo B Baskeťáci TJ Sokol Josefov 3 - 13.0 5 0.0 0 0.0 3/4.7 64.3 - -
2011/12 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR Baskeťáci TJ Sokol Josefov 5 - 9.6 3.8 0.0 0 0.0 2/2.8 71.4 - -
2011/12 starší minižáci U13 - základní část Baskeťáci TJ Sokol Josefov 26 - 13.3 6.4 0.0 0 0.0 0.5/1 46.2 - -
2017/18 muži - Skupina A1 NBK 6 4.0 1.0 0 /0.2 0.0 0.3 28.6 0/0.2 0.0 0.7 0.2
2018/19 muži - Základní část NBK 15 11.0 2.5 0.6 /1.2 50.0 0.4 19.4 0.1/0.2 66.7 1.5 1.7
2018/19 muži - Skupina A1 NBK 1 3.0 0.0 0 /1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -3.0
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník NBK 1 28.0 13.0 2 /4 50.0 3 75.0 0/0 0.0 2.0 15.0
2018/19 muži - Hyundai Final Four NBK 2 6.5 1.0 0.5 /0.5 100.0 0 0.0 0/1 0.0 0.5 -0.5
2010/11 kvalifikace o účast na MČR starších minižáků - kvalifikace o účast na MČR starších minižáků Sokol PP-HK 4 - 6.8 3 0.0 0 0.0 0.8/2.5 30.0 - -
2010/11 Kvalifikace o účast na MČR mladších minižáků - Kvalifikace o účast na MČR mladšícch minižáků TJ Sokol Jaroměř-Jos 6 - 15.2 6.8 0.0 0 0.0 1.5/2 75.0 - -
2011/12 mladší žáci U14 - skupina C Baskeťáci Josefov 14 - 11.3 5 /5 100.0 0 0.0 1.3/2.2 58.1 2.9 7.4
2011/12 mladší žáci U14 - liga B Baskeťáci Josefov 6 - 11.8 4.8 /4.8 100.0 0.2 100.0 1.7/3.8 43.5 2.5 7.2
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina C Baskeťáci Josefov 14 - 16.7 7.1 0.0 0.1 0.0 2.4/3.1 75.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - extraliga B Baskeťáci Josefov 8 - 14.9 6 0.0 0 0.0 2.9/4.5 63.9 - -
2012/13 mladší žáci U14 - play-off Baskeťáci Josefov 3 - 15.3 7.7 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR Baskeťáci Josefov 5 25.8 8.8 3.4 40.5 0 0.0 2/4.2 47.6 3.4 8.0
2010/11 mladší minižáci - SOP mladšího minižactva - Sever Kanonýři Josefov 12 - 14.3 6.8 0.0 0 0.0 0.6/0.9 63.6 - -
2010/11 mladší minižáci - O Přeborníka oblasti Kanonýři Josefov 6 - 14.2 6 0.0 0 0.0 2.2/3 72.2 - -
2011/12 starší minižáci U13 - základní část Baskeťáci TJ Sokol Josefov 4 - 9.3 4 0.0 0 0.0 1.3/1.5 83.3 - -
2013/14 kadeti U17 - základní Baskeťáci TJ Sokol Josefov 14 - 15.4 6.1 0.0 0.1 0.0 2.9/3.8 75.5 - -
2013/14 kadeti U17 - Final four Baskeťáci TJ Sokol Josefov 2 - 23.0 8.5 0.0 1 0.0 3/3.5 85.7 - -
2013/14 kadeti U17 - skupina C Baskeťáci TJ Sokol Josefov 2 - 5.5 2 0.0 0.5 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina B Baskeťáci TJ Sokol Josefov 10 - 25.1 7.9 0.0 2.1 0.0 3/4 75.0 - -
2014/15 kadeti U17 - předkolo play-off B Baskeťáci TJ Sokol Josefov 1 - 20.0 6 0.0 2 0.0 2/3 66.7 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off Baskeťáci TJ Sokol Josefov 2 - 25.5 7.5 0.0 2.5 0.0 3/4.5 66.7 - -
2012/13 žáci U15 - základní skupina B Sokol H. Králové 6 - 4.2 1.7 0.0 0 0.0 0.8/1 83.3 - -
2012/13 žáci U15 - extraliga Sokol H. Králové 2 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 muži - Základní část - skupina A Basketball Nymburk B 11 7.4 2.2 0.3 /0.5 60.0 0.5 35.7 0.3/0.3 100.0 0.8 1.4
2016/17 muži - Skupina C 1. - 6. místo Basketball Nymburk B 3 6.7 0.7 0.3 /1 33.3 0 0.0 0/0 0.0 0.7 1.0
2016/17 muži - Play-off Basketball Nymburk B 2 11.5 3.0 0 /0.5 0.0 1 40.0 0/0 0.0 - 2.5
2016/17 muži - Final Four Basketball Nymburk B 2 9.0 3.0 0 /0.5 0.0 1 66.7 0/0 0.0 1.5 1.5
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ Basketball Nymburk B 14 18.4 7.6 1.9 /2.9 63.4 0.9 29.5 1.1/2.1 51.7 2.1 6.5
2017/18 muži - Skupina D 7. - 12. místo Basketball Nymburk B 5 30.0 13.8 2.4 /6.4 37.5 2.2 35.5 2.4/3.6 66.7 2.8 11.6
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ Basketball Nymburk B 17 30.7 19.2 3.7 /7.7 48.1 2.8 39.7 3.3/4.4 74.7 2.6 19.0
2018/19 muži - Play out 13. - 20. místo Basketball Nymburk B 6 34.0 22.5 5.7 /11.3 50.0 2.3 27.5 4.2/5.2 80.6 3.0 24.7
2015/16 junioři U19 - základní část BA Nymburk 17 14.5 5.4 1.1 /1.9 57.6 0.9 35.7 0.5/0.5 88.9 1.4 5.6
2015/16 junioři U19 - play-off BA Nymburk 3 1.0 0.7 0 /0.7 0.0 0 0.0 0.7/0.7 100.0 0.3 0.3
2015/16 junioři U19 - Mistrovství ČR BA Nymburk 2 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 junioři U19 - základní část BA Nymburk 20 24.6 11.2 2.7 /5.1 53.5 1.2 28.6 2.2/3 73.3 1.5 11.5
2016/17 junioři U19 - play-off BA Nymburk 4 20.5 6.5 1 /2.5 40.0 0.8 30.0 2.3/3 75.0 2.3 9.8
2016/17 junioři U19 - Kofola Mistrovství ČR BA Nymburk 2 16.0 6.0 1 /4.5 22.2 0.5 25.0 2.5/3 83.3 0.5 6.5
2017/18 junioři U19 - základní část BA Nymburk 22 29.5 17.9 4.5 /8.5 52.9 2.2 39.5 2.2/3 71.6 2.0 20.9
2017/18 junioři U19 - play-off BA Nymburk 4 35.5 16.0 4.5 /9.5 47.4 1.3 23.8 3.3/4.3 76.5 3.3 19.3
2017/18 junioři U19 - Mistrovství ČR BA Nymburk 2 30.0 17.5 4 /7 57.1 2 50.0 3.5/5 70.0 2.5 19.0
2014/15 junioři U19 - skupina A BA Nymburk B 11 - 6.4 2.2 0.0 0.5 0.0 0.6/1.2 53.8 - -
2014/15 junioři U19 - předkolo play-off A BA Nymburk B 2 - 7.5 3.5 0.0 0 0.0 0.5/1.5 33.3 - -
2014/15 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 21 - 6.2 1.4 0.0 1 0.0 0.4/0.7 57.1 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off BA Nymburk 3 - 4.7 1.7 0.0 0.3 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2014/15 kadeti U17 - Mistrovství ČR BA Nymburk 2 12.0 3.0 1.5 75.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 3.0
2015/16 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 21 - 17.1 4.7 /4.7 100.0 1.7 100.0 2.7/3.6 74.7 2.2 14.0
2015/16 kadeti U17 - play-off BA Nymburk 3 - 17.7 5 /5 100.0 2 100.0 1.7/3.3 50.0 1.0 15.0
2015/16 kadeti U17 - Mistrovství ČR BA Nymburk 2 29.5 18.0 3.5 /7.5 46.7 2.5 41.7 3.5/6.5 53.8 1.5 17.5
2018/19 muži - Skupina A2 KOL 10 28.7 11.4 1.9 /3 63.3 2.2 44.0 1/1.7 58.8 2.6 12.0
2018/19 muži - Předkolo Play off KOL 3 35.0 11.0 3.3 /5.3 62.5 0.7 16.7 2.3/3 77.8 2.7 8.3
2020/21 muži - základní část KOL 22 33.0 12.9 1.7 /3.3 50.7 2.6 35.8 1.6/2 77.8 2.8 12.4
2020/21 muži - Skupina A1 KOL 10 27.6 8.1 1.4 /3.2 43.8 1.6 29.1 0.5/0.9 55.6 2.7 6.3
2020/21 muži - Hyundai Český pohár KOL 5 28.0 12.8 1 /2.6 38.5 3 44.1 1.8/2.4 75.0 2.8 13.0
2015/16 junioři U19 - skupina B Kanonýři Josefov 10 - 24.3 6.6 0.0 2.1 0.0 4.8/6.9 69.6 - -
2015/16 junioři U19 - play-out B Kanonýři Josefov 2 - 21.5 9 0.0 1 0.0 0.5/2 25.0 - -
2016/17 junioři U19 - skupina B Kanonýři Josefov 3 - 28.0 10 0.0 1 0.0 5/6.7 75.0 - -
2016/17 junioři U19 - play-out B Kanonýři Josefov 2 - 34.0 10 0.0 2.5 0.0 6.5/8 81.3 - -
2017/18 muži - základní Kanonýři Josefov 4 - 9.3 2.8 0.0 0.5 0.0 2.3/4.5 50.0 - -
2019/20 muži - skupina Západ Basketbal Polabí 10 24.9 15.2 2.9 /5.1 56.9 2.6 41.3 1.6/1.8 88.9 2.2 14.8
2019/20 muži - Skupina C 1. - 6. místo Basketbal Polabí 3 28.3 24.3 4 /7 57.1 4 42.9 4.3/4.3 100.0 1.3 26.7
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 1 23.0 31.0 5 /7 71.4 6 46.2 3/5 60.0 - 33.0
2019/20 muži - Základní část BRN 22 17.4 5.4 0.7 /1.6 45.7 1 33.8 0.8/1.2 65.4 1.4 4.2
2019/20 muži - skupina A2 BRN 4 12.5 2.3 0 /0.8 0.0 0.8 33.3 0/0 0.0 1.5 0.5
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník BRN 2 19.0 9.0 0.5 /3 16.7 2 44.4 2/2 100.0 1.0 8.0
2020/21 muži - Play off KOL 10 20.8 6.8 0.5 /1.4 35.7 1.7 44.7 0.7/1.1 63.6 1.8 4.9
2021/22 muži - Základní část KOL 22 24.3 9.8 1.1 /2 55.8 2.2 45.0 0.9/1.1 80.0 2.1 9.0
2021/22 muži - skupina ZÁPAD SKS 14 21.2 11.9 2.5 /3.1 79.5 1.9 37.5 1.1/1.5 76.2 1.6 12.3
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník SKS 1 22.0 7.0 2 50.0 1 16.7 0/0 0.0 2.0 6.0
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník KOL 1 12.0 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -1.0
2021/22 muži - Skupina A1 KOL 14 26.1 8.8 2.1 /3.4 62.5 1.1 24.2 1.1/1.4 75.0 2.8 7.0
2021/22 muži - skupina C 1.-6. místo SKS 5 23.2 8.8 1.2 /1.8 66.7 2 45.5 0.4/0.6 66.7 1.6 9.0
2021/22 muži - play-off SKS 6 25.7 10.0 1.2 /2 58.3 2.3 43.8 0.7/0.7 100.0 2.7 8.7
2021/22 muži - Play off KOL 5 20.2 3.2 1 /1.6 62.5 0.4 15.4 0/0 0.0 2.0 2.0
2021/22 muži - Baráž o KNBL 2022/2023 SKS 2 30.5 13.5 2 /4 50.0 2.5 45.5 2/3 66.7 2.5 11.5
2022/23 muži - Základní část KOL 22 25.6 9.0 0.9 /1.7 51.4 2.2 40.7 0.7/0.9 78.9 1.8 9.1
2022/23 muži - skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 6 23.2 13.5 2.7 /4.5 59.3 2.2 54.2 1.7/1.7 100.0 1.8 13.7
2022/23 muži - Osmifinále KOL 1 27.0 8.0 2 /3 66.7 1 16.7 1/2 50.0 4.0 4.0
2022/23 muži - Čtvrtfinále KOL 1 20.0 8.0 0 /0 0.0 1 25.0 5/5 100.0 1.0 8.0
2022/23 muži - play out 13.-20. místo BA LYNX Liberec 2 24.5 13.0 2 /3.5 57.1 2 30.8 3/3 100.0 0.5 22.0
2022/23 muži - Nadstavbová část – skupina A1 KOL 14 19.1 5.1 0.4 /0.8 54.5 1.4 36.5 0.2/0.4 50.0 1.5 4.7
2022/23 muži - Louda Auto FINAL 4 KOL 2 10.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 2.0 -2.0
2022/23 muži - Předkolo play-off KOL 2 14.5 2.5 0.5 /1 50.0 0.5 25.0 0/1 0.0 1.5 -
2023/24 muži - Základní část KOL 22 31.0 10.3 1.3 /2.1 61.7 2.3 35.2 0.8/1 81.8 2.2 9.0
2023/24 muži - Český pohár mužů KOL 2 22.5 11.0 0.5 /1.5 33.3 3 54.5 1/1 100.0 1.0 12.5
2023/24 muži - Nadstavbová část – skupina A1 KOL 4 34.0 9.0 1 /1.8 57.1 1.8 22.6 1.8/1.8 100.0 2.0 8.0
Průměr za kariéru 19.6 13.5 11.4 3.2 83.9 1.2 57.6 1.5/2.1 147.8 1.9 6.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 SKS 2. 12. 2023
2B body 4 NBK 30. 12. 2023
3B body 6 OLO 27. 9. 2023
Obranné doskoky 7 OVA 20. 1. 2024
Útočné doskoky 4 SKS 30. 9. 2023
Doskoky celkem 9 SKS 30. 9. 2023
Body 23 OLO 27. 9. 2023
Užitečnost 23 OLO 27. 9. 2023
Asistence 3 PCE 10. 2. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 14 PIS 17. 10. 2018 2018/19
2B body 20 SK Týniště nad Orlicí 15. 1. 2011 2010/11
3B body 10 HKR 18. 1. 2023 2022/23
Obranné doskoky 10 Snakes Ostrava 22. 4. 2018 2017/18
Útočné doskoky 11 USK 10. 12. 2017 2017/18
Doskoky celkem 15 USK 10. 12. 2017 2017/18
Body 41 BK Opava 31. 1. 2015 2014/15
Užitečnost 41 BK Opava B 21. 3. 2019 2018/19
Asistence 11 BK Opava B 21. 3. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2023 Základní část UNL 37:24 12 3 75.0 2 33.3 0/0 0
27. 9. 2023 Základní část OLO 34:07 23 2 100.0 6 66.7 1/2 50.0
30. 9. 2023 Základní část SKS 32:04 8 1 33.3 2 22.2 0/0 0
4. 10. 2023 Základní část USK 29:01 4 1 100.0 0 0.0 2/2 100.0
7. 10. 2023 Základní část BRN 27:28 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 10. 2023 Základní část PIS 34:13 15 0 0.0 5 41.7 0/0 0
13. 10. 2023 Základní část NBK 28:49 11 1 33.3 3 75.0 0/0 0
21. 10. 2023 Základní část PCE 23:49 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
28. 10. 2023 Základní část OPA 29:18 7 2 100.0 1 16.7 0/0 0
1. 11. 2023 Základní část DEC 29:28 14 2 100.0 3 42.9 1/2 50.0
4. 11. 2023 Základní část OVA 35:04 10 1 100.0 2 40.0 2/2 100.0
11. 11. 2023 Základní část UNL 31:39 5 1 33.3 1 20.0 0/0 0
18. 11. 2023 Základní část OLO 31:00 5 1 50.0 1 20.0 0/0 0
29. 11. 2023 Český pohár mužů FASTAV Zlín 22:13 12 1 50.0 3 60.0 1/1 100.0
2. 12. 2023 Základní část SKS 29:13 19 1 50.0 4 66.7 5/5 100.0
9. 12. 2023 Základní část USK 26:39 5 1 100.0 1 50.0 0/0 0
16. 12. 2023 Základní část BRN 22:55 6 0 0.0 2 40.0 0/0 0
20. 12. 2023 Základní část PIS 37:13 17 3 75.0 3 42.9 2/3 66.7
30. 12. 2023 Základní část NBK 34:13 11 4 100.0 1 14.3 0/0 0
3. 1. 2024 Základní část PCE 29:51 5 1 33.3 1 16.7 0/0 0
6. 1. 2024 Základní část OPA 27:33 14 0 0.0 4 57.1 2/2 100.0
13. 1. 2024 Základní část DEC 35:25 19 2 100.0 4 33.3 3/4 75.0
20. 1. 2024 Základní část OVA 34:33 14 1 100.0 4 50.0 0/0 0
22. 1. 2024 Český pohár mužů BRN 23:07 10 0 0.0 3 50.0 1/1 100.0
27. 1. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 USK 33:47 10 2 100.0 2 25.0 0/0 0
3. 2. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 NBK 35:10 7 0 0.0 1 14.3 4/4 100.0
7. 2. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 DEC 31:28 10 1 50.0 2 28.6 2/2 100.0
10. 2. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 PCE 35:22 9 1 50.0 2 22.2 1/1 100.0
Celkem 28 862:06 284 34 59.6 63 34.2 27/31 87.1
Průměr 28 30:47 10.1 1.2 59.6 2.3 34.2 1.0/1.1 87.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
PCE 23 24:09 8.2 1.0 47.9 1.8 37.5 0.7/1.0 77.3 1.9
HKR 20 21:25 9.4 1.7 62.3 1.9 42.0 0.6/0.9 64.7 1.9
NBK 18 27:07 9.9 1.5 58.7 1.9 32.7 1.2/1.7 73.3 2.0
DEC 19 21:23 9.3 0.9 68.0 2.2 39.0 1.0/1.3 76.0 1.9
UNL 24 23:22 6.6 1.4 59.6 1.1 32.1 0.5/0.8 72.2 2.2
OVA 19 24:04 8.1 0.9 39.5 1.6 35.2 1.4/1.8 77.1 2.1
OPA 25 21:21 5.9 0.8 48.8 1.2 30.7 0.6/0.8 75.0 2.1
USK 22 23:57 6.7 1.2 66.7 1.2 28.7 0.6/1.0 63.6 2.3
Sokol Pražský 9 23:50 16.0 2.2 55.6 3.2 44.6 1.9/2.4 77.3 1.7
PIS 13 24:39 10.8 1.5 59.4 2.0 33.8 1.9/2.6 73.5 2.1
Snakes Ostrava 8 30:48 15.6 3.9 50.0 1.5 31.6 3.4/4.4 77.1 2.9
OLO 14 22:14 8.6 0.7 47.6 2.2 41.3 0.5/1.1 46.7 1.6
BRN 19 22:57 6.1 0.5 27.8 1.5 36.4 0.6/0.8 80.0 2.0
PLZ 8 23:58 14.0 3.4 52.9 1.8 40.0 2.0/2.5 80.0 1.9
USK Praha B 9 22:15 12.2 2.9 63.4 2.0 40.0 0.4/0.8 57.1 1.6
BC Nový Jičín 8 25:08 13.5 2.8 48.9 2.0 34.8 2.0/2.6 76.2 2.1
Slavoj BK Litoměřice 9 19:48 11.9 2.4 59.5 1.8 39.0 1.7/2.1 78.9 2.0
Tesla Pardubice 4 0:00 26.5 9.3 0.0 1.5 0.0 3.5/5.8 60.9 2.0
Sokol Hradec Králové 8 0:00 12.8 6.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.5
BC Kolín 3 0:00 33.3 9.7 0.0 3.0 0.0 5.0/7.3 68.2 2.7
PP HK 6 0:00 15.8 7.8 0.0 0.0 0.0 0.2/2.2 7.7 1.5
LJH 7 26:51 13.3 2.7 59.4 2.1 38.5 1.4/2.1 66.7 2.9
BC Chrud. 5 0:00 17.6 5.8 0.0 0.4 0.0 4.8/5.8 82.8 2.6
PCE 5 28:20 17.6 3.6 54.5 2.4 38.7 3.2/3.6 88.9 1.6
KT 4 0:00 19.8 9.5 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 2.0
BK Loko Plzeň 6 15:25 12.5 4.0 75.0 1.2 41.2 1.0/1.7 60.0 1.5
USK 8 23:24 9.3 2.0 39.0 1.1 36.0 1.9/2.5 75.0 2.0
TJ Turnov 4 0:00 18.3 7.5 0.0 0.3 0.0 2.5/3.8 66.7 2.0
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 0:00 11.5 5.2 0.0 0.0 0.0 1.2/2.3 50.0 2.7
Slavoj Litoměřice 8 3:04 8.4 1.9 115.4 1.1 81.8 1.3/1.9 66.7 1.1
BCM Orli Prostějov 7 23:56 9.3 2.1 39.5 1.1 30.8 1.6/2.4 64.7 2.1
Sokol pražský 9 16:38 7.2 2.0 50.0 0.6 22.7 1.6/2.1 73.7 1.1
SVI 12 16:33 5.3 0.4 29.4 1.3 37.5 0.8/1.0 75.0 1.3
Sokol Písek 6 19:59 10.7 2.0 60.0 1.3 34.8 2.7/2.8 94.1 1.2
BK Loko Plzeň 4 0:00 15.5 4.0 145.5 1.8 233.3 2.3/3.5 64.3 1.3
BK Pardubice 5 0:00 12.2 5.2 236.4 0.0 0.0 1.8/2.6 69.2 1.0
BK Pardubice 4 0:00 14.8 5.0 0.0 0.5 0.0 3.3/4.5 72.2 1.8
TJ Turnov 4 0:00 14.0 6.3 0.0 0.0 0.0 1.5/1.8 85.7 2.3
BK Brandýs 3 0:00 18.3 6.3 0.0 1.0 0.0 2.7/3.0 88.9 1.0
Sokol H. Králové 4 0:00 13.3 5.8 328.6 0.0 0.0 1.8/3.3 53.8 1.0
Tesla Pardubice 2 0:00 26.0 8.0 0.0 2.5 0.0 2.5/3.5 71.4 2.5
BA Sparta 4 0:00 12.5 4.5 0.0 0.5 0.0 2.0/3.3 61.5 3.0
VYS 4 25:31 12.3 2.8 42.3 2.0 29.6 0.8/1.0 75.0 1.8
Sokol Písek 3 0:00 16.0 3.3 142.9 2.0 150.0 3.3/4.3 76.9 1.7
BK Pardub 6 0:00 7.8 3.3 0.0 0.0 0.0 1.2/2.0 58.3 1.0
Tigers Č. Budějovice 3 0:00 15.3 7.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NH Ostrava 4 0:00 11.5 4.8 158.3 0.3 100.0 1.3/3.0 41.7 2.5
ZLN 3 17:25 15.3 2.0 54.5 3.3 55.6 1.3/1.3 100.0 0.3
Jiskra Kyjov 2 0:00 22.5 5.0 0.0 2.5 0.0 5.0/7.5 66.7 3.5
Synthesia Pardubice 4 0:00 11.3 3.5 116.7 1.3 250.0 0.5/0.5 100.0 2.0
Slavia MBA Kroměříž 3 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
BC Kolín 2 0:00 22.0 6.5 0.0 2.5 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
BC Vysočina 2 0:00 22.0 7.5 0.0 2.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
SKS 4 31:34 10.8 0.8 37.5 2.5 35.7 1.8/1.8 100.0 3.3
BC Vysočina 3 12:31 14.3 4.7 100.0 1.0 37.5 2.0/4.0 50.0 1.3
BK Opava 2 0:00 21.5 6.5 0.0 1.0 0.0 5.5/5.5 100.0 2.0
TOROLA Snakes Ostrava 4 0:00 10.5 4.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.5 40.0 2.5
Královští Sokoli 2 0:00 21.0 7.0 0.0 0.5 0.0 5.5/7.5 73.3 1.5
Lions J. Hradec 2 0:00 20.5 9.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.0
BC Nový Jičín 2 0:00 20.0 7.5 0.0 0.5 0.0 3.5/5.5 63.6 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 19.5 7.5 0.0 0.5 0.0 3.0/4.5 66.7 1.0
Sokol Pražský 4 0:00 9.5 2.8 157.1 0.8 300.0 1.8/2.3 77.8 2.0
BS 2 0:00 19.0 8.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BK Levharti Chomutov 3 22:28 12.7 2.3 77.8 2.7 53.3 0.0/0.3 0.0 2.0
BK Snakes Ostrava 2 0:00 19.0 7.5 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.5
Sokol Hradec Králové 4 0:00 9.3 4.3 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 0.5
Basketbal Polabí 3 22:05 12.3 2.0 50.0 2.0 50.0 2.3/3.0 77.8 1.3
BCM Orli Prostějov 3 27:28 12.3 3.0 52.9 1.7 23.8 1.3/1.7 80.0 2.3
BC Vysočina 5 11:35 7.0 2.0 71.4 0.6 42.9 1.2/1.8 66.7 2.0
USK Praha 2 0:00 17.5 5.5 0.0 1.5 0.0 2.0/3.5 57.1 2.5
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 16.5 6.5 0.0 0.5 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
USK 4 0:00 8.3 1.3 125.0 1.5 600.0 1.3/1.8 71.4 2.3
BK Pardubice 2 27:54 16.5 1.0 33.3 3.5 38.9 4.0/4.0 100.0 0.5
BVK Holice 4 0:00 7.8 3.8 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.3
SNAK A 2 35:08 15.0 2.0 50.0 2.5 45.5 3.5/5.0 70.0 3.5
Sršni Písek 2 0:00 14.5 5.5 0.0 0.0 0.0 3.5/6.0 58.3 1.0
BK KARA Trutnov 2 0:00 14.5 6.5 0.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 2.5
BA Sparta Praha 3 0:00 9.0 3.3 0.0 0.0 0.0 2.3/3.3 70.0 4.0
OLM 2 27:14 13.0 3.5 46.7 1.0 18.2 3.0/3.0 100.0 2.5
GBA Sojky Pelhřimov 2 19:58 13.0 3.5 87.5 1.0 25.0 3.0/3.0 100.0 1.0
BK Pce 2 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.5 0.0 2.0/4.5 44.4 2.0
BK Opava B 2 17:51 12.5 2.5 71.4 1.5 37.5 3.0/5.0 60.0 2.5
Slavoj Litoměřice 2 18:37 12.5 2.0 57.1 2.0 40.0 2.5/3.0 83.3 0.5
TJ Turnov 2 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 22.0 8.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basketbal Olomouc 1 27:37 22.0 3.0 42.9 3.0 42.9 7.0/7.0 100.0 2.0
BK Žďár n. S. 2 0:00 11.0 5.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
BC Nový Jičín 1 0:00 21.0 6.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
KOL 6 9:44 3.5 0.5 100.0 0.7 40.0 0.5/0.5 100.0 1.7
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 20.0 6.0 0.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BASKET Brno U23 1 28:19 16.0 2.0 66.7 4.0 80.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 16.0 6.0 100.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 3.0
Sokol Vysoké Mýto 1 0:00 16.0 3.0 0.0 2.0 0.0 4.0/5.0 80.0 -
BCM Slez. Ostrava 3 0:00 4.7 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Olomouc 1 0:00 14.0 4.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 14.0 6.0 100.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
WBA 3 0:00 4.0 1.3 0.0 0.3 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
BC Nový Jičín 2 0:00 6.0 1.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Loko Plzeň 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
BK Děčín 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 1 0:00 10.0 5.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sršni Sokol Písek 1 0:00 9.0 2.0 0.0 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 3.0
BVK Holice 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SP Basket 1 20:25 9.0 3.0 100.0 1.0 20.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Přelouč "B" 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Sokol Žižkov 1 14:50 6.0 2.0 66.7 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
TJ Jiskra Hořice 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 1.0
USK Praha 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BVK Holice 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Sokol Vyšehrad 4 0:00 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 -
BK Klatovy 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -

články