Tomáš Polánek

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 19 let
Aktuální klub
Sokol Písek
Výška
195 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
178
Procento vítězství
73%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2016/17 starší minižactvo U13 - základní skupina B Sokol Písek Sršni h 2 - 7.5 3.5 0.0 0 0.0 0.5/0.5 100.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. A Sokol Písek 3 - 2.0 0.7 /0.7 100.0 0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.3 -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina A Sokol Písek 13 - 6.8 3.2 0.0 0 0.0 0.4/0.8 45.5 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sokol Písek 12 - 3.0 1.3 0.0 0 0.0 0.3/0.9 36.4 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR skupina A Sokol Písek 3 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Písek 2 - 3.0 1.5 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina A Sokol Písek 12 - 4.6 1.9 0.0 0 0.0 0.8/1.4 52.9 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A Sokol Písek Sršni B 7 - 7.4 3.4 0.0 0 0.0 0.6/2.3 25.0 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga Sokol Písek 15 - 5.0 2.1 0.0 0 0.0 0.7/1.3 55.0 - -
2018/19 kadeti U17 - Skupina A 4-6 Sokol Písek Sršni B 3 - 11.0 4.7 0.0 0 0.0 1.7/4 41.7 - -
2018/19 žáci U15 - MČR skupina A Sokol Písek 3 26.0 7.0 3 60.0 0 0.0 1/1.7 60.0 3.7 10.3
2018/19 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Písek 2 18.0 2.0 0.5 33.3 0 0.0 1/2 50.0 3.5 2.5
2019/20 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 20 13.2 2.4 0.8 /1.5 55.2 0 0.0 0.8/1.7 48.5 1.9 3.6
2020/21 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 4 24.5 8.8 2.8 /6.8 40.7 0.5 22.2 1.8/3 58.3 2.0 13.5
2021/22 muži - skupina ZÁPAD Sokol Písek 13 8.1 1.5 0.5 /1.6 33.3 0 0.0 0.4/0.6 62.5 1.1 0.5
2021/22 junioři U19 - skupina A Sokol Písek 14 23.4 6.5 2.1 /4.9 43.5 0.3 22.2 1.4/2.3 59.4 2.7 7.8
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník Sokol Písek 3 9.0 4.0 1 75.0 0.3 33.3 1/1.7 60.0 2.0 1.7
2021/22 junioři U19 - nadstavba A Sokol Písek 8 18.5 5.6 1.9 /4.9 38.5 0.5 30.8 0.4/0.6 60.0 2.6 5.6
2021/22 muži - skupina C 1.-6. místo Sokol Písek 4 4.0 0.5 0.3 /0.8 33.3 0 0.0 0/0 0.0 0.5 0.5
2021/22 junioři U19 - předkolo play-off Sokol Písek 3 21.3 5.0 1.3 /3.3 40.0 0.3 12.5 1.3/1.3 100.0 2.3 7.0
2021/22 junioři U19 - play-off Sokol Písek 2 24.0 6.5 1.5 /5.5 27.3 0.5 16.7 2/2 100.0 2.5 7.0
2021/22 muži - play-off Sokol Písek 7 2.1 0.9 0.4 /0.7 60.0 0 0.0 0/0 0.0 0.3 1.3
2022/23 muži - skupina A Sokol Písek B 8 - 7.8 2.6 0.0 0.4 0.0 1.4/1.9 73.3 - -
2022/23 junioři U19 - skupina A Sokol Písek 13 17.0 4.0 1.3 /2.7 48.6 0.2 20.0 0.7/1.5 47.4 2.9 5.2
2022/23 muži - II.kolo Sokol Písek 1 22.0 11.0 4 /6 66.7 0 0.0 3/4 75.0 1.0 17.0
Průměr za kariéru 25.3 8.3 4.6 1.8 107.9 0.1 22.5 0.7/1.4 180.1 1.9 2.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Slavoj Litoměřice 19. 11. 2022
2B body 7 SKB Rokycany 26. 11. 2022
3B body 3 BK Beroun 7. 1. 2023
Obranné doskoky 8 Slavoj Litoměřice 2. 10. 2022
Útočné doskoky 4 Tygři Praha 4. 12. 2022
Doskoky celkem 11 Slavoj Litoměřice 2. 10. 2022
Body 16 SKB Rokycany 26. 11. 2022
Užitečnost 20 Slavoj Litoměřice 2. 10. 2022
Asistence 3 Slavoj Litoměřice 19. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 4 BCM Orli Prostějov 4. 3. 2020 2019/20
2B body 8 USK 14. 12. 2021 2021/22
3B body 3 BK Beroun 7. 1. 2023 2022/23
Obranné doskoky 8 NH Ostrava 3. 10. 2020 2020/21
Útočné doskoky 6 USK 19. 9. 2020 2020/21
Doskoky celkem 12 Sokol pražský 20. 11. 2021 2021/22
Body 22 USK 14. 12. 2021 2021/22
Užitečnost 26 USK 14. 12. 2021 2021/22
Asistence 4 BK Loko Plzeň 2. 2. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2022 skupina A USK 12:19 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 9. 2022 skupina A BŠ Slavia Praha 0:00 6 2 0.0 0 0.0 2/2 100.0
25. 9. 2022 skupina A BK Beroun 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/1 100.0
28. 9. 2022 skupina A GBA Lions J. Hradec 18:08 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2022 skupina A Sokol pražský 16:42 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2022 skupina A Slavoj Litoměřice 17:43 9 3 60.0 1 100.0 0/1 0.0
15. 10. 2022 skupina A Tygři Praha 12:51 4 1 50.0 0 0.0 2/4 50.0
16. 10. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 16:10 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
23. 10. 2022 skupina A Jiskra Domažlice 0:00 9 3 0.0 0 0.0 3/4 75.0
22. 10. 2022 skupina A BK Klatovy 0:00 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
2. 11. 2022 skupina A BA Nymburk 26:31 10 2 66.7 2 66.7 0/0 0
9. 11. 2022 II.kolo Loko Plzeň B 22:14 11 4 66.7 0 0.0 3/4 75.0
17. 11. 2022 skupina A GBA Lions J. Hradec 14:46 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 11. 2022 skupina A Slavoj Litoměřice 18:16 11 4 44.4 0 0.0 3/8 37.5
20. 11. 2022 skupina A Sokol pražský 14:53 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
26. 11. 2022 skupina A SKB Rokycany 0:00 16 7 0.0 0 0.0 2/2 100.0
27. 11. 2022 skupina A Loko Plzeň B 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/2 50.0
1. 12. 2022 skupina A USK 16:12 7 2 50.0 0 0.0 3/4 75.0
3. 12. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 11:43 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
4. 12. 2022 skupina A Tygři Praha 24:41 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 1. 2023 skupina A BK Beroun 0:00 11 1 0.0 3 0.0 0/0 0
8. 1. 2023 skupina A BŠ Slavia Praha 0:00 9 4 0.0 0 0.0 1/2 50.0
Celkem 22 243:09 125 42 102.4 6 37.5 23/38 60.5
Průměr 22 11:03 5.7 1.9 102.4 0.3 37.5 1.0/1.7 60.5
Soupeř Z Min. B 2B 3B 3B % TH TH % F-
USK 7 19:11 6.9 2.1 0.4 20.0 1.3/1.4 90.0 2.6
Slavoj Litoměřice 4 21:08 8.0 2.5 0.3 50.0 2.3/4.8 47.4 2.3
BK Brandýs n. L. 2 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
PŘÍ 3 0:00 8.3 3.3 0.0 0.0 1.7/3.7 45.5 2.3
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 3.5
BA Nymburk 3 22:40 7.3 1.7 0.7 50.0 2.0/3.7 54.5 2.0
USK 3 18:09 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.3
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.0
BVK Holice 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
BK Loko Plzeň 4 19:16 4.3 2.0 0.0 0.0 0.3/0.8 33.3 3.3
BK Chomutov 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
Loko Plzeň B 2 11:07 8.0 3.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BK Beroun 2 0:00 8.0 1.5 1.5 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
SKB Rokycany 1 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BC Benešov 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
Tygři Brno 2 10:10 7.5 2.0 1.0 100.0 0.5/1.0 50.0 3.5
NH Ostrava 3 21:10 5.0 1.3 0.3 12.5 1.3/1.3 100.0 2.3
BŠ Slavia Praha 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 4.5
Sokol pražský 4 21:26 3.5 1.3 0.3 20.0 0.3/0.5 50.0 2.0
BA Sparta Praha 4 0:00 3.5 1.8 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Snakes Ostrava 3 15:35 4.3 1.0 0.3 50.0 1.3/3.3 40.0 3.0
NH Ostrava 3 19:00 4.3 1.0 0.3 20.0 1.3/1.3 100.0 1.7
Jižní Supi 2 18:21 6.5 1.5 0.5 50.0 2.0/2.0 100.0 2.5
BK Klatovy 3 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
BASKET Brno 2 20:14 6.0 2.0 0.5 100.0 0.5/1.0 50.0 4.5
USK Praha 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
PCE 2 23:07 5.5 2.5 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
Medvědi Tábor 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jiskra Domažlice 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
BK Loko Plzeň 2 18:49 4.5 2.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
BK Kladno 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 2 14:22 4.0 1.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Sojky Pelhřimov h 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
GBA Sojky Pelhřimov 2 20:18 3.5 1.0 0.5 20.0 0.0/0.0 0.0 2.0
PLZ 2 12:07 3.5 1.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
BK Strakonice d 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Tygři JBC Brno 2 0:00 3.5 0.5 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 3.5
Basketbal Polabí 2 9:39 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
USK Praha 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
GBA Lions J. Hradec 4 17:53 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 4.3
SNAK A 4 5:32 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
BK Klatovy 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BA Nymburk 2 21:10 2.5 1.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
BK Lions J. Hradec 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Kbely 1 0:00 5.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BK Levharti Chomutov 2 3:55 2.5 1.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
Sokol Pražský 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
BK Pardubice 2 15:31 2.0 0.5 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Tygři JBC Brno 2 8:30 2.0 0.5 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Tygři Praha 2 18:46 2.0 0.5 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
VYS 2 14:52 2.0 0.5 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BK Snakes Ostrava 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 2 9:54 1.5 0.5 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 2.0
BK Horejsek Děčín 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 0.5
SKS 5 3:11 0.4 0.2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.6
BC Nový Jičín 1 9:19 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NBK 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Sokol Pražský 1 8:51 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
SVI 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 2:20 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha B 1 5:06 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0