Witold Wojciech Czerenkiewicz

Národnost
POL
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
GBA Lions J. Hradec
Výška
190 cm

Kariéra

Sezony
1
Zápasy
47
Procento vítězství
53.2%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2021/22 junioři U19 - skupina A GBA Lions J. Hradec 8 14.5 3.1 0.6 /1.3 50.0 0.3 22.2 1.1/1.5 75.0 0.8 2.4
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Lions J. Hradec 14 25.0 6.7 1.6 /3.5 46.9 0.7 23.8 1.3/1.4 90.0 1.4 7.4
2021/22 junioři U19 - nadstavba B GBA Lions J. Hradec 7 16.6 7.7 3 /4.6 65.6 0.3 33.3 0.9/1 85.7 0.6 9.0
2021/22 kadeti U17 - nadstavba B BK Lions J. Hradec 8 24.9 8.9 2.8 /5.3 52.4 0.8 25.0 1.1/1.4 81.8 1.6 12.0
2021/22 junioři U19 - předkolo play-off GBA Lions J. Hradec 3 12.7 5.3 1.3 /3.3 40.0 0.7 33.3 0.7/1 66.7 1.3 6.0
2021/22 kadeti U17 - předkolo play-off BK Lions J. Hradec 3 28.7 14.7 5.7 /9.3 60.7 0.7 28.6 1.3/3 44.4 1.3 17.0
2021/22 kadeti U17 - play-off BK Lions J. Hradec 2 24.5 4.5 1.5 /3 50.0 0 0.0 1.5/3 50.0 1.0 8.0
2021/22 kadeti U17 - MČR BK Lions J. Hradec 2 21.0 8.0 3 /3.5 85.7 0.5 33.3 0.5/1 50.0 2.5 8.5
Průměr za kariéru 47.0 21.2 7.0 2.1 451.3 0.5 199.5 1.1/1.5 543.6 1.2 8.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BK Loko Plzeň 14. 12. 2021
2B body 9 BK Loko Plzeň 27. 3. 2022
3B body 3 Sokol Pražský 9. 10. 2021
Obranné doskoky 9 BCM Orli Prostějov 6. 3. 2022
Útočné doskoky 6 BCM Orli Prostějov 23. 1. 2022
Doskoky celkem 12 BCM Orli Prostějov 23. 1. 2022
Body 26 BK Loko Plzeň 27. 3. 2022
Užitečnost 26 BK Loko Plzeň 27. 3. 2022
Asistence 5 BCM Orli Prostějov 23. 1. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BK Loko Plzeň 14. 12. 2021 2021/22
2B body 9 BK Loko Plzeň 27. 3. 2022 2021/22
3B body 3 Sokol Pražský 9. 10. 2021 2021/22
Obranné doskoky 9 BCM Orli Prostějov 6. 3. 2022 2021/22
Útočné doskoky 6 BCM Orli Prostějov 23. 1. 2022 2021/22
Doskoky celkem 12 BCM Orli Prostějov 23. 1. 2022 2021/22
Body 26 BK Loko Plzeň 27. 3. 2022 2021/22
Užitečnost 26 BK Loko Plzeň 27. 3. 2022 2021/22
Asistence 5 BCM Orli Prostějov 23. 1. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
25. 9. 2021 skupina A Tygři Praha 21:13 4 1 50.0 0 0.0 2/2 100.0
26. 9. 2021 skupina A USK 14:31 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina A Jižní Supi 15:26 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
9. 10. 2021 skupina A Sokol Pražský 24:33 16 3 50.0 3 50.0 1/1 100.0
10. 10. 2021 skupina A Válečníci Děčín 26:28 3 0 0.0 1 20.0 0/0 0
16. 10. 2021 skupina A USK 20:14 4 0 0.0 1 50.0 1/2 50.0
17. 10. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 19:07 3 0 0.0 0 0.0 3/4 75.0
23. 10. 2021 skupina A BA Sparta Praha 18:40 5 1 100.0 1 25.0 0/0 0
24. 10. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 25:49 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
28. 10. 2021 skupina A USK 8:02 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 11. 2021 skupina A Sokol Písek 15:43 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
9. 11. 2021 skupina A Sokol Písek 16:15 5 2 100.0 0 0.0 1/2 50.0
20. 11. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 7:46 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
21. 11. 2021 skupina A Sokol pražský 13:45 6 2 100.0 0 0.0 2/2 100.0
28. 11. 2021 skupina A Tygři Praha 26:46 9 4 80.0 0 0.0 1/2 50.0
30. 11. 2021 skupina A Sokol Písek 19:13 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
8. 12. 2021 skupina A Sokol Písek 29:48 5 1 25.0 1 14.3 0/0 0
11. 12. 2021 skupina A Válečníci Děčín 24:22 12 2 66.7 1 50.0 5/6 83.3
12. 12. 2021 skupina A Sokol Pražský 33:45 9 2 33.3 1 25.0 2/2 100.0
14. 12. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 27:07 10 2 33.3 0 0.0 6/6 100.0
4. 1. 2022 skupina A USK 35:48 9 3 37.5 1 50.0 0/0 0
9. 1. 2022 skupina A BA Sparta Praha 22:01 5 2 50.0 0 0.0 1/1 100.0
15. 1. 2022 nadstavba B NH Ostrava 9:21 8 4 80.0 0 0.0 0/0 0
16. 1. 2022 nadstavba B Snakes Ostrava 15:55 11 3 60.0 1 100.0 2/2 100.0
23. 1. 2022 nadstavba B BCM Orli Prostějov 30:43 12 5 55.6 0 0.0 2/3 66.7
30. 1. 2022 nadstavba B BVK Holice 0:00 7 2 100.0 1 100.0 0/0 0
5. 2. 2022 nadstavba B BASKET Brno 28:25 12 3 60.0 1 20.0 3/3 100.0
6. 2. 2022 nadstavba B BK VIVIDBOOKS Pardubice 18:53 2 1 25.0 0 0.0 0/0 0
9. 2. 2022 nadstavba B Snakes Ostrava 23:11 9 1 33.3 2 50.0 1/1 100.0
12. 2. 2022 nadstavba B Snakes Ostrava 26:52 9 4 80.0 0 0.0 1/1 100.0
13. 2. 2022 nadstavba B NH Ostrava 30:13 14 6 54.5 0 0.0 2/2 100.0
19. 2. 2022 nadstavba B BCM Orli Prostějov 22:12 12 4 80.0 1 50.0 1/2 50.0
20. 2. 2022 nadstavba B Snakes Ostrava 27:39 10 2 40.0 2 33.3 0/0 0
5. 3. 2022 nadstavba B BVK Holice 12:49 5 2 100.0 0 0.0 1/2 50.0
6. 3. 2022 nadstavba B BCM Orli Prostějov 20:24 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 3. 2022 nadstavba B BK VIVIDBOOKS Pardubice 21:49 10 4 57.1 0 0.0 2/2 100.0
13. 3. 2022 nadstavba B BASKET Brno 25:49 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
18. 3. 2022 předkolo play-off Sokol pražský 9:46 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 3. 2022 předkolo play-off Sokol pražský 7:25 4 0 0.0 1 100.0 1/2 50.0
23. 3. 2022 předkolo play-off Sokol pražský 20:24 12 4 57.1 1 33.3 1/1 100.0
25. 3. 2022 předkolo play-off BK Loko Plzeň 20:51 4 2 50.0 0 0.0 0/4 0.0
27. 3. 2022 předkolo play-off BK Loko Plzeň 30:04 26 9 60.0 2 100.0 2/2 100.0
30. 3. 2022 předkolo play-off BK Loko Plzeň 35:04 14 6 66.7 0 0.0 2/3 66.7
9. 4. 2022 play-off Tygři Praha 27:39 6 2 100.0 0 0.0 2/4 50.0
30. 4. 2022 play-off Tygři Praha 21:35 3 1 25.0 0 0.0 1/2 50.0
14. 5. 2022 MČR USK 21:12 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
15. 5. 2022 MČR Sokol Pražský 20:29 14 5 100.0 1 100.0 1/2 50.0
Celkem 47 995:06 329 101 54.9 25 24.8 52/70 74.3
Průměr 47 21:10 7.0 2.1 54.9 0.5 24.8 1.1/1.5 74.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Loko Plzeň 5 27:47 11.6 4.2 58.3 0.4 18.2 2.0/3.0 66.7 1.6
Sokol Pražský 3 26:15 13.0 3.3 58.8 1.7 45.5 1.3/1.7 80.0 2.0
BCM Orli Prostějov 2 26:27 12.0 4.5 64.3 0.5 25.0 1.5/2.5 60.0 2.0
Tygři Praha 4 24:18 5.5 2.0 61.5 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.3
Sokol pražský 4 12:50 5.5 1.5 50.0 0.5 25.0 1.0/1.3 80.0 1.0
NH Ostrava 2 19:47 11.0 5.0 62.5 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Snakes Ostrava 2 21:23 10.0 3.5 70.0 0.5 50.0 1.5/1.5 100.0 -
Snakes Ostrava 2 25:25 9.5 1.5 37.5 2.0 40.0 0.5/0.5 100.0 1.0
BASKET Brno 2 27:07 8.0 2.5 55.6 0.5 16.7 1.5/1.5 100.0 2.5
Válečníci Děčín 2 25:25 7.5 1.0 66.7 1.0 28.6 2.5/3.0 83.3 1.5
BVK Holice 2 6:24 6.0 2.0 100.0 0.5 50.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 20:21 6.0 2.5 45.5 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
USK 3 23:50 3.7 1.3 36.4 0.3 20.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 2 20:20 5.0 1.5 60.0 0.5 16.7 0.5/0.5 100.0 1.0
Sokol Písek 2 24:30 4.0 0.5 20.0 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 2 15:59 3.5 1.0 66.7 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
USK 2 14:08 2.0 0.0 0.0 0.5 33.3 0.5/1.0 50.0 2.0
Slavoj Litoměřice 1 19:07 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Jižní Supi 1 15:26 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 1 7:46 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 1 20:24 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -