Matouš Brůna

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 22 let
Aktuální klub
Snakes Ostrava
Výška
189 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
267
Procento vítězství
56.9%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina D Gymnázium Hladnov 13 - 8.1 3.3 0.0 0 0.0 1.5/3.8 38.8 - -
2013/14 mladší žáci U14 - liga sk. B Gymnázium Hladnov 8 - 14.5 5.9 0.0 0 0.0 2.8/4.9 56.4 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina D Gymnázium Hladnov 13 - 16.6 6.5 0.0 0 0.0 3.5/9.8 35.9 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. B Gymnázium Hladnov 8 - 18.6 7.4 0.0 0.5 0.0 2.4/6.3 38.0 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina C TOROLA Snakes Ostrava 2 - 16.0 7 /7 100.0 0 0.0 2/3 66.7 3.0 12.0
2015/16 žáci U15 - extraliga TOROLA Snakes Ostrava 14 - 18.4 7.9 /7.9 100.0 0.1 100.0 2.4/4 60.7 3.2 13.6
2015/16 žáci U15 - MČR skupina B TOROLA Snakes Ostrava 2 31.0 11.0 4 /12 33.3 0.5 14.3 1.5/3.5 42.9 2.5 7.5
2015/16 žáci U15 - MČR o 5.-8. místo TOROLA Snakes Ostrava 1 40.0 27.0 10 /15 66.7 0 0.0 7/10 70.0 3.0 29.0
2016/17 junioři U19 - skupina C Snakes Ostrava B 8 - 4.4 2.1 0.0 0 0.0 0.1/0.3 50.0 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část Snakes Ostrava 20 14.3 4.8 1.9 /4.3 43.5 0.1 20.0 0.9/1.8 51.4 1.6 3.5
2016/17 junioři U19 - play-out C Snakes Ostrava B 9 - 10.4 4.3 0.0 0 0.0 1.8/2.1 84.2 - -
2016/17 kadeti U17 - play-off Snakes Ostrava 2 15.5 8.0 3.5 /7.5 46.7 0 0.0 1/1 100.0 1.5 10.0
2016/17 kadeti U17 - Mistrovství ČR Snakes Ostrava 2 5.5 1.0 0.5 /2 25.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 8 7.5 3.4 1.3 /2.1 58.8 0.1 33.3 0.5/0.6 80.0 0.6 4.0
2017/18 junioři U19 - skupina C Snakes Ostrava B 2 - 6.5 3 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část Snakes Ostrava 18 29.5 12.9 5 /11.8 42.3 0.2 19.0 2.3/3.3 69.5 2.5 17.4
2017/18 kadeti U17 - skupina C HLAD 1 - 23.0 9 0.0 0 0.0 5/7 71.4 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out C HLAD 1 - 5.0 2 0.0 0 0.0 1/4 25.0 - -
2017/18 kadeti U17 - play-off Snakes Ostrava 3 28.0 11.0 3.3 /7.3 45.5 1 33.3 1.3/2 66.7 3.0 14.3
2017/18 kadeti U17 - Mistrovství ČR Snakes Ostrava 2 25.0 11.5 3.5 /9 38.9 0.5 33.3 3/4 75.0 4.5 4.5
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ SNAK A 1 16.0 7.0 1 /1 100.0 1 50.0 2/3 66.7 1.0 3.0
2018/19 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 18 13.7 3.9 1.3 /2.5 51.1 0.3 17.9 0.5/0.8 60.0 0.8 4.6
2018/19 junioři U19 - skupina C BK Hladnov 3 - 15.0 3.3 0.0 1.7 0.0 3.3/5.3 62.5 - -
2018/19 muži - Skupina D 7. - 12. místo SNAK A 3 15.0 3.7 1.3 /2 66.7 0.3 11.1 0/0 0.0 0.3 3.3
2018/19 junioři U19 - play-off Snakes Ostrava 4 13.3 3.5 0.3 /2.5 10.0 0.5 25.0 1.5/2.3 66.7 1.0 2.8
2019/20 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 17 20.5 9.5 3.5 /7.2 49.2 0.1 10.0 2.1/3 68.6 2.1 10.8
2019/20 junioři U19 - skupina C BK Hladnov 3 - 16.7 6.7 0.0 0.7 0.0 1.3/1.3 100.0 - -
2019/20 muži - skupina Východ SNAK A 5 10.4 2.8 1.2 /2.2 54.5 0 0.0 0.4/0.4 100.0 1.4 1.4
2019/20 junioři U19 - play-out C BK Hladnov 1 - 25.0 11 0.0 1 0.0 0/1 0.0 - -
2019/20 muži - Play out 13. - 20. místo SNAK A 1 5.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD SNAK A 3 10.0 6.7 2 /3 66.7 0.3 50.0 1.7/2.7 62.5 3.3 1.7
2020/21 muži - skupina C Sokol Karviná 3 - 19.7 6 0.0 2 0.0 1.7/2.3 71.4 - -
2021/22 muži - skupina VÝCHOD SNAK A 10 22.7 9.9 3.2 /4.8 66.7 0.7 33.3 1.4/2.5 56.0 1.7 11.8
2021/22 muži - skupina C Sokol Karviná 14 - 12.1 3.1 0.0 1.4 0.0 1.6/2.1 73.3 - -
2021/22 muži - skupina C 1.-6. místo SNAK A 4 27.5 8.8 1.8 /3.3 53.8 1.5 54.5 0.8/2 37.5 1.0 10.5
2021/22 muži - play-off C Sokol Karviná 4 - 10.3 2.3 0.0 1 0.0 2.8/4.3 64.7 - -
2021/22 muži - play-off SNAK A 3 22.3 0.7 0 /1.3 0.0 0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.0 -0.7
2022/23 muži - skupina VÝCHOD SNAK A 4 20.0 4.0 1.3 /2 62.5 0.3 20.0 0.8/1 75.0 2.0 5.3
2022/23 muži - skupina C Sokol Karviná 12 - 13.6 4 0.0 1.1 0.0 2.3/3.7 63.6 - -
2022/23 muži - I. kolo Sokol Karviná 1 - 4.0 2 /4 50.0 0 0.0 0/0 0.0 4.0 -4.0
2022/23 muži - II.kolo Sokol Karviná 1 - 24.0 10 /12 83.3 1 25.0 1/2 50.0 1.0 37.0
2022/23 muži - III. kolo Sokol Karviná 1 - 11.0 3 /9 33.3 0 0.0 5/7 71.4 1.0 16.0
Průměr za kariéru 25.3 9.6 10.1 3.7 134.9 0.4 55.0 1.7/3.0 238.3 2.0 5.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 OLM 12. 11. 2022
2B body 10 SNAK A 8. 11. 2022
3B body 3 OLM 12. 11. 2022
Obranné doskoky 5 BCM Orli Prostějov 18. 9. 2022
Útočné doskoky 1 Basketbal Olomouc 7. 10. 2022
Doskoky celkem 6 BCM Orli Prostějov 18. 9. 2022
Body 24 OLM 12. 11. 2022
Užitečnost 37 SNAK A 8. 11. 2022
Asistence 7 SNAK A 8. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 SK UP-BCM Olomouc 3. 10. 2015 2015/16
2B body 15 SK UP-BCM Olomouc 25. 10. 2014 2014/15
3B body 3 Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 3. 10. 2020 2020/21
Obranné doskoky 14 BA Nymburk 21. 10. 2017 2017/18
Útočné doskoky 4 Sokol Písek 1. 4. 2017 2016/17
Doskoky celkem 18 BA Nymburk 21. 10. 2017 2017/18
Body 32 SK UP-BCM Olomouc 25. 10. 2014 2014/15
Užitečnost 41 SAM Brno 3. 2. 2019 2018/19
Asistence 10 SAM Brno 3. 2. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2022 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 19:12 4 1 50.0 0 0.0 2/2 100.0
23. 9. 2022 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 15:58 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 9. 2022 skupina C TJ Třebíč 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2022 skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 0:00 9 3 0.0 1 0.0 0/0 0
2. 10. 2022 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 29:51 8 2 66.7 1 50.0 1/2 50.0
7. 10. 2022 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 15:23 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2022 skupina C BK Vlci Žďár 0:00 11 4 0.0 0 0.0 3/4 75.0
22. 10. 2022 skupina C SK Žabovřesky 0:00 17 6 0.0 1 0.0 2/2 100.0
23. 10. 2022 skupina C SK Basket RENOCAR 0:00 19 6 0.0 2 0.0 1/2 50.0
28. 10. 2022 I. kolo BK Hladnov 0:21 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
8. 11. 2022 II.kolo SNAK A 0:25 24 10 83.3 1 25.0 1/2 50.0
12. 11. 2022 skupina C OLM 0:00 24 4 0.0 3 0.0 7/8 87.5
13. 11. 2022 skupina C Slavia OU 0:00 18 4 0.0 1 0.0 7/9 77.8
22. 11. 2022 III. kolo BC Nový Jičín 0:25 11 3 33.3 0 0.0 5/7 71.4
10. 12. 2022 skupina C BK Hladnov 0:00 21 7 0.0 1 0.0 4/7 57.1
11. 12. 2022 skupina C BK Hladnov 0:00 6 0 0.0 2 0.0 0/0 0
7. 1. 2023 skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 0:00 17 8 0.0 0 0.0 1/3 33.3
8. 1. 2023 skupina C TJ Třebíč 0:00 9 3 0.0 1 0.0 0/2 0.0
22. 1. 2023 skupina C BK Vlci Žďár 0:00 12 3 0.0 1 0.0 3/7 42.9
Celkem 19 81:35 218 68 206.1 15 93.8 37/57 64.9
Průměr 19 4:17 11.5 3.6 206.1 0.8 93.8 1.9/3.0 64.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 4 0:00 20.8 6.3 0.0 1.8 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
SKB Zlín 7 0:00 11.0 4.7 0.0 0.3 0.0 0.7/1.0 71.4 2.1
OLM 5 0:00 14.6 3.8 0.0 1.2 0.0 3.4/4.4 77.3 1.8
BK Žďár n. S. 4 0:00 17.5 6.3 0.0 0.8 0.0 2.8/7.0 39.3 2.8
Slavoj Litoměřice 6 25:40 11.3 3.5 48.8 0.7 33.3 2.3/3.2 73.7 2.3
Sokol Pražský 4 15:52 17.0 6.3 75.8 0.3 16.7 3.8/5.3 71.4 2.8
SK UP-BCM Olomouc 3 0:00 20.0 7.0 100.0 0.3 100.0 5.0/7.7 65.2 3.7
Slavia Kroměříž 4 0:00 14.0 6.8 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
BC Nový Jičín 6 0:00 8.7 3.2 0.0 0.3 0.0 1.3/2.0 66.7 1.7
Slavia Kroměříž 4 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/7.3 41.4 2.8
NH Ostrava 4 0:00 12.5 3.8 0.0 0.5 0.0 3.5/4.8 73.7 2.5
Sokol Písek 6 20:01 8.2 3.2 41.3 0.2 33.3 1.3/2.0 66.7 1.8
Sokol Pražský 5 21:55 8.8 2.8 31.1 0.2 33.3 2.6/3.0 86.7 2.4
Sokol Písek 9 14:37 4.9 1.2 32.4 0.2 11.1 1.8/2.6 69.6 1.4
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 21.0 6.5 100.0 0.5 100.0 6.5/12.5 52.0 2.0
NH Ostrava 4 23:00 10.3 4.3 53.1 0.0 0.0 1.8/2.3 77.8 2.8
BC Nový Jičín 4 0:00 9.5 3.8 0.0 0.0 0.0 2.0/5.5 36.4 3.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 18.5 8.0 0.0 0.0 0.0 2.5/5.5 45.5 1.5
BK Opava B 4 0:02 9.0 1.3 0.0 1.5 0.0 2.0/3.3 61.5 2.5
Basketbal Olomouc 5 20:03 7.2 2.0 58.8 0.8 44.4 0.8/1.2 66.7 1.8
Synthesia Pardubice 2 0:00 18.0 8.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 5.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 17.0 7.5 100.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 4.0
NH Ostrava 3 0:00 11.3 4.0 0.0 0.0 0.0 3.3/7.3 45.5 3.3
Sokol Písek 2 0:00 16.0 7.0 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BK Snakes Ostrava 3 0:00 10.7 3.3 0.0 0.0 0.0 4.0/7.7 52.2 1.0
BK Hladnov 3 0:07 10.3 3.0 225.0 1.0 50.0 1.3/2.3 57.1 2.7
USK Praha 2 18:45 15.0 5.0 43.5 0.5 20.0 3.5/6.0 58.3 3.0
BC Kolín 2 25:57 15.0 5.5 50.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 3.0
SK Basket RENOCAR 2 0:00 14.5 4.5 0.0 1.5 0.0 1.0/1.5 66.7 3.0
Synthesia Pardubice 5 17:24 5.8 2.0 30.3 0.0 0.0 1.8/3.6 50.0 1.4
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 14.0 5.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 1.5
BK Loko Plzeň 4 13:32 7.0 2.3 56.3 0.3 25.0 1.8/2.5 70.0 0.8
SK Žabovřesky 2 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
KARA Trutnov 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
USK 4 21:04 6.5 3.3 40.6 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Slavoj Litoměřice 4 19:20 6.3 2.3 52.9 0.3 16.7 1.0/1.5 66.7 1.5
BCM Orli Prostějov 4 18:26 6.3 1.5 42.9 0.5 28.6 1.8/2.8 63.6 1.5
SNAK A 1 0:25 24.0 10.0 83.3 1.0 25.0 1.0/2.0 50.0 1.0
SKB Zlín 2 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Vlci Žďár 2 0:00 11.5 3.5 0.0 0.5 0.0 3.0/5.5 54.5 1.0
BK Pardubice 3 19:09 7.7 3.0 90.0 0.3 25.0 0.7/1.3 50.0 2.0
BK Loko Plzeň 3 20:53 7.0 2.7 42.1 0.0 0.0 1.7/4.0 41.7 2.3
BCM Orli Prostějov 3 18:58 7.0 3.3 55.6 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 2.0
PCE 3 17:45 6.7 2.3 53.8 0.3 25.0 1.0/2.3 42.9 1.7
STRABAG Zlín 2 31:17 9.0 2.5 62.5 1.0 33.3 1.0/2.0 50.0 1.5
Slavia OU 1 0:00 18.0 4.0 0.0 1.0 0.0 7.0/9.0 77.8 1.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 17.0 6.0 100.0 1.0 100.0 2.0/6.0 33.3 1.0
Sokol Písek 5 23:56 3.4 0.6 33.3 0.6 21.4 0.4/0.4 100.0 0.6
GBA J. Hradec 2 25:39 8.5 3.0 37.5 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 0:00 17.0 6.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
BCM Orli Prostějov 4 16:11 4.0 1.8 43.8 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 20:08 8.0 1.5 50.0 1.5 60.0 0.5/1.5 33.3 1.0
BA Nymburk 1 19:18 16.0 8.0 72.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Olomouc 1 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BC Nový Jičín 2 5:05 6.5 1.5 30.0 0.0 0.0 3.5/4.5 77.8 1.5
Slavia Kroměříž 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
BC Vysočina 3 13:58 3.3 1.3 80.0 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 2.3
TJ Třebíč 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
SKS 1 34:04 9.0 2.0 50.0 1.0 33.3 2.0/5.0 40.0 2.0
BA Sparta Praha 2 16:49 4.5 2.0 40.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BK Opava 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
PCE 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BASKET Brno U23 1 20:22 6.0 3.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
PLZ 2 13:57 3.0 1.5 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK 4 7:01 1.3 0.3 16.7 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 0.3
SVI 1 22:01 3.0 1.0 33.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol pražský 3 10:51 1.0 0.0 0.0 0.3 33.3 0.0/0.0 0.0 1.7
Sokol Karviná 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0