1. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina ZÁPAD 1. kolo 5
BK Lokomotiva Plzeň
GBA LIONS Jindřichův Hradec
18. 9. 2022
17:00
SH Plzeň - hala č.4 Rudolf Salvetr
Dominik Výborný
Petr Buršík 70
97
19
23
33
53
50
80
Review
skupina ZÁPAD 1. kolo 3
BK Levharti Chomutov
SP Basket
18. 9. 2022
18:00
Městská sportovní hala - velká Michal Perlík
Matej Kovačovič
Jan Hošek
70
59
21
12
39
26
51
35
Review
skupina ZÁPAD 1. kolo 1
Slavoj BK Litoměřice
Sršni Photomate Písek
18. 11. 2022
19:00
Hala 6. ZŠ Jan Jeřáb
Jan Musil
Pavel Šmíd 61
95
22
22
42
50
53
64
Review
skupina ZÁPAD 1. kolo 4
USK Praha B
GBA Sojky Pelhřimov
16. 9. 2022
19:00
SH Folimanka Jakub Kec
Pavel Bohata
Petr Peška 53
55
17
15
33
29
39
45
Review
skupina ZÁPAD 1. kolo 2
BA LYNX Liberecko
Basketbal Polabí
16. 9. 2022
19:30
Sportovní hala Kort Veronika Vávrová
Lukáš Ulrych
Pavel Šmíd 67
79
12
20
24
36
42
57
Review
skupina ZÁPAD 2. kolo 6
Sršni Photomate Písek
GBA LIONS Jindřichův Hradec
25. 9. 2022
17:00
Sportovní hala Sokol Martin Kučírek
Pavel Bohata
Jiří Smetana 81
84
22
19
48
31
61
63
Review
skupina ZÁPAD 2. kolo 9
Basketbal Polabí
BK Levharti Chomutov
25. 9. 2022
17:30
MSH Ostende Lukáš Hartig
Dominik Barták
Petr Vávra
94
88
33
17
55
48
77
69
Review
skupina ZÁPAD 2. kolo 7
GBA Sojky Pelhřimov
BK Lokomotiva Plzeň
25. 9. 2022
18:00
SH Pelhřimov Jan Musil
Michal Kocián
Pavel Večeřa 65
90
15
30
32
50
49
68
Review
skupina ZÁPAD 2. kolo 10
Slavoj BK Litoměřice
BA LYNX Liberecko
25. 11. 2022
19:00
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Michal Tesař
Otakar Beneš
78
56
24
18
43
36
56
50
Review
skupina ZÁPAD 2. kolo 8
SP Basket
USK Praha B
23. 9. 2022
19:30
Sokol pražský Štěpán Pokorný
Petr Eisner
Rudolf Výborný
95
70
33
22
52
43
72
56
Review
skupina ZÁPAD 3. kolo 12
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
30. 9. 2022
19:00
Městská sportovní hala - velká Jan Jeřáb
Lukáš Ulrych
Jiří Veselý 79
102
14
32
39
53
59
76
Review
skupina ZÁPAD 3. kolo 14
BK Lokomotiva Plzeň
SP Basket
30. 9. 2022
19:00
Městská sportovní hala Marek Vošahlík
Jaroslav Pazourek
Jiří Smetana
85
68
23
18
43
36
65
54
Review
skupina ZÁPAD 3. kolo 15
GBA LIONS Jindřichův Hradec
GBA Sojky Pelhřimov
30. 9. 2022
19:00
Městská sportovní hala Kamil Karafiát
Petr Mynarčík
Petr Buršík
102
60
20
23
47
34
71
43
Review
skupina ZÁPAD 3. kolo 11
BA LYNX Liberecko
Sršni Photomate Písek
30. 9. 2022
19:30
Sportovní hala Kort Martin Kučírek
Petr Eisner
Roman Šikner 55
94
21
28
25
53
45
73
Review
skupina ZÁPAD 3. kolo 13
USK Praha B
Basketbal Polabí
30. 9. 2022
20:00
SH Folimanka Tomáš Linhart
Michaela Scholzová
Daniel Kurucz 38
65
16
20
18
36
29
45
Review
skupina ZÁPAD 4. kolo 16
Sršni Photomate Písek
GBA Sojky Pelhřimov
9. 10. 2022
17:00
Sportovní hala Sokol Ivo Melichárek
Pavel Šenk
Petr Buršík
120
48
39
8
65
16
99
28
Review
skupina ZÁPAD 4. kolo 18
Basketbal Polabí
BK Lokomotiva Plzeň
9. 10. 2022
17:30
MSH Ostende Roman Kejklíček
Pavel Hendrich
Jiří Veselý 56
59
17
22
27
33
39
43
Review
skupina ZÁPAD 4. kolo 19
Slavoj BK Litoměřice
USK Praha B
7. 10. 2022
19:00
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Tomáš Mašek
Pavel Šmíd
93
73
27
14
47
31
74
57
Review
skupina ZÁPAD 4. kolo 17
SP Basket
GBA LIONS Jindřichův Hradec
7. 10. 2022
19:30
Sokol pražský Michal Scholze
Lucie Peterková
Petr Peška 65
108
10
22
37
47
44
81
Review
skupina ZÁPAD 4. kolo 20
BA LYNX Liberecko
BK Levharti Chomutov
7. 10. 2022
19:30
Sportovní hala Kort Michal Perlík
Jan Musil
Rudolf Výborný
81
61
17
19
43
33
63
44
Review
skupina ZÁPAD 5. kolo 21
BK Levharti Chomutov
Sršni Photomate Písek
16. 10. 2022
17:00
Městská sportovní hala - velká Dominik Výborný
Petr Eisner
Pavel Šmíd 70
113
18
27
51
58
59
89
Review
skupina ZÁPAD 5. kolo 25
GBA Sojky Pelhřimov
SP Basket
16. 10. 2022
18:00
SH Pelhřimov Robin Petrák
Martin Veis
Jiří Veselý
61
48
10
16
35
28
45
33
Review
skupina ZÁPAD 5. kolo 23
BK Lokomotiva Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
14. 10. 2022
19:00
Městská sportovní hala Pavel Bohata
Jonáš Kavan
Petr Buršík
72
53
16
17
28
28
52
37
Review
skupina ZÁPAD 5. kolo 24
GBA LIONS Jindřichův Hradec
Basketbal Polabí
14. 10. 2022
19:00
Městská sportovní hala Jan Baloun
Jan Renc
Pavel Večeřa
81
72
16
23
36
34
58
53
Review
skupina ZÁPAD 5. kolo 22
USK Praha B
BA LYNX Liberecko
14. 10. 2022
20:00
SH Folimanka Martin Svoboda
Dominik Barták
Jan Hošek
78
63
18
18
32
27
51
40
Review
skupina ZÁPAD 6. kolo 26
Sršni Photomate Písek
SP Basket
23. 10. 2022
17:00
Sportovní hala Sokol Marek Vondráček
Jaroslav Pazourek
Petr Buršík
127
74
39
19
78
43
102
60
Review
skupina ZÁPAD 6. kolo 27
Basketbal Polabí
GBA Sojky Pelhřimov
23. 10. 2022
17:30
MSH Ostende Matěj Barták
Jonáš Kavan
Jiří Veselý
102
57
31
15
55
30
78
44
Review
skupina ZÁPAD 6. kolo 28
Slavoj BK Litoměřice
GBA LIONS Jindřichův Hradec
21. 10. 2022
19:00
Hala 6. ZŠ Lukáš Ulrych
Petr Baudyš
Pavel Šmíd 63
88
17
19
30
41
44
67
Review
skupina ZÁPAD 6. kolo 30
BK Levharti Chomutov
USK Praha B
21. 10. 2022
19:00
Městská sportovní hala - velká Lucie Peterková
Jan Renc
Otakar Beneš 77
85
14
22
30
39
52
60
Review
skupina ZÁPAD 6. kolo 29
BA LYNX Liberecko
BK Lokomotiva Plzeň
21. 10. 2022
19:30
Sportovní hala Kort Marek Vošahlík
Pavel Šenk
Rudolf Výborný 65
73
10
28
27
44
44
62
Review
skupina ZÁPAD 7. kolo 32
BK Lokomotiva Plzeň
BK Levharti Chomutov
30. 10. 2022
18:00
Městská sportovní hala Matej Kovačovič
Michal Vyhlídal
Jiří Smetana
99
52
22
16
52
25
69
41
Review
skupina ZÁPAD 7. kolo 35
SP Basket
Basketbal Polabí
26. 10. 2022
18:45
Sokol pražský Roman Kejklíček
Michal Kocián
Petr Vávra 65
94
8
31
18
51
40
74
Review
skupina ZÁPAD 7. kolo 31
USK Praha B
Sršni Photomate Písek
28. 10. 2022
19:00
SH Folimanka Štěpán Pokorný
Matěj Barták
Rudolf Výborný 58
83
15
21
27
48
47
72
Review
skupina ZÁPAD 7. kolo 33
GBA LIONS Jindřichův Hradec
BA LYNX Liberecko
28. 10. 2022
19:00
Městská sportovní hala Jan Jeřáb
Pavel Hendrich
Petr Peška
89
55
31
13
46
24
61
35
Review
skupina ZÁPAD 7. kolo 34
GBA Sojky Pelhřimov
Slavoj BK Litoměřice
27. 11. 2022
19:00
SH Pelhřimov Marek Vošahlík
Matěj Barták
Daniel Kurucz 64
74
15
15
36
42
49
59
Review
skupina ZÁPAD 8. kolo 36
Sršni Photomate Písek
Basketbal Polabí
4. 11. 2022
19:00
Sportovní hala Sokol Jakub Kec
Marek Vošahlík
Petr Buršík
100
59
33
17
59
24
83
39
Review
skupina ZÁPAD 8. kolo 39
BK Levharti Chomutov
GBA LIONS Jindřichův Hradec
4. 11. 2022
19:00
Městská sportovní hala - velká Ladislav Neuman
Petr Eisner
Rudolf Výborný 97
100
27
20
43
52
67
67
86
86
Review
skupina ZÁPAD 8. kolo 38
BA LYNX Liberecko
GBA Sojky Pelhřimov
4. 11. 2022
19:30
Sportovní hala Kort Lukáš Hartig
Martin Svoboda
Otakar Beneš
62
42
27
17
54
28
62
42
Review
skupina ZÁPAD 8. kolo 37
Slavoj BK Litoměřice
SP Basket
3. 11. 2022
19:45
Hala 6. ZŠ Petr Blahout
Pavel Šenk
Pavel Šmíd
84
71
20
12
30
29
55
46
Review
skupina ZÁPAD 8. kolo 40
USK Praha B
BK Lokomotiva Plzeň
4. 11. 2022
20:00
SH Folimanka Ivo Melichárek
Jan Musil
Jiří Veselý
83
69
27
7
55
35
70
55
Review
skupina ZÁPAD 9. kolo 45
Basketbal Polabí
Slavoj BK Litoměřice
13. 11. 2022
17:30
MSH Ostende Lucie Peterková
Matěj Barták
Rudolf Výborný
76
74
18
15
33
32
46
48
65
65
Review
skupina ZÁPAD 9. kolo 43
GBA Sojky Pelhřimov
BK Levharti Chomutov
13. 11. 2022
18:00
SH Pelhřimov Pavel Bohata
Jaroslav Pazourek
Petr Buršík 81
84
16
21
46
37
57
60
Review
skupina ZÁPAD 9. kolo 41
BK Lokomotiva Plzeň
Sršni Photomate Písek
11. 11. 2022
19:00
Městská sportovní hala Michal Perlík
Roman Kejklíček
Jiří Smetana 60
93
15
18
23
41
44
67
Review
skupina ZÁPAD 9. kolo 42
GBA LIONS Jindřichův Hradec
USK Praha B
11. 11. 2022
19:00
Městská sportovní hala Petr Nejezchleb
Petr Mynarčík
Jan Hošek
91
67
21
14
44
28
62
49
Review
skupina ZÁPAD 9. kolo 44
SP Basket
BA LYNX Liberecko
11. 11. 2022
19:30
Sokol pražský Tomáš Linhart
Dominik Kočovský
Jiří Veselý 61
80
17
22
34
38
49
61
Review
skupina ZÁPAD 10. kolo 46
Sršni Photomate Písek
Slavoj BK Litoměřice
18. 9. 2022
17:00
Sportovní hala Sokol Petr Blahout
Tomáš Linhart
Petr Peška
92
72
21
13
50
28
65
56
Review
skupina ZÁPAD 10. kolo 47
Basketbal Polabí
BA LYNX Liberecko
20. 11. 2022
17:30
MSH Ostende Jonáš Kavan
Daniel Čížek
Petr Vávra
86
79
14
14
37
32
66
57
Review
skupina ZÁPAD 10. kolo 50
GBA LIONS Jindřichův Hradec
BK Lokomotiva Plzeň
18. 11. 2022
19:00
Městská sportovní hala Ivo Melichárek
Pavel Šenk
Petr Buršík
90
69
21
17
45
33
66
57
Review
skupina ZÁPAD 10. kolo 48
SP Basket
BK Levharti Chomutov
18. 11. 2022
19:30
Sokol pražský Martin Kučírek
Michal Tesař
Daniel Kurucz
86
79
20
25
50
44
69
62
Review
skupina ZÁPAD 10. kolo 49
GBA Sojky Pelhřimov
USK Praha B
19. 1. 2023
19:30
SH Pelhřimov Kamil Karafiát
Jan Špaček
Petr Vávra 61
90
21
25
33
47
48
78
Review
skupina ZÁPAD 11. kolo 53
USK Praha B
SP Basket
27. 11. 2022
18:00
SH Folimanka Matej Kovačovič
Jaroslav Pazourek
Rudolf Výborný
81
67
23
13
42
29
63
48
Review
skupina ZÁPAD 11. kolo 51
GBA LIONS Jindřichův Hradec
Sršni Photomate Písek
25. 11. 2022
19:00
Městská sportovní hala Petr Blahout
Dominik Výborný
Petr Peška 72
93
18
19
36
43
53
64
Review
skupina ZÁPAD 11. kolo 52
BK Lokomotiva Plzeň
GBA Sojky Pelhřimov
25. 11. 2022
19:00
Městská sportovní hala Lucie Peterková
Petr Eisner
Jiří Veselý
89
72
27
16
47
29
70
49
Review
skupina ZÁPAD 11. kolo 54
BK Levharti Chomutov
Basketbal Polabí
25. 11. 2022
19:00
Městská sportovní hala - velká Pavel Bohata
Pavel Hendrich
Pavel Šmíd 87
107
25
26
53
52
70
76
Review
skupina ZÁPAD 11. kolo 55
BA LYNX Liberecko
Slavoj BK Litoměřice
23. 9. 2022
19:30
Sportovní hala Kort Petr Baudyš
Ladislav Neuman
Otakar Beneš 52
84
9
22
22
42
42
56
Review
skupina ZÁPAD 12. kolo 56
Sršni Photomate Písek
BA LYNX Liberecko
4. 12. 2022
17:00
Sportovní hala Sokol Lukáš Ulrych
Dennis Billík
Daniel Kurucz
89
47
17
18
38
29
72
34
Review
skupina ZÁPAD 12. kolo 58
Basketbal Polabí
USK Praha B
18. 12. 2022
17:30
MSH Ostende Lukáš Ulrych
Dominik Kočovský
Petr Vávra
114
67
29
18
67
34
94
53
Review
skupina ZÁPAD 12. kolo 60
GBA Sojky Pelhřimov
GBA LIONS Jindřichův Hradec
4. 12. 2022
18:00
SH Pelhřimov Marek Vondráček
Petr Znamínko
Jan Hošek 59
86
11
12
32
35
46
62
Review
skupina ZÁPAD 12. kolo 57
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
2. 12. 2022
19:00
Hala 6. ZŠ Michal Perlík
Dominik Kočovský
Rudolf Výborný
85
77
26
12
54
33
71
61
Review
skupina ZÁPAD 12. kolo 59
SP Basket
BK Lokomotiva Plzeň
2. 12. 2022
19:30
Sokol pražský Martin Svoboda
Dominik Barták
Petr Buršík 73
100
19
27
40
52
53
80
Review
skupina ZÁPAD 13. kolo 62
GBA LIONS Jindřichův Hradec
SP Basket
9. 12. 2022
19:00
Městská sportovní hala Pavel Bohata
Daniel Čížek
Petr Buršík
107
58
22
15
52
34
81
49
Review
skupina ZÁPAD 13. kolo 63
BK Lokomotiva Plzeň
Basketbal Polabí
9. 12. 2022
19:00
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Pavel Podhůrský
Jiří Smetana
94
75
19
12
43
39
76
58
Review
skupina ZÁPAD 13. kolo 65
BK Levharti Chomutov
BA LYNX Liberecko
9. 12. 2022
19:00
Městská sportovní hala - velká Matěj Barták
Jonáš Kavan
Jiří Veselý 86
103
21
33
42
62
61
90
Review
skupina ZÁPAD 13. kolo 64
USK Praha B
Slavoj BK Litoměřice
20. 12. 2022
19:30
SH Folimanka Dominik Výborný
Jaroslav Pazourek
Pavel Šmíd
84
59
17
16
36
28
59
40
Review
skupina ZÁPAD 13. kolo 61
GBA Sojky Pelhřimov
Sršni Photomate Písek
8. 12. 2022
20:00
SH Pelhřimov Michal Kubiš
Natálie Karabínová
Petr Reichl 55
129
9
33
23
59
39
93
Review
skupina ZÁPAD 14. kolo 66
Sršni Photomate Písek
BK Levharti Chomutov
18. 12. 2022
17:00
Sportovní hala Sokol Jakub Kec
Pavel Podhůrský
Jiří Smetana
97
56
23
16
50
27
73
46
Review
skupina ZÁPAD 14. kolo 69
Basketbal Polabí
GBA LIONS Jindřichův Hradec
11. 12. 2022
17:30
MSH Ostende Michaela Scholzová
Jan Kovář
Petr Vávra 88
98
24
25
50
42
68
71
Review
skupina ZÁPAD 14. kolo 70
SP Basket
GBA Sojky Pelhřimov
12. 12. 2022
18:45
Sokol pražský Petr Blahout
Pavel Šenk
Zdeněk Ringsmuth
77
51
33
20
55
30
63
38
Review
skupina ZÁPAD 14. kolo 68
Slavoj BK Litoměřice
BK Lokomotiva Plzeň
14. 12. 2022
19:00
Hala 6. ZŠ Petr Znamínko
Roman Kejklíček
Otakar Beneš
70
64
12
9
38
29
55
47
Review
skupina ZÁPAD 14. kolo 67
BA LYNX Liberecko
USK Praha B
16. 12. 2022
19:30
Sportovní hala Kort Lukáš Hartig
Martin Svoboda
Rudolf Výborný
88
82
8
19
34
42
58
60
Review
skupina ZÁPAD 15. kolo 72
GBA Sojky Pelhřimov
Basketbal Polabí
8. 1. 2023
18:00
SH Pelhřimov Michal Kubiš
Marek Vaníček
Jiří Veselý 56
94
14
18
35
49
45
70
Review
skupina ZÁPAD 15. kolo 73
GBA LIONS Jindřichův Hradec
Slavoj BK Litoměřice
6. 1. 2023
19:00
Městská sportovní hala Jan Musil
Matěj Barták
Petr Kapounek 65
76
17
19
35
40
55
58
Review
skupina ZÁPAD 15. kolo 74
BK Lokomotiva Plzeň
BA LYNX Liberecko
6. 1. 2023
19:00
Městská sportovní hala Lucie Peterková
Petr Eisner
Jiří Smetana
91
85
28
19
43
39
63
63
Review
skupina ZÁPAD 15. kolo 75
USK Praha B
BK Levharti Chomutov
26. 1. 2023
19:00
SH Folimanka Michal Scholze
Jaroslav Pazourek
Zdeněk Ringsmuth
72
54
25
21
44
28
66
33
Review
skupina ZÁPAD 15. kolo 71
SP Basket
Sršni Photomate Písek
6. 1. 2023
19:30
Sokol pražský Michaela Scholzová
Jaroslav Pazourek
Pavel Šmíd 48
107
14
25
19
56
37
78
Review
skupina ZÁPAD 16. kolo 76
Sršni Photomate Písek
USK Praha B
15. 1. 2023
17:00
Sportovní hala Sokol Petr Znamínko
Daniel Čížek
Petr Buršík
119
61
31
15
74
33
103
49
Review
skupina ZÁPAD 16. kolo 77
BK Levharti Chomutov
BK Lokomotiva Plzeň
15. 1. 2023
17:00
Městská sportovní hala - velká Petr Eisner
Pavel Hendrich
Rudolf Výborný
93
90
24
23
48
44
69
64
Review
skupina ZÁPAD 16. kolo 80
Basketbal Polabí
SP Basket
15. 1. 2023
17:30
MSH Ostende Jonáš Kavan
Jan Musil
Pavel Šmíd
88
77
22
14
41
35
64
59
Review
skupina ZÁPAD 16. kolo 79
Slavoj BK Litoměřice
GBA Sojky Pelhřimov
13. 1. 2023
19:00
Hala 6. ZŠ Matej Kovačovič
Roman Kejklíček
Jiří Veselý
89
61
27
18
47
35
67
45
Review
skupina ZÁPAD 16. kolo 78
BA LYNX Liberecko
GBA LIONS Jindřichův Hradec
18. 1. 2023
19:30
Sportovní hala Kort Ladislav Neuman
Dominik Barták
Otakar Beneš 52
58
9
23
29
36
40
51
Review
skupina ZÁPAD 17. kolo 81
Basketbal Polabí
Sršni Photomate Písek
22. 1. 2023
17:30
MSH Ostende Martin Kučírek
Lukáš Hartig
Petr Buršík 89
115
33
33
61
63
77
98
Review
skupina ZÁPAD 17. kolo 83
GBA Sojky Pelhřimov
BA LYNX Liberecko
22. 1. 2023
18:00
SH Pelhřimov Štěpán Pokorný
Michal Kocián
Petr Reichl 59
83
17
27
29
49
48
68
Review
skupina ZÁPAD 17. kolo 84
GBA LIONS Jindřichův Hradec
BK Levharti Chomutov
20. 1. 2023
19:00
Městská sportovní hala Ivo Melichárek
Lucie Peterková
Jan Hošek
117
76
28
20
63
40
92
59
Review
skupina ZÁPAD 17. kolo 85
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha B
20. 1. 2023
19:00
Městská sportovní hala Pavel Bohata
Dominik Kočovský
Jiří Smetana
84
56
20
10
48
24
65
39
Review
skupina ZÁPAD 17. kolo 82
SP Basket
Slavoj BK Litoměřice
20. 1. 2023
19:30
Sokol pražský Marek Vošahlík
Martin Svoboda
Daniel Kurucz 72
81
11
18
32
37
52
56
Review
skupina ZÁPAD 18. kolo 88
BK Levharti Chomutov
GBA Sojky Pelhřimov
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala - velká
20
0
*
Review
skupina ZÁPAD 18. kolo 86
Sršni Photomate Písek
BK Lokomotiva Plzeň
29. 1. 2023
17:00
Sportovní hala Sokol Jan Jeřáb
Lukáš Ulrych
Petr Buršík
112
86
34
31
68
41
80
66
Review
skupina ZÁPAD 18. kolo 87
USK Praha B
GBA LIONS Jindřichův Hradec
29. 1. 2023
18:00
SH Folimanka Rudolf Salvetr
Michaela Scholzová
Pavel Šmíd 65
81
16
24
31
50
51
67
Review
skupina ZÁPAD 18. kolo 90
Slavoj BK Litoměřice
Basketbal Polabí
27. 1. 2023
19:00
Hala 6. ZŠ Štěpán Pokorný
Jan Musil
Jiří Veselý
82
69
18
20
34
37
61
48
Review
skupina ZÁPAD 18. kolo 89
BA LYNX Liberecko
SP Basket
27. 1. 2023
19:30
Sportovní hala Kort Petr Znamínko
Michal Tesař
Otakar Beneš
74
46
24
5
44
17
61
24
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Martin Svoboda PIS 22 31 27.0 19.3 7.2/10.0 71.7 0.4/1.4 0.0* 3.7/6.6 55.8 3.0 4.2 7.2 2.9 1.8 1.5 0.1 5.6 1.8 27.0
Pavel Slezák SVI 39 28 30.4 21.2 3.8/7.3 52.2 3.0/7.7 39.1 4.6/5.5 82.6 0.4 2.8 3.2 2.7 1.4 1.7 0.1 4.5 1.8 20.6
Jan Karlovský Slavoj BK Litoměřice 24 27 29.8 21.5 7.1/11.7 60.6 1.0/2.6 37.1 4.4/5.9 75.0 2.3 6.1 8.3 2.6 1.1 2.8 0.0 5.6 2.8 26.3
Dávid Novák Basketbal Polabí 21 26 32.7 20.6 5.9/10.9 54.4 1.6/5.3 30.4 3.9/5.7 68.2 1.3 5.8 7.2 4.4 2.8 3.6 0.0 5.0 2.1 24.4
Petr Šlechta PIS 29 31 25.7 15.9 2.5/3.9 63.9 3.0/7.7 38.9 1.9/2.4 80.8 1.0 2.8 3.8 2.2 1.8 1.5 0.0 2.2 1.8 16.1
Gianluca Prošek BC Nový Jičín 23 28 29.5 17.4 6.3/11.0 56.8 0.5/1.5 0.0* 3.3/4.4 74.6 1.9 5.2 7.1 1.7 1.1 2.1 0.0 4.1 3.5 19.5
Jan Stehlík SNAK A 38 25 30.1 17.7 2.9/6.3 45.9 2.9/7.1 40.4 3.3/4.2 79.0 0.8 3.5 4.2 1.8 1.4 1.6 0.0 4.1 3.0 16.3
18 Karel Aušprunk PLZ 30 25 28.5 17.6 5.9/9.8 60.0 0.8/2.4 31.1 3.6/5.0 71.8 3.9 4.8 8.7 2.8 1.5 2.0 0.1 4.7 1.5 25.7
David Nehoda SKB FASTAV Zlín 32 22 30.5 19.0 5.5/9.6 57.1 1.0/3.6 29.1 4.9/6.7 73.5 0.9 2.5 3.5 2.5 2.8 2.7 0.0 5.0 2.9 18.9
Dalibor Fait PIS 30 30 23.6 13.5 3.1/5.1 60.1 1.8/5.3 34.8 1.9/2.3 81.2 1.6 4.2 5.8 2.5 1.3 1.6 0.1 2.0 2.3 16.7
Matěj Snopek BC Nový Jičín 23 27 30.0 15.0 3.9/7.0 54.7 1.6/4.9 32.3 2.5/3.1 78.8 1.7 3.7 5.4 1.6 1.1 1.4 0.0 2.1 3.1 13.8
Kevin Týml BC Nový Jičín 22 23 28.8 17.3 4.0/6.7 59.7 1.8/4.8 38.2 3.9/4.5 85.6 1.0 4.7 5.7 3.3 1.9 2.1 0.1 4.5 2.6 22.2
Martin Kolář Basketbal Polabí 26 29 31.5 13.5 3.4/7.6 45.0 2.0/6.7 29.4 0.8/1.5 0.0* 1.1 6.8 7.9 3.0 1.8 2.0 0.1 2.0 2.2 14.9
Vojtěch Sýkora PIS 22 31 26.9 12.4 3.8/6.1 62.1 1.0/3.1 33.3 1.7/3.4 50.5 4.2 6.0 10.1 7.4 2.5 2.1 0.1 3.3 2.3 25.4
Tomáš Vošlajer SKB FASTAV Zlín 33 23 37.3 16.7 5.3/8.0 65.9 1.0/3.3 29.3 3.3/4.3 76.5 3.3 12.1 15.4 2.7 1.2 2.6 0.0 4.4 2.6 29.7
10 Rokas Jocys JHR 20 20 27.0 18.5 3.6/7.7 47.1 2.7/8.0 33.1 3.3/4.0 82.5 1.6 2.9 4.5 3.1 1.3 2.3 0.1 4.1 1.8 17.4
Jaroslav Kubín BASKET Brno U23 24 31 25.3 11.6 3.6/6.5 55.0 0.3/1.5 0.0* 3.5/5.3 65.2 2.3 5.6 7.9 2.3 0.8 2.2 0.0 4.4 2.9 16.8
Šimon Svoboda BASKET Brno U23 20 26 24.5 13.7 3.4/6.3 53.3 1.2/3.8 31.0 3.3/4.5 72.9 0.8 3.1 4.0 1.3 1.1 2.2 0.0 4.8 2.3 13.8
24 Nestor Boyko BK Levharti Chomutov 24 22 29.3 16.0 3.0/6.1 48.5 2.8/8.0 34.9 1.8/3.0 60.0 1.1 3.2 4.3 1.3 1.7 2.6 0.0 2.8 2.9 12.0
Jakub Jokl SVI 28 24 26.8 14.7 5.5/8.3 65.8 0.4/0.9 0.0* 2.6/3.8 68.5 2.7 6.8 9.4 1.6 1.1 1.5 0.0 3.5 3.1 22.3
David Jakel SNAK A 24 22 34.8 15.9 3.6/7.1 50.6 2.0/7.0 29.0 2.5/4.4 58.3 0.8 3.4 4.2 3.4 2.1 2.9 0.1 4.3 2.0 14.7
David Žikla BK Levharti Chomutov 26 19 31.9 18.1 5.7/10.8 52.4 0.9/3.1 29.3 4.1/5.5 74.0 2.6 6.2 8.8 1.8 1.5 3.0 0.0 5.1 2.4 21.4
Ondřej Maňák BC Vysočina 38 22 29.4 15.5 4.3/8.1 52.5 1.4/3.7 36.6 2.9/4.0 71.6 0.9 2.0 3.0 1.1 0.8 3.4 0.0 3.6 2.4 11.2
2 Tomáš Tkadlec Basketbal Olomouc 25 19 28.0 17.5 3.9/7.0 55.6 2.1/5.4 37.9 3.6/5.5 65.4 0.6 1.9 2.6 1.5 1.9 2.4 0.0 4.8 3.2 14.6
Michal Šulc BASKET Brno U23 25 28 23.8 11.8 5.1/8.5 59.9 0.1/0.5 0.0* 1.4/2.2 61.3 3.3 3.8 7.1 0.8 0.5 1.0 0.0 1.9 2.3 14.7
Vladimír Kořínek BA LYNX Liberecko 22 25 25.0 13.2 3.1/6.2 49.4 1.7/3.9 43.3 2.0/3.0 64.5 1.1 3.8 4.9 3.2 2.0 2.5 0.1 3.6 3.3 14.6
Dominik Plešingr BC Vysočina 24 23 31.2 14.2 2.8/6.9 40.9 1.8/5.7 31.3 3.2/4.8 66.7 1.0 3.2 4.2 1.3 0.9 3.6 0.0 4.3 1.6 10.1
55 Jakub Rytíř BCM Orli Prostějov 20 23 32.0 13.9 3.7/7.4 49.4 1.5/4.8 31.5 2.0/2.9 70.1 2.0 4.9 6.8 2.2 2.1 3.9 0.0 3.7 3.3 13.9
Johan Haiblík Slavoj BK Litoměřice 24 23 26.3 13.7 4.1/7.5 55.2 1.1/3.6 31.3 2.0/4.3 47.0 1.3 4.6 5.9 1.4 1.0 1.7 0.0 3.9 2.7 13.9
Filip Staniszewski SP Basket 22 25 29.7 12.6 2.5/5.1 48.8 2.0/6.8 28.7 1.7/2.6 67.2 1.2 3.8 5.0 3.3 1.0 1.8 0.1 2.4 1.4 12.8
Filip Kábrt Basketbal Polabí 21 18 31.8 17.1 4.1/7.7 53.6 1.3/4.3 31.2 4.9/7.0 69.8 2.1 2.9 5.0 2.5 1.1 2.4 0.1 5.6 2.1 18.1
Dalibor Vlk USK Praha B 22 14 26.1 21.6 4.1/8.3 50.0 3.9/8.5 45.4 1.8/2.3 78.1 1.6 4.4 6.1 1.9 1.4 2.6 0.1 2.4 1.5 20.2
Radek Janisch SNAK A 22 20 30.0 15.2 5.3/8.3 64.2 0.6/2.8 21.4 2.8/4.2 65.5 0.6 2.5 3.1 3.2 1.8 2.8 0.1 3.6 1.7 15.7
Matouš Jurman SP Basket 21 25 23.0 11.4 1.8/3.2 55.7 2.2/5.9 37.8 1.1/1.7 0.0* 0.8 1.5 2.4 1.9 1.0 1.8 0.0 1.6 2.0 8.9
11 Martin David PLZ 27 20 26.3 14.2 3.2/6.1 51.6 1.9/5.0 37.0 2.3/3.0 76.7 0.3 3.9 4.2 2.5 0.8 1.3 0.1 3.0 2.3 14.3
František Rylich Basketbal Polabí 22 16 27.0 17.6 3.9/8.4 46.3 2.8/6.9 40.5 1.4/2.4 57.9 1.1 3.3 4.3 3.4 1.9 2.4 0.1 2.1 1.7 15.8
23 Václav Honomichl PLZ 32 25 26.8 11.2 3.1/6.7 46.1 0.8/3.0 26.7 2.6/4.5 58.9 0.6 3.3 3.9 2.5 1.2 1.2 0.1 4.3 2.0 12.2
Petr Křivánek BASKET Brno U23 21 23 26.6 11.9 3.6/6.9 51.6 1.3/4.0 32.3 0.9/1.5 0.0* 1.7 4.0 5.7 5.1 2.0 2.3 0.1 2.0 1.0 16.8
Lukáš Hřebík SP Basket 22 20 28.3 13.6 2.6/4.8 54.7 2.2/6.5 33.1 1.9/2.6 74.5 1.1 2.7 3.8 1.7 1.0 1.3 0.1 2.4 1.8 12.2
Tomáš Jansa SVI 22 21 26.1 12.7 2.8/5.3 52.3 1.4/3.5 39.2 3.0/3.9 76.8 0.8 2.4 3.2 4.9 2.6 1.4 0.2 3.5 1.9 18.0
Jan Maděra Slavoj BK Litoměřice 25 27 30.1 9.8 1.6/4.1 40.0 1.5/5.1 29.9 2.0/2.4 81.8 1.0 3.6 4.7 2.1 1.2 1.6 0.0 2.5 1.9 10.5
Martin Novák SVI 31 25 23.6 10.4 3.9/5.8 66.9 0.4/1.6 0.0* 1.6/2.2 71.4 1.1 4.2 5.3 2.0 0.8 1.5 0.1 2.4 2.3 13.6
7 Adam Klepač BCM Orli Prostějov 23 22 31.4 11.9 2.8/5.8 48.0 1.6/5.5 28.9 1.5/2.2 70.8 0.6 5.3 6.0 3.4 1.2 2.9 0.1 2.6 2.0 12.7
30 Erik Klepač Basketbal Olomouc 23 18 29.7 14.3 3.0/5.3 56.8 2.1/6.1 33.6 2.2/3.1 70.9 1.7 4.6 6.3 3.3 2.0 2.3 0.1 3.3 2.8 16.9
Daniel Szarowski SKB FASTAV Zlín 24 18 27.2 14.3 2.4/4.9 50.0 2.3/5.6 42.0 2.4/2.7 87.8 0.4 2.8 3.3 4.0 0.9 2.6 0.1 3.5 1.4 16.0
40 Jaroslav Lejsek PLZ 34 22 26.7 11.5 2.8/6.1 45.5 1.5/4.2 34.8 1.6/2.1 76.1 1.0 4.2 5.2 2.2 0.5 1.3 0.1 1.9 1.8 11.6
Jan Voráč SNAK A 24 23 28.2 11.0 4.5/7.9 56.9 0.2/0.5 0.0* 1.4/2.3 59.3 1.7 5.2 6.8 0.8 0.7 2.1 0.0 2.5 2.2 13.1
Matyáš Vrábel BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 20 27.9 12.2 4.0/8.3 48.5 0.5/3.5 14.3 2.7/4.7 57.0 2.9 5.1 8.0 1.3 0.5 2.2 0.0 4.3 2.7 12.4
Pavel Grunt Slavoj BK Litoměřice 29 27 23.8 9.0 3.3/5.4 60.7 0.4/1.1 0.0* 1.4/2.0 0.0* 1.7 4.4 6.1 1.3 0.4 1.4 0.0 1.8 2.5 11.9
Jakub Šurý PIS 22 30 18.5 8.1 2.3/4.1 56.9 0.9/2.9 29.9 0.8/1.1 0.0* 0.5 1.8 2.3 3.6 1.9 1.2 0.1 1.0 1.6 10.0
Pavel Novák Basketbal Polabí 21 29 24.0 8.2 1.7/2.9 56.5 1.3/4.7 27.2 1.1/1.5 0.0* 0.8 3.2 4.1 1.5 0.6 1.1 0.0 1.3 2.6 7.2
Jan Hlobil SVI 27 21 22.9 11.3 5.0/8.1 61.4 0.0/0.7 0.0* 1.1/2.5 46.2 3.0 5.2 8.2 2.2 1.4 1.5 0.1 2.1 2.4 17.0
14 Štěpán Borovka JHR 24 17 27.4 13.9 4.5/7.7 58.0 0.5/1.9 0.0* 3.6/4.9 73.5 2.7 5.2 7.9 2.8 2.1 2.2 0.1 4.6 2.1 21.1
3 Lukáš Stegbauer JHR 28 19 28.1 12.4 2.4/3.6 66.2 2.3/6.4 35.2 0.9/1.0 0.0* 1.3 3.9 5.2 2.2 1.6 1.2 0.1 1.1 1.4 14.5
Michal Šotnar Slavoj BK Litoměřice 31 27 26.4 8.5 0.6/1.7 0.0* 2.1/6.1 34.3 1.1/1.4 0.0* 0.6 2.2 2.7 2.9 0.8 1.6 0.1 1.8 2.1 7.6
Jakub Hojdar BA LYNX Liberecko 35 23 26.2 9.8 2.6/5.3 48.4 0.7/2.5 29.8 2.5/3.7 67.1 1.7 2.7 4.3 1.7 1.1 1.7 0.0 3.0 3.0 9.8
Matěj Šafařík USK Praha B 20 14 27.9 16.0 4.3/7.3 58.8 1.2/5.7 21.3 3.8/5.1 73.6 1.4 4.4 5.8 2.9 1.9 3.1 0.1 4.8 2.2 17.2
Josef Svoboda PIS 18 27 17.3 8.2 1.5/2.7 56.9 1.4/4.0 34.9 0.9/1.3 0.0* 0.9 2.1 3.0 2.6 0.9 1.2 0.1 1.0 2.3 8.0
Tobiáš Mikula Basketbal Polabí 25 21 28.7 10.5 3.1/5.8 53.7 0.6/2.3 24.5 2.6/4.0 66.3 3.0 5.1 8.0 1.5 1.2 1.8 0.0 3.7 2.8 16.0
24 Lukáš Linhart JHR 31 26 27.3 8.5 2.0/3.9 52.5 1.1/3.0 37.2 1.0/1.7 0.0* 1.8 5.0 6.8 1.8 0.9 1.2 0.1 1.7 3.0 11.5
Daniel Olejník BA LYNX Liberecko 21 21 24.3 10.5 3.3/6.1 53.9 0.7/2.6 27.8 1.8/2.8 62.7 1.8 3.8 5.6 1.2 2.2 2.0 0.0 2.8 2.8 11.8
Jakub Skalička Basketbal Olomouc 24 23 29.2 9.5 3.6/6.7 53.6 0.2/0.6 0.0* 1.7/3.2 54.8 3.1 5.0 8.1 1.9 0.9 2.8 0.0 2.5 3.0 13.0
Adam Robenek BK Opava B 24 18 23.9 12.2 4.8/8.2 59.2 0.3/0.9 0.0* 1.7/2.9 56.6 2.1 2.7 4.7 1.1 0.4 1.2 0.0 2.9 2.9 11.8
15 Adam Srník Basketbal Olomouc 22 23 24.2 9.4 3.2/5.3 59.3 0.8/2.3 33.3 0.7/1.3 0.0* 0.7 2.2 2.9 1.0 0.8 1.5 0.0 1.2 1.0 8.6
9 Petr Dokoupil BCM Orli Prostějov 36 20 26.2 10.8 2.8/5.9 46.6 1.4/5.4 25.0 1.3/2.1 61.0 0.5 2.7 3.2 1.4 1.6 1.3 0.1 2.2 1.9 8.0
Tomáš Houzar BASKET Brno U23 21 32 20.6 6.7 1.2/2.8 42.7 1.3/3.8 33.1 0.5/0.8 0.0* 0.7 1.6 2.3 1.3 0.7 1.1 0.0 0.8 1.5 4.8
6 Rostislav Jirák PLZ 24 25 25.8 8.5 1.7/4.2 40.0 1.0/4.0 24.8 2.2/3.0 72.0 0.6 2.6 3.2 3.1 0.6 2.6 0.0 4.0 2.5 7.9
Jakub Novák BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 25 22.4 8.4 3.6/7.5 47.6 0.1/0.6 0.0* 0.9/1.5 0.0* 2.3 3.7 6.0 0.7 1.0 1.6 0.0 1.8 2.9 9.0
Jakub Nosek Basketbal Olomouc 23 21 27.6 9.7 2.1/4.5 46.8 1.4/4.5 30.9 1.4/1.9 0.0* 0.7 1.7 2.4 1.7 1.0 2.4 0.0 2.0 2.1 6.3
Lukáš Bukovjan BC Nový Jičín 26 26 25.8 7.7 1.7/4.0 43.7 1.0/3.3 30.2 1.3/2.1 61.1 0.4 1.9 2.3 4.6 1.0 2.8 0.1 3.2 2.3 8.4
Štěpán Pavelek SNAK A 21 26 25.7 7.3 2.4/4.5 54.3 0.3/1.9 0.0* 1.4/2.4 59.7 0.9 4.0 4.9 0.9 1.4 1.5 0.0 2.0 2.3 8.3
Pavel Englický PIS 41 30 13.3 6.3 0.4/0.9 0.0* 1.7/5.0 34.4 0.3/0.5 0.0* 0.4 3.1 3.4 1.6 0.3 0.9 0.1 0.5 2.0 6.5
Jan Dvořáček Slavoj BK Litoměřice 31 26 32.6 7.2 2.0/4.8 40.8 0.7/2.5 28.1 1.2/1.9 0.0* 1.0 2.4 3.4 3.5 0.8 1.9 0.1 2.2 2.5 7.5
Tomáš Havlík BC Nový Jičín 25 21 25.8 8.9 1.9/3.0 60.9 1.3/4.7 27.3 1.3/2.2 60.9 1.0 2.4 3.4 0.9 1.0 0.4 0.1 2.5 1.2 9.6
Josef Příhonský BA LYNX Liberecko 30 22 25.8 8.3 2.2/5.1 43.8 1.0/3.7 26.8 0.9/1.3 0.0* 0.7 3.0 3.7 2.9 2.0 1.5 0.1 1.6 1.5 9.5
Tomáš Dvořák BK VIVIDBOOKS Pardubice 21 12 29.3 15.3 3.9/8.0 49.0 1.7/5.3 31.3 2.4/3.3 74.4 0.6 4.3 4.9 2.7 1.6 2.6 0.1 3.5 2.8 14.2
Tomáš Palas USK Praha B 20 14 26.9 13.1 2.8/6.7 41.5 1.9/6.3 29.5 1.9/2.6 73.0 1.9 3.4 5.3 1.1 1.2 2.9 0.0 3.1 2.1 9.8
Ladislav Novák GBA Sojky Pelhřimov 20 25 23.1 7.3 1.8/3.8 48.9 0.7/1.9 0.0* 1.4/2.5 57.1 1.3 3.4 4.7 1.0 0.8 3.1 0.0 2.2 2.9 6.4
14 Radim Havel BCM Orli Prostějov 24 20 29.3 9.1 3.7/7.1 52.5 0.0/0.1 0.0* 1.7/4.0 42.5 3.0 5.2 8.1 0.7 0.5 1.5 0.0 3.3 2.6 13.8
Kryštof Baťa SVI 24 27 19.8 6.7 2.7/4.8 56.2 0.1/0.3 0.0* 1.1/1.6 0.0* 3.1 3.1 6.3 1.0 0.6 0.8 0.0 1.8 2.3 10.9
Lukáš Rozsypal BK Levharti Chomutov 22 19 22.4 9.5 1.7/4.0 42.1 1.8/5.3 33.7 0.7/1.2 0.0* 0.7 3.2 3.9 0.7 0.9 1.6 0.0 1.2 1.8 7.2
Jan Strašák BASKET Brno U23 26 25 17.2 7.2 2.2/3.4 62.8 0.8/2.9 26.0 0.6/1.0 0.0* 1.2 1.8 3.1 1.0 0.5 0.9 0.0 0.9 2.2 6.5
Vojtěch Bednář SP Basket 23 24 21.1 7.5 3.2/5.9 54.2 0.0/0.7 0.0* 1.0/2.1 46.0 3.5 1.5 5.0 1.4 0.5 1.5 0.0 2.2 1.8 9.2
Jiří Svojanovský SVI 21 25 18.7 7.1 1.6/3.0 55.4 0.9/3.0 30.7 1.1/1.6 0.0* 0.6 2.3 2.9 1.8 1.1 0.8 0.1 1.2 1.3 8.1
Jakub Kotala Basketbal Olomouc 23 20 29.2 8.8 2.3/3.8 60.5 1.2/4.2 27.4 0.7/1.1 0.0* 1.2 3.9 5.1 2.8 1.5 1.8 0.1 1.0 1.6 10.8
Jiří Štěpánek BK Opava B 26 10 27.8 17.4 4.2/7.5 56.0 2.1/6.1 34.4 2.7/3.1 87.1 1.5 4.9 6.4 1.7 1.5 2.0 0.1 3.4 3.0 18.3
45 Filip Novotný JHR 24 13 29.2 13.4 1.9/3.8 51.0 2.7/7.5 36.1 1.5/1.6 0.0* 0.8 3.2 4.1 2.5 1.5 2.1 0.1 1.1 1.9 11.7
Šimon Kurečka BK Opava B 27 22 21.7 7.9 2.0/2.9 69.8 0.9/2.7 32.2 1.3/1.8 0.0* 1.1 2.5 3.6 1.6 0.6 1.0 0.1 1.9 2.4 9.3
14 Petr Macháč BK Levharti Chomutov 24 11 25.5 15.7 6.2/9.1 68.0 0.0/0.2 0.0* 3.4/5.8 57.8 4.1 4.6 8.7 1.3 1.3 2.6 0.0 5.3 3.1 21.4
Tomáš Stibor BA LYNX Liberecko 26 23 22.7 7.3 1.5/3.4 44.3 1.0/3.0 34.8 1.2/1.6 0.0* 0.7 1.3 2.0 0.7 1.0 1.2 0.0 1.1 1.9 4.7
Viktor Lukic-Gavric GBA Sojky Pelhřimov 19 13 24.8 12.9 3.5/6.7 51.7 1.3/5.6 23.3 2.1/2.5 81.8 1.0 2.1 3.1 1.5 2.1 4.1 0.0 3.1 1.8 9.0
Tomáš Bím BA LYNX Liberecko 29 23 25.7 7.3 2.1/4.3 49.0 0.9/3.0 30.4 0.3/0.4 0.0* 0.9 2.5 3.4 1.4 0.7 1.4 0.0 0.4 1.8 5.9
Michal Jedovnický SKB FASTAV Zlín 28 18 22.6 9.3 2.4/4.2 56.6 1.0/3.2 31.0 1.5/1.8 0.0* 1.1 2.4 3.5 0.9 0.9 1.3 0.0 1.8 2.7 8.1
Pavel Číha BC Vysočina 32 22 30.1 7.5 2.5/7.2 35.4 0.0/0.1 0.0* 2.5/4.5 54.0 3.4 4.4 7.8 1.6 1.0 2.0 0.0 4.5 3.0 10.7
Jan Krutílek SKB FASTAV Zlín 29 23 27.1 7.2 1.4/2.7 52.4 1.0/3.0 33.3 1.3/1.8 0.0* 0.7 2.7 3.3 1.4 1.1 1.3 0.0 1.5 2.2 7.4
Kryštof Kavan BK Opava B 22 11 31.6 15.1 5.2/9.6 53.8 0.6/2.2 29.2 2.8/5.6 50.0 2.5 8.0 10.5 4.8 2.6 4.5 0.1 6.7 2.9 23.9
Tomáš Merta Basketbal Polabí 22 29 26.1 5.7 1.8/3.8 46.4 0.3/1.2 0.0* 1.3/2.3 59.1 1.6 2.0 3.6 1.9 1.3 1.4 0.0 2.1 3.1 6.3
Adam Růžička SP Basket 20 24 24.3 6.8 1.8/3.5 51.8 0.7/2.3 31.5 1.0/1.3 0.0* 1.1 3.7 4.8 2.2 0.9 2.0 0.0 1.8 1.5 9.6
Eugeniu Scripcaru Basketbal Olomouc 41 20 24.9 8.2 2.2/5.9 37.3 0.8/3.0 25.4 1.5/2.2 68.2 1.3 2.9 4.1 1.5 1.0 1.5 0.0 2.5 2.6 6.8
0 Jordan Oupoh JHR 19 25 16.8 6.2 2.0/3.5 58.6 0.3/1.2 0.0* 1.2/2.2 53.6 0.6 2.2 2.8 1.9 0.6 2.2 0.0 2.0 2.0 6.2
Adam Lukeš BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 11 32.8 14.2 3.7/7.0 53.2 1.7/5.1 33.9 1.5/1.9 0.0* 1.5 4.3 5.8 3.2 1.4 2.7 0.1 2.1 2.0 14.9
33 Jan Zeman PLZ 29 21 22.7 7.3 3.2/5.4 60.2 0.0/0.4 0.0* 0.9/2.0 41.9 2.0 4.8 6.8 1.9 0.9 1.1 0.1 1.8 2.0 12.4
22 Jiří Hlava BK Levharti Chomutov 22 21 18.0 7.2 1.8/3.9 46.9 0.7/2.0 0.0* 1.4/2.4 58.8 0.3 1.6 1.9 1.1 0.8 1.9 0.0 1.7 1.9 4.8
Petr Lazecký BK Opava B 22 23 24.3 6.4 1.1/2.3 50.0 1.0/3.1 31.0 1.3/2.4 54.5 0.6 2.3 2.9 1.1 0.8 1.1 0.0 2.0 2.0 6.2
Radek Jurka SVI 28 27 17.6 5.4 1.0/2.2 43.3 1.1/3.3 33.0 0.3/0.6 0.0* 0.7 2.0 2.7 0.9 0.7 0.8 0.0 0.4 1.4 4.3
13 Daniel Kölbl JHR 21 18 23.9 8.0 2.2/4.3 50.0 0.8/2.9 28.3 1.2/1.8 0.0* 1.2 2.2 3.4 1.7 1.6 1.4 0.1 2.7 2.6 8.5
Norbert Martišek BK Levharti Chomutov 25 22 19.9 6.5 2.8/5.6 50.0 0.0/0.1 0.0* 0.7/1.5 0.0* 1.4 1.7 3.0 0.6 0.9 1.1 0.0 1.2 2.3 5.4
Tomáš Grunt GBA Sojky Pelhřimov 21 24 22.5 5.8 1.4/2.8 49.3 0.7/3.2 20.8 1.1/1.8 0.0* 1.3 3.0 4.3 1.0 1.0 3.2 0.0 1.9 3.2 3.4
Matěj Dáňa BASKET Brno U23 20 16 25.4 8.8 1.1/2.6 40.5 1.9/7.8 24.0 1.0/1.5 0.0* 1.1 2.3 3.4 2.5 1.3 0.9 0.2 2.3 2.6 6.6
Matouš Pelikán SP Basket 23 20 22.6 7.0 2.0/5.2 38.8 0.7/3.7 18.9 0.9/1.6 0.0* 1.1 3.8 4.8 2.1 1.4 1.9 0.1 1.8 3.5 5.1
Tomáš Novák BK VIVIDBOOKS Pardubice 21 23 21.0 6.0 2.6/5.1 50.0 0.0/0.1 0.0* 0.9/1.6 0.0* 2.5 4.8 7.3 0.6 0.7 1.7 0.0 1.8 2.4 9.3
Mikuláš Kramosil USK Praha B 19 18 25.8 7.7 1.7/3.8 44.1 1.1/3.8 27.5 1.2/1.4 0.0* 0.6 3.3 3.9 2.3 0.7 2.2 0.1 1.9 0.9 8.3
Tadeáš Regeti SP Basket 20 23 18.0 6.0 2.1/3.9 53.9 0.2/0.9 0.0* 1.3/1.8 0.0* 1.6 2.5 4.1 0.9 0.5 1.0 0.0 1.9 1.8 7.7
18 Ondřej Kovář BK Levharti Chomutov 23 22 18.8 6.2 2.5/4.4 57.3 0.0/0.2 0.0* 1.1/1.7 0.0* 1.9 3.0 5.0 0.6 0.7 1.5 0.0 1.9 2.3 8.4
David Látal USK Praha B 19 19 20.2 7.2 0.7/1.9 0.0* 1.6/4.9 33.0 0.8/1.2 0.0* 0.7 0.7 1.4 1.3 0.4 2.1 0.0 1.7 2.1 2.9
Robert Landa Slavoj BK Litoměřice 41 17 25.4 7.9 2.9/5.4 53.3 0.0/0.6 0.0* 2.2/3.0 72.5 1.8 3.1 4.9 1.3 0.9 1.3 0.1 3.2 2.8 10.7
Matouš Kurečka BK Opava B 24 19 23.3 7.1 1.7/3.8 44.4 1.0/4.4 22.6 0.7/2.0 36.8 0.6 2.9 3.5 2.1 1.0 2.2 0.1 2.1 2.0 4.9
Radovan Mrázek BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 21 22.1 6.2 1.7/4.6 36.5 0.7/3.4 21.1 0.8/1.3 0.0* 0.3 2.2 2.6 2.2 0.9 2.1 0.0 1.7 2.3 3.1
Pavel Benák GBA Sojky Pelhřimov 21 16 21.3 8.2 2.9/5.8 50.0 0.1/0.8 0.0* 2.1/4.9 42.3 1.0 4.3 5.3 1.1 1.4 2.5 0.0 3.7 3.1 8.1
5 Pavlo Karasov JHR 20 23 16.7 5.6 1.5/2.9 51.5 0.6/1.6 0.0* 0.9/1.0 0.0* 0.8 1.3 2.1 0.4 0.2 0.6 0.0 0.8 1.3 5.4
31 Martin Mach PLZ 24 16 20.7 7.9 3.1/5.1 60.5 0.2/0.7 0.0* 1.3/2.1 58.8 3.0 3.6 6.6 1.3 1.3 1.1 0.1 1.6 1.6 13.4
Jan Kelar BC Nový Jičín 26 26 21.8 4.8 0.9/2.5 36.9 0.9/2.7 33.8 0.2/0.4 0.0* 0.6 1.2 1.8 0.9 0.5 0.9 0.0 0.4 1.6 2.3
Toms Valters Linis GBA Sojky Pelhřimov 19 18 22.5 6.9 1.3/2.8 46.0 1.1/4.2 26.7 1.1/1.9 0.0* 0.9 1.6 2.5 1.2 0.9 2.1 0.0 2.3 1.2 5.4
Jan Jiřiček BA LYNX Liberecko 34 10 21.3 12.5 4.3/6.9 62.3 0.8/2.6 30.8 1.5/2.1 71.4 1.8 4.4 6.2 1.0 1.2 1.2 0.1 2.0 2.2 14.7
Vojtěch Zajíc Slavoj BK Litoměřice 23 30 17.4 4.1 0.6/1.3 0.0* 0.8/2.3 36.2 0.4/0.6 0.0* 0.3 1.6 1.9 1.6 0.7 1.0 0.1 0.7 1.3 4.4
52 Jonáš Písařík BK Levharti Chomutov 25 24 14.3 5.1 0.4/1.4 0.0* 1.3/3.8 34.1 0.5/0.8 0.0* 0.4 1.1 1.5 1.1 0.4 0.8 0.1 0.9 2.1 2.4
Matyáš Janů BC Nový Jičín 22 19 17.6 6.4 1.5/2.9 50.9 0.9/2.9 32.1 0.6/0.8 0.0* 0.5 2.4 2.9 0.7 0.8 2.1 0.0 1.2 1.7 4.6
Luboš Mikolášek PIS 25 31 16.9 3.9 1.4/2.7 50.0 0.2/1.1 0.0* 0.6/1.2 0.0* 1.0 0.9 1.9 2.3 1.6 0.9 0.1 1.2 1.8 5.3
Milan Tomáš Stráněl BASKET Brno U23 18 21 18.5 5.7 2.0/3.3 60.9 0.4/1.2 0.0* 0.6/0.9 0.0* 1.3 3.8 5.1 1.3 0.7 1.6 0.0 1.0 2.7 7.8
Lukáš Jokl SVI 24 21 18.8 5.6 1.4/2.5 56.6 0.7/2.8 25.9 0.6/1.2 0.0* 0.9 2.0 2.9 1.9 0.9 1.0 0.1 1.3 2.3 5.6
Michal Svojanovský PIS 23 15 18.7 7.7 1.4/2.7 52.5 1.2/3.6 33.3 1.3/1.6 0.0* 1.2 3.8 5.0 1.5 1.7 1.5 0.1 1.7 2.1 10.3
0 Jan Malčík BCM Orli Prostějov 35 17 22.1 6.8 2.2/4.9 44.0 0.4/1.9 0.0* 1.2/2.4 50.0 1.1 3.4 4.4 1.2 0.4 1.6 0.0 2.2 2.6 5.8
Adam Mikuláš BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 20 22.8 5.6 1.5/4.0 38.0 0.5/2.4 19.1 1.3/2.2 56.8 0.6 2.2 2.8 2.0 0.5 2.8 0.0 2.6 1.7 3.7
Matěj Burda BK VIVIDBOOKS Pardubice 23 6 34.8 18.7 4.2/7.3 56.8 2.2/7.3 29.5 3.8/5.5 69.7 0.7 3.5 4.2 6.7 2.3 3.2 0.4 5.0 2.0 21.8
Zdeněk Jakubu BC Nový Jičín 26 18 22.4 6.2 1.3/2.6 48.9 0.9/2.3 41.5 0.8/1.2 0.0* 0.5 1.6 2.1 3.1 0.8 1.5 0.1 1.7 1.1 8.3
Jakub Knetl BC Vysočina 32 23 24.6 4.8 1.1/3.0 37.7 0.6/2.3 24.1 0.9/1.7 0.0* 0.4 1.1 1.5 0.8 1.0 1.5 0.0 2.3 2.5 1.9
Ondřej Plášil GBA Sojky Pelhřimov 20 19 20.9 5.8 1.8/4.6 40.2 0.4/1.4 0.0* 0.8/1.6 0.0* 1.0 2.2 3.2 2.4 1.1 2.8 0.0 2.1 1.3 6.1
Ondřej Výcha BA LYNX Liberecko 25 20 20.6 5.5 2.1/4.9 43.3 0.0/0.3 0.0* 1.3/1.9 0.0* 2.1 2.6 4.7 1.7 0.8 1.9 0.0 1.6 1.9 7.0
Martin Kheil JHR 21 6 29.8 18.2 3.7/5.3 68.8 2.5/7.8 31.9 3.3/3.8 87.0 1.8 3.7 5.5 2.0 1.2 2.3 0.1 3.0 2.7 17.3
13 Matyáš Müller BCM Orli Prostějov 21 15 22.9 7.2 1.9/4.2 44.4 0.7/2.3 29.4 1.5/2.2 66.7 1.3 3.0 4.3 1.3 0.9 2.1 0.0 2.2 3.2 6.1
Marek Půlpán BASKET Brno U23 19 23 20.4 4.7 1.4/3.9 36.7 0.2/1.0 0.0* 1.3/2.2 58.8 0.4 1.3 1.8 3.0 0.5 2.2 0.1 2.1 2.0 3.7
Filip Novotný BA LYNX Liberecko 25 8 24.6 13.4 2.5/4.3 58.8 2.1/4.6 45.9 2.0/2.0 100.0 1.0 3.0 4.0 1.4 1.6 0.6 0.3 1.6 1.5 15.8
23 Tomáš Valentíny JHR 19 19 19.0 5.6 1.5/2.5 60.4 0.6/2.4 23.9 0.8/1.3 0.0* 1.1 2.4 3.4 0.9 0.5 1.1 0.0 1.2 1.4 6.4
Marek Welsch JHR 24 8 26.6 13.3 4.1/7.1 57.9 1.0/3.4 29.6 2.0/3.1 64.0 0.6 1.6 2.3 6.0 2.5 2.9 0.3 3.8 1.3 17.3
4 Jakub Slavík BCM Orli Prostějov 20 17 17.3 6.2 2.0/3.8 52.3 0.5/2.2 23.7 0.6/1.2 0.0* 0.9 0.8 1.7 1.3 0.9 1.8 0.0 1.4 2.3 3.4
Vladimír Larry Vondra SVI 22 13 19.3 7.9 2.7/6.0 44.9 0.4/2.1 18.5 1.4/2.1 66.7 1.4 2.7 4.1 1.2 0.9 1.9 0.0 1.8 2.2 6.5
Jonáš Musil BASKET Brno U23 21 17 22.2 6.1 1.4/2.7 50.0 0.8/3.7 22.2 0.9/1.3 0.0* 0.9 2.2 3.1 1.9 0.7 2.2 0.0 1.0 2.1 3.9
František Šeda BC Vysočina 21 16 26.6 6.4 2.7/7.2 37.4 0.0/0.1 0.0* 1.0/2.2 45.7 1.9 4.1 6.1 0.8 0.6 2.3 0.0 2.9 2.4 6.4
Tadeáš Janík BC Nový Jičín 30 14 16.6 7.1 3.1/4.8 65.7 0.0/0.1 0.0* 0.9/2.1 40.0 1.1 2.0 3.1 0.6 0.8 1.1 0.0 1.6 2.1 7.4
Witold Wojciech Czerenkiewicz GBA Sojky Pelhřimov 19 23 18.2 4.3 1.6/3.1 50.7 0.2/1.8 0.0* 0.7/0.9 0.0* 1.3 1.3 2.6 0.6 0.5 1.7 0.0 1.2 1.1 3.2
5 Chimobi Ahinze Ikegwuruka JHR 20 8 19.4 12.4 4.6/8.0 57.8 0.1/0.6 0.0* 2.8/3.9 71.0 3.0 4.6 7.6 2.6 1.0 2.3 0.1 3.5 1.6 19.3
Marek Teimer BA LYNX Liberecko 31 25 15.0 3.9 1.0/2.4 40.0 0.6/1.4 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.6 0.9 1.6 0.4 0.4 0.9 0.0 0.6 1.8 1.3
Daniel Bačík BC Vysočina 20 17 18.1 5.7 1.6/3.6 45.9 0.6/2.2 28.9 0.5/0.7 0.0* 0.4 1.6 2.0 1.1 0.3 1.9 0.0 0.8 0.8 3.4
Adam Šiška SKB FASTAV Zlín 21 21 18.0 4.6 1.1/2.5 46.2 0.2/1.1 0.0* 1.7/2.7 64.3 0.7 1.1 1.8 1.7 1.0 1.3 0.1 2.1 0.8 5.9
Matěj Michalčík SKB FASTAV Zlín 24 21 20.0 4.5 1.2/3.9 30.9 0.5/1.7 0.0* 0.6/0.7 0.0* 0.4 1.3 1.7 2.1 0.8 1.6 0.1 0.9 2.0 2.5
Jakub Lepka SNAK A 26 18 19.7 5.3 2.2/3.7 60.6 0.1/0.3 0.0* 0.7/1.3 0.0* 1.7 1.7 3.4 0.5 0.3 0.7 0.0 1.3 2.4 5.3
Jiří Šoula Basketbal Polabí 28 10 23.0 9.5 1.7/3.9 43.6 1.2/4.5 26.7 2.5/3.0 83.3 1.0 2.8 3.8 1.1 1.0 1.7 0.1 2.0 1.4 8.4
Tadeáš Slowiak JHR 20 20 20.4 4.8 1.2/2.6 47.1 0.3/1.2 0.0* 1.5/2.3 64.4 0.8 2.4 3.1 2.1 1.0 1.3 0.1 2.5 2.0 7.5
Jan Rigat I Fulcara GBA Sojky Pelhřimov 20 20 19.6 4.8 0.7/1.9 0.0* 0.9/3.1 27.9 0.8/1.8 0.0* 0.5 1.2 1.7 1.0 1.2 2.3 0.0 2.2 1.9 2.4
Alessandro Petric SVI 26 20 24.3 4.7 0.9/2.6 33.3 0.8/2.0 40.0 0.6/1.4 0.0* 0.5 2.4 2.9 4.6 1.5 2.7 0.1 2.2 2.4 7.0
Matyáš Ježek USK Praha B 19 16 23.9 5.8 2.2/4.4 50.0 0.2/0.9 0.0* 0.9/1.4 0.0* 3.0 3.2 6.2 0.6 1.0 0.8 0.0 2.1 3.0 8.7
Martin Švabík GBA Sojky Pelhřimov 19 24 16.3 3.8 0.8/1.6 0.0* 0.5/2.3 24.1 0.7/1.1 0.0* 1.0 0.8 1.8 0.3 0.6 1.4 0.0 1.1 1.3 1.9
Matouš Brunner USK Praha B 20 18 17.9 4.9 1.6/3.0 51.9 0.6/1.9 0.0* 0.2/0.2 0.0* 1.1 1.8 2.9 0.7 0.6 1.3 0.0 0.7 2.2 3.7
Filip Suchomel BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 16 17.3 5.4 0.7/1.8 0.0* 1.3/4.2 29.9 0.3/0.3 0.0* 0.2 1.3 1.4 1.1 0.3 1.0 0.1 0.4 1.8 1.9
5 Matěj Sůva PLZ 24 23 14.7 3.8 0.4/1.0 0.0* 0.9/2.7 31.7 0.4/0.4 0.0* 0.1 1.5 1.7 1.2 0.3 1.1 0.0 0.7 1.8 2.2
Laurynas Vitosis GBA Sojky Pelhřimov 20 10 24.0 8.7 1.5/4.3 34.9 1.5/5.8 25.9 1.2/1.8 0.0* 1.3 1.7 3.0 0.7 1.1 2.9 0.0 1.7 2.4 2.6
Jakub Nečas BASKET Brno U23 20 7 27.4 12.4 2.9/6.0 47.6 1.4/5.4 26.3 2.4/2.7 89.5 0.9 6.0 6.9 3.4 1.6 2.9 0.2 3.6 2.1 16.0
77 Ondřej Komárek BCM Orli Prostějov 20 18 15.3 4.8 1.9/3.4 56.5 0.1/0.6 0.0* 0.7/1.2 0.0* 1.1 1.4 2.4 0.4 0.7 0.9 0.0 1.0 1.6 4.3
Kamil Vavrečka BK Opava B 20 15 14.3 5.7 0.5/1.0 0.0* 1.5/4.4 34.8 0.1/0.1 0.0* 0.5 0.9 1.3 0.1 0.3 0.5 0.0 0.3 1.0 2.9
Vojtěch Blačinský SNAK A 22 23 15.6 3.7 0.6/1.1 0.0* 0.7/2.3 32.7 0.3/0.6 0.0* 0.4 0.9 1.3 0.7 0.6 0.8 0.0 0.5 0.8 2.8
Artur Wojnarowský SNAK A 24 23 16.4 3.6 0.9/2.3 38.9 0.4/1.9 0.0* 0.6/1.0 0.0* 0.4 2.5 2.9 0.3 0.7 0.7 0.0 1.0 1.7 2.8
Jan Sedmík BC Vysočina 27 9 37.2 9.0 1.3/4.4 30.0 1.6/5.9 26.4 1.7/2.4 68.2 0.8 4.4 5.2 2.9 1.9 2.7 0.1 2.8 1.2 9.7
Tomáš Folta BK VIVIDBOOKS Pardubice 19 18 17.9 4.5 1.3/2.7 50.0 0.4/2.0 22.2 0.5/0.7 0.0* 0.9 1.6 2.4 0.7 1.0 1.1 0.0 0.7 1.8 3.8
Květoslav Nábělek SKB FASTAV Zlín 22 21 16.0 3.9 0.9/2.2 40.4 0.7/3.2 20.9 0.0/0.1 0.0* 0.5 0.9 1.4 1.2 0.8 1.1 0.1 0.3 0.9 1.8
Vojtěch Nádeníček SKB FASTAV Zlín 21 13 18.0 6.1 1.9/4.0 48.1 0.5/3.1 17.5 0.6/0.8 0.0* 0.2 1.0 1.2 1.0 0.5 1.7 0.0 1.5 2.1 1.7
Martin Hofman BA LYNX Liberecko 21 22 16.9 3.6 1.0/1.8 0.0* 0.5/1.9 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.2 1.4 1.6 1.0 0.8 1.1 0.0 1.0 1.3 3.3
22 Lukáš Jenčík BCM Orli Prostějov 26 24 23.8 3.3 1.4/3.6 39.5 0.1/1.5 0.0* 0.2/1.1 0.0* 1.0 2.5 3.5 1.9 1.5 1.5 0.1 2.0 2.9 3.3
Jozef Zlocha GBA Sojky Pelhřimov 20 12 22.6 6.5 2.1/3.9 53.2 0.5/1.6 0.0* 0.8/1.2 0.0* 1.6 3.0 4.6 1.4 0.3 2.5 0.0 1.7 2.8 6.0
Vladimír Dolanský BK Levharti Chomutov 27 13 21.5 6.0 1.4/3.8 36.7 0.8/2.7 31.4 0.7/1.2 0.0* 1.2 1.2 2.4 1.8 1.8 1.9 0.1 2.1 2.0 5.5
Milan Špičák PIS 33 31 11.3 2.4 1.0/2.0 48.4 0.1/0.5 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.6 1.2 1.9 0.7 0.5 0.5 0.0 0.5 1.4 2.6
Jan Gabriel Slavoj BK Litoměřice 22 27 11.2 2.7 0.1/0.3 0.0* 0.8/1.6 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.1 0.6 0.7 0.4 0.2 0.5 0.0 0.4 0.9 2.1
Eduard Myšák BK Opava B 19 16 24.5 4.6 1.3/3.3 39.6 0.4/1.7 0.0* 0.6/1.2 0.0* 1.2 2.1 3.3 2.9 1.8 2.1 0.1 1.8 2.2 6.3
František Fuxa USK Praha B 24 15 22.7 4.8 1.7/3.3 51.0 0.3/1.0 0.0* 0.7/1.3 0.0* 2.1 2.7 4.9 1.7 0.7 1.5 0.1 1.2 2.5 7.2
Ondřej Novotný BC Vysočina 22 24 14.8 3.0 0.9/1.8 0.0* 0.3/1.5 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.4 0.8 1.1 0.5 0.4 1.4 0.0 0.7 1.2 0.8
Petr Martikán BK Opava B 26 22 19.2 3.2 0.5/1.6 0.0* 0.5/1.8 0.0* 0.7/1.1 0.0* 0.5 2.3 2.9 1.0 0.5 0.9 0.0 1.0 1.9 3.0
Jakub Ouředník Basketbal Polabí 20 15 12.6 4.7 1.0/2.3 42.9 0.6/1.5 0.0* 0.9/1.5 0.0* 0.9 1.3 2.2 0.5 0.3 0.7 0.1 0.8 1.3 4.0
Nikita Korotchenko BASKET Brno U23 19 19 10.2 3.7 0.5/1.5 0.0* 0.7/2.1 35.9 0.4/0.7 0.0* 0.3 1.4 1.7 0.1 0.3 0.6 0.0 0.4 1.0 2.3
Jan Šop SP Basket 28 9 22.8 7.7 1.8/3.2 55.2 1.1/6.1 18.2 0.8/1.1 0.0* 0.1 2.3 2.4 1.7 1.6 2.0 0.1 1.1 3.4 2.3
Jan Trávníček SKB FASTAV Zlín 22 14 19.9 4.9 1.8/3.5 51.0 0.1/1.9 0.0* 0.9/1.5 0.0* 0.5 2.4 2.9 1.2 0.4 1.6 0.1 2.0 2.2 3.5
Adam Kopřiva USK Praha B 20 21 14.0 3.2 1.4/2.0 71.4 0.0/0.1 0.0* 0.2/0.6 0.0* 1.6 0.9 2.5 0.2 0.3 0.9 0.0 0.6 1.2 3.7
24 Jakub Schneider BCM Orli Prostějov 22 23 12.4 2.9 1.0/2.1 47.9 0.2/0.5 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.4 0.8 1.2 0.3 0.4 0.9 0.0 0.8 2.0 0.9
5 Lukáš Olbort Basketbal Olomouc 20 9 25.9 7.3 1.9/3.6 53.1 0.8/3.1 25.0 1.2/1.7 0.0* 0.3 1.8 2.1 2.8 1.1 2.2 0.1 2.9 1.8 7.8
Joanis Koulisianis BASKET Brno U23 19 19 12.5 3.5 0.8/2.1 41.0 0.4/1.1 0.0* 0.7/1.0 0.0* 0.9 1.3 2.3 0.7 0.4 0.7 0.0 0.6 0.5 4.4
Matěj Rychtecký BASKET Brno U23 20 16 17.4 4.1 1.1/3.1 36.7 0.4/1.5 0.0* 0.7/1.3 0.0* 0.5 2.8 3.3 1.7 1.1 1.3 0.1 1.6 2.1 4.9
Cortesao Joao Eduardo USK Praha B 22 12 21.3 5.4 1.2/3.2 36.8 0.8/3.3 25.6 0.6/1.0 0.0* 1.8 3.8 5.5 1.3 0.8 2.0 0.1 0.7 1.6 5.5
55 Jakub Seifert BK Levharti Chomutov 25 21 16.6 3.0 1.1/2.6 41.8 0.1/1.1 0.0* 0.6/1.2 0.0* 1.1 2.5 3.6 1.4 0.6 1.1 0.1 1.4 2.2 3.6
Daniel Tomek BC Nový Jičín 21 21 12.2 3.0 0.5/1.0 0.0* 0.6/1.7 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.4 1.9 2.3 0.6 0.3 0.4 0.1 0.8 1.0 4.0
Jiří Kejmar BA LYNX Liberecko 32 10 15.6 6.4 2.2/4.3 51.2 0.1/0.9 0.0* 1.7/2.3 73.9 1.4 2.0 3.4 0.1 0.1 1.2 0.0 1.7 2.1 5.1
Adam Kolář USK Praha B 19 17 12.5 3.8 1.2/2.6 45.5 0.4/1.5 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.6 0.7 1.3 0.8 0.6 1.1 0.0 0.6 1.2 2.0
Šimon Jelínek BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 11 17.5 5.5 0.7/1.6 0.0* 1.2/4.2 28.3 0.5/0.8 0.0* 0.4 1.3 1.6 0.5 0.4 0.9 0.0 0.5 1.3 2.3
Peter Kováčik Basketbal Polabí 19 13 14.2 4.7 0.8/2.2 34.5 0.8/1.8 0.0* 0.6/1.2 0.0* 0.5 1.2 1.7 1.2 1.0 1.3 0.1 1.2 1.4 4.2
17 Leonardo Varsík BCM Orli Prostějov 19 22 6.5 2.8 0.4/0.9 0.0* 0.6/2.1 30.4 0.1/0.3 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.4 0.1 0.7 0.0 0.4 0.6 0.8
Martin Fišera Basketbal Polabí 21 25 10.9 2.4 0.7/1.3 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.8 1.1 1.9 0.5 0.5 0.7 0.0 0.4 1.6 2.4
Lukáš Bobek BK Levharti Chomutov 24 19 20.7 3.2 0.9/2.3 40.9 0.3/1.8 0.0* 0.4/0.7 0.0* 0.3 1.5 1.8 2.8 0.7 1.5 0.1 1.0 2.0 2.8
Adam Policar BC Vysočina 19 13 19.9 4.5 1.8/3.9 45.1 0.2/0.7 0.0* 0.5/1.2 0.0* 1.6 2.4 4.0 0.5 0.5 1.2 0.0 1.3 3.2 3.1
Lukáš Charvát SP Basket 21 23 8.1 2.5 0.6/1.5 0.0* 0.3/0.9 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.5 1.3 1.8 0.5 0.3 0.4 0.1 0.6 0.3 3.0
30 Jakub Kojzar PLZ 19 15 11.5 3.8 1.2/2.3 51.4 0.3/0.7 0.0* 0.4/0.7 0.0* 0.7 2.1 2.9 0.5 0.2 0.9 0.0 0.5 1.9 3.3
Tomáš Blažek SP Basket 21 8 15.6 6.9 2.1/4.5 47.2 0.4/1.1 0.0* 1.5/2.5 60.0 2.0 2.5 4.5 0.0 0.3 1.1 0.0 2.3 2.0 6.9
Ondřej Kočvara GBA Sojky Pelhřimov 22 5 27.6 11.0 2.6/6.2 41.9 1.4/4.6 30.4 1.6/2.4 66.7 0.6 2.4 3.0 1.6 1.0 1.6 0.2 2.2 1.0 8.6
11 Šimon Gareis BK Levharti Chomutov 25 6 21.5 9.2 2.3/4.7 50.0 1.0/3.2 31.6 1.5/2.2 69.2 0.3 0.8 1.2 3.7 0.8 2.0 0.3 2.2 3.3 6.5
Dominik Medek SP Basket 24 11 15.4 4.9 1.2/2.6 44.8 0.3/2.1 13.0 1.7/2.7 63.3 0.4 1.7 2.1 1.3 0.7 0.9 0.1 2.4 2.0 4.4
Jan Mička SNAK A 22 4 32.8 13.5 4.3/8.5 50.0 1.0/3.8 26.7 2.0/4.0 50.0 2.3 6.0 8.3 1.3 1.8 2.3 0.1 3.3 2.0 14.8
Jakub Dokulil BC Vysočina 39 23 17.5 2.3 0.8/1.5 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.7/1.3 0.0* 0.3 2.3 2.7 0.9 0.4 1.3 0.0 1.8 3.3 1.9
Ondřej Švec USK Praha B 21 5 25.6 10.4 3.0/6.0 50.0 1.0/3.2 31.3 1.4/3.4 41.2 0.8 3.8 4.6 7.4 2.0 1.6 0.9 4.4 0.8 19.4
Arash Dušek BK Levharti Chomutov 28 6 26.3 8.7 2.7/6.2 43.2 0.3/1.8 0.0* 2.3/3.8 60.9 0.7 4.2 4.8 4.0 2.3 2.7 0.3 4.0 1.7 13.3
Lukáš Vrťátko SP Basket 25 22 13.0 2.4 0.2/0.8 0.0* 0.6/3.2 18.6 0.2/0.5 0.0* 0.4 1.0 1.5 0.7 0.4 0.8 0.0 0.8 1.0 0.5
Matouš Kainc