Alexandr Michal

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 20 let
Aktuální klub
BASKET Brno
Výška
182 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
363
Procento vítězství
66.7%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2014/15 mladší žáci U14 - skupina C SAM BŠM Brno 3 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. B SAM BŠM Brno 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo A BŠM Brno 3 - 7.0 3 /7 42.9 0 0.0 1/1.7 60.0 0.3 2.0
2014/15 starší minižáci U13 - MČR-skupina B BŠM Brno 3 - 5.3 2 /5.7 35.3 0 0.0 1.3/2.7 50.0 1.3 -1.0
2014/15 starší minižáci U13 - MČR o 5. - 8. místo BŠM Brno 2 - 6.0 1 /4 25.0 1 50.0 1/2 50.0 1.5 -0.5
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina C SAM BŠM Brno 17 - 8.0 3.3 /6.6 49.6 0.2 18.8 0.9/2.5 34.9 1.3 0.9
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR A SAM BŠM Brno 3 - 4.3 1.7 /4.7 35.7 0 0.0 1/2 50.0 2.3 -2.0
2015/16 mladší žáci U14 - MČR skupina A SAM BŠM Brno 3 20.3 5.0 1.7 /3.7 45.5 0 0.0 1.7/4.3 38.5 1.7 5.3
2015/16 starší minižáci U13 - Předkolo MČR D BŠM Brno 3 - 16.0 6.3 /9.7 65.5 0 0.0 3.3/6.7 50.0 1.3 7.0
2015/16 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo SAM BŠM Brno 2 17.5 6.0 2.5 /3.5 71.4 0 0.0 1/2 50.0 0.5 6.5
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina B BŠM Brno 3 15.3 11.7 3.7 /11 33.3 0 0.0 4.3/8.7 50.0 1.0 11.3
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 5.-8. místo BŠM Brno 2 16.0 14.5 4.5 /10 45.0 0.5 100.0 4/7 57.1 2.0 11.5
2016/17 žáci U15 - Skupina C SAM Brno 14 - 10.1 3 /5.6 53.2 0.6 34.6 2.2/3.6 60.8 1.6 3.3
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina E SAM BŠM Brno 10 - 22.6 9.4 /13.1 71.8 0.7 25.9 1.7/2.9 58.6 0.3 15.4
2016/17 žáci U15 - Extraliga SAM Brno 16 - 6.8 2.4 /5.4 43.7 0.3 14.8 1.3/2.6 51.2 1.3 -0.2
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B SAM BŠM Brno 14 - 16.6 6 /10.7 56.0 0.7 23.8 2.5/4.6 54.7 1.5 6.1
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina B SAM BŠM Brno 3 25.7 18.3 7 /14 50.0 0 0.0 4.3/7.3 59.1 1.0 15.7
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo SAM BŠM Brno 2 30.0 18.0 5.5 /14 39.3 1.5 25.0 2.5/6.5 38.5 2.0 8.5
2016/17 žáci U15 - MČR skupina A SAM Brno 3 20.7 11.3 2.7 /5.3 50.0 1 33.3 3/3.7 81.8 1.7 11.7
2016/17 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo SAM Brno 2 29.0 11.0 2.5 /8 31.3 1 25.0 3/6 50.0 1.0 6.5
2017/18 kadeti U17 - skupina D SAM Brno B 3 - 8.0 1.3 0.0 1 0.0 2.3/4 58.3 - -
2017/18 kadeti U17 - 2. kolo SAM Brno B 2 - 9.5 2.5 0.0 1.5 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 žáci U15 - Skupina C SAM Brno 11 - 19.0 7.2 0.0 0.5 0.0 3.3/5.8 56.3 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část SAM Brno 6 10.8 2.5 0.7 /2.2 30.8 0.2 14.3 0.7/1 66.7 0.5 1.8
2017/18 kadeti U17 - skupina C SAM Brno B 13 - 12.2 3.9 0.0 0.7 0.0 2.2/3.8 58.0 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga SAM Brno 16 - 19.4 6.6 0.0 0.6 0.0 4.3/7 61.6 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out C SAM Brno B 6 - 13.8 3.8 0.0 1 0.0 3.2/5.3 59.4 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out SAM Brno 6 11.5 4.7 1.3 /3.3 40.0 0.2 50.0 1.5/2.8 52.9 0.3 4.5
2017/18 žáci U15 - MČR skupina B SAM Brno 3 38.0 13.3 3.3 40.0 1 18.8 3.7/7 52.4 2.3 12.0
2017/18 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo SAM Brno 2 39.0 12.5 4 32.0 1 20.0 1.5/4 37.5 2.5 5.0
2018/19 junioři U19 - základní část SAM Brno 4 29.3 5.0 1.3 /3.8 33.3 0.3 16.7 1.8/2.8 63.6 1.0 5.8
2018/19 kadeti U17 - základní část SAM Brno 22 18.7 5.9 1.6 /3.9 41.2 0.5 23.3 1.4/2.7 50.0 1.6 4.7
2018/19 junioři U19 - skupina C SAM Brno B 14 - 11.5 3.7 0.0 0.5 0.0 2.6/4.6 55.4 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina C SAM Brno B 5 - 16.0 6 0.0 1 0.0 1/2.2 45.5 - -
2018/19 junioři U19 - play-out C SAM Brno B 6 - 9.7 3.3 0.0 0.5 0.0 1.5/2.3 64.3 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out C SAM Brno B 3 - 13.7 4.7 0.0 1 0.0 1.3/1.7 80.0 - -
2018/19 junioři U19 - play-out SAM Brno 6 30.7 5.8 1.5 /4.8 31.0 0.7 22.2 0.8/1.7 50.0 1.2 7.8
2018/19 kadeti U17 - play-off SAM Brno 3 22.7 6.0 1.7 /3 55.6 0.7 40.0 0.7/1.3 50.0 1.3 6.7
2018/19 kadeti U17 - Mistrovství ČR SAM Brno 2 17.5 8.0 2 /4.5 44.4 1 66.7 1/2 50.0 1.5 7.5
2019/20 kadeti U17 - základní část SAM Brno 21 34.4 12.3 3.7 /9.3 39.5 0.5 14.9 3.5/5.9 59.7 1.7 13.0
2019/20 junioři U19 - skupina B SAM Brno 11 - 8.5 2.7 0.0 0.5 0.0 1.6/2.3 72.0 - -
2019/20 junioři U19 - finálová skupina SAM Brno 5 - 3.4 1.2 0.0 0.2 0.0 0.4/1.4 28.6 - -
2020/21 junioři U19 - základní část BASKET Brno B 1 4.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -1.0
2021/22 muži - skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 15 12.1 2.5 0.8 /1.9 42.9 0.1 11.1 0.7/1.1 68.8 1.1 3.9
2021/22 junioři U19 - skupina B BASKET Brno 14 23.6 7.1 2.1 /4.4 46.8 0.3 22.2 2.1/3.7 57.7 1.2 11.2
2021/22 junioři U19 - nadstavba A BASKET Brno 8 23.9 6.5 1.8 /3.1 56.0 0.4 27.3 1.9/2.6 71.4 0.9 9.3
2021/22 muži - skupina D 7.-12. místo BASKET Brno U23 6 13.8 4.0 1 /1.7 60.0 0.5 42.9 0.5/0.8 60.0 0.5 6.5
2021/22 junioři U19 - play-off BASKET Brno 3 20.0 3.7 1 /2 50.0 0 0.0 1.7/2 83.3 0.3 4.3
2021/22 muži - play-off C Renocar Podolí 1 - 10.0 2 0.0 1 0.0 3/4 75.0 - -
2021/22 muži - play-off BASKET Brno U23 3 19.7 8.7 2.3 /4.7 50.0 1 42.9 1/2 50.0 1.7 9.3
2021/22 junioři U19 - MČR BASKET Brno 2 14.5 1.5 0.5 /2 25.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - 0.5
2022/23 muži - skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 9 16.8 2.8 0.6 /2.3 23.8 0.3 30.0 0.7/1.1 60.0 1.2 2.1
2022/23 muži - skupina C SK Basket RENOCAR 9 - 11.2 3.4 0.0 0.9 0.0 1.7/2.7 62.5 - -
Průměr za kariéru 39.0 9.6 9.8 3.2 176.3 0.5 90.5 1.9/3.4 306.2 1.3 4.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BK Hladnov 22. 10. 2022
2B body 7 TJ Třebíč 13. 11. 2022
3B body 2 BK Hladnov 22. 10. 2022
Obranné doskoky 4 Basketbal Olomouc 20. 11. 2022
Útočné doskoky 1 BC Nový Jičín 30. 9. 2022
Doskoky celkem 4 Basketbal Olomouc 20. 11. 2022
Body 26 BK Hladnov 22. 10. 2022
Užitečnost 7 Basketbal Olomouc 18. 9. 2022
Asistence 3 Basketbal Olomouc 18. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 BA Nymburk 6. 10. 2019 2019/20
2B body 14 PŘÍ 16. 9. 2017 2017/18
3B body 3 SKV Vinohrady 16. 10. 2016 2016/17
Obranné doskoky 10 BCM Orli Prostějov 2. 2. 2020 2019/20
Útočné doskoky 3 Start Havířov 5. 5. 2016 2015/16
Doskoky celkem 13 BCM Orli Prostějov 2. 2. 2020 2019/20
Body 32 SKV Vinohrady 16. 10. 2016 2016/17
Užitečnost 35 NH Ostrava 5. 12. 2021 2021/22
Asistence 8 BCM Orli Prostějov 9. 12. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2022 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 29:43 5 2 40.0 0 0.0 1/2 50.0
25. 9. 2022 skupina VÝCHOD SVI 14:10 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
24. 9. 2022 skupina C Slavia Kroměříž 0:00 9 1 0.0 2 0.0 1/2 50.0
25. 9. 2022 skupina C Jiskra Kyjov 0:00 13 4 0.0 1 0.0 2/2 100.0
30. 9. 2022 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 6:19 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 10. 2022 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 16:13 2 0 0.0 0 0.0 2/4 50.0
8. 10. 2022 skupina C Slavia OU 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/2 50.0
9. 10. 2022 skupina C OLM 0:00 3 1 0.0 0 0.0 1/3 33.3
16. 10. 2022 skupina VÝCHOD BC Vysočina 21:07 3 1 100.0 0 0.0 1/2 50.0
23. 10. 2022 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 12:58 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
22. 10. 2022 skupina C BK Hladnov 0:00 26 7 0.0 2 0.0 6/9 66.7
23. 10. 2022 skupina C Sokol Karviná 0:00 15 4 0.0 2 0.0 1/2 50.0
30. 10. 2022 skupina VÝCHOD SNAK A 5:40 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
6. 11. 2022 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 15:49 7 2 40.0 1 100.0 0/0 0
12. 11. 2022 skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 0:00 10 3 0.0 1 0.0 1/1 100.0
13. 11. 2022 skupina C TJ Třebíč 0:00 15 7 0.0 0 0.0 1/2 50.0
20. 11. 2022 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 28:49 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 11. 2022 skupina C BK Vlci Žďár 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/1 100.0
Celkem 18 150:48 126 36 171.4 11 110.0 21/34 61.8
Průměr 18 8:22 7.0 2.0 171.4 0.6 110.0 1.2/1.9 61.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BC Nový Jičín 4 0:00 22.8 11.0 75.9 0.0 0.0 0.8/2.3 33.3 0.8
Slavoj Litoměřice 6 0:00 14.2 4.5 192.9 0.5 75.0 3.7/5.8 62.9 1.8
Snakes Ostrava 5 3:53 15.8 5.0 125.0 1.0 62.5 2.8/4.4 63.6 1.2
Tygři Brno 4 0:00 18.3 6.3 58.1 0.5 22.2 4.3/6.8 63.0 0.5
BCM Orli Prostějov 4 0:00 18.3 7.0 60.9 0.5 22.2 2.8/4.8 57.9 0.5
Synthesia Pardubice 6 4:13 11.8 4.0 133.3 0.5 75.0 2.3/3.7 63.6 2.0
Sokol Pražský 6 5:21 11.2 4.2 119.0 0.3 20.0 1.8/4.0 45.8 1.2
SKB Zlín 5 0:00 13.0 4.4 0.0 0.6 0.0 2.4/4.4 54.5 0.8
Sokol Písek 5 26:01 12.8 3.2 66.7 0.8 33.3 4.0/7.4 54.1 2.4
BC Vysočina 4 0:00 15.8 6.0 184.6 0.8 60.0 1.5/2.8 54.5 2.0
SK UP-BCM Olomouc 5 0:00 12.2 3.8 0.0 0.8 0.0 2.2/3.6 61.1 1.8
NH Ostrava 4 15:52 15.0 4.5 225.0 0.5 66.7 4.5/7.3 62.1 2.8
BK Pelhřimov 6 13:12 9.2 3.0 40.9 0.3 16.7 2.2/4.8 44.8 1.0
NH Ostrava 10 20:14 5.5 1.4 35.0 0.6 31.6 0.9/2.0 45.0 1.5
BK Loko Plzeň 6 24:49 9.0 3.0 42.9 0.2 9.1 2.5/3.8 65.2 0.3
BK Snakes Ostrava 4 0:00 13.0 5.8 56.1 0.0 0.0 1.5/3.3 46.2 1.0
SKB Zlín 2 0:00 26.0 10.5 77.8 1.5 42.9 0.5/1.0 50.0 0.5
BCM Orli Prostějov 7 17:03 7.1 2.3 43.2 0.1 9.1 2.1/3.7 57.7 0.7
BC Vysočina 4 0:00 12.3 4.8 55.9 0.8 30.0 0.5/0.8 66.7 2.0
BC Nový Jičín 3 0:00 14.7 4.7 0.0 1.3 0.0 1.3/2.7 50.0 0.7
BC Nový Jičín 4 0:00 11.0 3.5 0.0 0.5 0.0 2.5/4.0 62.5 1.3
Snakes Ostrava B 4 0:00 10.8 3.5 0.0 0.5 0.0 2.3/4.0 56.3 2.3
BK Pelhřimov 2 0:00 21.5 7.5 0.0 0.5 0.0 5.0/7.0 71.4 4.0
BA Sparta 2 0:00 21.0 6.0 0.0 1.5 0.0 4.5/7.5 60.0 1.0
USK 5 29:07 8.2 2.4 44.4 0.2 14.3 2.8/3.6 77.8 1.6
Synthesia Pardubice 4 27:29 10.3 3.5 53.8 1.0 26.7 0.3/3.0 8.3 2.0
BCM Orli Prostějov 3 0:00 13.7 5.3 123.1 0.3 33.3 2.0/4.0 50.0 1.0
Slavia Kroměříž 4 0:00 9.3 3.5 0.0 0.3 0.0 1.5/3.5 42.9 1.3
Snakes Ostrava 5 21:42 7.2 2.2 37.9 0.2 9.1 2.2/3.8 57.9 1.6
Tygři JBC Brno 3 21:46 11.0 2.7 40.0 0.7 25.0 3.7/6.3 57.9 2.7
PCE 4 26:10 7.8 2.3 39.1 0.5 25.0 1.8/3.0 58.3 1.0
PŘÍ 1 0:00 31.0 14.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
NH Ostrava 4 0:00 7.8 2.8 42.3 0.0 0.0 2.3/5.0 45.0 2.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 15.0 5.0 0.0 0.0 0.0 5.0/10.0 50.0 1.0
Sokol Karviná 2 0:00 14.5 6.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
Sokol pražský 5 22:45 5.4 1.4 53.8 0.2 14.3 2.0/2.4 83.3 0.8
SKS 3 19:37 8.7 2.3 50.0 1.0 42.9 1.0/2.0 50.0 1.7
BK Hladnov 1 0:00 26.0 7.0 0.0 2.0 0.0 6.0/9.0 66.7 2.0
Sokol Pražský 4 31:07 6.3 1.5 18.8 0.5 22.2 1.8/2.8 63.6 1.5
Sokol Karviná 2 0:00 12.0 3.5 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
Žďár nad Sáz. 2 0:00 12.0 2.5 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
BA Nymburk 2 29:29 11.5 2.0 22.2 0.5 16.7 6.0/10.5 57.1 2.5
Synthesia Pardubice 2 25:47 11.5 3.5 38.9 1.0 25.0 1.5/5.0 30.0 2.0
SK Basket RENOCAR 3 0:00 7.7 2.0 0.0 0.7 0.0 1.7/2.7 62.5 1.0
BC Vysočina 2 0:00 11.0 3.5 0.0 0.5 0.0 2.5/3.5 71.4 1.5
Snakes Ostrava 3 15:08 7.0 2.0 46.2 0.3 50.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Olomouc 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
Sj. BK Litoměřice 1 23:43 20.0 9.0 60.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
Královští Sokoli 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.5
Tygři Praha 1 40:00 20.0 8.0 72.7 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 2.0
SK Žabovřesky 2 0:00 9.5 2.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 4 16:33 4.8 1.0 40.0 0.8 50.0 0.5/1.0 50.0 1.3
BK Vlci Žďár 2 0:00 9.5 3.0 0.0 0.0 0.0 3.5/4.0 87.5 1.5
BK Opava 3 0:00 6.3 1.3 0.0 0.3 0.0 2.7/4.0 66.7 1.0
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 3 0:00 6.3 2.3 0.0 0.3 0.0 0.7/2.0 33.3 1.7
USK 4 25:25 4.5 1.8 46.7 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 0.5
Lions J. Hradec 2 0:00 9.0 3.5 53.8 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
SK Žabovřesky 2 0:00 8.5 2.0 44.4 1.0 40.0 1.5/3.0 50.0 2.0
Slavoj Litoměřice 3 32:07 5.3 1.7 45.5 0.3 11.1 1.0/1.0 100.0 1.3
Slavia Kroměříž 2 0:00 8.0 2.5 55.6 0.5 33.3 1.5/2.5 60.0 1.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 7.5 2.0 0.0 0.5 0.0 2.0/2.0 100.0 1.5
TJ Třebíč 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BA Nymburk 2 12:18 7.5 1.5 60.0 1.0 100.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Sokol Pražský 2 18:07 7.5 1.0 50.0 1.5 60.0 1.0/1.5 66.7 0.5
STRABAG Zlín 3 15:46 5.0 1.7 50.0 0.3 33.3 0.7/0.7 100.0 2.0
BK Sojky Pelhřimov 1 14:00 15.0 5.0 38.5 0.0 0.0 5.0/9.0 55.6 2.0
Start Havířov 1 0:00 14.0 1.0 0.0 3.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
BK Klatovy 2 0:00 7.0 2.0 40.0 0.5 33.3 1.5/3.5 42.9 1.5
Slavia Kroměříž 2 0:00 6.5 1.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BCM Orli Prostějov 2 20:04 6.5 2.5 50.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 1.5
BC Vysočina 3 16:14 4.3 1.7 100.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.3
Sokol Písek 2 27:33 6.0 1.5 42.9 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 0.5
Sokol Pražský 2 8:00 6.0 0.5 8.3 0.5 100.0 3.5/5.0 70.0 2.0
Sokol Písek Sršni 1 0:00 12.0 5.0 62.5 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
SK Žabovřesky 1 0:00 12.0 4.0 50.0 1.0 33.3 1.0/4.0 25.0 2.0
Basketbal TJ Svitavy 2 0:00 6.0 3.0 46.2 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 2 7:37 5.5 2.5 62.5 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
BK Loko Plzeň 2 28:52 5.5 2.0 40.0 0.5 25.0 0.0/1.0 0.0 -
USK Praha B 2 17:04 4.5 2.0 80.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 4.5 1.0 25.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.0
USK Praha 2 0:00 4.0 0.5 16.7 1.0 40.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 8.0 3.0 60.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 16:18 2.3 0.0 0.0 0.3 33.3 1.3/2.7 50.0 1.3
Basketbal Olomouc 3 19:30 2.3 1.0 30.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.0
GBA Lions J. Hradec 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Slavoj Litoměřice 3 12:19 2.3 1.0 33.3 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
BK Opava B 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavia OU 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Klatovy 1 19:12 5.0 2.0 50.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
SK Žabovřesky 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
SNAK A 3 7:19 1.7 0.3 33.3 0.3 100.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Tygři Praha 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
BK Vlci Žďár 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BCM Orli Prostějov 2 15:37 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
Tygři Brno 2 20:44 2.0 0.5 16.7 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Opava 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 2.0
BC Nový Jičín 3 6:38 1.0 0.3 20.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
OLM 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
SVI 2 16:27 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Slavia Kroměříž 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
BK Levharti Chomutov 2 6:27 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Levharti Chomutov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0

články