Jindřich Fremr

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
BK Loko Plzeň
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
159
Procento vítězství
39.6%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 14 - 8.3 3.6 /3.6 100.0 0 0.0 1/2.3 43.8 2.1 4.9
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. A Lokomotiva Plzeň 10 - 9.1 4.2 /4.2 100.0 0.1 100.0 0.4/1.3 30.8 2.8 5.4
2017/18 žáci U15 - skupina C Lokomotiva Plzeň 3 - 16.0 6.7 0.0 0 0.0 2.7/8.3 32.0 - -
2017/18 žáci U15 - 2. kolo Lokomotiva Plzeň 2 - 19.0 8 0.0 1 0.0 0/2 0.0 - -
2017/18 žáci U15 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 14 - 9.9 2.9 0.0 1 0.0 1/3.4 29.8 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 4 8.3 1.0 0.3 /1.3 20.0 0 0.0 0.5/1 50.0 1.8 -0.3
2017/18 kadeti U17 - skupina B BK Loko Plzeň B 11 - 8.0 3.5 0.0 0.1 0.0 0.6/1.2 53.8 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. A Lokomotiva Plzeň 14 - 17.6 5.4 0.0 1.6 0.0 2/3.1 63.6 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 6 17.0 4.0 0.7 /1.3 50.0 0.5 25.0 1.2/2.3 50.0 1.5 1.2
2018/19 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 22 17.8 4.0 0.8 /2 39.5 0.7 26.2 0.3/0.5 70.0 1.7 2.2
2018/19 junioři U19 - skupina A BK Lokomotiva Plzeň "B" 1 - 13.0 2 0.0 3 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 6 20.3 5.0 1.7 /2.5 66.7 0.5 37.5 0.2/0.7 25.0 1.8 6.5
2019/20 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 22 22.2 8.6 2.6 /5.2 50.0 1 25.3 0.6/1.5 38.2 1.8 6.2
2020/21 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 1 20.0 0.0 0 /1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 1.0
2021/22 muži - skupina ZÁPAD PLZ 1 1.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BK Loko Plzeň 8 19.6 9.4 2.1 /3.9 54.8 1.5 31.6 0.6/1.5 41.7 2.8 5.5
2021/22 junioři U19 - nadstavba B BK Loko Plzeň 8 21.4 7.0 1.9 /4.1 45.5 1 19.0 0.3/0.5 50.0 2.4 4.8
2021/22 muži - play-out 13.-20. místo PLZ 5 17.6 5.4 1.2 /1.2 100.0 1 31.3 0/0 0.0 3.4 5.4
2021/22 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 6 25.3 8.0 2.5 /4.3 57.7 1 18.2 0/0.5 0.0 2.8 6.5
Průměr za kariéru 26.3 10.9 8.4 2.7 114.0 0.7 52.4 0.7/1.7 96.5 2.3 3.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 BK Klatovy 17. 2. 2018 2017/18
2B body 11 Fio banka J. Hradec 3. 2. 2018 2017/18
3B body 4 BA Sparta 12. 11. 2017 2017/18
Obranné doskoky 9 Snakes Ostrava 2. 11. 2019 2019/20
Útočné doskoky 6 Slavoj Litoměřice 4. 11. 2018 2018/19
Doskoky celkem 10 Snakes Ostrava 2. 11. 2019 2019/20
Body 30 Fio banka J. Hradec 3. 2. 2018 2017/18
Užitečnost 26 BK Pardubice 7. 2. 2020 2019/20
Asistence 7 Slavoj Litoměřice 12. 5. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA Tygři Louny 3 0:00 22.3 9.0 0.0 0.7 0.0 2.3/6.7 35.0 4.3
BK Klatovy 4 0:00 14.5 4.0 0.0 1.5 0.0 2.0/3.8 53.3 2.8
Sokol Písek 4 0:00 14.3 3.3 0.0 2.0 0.0 1.8/4.3 41.2 4.0
NH Ostrava 6 17:25 7.8 2.0 75.0 1.2 46.7 0.3/1.3 25.0 1.8
Tygři JBC Brno 2 28:09 21.0 4.5 56.3 3.5 53.8 1.5/2.0 75.0 2.5
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 19.0 8.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.5
BK Horejsek Děčín 3 0:00 12.3 4.0 0.0 1.0 0.0 1.3/3.3 40.0 2.0
Synthesia Pardubice 5 19:33 7.2 2.4 48.0 0.6 16.7 0.6/1.0 60.0 1.8
BA Sparta 2 0:00 16.0 3.5 0.0 2.5 0.0 1.5/4.5 33.3 2.0
GBA Lions J. Hradec 2 18:23 13.0 2.5 62.5 2.0 44.4 2.0/3.0 66.7 2.5
BCM Orli Prostějov 5 23:25 5.2 1.4 43.8 0.8 14.8 0.0/0.4 0.0 2.2
Jižní Supi 3 19:59 7.7 2.3 53.8 1.0 21.4 0.0/0.7 0.0 3.0
Sokol Písek 4 18:28 5.5 1.3 50.0 0.8 16.7 0.8/1.0 75.0 2.5
USK 6 19:25 3.7 1.0 31.6 0.5 25.0 0.2/1.0 16.7 1.7
BK Pelhřimov 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
BK Tábor 2 0:00 10.0 4.5 100.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
Snakes Ostrava 4 19:22 4.8 1.0 36.4 0.8 23.1 0.5/1.5 33.3 1.5
BCM Orli Prostějov 6 13:29 3.2 1.0 46.2 0.2 10.0 0.7/1.2 57.1 1.2
Sokol pražský 2 17:14 9.0 1.5 50.0 2.0 44.4 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Písek 2 21:00 9.0 2.0 66.7 1.5 27.3 0.5/2.0 25.0 1.5
USK Praha 2 0:00 9.0 2.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.5 66.7 0.5
BK Klatovy 4 0:00 4.5 1.5 100.0 0.0 0.0 1.5/3.3 46.2 2.8
Sokol Pražský 4 17:55 4.3 0.8 25.0 0.8 25.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 4.5
Sokol Písek 2 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 5 18:24 3.2 0.8 80.0 0.4 22.2 0.4/1.2 33.3 3.4
Sokol Vyšehrad 2 0:00 7.0 2.5 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
Snakes Ostrava 2 23:16 7.0 1.5 37.5 1.0 33.3 1.0/1.0 100.0 1.0
BKj Kralupy 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Pražský 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.5 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 4.5 2.0 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Tygři Praha 2 20:53 3.5 1.0 20.0 0.5 14.3 0.0/1.0 0.0 0.5
NH Ostrava 2 19:27 3.5 1.0 28.6 0.5 16.7 0.0/0.0 0.0 3.0
BCM Orli Prostějov 2 15:58 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
BA Nymburk 2 22:06 3.0 1.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
STRABAG Zlín 2 4:47 2.5 0.5 100.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Brandýs n. L. 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BA Nymburk 1 22:44 4.0 2.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Vysočina 1 23:19 3.0 0.0 0.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 1 0:56 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -