Zbyněk Strážnický

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 18 let
Aktuální klub
BK Vlci Žďár
Výška
198 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
165
Procento vítězství
46.1%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2018/19 žáci U15 - Skupina C BC Vysočina 11 - 0.7 0.4 0 0/0.2 0.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina E BK Vlci Žďár 12 - 8.3 3.9 0 0.5/1.8 27.3 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. B BC Vysočina 11 - 1.3 0.5 0 0.2/0.5 40.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BK Vlci Žďár 14 - 4.4 2 0 0.4/1.1 37.5 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina C Vlci Žďár 10 - 5.6 2.5 0 0.6/1.6 37.5 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina C Vlci Žďár 6 - 2.8 1.3 0 0.2/1.5 11.1 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. B Vlci Žďár 10 - 10.3 4.6 0 1.1/2.7 40.7 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out C Vlci Žďár 3 - 8.7 3.7 0 1.3/1.7 80.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina C Vlci Žďár 4 - 10.0 4.5 0 1/3.3 30.8 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B Vlci Žďár 1 - 12.0 6 0 0/2 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B NH Ostrava 5 8.2 2.4 1.2 /1.6 0 0/0.2 0.0 1.4 1.4
2021/22 kadeti U17 - skupina B NH Ostrava 14 21.9 4.6 1.6 /2.9 0.1 1.1/1.8 60.0 3.1 6.7
2021/22 junioři U19 - nadstavba B NH Ostrava 8 7.3 0.5 0.1 /0.4 0 0.3/0.3 100.0 1.3 0.9
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A NH Ostrava 8 18.5 2.6 1.3 /2.3 0 0.1/0.8 16.7 3.4 2.4
2021/22 junioři U19 - předkolo play-off NH Ostrava 1 4.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 1.0 -
2021/22 kadeti U17 - předkolo play-off NH Ostrava 2 19.0 2.5 1 /3.5 0 0.5/1.5 33.3 2.0 2.0
2021/22 kadeti U17 - play-off NH Ostrava 3 20.3 2.0 1 /2.3 0 0/0.3 0.0 1.3 3.3
2022/23 muži - skupina C BK Vlci Žďár 18 - 2.8 1.1 0.1 0.2/0.3 66.7 - -
2022/23 junioři U19 - skupina B NH Ostrava 14 12.9 1.4 0.6 /1.5 0.1 0.1/0.1 50.0 2.1 0.4
2022/23 muži - I. kolo BK Vlci Žďár 1 - 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 3.0 -1.0
2022/23 junioři U19 - nadstavba B NH Ostrava 2 11.0 1.0 0.5 /2 0 0/0 0.0 1.0 -
2022/23 junioři U19 - play-out C BK Vlci Žďár 6 - 9.5 3.3 0.7 0.8/2.2 38.5 - -
Průměr za kariéru 32.8 5.2 4.2 1.8 0.1 0.4/1.1 134.0 2.2 0.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Jiskra Kyjov 11. 3. 2023
2B body 5 Jiskra Kyjov 5. 3. 2023
3B body 1 Slavia Kroměříž 13. 11. 2022
Obranné doskoky 5 BASKET Brno 1. 10. 2022
Útočné doskoky 4 BK Opava 24. 11. 2022
Doskoky celkem 8 BK Opava 24. 11. 2022
Body 14 Tygři Brno B 26. 3. 2023
Užitečnost 5 PCE 17. 9. 2022
Asistence 2 BASKET Brno 1. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 4 BK Lions J. Hradec 26. 1. 2020 2019/20
2B body 9 BK Lions J. Hradec 26. 1. 2020 2019/20
3B body 1 BA Nymburk 23. 10. 2021 2021/22
Obranné doskoky 6 BCM Orli Prostějov 26. 9. 2021 2021/22
Útočné doskoky 5 BK Opava 25. 9. 2021 2021/22
Doskoky celkem 9 BCM Orli Prostějov 26. 9. 2021 2021/22
Body 22 BK Lions J. Hradec 26. 1. 2020 2019/20
Užitečnost 18 Snakes Ostrava 14. 11. 2021 2021/22
Asistence 3 BK Opava 5. 1. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2022 skupina B PCE 12:57 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
18. 9. 2022 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 15:48 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 9. 2022 skupina C OLM 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2022 skupina C Slavia OU 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/2 50.0
28. 9. 2022 skupina B Snakes Ostrava 7:45 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2022 skupina B BASKET Brno 13:40 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2022 skupina B Tygři Brno 6:04 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2022 skupina C Sokol Karviná 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2022 skupina C BK Hladnov 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2022 skupina C TJ Třebíč 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2022 skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 10. 2022 I. kolo BVK Holice 0:00 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2022 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 11:22 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 11. 2022 skupina B PCE 5:27 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2022 skupina C Jiskra Kyjov 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 11. 2022 skupina C Slavia Kroměříž 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/0 0
17. 11. 2022 skupina B Snakes Ostrava 12:18 6 1 50.0 1 100.0 1/2 50.0
19. 11. 2022 skupina B Tygři Brno 17:15 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 11. 2022 skupina B BASKET Brno 19:52 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
23. 11. 2022 skupina B BCM Orli Prostějov 19:40 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 11. 2022 skupina B BK Opava 16:49 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
26. 11. 2022 skupina C SK Žabovřesky 0:00 6 2 0.0 0 0.0 2/2 100.0
27. 11. 2022 skupina C SK Basket RENOCAR 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 12. 2022 skupina B BK Opava 11:33 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 12. 2022 skupina B BCM Orli Prostějov 9:38 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 1. 2023 nadstavba B BK Loko Plzeň 7:34 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 1. 2023 nadstavba B Tygři Praha 13:55 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
21. 1. 2023 skupina C BK Hladnov 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 1. 2023 skupina C Sokol Karviná 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
29. 1. 2023 nadstavba B BA Nymburk 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 2. 2023 skupina C TJ Třebíč 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 2. 2023 skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 2. 2023 play-out C Olomouc 0:00 9 4 0.0 0 0.0 1/1 100.0
19. 2. 2023 play-out C BK Příbor 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/0 0
1. 3. 2023 play-out C Tygři Brno B 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/2 0.0
4. 3. 2023 skupina C Slavia Kroměříž 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 3. 2023 skupina C Jiskra Kyjov 0:00 13 5 0.0 1 0.0 0/0 0
11. 3. 2023 play-out C Jiskra Kyjov 0:00 11 3 0.0 1 0.0 2/2 100.0
12. 3. 2023 play-out C BASKET Brno "B" 0:00 10 3 0.0 1 0.0 1/6 16.7
18. 3. 2023 skupina C SK Basket RENOCAR 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/2 50.0
19. 3. 2023 skupina C SK Žabovřesky 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
26. 3. 2023 play-out C Tygři Brno B 0:00 14 5 0.0 1 0.0 1/2 50.0
Celkem 42 201:37 131 50 192.3 7 58.3 10/21 47.6
Průměr 42 4:48 3.1 1.2 192.3 0.2 58.3 0.2/0.5 47.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Lions J. Hradec 3 0:00 12.3 5.3 0.0 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 2.3
BCM Orli Prostějov 2 0:00 15.5 7.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 1.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 13.0 6.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
Tygři JBC Brno 4 0:00 5.5 2.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.8
BK Opava 4 11:07 5.0 1.8 233.3 0.0 0.0 1.5/3.3 46.2 3.0
Tygři Brno B 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Královští Sokoli 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 3.0
BC Vysočina 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
Snakes Ostrava 2 22:17 7.5 2.5 62.5 0.5 50.0 1.0/1.0 100.0 2.5
BA Nymburk 2 26:39 7.5 2.0 57.1 0.5 50.0 2.0/2.5 80.0 3.0
BCM Orli Prostějov 2 20:42 7.0 3.0 85.7 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Basketbal TJ Svitavy 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Jiskra Kyjov 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 3.5
Jiskra Kyjov 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Příbor 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/4.0 12.5 3.0
BK Pardubice 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Jižní Supi 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
USK 5 21:20 2.2 1.0 35.7 0.0 0.0 0.2/1.0 20.0 2.4
Jiskra Kyjov 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 4 20:50 2.8 1.0 25.0 0.0 0.0 0.8/1.3 60.0 2.5
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
STRABAG Zlín 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.5 0.0 2.0
BASKET Brno "B" 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/6.0 16.7 4.0
NH Ostrava A 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 5 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.2
Slavia Kroměříž 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 3.0
Olomouc 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
SKUP-BCM Olomouc 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 4.0
Snakes Ostrava 2 10:01 4.0 1.0 66.7 0.5 33.3 0.5/1.0 50.0 2.0
USK Praha 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Tygři Brno 2 24:25 4.0 1.5 50.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 3.5
Tygři Brno 4 0:00 1.8 0.8 0.0 0.0 0.0 0.3/2.0 12.5 2.3
BK Pelhřimov 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.0
BK Příbor 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BK Loko Plzeň 2 19:21 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Tygři Praha 2 17:48 3.0 1.5 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Karviná 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Snakes Ostrava 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
SK Žabovřesky 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.5
PCE 3 10:18 2.0 1.0 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SK Basket RENOCAR 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Slavia OU 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol Písek 2 14:05 2.0 1.0 66.7 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.5
Sokol Šlapanice 4 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.8
BK Opava 2 14:11 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BASKET Brno 3 12:28 1.3 0.7 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
Jiskra Kyjov 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
OLM 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BVK Holice 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tygři Praha 1 13:55 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Brno 3 12:39 0.7 0.3 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Hladnov 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Slavoj Litoměřice 2 9:45 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
GBA Lions J. Hradec 2 3:40 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Slavia Kroměříž 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PŘÍ 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Kbely 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Třebíč 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
GBA Sojky Pelhřimov 2 13:35 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Písek 1 3:38 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 3 8:38 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Nymburk 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BASKET Brno 2 14:40 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BCM Orli Prostějov 3 9:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Jižní Supi 2 6:28 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5