Jakub Hasman

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
BK Jiskra Domažlice
Výška
183 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
118
Procento vítězství
58.5%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F-
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 11 - 0.9 0.2 0 0.5/0.7 75.0 -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. A Lokomotiva Plzeň 9 - 3.3 1.2 0 0.9/1.6 57.1 -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 12 - 6.0 2.2 0.1 1.4/2.1 68.0 -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A Lokomotiva Plzeň 2 - 1.5 0.5 0 0.5/1 50.0 -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Lokomotiva Plzeň 14 - 1.1 0.3 0.1 0.3/0.6 44.4 -
2019/20 žáci U15 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 13 - 0.5 0.2 0 0.2/0.3 50.0 -
2019/20 kadeti U17 - skupina A BK Loko Plzeň B 8 - 2.9 0.8 0.1 1/1.3 80.0 -
2019/20 žáci U15 - Extraliga Lokomotiva Plzeň 7 - 0.6 0.1 0 0.3/0.6 50.0 -
2021/22 junioři U19 - skupina B BK Jiskra Domažlice 3 - 7.3 1.7 1.3 0/0 0.0 -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BK Jiskra Domažlice 4 - 8.5 2.5 0.8 1.3/1.5 83.3 -
2021/22 junioři U19 - skupina A BK Jiskra Domažlice 12 - 12.1 2.8 1.7 1.4/3.1 45.9 -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Jiskra Domažlice 10 - 18.0 4.7 1.7 3.5/4.9 71.4 -
2022/23 junioři U19 - Skupina B BK Jiskra Domažlice 2 - 2.5 0.5 0 1.5/2 75.0 -
2022/23 junioři U19 - skupina A BK Loko Plzeň 5 0.4 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 -
2022/23 junioři U19 - Skupina A BK Jiskra Domažlice 5 - 14.0 4.4 1 2.2/4.2 52.4 -
Průměr za kariéru 23.4 0.0 5.3 1.5 0.4 1.0/1.6 160.5 1.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BK Klatovy 17. 11. 2022
2B body 9 Tygři Praha B 19. 11. 2022
3B body 2 VYS 20. 11. 2022
Body 23 Tygři Praha B 19. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 BK Sokolobv 26. 3. 2022 2021/22
2B body 9 Tygři Praha B 19. 11. 2022 2022/23
3B body 5 BK Přeštice 27. 2. 2022 2021/22
Body 31 BK Sokolobv 26. 3. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 3B 3B % TH TH %
28. 5. 2022 Skupina B Sokol Žižkov B 0:00 5 1 0 0.0 3/4 75.0
29. 5. 2022 Skupina B BK Brandýs 0:00 0 0 0 0.0 0/0 0
17. 9. 2022 skupina A Slavoj Litoměřice 1:58 0 0 0 0.0 0/0 0
18. 9. 2022 skupina A Sokol pražský 0:00 0 0 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2022 skupina A Tygři Praha 0:00 0 0 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2022 skupina A BA Nymburk 0:00 0 0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2022 skupina A USK 0:00 0 0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2022 Skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 5 1 1 0.0 0/0 0
6. 11. 2022 Skupina A Válečníci Děčín 0:00 4 2 0 0.0 0/0 0
17. 11. 2022 Skupina A BK Klatovy 0:00 17 4 1 0.0 6/7 85.7
19. 11. 2022 Skupina A Tygři Praha B 0:00 23 9 1 0.0 2/8 25.0
20. 11. 2022 Skupina A VYS 0:00 21 6 2 0.0 3/6 50.0
Celkem 12 1:58 75 23 5 500.0 14/25 56.0
Průměr 12 0:09 6.3 1.9 0.4 500.0 1.2/2.1 56.0
Soupeř Z Min. B 2B 3B 3B % TH TH % F-
BK Mariánské Lázně 3 0:00 10.0 2.3 1.3 0.0 1.3/3.3 40.0 2.7
BK Sokolov 2 0:00 14.0 4.5 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Tygři Praha B 1 0:00 23.0 9.0 1.0 0.0 2.0/8.0 25.0 3.0
BC Benešov 2 0:00 11.0 1.0 2.5 0.0 1.5/3.0 50.0 4.0
Tygři Louny B 2 0:00 10.5 2.5 1.0 0.0 2.5/5.5 45.5 2.0
VYS 1 0:00 21.0 6.0 2.0 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
BK Klatovy 2 0:00 10.0 2.0 1.0 0.0 3.0/3.5 85.7 1.0
BK Klatovy 8 0:00 2.5 0.9 0.0 0.0 0.8/1.1 66.7 1.4
Sokol Písek 5 0:00 3.8 1.2 0.2 0.0 0.8/0.8 100.0 1.8
BK Beroun 1 0:00 18.0 7.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Medvědi Tábor 2 0:00 9.0 3.0 0.5 0.0 1.5/6.0 25.0 1.5
SKB Rokycany 2 0:00 7.5 2.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Pražský 2 0:00 7.5 2.0 0.0 0.0 3.5/4.5 77.8 2.0
BARoun.l. U17B 1 0:00 15.0 6.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Medvědi Tábor 3 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 2.0
Kelti Nové Strašecí 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BA Grizzlies Plzeň B 1 0:00 12.0 4.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
BC Kolín 1 0:00 9.0 2.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
BK Kladno 1 0:00 8.0 0.0 1.0 0.0 5.0/6.0 83.3 -
TJ Sokol Kbely 1 0:00 6.0 1.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BA Sparta Praha 3 0:00 1.7 0.7 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.7
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 5.0 1.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Žižkov B 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Válečníci Děčín 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Pražský 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Sokol Písek 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Chomutov 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
BK Klatovy 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
BK Kladno 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Válečníci Děčín 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Válečníci Děčín 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Nymburk 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Slavoj Litoměřice 1 1:58 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Snakes Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři JBC Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Brandýs 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -