Viktor Lukic-Gavric

Národnost
SWE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
BK Lions J. Hradec
Výška
188 cm

Kariéra

Sezony
1
Zápasy
30
Procento vítězství
50%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Lions J. Hradec 2 - 22.0 3.5 /3.5 100.0 2 100.0 9/11.5 78.3 2.0 17.5
2021/22 kadeti U17 - skupina B BK Lions J. Hradec B 2 - 22.0 3.5 0.0 5 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - 2. kolo BK Lions J. Hradec B 1 - 17.0 3 0.0 1 0.0 8/11 72.7 - -
2021/22 kadeti U17 - 2. kolo BK Lions J. Hradec 2 - 24.0 8 /8 100.0 2.5 100.0 0.5/2 25.0 0.5 22.0
2021/22 junioři U19 - skupina A GBA Lions J. Hradec 8 27.8 11.6 2.8 /5.3 52.4 1.1 22.0 2.8/3.4 81.5 2.3 11.0
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Lions J. Hradec 13 27.9 13.9 3.8 /6.8 55.1 1 21.0 3.4/4.1 83.0 2.5 14.3
2021/22 junioři U19 - nadstavba B GBA Lions J. Hradec 2 24.0 14.5 1 /3.5 28.6 3 60.0 3.5/4.5 77.8 1.0 19.5
Průměr za kariéru 30.0 21.1 15.2 3.5 336.1 1.6 303.0 3.3/4.2 418.3 2.1 13.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 11 BK Opava 19. 6. 2021
2B body 10 Sluneta Ústí n. L. 27. 6. 2021
3B body 6 BARoun.l. U17B 20. 6. 2021
Obranné doskoky 11 Sokol Pražský 12. 12. 2021
Útočné doskoky 4 BK Loko Plzeň 19. 9. 2021
Doskoky celkem 12 Sokol Písek 8. 12. 2021
Body 27 Sluneta Ústí n. L. 27. 6. 2021
Užitečnost 27 Snakes Ostrava 16. 1. 2022
Asistence 8 Válečníci Děčín 11. 12. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 BK Opava 19. 6. 2021 2021/22
2B body 10 Sluneta Ústí n. L. 27. 6. 2021 2021/22
3B body 6 BARoun.l. U17B 20. 6. 2021 2021/22
Obranné doskoky 11 Sokol Pražský 12. 12. 2021 2021/22
Útočné doskoky 4 BK Loko Plzeň 19. 9. 2021 2021/22
Doskoky celkem 12 Sokol Písek 8. 12. 2021 2021/22
Body 27 Sluneta Ústí n. L. 27. 6. 2021 2021/22
Užitečnost 27 Snakes Ostrava 16. 1. 2022 2021/22
Asistence 8 Válečníci Děčín 11. 12. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 6. 2021 skupina A Sokol Vyšehrad 0:00 22 6 100.0 1 100.0 7/9 77.8
20. 6. 2021 skupina B BARoun.l. U17B 0:00 26 4 0.0 6 0.0 0/0 0
20. 6. 2021 skupina B BK Jiskra Domažlice 0:00 18 3 0.0 4 0.0 0/0 0
19. 6. 2021 skupina A BK Opava 0:00 22 1 100.0 3 100.0 11/14 78.6
25. 6. 2021 2. kolo BA Grizzlies Plzeň 0:00 17 3 0.0 1 0.0 8/11 72.7
27. 6. 2021 2. kolo Vlci Žďár 0:00 21 6 100.0 3 100.0 0/2 0.0
27. 6. 2021 2. kolo Sluneta Ústí n. L. 0:00 27 10 100.0 2 100.0 1/2 50.0
18. 9. 2021 skupina A Sokol pražský 28:12 9 3 37.5 0 0.0 3/3 100.0
19. 9. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 31:53 14 3 75.0 1 33.3 5/6 83.3
25. 9. 2021 skupina A Tygři Praha 34:34 18 4 57.1 1 10.0 7/9 77.8
26. 9. 2021 skupina A USK 21:54 13 2 28.6 1 25.0 6/6 100.0
3. 10. 2021 skupina A BA Nymburk 24:27 6 1 33.3 0 0.0 4/4 100.0
9. 10. 2021 skupina A Sokol Pražský 15:36 16 4 66.7 1 33.3 5/5 100.0
10. 10. 2021 skupina A Válečníci Děčín 24:59 11 3 50.0 1 25.0 2/2 100.0
17. 10. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 24:12 17 4 80.0 2 40.0 3/5 60.0
23. 10. 2021 skupina A BA Sparta Praha 23:27 15 3 60.0 2 25.0 3/4 75.0
24. 10. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 31:49 14 3 75.0 1 16.7 5/6 83.3
20. 11. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 25:14 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
21. 11. 2021 skupina A Sokol pražský 33:07 22 5 62.5 3 30.0 3/5 60.0
28. 11. 2021 skupina A Tygři Praha 30:22 14 2 40.0 1 25.0 7/7 100.0
30. 11. 2021 skupina A Sokol Písek 29:10 11 3 37.5 0 0.0 5/7 71.4
4. 12. 2021 skupina A BA Nymburk 25:22 6 3 37.5 0 0.0 0/0 0
5. 12. 2021 skupina A Jižní Supi 29:21 15 1 25.0 3 37.5 4/4 100.0
8. 12. 2021 skupina A Sokol Písek 29:24 14 7 58.3 0 0.0 0/0 0
11. 12. 2021 skupina A Válečníci Děčín 32:04 15 6 85.7 1 20.0 0/0 0
12. 12. 2021 skupina A Sokol Pražský 36:28 9 1 20.0 2 28.6 1/2 50.0
14. 12. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 27:27 18 6 75.0 1 50.0 3/4 75.0
9. 1. 2022 skupina A BA Sparta Praha 25:13 13 5 55.6 1 33.3 0/1 0.0
15. 1. 2022 nadstavba B NH Ostrava 25:15 9 1 33.3 2 40.0 1/3 33.3
16. 1. 2022 nadstavba B Snakes Ostrava 23:06 20 1 25.0 4 80.0 6/6 100.0
Celkem 30 632:36 456 106 65.8 48 39.3 100/127 78.7
Průměr 30 21:05 15.2 3.5 65.8 1.6 39.3 3.3/4.2 78.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Loko Plzeň 2 29:38 16.0 4.5 75.0 1.0 25.0 4.0/5.0 80.0 2.0
Tygři Praha 2 32:28 16.0 3.0 50.0 1.0 14.3 7.0/8.0 87.5 3.5
Sokol pražský 2 30:39 15.5 4.0 50.0 1.5 17.6 3.0/4.0 75.0 1.5
BA Sparta Praha 2 24:20 14.0 4.0 57.1 1.5 27.3 1.5/2.5 60.0 0.5
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 27.0 10.0 100.0 2.0 100.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BARoun.l. U17B 1 0:00 26.0 4.0 0.0 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Válečníci Děčín 2 28:31 13.0 4.5 69.2 1.0 22.2 1.0/1.0 100.0 1.0
Sokol Pražský 2 26:02 12.5 2.5 45.5 1.5 30.0 3.0/3.5 85.7 4.0
Sokol Písek 2 29:17 12.5 5.0 50.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 3.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 22.0 6.0 100.0 1.0 100.0 7.0/9.0 77.8 1.0
BK Opava 1 0:00 22.0 1.0 100.0 3.0 100.0 11.0/14.0 78.6 3.0
Vlci Žďár 1 0:00 21.0 6.0 100.0 3.0 100.0 0.0/2.0 0.0 -
Snakes Ostrava 1 23:06 20.0 1.0 25.0 4.0 80.0 6.0/6.0 100.0 1.0
BK Loko Plzeň 2 28:33 9.0 2.5 83.3 0.5 16.7 2.5/3.0 83.3 3.0
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 18.0 3.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 24:12 17.0 4.0 80.0 2.0 40.0 3.0/5.0 60.0 3.0
BA Grizzlies Plzeň 1 0:00 17.0 3.0 0.0 1.0 0.0 8.0/11.0 72.7 1.0
Jižní Supi 1 29:21 15.0 1.0 25.0 3.0 37.5 4.0/4.0 100.0 1.0
USK 1 21:54 13.0 2.0 28.6 1.0 25.0 6.0/6.0 100.0 4.0
BA Nymburk 2 24:54 6.0 2.0 36.4 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.5
NH Ostrava 1 25:15 9.0 1.0 33.3 2.0 40.0 1.0/3.0 33.3 1.0