Martin Hofman

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
Sokol Pražský B
Výška
181 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
263
Procento vítězství
72.6%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2012/13 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Pražský 6 - 2.5 1.2 0.0 0 0.0 0.2/0.8 20.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 3 - 0.7 0.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Pražský 13 - 5.8 2.5 0.0 0 0.0 0.9/2 46.2 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U 12 Sokol Pražský 6 - 4.8 2.3 0.0 0 0.0 0.2/0.3 50.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladší mini U12 (3na3) Sokol Pražský 7 - 2.4 1.1 0.0 0 0.0 0.1/0.1 100.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 4 - 2.5 1 0.0 0 0.0 0.5/2.5 20.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 21 - 4.9 2.1 0.0 0 0.0 0.6/2.1 28.9 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 21 - 5.0 2 0.0 0 0.0 0.9/2 46.3 - -
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina A Sokol Pražský 3 15.0 1.7 0.7 /1.7 40.0 0 0.0 0.3/2 16.7 3.3 -2.7
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 5.-8. místo Sokol Pražský 2 12.5 3.5 1 /2 50.0 0 0.0 1.5/6 25.0 3.5 1.5
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina A Sokol Pražský 14 - 6.7 3.1 /3.1 100.0 0 0.0 0.6/1.6 36.4 1.1 4.6
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sokol Pražský 14 - 2.6 1.1 /1.1 100.0 0 0.0 0.4/0.6 75.0 2.1 0.4
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina A Sokol Pražský 3 17.7 2.7 0.7 /1.3 50.0 0 0.0 1.3/2 66.7 1.7 4.7
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 13.5 1.0 0.5 /1.5 33.3 0 0.0 0/0 0.0 1.5 -
2017/18 žáci U15 - Skupina A Sokol Pražský 14 - 2.9 1.1 0.0 0 0.0 0.6/1.2 47.1 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga Sokol Pražský 16 - 2.8 0.9 0.0 0 0.0 1/1.5 66.7 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina B Sokol Pražský 3 16.0 2.7 1 50.0 0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.3 2.3
2017/18 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 11.5 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 2.0 -1.0
2018/19 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 15 7.9 0.4 0 /0.2 0.0 0.1 33.3 0.2/0.5 37.5 1.0 1.7
2018/19 kadeti U17 - skupina A BSK - Jižní Supi 6 - 2.5 1 0.0 0 0.0 0.5/0.8 60.0 - -
2018/19 kadeti U17 - finálová skupina BSK - Jižní Supi 4 - 5.0 1.3 0.0 0 0.0 2.5/4 62.5 - -
2018/19 kadeti U17 - play-off Sokol Pražský 5 1.2 0.0 0 /0.2 0.0 0 0.0 0/0.4 0.0 0.4 -0.6
2019/20 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 1 29.0 13.0 2 /5 40.0 1 100.0 6/8 75.0 3.0 27.0
2019/20 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 12 - 5.3 2.1 0.0 0 0.0 1.1/1.4 76.5 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 10 - 12.5 5.3 0.0 0.2 0.0 1.3/2.7 48.1 - -
2019/20 junioři U19 - play-out A BA Sparta Praha 3 - 10.0 3.7 0.0 0.7 0.0 0.7/0.7 100.0 - -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina BA Sparta Praha 5 - 5.6 2 0.0 0.4 0.0 0.4/0.4 100.0 - -
2020/21 junioři U19 - základní část Sokol pražský 3 10.0 0.7 0.3 /1 33.3 0 0.0 0/0 0.0 1.7 2.0
2020/21 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 4 27.3 19.0 3.8 /6.5 57.7 2.5 38.5 4/5.5 72.7 2.5 21.5
2021/22 muži - skupina ZÁPAD SP BASKET 7 3.0 0.9 0.1 /0.4 33.3 0.1 50.0 0.1/0.3 50.0 0.3 -0.4
2021/22 junioři U19 - skupina A Sokol pražský 14 21.5 7.8 1.7 /3.9 44.4 1 31.8 1.4/2.1 63.3 2.1 8.2
2021/22 muži - Základní fáze Sokol Pražský B 3 - 9.0 2.3 0.0 0.3 0.0 3.3/4.3 76.9 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník SP BASKET 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2021/22 junioři U19 - nadstavba A Sokol pražský 8 29.0 5.0 1.1 /4 28.1 0.5 26.7 1.3/2.1 58.8 2.3 6.3
2021/22 muži - skupina D 7.-12. místo SP BASKET 1 7.0 0.0 0 /1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2021/22 junioři U19 - předkolo play-off Sokol pražský 3 20.7 8.0 1.7 /5 33.3 0.7 40.0 2.7/2.7 100.0 2.7 10.7
2021/22 junioři U19 - play-off Sokol pražský 3 23.7 6.3 1.3 /2.3 57.1 0.7 50.0 1.7/2.3 71.4 2.0 11.7
Průměr za kariéru 26.3 4.6 4.6 1.6 75.1 0.2 37.0 0.8/1.6 174.8 1.6 1.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 9 Basket Poděbrady 12. 6. 2021
2B body 6 Basket Poděbrady 12. 6. 2021
3B body 5 Basket Poděbrady 12. 6. 2021
Obranné doskoky 10 BASKET Brno 23. 4. 2022
Útočné doskoky 5 Válečníci Děčín 13. 6. 2021
Doskoky celkem 11 BASKET Brno 23. 4. 2022
Body 36 Basket Poděbrady 12. 6. 2021
Užitečnost 38 Basket Poděbrady 12. 6. 2021
Asistence 10 Tygři Brno 12. 2. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Basket Poděbrady 12. 6. 2021 2021/22
