Adam Policar

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
BC Vysočina
Výška
200 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
189
Procento vítězství
57.7%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina C BC Vysočina 8 - 0.8 0.4 /0.4 0 0/0 0.0 1.8 -1.0
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina C 6. - 8. místo BC Vysočina 1 - 1.0 0 /0 0 1/2 50.0 2.0 -2.0
2015/16 starší minižáci U13 - Předkolo MČR A BC VYSOČINA 3 - 3.0 1.3 /1.3 0 0.3/1 33.3 0.7 1.7
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina A BC VYSOČINA 3 12.7 0.7 0.3 /1 0 0/0.7 0.0 1.7 0.3
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 1.-4. místo BC VYSOČINA 2 13.5 1.0 0.5 /3 0 0/2 0.0 1.0 0.5
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina C BC Vysočina 8 - 2.9 1 /1 0 0.9/1.4 63.6 1.4 1.0
2016/17 žáci U15 - Liga sk. C BC Vysočina 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 1.5 -1.5
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BC Vysočina 8 - 1.3 0.5 /0.5 0 0.3/1.5 16.7 2.4 -2.4
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina A BC Vysočina 3 8.0 0.0 0 /1 0 0/0.7 0.0 1.0 -0.7
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BC Vysočina 2 13.0 0.0 0 /2 0 0/0 0.0 2.5 -3.0
2017/18 žáci U15 - Skupina C BC Vysočina 5 - 2.8 1.2 0 0.4/1.4 28.6 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina E BC Vysočina 11 - 6.9 2.7 0 1.5/4.3 34.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. C BC Vysočina 9 - 11.2 4.7 0.1 1.6/3.2 48.3 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. B BC Vysočina 3 - 3.7 1.3 0 1/1.3 75.0 - -
2018/19 žáci U15 - skupina D BC Vysočina 2 - 9.5 4 0 1.5/4.5 33.3 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina C BC Vysočina 12 - 5.7 2 0 1.7/2.8 60.6 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina E BK Vlci Žďár 9 - 14.0 4.8 0 4.4/8 55.6 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. B BC Vysočina 12 - 6.9 2.6 0 1.8/3.3 52.5 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BK Vlci Žďár 12 - 13.4 5.1 0 3.3/5.1 63.9 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B BC Vysočina 10 - 3.2 1.2 0 0.8/1.4 57.1 - -
2019/20 žáci U15 - skupina C BC Vysočina 7 - 19.6 6.9 0 5.9/9.3 63.1 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. B BC Vysočina 8 - 17.3 6 0 5.3/8.9 59.2 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out B BC Vysočina 4 - 3.5 1.5 0 0.5/1.3 40.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina B BC Vysočina 4 - 8.5 3.5 0 1.5/3 50.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BC Vysočina 10 - 5.0 2.3 0.1 0.1/0.4 25.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina C BC Vysočina 9 - 19.2 8 0 3.2/6.2 51.8 - -
2021/22 junioři U19 - play-out B BC Vysočina 7 - 13.0 4.4 0.6 2.4/5.4 44.7 - -
2021/22 kadeti U17 - finálová skupina BC Vysočina 9 - 12.1 4 0.6 2.4/4.7 52.4 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina C BC Vysočina 2 - 8.0 3.5 0 1/5 20.0 - -
Průměr za kariéru 23.1 0.6 8.1 3.1 0.1 1.8/3.5 134.8 2.6 -0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 Slavia Kroměříž 17. 9. 2022
2B body 6 Jiskra Kyjov 18. 9. 2022
Body 13 Jiskra Kyjov 18. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 Tygři Brno 17. 11. 2018 2018/19
2B body 13 SKB Strakonice 29. 11. 2019 2019/20
3B body 2 Královští Sokoli 3. 4. 2022 2021/22
Obranné doskoky 4 BK Sojky Pelhřimov 7. 5. 2016 2015/16
Útočné doskoky 2 Sj. BK Litoměřice 23. 4. 2017 2016/17
Doskoky celkem 5 Slavoj BK Litoměřice 8. 5. 2016 2015/16
Body 34 SKB Strakonice 29. 11. 2019 2019/20
Užitečnost 4 Orli Prostějov 23. 4. 2016 2015/16
Asistence 1 Synthesia Pardubice 21. 4. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
17. 9. 2022 Skupina C Slavia Kroměříž 3 1 0 1/8 12.5
18. 9. 2022 Skupina C Jiskra Kyjov 13 6 0 1/2 50.0
Celkem 2 16 7 2/10 20.0
Průměr 2 8.0 3.5 0.0 1.0/5.0 20.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
Tygři Brno 7 0:00 10.7 3.1 0.0 0.0 4.4/7.6 58.5 2.6
SKB Strakonice 2 0:00 25.5 9.0 0.0 0.0 7.5/9.0 83.3 2.5
BK Lions J. Hradec 4 0:00 12.8 4.8 0.0 0.0 3.3/6.5 50.0 3.0
Jiskra Kyjov 4 0:00 12.5 5.3 0.0 0.0 2.0/5.3 38.1 3.0
BK Pelhřimov 5 0:00 9.8 3.6 600.0 0.0 2.6/6.0 43.3 2.2
BK Brandýs n. L. 2 0:00 22.5 9.5 0.0 0.5 2.0/3.0 66.7 2.0
NH Ostrava 3 0:00 13.7 5.0 0.0 0.3 2.7/5.3 50.0 2.3
Královští Sokoli 3 0:00 13.3 4.3 0.0 1.0 1.7/3.7 45.5 3.7
BCM Orli Prostějov 5 0:00 7.4 3.0 0.0 0.0 1.4/2.8 50.0 2.4
Tesla Pardubice 4 0:00 7.8 2.5 0.0 0.5 1.3/3.3 38.5 3.8
Vlci Žďár 2 0:00 14.5 5.5 0.0 0.0 3.5/6.0 58.3 2.5
Královští Sokoli 1 0:00 29.0 11.0 0.0 0.0 7.0/11.0 63.6 3.0
VYS 2 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
USK Praha 2 0:00 13.5 4.5 0.0 0.0 4.5/5.0 90.0 1.5
Královští Sokoli 2 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
BK Příbor 1 0:00 23.0 9.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 4.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 11.5 3.0 0.0 0.0 5.5/10.5 52.4 4.0
NH Ostrava 6 1:29 3.8 1.7 250.0 0.0 0.5/1.3 37.5 2.7
Tesla Pardubice 4 0:00 5.5 2.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.3
Vlci Žďár 2 0:00 10.5 3.0 0.0 1.0 1.5/3.0 50.0 3.0
Tygři Brno B 1 0:00 21.0 9.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Snakes Ostrava 3 0:00 7.0 2.7 0.0 0.0 1.7/2.3 71.4 2.3
Slavia Kroměříž 6 0:00 3.3 1.2 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 1.5
SK Žabovřesky 3 0:00 6.7 3.0 900.0 0.0 0.7/2.3 28.6 1.3
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 19.0 7.0 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 4.0
Slavia Kroměříž 5 0:00 3.6 0.8 0.0 0.0 2.0/3.6 55.6 1.6
PŘÍ 3 0:00 6.0 2.3 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 2.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 2.0/7.0 28.6 -
Tygři JBC Brno 5 0:00 3.4 0.8 0.0 0.0 1.8/3.0 60.0 2.8
BC Nový Jičín 1 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 -
ADFORS Basket Litomyšl 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 4.5
Basketbal TJ Svitavy 3 0:00 5.0 2.3 700.0 0.0 0.3/1.0 33.3 1.3
TJ Sokol Kbely 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 7.0 1.0 0.0 0.5 3.5/6.0 58.3 2.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Basket Poděbrady 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Sokol Žižkov 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 5.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Pardubice 1 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 4.0
BK Brandýs n. L. 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
Pod U17B 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 4.5
BA Grizzlies Plzeň 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 4.0
Sokol Písek 2 0:00 3.0 0.5 100.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
BK Tábor 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
Jiskra Kyjov 3 0:00 1.7 0.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.3
Sokol Šlapanice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
SKUP-BCM Olomouc 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/8.0 12.5 5.0
STHAV 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Snakes Ostrava 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BCM Orli Prostějov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 1 6:48 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 15:55 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sj. BK Litoměřice 1 10:12 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 1 8:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -