Michal Kala

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
Slavoj Litoměřice
Výška
158 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
145
Procento vítězství
56.6%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B Sj. BK Litoměřice 3 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.3 -0.3
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina A Slavoj BK Litoměřice 3 17.7 2.3 1 /2 50.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3 2.7
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 1.-4. místo Slavoj BK Litoměřice 2 16.0 0.0 0 /1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 2.0 -2.0
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina B Sj. BK Litoměřice 12 - 2.8 0.6 /0.6 100.0 0.4 100.0 0.4/0.8 55.6 1.0 1.5
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sj. BK Litoměřice 14 - 1.8 0.6 /0.6 100.0 0.1 100.0 0.2/0.3 75.0 0.6 1.1
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina B Sj. BK Litoměřice 3 11.3 2.3 0.3 /1 33.3 0.3 25.0 0.7/1 66.7 0.7 0.7
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo Sj. BK Litoměřice 2 12.0 3.0 0 /2 0.0 1 66.7 0/1 0.0 1.5 -3.5
2017/18 žáci U15 - Skupina B Slavoj Litoměřice 14 - 2.1 0.6 0.0 0.2 0.0 0.2/0.6 37.5 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina C Sj. BK Litoměřice 11 - 8.2 3.4 0.0 0.3 0.0 0.6/1.7 36.8 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga Slavoj Litoměřice 4 - 1.5 0.5 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina B Slavoj Litoměřice 2 3.5 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -0.5
2017/18 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo Slavoj Litoměřice 2 3.5 1.0 0.5 100.0 0 0.0 0/0 0.0 - 0.5
2018/19 kadeti U17 - základní část Slavoj Litoměřice 2 2.0 1.5 0 /0.5 0.0 0.5 50.0 0/0 0.0 - 1.0
2018/19 žáci U15 - skupina B Slavoj Litoměřice 10 - 10.9 4.6 0.0 0.3 0.0 0.8/2.2 36.4 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A Slavoj Litoměřice 6 - 5.0 2.3 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out Slavoj Litoměřice 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A Slavoj Litoměřice 14 - 3.4 1.4 0.0 0.1 0.0 0.2/0.6 37.5 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out A Slavoj Litoměřice 3 - 2.3 1 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina A Slavoj Litoměřice 4 - 7.8 3.3 0.0 0.3 0.0 0.5/0.8 66.7 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A SLUNETA Ústí n. L. 5 - 2.6 0.8 0.0 0 0.0 1/2.2 45.5 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Slavoj Litoměřice 12 11.2 0.8 0.2 /0.8 22.2 0.1 11.1 0.3/0.7 37.5 1.3 -0.8
2021/22 junioři U19 - play-out A SLUNETA Ústí n. L. 2 - 4.5 1 0.0 0.5 0.0 1/1.5 66.7 - -
Průměr za kariéru 18.7 2.3 3.6 1.3 57.9 0.2 50.4 0.4/0.9 108.8 1.2 0.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Tygři Praha B 20. 11. 2021
2B body 2 Sokol Žižkov 19. 12. 2021
3B body 1 BA Nymburk 18. 9. 2021
Obranné doskoky 2 Sokol Písek 19. 12. 2021
Útočné doskoky 2 Sokol Písek 19. 12. 2021
Doskoky celkem 4 Sokol Písek 19. 12. 2021
Body 6 Tygři Praha B 20. 11. 2021
Užitečnost 2 BA Nymburk 18. 9. 2021
Asistence 2 USK 6. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 4 Tygři Praha B 20. 11. 2021 2021/22
2B body 11 ŠSK Slaný 24. 11. 2018 2018/19
3B body 2 BK Horejsek Děčín B 11. 12. 2016 2016/17
Obranné doskoky 2 BK Pelhřimov 21. 4. 2017 2016/17
Útočné doskoky 3 Sokol Pražský 5. 5. 2016 2015/16
Doskoky celkem 4 Sokol Písek 19. 12. 2021 2021/22
Body 26 ŠSK Slaný 24. 11. 2018 2018/19
Užitečnost 8 BK Horejsek Děčín A 10. 12. 2016 2016/17
Asistence 2 BK Pardubice - kval. 7. 5. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2021 skupina A BA Nymburk 18:13 4 0 0.0 1 33.3 1/2 50.0
19. 9. 2021 skupina A Jižní Supi 0:00 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina A Sokol pražský 6:19 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 3:40 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 11. 2021 skupina A USK 14:48 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 11. 2021 skupina A USK 6:34 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 11. 2021 skupina A BA Nymburk 14:51 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
20. 11. 2021 skupina A Tygři Praha B 0:00 6 1 0.0 0 0.0 4/6 66.7
21. 11. 2021 skupina A Tygři Praha 0:00 3 1 0.0 0 0.0 1/3 33.3
4. 12. 2021 skupina A Sokol pražský 6:24 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
4. 12. 2021 skupina A Levharti Chomutov 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
5. 12. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 18:45 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 12. 2021 skupina A BA Sparta Praha 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 12. 2021 skupina A Sokol Písek 25:40 1 0 0.0 0 0.0 1/4 25.0
20. 12. 2021 skupina A Jižní Supi 18:39 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 12. 2021 skupina A Sokol Žižkov 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 1. 2022 play-out A BK Klatovy 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
16. 1. 2022 play-out A Tygři Praha B 0:00 4 1 0.0 0 0.0 2/3 66.7
Celkem 19 133:53 32 8 88.9 2 22.2 10/22 45.5
Průměr 19 7:02 1.7 0.4 88.9 0.1 22.2 0.5/1.2 45.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Klatovy 4 0:00 6.8 3.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.0
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 23.0 10.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BK Horejsek Děčín A 4 0:00 5.5 1.5 200.0 0.5 100.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 5.3 1.8 350.0 0.3 0.0 1.0/2.0 50.0 1.3
Tygři Louny 3 0:00 6.3 2.7 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.7
BK Sokolov 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 3 0:00 5.3 2.7 400.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.3
Sokol Vyšehrad 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 3.0
Basket Poděbrady 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 4 0:00 2.8 0.8 300.0 0.3 100.0 0.5/1.0 50.0 0.3
Levharti Chomutov 3 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.0
BK Horejsek Děčín 3 0:00 3.7 1.3 0.0 0.3 0.0 0.0/1.3 0.0 1.3
Tygři Praha B 2 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 2.0
BA Sparta Praha 3 0:00 3.0 1.0 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 2.7 0.7 0.0 0.3 0.0 0.3/1.3 25.0 2.7
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Fio banka J. Hradec 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Nymburk 2 16:32 3.0 0.5 33.3 0.5 33.3 0.5/1.0 50.0 1.5
BK Kladno 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
BK Pelhřimov 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
BK Klatovy 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK Praha 6 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
BK Klatovy 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Žižkov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 2.0
BA Sparta Praha 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Tygři Praha 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
Jižní Supi 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 1 10:10 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Písek 1 4:17 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 1 13:36 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/2.0 0.0 -
Sokol Písek 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BC VYSOČINA 2 16:00 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
USK Praha 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Jižní Supi 2 9:19 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Písek 1 25:40 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
Sokol pražský 2 6:21 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BA Sparta Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 2 10:41 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Levharti Chomutov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Královští Sokoli 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
GBA Lions J. Hradec 1 3:40 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 2 9:22 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Pražský 1 20:58 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 1 16:50 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři JBC Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0