1. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina ZÁPAD 1. kolo 5
BK Lokomotiva Plzeň
GBA LIONS Jindřichův Hradec
18. 9. 2022
17:00
SH Plzeň - hala č.4 Rudolf Salvetr
Dominik Výborný
Petr Buršík 70
97
19
23
33
53
50
80
Review
skupina ZÁPAD 1. kolo 3
BK Levharti Chomutov
SP Basket
18. 9. 2022
18:00
Městská sportovní hala - velká Michal Perlík
Matej Kovačovič
Jan Hošek
70
59
21
12
39
26
51
35
Review
skupina ZÁPAD 1. kolo 1
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Písek Sršni
18. 11. 2022
19:00
Hala 6. ZŠ Jan Jeřáb
Jan Musil
Pavel Šmíd 61
95
22
22
42
50
53
64
Review
skupina ZÁPAD 1. kolo 4
USK Praha B
GBA Sojky Pelhřimov
16. 9. 2022
19:00
SH Folimanka Jakub Kec
Pavel Bohata
Petr Peška 53
55
17
15
33
29
39
45
Review
skupina ZÁPAD 1. kolo 2
BA LYNX Liberec
Basketbal Polabí
16. 9. 2022
19:30
Sportovní hala Kort Veronika Vávrová
Lukáš Ulrych
Pavel Šmíd 67
79
12
20
24
36
42
57
Review
skupina ZÁPAD 2. kolo 6
Sokol Písek Sršni
GBA LIONS Jindřichův Hradec
25. 9. 2022
17:00
Sportovní hala Sokol Martin Kučírek
Pavel Bohata
Jiří Smetana 81
84
22
19
48
31
61
63
Review
skupina ZÁPAD 2. kolo 9
Basketbal Polabí
BK Levharti Chomutov
25. 9. 2022
17:30
MSH Ostende Lukáš Hartig
Dominik Barták
Petr Vávra
94
88
33
17
55
48
77
69
Review
skupina ZÁPAD 2. kolo 7
GBA Sojky Pelhřimov
BK Lokomotiva Plzeň
25. 9. 2022
18:00
SH Pelhřimov Jan Musil
Michal Kocián
Pavel Večeřa 65
90
15
30
32
50
49
68
Review
skupina ZÁPAD 2. kolo 10
Slavoj BK Litoměřice
BA LYNX Liberec
25. 11. 2022
19:00
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Michal Tesař
Otakar Beneš
78
56
24
18
43
36
56
50
Review
skupina ZÁPAD 2. kolo 8
SP Basket
USK Praha B
23. 9. 2022
19:30
Sokol pražský Štěpán Pokorný
Petr Eisner
Rudolf Výborný
95
70
33
22
52
43
72
56
Review
skupina ZÁPAD 3. kolo 12
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
30. 9. 2022
19:00
Městská sportovní hala - velká Jan Jeřáb
Lukáš Ulrych
Jiří Veselý 79
102
14
32
39
53
59
76
Review
skupina ZÁPAD 3. kolo 14
BK Lokomotiva Plzeň
SP Basket
30. 9. 2022
19:00
Městská sportovní hala Marek Vošahlík
Jaroslav Pazourek
Jiří Smetana
85
68
23
18
43
36
65
54
Review
skupina ZÁPAD 3. kolo 15
GBA LIONS Jindřichův Hradec
GBA Sojky Pelhřimov
30. 9. 2022
19:00
Městská sportovní hala Kamil Karafiát
Petr Mynarčík
Petr Buršík
102
60
20
23
47
34
71
43
Review
skupina ZÁPAD 3. kolo 11
BA LYNX Liberec
Sokol Písek Sršni
30. 9. 2022
19:30
Sportovní hala Kort Martin Kučírek
Petr Eisner
Roman Šikner 55
94
21
28
25
53
45
73
Review
skupina ZÁPAD 3. kolo 13
USK Praha B
Basketbal Polabí
30. 9. 2022
20:00
SH Folimanka Tomáš Linhart
Michaela Scholzová
Daniel Kurucz 38
65
16
20
18
36
29
45
Review
skupina ZÁPAD 4. kolo 16
Sokol Písek Sršni
GBA Sojky Pelhřimov
9. 10. 2022
17:00
Sportovní hala Sokol Ivo Melichárek
Pavel Šenk
Petr Buršík
120
48
39
8
65
16
99
28
Review
skupina ZÁPAD 4. kolo 18
Basketbal Polabí
BK Lokomotiva Plzeň
9. 10. 2022
17:30
MSH Ostende Roman Kejklíček
Pavel Hendrich
Jiří Veselý 56
59
17
22
27
33
39
43
Review
skupina ZÁPAD 4. kolo 19
Slavoj BK Litoměřice
USK Praha B
7. 10. 2022
19:00
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Tomáš Mašek
Pavel Šmíd
93
73
27
14
47
31
74
57
Review
skupina ZÁPAD 4. kolo 17
SP Basket
GBA LIONS Jindřichův Hradec
7. 10. 2022
19:30
Sokol pražský Michal Scholze
Lucie Peterková
Petr Peška 65
108
10
22
37
47
44
81
Review
skupina ZÁPAD 4. kolo 20
BA LYNX Liberec
BK Levharti Chomutov
7. 10. 2022
19:30
Sportovní hala Kort Michal Perlík
Jan Musil
Rudolf Výborný
81
61
17
19
43
33
63
44
Review
skupina ZÁPAD 5. kolo 21
BK Levharti Chomutov
Sokol Písek Sršni
16. 10. 2022
17:00
Městská sportovní hala - velká Dominik Výborný
Petr Eisner
Pavel Šmíd 70
113
18
27
51
58
59
89
Review
skupina ZÁPAD 5. kolo 25
GBA Sojky Pelhřimov
SP Basket
16. 10. 2022
18:00
SH Pelhřimov Robin Petrák
Martin Veis
Jiří Veselý
61
48
10
16
35
28
45
33
Review
skupina ZÁPAD 5. kolo 23
BK Lokomotiva Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
14. 10. 2022
19:00
Městská sportovní hala Pavel Bohata
Jonáš Kavan
Petr Buršík
72
53
16
17
28
28
52
37
Review
skupina ZÁPAD 5. kolo 24
GBA LIONS Jindřichův Hradec
Basketbal Polabí
14. 10. 2022
19:00
Městská sportovní hala Jan Baloun
Jan Renc
Pavel Večeřa
81
72
16
23
36
34
58
53
Review
skupina ZÁPAD 5. kolo 22
USK Praha B
BA LYNX Liberec
14. 10. 2022
20:00
SH Folimanka Martin Svoboda
Dominik Barták
Jan Hošek
78
63
18
18
32
27
51
40
Review
skupina ZÁPAD 6. kolo 26
Sokol Písek Sršni
SP Basket
23. 10. 2022
17:00
Sportovní hala Sokol Marek Vondráček
Jaroslav Pazourek
Petr Buršík
127
74
39
19
78
43
102
60
Review
skupina ZÁPAD 6. kolo 27
Basketbal Polabí
GBA Sojky Pelhřimov
23. 10. 2022
17:30
MSH Ostende Matěj Barták
Jonáš Kavan
Jiří Veselý
102
57
31
15
55
30
78
44
Review
skupina ZÁPAD 6. kolo 28
Slavoj BK Litoměřice
GBA LIONS Jindřichův Hradec
21. 10. 2022
19:00
Hala 6. ZŠ Lukáš Ulrych
Petr Baudyš
Pavel Šmíd 63
88
17
19
30
41
44
67
Review
skupina ZÁPAD 6. kolo 30
BK Levharti Chomutov
USK Praha B
21. 10. 2022
19:00
Městská sportovní hala - velká Lucie Peterková
Jan Renc
Otakar Beneš 77
85
14
22
30
39
52
60
Review
skupina ZÁPAD 6. kolo 29
BA LYNX Liberec
BK Lokomotiva Plzeň
21. 10. 2022
19:30
Sportovní hala Kort Marek Vošahlík
Pavel Šenk
Rudolf Výborný 65
73
10
28
27
44
44
62
Review
skupina ZÁPAD 7. kolo 32
BK Lokomotiva Plzeň
BK Levharti Chomutov
30. 10. 2022
18:00
Městská sportovní hala Matej Kovačovič
Michal Vyhlídal
Jiří Smetana
99
52
22
16
52
25
69
41
Review
skupina ZÁPAD 7. kolo 35
SP Basket
Basketbal Polabí
26. 10. 2022
18:45
Sokol pražský Roman Kejklíček
Michal Kocián
Petr Vávra 65
94
8
31
18
51
40
74
Review
skupina ZÁPAD 7. kolo 31
USK Praha B
Sokol Písek Sršni
28. 10. 2022
19:00
SH Folimanka Štěpán Pokorný
Matěj Barták
Rudolf Výborný 58
83
15
21
27
48
47
72
Review
skupina ZÁPAD 7. kolo 33
GBA LIONS Jindřichův Hradec
BA LYNX Liberec
28. 10. 2022
19:00
Městská sportovní hala Jan Jeřáb
Pavel Hendrich
Petr Peška
89
55
31
13
46
24
61
35
Review
skupina ZÁPAD 7. kolo 34
GBA Sojky Pelhřimov
Slavoj BK Litoměřice
27. 11. 2022
19:00
SH Pelhřimov Marek Vošahlík
Matěj Barták
Daniel Kurucz 64
74
15
15
36
42
49
59
Review
skupina ZÁPAD 8. kolo 36
Sokol Písek Sršni
Basketbal Polabí
4. 11. 2022
19:00
Sportovní hala Sokol Jakub Kec
Marek Vošahlík
Petr Buršík
100
59
33
17
59
24
83
39
Review
skupina ZÁPAD 8. kolo 39
BK Levharti Chomutov
GBA LIONS Jindřichův Hradec
4. 11. 2022
19:00
Městská sportovní hala - velká Ladislav Neuman
Petr Eisner
Rudolf Výborný 97
100
27
20
43
52
67
67
86
86
Review
skupina ZÁPAD 8. kolo 38
BA LYNX Liberec
GBA Sojky Pelhřimov
4. 11. 2022
19:30
Sportovní hala Kort Lukáš Hartig
Martin Svoboda
Otakar Beneš
62
42
27
17
54
28
62
42
Review
skupina ZÁPAD 8. kolo 37
Slavoj BK Litoměřice
SP Basket
3. 11. 2022
19:45
Hala 6. ZŠ Petr Blahout
Pavel Šenk
Pavel Šmíd
84
71
20
12
30
29
55
46
Review
skupina ZÁPAD 8. kolo 40
USK Praha B
BK Lokomotiva Plzeň
4. 11. 2022
20:00
SH Folimanka Ivo Melichárek
Jan Musil
Jiří Veselý
83
69
27
7
55
35
70
55
Review
skupina ZÁPAD 9. kolo 45
Basketbal Polabí
Slavoj BK Litoměřice
13. 11. 2022
17:30
MSH Ostende Lucie Peterková
Matěj Barták
Rudolf Výborný
76
74
18
15
33
32
46
48
65
65
Review
skupina ZÁPAD 9. kolo 43
GBA Sojky Pelhřimov
BK Levharti Chomutov
13. 11. 2022
18:00
SH Pelhřimov Pavel Bohata
Jaroslav Pazourek
Petr Buršík 81
84
16
21
46
37
57
60
Review
skupina ZÁPAD 9. kolo 41
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
11. 11. 2022
19:00
Městská sportovní hala Michal Perlík
Roman Kejklíček
Jiří Smetana 60
93
15
18
23
41
44
67
Review
skupina ZÁPAD 9. kolo 42
GBA LIONS Jindřichův Hradec
USK Praha B
11. 11. 2022
19:00
Městská sportovní hala Petr Nejezchleb
Petr Mynarčík
Jan Hošek
91
67
21
14
44
28
62
49
Review
skupina ZÁPAD 9. kolo 44
SP Basket
BA LYNX Liberec
11. 11. 2022
19:30
Sokol pražský Tomáš Linhart
Dominik Kočovský
Jiří Veselý 61
80
17
22
34
38
49
61
Review
skupina ZÁPAD 10. kolo 46
Sokol Písek Sršni
Slavoj BK Litoměřice
18. 9. 2022
17:00
Sportovní hala Sokol Petr Blahout
Tomáš Linhart
Petr Peška
92
72
21
13
50
28
65
56
Review
skupina ZÁPAD 10. kolo 47
Basketbal Polabí
BA LYNX Liberec
20. 11. 2022
17:30
MSH Ostende Jonáš Kavan
Daniel Čížek
Petr Vávra
86
79
14
14
37
32
66
57
Review
skupina ZÁPAD 10. kolo 50
GBA LIONS Jindřichův Hradec
BK Lokomotiva Plzeň
18. 11. 2022
19:00
Městská sportovní hala Ivo Melichárek
Pavel Šenk
Petr Buršík
90
69
21
17
45
33
66
57
Review
skupina ZÁPAD 10. kolo 48
SP Basket
BK Levharti Chomutov
18. 11. 2022
19:30
Sokol pražský Martin Kučírek
Michal Tesař
Daniel Kurucz
86
79
20
25
50
44
69
62
Review
skupina ZÁPAD 10. kolo 49
GBA Sojky Pelhřimov
USK Praha B
19. 1. 2023
19:30
SH Pelhřimov Kamil Karafiát
Jan Špaček
Petr Vávra 61
90
21
25
33
47
48
78
Review
skupina ZÁPAD 11. kolo 53
USK Praha B
SP Basket
27. 11. 2022
18:00
SH Folimanka Matej Kovačovič
Jaroslav Pazourek
Rudolf Výborný
81
67
23
13
42
29
63
48
Review
skupina ZÁPAD 11. kolo 51
GBA LIONS Jindřichův Hradec
Sokol Písek Sršni
25. 11. 2022
19:00
Městská sportovní hala Petr Blahout
Dominik Výborný
Petr Peška 72
93
18
19
36
43
53
64
Review
skupina ZÁPAD 11. kolo 52
BK Lokomotiva Plzeň
GBA Sojky Pelhřimov
25. 11. 2022
19:00
Městská sportovní hala Lucie Peterková
Petr Eisner
Jiří Veselý
89
72
27
16
47
29
70
49
Review
skupina ZÁPAD 11. kolo 54
BK Levharti Chomutov
Basketbal Polabí
25. 11. 2022
19:00
Městská sportovní hala - velká Pavel Bohata
Pavel Hendrich
Pavel Šmíd 87
107
25
26
53
52
70
76
Review
skupina ZÁPAD 11. kolo 55
BA LYNX Liberec
Slavoj BK Litoměřice
23. 9. 2022
19:30
Sportovní hala Kort Petr Baudyš
Ladislav Neuman
Otakar Beneš 52
84
9
22
22
42
42
56
Review
skupina ZÁPAD 12. kolo 56
Sokol Písek Sršni
BA LYNX Liberec
4. 12. 2022
17:00
Sportovní hala Sokol Lukáš Ulrych
Dennis Billík
Daniel Kurucz
89
47
17
18
38
29
72
34
Review
skupina ZÁPAD 12. kolo 58
Basketbal Polabí
USK Praha B
18. 12. 2022
17:30
MSH Ostende Lukáš Ulrych
Dominik Kočovský
Petr Vávra
114
67
29
18
67
34
94
53
Review
skupina ZÁPAD 12. kolo 60
GBA Sojky Pelhřimov
GBA LIONS Jindřichův Hradec
4. 12. 2022
18:00
SH Pelhřimov Marek Vondráček
Petr Znamínko
Jan Hošek 59
86
11
12
32
35
46
62
Review
skupina ZÁPAD 12. kolo 57
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
2. 12. 2022
19:00
Hala 6. ZŠ Michal Perlík
Dominik Kočovský
Rudolf Výborný
85
77
26
12
54
33
71
61
Review
skupina ZÁPAD 12. kolo 59
SP Basket
BK Lokomotiva Plzeň
2. 12. 2022
19:30
Sokol pražský Martin Svoboda
Dominik Barták
Petr Buršík 73
100
19
27
40
52
53
80
Review
skupina ZÁPAD 13. kolo 62
GBA LIONS Jindřichův Hradec
SP Basket
9. 12. 2022
19:00
Městská sportovní hala Pavel Bohata
Daniel Čížek
Petr Buršík
107
58
22
15
52
34
81
49
Review
skupina ZÁPAD 13. kolo 63
BK Lokomotiva Plzeň
Basketbal Polabí
9. 12. 2022
19:00
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Pavel Podhůrský
Jiří Smetana
94
75
19
12
43
39
76
58
Review
skupina ZÁPAD 13. kolo 65
BK Levharti Chomutov
BA LYNX Liberec
9. 12. 2022
19:00
Městská sportovní hala - velká Matěj Barták
Jonáš Kavan
Jiří Veselý 86
103
21
33
42
62
61
90
Review
skupina ZÁPAD 13. kolo 64
USK Praha B
Slavoj BK Litoměřice
20. 12. 2022
19:30
SH Folimanka Dominik Výborný
Jaroslav Pazourek
Pavel Šmíd
84
59
17
16
36
28
59
40
Review
skupina ZÁPAD 13. kolo 61
GBA Sojky Pelhřimov
Sokol Písek Sršni
8. 12. 2022
20:00
SH Pelhřimov Michal Kubiš
Natálie Karabínová
Petr Reichl 55
129
9
33
23
59
39
93
Review
skupina ZÁPAD 14. kolo 66
Sokol Písek Sršni
BK Levharti Chomutov
18. 12. 2022
17:00
Sportovní hala Sokol Jakub Kec
Pavel Podhůrský
Jiří Smetana
97
56
23
16
50
27
73
46
Review
skupina ZÁPAD 14. kolo 69
Basketbal Polabí
GBA LIONS Jindřichův Hradec
11. 12. 2022
17:30
MSH Ostende Michaela Scholzová
Jan Kovář
Petr Vávra 88
98
24
25
50
42
68
71
Review
skupina ZÁPAD 14. kolo 70
SP Basket
GBA Sojky Pelhřimov
12. 12. 2022
18:45
Sokol pražský Petr Blahout
Pavel Šenk
Zdeněk Ringsmuth
77
51
33
20
55
30
63
38
Review
skupina ZÁPAD 14. kolo 68
Slavoj BK Litoměřice
BK Lokomotiva Plzeň
14. 12. 2022
19:00
Hala 6. ZŠ Petr Znamínko
Roman Kejklíček
Otakar Beneš
70
64
12
9
38
29
55
47
Review
skupina ZÁPAD 14. kolo 67
BA LYNX Liberec
USK Praha B
16. 12. 2022
19:30
Sportovní hala Kort Lukáš Hartig
Martin Svoboda
Rudolf Výborný
88
82
8
19
34
42
58
60
Review
skupina ZÁPAD 15. kolo 72
GBA Sojky Pelhřimov
Basketbal Polabí
8. 1. 2023
18:00
SH Pelhřimov Michal Kubiš
Marek Vaníček
Jiří Veselý 56
94
14
18
35
49
45
70
Review
skupina ZÁPAD 15. kolo 73
GBA LIONS Jindřichův Hradec
Slavoj BK Litoměřice
6. 1. 2023
19:00
Městská sportovní hala Jan Musil
Matěj Barták
Petr Kapounek 65
76
17
19
35
40
55
58
Review
skupina ZÁPAD 15. kolo 74
BK Lokomotiva Plzeň
BA LYNX Liberec
6. 1. 2023
19:00
Městská sportovní hala Lucie Peterková
Petr Eisner
Jiří Smetana
91
85
28
19
43
39
63
63
Review
skupina ZÁPAD 15. kolo 75
USK Praha B
BK Levharti Chomutov
26. 1. 2023
19:00
SH Folimanka Michal Scholze
Jaroslav Pazourek
Zdeněk Ringsmuth
72
54
25
21
44
28
66
33
Review
skupina ZÁPAD 15. kolo 71
SP Basket
Sokol Písek Sršni
6. 1. 2023
19:30
Sokol pražský Michaela Scholzová
Jaroslav Pazourek
Pavel Šmíd 48
107
14
25
19
56
37
78
Review
skupina ZÁPAD 16. kolo 76
Sokol Písek Sršni
USK Praha B
15. 1. 2023
17:00
Sportovní hala Sokol Petr Znamínko
Daniel Čížek
Petr Buršík
119
61
31
15
74
33
103
49
Review
skupina ZÁPAD 16. kolo 77
BK Levharti Chomutov
BK Lokomotiva Plzeň
15. 1. 2023
17:00
Městská sportovní hala - velká Petr Eisner
Pavel Hendrich
Rudolf Výborný
93
90
24
23
48
44
69
64
Review
skupina ZÁPAD 16. kolo 80
Basketbal Polabí
SP Basket
15. 1. 2023
17:30
MSH Ostende Jonáš Kavan
Jan Musil
Pavel Šmíd
88
77
22
14
41
35
64
59
Review
skupina ZÁPAD 16. kolo 79
Slavoj BK Litoměřice
GBA Sojky Pelhřimov
13. 1. 2023
19:00
Hala 6. ZŠ Matej Kovačovič
Roman Kejklíček
Jiří Veselý
89
61
27
18
47
35
67
45
Review
skupina ZÁPAD 16. kolo 78
BA LYNX Liberec
GBA LIONS Jindřichův Hradec
18. 1. 2023
19:30
Sportovní hala Kort Ladislav Neuman
Dominik Barták
Otakar Beneš 52
58
9
23
29
36
40
51
Review
skupina ZÁPAD 17. kolo 81
Basketbal Polabí
Sokol Písek Sršni
22. 1. 2023
17:30
MSH Ostende Martin Kučírek
Lukáš Hartig
Petr Buršík 89
115
33
33
61
63
77
98
Review
skupina ZÁPAD 17. kolo 83
GBA Sojky Pelhřimov
BA LYNX Liberec
22. 1. 2023
18:00
SH Pelhřimov Štěpán Pokorný
Michal Kocián
Petr Reichl 59
83
17
27
29
49
48
68
Review
skupina ZÁPAD 17. kolo 84
GBA LIONS Jindřichův Hradec
BK Levharti Chomutov
20. 1. 2023
19:00
Městská sportovní hala Ivo Melichárek
Lucie Peterková
Jan Hošek
117
76
28
20
63
40
92
59
Review
skupina ZÁPAD 17. kolo 85
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha B
20. 1. 2023
19:00
Městská sportovní hala Pavel Bohata
Dominik Kočovský
Jiří Smetana
84
56
20
10
48
24
65
39
Review
skupina ZÁPAD 17. kolo 82
SP Basket
Slavoj BK Litoměřice
20. 1. 2023
19:30
Sokol pražský Marek Vošahlík
Martin Svoboda
Daniel Kurucz 72
81
11
18
32
37
52
56
Review
skupina ZÁPAD 18. kolo 88
BK Levharti Chomutov
GBA Sojky Pelhřimov
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala - velká
20
0
*
Review
skupina ZÁPAD 18. kolo 86
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
29. 1. 2023
17:00
Sportovní hala Sokol Jan Jeřáb
Lukáš Ulrych
Petr Buršík
112
86
34
31
68
41
80
66
Review
skupina ZÁPAD 18. kolo 87
USK Praha B
GBA LIONS Jindřichův Hradec
29. 1. 2023
18:00
SH Folimanka Rudolf Salvetr
Michaela Scholzová
Pavel Šmíd 65
81
16
24
31
50
51
67
Review
skupina ZÁPAD 18. kolo 90
Slavoj BK Litoměřice
Basketbal Polabí
27. 1. 2023
19:00
Hala 6. ZŠ Štěpán Pokorný
Jan Musil
Jiří Veselý
82
69
18
20
34
37
61
48
Review
skupina ZÁPAD 18. kolo 89
BA LYNX Liberec
SP Basket
27. 1. 2023
19:30
Sportovní hala Kort Petr Znamínko
Michal Tesař
Otakar Beneš
74
46
24
5
44
17
61
24
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Pavel Slezák SVI 38 18 30.0 22.8 4.3/8.0 54.2 3.3/8.0 41.0 4.3/5.3 81.3 0.4 3.1 3.6 2.8 1.6 1.6 0.1 4.7 1.4 23.3
Martin Svoboda Sokol Písek 21 18 27.6 21.0 8.3/10.7 77.7 0.3/1.3 0.0* 3.3/6.3 53.1 2.9 4.2 7.1 2.9 1.8 1.7 0.1 5.8 1.4 29.4
Jan Karlovský Slavoj Litoměřice 23 16 26.6 20.3 7.1/11.3 63.3 0.6/1.9 0.0* 4.1/5.6 74.2 1.9 5.8 7.7 1.8 0.9 2.4 0.0 5.2 2.3 24.5
Petr Šlechta Sokol Písek 28 18 27.0 17.8 2.6/4.3 60.3 3.6/8.5 41.8 1.9/2.2 87.5 1.1 3.3 4.4 2.7 1.9 1.8 0.1 2.2 1.4 18.8
Dávid Novák Basketbal Polabí 19 16 31.6 19.7 5.8/10.6 55.0 1.4/4.8 28.6 3.9/5.9 66.3 1.3 5.8 7.1 4.8 2.9 3.7 0.1 5.3 2.1 24.3
Tomáš Vošlajer STRABAG Zlín 32 18 37.2 16.9 5.0/7.9 62.9 1.1/2.9 38.5 3.6/4.7 76.5 3.4 12.5 15.9 2.7 1.2 2.4 0.1 4.8 2.6 31.3
David Nehoda STRABAG Zlín 31 17 29.8 17.7 5.3/9.4 56.6 0.9/3.6 24.6 4.5/6.4 70.4 1.0 2.3 3.3 2.1 2.9 2.7 0.0 4.8 2.9 16.5
18 Karel Aušprunk PLZ 28 18 28.3 16.6 5.5/9.4 58.2 0.7/2.4 29.5 3.4/4.6 73.5 3.4 4.4 7.9 2.3 1.5 2.0 0.1 4.2 1.6 22.8
Jan Stehlík SNAK A 36 17 30.6 16.6 2.5/6.2 40.6 2.7/6.7 40.4 3.4/4.3 79.5 0.8 3.5 4.2 1.7 1.1 1.8 0.1 3.6 3.1 13.9
Gianluca Prošek BC Nový Jičín 22 17 28.1 16.5 6.1/10.2 60.1 0.5/1.4 0.0* 2.9/3.9 73.1 2.1 4.9 6.9 1.7 1.0 1.8 0.1 3.5 3.4 18.9
Dalibor Fait Sokol Písek 29 17 25.6 15.4 3.2/5.1 64.0 2.2/5.5 39.8 2.4/2.8 85.1 1.6 4.3 5.9 2.9 1.6 1.5 0.1 2.2 2.4 20.2
Martin Kolář Basketbal Polabí 24 18 31.7 14.4 3.6/7.7 47.1 2.1/6.5 32.5 0.9/1.7 0.0* 1.3 7.2 8.5 3.2 1.9 2.3 0.1 2.1 2.5 16.7
Dalibor Vlk USK Praha B 20 11 26.2 22.6 4.1/8.5 48.4 4.3/8.6 49.5 1.6/2.0 81.8 1.7 4.1 5.8 1.6 1.1 2.8 0.1 2.4 1.5 20.3
Šimon Svoboda BASKET Brno U23 18 15 25.2 15.9 3.9/7.1 55.1 1.5/4.4 33.3 3.6/4.9 74.0 0.7 3.2 3.9 1.3 1.3 1.7 0.0 5.1 2.3 16.5
Vojtěch Sýkora Sokol Písek 21 18 27.7 13.1 4.2/6.1 69.7 0.9/2.9 30.2 2.0/3.2 62.1 3.8 6.6 10.4 8.1 2.8 2.3 0.2 3.1 2.0 28.0
11 Martin David PLZ 25 17 26.7 13.7 3.1/6.2 49.1 1.9/4.9 38.6 1.9/2.6 73.3 0.3 3.8 4.1 2.6 0.9 1.2 0.1 2.9 2.5 13.6
David Žikla BK Levharti Chomutov 24 13 32.1 17.7 5.8/11.5 50.0 0.8/3.0 25.6 3.8/4.8 79.4 2.5 5.6 8.2 2.1 1.4 2.8 0.1 4.9 2.4 20.3
55 Jakub Rytíř BCM Orli Prostějov 19 16 32.6 14.4 3.3/7.3 45.7 1.8/5.3 34.1 2.3/3.1 75.5 1.8 4.9 6.7 2.3 2.1 4.3 0.0 3.8 3.1 13.9
Vladimír Kořínek BA LYNX Liberec 21 18 25.7 12.7 2.7/6.3 43.4 1.8/4.0 44.4 1.9/3.2 61.4 1.1 3.5 4.6 3.4 1.9 2.6 0.1 3.9 3.3 13.7
3 Lukáš Stegbauer JHR 27 18 28.0 12.3 2.4/3.7 65.7 2.2/6.4 33.9 0.9/1.1 0.0* 1.3 4.1 5.4 2.2 1.6 1.2 0.1 1.1 1.3 14.7
Nestor Boyko BK Levharti Chomutov 23 15 29.6 14.5 2.7/5.9 45.5 2.5/7.5 32.7 1.8/2.9 62.8 0.9 3.3 4.3 1.3 1.9 2.6 0.0 2.7 2.8 10.9
Tomáš Jansa SVI 21 16 25.9 13.3 3.1/5.9 52.6 1.4/3.5 39.3 2.9/3.8 77.0 1.0 2.6 3.6 5.1 2.6 1.4 0.2 3.6 1.8 19.3
Matouš Jurman SP Basket 20 18 22.9 11.8 2.1/3.4 59.7 2.1/5.9 35.5 1.3/1.9 0.0* 0.7 1.4 2.1 1.6 1.1 1.9 0.0 1.8 1.9 8.8
David Jakel SNAK A 23 16 33.4 13.2 3.2/6.8 46.8 1.5/5.6 27.0 2.3/3.9 58.7 0.6 3.0 3.6 3.5 2.1 2.5 0.1 4.4 1.9 13.0
Kevin Týml BC Nový Jičín 21 12 27.0 17.4 4.4/7.3 60.2 1.7/3.9 42.6 3.6/4.1 87.8 1.3 4.5 5.8 3.9 1.7 1.7 0.2 4.3 2.8 23.3
Michal Šulc BASKET Brno U23 24 16 25.8 12.7 5.3/9.2 57.1 0.1/0.4 0.0* 1.8/2.8 65.9 3.9 4.6 8.4 0.8 0.4 1.4 0.0 2.3 1.8 16.7
Johan Haiblík Slavoj Litoměřice 23 15 25.3 13.5 4.1/7.5 54.5 1.1/3.5 32.7 1.9/4.3 45.3 1.3 4.3 5.7 1.1 1.1 1.8 0.0 3.7 2.6 13.1
Ondřej Maňák BC Vysočina 37 15 27.4 13.1 3.7/7.2 51.9 1.2/3.7 32.7 2.1/3.1 67.4 0.6 1.9 2.5 1.1 1.1 3.4 0.0 3.3 2.4 8.9
Jakub Jokl SVI 26 14 26.2 14.0 5.2/7.8 67.0 0.6/1.1 0.0* 1.9/2.7 68.4 2.6 6.6 9.2 1.8 1.1 1.5 0.1 2.8 3.0 21.7
Filip Staniszewski SP Basket 21 18 28.3 10.9 1.9/4.8 40.7 1.8/6.7 26.7 1.7/2.5 66.7 1.3 3.7 4.9 2.5 1.0 2.0 0.1 2.5 1.2 10.1
Radek Janisch SNAK A 21 13 27.5 15.0 5.1/7.9 64.1 0.7/2.8 25.0 2.8/4.5 61.0 0.3 1.8 2.1 2.7 1.7 2.8 0.1 3.9 1.7 14.2
Daniel Szarowski STRABAG Zlín 23 13 26.0 14.5 2.5/4.9 50.0 2.5/5.3 47.8 2.0/2.3 86.7 0.5 2.5 2.9 3.7 0.8 2.3 0.1 3.4 1.7 15.8
Tomáš Palas USK Praha B 18 14 26.9 13.1 2.8/6.7 41.5 1.9/6.3 29.5 1.9/2.6 73.0 1.9 3.4 5.3 1.1 1.2 2.9 0.0 3.1 2.1 9.8
Jan Voráč SNAK A 23 16 28.7 11.3 4.8/8.4 57.5 0.1/0.4 0.0* 1.3/2.3 58.3 1.7 5.6 7.3 0.8 0.9 2.0 0.0 2.4 2.2 13.8
23 Václav Honomichl PLZ 30 17 26.5 10.6 2.8/6.4 44.0 0.6/2.5 25.6 3.0/4.8 63.0 0.6 3.1 3.7 2.5 1.1 1.5 0.1 4.6 1.9 11.9
Jan Hlobil SVI 25 15 23.9 11.6 5.2/8.1 63.9 0.1/0.5 0.0* 1.0/2.2 45.5 2.6 5.6 8.2 2.3 1.7 1.6 0.1 2.1 2.3 18.0
František Rylich Basketbal Polabí 20 11 26.2 15.7 3.8/8.9 42.9 2.3/6.1 37.3 1.3/2.4 53.8 1.1 2.4 3.5 3.0 1.7 2.0 0.1 2.3 1.6 12.8
40 Jaroslav Lejsek PLZ 33 15 26.5 11.4 2.8/5.7 48.8 1.5/4.2 34.9 1.4/1.7 0.0* 1.0 4.8 5.8 2.2 0.4 1.5 0.1 1.7 1.7 12.3
Jakub Šurý Sokol Písek 21 18 19.6 9.4 2.9/4.9 60.2 0.9/3.0 29.6 0.8/1.2 0.0* 0.7 2.1 2.8 3.8 2.1 1.1 0.2 1.1 1.6 12.1
Dominik Plešingr BC Vysočina 22 15 29.0 11.2 2.5/6.7 37.0 1.4/4.9 28.8 2.1/3.7 55.4 0.8 2.9 3.7 1.1 0.9 3.6 0.0 3.4 1.5 6.1
Viktor Lukic-Gavric GBA Sojky Pelhřimov 18 13 24.8 12.9 3.5/6.7 51.7 1.3/5.6 23.3 2.1/2.5 81.8 1.0 2.1 3.1 1.5 2.1 4.1 0.0 3.1 1.8 9.0
Jakub Nosek Basketbal Olomouc 21 15 28.9 10.9 2.4/4.8 50.0 1.4/4.7 29.6 1.9/2.3 80.0 0.7 1.7 2.5 1.7 1.1 2.2 0.1 2.1 2.2 7.6
Štěpán Pavelek SNAK A 21 18 26.2 8.3 2.9/5.0 57.8 0.3/2.0 13.9 1.7/2.6 63.8 1.0 4.1 5.1 1.1 1.6 1.4 0.0 2.3 2.3 9.8
Michal Šotnar Slavoj Litoměřice 30 16 27.6 9.3 0.8/1.9 0.0* 2.1/6.7 31.8 1.3/1.8 0.0* 0.5 2.4 2.9 3.5 0.9 1.6 0.1 1.8 2.2 8.6
Adam Srník Basketbal Olomouc 20 17 21.4 8.6 2.8/5.1 55.2 0.8/2.1 36.1 0.7/1.1 0.0* 0.6 1.6 2.2 0.9 0.6 1.4 0.0 1.2 0.9 7.4
Jakub Kotala Basketbal Olomouc 22 16 29.4 9.2 2.5/3.8 66.7 1.2/4.4 27.1 0.6/1.1 0.0* 1.2 3.7 4.9 2.6 1.6 1.8 0.1 1.1 1.7 10.8
10 Rokas Jocys JHR 19 11 21.5 13.4 2.7/5.4 50.8 2.2/7.2 30.4 1.4/1.6 0.0* 1.3 2.4 3.6 2.0 1.5 1.8 0.1 2.0 2.0 11.0
Martin Novák SVI 29 15 22.2 9.8 3.7/5.5 67.5 0.4/1.3 0.0* 1.1/1.7 0.0* 1.3 3.9 5.2 2.1 0.7 1.3 0.1 1.7 1.9 13.2
Tomáš Dvořák BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 10 28.7 14.6 3.8/7.9 48.1 1.7/5.5 30.9 1.9/2.8 67.9 0.6 3.8 4.4 2.9 1.5 2.7 0.1 3.4 2.7 12.9
Tomáš Havlík BC Nový Jičín 23 14 27.1 10.4 2.1/3.1 68.2 1.5/5.1 29.6 1.6/2.4 67.6 1.1 2.6 3.6 1.1 1.1 0.3 0.3 2.6 1.4 12.0
14 Radim Havel BCM Orli Prostějov 23 16 27.9 9.1 3.7/7.1 51.8 0.0/0.1 0.0* 1.7/4.1 41.5 3.1 4.2 7.3 0.7 0.5 1.4 0.0 3.1 2.9 12.4
Jakub Novák BK VIVIDBOOKS Pardubice 19 17 21.7 8.5 3.5/7.4 48.0 0.2/0.9 0.0* 0.9/1.4 0.0* 2.1 3.2 5.3 0.4 0.9 1.7 0.0 1.5 3.1 7.4
Kryštof Baťa SVI 23 18 21.1 7.9 3.2/5.6 57.0 0.1/0.4 0.0* 1.2/1.6 0.0* 3.7 3.9 7.7 1.2 0.6 0.6 0.1 1.8 2.4 13.5
Daniel Olejník BA LYNX Liberec 19 16 23.6 8.9 2.9/5.9 49.5 0.6/2.6 23.8 1.1/1.9 0.0* 1.4 3.1 4.4 0.9 1.9 2.2 0.0 2.3 2.8 7.8
Matěj Šafařík USK Praha B 19 9 28.1 15.4 4.0/7.1 56.3 1.1/5.6 20.0 4.1/5.4 75.5 1.3 4.4 5.8 3.6 2.1 3.7 0.1 4.8 2.3 16.8
Pavel Novák Basketbal Polabí 20 18 22.8 7.7 1.6/2.8 54.9 1.3/4.2 32.0 0.6/0.9 0.0* 0.9 3.6 4.6 1.0 0.6 0.9 0.1 0.9 2.5 7.2
9 Petr Dokoupil BCM Orli Prostějov 35 14 25.8 9.9 2.7/6.2 43.7 1.1/4.6 23.4 1.2/2.0 60.7 0.4 2.6 3.0 1.4 1.9 1.1 0.1 1.9 1.9 7.4
Petr Křivánek BASKET Brno U23 19 12 25.5 11.5 3.3/6.1 53.4 1.5/4.6 32.7 0.5/0.9 0.0* 1.3 4.0 5.3 5.2 2.1 2.3 0.2 1.7 1.1 16.2
Filip Kábrt Basketbal Polabí 20 9 30.9 15.2 4.3/7.8 55.7 0.7/3.0 22.2 4.6/6.6 69.5 2.1 2.3 4.4 1.9 0.8 2.6 0.1 4.9 2.1 14.8
Jan Maděra Slavoj Litoměřice 23 16 27.9 8.5 1.5/3.8 40.0 1.4/3.9 35.5 1.4/1.7 0.0* 1.1 3.3 4.4 2.0 1.2 2.0 0.1 2.2 1.8 9.6
6 Rostislav Jirák PLZ 22 16 24.4 8.4 1.6/4.3 38.2 1.0/4.1 24.2 2.2/3.0 72.9 0.5 2.1 2.6 3.1 0.5 2.9 0.1 3.8 2.4 6.6
24 Lukáš Linhart JHR 29 16 26.3 8.3 2.2/4.2 52.2 1.0/2.4 42.1 0.9/1.6 0.0* 2.0 4.3 6.3 1.7 1.0 1.3 0.1 1.6 2.8 11.1
Jan Krutílek STRABAG Zlín 28 17 26.6 7.8 1.6/3.2 50.0 0.9/2.8 34.0 1.8/2.2 78.9 0.8 2.6 3.5 1.1 1.2 1.4 0.0 1.9 2.1 8.1
Tomáš Houzar BASKET Brno U23 20 17 22.5 7.7 1.4/3.1 43.4 1.4/4.1 34.3 0.8/1.3 0.0* 0.9 1.7 2.6 1.6 0.6 1.4 0.1 1.1 1.6 5.9
Jan Dvořáček Slavoj Litoměřice 30 16 32.9 8.1 2.1/5.2 41.0 0.7/2.4 28.2 1.8/2.5 70.0 0.9 2.6 3.4 3.5 1.1 2.4 0.1 2.5 2.6 8.1
Josef Svoboda Sokol Písek 18 16 17.8 7.9 1.1/2.5 45.0 1.6/4.3 38.2 0.8/1.3 0.0* 1.1 2.1 3.2 2.4 0.9 1.3 0.1 0.9 2.1 7.4
Jakub Hojdar BA LYNX Liberec 34 15 24.4 8.3 2.4/4.7 50.7 0.3/1.7 0.0* 2.5/3.2 77.1 1.5 2.5 4.0 1.5 1.1 1.9 0.1 2.8 2.9 8.5
Pavel Číha BC Vysočina 31 16 30.5 7.8 2.6/6.9 37.8 0.0/0.2 0.0* 2.5/4.9 51.3 3.4 4.8 8.3 1.6 1.0 2.1 0.0 4.6 2.8 11.5
Matouš Kurečka BK Opava B 22 15 27.7 8.3 1.9/4.3 43.8 1.2/5.3 22.5 0.9/2.5 36.8 0.8 3.5 4.3 2.5 1.3 2.6 0.1 2.6 2.4 5.9
Lukáš Hřebík SP Basket 21 12 26.1 10.3 2.5/4.8 51.7 1.1/5.3 20.6 2.0/2.6 77.4 0.9 1.8 2.7 1.0 0.8 1.5 0.1 2.0 1.9 6.3
Pavel Grunt Slavoj Litoměřice 28 16 20.1 7.6 2.8/4.4 62.0 0.3/0.6 0.0* 1.2/1.6 0.0* 1.7 2.9 4.6 1.3 0.5 1.1 0.1 1.4 1.8 10.3
Josef Příhonský BA LYNX Liberec 29 16 25.0 7.5 2.0/4.6 43.8 0.9/3.9 22.6 0.9/1.3 0.0* 0.7 3.0 3.7 2.8 1.8 1.6 0.1 1.7 1.6 8.3
Michal Jedovnický STRABAG Zlín 27 13 20.9 9.2 2.4/4.2 57.4 1.0/3.3 30.2 1.4/1.6 0.0* 1.0 2.1 3.1 0.7 1.1 1.2 0.0 1.5 2.4 7.7
Adam Růžička SP Basket 18 16 26.5 7.4 1.9/3.4 54.5 0.8/2.6 31.0 1.2/1.5 0.0* 1.3 4.1 5.4 2.2 1.1 2.3 0.1 1.9 1.3 11.1
Radek Jurka SVI 27 18 20.0 6.4 1.2/2.7 44.9 1.2/3.8 32.4 0.3/0.7 0.0* 0.8 2.6 3.3 1.1 0.9 0.8 0.1 0.6 1.4 5.7
Šimon Kurečka BK Opava B 26 18 21.4 6.4 1.7/2.4 70.5 0.7/2.4 27.3 0.9/1.5 0.0* 0.9 2.6 3.6 1.5 0.6 1.1 0.1 1.8 2.4 7.4
David Látal USK Praha B 18 16 19.9 7.2 0.8/2.0 37.5 1.6/4.9 32.1 1.0/1.4 0.0* 0.8 0.8 1.5 1.4 0.4 2.0 0.0 1.8 2.2 3.3
Mikuláš Kramosil USK Praha B 18 15 25.5 7.5 1.7/3.8 45.6 0.9/3.7 23.6 1.4/1.7 0.0* 0.6 3.4 4.0 2.5 0.7 1.9 0.1 2.0 1.0 8.7
33 Jan Zeman PLZ 28 15 22.5 7.4 3.2/5.4 59.3 0.0/0.3 0.0* 1.0/2.2 45.5 2.3 5.5 7.8 1.8 0.9 1.1 0.1 2.1 1.7 14.1
Tomáš Bím BA LYNX Liberec 28 17 25.4 6.4 2.1/4.3 49.3 0.7/2.8 25.0 0.1/0.1 0.0* 0.9 2.1 3.0 1.2 0.4 1.5 0.0 0.2 2.0 3.8
Ladislav Novák GBA Sojky Pelhřimov 19 17 23.0 6.4 1.8/4.1 44.3 0.4/1.1 0.0* 1.7/2.7 63.0 1.5 3.4 4.9 1.0 0.8 3.5 0.0 2.5 2.5 6.5
Tobiáš Mikula Basketbal Polabí 23 10 29.3 10.9 3.1/6.1 50.8 0.5/2.1 23.8 3.2/4.7 68.1 3.0 5.0 8.0 1.3 1.5 2.0 0.1 3.8 1.8 16.7
Lukáš Bukovjan BC Nový Jičín 24 15 24.2 7.1 1.7/3.5 50.0 0.9/2.9 29.5 1.1/1.7 0.0* 0.4 1.7 2.1 4.7 1.2 2.6 0.1 2.9 1.9 9.1
Pavel Englický Sokol Písek 40 17 12.7 6.1 0.3/0.8 0.0* 1.7/4.5 38.2 0.4/0.5 0.0* 0.4 2.2 2.5 1.6 0.4 0.8 0.1 0.6 1.6 6.6
Jan Strašák BASKET Brno U23 25 12 19.6 8.7 2.4/4.3 55.8 1.1/3.7 29.5 0.6/1.2 0.0* 1.7 2.2 3.8 1.5 0.7 0.9 0.1 1.1 2.3 8.2
0 Jan Malčík BCM Orli Prostějov 34 14 23.1 7.3 2.4/5.4 44.7 0.4/2.2 19.4 1.1/2.3 50.0 1.1 4.0 5.1 1.5 0.4 1.6 0.1 2.2 2.4 6.9
Zdeněk Jakubu BC Nový Jičín 25 14 23.6 7.1 1.6/3.0 54.8 0.9/2.3 40.6 1.1/1.5 0.0* 0.6 1.8 2.4 3.5 0.8 1.8 0.1 1.9 1.1 9.7
Matěj Burda BK VIVIDBOOKS Pardubice 21 5 35.8 20.0 4.2/7.4 56.8 2.4/8.0 30.0 4.4/6.2 71.0 0.8 3.6 4.4 6.2 2.2 3.2 0.4 5.6 2.0 22.8
Eugeniu Scripcaru Basketbal Olomouc 40 14 24.5 7.1 2.1/5.6 37.2 0.5/2.6 18.9 1.5/2.4 63.6 1.3 2.9 4.2 1.6 1.1 1.4 0.1 2.4 2.6 6.2
Tadeáš Janík BC Nový Jičín 29 14 16.6 7.1 3.1/4.8 65.7 0.0/0.1 0.0* 0.9/2.1 40.0 1.1 2.0 3.1 0.6 0.8 1.1 0.0 1.6 2.1 7.4
Petr Lazecký BK Opava B 21 17 24.6 5.9 0.9/1.9 0.0* 0.9/2.6 34.1 1.4/2.2 62.2 0.6 2.6 3.2 1.1 0.7 1.2 0.1 1.9 2.2 6.2
13 Matyáš Müller BCM Orli Prostějov 20 13 22.9 7.6 2.1/4.5 45.8 0.8/2.3 33.3 1.2/1.8 0.0* 1.2 3.0 4.2 1.4 0.8 2.2 0.0 2.1 3.2 6.3
Tomáš Stibor BA LYNX Liberec 25 16 21.4 6.2 1.1/2.9 37.0 1.0/2.6 38.1 1.1/1.4 0.0* 0.4 1.1 1.4 0.4 0.9 1.3 0.0 1.0 1.6 3.3
Vojtěch Bednář SP Basket 22 17 20.1 5.8 2.4/5.1 47.1 0.1/0.8 0.0* 0.8/1.4 0.0* 3.5 1.1 4.6 1.2 0.5 1.4 0.1 1.8 1.6 7.1
Jiří Šoula Basketbal Polabí 27 10 23.0 9.5 1.7/3.9 43.6 1.2/4.5 26.7 2.5/3.0 83.3 1.0 2.8 3.8 1.1 1.0 1.7 0.1 2.0 1.4 8.4
Tadeáš Regeti SP Basket 19 17 18.0 5.6 2.1/4.1 50.7 0.1/0.4 0.0* 1.3/1.8 0.0* 1.8 2.5 4.4 1.1 0.4 1.2 0.1 1.9 1.7 7.7
František Šeda BC Vysočina 20 14 27.6 6.8 2.9/7.4 38.8 0.0/0.1 0.0* 1.1/2.4 45.5 2.0 4.2 6.2 0.7 0.6 2.4 0.0 3.1 2.3 6.9
Matouš Pelikán SP Basket 22 13 23.4 7.3 2.2/5.2 41.2 0.8/4.0 19.2 0.7/1.2 0.0* 1.0 3.6 4.6 1.9 1.5 2.3 0.1 1.6 3.5 4.5
Jiří Svojanovský SVI 20 15 17.9 6.1 1.9/3.1 61.7 0.5/2.1 22.6 0.9/1.3 0.0* 0.8 2.3 3.1 1.8 1.1 0.7 0.2 1.1 1.3 8.0
Vladimír Larry Vondra SVI 20 9 22.1 10.2 3.4/7.4 46.3 0.6/2.7 20.8 1.7/2.1 78.9 1.4 2.7 4.1 1.3 1.2 2.0 0.1 2.1 2.6 8.3
Jonáš Písařík BK Levharti Chomutov 24 16 16.5 5.7 0.6/1.8 0.0* 1.3/4.4 29.6 0.6/0.9 0.0* 0.5 1.3 1.8 1.3 0.3 0.8 0.1 1.1 2.4 2.3
9 Jordan Oupoh JHR 18 16 14.1 5.7 1.7/2.6 65.9 0.3/1.3 0.0* 1.4/2.1 64.7 0.6 2.1 2.6 1.8 0.6 1.4 0.1 1.6 1.8 6.6
Tomáš Merta Basketbal Polabí 21 17 26.1 5.3 1.7/3.8 45.3 0.2/1.2 0.0* 1.2/2.2 54.1 1.6 2.1 3.8 1.7 1.2 1.4 0.1 2.1 2.9 5.7
31 Martin Mach PLZ 22 11 18.7 7.8 2.9/4.6 62.7 0.1/0.5 0.0* 1.7/2.5 70.4 2.5 3.5 6.0 1.2 1.0 1.0 0.1 1.8 1.5 13.2
Norbert Martišek BK Levharti Chomutov 24 14 18.8 6.0 2.5/5.4 46.7 0.1/0.1 0.0* 0.8/1.3 0.0* 1.5 1.6 3.1 0.6 1.0 1.0 0.0 0.9 2.2 5.4
Kryštof Kavan BK Opava B 20 5 33.2 16.4 5.4/9.8 55.1 0.6/1.8 0.0* 3.8/7.2 52.8 2.8 8.0 10.8 3.6 3.0 4.8 0.2 7.2 3.2 24.0
Luboš Mikolášek Sokol Písek 24 18 20.0 4.6 1.7/3.4 50.0 0.3/1.3 0.0* 0.3/0.6 0.0* 1.2 1.1 2.2 3.0 1.4 1.2 0.1 1.1 2.1 6.1
Jan Kelar BC Nový Jičín 25 15 20.5 5.4 1.1/2.3 47.1 1.1/2.9 36.4 0.1/0.3 0.0* 0.4 1.0 1.4 0.9 0.4 1.0 0.1 0.4 1.1 3.1
Jan Sedmík BC Vysočina 26 9 37.2 9.0 1.3/4.4 30.0 1.6/5.9 26.4 1.7/2.4 68.2 0.8 4.4 5.2 2.9 1.9 2.7 0.1 2.8 1.2 9.7
Filip Novotný BA LYNX Liberec 23 6 24.2 13.5 2.7/4.5 59.3 2.2/4.0 54.2 1.7/1.7 0.0* 0.7 2.5 3.2 0.7 1.2 0.7 0.2 1.3 1.8 13.7
Witold Wojciech Czerenkiewicz GBA Sojky Pelhřimov 18 16 17.1 5.0 2.0/3.5 57.1 0.1/1.6 0.0* 0.6/0.9 0.0* 1.4 1.3 2.7 0.5 0.6 1.9 0.0 1.4 1.0 4.2
Tomáš Novák BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 15 20.8 5.3 2.5/4.9 50.0 0.0/0.1 0.0* 0.4/0.9 0.0* 2.5 4.7 7.1 0.7 0.7 1.7 0.0 1.5 2.7 8.2
Jozef Zlocha GBA Sojky Pelhřimov 19 12 22.6 6.5 2.1/3.9 53.2 0.5/1.6 0.0* 0.8/1.2 0.0* 1.6 3.0 4.6 1.4 0.3 2.5 0.0 1.7 2.8 6.0
Filip Suchomel BK VIVIDBOOKS Pardubice 19 14 17.9 5.4 0.7/2.0 35.7 1.2/4.5 27.0 0.4/0.4 0.0* 0.2 1.3 1.5 1.0 0.1 0.9 0.1 0.5 1.7 1.4
Martin Švabík GBA Sojky Pelhřimov 18 17 17.6 4.4 0.9/1.8 0.0* 0.6/2.6 22.2 0.8/1.4 0.0* 0.7 0.9 1.6 0.4 0.8 1.4 0.0 1.1 1.4 1.9
Daniel Bačík BC Vysočina 19 13 17.6 5.6 1.6/3.0 53.8 0.7/2.2 32.1 0.3/0.6 0.0* 0.4 1.5 1.8 1.1 0.3 2.1 0.0 0.7 0.8 3.5
Lukáš Jokl SVI 24 11 21.0 6.6 2.0/3.5 56.4 0.6/3.0 21.2 0.7/1.4 0.0* 1.1 2.4 3.5 2.0 1.4 1.0 0.2 1.2 1.9 7.2
Toms Valters Linis GBA Sojky Pelhřimov 18 12 21.7 6.0 1.3/2.8 47.1 0.8/3.9 21.3 0.8/1.8 0.0* 0.7 1.3 1.9 1.0 0.8 2.1 0.0 2.2 1.2 3.3
Jakub Knetl BC Vysočina 31 16 23.0 4.5 1.1/2.9 38.3 0.5/2.2 22.9 0.8/1.6 0.0* 0.5 1.3 1.8 0.6 1.0 1.4 0.0 1.8 2.4 1.5
Jakub Lepka SNAK A 25 13 20.4 5.5 2.2/3.7 60.4 0.1/0.2 0.0* 0.8/1.6 0.0* 1.5 1.5 3.0 0.5 0.2 0.8 0.0 1.3 2.9 4.4
Ondřej Kovář BK Levharti Chomutov 21 14 18.7 5.0 2.1/3.6 56.9 0.0 0.0* 0.9/1.3 0.0* 1.4 2.4 3.7 0.4 0.4 1.5 0.0 1.7 2.2 5.7
Matouš Brunner USK Praha B 19 16 17.6 4.4 1.3/2.8 44.4 0.6/1.9 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.9 2.0 2.9 0.5 0.7 1.3 0.0 0.8 2.2 2.9
Artur Wojnarowský SNAK A 23 18 17.2 3.8 1.1/2.7 40.8 0.4/2.1 18.9 0.4/0.8 0.0* 0.5 2.4 2.9 0.3 0.7 0.7 0.0 0.9 1.7 2.7
Jan Šop SP Basket 27 9 22.8 7.7 1.8/3.2 55.2 1.1/6.1 18.2 0.8/1.1 0.0* 0.1 2.3 2.4 1.7 1.6 2.0 0.1 1.1 3.4 2.3
Vojtěch Blačinský SNAK A 21 17 15.9 4.1 0.6/1.4 0.0* 0.8/2.2 37.8 0.4/0.6 0.0* 0.3 0.8 1.1 0.6 0.6 0.9 0.0 0.6 0.6 3.1
Adam Mikuláš BK VIVIDBOOKS Pardubice 19 12 22.5 5.7 1.3/4.1 32.7 0.7/2.5 26.7 1.0/1.8 0.0* 0.6 2.1 2.7 1.9 0.4 2.8 0.1 2.5 1.9 3.1
Nikita Korotchenko BASKET Brno U23 18 12 13.6 5.7 0.8/2.2 34.6 1.2/3.0 38.9 0.7/1.1 0.0* 0.4 2.0 2.4 0.2 0.3 0.7 0.0 0.7 1.4 3.9
Jiří Hlava BK Levharti Chomutov 21 13 16.3 5.2 1.0/2.9 34.2 0.8/2.2 34.5 0.9/1.3 0.0* 0.3 1.2 1.5 1.1 0.3 2.1 0.0 1.1 1.8 1.6
Radovan Mrázek BK VIVIDBOOKS Pardubice 19 14 20.9 4.8 1.3/3.9 33.3 0.5/3.0 16.7 0.7/1.2 0.0* 0.4 2.3 2.6 1.9 1.1 2.0 0.1 1.6 2.0 2.6
11 Tomáš Valentíny JHR 18 11 15.5 5.9 2.0/2.6 75.9 0.5/2.1 21.7 0.5/0.8 0.0* 0.5 2.1 2.6 0.8 0.3 0.9 0.1 0.7 0.6 6.9
Jan Rigat I Fulcara GBA Sojky Pelhřimov 19 14 18.9 4.6 0.7/1.9 0.0* 0.8/2.8 28.2 0.9/2.0 42.9 0.4 1.1 1.6 1.0 1.1 2.7 0.0 2.3 1.9 1.8
Jiří Kejmar BA LYNX Liberec 31 10 15.6 6.4 2.2/4.3 51.2 0.1/0.9 0.0* 1.7/2.3 73.9 1.4 2.0 3.4 0.1 0.1 1.2 0.0 1.7 2.1 5.1
Matyáš Ježek USK Praha B 18 12 21.3 5.3 2.0/3.8 53.3 0.2/0.8 0.0* 0.8/1.3 0.0* 2.9 2.9 5.8 0.4 1.0 0.4 0.1 1.8 3.2 8.3
Vladimír Dolanský BK Levharti Chomutov 25 10 24.5 6.3 1.5/4.3 34.9 0.8/3.2 25.0 0.9/1.5 0.0* 1.5 1.4 2.9 2.2 2.2 2.5 0.1 2.5 1.9 5.9
Tomáš Grunt GBA Sojky Pelhřimov 20 16 21.5 3.9 1.0/2.3 43.2 0.4/2.4 17.9 0.6/1.1 0.0* 0.8 2.7 3.4 0.8 1.1 3.1 0.0 1.6 3.2 1.3
Daniel Tomek BC Nový Jičín 20 15 14.6 4.1 0.7/1.2 0.0* 0.8/2.3 34.3 0.4/0.6 0.0* 0.6 2.3 2.9 0.7 0.3 0.5 0.1 0.8 1.3 5.0
Eduard Myšák BK Opava B 18 11 25.5 5.6 1.5/3.4 43.2 0.6/1.9 0.0* 0.8/1.5 0.0* 1.3 2.0 3.3 3.4 1.8 2.4 0.1 2.2 2.5 7.5
Vojtěch Nádeníček STRABAG Zlín 20 9 16.8 6.6 1.9/3.8 50.0 0.7/3.3 20.0 0.8/1.0 0.0* 0.1 1.0 1.1 0.8 0.6 1.4 0.1 1.8 1.9 2.7
Ondřej Plášil GBA Sojky Pelhřimov 19 12 18.3 4.9 1.8/4.2 44.0 0.2/0.8 0.0* 0.8/1.5 0.0* 1.0 1.3 2.3 2.0 0.8 2.4 0.1 1.8 1.3 4.6
5 Matěj Sůva PLZ 23 16 14.1 3.6 0.2/0.8 0.0* 0.9/2.4 38.5 0.4/0.4 0.0* 0.1 1.3 1.4 0.9 0.3 0.9 0.1 0.5 1.7 2.1
Joanis Koulisianis BASKET Brno U23 17 12 14.4 4.6 1.3/2.5 50.0 0.3/1.2 0.0* 1.1/1.6 0.0* 1.3 1.5 2.8 0.9 0.6 0.8 0.1 0.9 0.5 6.4
Ondřej Kočvara GBA Sojky Pelhřimov 21 5 27.6 11.0 2.6/6.2 41.9 1.4/4.6 30.4 1.6/2.4 66.7 0.6 2.4 3.0 1.6 1.0 1.6 0.2 2.2 1.0 8.6
Vojtěch Zajíc Slavoj Litoměřice 21 18 13.8 3.0 0.4/0.9 0.0* 0.6/1.7 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.4 1.3 1.7 1.2 0.7 0.6 0.1 0.5 0.9 3.8
Arash Dušek BK Levharti Chomutov 27 6 26.3 8.7 2.7/6.2 43.2 0.3/1.8 0.0* 2.3/3.8 60.9 0.7 4.2 4.8 4.0 2.3 2.7 0.3 4.0 1.7 13.3
František Fuxa USK Praha B 22 12 22.9 4.3 1.7/3.5 47.6 0.1/0.5 0.0* 0.8/1.5 0.0* 2.1 2.8 4.9 1.7 0.4 1.6 0.1 1.3 2.7 6.4
22 Lukáš Jenčík BCM Orli Prostějov 25 17 23.8 3.1 1.3/3.2 40.7 0.1/1.3 0.0* 0.1/0.5 0.0* 1.1 2.2 3.3 1.8 1.4 1.5 0.1 1.4 3.1 3.1
Jan Gabriel Slavoj Litoměřice 21 16 12.3 3.3 0.2/0.4 0.0* 0.9/1.9 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.2 0.4 0.6 0.6 0.3 0.5 0.1 0.5 0.7 2.7
Tomáš Folta BK VIVIDBOOKS Pardubice 18 12 18.4 4.3 1.3/2.5 50.0 0.5/1.8 0.0* 0.3/0.4 0.0* 1.2 1.5 2.7 0.6 0.9 0.8 0.1 0.6 1.6 4.2
4 Jakub Slavík BCM Orli Prostějov 19 10 13.7 5.1 1.8/3.2 56.3 0.4/1.8 0.0* 0.3/0.9 0.0* 0.7 0.2 0.9 1.3 0.8 1.5 0.1 1.1 1.7 2.6
Pavel Benák GBA Sojky Pelhřimov 20 8 18.6 6.4 2.4/5.0 47.5 0.0/0.5 0.0* 1.6/4.8 34.2 1.1 3.3 4.4 1.0 1.0 2.5 0.1 3.0 2.8 4.5
Alessandro Petric SVI 25 10 25.0 5.0 1.2/2.6 46.2 0.7/1.6 0.0* 0.5/0.9 0.0* 0.5 2.0 2.5 4.8 1.7 3.0 0.2 2.0 2.0 8.3
Cortesao Joao Eduardo USK Praha B 21 9 20.8 5.6 1.2/3.2 37.9 0.9/3.3 26.7 0.4/0.7 0.0* 1.9 3.6 5.4 0.9 0.7 2.0 0.0 0.4 1.7 4.9
Marek Půlpán BASKET Brno U23 18 11 21.5 4.5 1.2/3.5 33.3 0.3/1.2 0.0* 1.4/1.9 0.0* 0.5 1.4 1.8 2.8 0.5 1.8 0.1 2.1 2.3 3.8
Marek Teimer BA LYNX Liberec 30 18 14.0 2.7 0.6/1.8 0.0* 0.4/1.1 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.5 0.7 1.2 0.2 0.3 0.9 0.0 0.7 1.8 0.1
Lukáš Bobek BK Levharti Chomutov 23 13 22.2 3.7 1.1/2.7 40.0 0.4/2.1 18.5 0.4/0.8 0.0* 0.2 1.6 1.8 3.2 0.9 1.8 0.1 1.3 2.2 3.2
Filip Štěpán BC Vysočina 21 11 14.3 4.3 0.6/2.4 26.9 0.9/3.5 26.3 0.3/0.4 0.0* 0.1 0.7 0.8 0.2 0.5 1.9 0.0 0.5 0.7 -0.7
Ondřej Švec USK Praha B 19 4 24.0 11.8 3.5/6.3 56.0 1.0/3.0 33.3 1.8/3.8 46.7 0.8 2.5 3.3 6.3 2.5 1.5 1.0 4.8 0.8 19.5
Milan Špičák Sokol Písek 33 18 12.4 2.6 1.0/1.9 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.7 1.2 1.8 0.9 0.6 0.5 0.1 0.6 1.4 3.0
Petr Martikán BK Opava B 24 16 19.2 2.8 0.5/1.3 0.0* 0.3/1.7 0.0* 0.9/1.2 0.0* 0.6 2.4 2.9 1.2 0.6 0.7 0.1 1.2 2.1 3.4
Kamil Vavrečka BK Opava B 19 9 10.4 5.0 0.4/0.8 0.0* 1.3/3.8 35.3 0.1/0.2 0.0* 0.4 0.4 0.9 0.1 0.3 0.4 0.0 0.1 1.2 1.9
24 Jakub Schneider BCM Orli Prostějov 21 16 11.8 2.8 1.0/1.7 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.4 0.8 1.2 0.3 0.4 0.9 0.0 0.6 1.8 1.1
Radek Farský BK Opava B 23 2 36.0 22.0 4.5/8.0 56.3 3.0/10.5 28.6 4.0/4.5 88.9 2.0 5.5 7.5 3.5 1.5 2.5 0.7 5.0 3.5 22.0
Martin Fišera Basketbal Polabí 20 16 11.3 2.6 0.8/1.5 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.8 1.3 2.1 0.3 0.4 0.8 0.0 0.7 1.8 2.6
Jakub Dokulil BC Vysočina 38 15 15.6 2.8 1.0/1.5 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.8/1.5 0.0* 0.4 1.8 2.2 0.7 0.5 1.1 0.0 1.5 3.1 1.9
Lukáš Vrťátko SP Basket 24 15 14.5 2.8 0.1/1.0 0.0* 0.7/3.4 21.6 0.3/0.7 0.0* 0.5 1.2 1.7 0.9 0.3 1.0 0.1 1.2 1.1 0.9
Laurynas Vitosis GBA Sojky Pelhřimov 19 3 24.3 14.0 1.7/4.7 35.7 3.0/7.7 39.1 1.7/3.0 55.6 1.7 2.3 4.0 0.3 0.7 3.0 0.0 2.3 2.7 7.7
77 Ondřej Komárek BCM Orli Prostějov 19 11 12.5 3.6 1.5/2.8 51.6 0.1/0.6 0.0* 0.5/0.9 0.0* 0.9 1.1 2.0 0.4 0.4 0.4 0.1 0.6 1.3 3.0
Ondřej Výcha BA LYNX Liberec 24 12 16.7 3.3 1.0/3.7 27.3 0.0/0.3 0.0* 1.3/1.8 0.0* 2.1 1.3 3.3 1.5 0.9 1.9 0.1 1.3 1.7 3.4
Štěpán Svoboda BC Nový Jičín 22 2 25.5 19.5 1.0/3.5 28.6 4.5/9.0 50.0 4.0/4.0 100.0 1.0 2.0 3.0 2.5 0.0 1.0 1.3 2.0 1.0 18.0
Adam Kopřiva USK Praha B 19 15 13.5 2.6 1.1/1.6 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.9 0.7 1.6 0.3 0.3 0.7 0.0 0.6 1.2 2.5
Matěj Rychtecký BASKET Brno U23 18 9 18.8 4.2 1.3/3.1 42.9 0.2/1.7 0.0* 0.9/1.8 0.0* 0.8 3.3 4.1 2.1 1.8 1.6 0.2 1.7 2.2 6.2
Martin Studnický Basketbal Polabí 18 10 15.1 3.7 1.1/2.8 39.3 0.1/0.4 0.0* 1.2/2.1 57.1 1.7 2.1 3.8 0.6 0.5 1.6 0.0 1.7 1.7 4.5
Jakub Ouředník Basketbal Polabí 19 10 11.8 3.6 1.0/2.3 43.5 0.2/0.9 0.0* 1.0/1.5 0.0* 1.0 1.1 2.1 0.7 0.1 0.6 0.1 0.8 1.1 3.5
39 Pavlo Karasov JHR 19 13 10.5 2.8 1.0/1.7 0.0* 0.2/0.9 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.5 0.6 1.1 0.4 0.2 0.5 0.1 0.2 1.0 2.4
24 Jakub Winter PLZ 20 15 14.4 2.3 0.2/0.9 0.0* 0.5/1.7 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.2 0.5 0.7 0.7 0.5 1.1 0.0 0.7 1.7 -0.1
Josef Pluhař BK VIVIDBOOKS Pardubice 19 13 18.9 2.7 0.5/1.2 0.0* 0.5/1.7 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.3 1.2 1.5 1.8 1.0 1.1 0.1 1.2 0.9 4.1
Ondřej Novotný BC Vysočina 21 16 14.2 2.2 0.6/1.4 0.0* 0.3/1.4 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.4 0.6 0.9 0.4 0.5 1.4 0.0 0.6 0.8 0.1
Lukáš Charvát SP Basket 20 16 8.8 2.1 0.6/1.8 0.0* 0.1/0.8 0.0* 0.6/1.1 0.0* 0.5 1.4 1.9 0.4 0.4 0.6 0.0 0.7 0.4 2.3
Peter Kováčik Basketbal Polabí 18 8 12.5 4.3 0.8/2.1 35.3 0.8/1.3 0.0* 0.5/1.1 0.0* 0.4 1.0 1.4 1.0 1.1 1.6 0.1 1.3 0.8 4.1
2 Renars Sondors JHR 18 10 10.0 3.4 0.6/1.1 0.0* 0.6/1.5 0.0* 0.4/0.5 0.0* 0.4 0.9 1.3 0.3 0.2 0.3 0.1 0.4 0.5 3.4
Maximus Odim Mkpa GBA Sojky Pelhřimov 19 13 15.8 2.6 1.1/1.8 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.9 2.2 3.2 0.5 0.7 1.3 0.0 0.8 1.2 4.1
Martin Hofman BA LYNX Liberec 20 16 14.4 2.1 0.6/1.4 0.0* 0.3/1.4 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.1 1.3 1.4 0.9 0.6 1.3 0.0 0.7 1.3 1.1
Adam Kolář USK Praha B 18 14 9.4 2.4 0.8/1.9 0.0* 0.2/1.1 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.4 0.6 1.0 0.6 0.5 0.9 0.0 0.3 1.0 0.7
Tomáš Olbort Basketbal Olomouc 19 12 14.7 2.7 1.0/1.8 0.0* 0.2/0.8 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.8 1.2 2.0 0.5 0.8 1.1 0.0 0.7 1.5 2.3
Adam Policar BC Vysočina 18 7 16.9 4.6 2.0/4.3 46.7 0.0/0.6 0.0* 0.6/0.9 0.0* 1.3 2.6 3.9 0.4 0.6 1.3 0.0 1.3 2.9 3.6
Štěpán Vlček BK VIVIDBOOKS Pardubice 19 13 13.8 2.5 0.8/2.0 42.3 0.1/0.3 0.0* 0.5/0.8 0.0* 1.0 1.5 2.5 0.4 0.5 1.0 0.0 0.7 1.8 2.2
Jakub Seifert BK Levharti Chomutov 24 13 17.4 2.5 0.9/2.8 32.4 0.0/1.2 0.0* 0.6/1.2 0.0* 1.3 2.2 3.5 1.4 0.5 1.3 0.1 1.6 2.3 2.2
Josef Janů BK Levharti Chomutov 20 10 10.1 3.1 1.0/2.1 47.6 0.2/0.8 0.0* 0.5/0.9 0.0* 1.0 0.9 1.9 0.1 0.2 0.2 0.1 0.6 0.2 3.7
Šimon Jelínek BK VIVIDBOOKS Pardubice 19 8 17.3 3.9 0.6/1.3 0.0* 0.8/4.4 17.1 0.4/0.5 0.0* 0.4 1.6 2.0 0.6 0.3 0.9 0.1 0.4 1.3 0.6
Tomáš Ferdan BC Vysočina 27 9 13.2 3.3 1.6/2.8 56.0 0.0/0.1 0.0* 0.2/0.3 0.0* 1.8 1.2 3.0 0.3 0.2 0.6 0.1 0.3 1.0 4.3
Patrick Samoura USK Praha B 22 2 23.0 14.5 3.0/5.0 60.0 2.0/4.5 44.4 2.5/3.5 71.4 0.5 6.5 7.0 3.5 3.5 2.0 0.9 2.0 2.5 21.0
Jakub Müller GBA Sojky Pelhřimov 20 6 18.2 4.8 1.2/2.3 50.0 0.8/3.0 27.8 0.0/0.0 0.0* 0.7 1.8 2.5 1.5 1.0 1.8 0.1 0.3 2.8 2.2
12 Eliáš Kalisz BCM Orli Prostějov 18 15 10.2 1.8 0.5/1.4 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.2 1.3 1.5 0.9 0.4 1.1 0.1 0.9 1.0 2.1
Filip Sertič PLZ 20 3 13.7 9.0 2.0/2.7 75.0 1.3/2.3 57.1 1.0/1.0 0.0* 0.7 1.7 2.3 0.3 0.7 1.3 0.1 0.7 0.3 9.7
30 Jakub Kojzar PLZ 19 7 11.9 3.7 1.4/3.0 47.6 0.3/0.6 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.1 2.7 3.9 0.7 0.3 0.7 0.1 0.1 2.0 4.1
Matouš Kainc SP Basket 27 7 16.0 3.7 0.6/2.1 26.7 0.6/2.4 23.5 0.9/2.4 35.3 1.6 1.1 2.7 0.9 0.1 0.6 0.2 1.6 2.4 1.0
Leopold Dobíšek STRABAG Zlín 22 14 8.6 1.9 0.9/1.6 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.9 1.4 2.4 0.1 0.1 0.5 0.0 0.4 0.7 2.7
Petr Krupka Slavoj Litoměřice 20 16 7.0 1.6 0.6/1.4 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.4 0.8 1.2 0.4 0.3 0.8 0.0 0.3 0.9 1.4
44 Michael Froněk PLZ 28 16 12.6 1.6 0.6/1.1 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.4 0.9 1.4 0.8 0.6 0.9 0.1 0.8 2.2 1.3
Ondřej Chvála Sokol Písek 19 11 10.3 2.3 0.3/1.0 0.0* 0.5/2.0 22.7 0.4/0.5 0.0* 0.5 0.5 1.0 0.5 0.9 1.0 0.0 0.6 0.6 1.2
Alexandr Michal BASKET Brno U23 20 9 17.8 2.8 0.6/2.3 23.8 0.3/1.1 0.0* 0.7/1.1 0.0* 0.1 1.1 1.2 1.2 0.6 0.7 0.2 1.1 1.2 2.1
Michal Bílek BK VIVIDBOOKS Pardubice 18 7 11.0 3.4 0.9/1.4 0.0* 0.4/1.0 0.0* 0.4/0.4 0.0* 0.4 1.1 1.6 0.9 0.1 0.6 0.2 0.3 1.0 3.6
17 Leonardo Varsík BCM Orli Prostějov 18 15 5.3 1.6 0.3/1.0 0.0* 0.3/1.7 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.1 0.4 0.5 0.3 0.1 0.5 0.0 0.3 0.5 -0.5
Aidas Šatas GBA Sojky Pelhřimov 20 16 11.6 1.4 0.3/0.8 0.0* 0.2/1.4 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.4 1.3 1.6 0.3 0.3 1.1 0.0 0.5 1.3 -0.3
Dominik Medek SP Basket 23 5 16.4 4.6 1.2/3.0 40.0 0.4/2.4 16.7 1.0/2.0 50.0 0.2 1.4 1.6 1.0 0.4 0.8 0.3 2.6 1.8 3.0
Jaroslav Ruta SP Basket 22 6 14.3 3.7 1.3/3.8 34.8 0.0/0.5 0.0* 1.0/2.8 35.3 2.2 2.2 4.3 1.2 0.7 2.7 0.1 2.7 2.8 2.2
Matěj Wiesner Slavoj Litoměřice 20 16 7.0 1.4 0.3/0.4 0.0* 0.3/1.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.3 0.6 0.4 0.1 0.3 0.1 0.1 0.9 0.4
Jonáš Balija SVI 21 9 7.6 2.4 0.9/1.3 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.6 0.9 1.4 0.4 0.4 0.2 0.2 0.2 0.3 3.9
Jan Mondschein USK Praha B 16 4 18.5 5.5 1.8/5.8 30.4 0.3/1.5 0.0* 1.3/2.0 62.5 0.3 1.3 1.5 1.3 2.0 2.3 0.1 1.8 0.8 3.0
Ondřej Chlupsa Slavoj Litoměřice 19 15 9.6 1.4 0.4/1.3 0.0* 0.2/1.2 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.9 1.3 1.1 0.3 0.9 0.1 0.3 0.9 0.5
Danylo Safiulin Basketbal Olomouc 21 16 10.1 1.3 0.2/0.4 0.0* 0.3/1.1 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.4 0.7 0.1 0.0 0.3 0.0 0.1 1.1 -0.1
Vojtěch Klein USK Praha B 18 12 13.1 1.7 0.0/1.2 0.0* 0.4/1.4 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.5 1.0 1.5 0.3 0.2 0.8 0.0 0.6 1.0 -0.2
Jonáš Musil BASKET Brno U23 20 4 26.3 5.0 0.8/2.3 33.3 1.0/4.8 21.1 0.5/1.3 0.0* 1.3 3.3 4.5 2.5 1.3 1.8 0.4 1.3 1.5 5.3
Petr Šťovíček SP Basket 19 7 17.7 2.9 0.7/2.3 31.3 0.4/2.3 18.8 0.1/0.3 0.0* 0.4 4.0 4.4 1.4 0.1 1.3 0.2 0.6 0.9 4.1
Marek Simonides BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 4 16.5 5.0 1.5/3.5 42.9 0.5/1.5 0.0* 0.5/1.3 0.0* 2.3 0.3 2.5 1.0 0.3 1.0 0.3 0.8 1.3 3.5
Dominik Lukáč SNAK A 22 4 29.0 5.0 0.0/1.5 0.0* 1.3/4.8 26.3 1.3/1.8 0.0* 0.3 2.0 2.3 1.8 0.5 0.5 0.9 2.0 2.0 3.5
Dominik Ihring BK Opava B 35 8 10.8 2.4 0.8/1.0 0.0* 0.3/0.9 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.4 1.6 2.0 0.6 0.8 0.6 0.1 0.0 1.0 3.3
Jakub Mikulec BC Nový Jičín 33 7 10.7 2.7 0.3/0.9 0.0* 0.4/0.9 0.0* 0.9/0.9 0.0* 1.0 1.3 2.3 0.1 0.1 1.0 0.0 0.6 1.0 2.9
Jakub Slavík BK Opava B 23 1 33.0 18.0 3.0/8.0 37.5 3.0/6.0 50.0 3.0/4.0 75.0 2.0 3.0 5.0 5.0 3.0 7.0 0.7 2.0 1.0 16.0
Eliáš Hager SP Basket 18 12 7.3 1.4 0.3/0.9 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.5/0.7 0.0* 0.2 0.9 1.1 0.7 0.3 1.3 0.0 0.7 0.9 0.8
28 Michal Baselides <