Šimon Kubelka

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 19 let
Aktuální klub
GBA Sojky Pelhřimov
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
257
Procento vítězství
46.3%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2017/18 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 10 - 5.4 2.3 0.0 0.1 0.0 0.5/1.4 35.7 - -
2017/18 starší minižáci U13 - F2 - sk. 6.-11. místo Sokol Pražský 8 - 13.3 6.1 0.0 0.1 0.0 0.6/0.9 71.4 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina B BK Brandýs n. L. 4 - 15.3 3.5 0.0 2.5 0.0 0.8/1.5 50.0 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina A Sokol Pražský 11 - 8.5 2.7 0.0 0.4 0.0 1.9/4 47.7 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. A Sokol Pražský 5 - 12.8 3.6 0.0 1.2 0.0 2/2.2 90.9 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Předkolo MČR B Měl U13B 3 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.3 -0.3
2015/16 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B Měl U13B 4 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Skupina o 1-3 místo Měl U13B 3 - 1.7 0.7 0.0 0 0.0 0.3/0.3 100.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Středočeský mini.přebor starších minižáků U13B Měl U13B 28 - 14.8 5.8 0.0 0.5 0.0 1.6/3.1 52.9 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Měl U12 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B Měl U12 11 - 13.2 6 0.0 0 0.0 1.2/2.9 40.6 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B skupina B Měl U12 11 - 14.6 6.7 0.0 0 0.0 1.2/2.4 50.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A BK R&J EBC Mělník 2 - 7.5 3 0.0 0.5 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B BK R&J EBC Mělník 11 - 14.3 3.5 0.0 1.7 0.0 2/2.9 68.8 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) BKMěl U11(mix) 9 - 14.8 6.6 0.0 0 0.0 1.7/3.2 51.7 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) B BKMěl U11(mix) 9 - 17.4 8 0.0 0 0.0 1.4/2.8 52.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 4-6 místo BKMěl U11(mix) 3 - 11.3 5.3 0.0 0 0.0 0.7/1 66.7 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Nadstavba B2 BKMěl U11(mix) 3 - 19.7 9.3 0.0 0 0.0 1/3 33.3 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina C R&J EBC Mělník 11 - 21.0 6.9 0.0 1.6 0.0 2.3/4.7 48.1 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. B R&J EBC Mělník 12 - 22.2 6.4 0.0 1.8 0.0 3.8/6.6 58.2 - -
2016/17 žáci U15 - skupina C R&J EBC Mělník (ms) 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 žáci U15 - skupina C1 R&J EBC Mělník (ms) 4 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 žáci U15 - skupina C 1 R&J EBC Mělník (ms) 1 - 11.0 2 0.0 0 0.0 7/8 87.5 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BK Brandýs n. L. 12 - 10.5 3.8 0.0 0.8 0.0 0.5/1.1 46.2 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BK Brandýs n. L. 14 - 20.6 5.8 0.0 1.7 0.0 3.9/6.4 60.7 - -
2021/22 kadeti U17 - play-out B BK Brandýs n. L. 10 - 21.1 6.2 0.0 1.8 0.0 3.3/4.2 78.6 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Play-off čtvrtfinále BK Brandýs n. L. 2 - 20.0 6.5 0.0 2 0.0 1/1 100.0 - -
2021/22 junioři U19 - Skupina B play-off semifinále BK Brandýs n. L. 2 - 12.5 3.5 0.0 1.5 0.0 1/2 50.0 - -
2021/22 junioři U19 - Skupina B play-off FINÁLE BK Brandýs n. L. 2 - 14.5 3 0.0 2.5 0.0 1/1.5 66.7 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina B BK Brandýs 3 - 11.0 3.7 0.0 1 0.0 0.7/3.7 18.2 - -
2022/23 junioři U19 - 2. kolo BK Brandýs 2 - 8.0 1.5 0.0 1.5 0.0 0.5/1 50.0 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina B Lions J. Hradec 7 - 9.7 2.4 0.0 1.1 0.0 1.4/2.3 62.5 - -
2022/23 muži - II.kolo GBA Sojky Pelhřimov 1 - 2.0 1 /1 100.0 0 0.0 0/0 0.0 5.0 -3.0
2022/23 junioři U19 - skupina A GBA Lions J. Hradec 3 8.7 2.3 0.7 /0.7 100.0 0.3 100.0 0/0 0.0 0.3 3.0
2022/23 junioři U19 - finálová skupina Lions J. Hradec 8 - 19.3 5.3 0.0 1.6 0.0 3.9/6 64.6 - -
2023/24 junioři U19 - skupina B GBA Sojky Pelhřimov 13 24.5 7.5 1.8 /4.2 41.8 0.8 31.4 1.4/2.5 54.5 2.9 5.0
2023/24 muži - skupina A GBA Sojky Pelhřimov 6 - 4.2 1.2 0.0 0.3 0.0 0.8/1 83.3 - -
2023/24 junioři U19 - nadstavba B GBA Sojky Pelhřimov 4 22.5 8.5 2.5 /4.5 55.6 1 33.3 0.5/1.3 40.0 3.8 6.5
Průměr za kariéru 15.9 1.7 13.1 4.5 18.6 0.8 10.3 1.6/2.9 111.3 2.6 0.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 9 PCE 22. 10. 2023
2B body 5 PCE 22. 10. 2023
3B body 3 Válečníci Děčín 13. 1. 2024
Obranné doskoky 4 PCE 22. 10. 2023
Útočné doskoky 3 Sokol pražský 27. 1. 2024
Doskoky celkem 6 PCE 22. 10. 2023
Body 22 PCE 22. 10. 2023
Užitečnost 24 PCE 22. 10. 2023
Asistence 6 Válečníci Děčín 13. 1. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 15 Sokol Vyšehrad 7. 4. 2019 2018/19
2B body 22 Kondoři Liberec 23. 9. 2018 2018/19
3B body 5 Levharti Chomutov 19. 2. 2023 2022/23
Obranné doskoky 4 PCE 22. 10. 2023 2023/24
Útočné doskoky 3 Sokol pražský 27. 1. 2024 2023/24
Doskoky celkem 6 PCE 22. 10. 2023 2023/24
Body 50 Kondoři Liberec 23. 9. 2018 2018/19
Užitečnost 24 PCE 22. 10. 2023 2023/24
Asistence 6 Válečníci Děčín 13. 1. 2024 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
23. 9. 2023 skupina B BASKET Brno 15:14 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
24. 9. 2023 skupina B Tygři Brno 16:12 2 0 0.0 0 0.0 2/4 50.0
28. 9. 2023 skupina B GBA Lions J. Hradec 35:09 14 4 66.7 1 33.3 3/5 60.0
7. 10. 2023 skupina B NH Ostrava 21:07 10 2 66.7 2 100.0 0/0 0
8. 10. 2023 skupina B Snakes Ostrava 24:24 5 2 50.0 0 0.0 1/2 50.0
14. 10. 2023 skupina A Sokol Kbely 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2023 skupina A VYS 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 10. 2023 skupina B BK Opava 28:18 4 2 28.6 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2023 skupina B PCE 36:16 22 5 71.4 1 33.3 9/11 81.8
11. 11. 2023 skupina B Tygři Brno 28:43 7 3 50.0 0 0.0 1/1 100.0
12. 11. 2023 skupina B BASKET Brno 14:57 3 0 0.0 1 33.3 0/4 0.0
17. 11. 2023 skupina B GBA Lions J. Hradec 27:22 6 0 0.0 2 40.0 0/0 0
19. 11. 2023 skupina A CBU 0:00 3 0 0.0 1 0.0 0/0 0
3. 12. 2023 skupina B NH Ostrava 27:09 7 1 20.0 1 25.0 2/3 66.7
4. 12. 2023 skupina B Snakes Ostrava 21:10 9 3 75.0 1 33.3 0/2 0.0
12. 12. 2023 skupina B PCE 21:31 5 1 20.0 1 16.7 0/1 0.0
6. 1. 2024 skupina A Pří 0:00 12 4 0.0 1 0.0 1/2 50.0
7. 1. 2024 skupina A Sokol Písek B 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 1. 2024 nadstavba B Válečníci Děčín 31:09 12 1 100.0 3 60.0 1/2 50.0
14. 1. 2024 nadstavba B Slavoj Litoměřice 16:43 9 4 80.0 0 0.0 1/2 50.0
27. 1. 2024 nadstavba B Sokol pražský 19:28 6 3 37.5 0 0.0 0/0 0
11. 2. 2024 skupina A Sokol Kbely 0:00 6 1 0.0 0 0.0 4/4 100.0
18. 2. 2024 nadstavba B Válečníci Děčín 22:25 7 2 50.0 1 25.0 0/1 0.0
Celkem 23 407:17 156 40 54.8 17 36.2 25/44 56.8
Průměr 23 17:42 6.8 1.7 54.8 0.7 36.2 1.1/1.9 56.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Tesla Pardubice 5 0:00 25.4 8.2 0.0 1.8 0.0 3.6/5.6 64.3 4.0
Pod U17B 4 0:00 26.5 6.3 0.0 2.3 0.0 7.3/10.0 72.5 3.3
BVK Holice 5 0:00 18.8 6.2 0.0 1.6 0.0 1.6/3.0 53.3 2.4
Jižní Supi 4 0:00 18.8 4.8 0.0 1.8 0.0 4.0/5.5 72.7 3.8
Sokol Žižkov 5 0:00 14.2 4.0 0.0 1.4 0.0 2.0/2.2 90.9 3.4
BŠ Tygři U13 4 0:00 13.8 5.3 0.0 0.8 0.0 1.0/3.0 33.3 3.3
BA Tygři Louny 2 0:00 27.5 9.0 0.0 2.0 0.0 3.5/6.0 58.3 3.0
BŠPhaU12B 2 0:00 26.0 12.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 5.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 23.5 4.5 0.0 1.5 0.0 10.0/14.5 69.0 3.5
Válečníci Děčín 4 13:23 11.5 3.0 240.0 1.3 55.6 1.8/2.5 70.0 2.3
Levharti Chomutov 2 0:00 22.0 5.5 0.0 2.5 0.0 3.5/4.5 77.8 5.0
BK Levharti Chomutov 3 0:00 14.0 4.3 0.0 1.7 0.0 0.3/0.7 50.0 2.3
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 20.0 5.5 0.0 2.5 0.0 1.5/5.5 27.3 3.0
BA 2006´Roudnice n. L. B 2 0:00 18.5 5.5 0.0 1.0 0.0 4.5/6.5 69.2 3.5
Sokol Pražský 2 0:00 18.5 6.0 0.0 1.0 0.0 3.5/5.0 70.0 4.5
TJ Sokol Kbely 3 0:00 12.0 3.0 0.0 1.3 0.0 2.0/5.0 40.0 2.7
SLUNETA Ústí n.L. 4 0:00 9.0 3.3 0.0 0.0 0.0 2.5/4.3 58.8 2.0
BA LYNX Liberec 2 0:00 16.5 4.5 0.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Kol U13B 4 0:00 7.8 2.3 0.0 0.5 0.0 1.8/1.8 100.0 2.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 10.3 3.3 0.0 0.3 0.0 2.7/3.7 72.7 1.0
BA 2006 Roudnice n.L. 3 0:00 10.3 2.3 0.0 1.7 0.0 0.7/1.0 66.7 2.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 14.0 3.5 0.0 1.5 0.0 2.5/3.0 83.3 3.5
USK Praha B 3 0:00 9.3 4.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 2.3
BC Vysočina 1 0:00 28.0 7.0 0.0 3.0 0.0 5.0/9.0 55.6 5.0
PCE 2 28:53 13.5 3.0 50.0 1.0 22.2 4.5/6.0 75.0 3.0
USK Praha 2 0:00 13.0 2.5 0.0 1.0 0.0 5.0/5.5 90.9 2.5
BKDěč 2 0:00 12.0 0.5 0.0 3.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.5
Válečníci Děčín 2 0:00 10.5 3.5 0.0 1.0 0.0 0.5/4.0 12.5 2.5
BC Kolín 1 0:00 21.0 7.0 0.0 2.0 0.0 1.0/5.0 20.0 5.0
GBA Lions J. Hradec 2 31:15 10.0 2.0 50.0 1.5 37.5 1.5/2.5 60.0 2.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 19.0 6.0 0.0 0.0 0.0 7.0/8.0 87.5 3.0
BKj Kralupy 1 0:00 19.0 6.0 0.0 1.0 0.0 4.0/5.0 80.0 -
Tesla Pardubice 1 0:00 19.0 7.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Basket Poděbrady 1 0:00 18.0 5.0 0.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
BA Sparta Praha 1 0:00 17.0 6.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
NH Ostrava 2 24:08 8.5 1.5 37.5 1.5 50.0 1.0/1.5 66.7 2.0
BK Klatovy 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.5 40.0 3.5
BC Benešov 2 0:00 8.0 1.5 0.0 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Nová Paka 2 0:00 8.0 1.5 0.0 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Vlci Žďár 2 0:00 8.0 2.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0 4.0
Válečníci Děčín B 1 0:00 16.0 6.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
ADFORS Basket Litomyšl 1 0:00 15.0 3.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Medvědi Tábor 1 0:00 15.0 3.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 5.0
Snakes Ostrava 3 15:11 4.7 1.7 62.5 0.3 25.0 0.3/1.3 25.0 2.3
Slavoj Litoměřice 2 14:31 7.0 2.5 83.3 0.5 33.3 0.5/1.0 50.0 2.5
BK Brandýs 2 0:00 6.0 1.5 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
Pří 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Válečníci Děčín 2 0:00 5.5 1.0 0.0 0.5 0.0 2.0/5.0 40.0 3.5
Sokol Kbely 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.5
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Brno 2 22:27 4.5 1.5 33.3 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
Tygři Praha B 1 0:00 9.0 1.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
BA Tygři Louny 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 3.0
Sokol Žižkov B 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BASKET Brno 2 15:05 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/2.0 0.0 4.5
Sokol pražský 1 19:28 6.0 3.0 37.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BA Sparta 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Písek Sršni B 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
CBU 2 0:00 2.5 0.5 100.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
USK Praha 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Kralupy 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava 1 28:18 4.0 2.0 28.6 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
BK Loko Plzeň 1 10:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Kbely 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Tygři Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice - KVAL 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 1 3:18 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
VYS 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0