Jan Sedmík

Národnost
CZE
Ročník narození
1997 - 25 let
Aktuální klub
SK Basket RENOCAR
Výška
183 cm

Kariéra

Sezony
13
Zápasy
493
Procento vítězství
47.3%
Počet klubů
7

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 žáci U14 - skupina B BC Vysočina 14 - 10.9 4.4 0.2 1.4/3.6 38.0 - -
2010/11 kadeti U16 - o 9. - 12. místo BC Vysočina 2 - 3.0 1.5 0 0/0 0.0 - -
2010/11 žáci U14 - o 19. - 24. místo BC Vysočina 6 - 13.3 5.8 0.2 1.2/3.3 35.0 - -
2011/12 kadeti U17 - skupina B TJ Jiskra Havlíčkův Brod 21 - 6.8 2.2 0.5 1/2.1 46.7 - -
2011/12 žáci U15 - skupina C BC Vysočina 14 - 15.9 5.2 1.1 2.1/4.8 43.3 - -
2011/12 žáci U15 - extraliga BC Vysočina 13 - 15.2 5.2 0.9 2/4.8 41.9 - -
2012/13 junioři U19 - základní část BC Vysočina 8 7.9 1.0 0.3 /0.6 0.1 0.1/0.6 20.0 0.9 0.5
2012/13 kadeti U17 - skupina B BC Vysočina 22 - 13.9 4.6 1 1.8/3 59.7 - -
2012/13 kadeti U17 - play-off BC Vysočina 4 - 16.0 4.5 1.3 3.3/4.3 76.5 - -
2012/13 junioři U19 - play-out BC Vysočina 4 24.3 7.3 2.5 /6.3 0.5 0.8/1.5 50.0 0.8 4.8
2013/14 muži - základní část BC Vysočina 14 6.4 1.1 0 /0.7 0.4 0/0.1 0.0 0.4 -0.5
2013/14 junioři U19 - skupina B BC Vysočina 18 - 11.2 2.7 1.5 1.3/2.2 59.0 - -
2013/14 kadeti U17 - skupina B BC Vysočina 18 - 18.3 4.9 2.1 2.2/3.3 66.1 - -
2013/14 muži - Český pohár BC Vysočina 1 - 5.0 0 1 2/2 100.0 - -
2013/14 muži - play-off BC Vysočina 2 8.0 3.0 0 /0.5 1 0/0 0.0 0.5 2.0
2013/14 junioři U19 - play-out B BC Vysočina 5 - 13.0 2.6 1.8 2.4/4.8 50.0 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off BC Vysočina 2 - 15.5 3.5 2.5 1/3.5 28.6 - -
2014/15 muži - skupina C Jiskra Humpolec 21 - 9.1 1.1 1.7 2/3.2 60.3 - -
2014/15 junioři U19 - skupina B BC Vysočina 21 - 8.2 1.8 1.2 1/2.1 50.0 - -
2014/15 muži - Základní část - skupina západ BC Vysočina 13 4.8 0.9 0.2 /0.8 0.2 0.2/0.3 50.0 0.5 -0.3
2014/15 muži - základní část BC Vysočina 1 - 4.0 1 /1 0 2/2 100.0 - 4.0
2014/15 muži - Skupina A2 BC Vysočina 8 7.5 2.0 0.4 /0.6 0.4 0.1/0.4 33.3 0.5 2.8
2014/15 junioři U19 - předkolo play-off B BC Vysočina 2 - 18.0 4.5 2.5 1.5/2 75.0 - -
2014/15 muži - Předkolo play-off BC Vysočina 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 junioři U19 - play-off BC Vysočina 3 - 12.3 1.3 2 3.7/4 91.7 - -
2015/16 muži - skupina C Jiskra Humpolec 18 - 16.2 3.1 2.6 2.1/3.3 64.4 - -
2015/16 muži - Základní část - skupina B BC Vysočina 15 8.1 1.1 0.1 /0.5 0.2 0.3/0.4 66.7 0.7 0.3
2015/16 junioři U19 - skupina B BC Vysočina 21 - 17.5 2.6 3.2 2.7/4.2 62.9 - -
2015/16 muži - základní část BC Vysočina 2 - 2.0 0 /0 0 2/3.5 57.1 0.5 -
2015/16 muži - Play out - 13. - 20. místo BC Vysočina 8 20.4 4.8 0.9 /1.8 0.8 0.8/1.3 60.0 1.6 4.5
2015/16 junioři U19 - play-off BC Vysočina 3 - 14.3 2.3 2.7 1.7/2 83.3 - -
2016/17 muži - Základní část - skupina B Basketbal Olomouc 16 21.1 2.6 0.5 /1.6 0.4 0.3/0.5 62.5 1.6 2.6
2016/17 muži - základní část Basketbal Olomouc 1 - 5.0 2 /2 0 1/2 50.0 2.0 2.0
2016/17 muži - Skupina D 7. - 12. místo Basketbal Olomouc 6 21.8 5.0 0.5 /1.7 1.3 0/0 0.0 1.5 5.5
2016/17 muži - Předkolo Play-off Basketbal Olomouc 2 18.0 3.5 0 /0 0.5 2/2 100.0 1.5 5.0
2016/17 muži - Play-off Basketbal Olomouc 2 28.0 10.5 2 /2.5 1 3.5/5.5 63.6 2.5 13.0
2017/18 muži - Základní část - skupina Východ OLM 16 26.6 5.5 0.4 /2.1 1.4 0.3/0.4 71.4 2.1 4.7
2017/18 muži - skupina C Renocar Podolí 18 - 5.2 0.7 1.1 0.6/0.6 100.0 - -
2017/18 muži - základní část OLM 2 10.0 2.5 0.5 /0.5 0.5 0/0 0.0 2.5 -
2017/18 muži - Play out 13. - 20. místo OLM 7 22.3 5.4 0.9 /2.1 1.1 0.3/0.3 100.0 1.7 6.0
2017/18 muži - play-off C Renocar Podolí 1 - 8.0 3 0 2/2 100.0 - -
2017/18 muži - Baráž o I. LM OLM 4 8.3 3.8 0.5 /0.5 0.5 1.3/2 62.5 2.0 2.3
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ OLM 3 22.3 3.7 0 /1.3 1 0.7/0.7 100.0 0.3 5.0
2018/19 muži - skupina C Renocar Podolí 21 - 7.5 1.5 1.2 1/1.2 80.8 - -
2018/19 muži - Play out 13. - 20. místo OLM 6 29.3 7.7 1 /3.5 1.7 0.7/0.8 80.0 0.8 8.0
2018/19 muži - play-off C Renocar Podolí 2 - 8.0 0.5 2 1/1 100.0 - -
2019/20 muži - skupina C Renocar Podolí 20 - 10.1 1.9 1.6 1.7/2.5 66.0 - -
2019/20 muži - skupina Východ BC Vysočina 8 21.0 5.8 0.6 /1.8 1 1.5/1.8 85.7 0.9 10.1
2019/20 muži - Skupina D 7. - 12. místo BC Vysočina 3 30.7 5.0 0.3 /2.3 1 1.3/2.7 50.0 1.0 9.3
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD BC Vysočina 2 20.5 6.0 0.5 /1 1.5 0.5/1 50.0 1.5 10.5
2020/21 muži - skupina C Renocar Podolí 3 - 11.7 2 2 1.7/3 55.6 - -
2021/22 muži - skupina VÝCHOD BC Vysočina 14 30.9 7.1 0.9 /2.7 1.4 1.3/1.5 85.7 1.7 9.3
2021/22 muži - skupina C Renocar Podolí 15 - 11.1 2.3 1.3 2.5/3.3 75.5 - -
2021/22 muži - play-out 13.-20. místo BC Vysočina 4 29.8 8.5 1.3 /3.5 1.3 2.3/2.8 81.8 1.5 10.0
2022/23 muži - skupina VÝCHOD BC Vysočina 9 36.2 9.0 1.3 /4.4 1.6 1.7/2.4 68.2 1.2 9.7
2022/23 muži - skupina C SK Basket RENOCAR 1 - 10.0 1 2 2/4 50.0 - -
Průměr za kariéru 37.8 6.7 8.9 2.0 1.2 1.3/2.2 254.5 1.7 1.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BK VIVIDBOOKS Pardubice 18. 11. 2022
2B body 3 BK VIVIDBOOKS Pardubice 18. 11. 2022
3B body 2 BK Vlci Žďár 27. 11. 2022
Obranné doskoky 6 STRABAG Zlín 23. 9. 2022
Útočné doskoky 2 BCM Orli Prostějov 11. 11. 2022
Doskoky celkem 8 BCM Orli Prostějov 11. 11. 2022
Body 18 BK VIVIDBOOKS Pardubice 18. 11. 2022
Užitečnost 15 STRABAG Zlín 23. 9. 2022
Asistence 6 BK VIVIDBOOKS Pardubice 18. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Lions J. Hradec 8. 12. 2012 2012/13
2B body 11 BC Nový Jičín 20. 3. 2011 2010/11
3B body 7 NH Ostrava 3. 10. 2015 2015/16
Obranné doskoky 9 Basket Košíře 16. 2. 2019 2018/19
Útočné doskoky 4 Basketbal Olomouc 17. 12. 2021 2021/22
Doskoky celkem 9 Basket Košíře 16. 2. 2019 2018/19
Body 30 Tesla Pardubice 16. 11. 2013 2013/14
Užitečnost 31 Basket Opava 2010 17. 9. 2021 2021/22
Asistence 11 Sokol Pražský 23. 2. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2022 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 36:03 6 0 0.0 2 25.0 0/0 0
23. 9. 2022 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 35:15 12 3 60.0 2 33.3 0/2 0.0
2. 10. 2022 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 33:37 5 0 0.0 1 25.0 2/2 100.0
7. 10. 2022 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 37:24 8 2 40.0 1 16.7 1/2 50.0
23. 10. 2022 skupina VÝCHOD SNAK A 33:04 13 2 28.6 2 40.0 3/4 75.0
28. 10. 2022 skupina VÝCHOD BK Opava B 34:42 5 1 33.3 0 0.0 3/4 75.0
6. 11. 2022 skupina VÝCHOD SVI 39:58 6 0 0.0 2 66.7 0/0 0
11. 11. 2022 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 36:55 8 1 20.0 2 40.0 0/0 0
18. 11. 2022 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 38:34 18 3 27.3 2 25.0 6/8 75.0
27. 11. 2022 skupina C BK Vlci Žďár 0:00 10 1 0.0 2 0.0 2/4 50.0
Celkem 10 325:32 91 13 32.5 16 30.2 17/26 65.4
Průměr 10 32:33 9.1 1.3 32.5 1.6 30.2 1.7/2.6 65.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Karviná 14 0:00 10.2 1.5 0.0 1.7 0.0 2.1/2.9 72.5 2.0
Tesla Pardubice 10 0:00 14.0 2.9 0.0 2.3 0.0 1.3/3.0 43.3 2.1
BK Opava 7 0:00 15.0 3.3 0.0 2.1 0.0 2.0/3.4 58.3 1.9
BK Žďár n. S. 10 0:00 9.5 1.4 1.400.0 1.9 950.0 1.0/2.2 45.5 1.7
OLM 11 7:39 8.5 1.6 600.0 1.1 150.0 1.9/2.9 65.6 2.4
BK Opava 6 0:00 15.0 5.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.7 60.0 1.0
SK Žabovřesky 10 0:00 9.0 1.7 0.0 1.5 0.0 1.1/1.3 84.6 1.9
Sokol Karviná 6 0:00 14.8 3.8 0.0 1.5 0.0 2.7/4.7 57.1 2.2
Gymnázium Hladnov 8 0:00 10.5 1.4 0.0 2.3 0.0 1.0/1.4 72.7 1.9
Tesla Pardubice 6 0:00 13.8 3.5 0.0 1.8 0.0 1.3/2.2 61.5 2.0
BC Nový Jičín 9 22:10 9.0 1.6 70.0 1.6 53.8 1.2/1.4 84.6 1.7
NH Ostrava 6 0:00 12.2 1.0 0.0 3.0 0.0 1.2/2.8 41.2 1.5
BK Opava B 12 12:47 5.6 0.8 76.9 1.0 52.2 0.9/1.5 61.1 1.3
Slavia Kroměříž 8 0:00 8.0 1.4 1.100.0 1.1 0.0 1.9/2.6 71.4 2.3
Slavoj Litoměřice 4 0:00 16.0 4.5 0.0 1.3 0.0 3.3/4.3 76.5 2.3
BC Nový Jičín 4 0:00 16.0 6.3 0.0 0.5 0.0 2.0/5.3 38.1 3.3
Sl. MBA Kroměříž 6 0:00 10.3 2.3 0.0 0.8 0.0 3.2/4.5 70.4 3.0
Jiskra Kyjov 6 0:00 10.3 2.5 0.0 1.5 0.0 0.8/2.3 35.7 1.5
TOROLA BT Příbor 3 0:00 20.0 8.3 0.0 0.7 0.0 1.3/3.0 44.4 2.7
BC Nový Jičín 5 0:00 11.8 2.4 0.0 1.8 0.0 1.6/2.8 57.1 2.2
Královští Sokoli 6 0:00 9.8 2.8 0.0 0.8 0.0 1.7/2.5 66.7 1.3
Slavia MBA Kroměříž 5 0:00 11.0 2.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sl. MBA Kroměříž 4 0:00 13.3 4.3 0.0 0.5 0.0 3.3/5.3 61.9 2.8
ZLN 10 24:06 5.3 0.8 27.6 1.1 37.9 0.4/0.8 50.0 1.2
Sokol Karviná 5 0:00 9.6 1.6 0.0 1.6 0.0 1.6/2.6 61.5 1.8
Basketbal Olomouc 10 19:11 4.8 0.2 11.8 1.2 46.2 0.8/0.8 100.0 1.2
Slavoj Litoměřice 3 0:00 14.3 2.3 0.0 2.7 0.0 1.7/2.0 83.3 2.7
Sršni Sokol Písek 2 0:00 21.0 7.5 0.0 1.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Synthesia Pardubice 11 23:39 3.7 0.5 20.0 0.7 21.6 0.6/0.9 70.0 1.3
SK UP-BCM Olomouc 3 0:00 13.3 4.0 0.0 1.3 0.0 1.3/2.7 50.0 1.0
VYS 8 16:53 4.9 0.6 55.6 0.8 31.6 1.4/1.5 91.7 1.1
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 19.0 4.5 0.0 2.0 0.0 4.0/9.5 42.1 3.5
BK Pardubice 3 0:00 12.7 5.0 0.0 0.3 0.0 1.7/5.7 29.4 1.7
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 19.0 8.0 0.0 0.5 0.0 1.5/4.5 33.3 2.0
Sokol Pražský 11 14:08 3.4 0.4 36.4 0.8 52.9 0.2/0.2 100.0 0.6
BC Kolín 2 0:00 18.5 1.5 0.0 3.5 0.0 5.0/6.0 83.3 1.0
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 6 0:00 6.0 1.0 0.0 1.2 0.0 0.5/0.7 75.0 1.7
BCM Orli Prostějov 9 23:24 3.9 0.8 38.9 0.7 26.1 0.3/0.6 60.0 0.9
Olomouc 3 0:00 11.7 2.3 0.0 1.3 0.0 3.0/4.0 75.0 2.7
Sokol Vyšehrad 2 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
Slavoj Litoměřice 7 18:32 4.1 0.7 41.7 0.4 18.8 1.4/2.7 52.6 1.3
Sokol Žižkov C 2 0:00 13.5 5.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.5 40.0 1.5
BK Děčín 2 0:00 13.0 3.5 0.0 1.5 0.0 1.5/5.0 30.0 5.0
SKB Zlín 1 0:00 25.0 8.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
SNAK A 5 24:55 5.0 0.8 33.3 0.8 22.2 1.0/1.2 83.3 2.4
Sokol H. Králové 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 4.0
USK Praha 3 0:00 7.3 2.0 0.0 0.3 0.0 2.3/5.0 46.7 3.3
SK Basket RENOCAR 2 0:00 11.0 2.5 0.0 1.0 0.0 3.0/3.0 100.0 2.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 10.5 3.0 0.0 1.0 0.0 1.5/4.0 37.5 1.5
Sokol Pražský 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.5 40.0 2.5
PLZ 8 18:24 2.4 0.0 0.0 0.6 29.4 0.5/0.8 66.7 1.8
SVI 4 22:06 4.5 0.3 25.0 1.3 45.5 0.3/0.5 50.0 1.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 5.0
Kanonýři Josefov 2 0:00 8.0 1.0 0.0 1.5 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Sokol Písek 2 22:46 8.0 1.5 75.0 1.5 25.0 0.5/0.5 100.0 2.5
HKR 7 16:46 2.3 0.3 18.2 0.6 18.2 0.0/0.0 0.0 0.7
BC Vysočina 2 0:00 7.5 0.0 0.0 2.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
BA Sparta Praha 2 20:34 7.0 1.5 20.0 1.0 22.2 1.0/2.0 50.0 1.5
Sokol Žižkov 2 24:25 7.0 1.5 60.0 1.0 18.2 1.0/1.0 100.0 2.0
BC Kolín 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 4.0
BASKET Brno U23 2 25:19 6.0 0.5 33.3 0.5 20.0 3.5/4.5 77.8 1.5
Sokol Vyšehrad (ms) 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 26:40 4.0 1.0 33.3 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Sokol pražský 1 3:03 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Kbely 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
PCE 1 12:28 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KOL 1 20:22 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BCM Loko Plzeň 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basketbal Polabí 1 22:21 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
VYS 1 3:19 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
USK 2 11:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 2 4:15 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0