2B body 12 BK Klatovy 17. 11. 2019 2019/20
3B body 5 Basket Poděbrady 12. 6. 2021 2021/22
Obranné doskoky 10 BASKET Brno 23. 4. 2022 2021/22
Útočné doskoky 5 Tygři JBC Brno 10. 3. 2020 2019/20
Doskoky celkem 11 BASKET Brno 23. 4. 2022 2021/22
Body 36 Basket Poděbrady 12. 6. 2021 2021/22
Užitečnost 38 Basket Poděbrady 12. 6. 2021 2021/22
Asistence 10 GBA Sojky Pelhřimov 29. 1. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
12. 6. 2021 skupina A GBA Sojky Pelhřimov 27:55 15 4 50.0 2 28.6 1/2 50.0
12. 6. 2021 skupina A Basket Poděbrady 27:19 36 6 66.7 5 50.0 9/11 81.8
13. 6. 2021 skupina A Tygři Brno 33:34 10 2 50.0 1 33.3 3/5 60.0
13. 6. 2021 skupina A Válečníci Děčín 20:25 15 3 60.0 2 33.3 3/4 75.0
18. 9. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 22:42 5 1 33.3 1 25.0 0/2 0.0
19. 9. 2021 skupina A Sokol Písek 28:43 13 4 80.0 1 33.3 2/4 50.0
2. 10. 2021 skupina A USK 22:54 6 1 33.3 1 16.7 1/2 50.0
3. 10. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 26:52 5 2 40.0 0 0.0 1/2 50.0
15. 10. 2021 skupina ZÁPAD USK Praha B 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2021 skupina A Jižní Supi 23:29 16 5 83.3 1 16.7 3/5 60.0
17. 10. 2021 skupina A BA Nymburk 20:35 12 2 50.0 1 50.0 5/6 83.3
22. 10. 2021 skupina ZÁPAD SLP 2:25 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
29. 10. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 1:58 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 11. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 21:37 13 3 42.9 2 40.0 1/2 50.0
7. 11. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 25:37 5 0 0.0 1 50.0 2/2 100.0
17. 11. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník BVK Holice 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 11. 2021 skupina A Sokol Písek 5:06 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 11. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 12. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 1:46 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 12. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 37:43 14 3 33.3 2 50.0 2/3 66.7
5. 12. 2021 skupina A USK 22:18 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
10. 12. 2021 Základní fáze Sokol Dolní Počernice A 0:00 8 2 0.0 0 0.0 4/7 57.1
13. 12. 2021 Základní fáze BSK Fenix Modřany A 0:00 8 3 0.0 0 0.0 2/2 100.0
18. 12. 2021 skupina A BA Nymburk 27:43 12 2 40.0 2 100.0 2/2 100.0
19. 12. 2021 skupina A Jižní Supi 15:19 6 0 0.0 2 66.7 0/0 0
21. 12. 2021 skupina ZÁPAD USK Praha B 3:34 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
6. 1. 2022 Základní fáze Sokol Motol A 0:00 11 2 0.0 1 0.0 4/4 100.0
9. 1. 2022 skupina ZÁPAD SLP 5:36 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 1. 2022 skupina ZÁPAD PLZ 5:28 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
29. 1. 2022 nadstavba A GBA Sojky Pelhřimov 29:07 6 2 40.0 0 0.0 2/5 40.0
12. 2. 2022 nadstavba A Tygři Brno 36:42 5 1 20.0 1 50.0 0/0 0
13. 2. 2022 nadstavba A BASKET Brno 31:51 8 2 28.6 1 25.0 1/2 50.0
23. 2. 2022 nadstavba A Tygři Brno 25:58 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 2. 2022 nadstavba A BASKET Brno 30:46 4 0 0.0 0 0.0 4/4 100.0
26. 2. 2022 nadstavba A PCE 23:45 6 1 33.3 1 50.0 1/2 50.0
4. 3. 2022 skupina D 7.-12. místo BASKET Brno U23 6:42 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 3. 2022 nadstavba A PCE 25:49 6 3 60.0 0 0.0 0/0 0
6. 3. 2022 nadstavba A GBA Sojky Pelhřimov 28:13 5 0 0.0 1 33.3 2/4 50.0
18. 3. 2022 předkolo play-off GBA Lions J. Hradec 22:58 8 1 20.0 1 100.0 3/3 100.0
20. 3. 2022 předkolo play-off GBA Lions J. Hradec 14:57 4 0 0.0 0 0.0 4/4 100.0
23. 3. 2022 předkolo play-off GBA Lions J. Hradec 23:58 12 4 44.4 1 50.0 1/1 100.0
3. 4. 2022 play-off BASKET Brno 15:00 5 0 0.0 1 50.0 2/2 100.0
23. 4. 2022 play-off BASKET Brno 32:04 7 1 50.0 1 100.0 2/2 100.0
27. 4. 2022 play-off BASKET Brno 23:52 7 3 75.0 0 0.0 1/3 33.3
Celkem 44 802:20 301 65 47.1 34 35.4 69/99 69.7
Průměr 44 18:14 6.8 1.5 47.1 0.8 35.4 1.6/2.3 69.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Klatovy 3 0:00 15.3 6.7 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.7
Tygři Louny 2 0:00 20.5 9.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Basket Poděbrady 1 27:19 36.0 6.0 66.7 5.0 50.0 9.0/11.0 81.8 2.0
BASKET Brno 5 26:42 6.2 1.2 37.5 0.6 37.5 2.0/2.6 76.9 2.4
GBA Lions J. Hradec 5 16:55 5.8 1.2 33.3 0.6 33.3 1.6/2.0 80.0 1.8
GBA Sojky Pelhřimov 3 28:25 8.7 2.0 40.0 1.0 23.1 1.7/3.7 45.5 3.7
BA Nymburk 3 19:30 8.0 1.3 44.4 1.0 75.0 2.3/2.7 87.5 2.0
Jižní Supi 5 0:00 4.6 1.8 0.0 0.0 0.0 1.0/3.2 31.3 2.8
Jižní Supi 2 19:24 11.0 2.5 62.5 1.5 33.3 1.5/2.5 60.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 11.0 5.0 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
Slavoj Litoměřice 2 32:17 9.5 2.5 35.7 1.0 25.0 1.5/2.5 60.0 4.5
BA Sparta 5 0:00 3.6 1.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.8 0.0 0.8
Tygři Praha 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Loko Plzeň 2 23:37 9.0 1.5 33.3 1.5 42.9 1.5/2.0 75.0 1.5
USK Praha 3 0:00 5.3 1.7 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.7
Tygři Brno 3 32:04 5.0 1.0 25.0 0.7 40.0 1.0/1.7 60.0 2.0
Tygři JBC Brno 2 14:39 7.5 1.0 40.0 0.5 100.0 4.0/5.0 80.0 1.5
Válečníci Děčín 1 20:25 15.0 3.0 60.0 2.0 33.3 3.0/4.0 75.0 -
Válečníci Děčín 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Levharti Chomutov 4 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.3
Sokol Vyšehrad 3 0:00 4.7 1.7 0.0 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 2.7
Sokol Kbely 3 0:00 4.7 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Sokol Písek 2 16:54 6.5 2.0 80.0 0.5 33.3 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Vyšehrad 5 0:00 2.6 1.2 0.0 0.0 0.0 0.2/0.8 25.0 2.0
Synthesia Pardubice 3 0:00 4.0 1.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 3.0
BA Sparta 3 0:00 4.0 1.7 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 2.7
PCE 3 19:19 4.0 1.3 44.4 0.3 33.3 0.3/0.7 50.0 1.7
USK Praha 3 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.7
USK Praha 3 0:00 3.7 1.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 1.3
Sokol Motol A 1 0:00 11.0 2.0 0.0 1.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 5.0 1.5 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.5
Tygři JBC Brno B 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Synthesia Pardubice 4 9:08 2.5 0.8 75.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.8
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.0
Jižní Supi 3 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Levharti Chomutov 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Pod U17B 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
VYS 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.5
BA Sparta Praha 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Sokol Písek 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.5
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BSK Fenix Modřany A 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Sokol Dolní Počernice A 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 4.0
BKČ.B.U12B 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 2 22:36 4.0 1.0 33.3 0.5 11.1 0.5/1.0 50.0 4.0
BSK Modřany - Jižní supi 3 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 2.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Slavoj Litoměřice 3 0:00 1.7 0.3 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 0.7
BVK Holice 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
BK Klatovy 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Jižní Supi 4 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.3
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Bol U12B 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Loko Plzeň 1 16:04 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
PLZ 2 3:43 1.5 0.0 0.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
SLP 2 4:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 1 10:51 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BC VYSOČINA 1 14:40 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
USK Praha 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
BC Vysočina 1 19:47 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
NH Ostrava 1 14:31 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 1.0
NH Ostrava 2 10:52 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha B 2 1:47 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Synthesia Pardubice 1 9:02 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 2 3:29 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Snakes Ostrava 2 3:05 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SAM Brno 2 8:48 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Pelhřimov 1 9:26 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BVK Holice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Levharti Chomutov 1 1:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 11:07 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BARoun.l. U17B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BASKET Brno U23 1 6:42 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0