Extraliga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 57
BK NH Ostrava
BK Snakes Ostrava
28. 9. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina B 1. kolo 58
BASKET Brno
Tygři Brno
28. 9. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina B 1. kolo 59
BCM Orli Prostějov
BK Opava
28. 9. 2022
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
skupina B 1. kolo 60
BK VIVIDBOOKS Pardubice
GBA Sojky Pelhřimov
28. 9. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina B 2. kolo 62
BK Snakes Ostrava
GBA Sojky Pelhřimov
17. 9. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina B 2. kolo 63
BASKET Brno
BCM Orli Prostějov
17. 9. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina B 2. kolo 64
Tygři Brno
BK Opava
17. 9. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina B 2. kolo 61
BK NH Ostrava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
17. 9. 2022
17:30
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina B 3. kolo 66
BK Snakes Ostrava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
18. 9. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina B 3. kolo 67
BASKET Brno
BK Opava
18. 9. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina B 3. kolo 68
Tygři Brno
BCM Orli Prostějov
18. 9. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina B 3. kolo 65
BK NH Ostrava
GBA Sojky Pelhřimov
18. 9. 2022
11:00
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina B 4. kolo 69
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BCM Orli Prostějov
1. 10. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina B 4. kolo 70
GBA Sojky Pelhřimov
BK Opava
1. 10. 2022
-
SH Pelhřimov
Preview
skupina B 4. kolo 71
BK NH Ostrava
BASKET Brno
1. 10. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina B 4. kolo 72
BK Snakes Ostrava
Tygři Brno
1. 10. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina B 5. kolo 73
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Opava
2. 10. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina B 5. kolo 74
GBA Sojky Pelhřimov
BCM Orli Prostějov
2. 10. 2022
-
SH Pelhřimov
Preview
skupina B 5. kolo 75
BK NH Ostrava
Tygři Brno
2. 10. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina B 5. kolo 76
BK Snakes Ostrava
BASKET Brno
2. 10. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina B 6. kolo 77
BASKET Brno
BK VIVIDBOOKS Pardubice
15. 10. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina B 6. kolo 78
Tygři Brno
GBA Sojky Pelhřimov
15. 10. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina B 6. kolo 79
BCM Orli Prostějov
BK NH Ostrava
15. 10. 2022
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
skupina B 6. kolo 80
BK Opava
BK Snakes Ostrava
15. 10. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina B 7. kolo 81
BASKET Brno
GBA Sojky Pelhřimov
16. 10. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina B 7. kolo 82
Tygři Brno
BK VIVIDBOOKS Pardubice
16. 10. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina B 7. kolo 83
BCM Orli Prostějov
BK Snakes Ostrava
16. 10. 2022
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
skupina B 7. kolo 84
BK Opava
BK NH Ostrava
16. 10. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina B 8. kolo 85
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
17. 11. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina B 8. kolo 86
Tygři Brno
BASKET Brno
17. 11. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina B 8. kolo 87
BK Opava
BCM Orli Prostějov
17. 11. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina B 8. kolo 88
GBA Sojky Pelhřimov
BK VIVIDBOOKS Pardubice
17. 11. 2022
-
SH Pelhřimov
Preview
skupina B 9. kolo 89
GBA Sojky Pelhřimov
BK NH Ostrava
5. 11. 2022
-
SH Pelhřimov
Preview
skupina B 9. kolo 90
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Snakes Ostrava
5. 11. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina B 9. kolo 91
BK Opava
BASKET Brno
5. 11. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina B 9. kolo 92
BCM Orli Prostějov
Tygři Brno
5. 11. 2022
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
skupina B 10. kolo 93
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK NH Ostrava
6. 11. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina B 10. kolo 94
GBA Sojky Pelhřimov
BK Snakes Ostrava
6. 11. 2022
-
SH Pelhřimov
Preview
skupina B 10. kolo 95
BCM Orli Prostějov
BASKET Brno
6. 11. 2022
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
skupina B 10. kolo 96
BK Opava
Tygři Brno
6. 11. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina B 11. kolo 97
BK Opava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
19. 11. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina B 11. kolo 98
BCM Orli Prostějov
GBA Sojky Pelhřimov
19. 11. 2022
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
skupina B 11. kolo 99
Tygři Brno
BK NH Ostrava
19. 11. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina B 11. kolo 100
BASKET Brno
BK Snakes Ostrava
19. 11. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina B 12. kolo 101
BCM Orli Prostějov
BK VIVIDBOOKS Pardubice
20. 11. 2022
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
skupina B 12. kolo 102
BK Opava
GBA Sojky Pelhřimov
20. 11. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina B 12. kolo 103
BASKET Brno
BK NH Ostrava
20. 11. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina B 12. kolo 104
Tygři Brno
BK Snakes Ostrava
20. 11. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina B 13. kolo 105
GBA Sojky Pelhřimov
BASKET Brno
3. 12. 2022
-
SH Pelhřimov
Preview
skupina B 13. kolo 106
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Tygři Brno
3. 12. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina B 13. kolo 107
BK Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
3. 12. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina B 13. kolo 108
BK NH Ostrava
BK Opava
3. 12. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina B 14. kolo 109
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BASKET Brno
4. 12. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina B 14. kolo 110
GBA Sojky Pelhřimov
Tygři Brno
4. 12. 2022
-
SH Pelhřimov
Preview
skupina B 14. kolo 111
BK NH Ostrava
BCM Orli Prostějov
4. 12. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina B 14. kolo 112
BK Snakes Ostrava
BK Opava
4. 12. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. GBA Sojky Pelhřimov 0 0 0
2. BK Opava 0 0 0
3. NH Ostrava 0 0 0
4. BASKET Brno 0 0 0
5. BCM Orli Prostějov 0 0 0
6. BK VIVIDBOOKS Pardubice 0 0 0
7. Snakes Ostrava 0 0 0
8. Tygři Brno 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z
Adam Sabol BCM Orli Prostějov 17 1
Alex Čandas BK Opava 17 1
Michal Kratochvil BCM Orli Prostějov 16 1
Michal Bálint BCM Orli Prostějov 16 1
Jakub Slavík BCM Orli Prostějov 18 1
Jan Žvátora BCM Orli Prostějov 17 1
Michal Prouza PCE 16 1
7 Lukáš Gengela Snakes Ostrava 18 1
27 Štěpán Vilč Snakes Ostrava 17 1
Tom Sosna BK Opava 18 1
Lukáš Scholz BK Opava 17 1
Michal Štěnička BK Opava 18 1
Filip Klepek BK Opava 18 1
Jáchym Henzl BK Opava 17 1
Vojta Kočárník Slavoj Litoměřice 19 1
Matěj Kramoliš BK Opava 17 1
karel Bělohradský Tygři Praha 17 1
Šimon Zapletal BCM Orli Prostějov 17 1
Petr Valeš Tygři Praha 17 1
Radim Novák BK Opava 18 1
Samuel Macht USK 16 1
Kamil Vavrečka BK Opava 18 1
Jiří Vlášek BK Loko Plzeň 18 1
Vojtěch Hajič Sokol pražský 17 1
Jakub Soldán PCE 16 1
Daniel Střílka USK 17 1
Tomáš Randýsek Sokol pražský 17 1
Jonáš Janota BA Nymburk 17 1
17 Pavel Smažák Snakes Ostrava 17 1
3 Petr Augustin Snakes Ostrava 18 1
Jan Křesťan BK Opava 17 1
Michal Arleth BK Opava 19 1
Kevin Dalibor Humpál Sokol Písek 16 1
Michal Vitásek BCM Orli Prostějov 17 1
Ondřej Poulíček Tygři Praha 18 1
Petr Arendarčík BK Opava 17 1
Šimon Kořínek BA Nymburk 18 1
Matěj Danko PCE 16 1
12 Šimon Polívka Tygři Brno 17 1
Zbyněk Strážnický NH Ostrava 17 1
František Svoboda BASKET Brno 16 1
Šimon Svoboda BASKET Brno 18 1
Cedric Lilele Sokol pražský 18 1
Michal Dadák NH Ostrava 19 1
Jordan Oupoh GBA Lions J. Hradec 17 1
Petr Bečka Sokol Písek 17 1
Viktor Ivánek NH Ostrava 16 1
Adam Ivánek NH Ostrava 18 1
Eduard Myšák BK Opava 17 1
Vojtěch Kadaňka BK Opava 17 1
David Motyčka BK Opava 16 1
Matyáš Vlk NH Ostrava 17 1
15 Damián Džubera Snakes Ostrava 18 1
19 Jan Polívka Tygři Brno 18 1
Martin Nájemník Tygři Praha 18 1
Adam Kopřiva USK 19 1
Tomáš Grunt GBA Sojky Pelhřimov 19 1
Vojtěch Klein USK 17 1
Matěj Kučera BK Loko Plzeň 17 1
Tomáš Šindler BK Loko Plzeň 16 1
Petr Bašta BA Nymburk 18 1
Martin Kheil GBA Sojky Pelhřimov 19 1
11 Matěj Rotrekl Snakes Ostrava 18 1
28 Daniel Duhajský Snakes Ostrava 16 1
Martin Studnický BA Nymburk 18 1
David Látal USK 17 1
8 Tomáš Macura Snakes Ostrava 17 1
15 Tomáš Hřebík PCE 17 1
20 Pavel Bentkowski Snakes Ostrava 17 1
Jakub Rajčan BK Opava 17 1
Ondřej Hornický Slavoj Litoměřice 16 1
Tomáš Winter BK Loko Plzeň 17 1
Jakub Wiktor Coulibaly GBA Sojky Pelhřimov 19 1
Milan Tomáš Stráněl USK 17 1
38 Tomáš Novák PCE 19 1
22 Jakub Novák PCE 18 1
Tadeáš Regeti Sokol pražský 18 1
25 Patrik Němec Tygři Brno 17 1
Dávid Novák BA Nymburk 19 1
Pavel Daranský BCM Orli Prostějov 17 1
Jakub Jozef Ištok GBA Lions J. Hradec 18 1
Chimobi Ahinze Ikegwuruka GBA Sojky Pelhřimov 19 1
Jakub Kojzar BK Loko Plzeň 18 1
Bogdan Kiselovs GBA Lions J. Hradec 19 1
Nikita Shevchenko GBA Sojky Pelhřimov 19 1
Viktor Lukic-Gavric GBA Sojky Pelhřimov 17 1
Jorge Sánchez-Ramos Pereda GBA Sojky Pelhřimov 19 1
Liam Joseph Iacov GBA Lions J. Hradec 19 1
Matyáš Pierník BK Opava 17 1
Jozef Zlocha GBA Lions J. Hradec 18 1
Tornike Tokhadze GBA Lions J. Hradec 19 1
Ivan Kolchin Sokol pražský 19 1
Toms Valters Linis GBA Sojky Pelhřimov 17 1
Peter Kováčik BA Nymburk 17 1
Leonardo Varsík BCM Orli Prostějov 17 1
Adam Galko Sokol pražský 18 1
Witold Wojciech Czerenkiewicz GBA Lions J. Hradec 17 1
Ian Granja Bernad GBA Sojky Pelhřimov 19 1
Roy Sami Behar GBA Lions J. Hradec 19 1
Rudolfs Rudmiezis GBA Sojky Pelhřimov 18 1
Ofek Yosef Akrish GBA Lions J. Hradec 18 1
Jan Rigat I Fulcara GBA Lions J. Hradec 18 1
Ladislav Novák GBA Lions J. Hradec 18 1
Rihards Porietis GBA Lions J. Hradec 19 1
15 Matěj Rous Tygři Brno 19 1
31 Juraj Kret PCE 19 1
Sebastian Uhlíř Tygři Praha 17 1
Daniel Kotil BA Nymburk 19 1
František Suchánek Sokol Písek 16 1
Miroslav Pavlovic Sokol pražský 18 1
Jakub Ouředník BA Nymburk 18 1
Vojtěch Kocourek Tygři Praha 17 1
Marek Volný NH Ostrava 19 1
Jakub Nový Sokol pražský 18 1
Jan Grmolenský BA Nymburk 18 1
Mikuláš Čank NH Ostrava 16 1
Ondřej Slanina BK Opava 17 1
Martin Fišera BA Nymburk 19 1
45 Martin Zavadil Snakes Ostrava 17 1
Adam Vondráček PCE 17 1
Filip Luňáček Tygři Praha 17 1
Ondřej Štěpán BK Opava 18 1
Radim Šváb BASKET Brno 17 1
Marek Jež BASKET Brno 17 1
Jan Matušík Tygři Praha 16 1
David Michal BK Loko Plzeň 16 1
Filip Strážnický BCM Orli Prostějov 18 1
Eliáš Kalisz BCM Orli Prostějov 17 1
Daniel Fládr BK Opava 18 1
Kostiantyn Iagupov Sokol pražský 16 1
22 Dalibor Veselý Tygři Brno 18 1
13 Petr Veselý Tygři Brno 18 1
Dominik Thurnwald BK Loko Plzeň 16 1
Petr Opluštil BASKET Brno 17 1
Lukáš Beneš BK Loko Plzeň 17 1
Jakub Křišťan Sokol pražský 16 1
Eliáš Hager Sokol pražský 17 1
Jiří Farkaš Tygři Praha 18 1
Matěj Hofman Tygři Brno 17 1
Martin Jahoda BASKET Brno 18 1
Jindřich Fremr BK Loko Plzeň 19 1
Jakub Winter BK Loko Plzeň 19 1
Matouš Jurman Sokol pražský 19 1
Ondřej Komárek BCM Orli Prostějov 18 1
Adam Kattan Rahmani BK Opava 19 1
Jan Hlatký NH Ostrava 19 1
Matyáš Müller BCM Orli Prostějov 19 1
Martin Hofman Sokol pražský 19 1
13 Ondřej Snopek Snakes Ostrava 18 1
11 Ondřej Štangler Tygři Brno 19 1
Matyáš Vrábel USK 18 1
Adam Kašok NH Ostrava 17 1
Kryštof Pytelka Sokol Písek 19 1
Michal Baselides BK Loko Plzeň 19 1
Vojtěch Jurman Slavoj Litoměřice 19 1
Vladan Primak Sokol Písek 18 1
Richard Popelka Slavoj Litoměřice 19 1
Jakub Ježek Slavoj Litoměřice 18 1
20 Filip Suchomel PCE 18 1
Jakub Majer BK Loko Plzeň 18 1
Jakub Rytíř BCM Orli Prostějov 18 1
Šimon Marek Sokol Písek 18 1
Vojtěch Klička BK Loko Plzeň 18 1
Jakub Weig Tygři Praha 19 1
Filip Šanda BCM Orli Prostějov 19 1
Michal Kala Slavoj Litoměřice 18 1
Filip Maschke BK Opava 19 1
Richard Prokop BCM Orli Prostějov 16 1
Matyáš Ježek USK 17 1
Vojtěch Kroča BK Opava 19 1
Tadeáš Slowiak USK 18 1
Daniel Šich GBA Sojky Pelhřimov 19 1
Adam Zajíček PCE 16 1
Matouš Brunner USK 18 1
Tomáš Kosík BA Nymburk 18 1
25 Tomáš Hrabec Snakes Ostrava 18 1
Ondřej Franěk Tygři Praha 16 1
Jan Florčík NH Ostrava 16 1
Petr Křivánek BASKET Brno 19 1
32 Tomáš Půlpán PCE 19 1
Šimon Salaj BCM Orli Prostějov 19 1
Jakub Müller GBA Sojky Pelhřimov 19 1
10 Lukáš Olbort Tygři Brno 18 1
4 Tomáš Olbort Tygři Brno 18 1
Alexandr Michal BASKET Brno 19 1
Lubomír David PCE 19 1
Ondřej Chlupsa Slavoj Litoměřice 19 1
Matěj Dáňa BASKET Brno 18 1
Daniel Kölbl GBA Sojky Pelhřimov 19 1
Ondřej Plášil GBA Sojky Pelhřimov 18 1
Vojtěch Vrána Slavoj Litoměřice 17 1
Adam Štiak NH Ostrava 19 1
Ondřej Švec USK 19 1
Petr Krupka Slavoj Litoměřice 19 1
Jaroslav Janovský BA Nymburk 19 1
17 Jakub Provazník PCE 19 1
Jaroslav Polidar Sokol pražský 19 1
Tomáš Palas USK 18 1
Matěj Šafařík USK 18 1
Marek Půlpán BASKET Brno 18 1
16 Radovan Mrázek PCE 18 1
14 Filip Franzl Tygři Brno 19 1
Ondřej Hauzer Sokol pražský 18 1
David Frič BA Nymburk 18 1
David Michal Kopecký Tygři Praha 19 1
Aleš Zadražil GBA Sojky Pelhřimov 19 1
Tomáš Dvořák Slavoj Litoměřice 19 1
30 Šimon Jelínek PCE 18 1
Ondřej Chvála Sokol Písek 18 1
Matěj Rychtecký BASKET Brno 18 1
Pavel Benák GBA Sojky Pelhřimov 19 1
Daniel Hejl Sokol Písek 18 1
Kryštof Havlíček USK 18 1
Dominik Maščuch Slavoj Litoměřice 18 1
Ota Beneš NH Ostrava 19 1
Šimon Valenta BK Opava 19 1
Pavel Dohnal BCM Orli Prostějov 18 1
Kryštof Navrátil BCM Orli Prostějov 18 1
Vojtěch Martínek BCM Orli Prostějov 18 1
Petr Mondschein USK 18 1
Daniel Myšák BK Opava 19 1
Vojtěch Zeithammer Tygři Praha 17 1
Jan Žalud BA Nymburk 17 1
Jakub Nečas BASKET Brno 18 1
Adam Štěpánek NH Ostrava 16 1
Miroslav Bella USK 19 1
Filip Janovský Sokol Písek 18 1
Josef Svoboda Sokol Písek 17 1
Adam Husták BASKET Brno 18 1
8 Michal Bílek PCE 17 1
Martin Švabík GBA Lions J. Hradec 17 1
Adam Růžička Sokol pražský 18 1
Adam Polánek Sokol Písek 18 1
Prokop Vovesný Sokol Písek 17 1
Petr Procházka Sokol Písek 17 1
Filip Čihák Sokol Písek 16 1
Ondřej Klement Sokol Písek 16 1
Václav Stráda BK Loko Plzeň 17 1
Matyáš Pomezný NH Ostrava 16 1
Tomáš Polánek Sokol Písek 18 1
Ondřej Novák BK Loko Plzeň 17 1
Jiří Majerik Slavoj Litoměřice 18 1
Mikuláš Kramosil USK 17 1
Jakub Mršťák NH Ostrava 16 1
Pavel Matěj Procházka USK 19 1
16 Igor Patrik Svoboda Tygři Brno 18 1
Peter Daško Slavoj Litoměřice 18 1
Jonáš Bičík Sokol pražský 18 1
Joanis Koulisianis BASKET Brno 17 1
Vojtěch Radoš NH Ostrava 19 1
Ondřej Petržík BK Loko Plzeň 17 1
Ondřej Matuška Slavoj Litoměřice 19 1
Šimon Trepeš Tygři Praha 17 1
Jakub Řezáč Tygři Praha 18 1
Hugo Kanda Tygři Praha 18 1
Daniel Olejník Tygři Praha 19 1
Matyáš Řezníček BK Loko Plzeň 16 1
Ondřej Strejček BK Loko Plzeň 19 1
Štěpán Bubeník Tygři Praha 17 1
Filip Karlíček BK Loko Plzeň 17 1
Jakub Šimonek Sokol Písek 16 1
33 Michal Slovák Tygři Brno 17 1
Bartoloměj Kačírek Sokol Písek 16 1
7 Adam Lukeš Tygři Brno 18 1
Robin Klapetek BK Opava 18 1
Jakub Zvolánek NH Ostrava 16 1
Petr Šťovíček Sokol pražský 18 1
Jan Klenner NH Ostrava 19 1
32 Martin Vojcík Snakes Ostrava 19 1
Roman Slovák BASKET Brno 19 1
Jakub Gabriel Slavoj Litoměřice 18 1
Tomáš Folta PCE 17 1
Adam Košnar BA Nymburk 19 1
91 Petr Celerin Snakes Ostrava 18 1
Benjamín Navrátil NH Ostrava 17 1
9 Pavel Velek Snakes Ostrava 19 1
Tomáš Schmidl BA Nymburk 19 1
Josef Krátký BASKET Brno 18 1
23 Josef Gale Tygři Brno 17 1
Robert Lízálek Sokol pražský 17 1
24 Jan Křenek Snakes Ostrava 18 1
Daniel Tomek NH Ostrava 19 1
Lukáš Charvát Sokol pražský 19 1
Nikita Korotchenko BASKET Brno 17 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře