1. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina ZÁPAD 1. kolo 1
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Písek Sršni
18. 11. 2022
19:00
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina ZÁPAD 1. kolo 3
BK Levharti Chomutov
SP Basket
16. 9. 2022
19:00
Městská sportovní hala - velká
Preview
skupina ZÁPAD 1. kolo 5
BK Lokomotiva Plzeň
GBA LIONS Jindřichův Hradec
16. 9. 2022
19:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina ZÁPAD 1. kolo 2
BA LYNX Liberec
Basketbal Polabí
16. 9. 2022
19:30
Sportovní hala Kort
Preview
skupina ZÁPAD 1. kolo 4
USK Praha B
GBA Sojky Pelhřimov
16. 9. 2022
20:00
SH Folimanka
Preview
skupina ZÁPAD 2. kolo 6
Sokol Písek Sršni
GBA LIONS Jindřichův Hradec
25. 9. 2022
17:00
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina ZÁPAD 2. kolo 9
Basketbal Polabí
BK Levharti Chomutov
25. 9. 2022
17:30
ZŠ Komenského
Preview
skupina ZÁPAD 2. kolo 7
GBA Sojky Pelhřimov
BK Lokomotiva Plzeň
25. 9. 2022
18:00
SH Pelhřimov
Preview
skupina ZÁPAD 2. kolo 10
Slavoj BK Litoměřice
BA LYNX Liberec
25. 11. 2022
19:00
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina ZÁPAD 2. kolo 8
SP Basket
USK Praha B
23. 9. 2022
19:30
Sokol pražský
Preview
skupina ZÁPAD 3. kolo 12
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
30. 9. 2022
19:00
Městská sportovní hala - velká
Preview
skupina ZÁPAD 3. kolo 14
BK Lokomotiva Plzeň
SP Basket
30. 9. 2022
19:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina ZÁPAD 3. kolo 15
GBA LIONS Jindřichův Hradec
GBA Sojky Pelhřimov
30. 9. 2022
19:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina ZÁPAD 3. kolo 11
BA LYNX Liberec
Sokol Písek Sršni
30. 9. 2022
19:30
Sportovní hala Kort
Preview
skupina ZÁPAD 3. kolo 13
USK Praha B
Basketbal Polabí
30. 9. 2022
20:00
SH Folimanka
Preview
skupina ZÁPAD 4. kolo 16
Sokol Písek Sršni
GBA Sojky Pelhřimov
9. 10. 2022
17:00
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina ZÁPAD 4. kolo 18
Basketbal Polabí
BK Lokomotiva Plzeň
9. 10. 2022
17:30
ZŠ Komenského
Preview
skupina ZÁPAD 4. kolo 19
Slavoj BK Litoměřice
USK Praha B
7. 10. 2022
19:00
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina ZÁPAD 4. kolo 17
SP Basket
GBA LIONS Jindřichův Hradec
7. 10. 2022
19:30
Sokol pražský
Preview
skupina ZÁPAD 4. kolo 20
BA LYNX Liberec
BK Levharti Chomutov
7. 10. 2022
19:30
Sportovní hala Kort
Preview
skupina ZÁPAD 5. kolo 21
BK Levharti Chomutov
Sokol Písek Sršni
16. 10. 2022
17:00
Městská sportovní hala - velká
Preview
skupina ZÁPAD 5. kolo 25
GBA Sojky Pelhřimov
SP Basket
16. 10. 2022
18:00
SH Pelhřimov
Preview
skupina ZÁPAD 5. kolo 23
BK Lokomotiva Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
14. 10. 2022
19:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina ZÁPAD 5. kolo 24
GBA LIONS Jindřichův Hradec
Basketbal Polabí
14. 10. 2022
19:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina ZÁPAD 5. kolo 22
USK Praha B
BA LYNX Liberec
14. 10. 2022
20:00
SH Folimanka
Preview
skupina ZÁPAD 6. kolo 26
Sokol Písek Sršni
SP Basket
23. 10. 2022
17:00
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina ZÁPAD 6. kolo 27
Basketbal Polabí
GBA Sojky Pelhřimov
23. 10. 2022
17:30
ZŠ Komenského
Preview
skupina ZÁPAD 6. kolo 28
Slavoj BK Litoměřice
GBA LIONS Jindřichův Hradec
21. 10. 2022
19:00
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina ZÁPAD 6. kolo 30
BK Levharti Chomutov
USK Praha B
21. 10. 2022
19:00
Městská sportovní hala - velká
Preview
skupina ZÁPAD 6. kolo 29
BA LYNX Liberec
BK Lokomotiva Plzeň
21. 10. 2022
19:30
Sportovní hala Kort
Preview
skupina ZÁPAD 7. kolo 34
GBA Sojky Pelhřimov
Slavoj BK Litoměřice
30. 10. 2022
18:00
SH Pelhřimov
Preview
skupina ZÁPAD 7. kolo 32
BK Lokomotiva Plzeň
BK Levharti Chomutov
28. 10. 2022
19:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina ZÁPAD 7. kolo 33
GBA LIONS Jindřichův Hradec
BA LYNX Liberec
28. 10. 2022
19:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina ZÁPAD 7. kolo 35
SP Basket
Basketbal Polabí
28. 10. 2022
19:30
Sokol pražský
Preview
skupina ZÁPAD 7. kolo 31
USK Praha B
Sokol Písek Sršni
28. 10. 2022
20:00
SH Folimanka
Preview
skupina ZÁPAD 8. kolo 36
Sokol Písek Sršni
Basketbal Polabí
6. 11. 2022
17:00
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina ZÁPAD 8. kolo 37
Slavoj BK Litoměřice
SP Basket
4. 11. 2022
19:00
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina ZÁPAD 8. kolo 39
BK Levharti Chomutov
GBA LIONS Jindřichův Hradec
4. 11. 2022
19:00
Městská sportovní hala - velká
Preview
skupina ZÁPAD 8. kolo 38
BA LYNX Liberec
GBA Sojky Pelhřimov
4. 11. 2022
19:30
Sportovní hala Kort
Preview
skupina ZÁPAD 8. kolo 40
USK Praha B
BK Lokomotiva Plzeň
4. 11. 2022
20:00
SH Folimanka
Preview
skupina ZÁPAD 9. kolo 45
Basketbal Polabí
Slavoj BK Litoměřice
13. 11. 2022
17:30
ZŠ Komenského
Preview
skupina ZÁPAD 9. kolo 43
GBA Sojky Pelhřimov
BK Levharti Chomutov
13. 11. 2022
18:00
SH Pelhřimov
Preview
skupina ZÁPAD 9. kolo 41
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
11. 11. 2022
19:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina ZÁPAD 9. kolo 42
GBA LIONS Jindřichův Hradec
USK Praha B
11. 11. 2022
19:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina ZÁPAD 9. kolo 44
SP Basket
BA LYNX Liberec
11. 11. 2022
19:30
Sokol pražský
Preview
skupina ZÁPAD 10. kolo 46
Sokol Písek Sršni
Slavoj BK Litoměřice
18. 9. 2022
17:00
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina ZÁPAD 10. kolo 47
Basketbal Polabí
BA LYNX Liberec
20. 11. 2022
17:30
ZŠ Komenského
Preview
skupina ZÁPAD 10. kolo 49
GBA Sojky Pelhřimov
USK Praha B
20. 11. 2022
18:00
SH Pelhřimov
Preview
skupina ZÁPAD 10. kolo 50
GBA LIONS Jindřichův Hradec
BK Lokomotiva Plzeň
18. 11. 2022
19:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina ZÁPAD 10. kolo 48
SP Basket
BK Levharti Chomutov
18. 11. 2022
19:30
Sokol pražský
Preview
skupina ZÁPAD 11. kolo 51
GBA LIONS Jindřichův Hradec
Sokol Písek Sršni
25. 11. 2022
19:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina ZÁPAD 11. kolo 52
BK Lokomotiva Plzeň
GBA Sojky Pelhřimov
25. 11. 2022
19:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina ZÁPAD 11. kolo 54
BK Levharti Chomutov
Basketbal Polabí
25. 11. 2022
19:00
Městská sportovní hala - velká
Preview
skupina ZÁPAD 11. kolo 55
BA LYNX Liberec
Slavoj BK Litoměřice
23. 9. 2022
19:30
Sportovní hala Kort
Preview
skupina ZÁPAD 11. kolo 53
USK Praha B
SP Basket
25. 11. 2022
20:00
SH Folimanka
Preview
skupina ZÁPAD 12. kolo 56
Sokol Písek Sršni
BA LYNX Liberec
4. 12. 2022
17:00
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina ZÁPAD 12. kolo 58
Basketbal Polabí
USK Praha B
4. 12. 2022
17:30
ZŠ Komenského
Preview
skupina ZÁPAD 12. kolo 60
GBA Sojky Pelhřimov
GBA LIONS Jindřichův Hradec
4. 12. 2022
18:00
SH Pelhřimov
Preview
skupina ZÁPAD 12. kolo 57
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
2. 12. 2022
19:00
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina ZÁPAD 12. kolo 59
SP Basket
BK Lokomotiva Plzeň
2. 12. 2022
19:30
Sokol pražský
Preview
skupina ZÁPAD 13. kolo 61
GBA Sojky Pelhřimov
Sokol Písek Sršni
11. 12. 2022
18:00
SH Pelhřimov
Preview
skupina ZÁPAD 13. kolo 62
GBA LIONS Jindřichův Hradec
SP Basket
9. 12. 2022
19:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina ZÁPAD 13. kolo 63
BK Lokomotiva Plzeň
Basketbal Polabí
9. 12. 2022
19:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina ZÁPAD 13. kolo 65
BK Levharti Chomutov
BA LYNX Liberec
9. 12. 2022
19:00
Městská sportovní hala - velká
Preview
skupina ZÁPAD 13. kolo 64
USK Praha B
Slavoj BK Litoměřice
9. 12. 2022
20:00
SH Folimanka
Preview
skupina ZÁPAD 14. kolo 66
Sokol Písek Sršni
BK Levharti Chomutov
18. 12. 2022
17:00
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina ZÁPAD 14. kolo 69
Basketbal Polabí
GBA LIONS Jindřichův Hradec
18. 12. 2022
17:30
ZŠ Komenského
Preview
skupina ZÁPAD 14. kolo 68
Slavoj BK Litoměřice
BK Lokomotiva Plzeň
16. 12. 2022
19:00
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina ZÁPAD 14. kolo 67
BA LYNX Liberec
USK Praha B
16. 12. 2022
19:30
Sportovní hala Kort
Preview
skupina ZÁPAD 14. kolo 70
SP Basket
GBA Sojky Pelhřimov
16. 12. 2022
19:30
Sokol pražský
Preview
skupina ZÁPAD 15. kolo 72
GBA Sojky Pelhřimov
Basketbal Polabí
8. 1. 2023
18:00
SH Pelhřimov
Preview
skupina ZÁPAD 15. kolo 73
GBA LIONS Jindřichův Hradec
Slavoj BK Litoměřice
6. 1. 2023
19:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina ZÁPAD 15. kolo 74
BK Lokomotiva Plzeň
BA LYNX Liberec
6. 1. 2023
19:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina ZÁPAD 15. kolo 71
SP Basket
Sokol Písek Sršni
6. 1. 2023
19:30
Sokol pražský
Preview
skupina ZÁPAD 15. kolo 75
USK Praha B
BK Levharti Chomutov
6. 1. 2023
20:00
SH Folimanka
Preview
skupina ZÁPAD 16. kolo 76
Sokol Písek Sršni
USK Praha B
15. 1. 2023
17:00
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina ZÁPAD 16. kolo 77
BK Levharti Chomutov
BK Lokomotiva Plzeň
15. 1. 2023
17:00
Městská sportovní hala - velká
Preview
skupina ZÁPAD 16. kolo 80
Basketbal Polabí
SP Basket
15. 1. 2023
17:30
ZŠ Komenského
Preview
skupina ZÁPAD 16. kolo 79
Slavoj BK Litoměřice
GBA Sojky Pelhřimov
13. 1. 2023
19:00
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina ZÁPAD 16. kolo 78
BA LYNX Liberec
GBA LIONS Jindřichův Hradec
13. 1. 2023
19:30
Sportovní hala Kort
Preview
skupina ZÁPAD 17. kolo 81
Basketbal Polabí
Sokol Písek Sršni
22. 1. 2023
17:30
ZŠ Komenského
Preview
skupina ZÁPAD 17. kolo 83
GBA Sojky Pelhřimov
BA LYNX Liberec
22. 1. 2023
18:00
SH Pelhřimov
Preview
skupina ZÁPAD 17. kolo 84
GBA LIONS Jindřichův Hradec
BK Levharti Chomutov
20. 1. 2023
19:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina ZÁPAD 17. kolo 85
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha B
20. 1. 2023
19:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina ZÁPAD 17. kolo 82
SP Basket
Slavoj BK Litoměřice
20. 1. 2023
19:30
Sokol pražský
Preview
skupina ZÁPAD 18. kolo 86
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
29. 1. 2023
17:00
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina ZÁPAD 18. kolo 88
BK Levharti Chomutov
GBA Sojky Pelhřimov
27. 1. 2023
19:00
Městská sportovní hala - velká
Preview
skupina ZÁPAD 18. kolo 90
Slavoj BK Litoměřice
Basketbal Polabí
27. 1. 2023
19:00
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina ZÁPAD 18. kolo 89
BA LYNX Liberec
SP Basket
27. 1. 2023
19:30
Sportovní hala Kort
Preview
skupina ZÁPAD 18. kolo 87
USK Praha B
GBA LIONS Jindřichův Hradec
27. 1. 2023
20:00
SH Folimanka
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. GBA Sojky Pelhřimov 0 0 0
2. SP Basket 0 0 0
3. Basketbal Polabí 0 0 0
4. GBA LIONS J. Hradec 0 0 0
5. Slavoj Litoměřice 0 0 0
6. BA LYNX Liberec 0 0 0
7. BK Levharti Chomutov 0 0 0
8. USK Praha B 0 0 0
9. BK Loko Plzeň 0 0 0
10. Sokol Písek 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z
15 Pavel Englický Sokol Písek 39 1
Jan Trávníček BCM Orli Prostějov 20 1
Lukáš Sychra BCM Orli Prostějov 23 1
Daniel Šich GBA Sojky Pelhřimov 19 1
Matouš Brunner USK Praha B 18 1
Tomáš Kosík Basketbal Polabí 18 1
Matyáš Ježek USK Praha B 17 1
Jakub Daněk STRABAG Zlín 19 1
Vojtěch Nádeníček STRABAG Zlín 19 1
Ondřej Komárek BCM Orli Prostějov 18 1
Jakub Strnad BCM Orli Prostějov 20 1
Matěj Wiesner Slavoj Litoměřice 20 1
Jonáš Písařík BK Levharti Chomutov 23 1
7 Vladan Primak Sokol Písek 18 1
František Fuxa USK Praha B 22 1
Matouš Fuxa GBA Sojky Pelhřimov 20 1
Michal Baselides PLZ 19 1
41 Kryštof Pytelka Sokol Písek 19 1
Tadeáš Slowiak USK Praha B 18 1
Vojtěch Kroča BK Opava B 19 1
3 Vojtěch Blačinský SNAK A 20 1
Filip Štěpán BC Vysočina 20 1
Josef Krátký BASKET Brno U23 18 1
Nestor Boyko BK Levharti Chomutov 23 1
4 Jan Křenek SNAK A 18 1
Kryštof Baťa SVI 22 1
Tomáš Schmidl Basketbal Polabí 19 1
Ondřej Strejček PLZ 19 1
13 Jakub Šimonek Sokol Písek 16 1
Adam Lukeš BASKET Brno U23 18 1
Tomáš Houzar BASKET Brno U23 19 1
Robin Klapetek BK Opava B 18 1
Kryštof Havlíček USK Praha B 18 1
Dalibor Žídek BK Opava B 24 1
6 Daniel Hejl Sokol Písek 18 1
Ikounga Djoh Toueret Ngatse BA LYNX Liberec 22 1
Filip Maschke BK Opava B 19 1
Jakub Rytíř BCM Orli Prostějov 18 1
Jiří Svojanovský SVI 19 1
Matyáš Vrábel USK Praha B 18 1
Radim Havel BCM Orli Prostějov 22 1
32 Martin Vojcík SNAK A 19 1
Dalibor Vlk USK Praha B 20 1
Tomáš Dvořák Slavoj Litoměřice 19 1
Eugeniu Scripcaru Basketbal Olomouc 39 1
Ondřej Prokop SVI 20 1
30 Šimon Jelínek BK VIVIDBOOKS Pardubice 18 1
9 Ondřej Chvála Sokol Písek 18 1
Petr Macháč USK Praha B 22 1
Matěj Rychtecký BASKET Brno U23 18 1
17 Matěj Mach Sokol Písek 21 1
David Frič Basketbal Polabí 18 1
Jakub Kotala Basketbal Olomouc 21 1
Pavel Benák GBA Sojky Pelhřimov 19 1
Ondřej Chlupsa Slavoj Litoměřice 19 1
Petr Krupka Slavoj Litoměřice 19 1
14 Pavel Jelič BC Nový Jičín 23 1
Šimon Tomeš Basketbal Olomouc 24 1
32 Tomáš Půlpán BK VIVIDBOOKS Pardubice 19 1
Aleš Zadražil GBA Sojky Pelhřimov 19 1
Vítězslav Rygl BASKET Brno U23 20 1
Tomáš Vyleta PLZ 20 1
Václav Froněk PLZ 21 1
71 Martin Svoboda Sokol Písek 20 1
Tomáš Bohuslav Slavoj Litoměřice 21 1
Pavel Novák Basketbal Polabí 19 1
Matyáš Müller BCM Orli Prostějov 19 1
Daniel Mlčoch STRABAG Zlín 19 1
Adam Kattan Rahmani BK Opava B 19 1
10 Matěj Snopek SNAK A 21 1
Jakub Majer PLZ 18 1
16 Radovan Mrázek BK VIVIDBOOKS Pardubice 18 1
55 Jakub Šurý Sokol Písek 20 1
Jakub Schneider BCM Orli Prostějov 20 1
17 Jakub Provazník BK VIVIDBOOKS Pardubice 19 1
Tomáš Palas USK Praha B 18 1
Matěj Šafařík USK Praha B 18 1
Martin Mach PLZ 22 1
29 Tomáš Dvořák BK VIVIDBOOKS Pardubice 19 1
Marek Půlpán BASKET Brno U23 18 1
9 Pavel Velek SNAK A 19 1
Adam Košnar Basketbal Polabí 19 1
Richard Bálint SVI 19 1
Daniel Fládr BK Opava B 18 1
Milan Tomáš Stráněl USK Praha B 17 1
Tomáš Pavlů BA LYNX Liberec 20 1
Edi Sinadinović-Stojilković JHR 34 1
Danylo Safiulin Basketbal Olomouc 20 1
31 Juraj Kret BK VIVIDBOOKS Pardubice 19 1
Juraj Páleník BK Opava B 22 1
Filip Strážnický BCM Orli Prostějov 18 1
Rudolf Hanuštiak BA LYNX Liberec 20 1
22 Jakub Novák BK VIVIDBOOKS Pardubice 18 1
Ondřej Kovář BK Levharti Chomutov 21 1
Martin Jahoda BASKET Brno U23 18 1
Jiří Lisý BK Levharti Chomutov 21 1
Jakub Ouředník Basketbal Polabí 18 1
Daniel Kotil Basketbal Polabí 19 1
Jan Grmolenský Basketbal Polabí 18 1
Martin Fišera Basketbal Polabí 19 1
38 Tomáš Novák BK VIVIDBOOKS Pardubice 19 1
Dávid Novák Basketbal Polabí 19 1
Kamil Vavrečka BK Opava B 18 1
Rudolfs Rudmiezis GBA Sojky Pelhřimov 18 1
Markel Keyon Crawford JHR 28 1
Vinícius Lucio Da Silva JHR 21 1
Ian Rogers DuBose JHR 23 1
0 Craig Christopher Victor II JHR 27 1
30 William Javonta Brown JHR 25 1
Aleksa Srdic JHR 20 1
Jozef Zlocha GBA Sojky Pelhřimov 18 1
Rihards Porietis GBA Sojky Pelhřimov 19 1
Chimobi Ahinze Ikegwuruka GBA Sojky Pelhřimov 19 1
Ian Granja Bernad GBA Sojky Pelhřimov 19 1
2 Torin Damon Dorn jr JHR 26 1
Jakub Wiktor Coulibaly GBA Sojky Pelhřimov 19 1
Jorge Sánchez-Ramos Pereda GBA Sojky Pelhřimov 19 1
Filip Peter Rákai GBA Sojky Pelhřimov 21 1
Nikita Shevchenko GBA Sojky Pelhřimov 19 1
Bogdan Kiselovs GBA Sojky Pelhřimov 19 1
Wilkenson Valentino Dave Isnord JHR 22 1
Radim Novák BK Opava B 18 1
Daniel Střílka USK Praha B 17 1
Tomáš Folta BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 1
Ota Beneš BK Opava B 19 1
Mikuláš Kramosil USK Praha B 17 1
Pavel Matěj Procházka USK Praha B 19 1
Šimon Valenta BK Opava B 19 1
Pavel Dohnal BCM Orli Prostějov 18 1
Kryštof Navrátil BCM Orli Prostějov 18 1
Petr Mondschein USK Praha B 18 1
Daniel Myšák BK Opava B 19 1
Jakub Nečas BASKET Brno U23 18 1
18 Tomáš Polánek Sokol Písek 18 1
Jakub Macek STRABAG Zlín 19 1
Petr Navrátil STRABAG Zlín 19 1
Miroslav Bella USK Praha B 19 1
6 Josef Pluhař BK VIVIDBOOKS Pardubice 18 1
77 Josef Svoboda Sokol Písek 17 1
Adam Husták BASKET Brno U23 18 1
Roman Slovák BASKET Brno U23 19 1
33 Kevin Týml BC Nový Jičín 20 1
Jiří Majerik Slavoj Litoměřice 18 1
Oliver Kulenović USK Praha B 22 1
Michal Arleth BK Opava B 19 1
Jan Vosejpka BK Levharti Chomutov 18 1
Tom Sosna BK Opava B 18 1
Jakub Slavík BCM Orli Prostějov 18 1
Adam Kopřiva USK Praha B 19 1
Lukáš Hanzelka BC Nový Jičín 17 1
Tomáš Grunt GBA Sojky Pelhřimov 19 1
Arash Dušek BK Levharti Chomutov 26 1
Filip Morávek BK Levharti Chomutov 18 1
21 Adam Mikuláš BK VIVIDBOOKS Pardubice 18 1
Jakub Winter PLZ 19 1
Martin Kheil GBA Sojky Pelhřimov 19 1
Martin Studnický Basketbal Polabí 18 1
David Látal USK Praha B 17 1
11 Matěj Rotrekl SNAK A 18 1
Matěj Danko BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 1
Šimon Svoboda BASKET Brno U23 18 1
Šimon Kořínek BA LYNX Liberec 18 1
Jindřich Fremr PLZ 19 1
Šimon Salaj BCM Orli Prostějov 19 1
Dominik Janoš BK Opava B 23 1
Stanislav Votroubek Basketbal Polabí 41 1
88 Štěpán Svoboda BC Nový Jičín 22 1
Jan Dvořáček Slavoj Litoměřice 29 1
35 Gianluca Prošek BC Nový Jičín 21 1
Marek Vyroubal USK Praha B 21 1
Jan Pastýřík BA LYNX Liberec 39 1
Robert Landa BK Levharti Chomutov 39 1
Daniel Panák BC Nový Jičín 27 1
Štěpán Borovka BA LYNX Liberec 22 1
Radek Pešík BA LYNX Liberec 23 1
Marek Slunečko Slavoj Litoměřice 33 1
Tomáš Stibor BA LYNX Liberec 24 1
4 Jan Kelar BC Nový Jičín 24 1
Jakub Nosek Basketbal Olomouc 21 1
Martin Vaňák STRABAG Zlín 35 1
Pavel Grunt Slavoj Litoměřice 27 1
Jakub Hojdar BA LYNX Liberec 33 1
Ondřej Maňák BC Vysočina 36 1
Michal Šotnar Slavoj Litoměřice 29 1
Jan Krutílek STRABAG Zlín 27 1
8 Petr Šlechta Sokol Písek 27 1
Marek Benda BC Vysočina 38 1
Marek Welsch BA LYNX Liberec 22 1
Josef Příhonský BA LYNX Liberec 28 1
Lukáš Bobek BK Levharti Chomutov 22 1
Johan Haiblík Slavoj Litoměřice 22 1
3 Lukáš Stegbauer JHR 26 1
David Nehoda STRABAG Zlín 30 1
9 Adam Choleva BC Nový Jičín 26 1
Jan Karlovský Slavoj Litoměřice 22 1
Martin David PLZ 25 1
Dominik Štěpán Basketbal Polabí 24 1
Václav Honomichl PLZ 30 1
Matěj Sůva PLZ 22 1
Jiří Bubák BC Vysočina 38 1
Jan Sedmík BC Vysočina 25 1
Dominik Plešingr BC Vysočina 22 1
Jan Strašák BASKET Brno U23 24 1
20 Jiří Štěpánek BC Nový Jičín 24 1
Jan Špaček SVI 33 1
Lukáš Bažant BK Levharti Chomutov 32 1
Vojtěch Zajíc Slavoj Litoměřice 21 1
Jakub Seifert BK Levharti Chomutov 23 1
Jakub Dokulil BC Vysočina 37 1
Jan Zeman PLZ 27 1
David Šírek BA LYNX Liberec 30 1
Petr Dokoupil BCM Orli Prostějov 34 1
Petr Knetl BC Vysočina 25 1
Jakub Knetl BC Vysočina 30 1
Pavel Číha BC Vysočina 30 1
Martin Klouda Slavoj Litoměřice 23 1
Jakub Zbroj Slavoj Litoměřice 28 1
Jiří Kejmar BA LYNX Liberec 30 1
5 Luboš Mikolášek Sokol Písek 23 1
Adrian Melski BC Vysočina 29 1
Jaroslav Lejsek PLZ 32 1
24 Lukáš Linhart JHR 29 1
Martin Novák SVI 29 1
David Šteffel Slavoj Litoměřice 37 1
Marek Teimer BA LYNX Liberec 29 1
15 Václav Bujnoch BC Nový Jičín 28 1
Jan Čech Sokol Písek 34 1
David Zamrzla BA LYNX Liberec 26 1
Šimon Ježek Slavoj Litoměřice 32 1
Jan Hartman BK Levharti Chomutov 30 1
Vojtěch Novák GBA Sojky Pelhřimov 25 1
Adam Žampach Slavoj Litoměřice 32 1
Jakub Tůma Basketbal Polabí 23 1
Adam Hřib STRABAG Zlín 24 1
Adam Haiblík BA LYNX Liberec 25 1
17 Martin Hrabovský BC Nový Jičín 22 1
Lukáš Kantůrek BC Vysočina 24 1
Martin Nábělek STRABAG Zlín 24 1
Jan Hlobil SVI 25 1
Jan Obešlo BA LYNX Liberec 26 1
Alessandro Petric SVI 24 1
Jiří Szita Basketbal Polabí 25 1
Vladimír Dolanský BK Levharti Chomutov 25 1
Michal Mejstřík BA LYNX Liberec 27 1
12 Jan Leczo BC Nový Jičín 26 1
Jan Kadlčík STRABAG Zlín 25 1
6 Tomáš Havlík BC Nový Jičín 23 1
39 Jan Voráč SNAK A 22 1
Erik Klepač BCM Orli Prostějov 21 1
Vojtěch Vejvar Basketbal Polabí 22 1
Filip Kábrt Basketbal Polabí 19 1
Matěj Dáňa BC Vysočina 18 1
Ondřej Novotný BC Vysočina 20 1
28 Tomáš Tkadlec BK VIVIDBOOKS Pardubice 23 1
Radek Valenta BK Levharti Chomutov 19 1
Adam Klepač Basketbal Olomouc 21 1
Martin Hošek BA LYNX Liberec 21 1
Květoslav Nábělek BCM Orli Prostějov 20 1
18 Zdeněk Jakubu BC Nový Jičín 24 1
Lukáš Karlíček PLZ 22 1
Tomáš Bím BA LYNX Liberec 27 1
Daniel Kölbl GBA Sojky Pelhřimov 19 1
Daniel Plášil GBA Sojky Pelhřimov 20 1
Ondřej Plášil GBA Sojky Pelhřimov 18 1
František Rylich Basketbal Polabí 20 1
27 Michal Svojanovský BK VIVIDBOOKS Pardubice 21 1
Martin Kolář Basketbal Polabí 24 1
Petr Lazecký BK Opava B 20 1
René Klapetek BK Opava B 20 1
Dominik Žák Basketbal Olomouc 21 1
Jakub Müller GBA Sojky Pelhřimov 19 1
Lukáš Olbort BASKET Brno U23 18 1
Alexandr Michal BASKET Brno U23 19 1
Lukáš Rozsypal PLZ 20 1
Adam Šiška BCM Orli Prostějov 20 1
Dominik Gebauer BK Opava B 21 1
6 Štěpán Pavelek SNAK A 20 1
Vladimír Kořínek BA LYNX Liberec 20 1
Ondřej Týn BK Opava B 20 1
Jakub Skalička PLZ 22 1
39 Vojtěch Kalný BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 1
Adam Srník Basketbal Olomouc 20 1
34 Tadeáš Vlček BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 1
Petr Křivánek BASKET Brno U23 19 1
91 Jan Mička SNAK A 20 1
Matěj Michalčík BCM Orli Prostějov 22 1
21 Adam Robenek SNAK A 22 1
Kryštof Kavan BK Opava B 20 1
Pavel Slezák SVI 37 1
Radek Jurka SVI 26 1
10 Vojtěch Sýkora Sokol Písek 20 1
Tomáš Vošlajer STRABAG Zlín 31 1
Lukáš Mareš Basketbal Polabí 22 1
Michal Honzák BA LYNX Liberec 28 1
24 Dominik Lukáč SNAK A 21 1
Rostislav Jirák PLZ 22 1
Jakub Houška BK Levharti Chomutov 40 1
Matyáš Janů BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 1
Jakub Jokl SVI 26 1
Filip Sertič PLZ 20 1
Ondřej Výcha BA LYNX Liberec 23 1
František Váňa Basketbal Polabí 24 1
34 Matouš Brůna SNAK A 21 1
Daniel Szarowski STRABAG Zlín 22 1
Vojtěch Loyka Basketbal Olomouc 23 1
13 Matěj Burda BK VIVIDBOOKS Pardubice 21 1
Luboš Stria BK Levharti Chomutov 41 1
2 Jan Stehlík SNAK A 36 1
Luboš Kovář Basketbal Polabí 21 1
Mikuláš Pavlík BK Opava B 21 1
36 Jan Rolenc BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 1
Tomáš Merta Basketbal Polabí 21 1
Lukáš Kosík Basketbal Polabí 20 1
Lukáš Vacek Basketbal Polabí 21 1
Tomáš Jansa SVI 20 1
Adam Štiak STRABAG Zlín 19 1
Ondřej Švec USK Praha B 19 1
Filip Novotný GBA Sojky Pelhřimov 22 1
Jaroslav Kubín BC Vysočina 22 1
Lukáš Jokl SVI 23 1
Jakub Stodůlka Basketbal Olomouc 26 1
Jan Jiřiček BK Levharti Chomutov 32 1
Jakub Slavík BK Opava B 23 1
13 David Jakel SNAK A 23 1
7 Lukáš Bukovjan BC Nový Jičín 24 1
11 Milan Špičák Sokol Písek 32 1
Robert Bzonek GBA Sojky Pelhřimov 23 1
Jan Neuwirth BC Vysočina 20 1
Illya Sydorov JHR 26 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3.
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře