Matěj Burda

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 20 let
Aktuální klub
BK Pardubice
Výška
189 cm
Pozice
Rozehrávač

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
400
Procento vítězství
67.8%
Počet klubů
8

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2011/12 starší minižáci U13 - Skupina A Měl U13B 8 - 15.6 7.1 0.0 0 0.0 1.4/2.4 57.9 - -
2011/12 starší a mladší žáci U15 a U14 - Základní část Měl15 12 - 11.9 4.4 0.0 0.3 0.0 2.3/3.9 59.6 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - Skupina A MělCh 14 - 28.8 13 0.0 0 0.0 2.8/4.1 67.2 - -
2012/13 starší minižáci U13 - Soutěž Měl U13B 11 - 14.9 6.4 0.0 0 0.0 2.2/4.2 52.2 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Soutěž Měl U12 24 - 32.8 14.7 0.0 0 0.0 3.4/4.8 71.1 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina B BA 2006´ Roudnice n.L. 13 - 13.5 4.2 0.0 0.3 0.0 4.2/6.4 65.1 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Měl U13B 31 - 24.7 10.9 0.0 0.5 0.0 1.4/2.2 61.8 - -
2013/14 mladší žáci U14 - liga sk. A BA 2006´ Roudnice n.L. 7 - 19.0 7.7 0.0 0.6 0.0 1.9/3.1 59.1 - -
2014/15 žáci U15 - skupina B BA 2006 Roudnice n.L. 7 - 14.3 4.6 0.0 0.9 0.0 2.6/4.9 52.9 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina A R&J EBC Mělník 14 - 25.9 8.4 0.0 1.3 0.0 5.3/7.3 72.5 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga Sokol Pražský 8 - 5.0 1.9 0.0 0.1 0.0 0.9/1.3 70.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. A R&J EBC Mělník 7 - 18.6 6.7 0.0 0.7 0.0 3/4.4 67.7 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off R&J EBC Mělník 3 - 19.0 4.7 0.0 2.3 0.0 2.7/3.3 80.0 - -
2014/15 žáci U15 - MČR-skupina B Sokol Pražský 3 21.0 4.0 1 37.5 0.7 22.2 0/0.3 0.0 1.7 -0.7
2014/15 žáci U15 - MČR o 1.- 4. místo Sokol Pražský 2 9.0 5.0 0.5 50.0 1 33.3 1/2 50.0 2.5 2.0
2015/16 žáci U15 - základní skupina A Sokol Pražský 12 - 8.6 2.8 /2.8 100.0 0.7 100.0 0.9/1.3 73.3 1.6 6.7
2015/16 junioři U19 - Krajský přebor juniorů U19 R&J EBC Mělník 3 - 9.0 1.3 0.0 1.7 0.0 1.3/3.7 36.4 - -
2015/16 žáci U15 - extraliga Sokol Pražský 15 - 8.9 2.4 /2.4 100.0 1.2 100.0 0.5/0.7 72.7 1.6 7.1
2015/16 žáci U15 - MČR skupina B Sokol Pražský 3 28.3 5.0 1 /3.7 27.3 0.7 13.3 1/1.7 60.0 3.3 1.7
2015/16 žáci U15 - MČR o 5.-8. místo Sokol Pražský 1 27.0 20.0 2 /4 50.0 4 50.0 4/4 100.0 2.0 25.0
2016/17 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 16 21.6 5.1 1.2 /2.6 46.3 0.5 26.7 1.2/1.6 73.1 1.8 4.9
2016/17 junioři U19 - skupina A R&J EBC Mělník 7 - 18.4 3.4 0.0 2.6 0.0 3.9/5.6 69.2 - -
2017/18 junioři U19 - základní část Sokol pražský 14 21.1 8.1 2.1 /4 51.8 0.9 27.7 1.2/2.4 50.0 1.7 7.5
2017/18 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 20 27.4 12.6 2.6 /5.2 49.0 1.4 38.9 3.3/4.5 73.0 2.6 15.2
2017/18 junioři U19 - play-out Sokol pražský 3 19.0 6.7 1.7 /3.3 50.0 0.3 12.5 2.3/2.7 87.5 4.0 7.7
2017/18 kadeti U17 - play-off Sokol Pražský 2 20.5 16.0 2 /2.5 80.0 4 61.5 0/1 0.0 - 22.0
2017/18 kadeti U17 - Mistrovství ČR Sokol Pražský 2 31.5 14.0 1.5 /4 37.5 3.5 35.0 0.5/2.5 20.0 2.5 11.5
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ GBA 12 12.8 4.5 0.4 /0.5 83.3 0.9 35.5 0.9/1.5 61.1 0.8 5.2
2018/19 junioři U19 - základní část GBA EU 22 21.5 6.3 1.3 /2.4 52.8 1 34.8 0.6/1.3 48.3 1.8 7.2
2018/19 muži - Středočeská basketbalová liga mužů Měl 3 - 19.7 1.3 0.0 4.7 0.0 3/3 100.0 - -
2018/19 muži - Skupina D 7. - 12. místo GBA 5 9.4 5.4 0.8 /1.6 50.0 0.8 57.1 1.4/1.8 77.8 1.2 5.8
2018/19 muži - Play Off GBA 4 7.5 1.3 0.3 /1 25.0 0.3 50.0 0/0 0.0 0.3 1.8
2018/19 junioři U19 - play-off GBA EU 4 21.3 6.0 1.8 /2.8 63.6 0.3 10.0 1.8/1.8 100.0 1.8 6.3
2018/19 muži - Baráž o KNBL GBA 2 3.5 0.0 0 /1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -1.5
2018/19 junioři U19 - Mistrovství ČR GBA EU 2 23.5 10.0 3.5 /5 70.0 0.5 12.5 1.5/1.5 100.0 2.5 6.5
2019/20 junioři U19 - základní část GBA J. Hradec 20 27.4 11.2 2.1 /4.2 48.8 1.7 35.9 2.2/3.1 69.4 1.9 15.9
2019/20 muži - skupina Západ JHR 17 15.6 3.8 0.8 /1.4 54.2 0.4 29.2 1.1/1.2 85.7 1.4 6.3
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník JHR 2 18.0 3.0 0.5 /1.5 33.3 0.5 50.0 0.5/1 50.0 1.0 3.0
2019/20 muži - Skupina C 1. - 6. místo JHR 5 14.2 7.2 0.8 /1.8 44.4 1.2 42.9 2/2.2 90.9 0.4 8.8
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD JHR 2 17.0 7.0 1.5 /2.5 60.0 0.5 33.3 2.5/3.5 71.4 1.5 10.5
2021/22 muži - skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 28.2 19.4 3.5 /6.1 56.5 2.9 43.6 3.7/4.8 76.4 1.9 21.7
2021/22 muži - Základní část PCE 21 16.0 4.0 0.6 /1.2 50.0 0.7 35.7 0.6/1.1 54.2 1.4 3.9
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 31.0 13.0 3 50.0 1 14.3 4/4 100.0 2.0 16.0
Průměr za kariéru 36.3 10.4 13.6 4.5 129.2 0.9 91.4 2.0/2.9 244.3 1.6 5.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 BCM Orli Prostějov 26. 11. 2021
2B body 8 BC Nový Jičín 19. 11. 2021
3B body 7 BCM Orli Prostějov 26. 11. 2021
Obranné doskoky 7 BC Nový Jičín 19. 11. 2021
Útočné doskoky 3 SVI 14. 11. 2021
Doskoky celkem 8 BC Nový Jičín 19. 11. 2021
Body 36 BC Nový Jičín 19. 11. 2021
Užitečnost 45 BC Nový Jičín 19. 11. 2021
Asistence 12 BASKET Brno U23 3. 12. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 Nym 16. 12. 2012 2012/13
2B body 28 Kol U12B 4. 11. 2012 2012/13
3B body 7 BCM Orli Prostějov 26. 11. 2021 2021/22
Obranné doskoky 9 Sokol Písek 10. 2. 2018 2017/18
Útočné doskoky 6 USK 6. 1. 2018 2017/18
Doskoky celkem 12 Sokol Písek 10. 2. 2018 2017/18
Body 62 Nym 16. 12. 2012 2012/13
Užitečnost 45 BC Nový Jičín 19. 11. 2021 2021/22
Asistence 13 PCE 24. 11. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2021 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 36:49 18 4 50.0 2 33.3 4/4 100.0
