Vojtěch Sýkora

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 20 let
Aktuální klub
Sokol Písek
Výška
190 cm
Pozice
Rozehrávač/Křídlo

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
350
Procento vítězství
63.1%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší minižactvo U12 - skupina B BSK Č. Budějovice B 4 - 30.8 14.8 0 1.3/2.5 50.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina A Tigers Č. Budějovice 12 - 10.3 4.5 0 1.3/3.1 43.2 - -
2012/13 mladší žáci U14 - extraliga A Tigers Č. Budějovice 8 - 6.4 3 0 0.4/1.5 25.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - play-off Tigers Č. Budějovice 3 - 6.3 3 0 0.3/0.7 50.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - předkolo D BSK Č. Budějovice 3 - 5.3 2.3 0 0.7/1.3 50.0 - -
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina A Tigers Č. Budějovice 14 - 5.4 2.4 0 0.5/0.7 70.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina A Tigers Č. Budějovice 14 - 17.6 7.4 0 2.8/6.4 43.3 - -
2013/14 žáci U15 - extraliga Tigers Č. Budějovice 14 - 3.4 1.5 0.1 0.2/0.3 75.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - liga sk. A Tigers Č. Budějovice 8 - 17.6 8.3 0 1.1/2.8 40.9 - -
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo B BSK Č.Budějovice 3 - 17.3 8.3 0 0.7/0.7 100.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina B Tigers Č. Budějovice 12 - 21.9 8.8 0.4 3/3.8 78.3 - -
2014/15 žáci U15 - Základní část Tigers Č. Budějovice 4 - 19.8 7.5 0.5 3.3/5 65.0 - -
2014/15 žáci U15 - liga sk. A Tigers Č. Budějovice 12 - 24.4 9.7 0.4 3.8/5.8 65.7 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. A Tigers Č. Budějovice 7 - 23.9 8.9 0.1 5.7/8.9 64.5 - -
2015/16 kadeti U17 - skupina A Tigers Č. Budějovice 20 - 17.6 6.8 0.5 2.7/4.6 57.6 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina B Tigers Č. Budějovice 13 20.8 29.3 11.9 /13.6 0.5 4.1/6.2 66.3 1.8 33.5
2015/16 žáci U15 - extraliga Tigers Č. Budějovice 6 6.7 28.2 10.7 /12.3 0.3 5.8/8.3 70.0 1.7 31.3
2015/16 kadeti U17 - play-out A Tigers Č. Budějovice 6 - 21.8 10 0 1.8/2.7 68.8 - -
2016/17 junioři U19 - základní část Sokol Písek 2 19.0 7.5 3 /4.5 0 1.5/2 75.0 3.0 10.0
2016/17 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 21 23.7 11.7 4.7 /7.5 0.2 1.6/2.5 65.4 1.9 15.6
2016/17 kadeti U17 - skupina A Tigers Č. Budějovice 4 - 28.3 11 0.8 4/4.5 88.9 - -
2016/17 kadeti U17 - play-out A Tigers Č. Budějovice 1 - 24.0 10 0 4/8 50.0 - -
2016/17 kadeti U17 - play-off Sokol Písek 3 29.7 15.7 5.3 /10.7 0.3 4/7 57.1 2.7 18.3
2017/18 kadeti U17 - 2. kolo Tigers Č. Budějovice 2 - 28.5 12 0.5 3/5 60.0 - -
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ Sokol Písek 1 8.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 2.0 1.0
2017/18 junioři U19 - základní část Sokol Písek 16 27.8 12.8 4.8 /7.9 0.5 1.8/2.9 61.7 2.2 20.6
2017/18 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 22 26.3 14.9 6.1 /10.2 0.1 2.3/3.5 65.4 2.3 25.8
2017/18 muži - základní část Sokol Písek 1 16.0 5.0 1 /1 1 0/0 0.0 3.0 8.0
2017/18 junioři U19 - play-off Sokol Písek 4 20.8 6.0 2.3 /4.8 0.3 0.8/1.5 50.0 2.8 9.3
2017/18 kadeti U17 - play-off Sokol Písek 3 23.0 12.0 4.3 /7.3 0.3 2.3/3.3 70.0 1.0 24.7
2017/18 kadeti U17 - Mistrovství ČR Sokol Písek 2 34.5 20.5 7.5 /12.5 0.5 4/5.5 72.7 3.0 32.0
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ Sokol Písek 5 22.4 9.8 3.8 /6.6 0.2 1.6/2 80.0 2.6 12.8
2018/19 junioři U19 - základní část Sokol Písek 5 22.8 15.0 5.4 /9.8 1 1.2/2 60.0 2.2 21.2
2018/19 muži - Play Off Sokol Písek 3 9.3 2.3 0.3 /1.7 0.3 0.7/0.7 100.0 2.0 1.3
2018/19 junioři U19 - play-off Sokol Písek 4 28.0 16.0 5 /10.5 1.8 0.8/1.3 60.0 2.5 22.8
2018/19 junioři U19 - Mistrovství ČR Sokol Písek 2 21.5 7.5 1.5 /3.5 0.5 3/5.5 54.5 3.0 10.0
2019/20 junioři U19 - základní část Sokol Písek 20 24.1 14.4 4.6 /8 0.7 3.2/4.2 76.2 2.2 25.8
2019/20 muži - skupina Západ Sokol Písek 15 18.3 8.9 2.6 /4.8 0.7 1.5/2.5 62.2 2.6 12.7
2019/20 muži - Základní část SVI 4 4.3 0.8 0 /0.5 0 0.8/1 75.0 1.0 0.5
2019/20 muži - skupina A1 SVI 1 18.0 6.0 2 /4 0 2/2 100.0 3.0 7.0
2019/20 muži - Skupina C 1. - 6. místo Sokol Písek 3 6.3 5.7 1 /2 1 0.7/0.7 100.0 1.3 5.3
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD Sokol Písek 1 21.0 11.0 5 /9 0 1/2 50.0 2.0 27.0
2021/22 muži - skupina ZÁPAD Sokol Písek 13 26.6 14.9 4.8 /8.1 1.1 2.2/3.2 66.7 1.9 25.4
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník Sokol Písek 1 23.0 12.0 2 2 2/2 100.0 3.0 19.0
Průměr za kariéru 29.3 11.8 14.7 5.8 0.4 2.2/3.4 253.1 1.7 10.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 VYS 9. 1. 2022
2B body 8 USK Praha B 5. 11. 2021
3B body 3 SP BASKET 24. 9. 2021
Obranné doskoky 12 GBA Sojky Pelhřimov 17. 10. 2021
Útočné doskoky 7 USK Praha B 5. 11. 2021
Doskoky celkem 15 GBA Sojky Pelhřimov 17. 10. 2021
Body 25 Slavoj Litoměřice 17. 9. 2021
Užitečnost 42 USK Praha B 5. 11. 2021
Asistence 16 GBA Sojky Pelhřimov 17. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 15 USK Praha 7. 5. 2016 2015/16
2B body 18 BK Tábor 15. 10. 2011 2011/12
3B body 4 JHR 1. 11. 2019 2019/20
Obranné doskoky 17 SAM Brno 21. 2. 2016 2015/16
Útočné doskoky 10 Slavoj Litoměřice 27. 11. 2016 2016/17
Doskoky celkem 24 SAM Brno 21. 2. 2016 2015/16
Body 44 BK Žďár n. S. 15. 11. 2015 2015/16
Užitečnost 66 BK Žďár n. S. 15. 11. 2015 2015/16
Asistence 16 GBA Sojky Pelhřimov 17. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 37:16 25 7 50.0 2 33.3 5/8 62.5
24. 9. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 20:31 17 3 100.0 3 60.0 2/3 66.7
3. 10. 2021 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 23:24 2 1 20.0 0 0.0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 26:54 8 2 50.0 1 20.0 1/1 100.0
17. 10. 2021 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 28:12 10 5 50.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2021 skupina ZÁPAD VYS 21:33 13 5 100.0 1 25.0 0/1 0.0
31. 10. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 31:49 21 8 72.7 1 33.3 2/2 100.0
5. 11. 2021 skupina ZÁPAD USK Praha B 34:11 20 8 100.0 0 0.0 4/8 50.0
21. 11. 2021 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 32:57 17 4 33.3 2 40.0 3/5 60.0
24. 11. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 17:25 17 5 62.5 1 25.0 4/5 80.0
28. 11. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 28:10 13 4 44.4 1 20.0 2/3 66.7
9. 1. 2022 skupina ZÁPAD VYS 16:44 16 4 57.1 1 50.0 5/6 83.3
12. 1. 2022 Český pohár mužů - XXIX. ročník NBK 0:00 12 2 0.0 2 0.0 2/2 100.0
14. 1. 2022 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 26:51 15 6 66.7 1 16.7 0/0 0
Celkem 14 345:57 206 64 61.0 16 27.6 30/44 68.2
Průměr 14 24:42 14.7 4.6 61.0 1.1 27.6 2.1/3.1 68.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Pražský 8 0:00 15.1 6.3 0.0 0.1 0.0 2.3/4.3 52.9 1.3
Sokol Vyšehrad 6 0:00 20.0 8.3 0.0 0.0 0.0 3.3/5.5 60.6 1.5
Snakes Ostrava 8 25:12 14.6 5.8 57.5 0.3 40.0 2.4/4.4 54.3 2.6
BA Sparta 5 15:38 22.8 9.6 154.8 0.4 200.0 2.4/4.2 57.1 1.6
Válečníci Děčín 4 0:00 27.0 12.3 0.0 0.5 0.0 1.0/1.8 57.1 2.5
BA Sparta Praha 4 0:00 26.0 10.0 0.0 0.0 0.0 6.0/10.0 60.0 2.3
Lokomotiva Plzeň 6 0:00 15.8 7.2 0.0 0.3 0.0 0.5/1.8 27.3 1.3
Snakes Ostrava 7 28:00 13.1 4.1 48.3 1.1 36.4 1.4/1.7 83.3 2.1
Sršni Sokol Písek 6 0:00 14.7 6.8 0.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 0.7
BK Klatovy 6 0:00 14.5 5.7 0.0 0.3 0.0 2.2/4.0 54.2 0.7
BCM Orli Prostějov 4 27:46 17.8 5.8 57.5 1.0 40.0 3.3/5.8 56.5 2.5
Slavoj Litoměřice 5 25:13 14.0 3.8 42.2 1.0 29.4 3.4/5.8 58.6 2.6
BC Benešov 3 0:00 23.3 9.0 0.0 1.0 0.0 2.3/3.7 63.6 0.7
USK 4 34:26 17.3 6.3 54.3 0.5 22.2 3.3/4.8 68.4 2.8
BK Děčín 4 0:00 16.8 7.8 0.0 0.0 0.0 1.3/2.8 45.5 0.8
BK Kladno 2 0:00 33.5 14.0 0.0 0.0 0.0 5.5/8.5 64.7 3.0
Slavoj Litoměřice 5 23:01 13.4 3.6 48.6 0.8 36.4 3.8/4.4 86.4 2.0
Sokol Pražský 4 35:39 16.5 6.0 58.5 0.0 0.0 4.5/6.3 72.0 3.0
Slavoj Litoměřice 3 9:14 21.3 7.7 88.5 0.0 0.0 6.0/7.7 78.3 1.3
USK Praha 5 7:55 12.2 3.8 86.4 0.0 0.0 4.6/5.8 79.3 1.6
Synthesia Pardubice 5 21:40 12.0 5.8 82.9 0.0 0.0 0.4/0.8 50.0 1.2
Slavoj Litoměřice 4 28:17 15.0 6.5 59.1 0.3 16.7 1.3/2.0 62.5 0.8
BK Pelhřimov 2 0:00 29.5 10.5 100.0 1.5 100.0 4.0/6.0 66.7 2.0
BC Vysočina 2 0:00 28.5 12.0 0.0 0.5 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
VYS 5 20:03 11.2 3.8 63.3 0.4 14.3 2.4/3.2 75.0 1.4
Synthesia Pardubice 4 25:07 14.0 5.3 50.0 0.3 33.3 2.8/3.5 78.6 1.8
Sokol pražský 4 24:33 14.0 5.5 62.9 0.5 25.0 1.5/2.5 60.0 2.3
Lions J. Hradec 2 0:00 27.0 13.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 0.5
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 26.5 10.5 0.0 0.5 0.0 4.0/7.5 53.3 3.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 26.0 9.5 0.0 1.0 0.0 4.0/8.0 50.0 1.5
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 26.0 9.0 100.0 1.0 100.0 5.0/6.5 76.9 1.0
SP BASKET 4 22:44 13.0 3.5 58.3 1.5 31.6 1.5/2.3 66.7 2.5
TOROLA Snakes Ostrava 4 0:00 12.0 5.5 129.4 0.0 0.0 1.0/1.8 57.1 0.5
BCM Orli Prostějov 4 27:54 11.8 4.8 59.4 0.0 0.0 2.3/3.0 75.0 1.3
USK 4 26:55 11.8 3.3 54.2 1.0 25.0 2.3/2.5 90.0 2.3
SAM Brno 2 28:01 23.0 9.0 69.2 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 3.0
BK Loko Plzeň 4 21:43 10.3 4.5 69.2 0.3 33.3 0.5/1.3 40.0 3.0
BK Pelhřimov 1 0:00 40.0 14.0 0.0 2.0 0.0 6.0/7.0 85.7 3.0
Jižní Supi 2 0:00 19.5 7.0 0.0 0.5 0.0 4.0/4.0 100.0 2.5
USK Praha 4 0:00 9.5 3.0 0.0 0.0 0.0 3.5/6.8 51.9 2.0
NH Ostrava 4 21:43 9.0 4.3 63.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 2.5
BK Levharti Chomutov 2 29:20 18.0 7.0 70.0 1.0 22.2 1.0/1.0 100.0 1.5
BK Tábor 1 0:00 36.0 18.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Kolín 2 0:00 18.0 7.5 0.0 0.0 0.0 3.0/7.5 40.0 0.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 17.0 6.0 0.0 0.5 0.0 3.5/7.5 46.7 0.5
Sokol Žižkov C 2 0:00 16.5 5.0 0.0 0.5 0.0 5.0/5.5 90.9 0.5
PCE 3 19:35 11.0 4.3 65.0 0.3 25.0 1.3/2.3 57.1 1.3
BK Pelhřimov 1 0:00 33.0 15.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 16.0 5.5 0.0 0.0 0.0 5.0/5.0 100.0 1.0
BC Kolín 2 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 3.0
PLZ 4 13:48 8.0 2.5 62.5 0.5 20.0 1.5/1.8 85.7 2.0
USK Praha B 2 29:29 15.0 5.0 83.3 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 2.5
GBA J. Hradec 2 30:46 15.0 4.0 57.1 1.0 33.3 4.0/8.0 50.0 4.0
Sokol Pražský 3 0:00 9.3 4.3 144.4 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 1.7
LJH 4 16:30 7.0 1.3 45.5 1.3 62.5 0.8/1.3 60.0 2.0
R&J EBC Mělník 1 0:00 27.0 11.0 0.0 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 3.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BA Nymburk 2 24:11 13.0 5.0 58.8 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 1.5
Loko Plzeň 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
Basketbal Polabí 4 19:23 6.3 2.5 40.0 0.3 7.7 0.5/0.8 66.7 2.8
BSK - Jižní Supi 1 0:00 24.0 10.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 12.0 4.5 0.0 0.0 0.0 3.0/7.5 40.0 2.5
BK Pelhřimov 1 0:00 24.0 10.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 -
Lions J. Hradec 1 0:00 23.0 9.0 0.0 0.0 0.0 5.0/5.0 100.0 1.0
SAM BŠM Brno 3 18:24 7.3 3.3 55.6 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 2.7
NBK 3 10:15 7.0 1.3 80.0 0.7 0.0 2.3/2.7 87.5 3.0
BK Sokolov 1 0:00 21.0 9.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 -
BSK Modřany - Jižní supi 1 0:00 20.0 7.0 100.0 0.0 0.0 6.0/7.0 85.7 2.0
BK Loko Plzeň 3 14:22 6.3 1.7 41.7 0.7 33.3 1.0/1.3 75.0 1.7
BK Žďár n. S. 1 0:00 18.0 6.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 18.0 7.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 -
Sršni Sokol Písek 3 0:00 6.0 3.0 180.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.3
Synthesia Pardubice 1 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Basketbal Olomouc 1 13:39 15.0 2.0 50.0 3.0 75.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BA Sparta Praha 2 11:09 7.5 3.0 60.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 -
BC Vysočina 1 27:57 13.0 5.0 71.4 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 28:12 10.0 5.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Snakes Ostrava 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
SK Slavia Praha 1 26:54 8.0 2.0 50.0 1.0 20.0 1.0/1.0 100.0 1.0
ZLN 2 6:17 3.5 1.0 40.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Strakonice d. 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Lions J. Hradec 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BRN 2 0:21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OLO 1 2:02 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HKR 1 1:48 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
DEC 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -

články