22. 9. 2021 Základní část DEC 17:45 6 3 75.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2021 Základní část OVA 9:50 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2021 Základní část NBK 19:34 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
3. 10. 2021 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 32:32 31 3 37.5 6 66.7 7/7 100.0
6. 10. 2021 Základní část OLO 16:49 5 1 50.0 1 50.0 0/0 0
8. 10. 2021 skupina VÝCHOD BC Vysočina 27:13 14 2 66.7 1 20.0 7/9 77.8
13. 10. 2021 Základní část BRN 23:40 9 0 0.0 1 100.0 6/8 75.0
16. 10. 2021 Základní část HKR 11:26 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina VÝCHOD SNAK A 27:46 13 5 71.4 1 20.0 0/0 0
22. 10. 2021 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 22:04 22 3 75.0 4 80.0 4/4 100.0
23. 10. 2021 Základní část USK 11:22 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
29. 10. 2021 skupina VÝCHOD Basket Opava 2010 30:25 14 5 50.0 1 16.7 1/5 20.0
30. 10. 2021 Základní část JHR 8:16 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
5. 11. 2021 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 27:36 21 2 100.0 5 45.5 2/2 100.0
6. 11. 2021 Základní část OPA 14:37 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 11. 2021 Základní část DEC 16:41 8 0 0.0 2 66.7 2/2 100.0
14. 11. 2021 skupina VÝCHOD SVI 26:21 12 3 50.0 1 33.3 3/4 75.0
17. 11. 2021 Základní část UNL 4:16 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 11. 2021 Základní část OVA 11:50 2 1 100.0 0 0.0 0/2 0.0
19. 11. 2021 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 33:31 36 8 88.9 5 62.5 5/9 55.6
17. 11. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník SVI 0:00 13 3 0.0 1 0.0 4/4 100.0
26. 11. 2021 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 29:51 29 0 0.0 7 58.3 8/10 80.0
2. 12. 2021 Základní část UNL 18:01 8 1 50.0 2 100.0 0/0 0
3. 12. 2021 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 30:45 17 4 57.1 2 50.0 3/3 100.0
4. 12. 2021 Základní část NBK 10:12 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 12. 2021 Základní část KOL 16:08 8 1 50.0 2 50.0 0/0 0
11. 12. 2021 Základní část OLO 22:13 5 1 50.0 1 25.0 0/0 0
12. 12. 2021 skupina VÝCHOD BC Vysočina 36:52 29 2 66.7 6 40.0 7/8 87.5
17. 12. 2021 skupina VÝCHOD SNAK A 26:40 7 3 37.5 0 0.0 1/3 33.3
18. 12. 2021 Základní část BRN 23:32 3 0 0.0 1 33.3 0/0 0
20. 12. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník SNAK A 0:00 6 2 0.0 0 0.0 2/3 66.7
28. 12. 2021 Základní část HKR 14:52 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
2. 1. 2022 Základní část USK 21:01 7 2 100.0 1 50.0 0/0 0
7. 1. 2022 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 35:01 28 8 80.0 3 50.0 3/4 75.0
8. 1. 2022 Základní část JHR 20:09 7 1 50.0 1 50.0 2/3 66.7
11. 1. 2022 Základní část OPA 24:21 12 1 50.0 3 100.0 1/3 33.3
14. 1. 2022 skupina VÝCHOD Basket Opava 2010 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 38 760:01 394 70 59.3 60 42.0 74/103 71.8
Průměr 38 20:00 10.4 1.8 59.3 1.6 42.0 1.9/2.7 71.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Ben U13B 6 0:00 24.8 10.7 0.0 0.8 0.0 1.0/1.3 75.0 1.3
BraU13B 6 0:00 22.0 10.0 0.0 0.2 0.0 1.5/2.8 52.9 0.8
Kol U12B 2 0:00 56.0 27.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BA Sparta Praha 3 0:00 28.7 8.0 0.0 1.3 0.0 8.7/10.7 81.3 2.0
ŠSK Sla U13 6 0:00 12.0 5.8 0.0 0.0 0.0 0.3/0.8 40.0 1.2
Pod U13B 4 0:00 18.0 8.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 34.0 11.0 0.0 1.5 0.0 7.5/11.5 65.2 2.5
Sj. BK Litoměřice 4 0:00 16.3 5.0 0.0 1.3 0.0 2.5/4.3 58.8 2.0
USK Praha 4 0:00 16.3 5.8 0.0 0.3 0.0 4.0/5.8 69.6 1.5
BC Nový Jičín 3 28:00 21.0 5.0 68.2 2.3 46.7 4.0/5.7 70.6 2.3
BK Loko Plzeň 8 22:54 7.9 2.0 59.3 0.8 30.0 1.6/2.3 72.2 2.5
USK 6 24:37 10.2 2.7 53.3 1.0 27.3 1.8/2.7 68.8 2.0
Basketbal Olomouc 4 20:26 14.8 2.8 78.6 2.3 56.3 2.5/2.8 90.9 1.3
BK Žďár n. S. 3 0:00 19.0 4.7 0.0 2.3 0.0 2.7/3.3 80.0 2.7
Sokol Pražský 4 0:00 14.0 3.5 0.0 0.8 0.0 4.8/6.8 70.4 1.3
Sokol pražský 8 23:07 6.6 1.1 52.9 1.1 40.9 1.0/1.3 80.0 2.0
Slavoj Litoměřice 6 18:43 8.7 1.3 80.0 1.5 45.0 1.5/3.0 50.0 0.7
BC Vysočina 3 24:41 17.0 1.7 62.5 3.0 40.9 4.7/5.7 82.4 3.0
Snakes Ostrava 4 30:52 12.5 2.8 52.4 2.3 37.5 0.3/0.8 33.3 3.0
BCM Orli Prostějov 6 23:17 8.3 2.7 47.1 0.5 11.5 1.5/2.8 52.9 1.7
Sokol Písek 6 23:21 8.2 1.3 47.1 1.3 26.7 1.5/3.3 45.0 2.2
BASKET Brno U23 2 31:38 24.0 3.5 46.7 4.0 61.5 5.0/5.0 100.0 1.5
PCE 5 24:51 9.4 1.6 53.3 1.4 36.8 2.0/2.6 76.9 2.2
ŠSK Slaný 2 0:00 23.0 4.5 0.0 3.0 0.0 5.0/7.5 66.7 2.5
BCM Orli Prostějov 3 20:30 15.0 0.3 8.3 3.3 58.8 4.3/5.3 81.3 0.7
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 11.0 4.3 283.3 0.3 0.0 1.8/2.8 63.6 0.8
Synthesia Pardubice 4 19:12 10.8 1.5 60.0 2.3 45.0 1.0/1.8 57.1 1.3
USK 5 25:32 8.6 2.2 57.9 1.0 27.8 1.2/3.2 37.5 2.6
Jižní Supi 2 0:00 21.0 8.5 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
BC Kolín 2 0:00 20.5 7.0 0.0 0.5 0.0 5.0/8.5 58.8 2.0
STRABAG Zlín 4 16:51 10.0 1.3 83.3 2.0 44.4 1.5/1.8 85.7 0.5
Sokol Písek 3 32:19 13.3 1.7 29.4 1.3 23.5 6.0/6.7 90.0 3.0
BA Nymburk 2 26:25 19.5 3.5 87.5 2.5 50.0 5.0/6.5 76.9 0.5
SNAK A 5 14:28 7.6 2.4 63.2 0.6 18.8 1.0/1.6 62.5 1.4
Sokol Vyšehrad 2 0:00 18.5 7.5 0.0 0.0 0.0 3.5/6.5 53.8 2.5
Snakes Ostrava 5 25:00 7.2 2.2 52.4 0.6 25.0 1.0/1.6 62.5 2.6
NH Ostrava 3 26:15 12.0 3.0 69.2 1.0 50.0 3.0/5.3 56.3 1.7
BK Kral-Jun.muži 1 0:00 31.0 3.0 0.0 6.0 0.0 7.0/7.0 100.0 1.0
Slavoj Litoměřice 4 31:12 7.3 2.0 38.1 0.5 25.0 1.8/2.3 77.8 2.0
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 13.5 4.5 100.0 1.5 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Sokolov 2 0:00 13.0 3.0 0.0 1.5 0.0 2.5/4.0 62.5 1.0
Sokol Písek 3 0:00 8.7 2.0 120.0 1.3 200.0 0.7/1.7 40.0 3.0
PLZ 3 21:59 8.3 1.3 100.0 1.0 25.0 2.7/3.3 80.0 2.3
SVI 2 13:10 12.5 3.0 100.0 1.0 66.7 3.5/4.0 87.5 2.0
TOROLA Snakes Ostrava 5 5:03 5.0 1.8 81.8 0.4 40.0 0.2/0.2 100.0 1.6
Sokol Vyšehrad 2 0:00 12.5 4.5 100.0 1.0 100.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 12.0 2.5 0.0 1.5 0.0 2.5/5.5 45.5 1.0
SAM Brno 2 24:46 12.0 1.5 60.0 1.0 33.3 6.0/7.0 85.7 2.0
BK Loko Plzeň 3 21:56 8.0 1.7 55.6 1.0 60.0 1.7/2.0 83.3 2.3
USK Praha 4 7:00 5.3 1.3 83.3 0.5 33.3 1.3/1.8 71.4 2.5
Slavoj Litoměřice 3 0:00 6.7 1.0 100.0 1.0 150.0 1.7/2.3 71.4 0.7
SAM Brno 3 19:59 6.7 1.3 66.7 1.3 33.3 0.0/0.0 0.0 2.3
USK Praha B 3 21:26 6.7 1.3 80.0 0.7 28.6 2.0/2.3 85.7 2.3
Sokol Písek 4 13:09 4.8 0.3 25.0 1.0 100.0 1.3/2.3 55.6 1.5
Peč 1 0:00 18.0 0.0 0.0 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SP BASKET 5 11:43 3.0 0.4 50.0 0.6 33.3 0.4/0.8 50.0 1.0
Sokol Písek 1 0:00 15.0 6.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
BCM Orli Prostějov 3 17:34 5.0 1.3 36.4 0.7 25.0 0.3/0.7 50.0 1.0
DEC 2 17:13 7.0 1.5 60.0 1.0 50.0 1.0/1.0 100.0 4.0
Basket Opava 2010 2 15:12 7.0 2.5 50.0 0.5 16.7 0.5/2.5 20.0 1.0
Slavoj Litoměřice 4 18:57 3.5 0.5 40.0 0.3 16.7 1.8/2.0 87.5 0.8
BK Pelhřimov 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
OPA 2 19:29 6.0 0.5 33.3 1.5 60.0 0.5/1.5 33.3 2.5
Královští Sokoli 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
BRN 2 23:36 6.0 0.0 0.0 1.0 50.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Synthesia Pardubice 4 0:00 2.8 0.8 300.0 0.3 100.0 0.5/1.0 50.0 2.0
OLO 2 19:31 5.0 1.0 50.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 0.5
LJH 6 9:02 1.7 0.2 16.7 0.3 22.2 0.3/0.8 40.0 0.2
BK Děčín A 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Réma 1 0:00 10.0 1.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
USK 2 16:11 4.5 1.5 75.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
UNL 2 11:08 4.0 0.5 33.3 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 0.5
KOL 1 16:08 8.0 1.0 50.0 2.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basketbal Polabí 2 16:19 3.5 1.5 60.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
Synthesia Pardubice 2 9:28 3.5 0.5 50.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 1.5
BSK Modřany - Jižní supi 1 0:00 7.0 3.0 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
BA Sparta Praha 2 21:47 3.0 1.0 33.3 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
VYS 4 7:24 1.3 0.3 50.0 0.3 25.0 0.0/0.0 0.0 -
NBK 3 16:42 1.0 0.3 25.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7
OVA 2 10:50 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
HKR 3 9:13 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0

články