Adam Křesina

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 16 let
Aktuální klub
Sokol Písek
Výška
181 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
189
Procento vítězství
77.2%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Tigers Č. Budějovice 8 - 6.9 2.5 0.4 0.8/1.4 54.5 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga Sokol Písek 3 - 5.0 1 1 0/0.7 0.0 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A Sokol Písek 5 - 11.6 1.4 2 2.8/3.8 73.7 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sokol Písek 2 - 2.0 1 0 0/1.5 0.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina A Sokol Písek 12 - 3.5 1.4 0 0.7/2.2 30.8 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sokol Písek 9 - 2.9 1 0 0.9/1.6 57.1 - -
2018/19 mladší žáci U14 - MČR skupina B Sokol Písek 3 5.3 1.7 0.3 0.3 0/0 0.0 1.0 0.7
2018/19 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Písek 2 5.0 0.5 0 0 0.5/1 50.0 2.0 -1.0
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina A Sokol Písek 9 - 22.8 6.9 1.6 4.3/6.6 66.1 - -
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina A Sokol Písek 2 - 36.0 11 4.5 0.5/1.5 33.3 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - O postup na NF 2019 Sokol Písek Sršni 3 - 18.3 8.3 0 1.7/3 55.6 - -
2018/19 mladší minižactvo U12 - skupina "AAA" Sokol Písek Sršni h 2 - 3.0 1.5 0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Sokol Písek 9 14.4 7.6 0.7 /1.7 1.7 1.2/1.4 84.6 1.3 4.3
2021/22 žáci U15 - skupina A Sokol Písek 9 - 26.8 7.2 2.3 5.3/7 76.2 - -
2021/22 žáci U15 - extraliga A Sokol Písek 13 - 23.5 5.5 2.8 4.1/5.8 70.7 - -
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A Sokol Písek 7 16.9 8.7 1.1 /2 1.9 0.9/1 85.7 2.9 4.3
2021/22 kadeti U17 - play-off Sokol Písek 3 26.3 7.7 0.3 /1.3 2.3 0/0 0.0 2.3 1.7
2021/22 žáci U15 - MČR Sokol Písek 3 37.3 18.7 2.7 3.3 3.3/4.7 71.4 2.7 14.3
2022/23 kadeti U17 - Skupina B Sokol Písek Sršni B 3 - 13.0 3 2 1/1.3 75.0 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina A Sokol Písek 14 27.5 14.6 1.6 /3.2 3.2 1.7/2.5 68.6 2.3 11.7
2022/23 junioři U19 - skupina A Sokol Písek 7 12.1 3.7 0.4 /0.9 0.7 0.7/1.7 41.7 1.4 0.6
2022/23 junioři U19 - nadstavba A Sokol Písek 2 2.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 0.5 -0.5
2022/23 kadeti U17 - nadstavba A Sokol Písek 8 25.0 6.5 0.3 /2.1 1.9 0.4/1.3 30.0 3.0 3.6
2022/23 kadeti U17 - play-off Sokol Písek 2 24.5 11.5 3 /4 1 2.5/3 83.3 2.0 14.0
2022/23 junioři U19 - MČR Sokol Písek 2 6.5 3.0 0 /0.5 1 0/0 0.0 1.0 2.5
2022/23 kadeti U17 - MČR Sokol Písek 2 29.0 12.0 2.5 /5 2 1/1.5 66.7 2.0 11.0
2023/24 junioři U19 - skupina A Sokol Písek 14 31.4 16.7 2.1 /4.6 3 3.6/5 71.4 2.7 12.1
2023/24 kadeti U17 - skupina A Sokol Písek 14 34.9 17.4 2.8 /7 2.8 3.4/5.6 60.8 1.8 16.4
2023/24 muži - Český pohár mužů PIS 2 21.0 18.0 1 /4 4 4/4.5 88.9 2.5 12.0
2023/24 junioři U19 - nadstavba A Sokol Písek 6 30.0 12.2 0.7 /3.3 2.7 2.8/3.8 73.9 3.0 10.3
2023/24 muži - Základní část PIS 1 5.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 1.0 -2.0
2023/24 kadeti U17 - nadstavba A Sokol Písek 6 35.0 20.0 3 /6.3 2.7 6/8.3 72.0 3.2 18.5
2023/24 muži - Nadstavbová část – skupina A2 PIS 1 1.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 18.8 14.0 12.7 2.5 1.8 2.2/3.3 154.2 2.0 5.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 13 Snakes Ostrava 2. 3. 2024
2B body 7 Snakes Ostrava 21. 1. 2024
3B body 7 Sluneta Ústí n. L. 1. 10. 2023
Obranné doskoky 14 Sluneta Ústí n. L. 9. 12. 2023
Útočné doskoky 4 Slavoj Litoměřice 7. 11. 2023
Doskoky celkem 16 Sluneta Ústí n. L. 9. 12. 2023
Body 33 Sokol pražský 3. 12. 2023
Užitečnost 38 Snakes Ostrava 2. 3. 2024
Asistence 11 BASKET Brno 10. 2. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 13 USK Praha 2. 10. 2021 2021/22
2B body 22 BK Kunratice DDM P10 6. 10. 2019 2019/20
3B body 7 BK Opava 7. 5. 2022 2021/22
Obranné doskoky 14 Sluneta Ústí n. L. 9. 12. 2023 2023/24
Útočné doskoky 4 BA Nymburk 31. 1. 2023 2022/23
Doskoky celkem 16 Sluneta Ústí n. L. 9. 12. 2023 2023/24
Body 53 BK Kunratice DDM P10 6. 10. 2019 2019/20
Užitečnost 38 Snakes Ostrava 2. 3. 2024 2023/24
Asistence 11 USK 8. 10. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2023 skupina A USK 36:26 16 3 33.3 1 20.0 7/10 70.0
17. 9. 2023 skupina A Sokol Pražský 38:26 26 5 71.4 5 33.3 1/3 33.3
23. 9. 2023 skupina A Tygři Praha 27:58 8 1 50.0 2 66.7 0/0 0
24. 9. 2023 skupina A BA Nymburk 32:09 13 1 20.0 3 30.0 2/2 100.0
28. 9. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 25:36 11 2 50.0 2 18.2 1/3 33.3
30. 9. 2023 skupina A Válečníci Děčín 34:13 18 3 27.3 2 28.6 6/14 42.9
1. 10. 2023 skupina A Sluneta Ústí n. L. 38:24 29 3 30.0 7 50.0 2/6 33.3
7. 10. 2023 skupina A Sokol pražský 28:46 17 2 50.0 3 60.0 4/4 100.0
8. 10. 2023 skupina A USK 39:50 26 4 50.0 5 35.7 3/4 75.0
14. 10. 2023 skupina A Tygři Praha 36:18 17 5 41.7 2 14.3 1/2 50.0
15. 10. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 35:21 15 4 80.0 0 0.0 7/8 87.5
21. 10. 2023 skupina A Válečníci Děčín 34:01 16 2 66.7 3 33.3 3/4 75.0
3. 11. 2023 skupina A USK 25:28 20 2 40.0 3 50.0 7/9 77.8
7. 11. 2023 skupina A Slavoj Litoměřice 24:52 17 1 20.0 2 25.0 9/12 75.0
11. 11. 2023 skupina A BA Nymburk 33:24 21 4 44.4 4 28.6 1/2 50.0
12. 11. 2023 skupina A Tygři Praha 40:00 26 3 33.3 4 26.7 8/13 61.5
14. 11. 2023 skupina A Sokol Pražský 34:49 5 2 25.0 0 0.0 1/2 50.0
17. 11. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 27:29 20 1 100.0 5 38.5 3/3 100.0
18. 11. 2023 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 42:40 26 3 33.3 5 33.3 5/8 62.5
19. 11. 2023 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 26:01 11 1 20.0 2 33.3 3/6 50.0
29. 11. 2023 Český pohár mužů PLZ 18:25 16 0 0.0 4 50.0 4/4 100.0
2. 12. 2023 skupina A USK 26:37 9 1 33.3 2 20.0 1/2 50.0
3. 12. 2023 skupina A Sokol pražský 39:48 33 4 50.0 5 38.5 10/13 76.9
9. 12. 2023 skupina A Sluneta Ústí n. L. 39:28 11 1 20.0 3 23.1 0/0 0
10. 12. 2023 skupina A Válečníci Děčín 30:22 15 3 60.0 3 33.3 0/0 0
16. 12. 2023 skupina A Slavoj Litoměřice 24:57 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 12. 2023 skupina A Válečníci Děčín 34:40 17 3 75.0 2 16.7 5/8 62.5
3. 1. 2024 Základní část DEC 4:55 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 1. 2024 skupina A BK Loko Plzeň 30:43 17 3 60.0 3 37.5 2/4 50.0
7. 1. 2024 skupina A Tygři Praha 39:57 17 1 50.0 3 30.0 6/7 85.7
10. 1. 2024 Český pohár mužů USK 23:28 20 2 28.6 4 36.4 4/5 80.0
20. 1. 2024 nadstavba A NH Ostrava 26:29 19 2 66.7 3 25.0 6/6 100.0
21. 1. 2024 nadstavba A Snakes Ostrava 39:10 28 7 46.7 3 27.3 5/12 41.7
27. 1. 2024 nadstavba A Tygři Brno 31:10 20 1 16.7 6 60.0 0/0 0
28. 1. 2024 Nadstavbová část – skupina A2 OVA 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 2. 2024 nadstavba A BK Opava 34:12 13 2 33.3 2 18.2 3/3 100.0
7. 2. 2024 Nadstavbová část – skupina A2 SKS 1:13 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 2. 2024 nadstavba A BASKET Brno 37:18 9 2 50.0 1 9.1 2/2 100.0
11. 2. 2024 nadstavba A BK VIVIDBOOKS Pardubice 36:19 14 2 33.3 2 28.6 4/7 57.1
13. 2. 2024 nadstavba A GBA Lions J. Hradec 32:22 16 0 0.0 3 37.5 7/8 87.5
17. 2. 2024 nadstavba A BK Opava 23:34 10 0 0.0 3 37.5 1/2 50.0
18. 2. 2024 nadstavba A BASKET Brno 27:49 5 0 0.0 1 11.1 2/4 50.0
20. 2. 2024 nadstavba A BASKET Brno 30:52 9 1 33.3 1 12.5 4/6 66.7
2. 3. 2024 nadstavba A Snakes Ostrava 31:40 32 2 66.7 5 45.5 13/15 86.7
3. 3. 2024 nadstavba A NH Ostrava 39:28 18 3 42.9 2 20.0 6/8 75.0
Celkem 45 1367:07 706 92 40.2 121 29.2 159/231 68.8
Průměr 45 30:22 15.7 2.0 40.2 2.7 29.2 3.5/5.1 68.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
USK Praha 3 0:00 36.0 7.7 0.0 3.7 0.0 9.7/14.0 69.0 3.3
Sokol Pražský 8 27:33 12.8 1.8 48.3 2.8 28.9 1.0/1.4 72.7 1.8
USK 7 24:04 13.3 1.4 37.0 2.4 37.0 3.1/4.1 75.9 2.3
BK Loko Plzeň 6 23:38 14.0 2.2 61.9 2.5 31.3 2.2/2.8 76.5 1.5
BA Sparta 3 0:00 28.0 5.7 0.0 2.3 0.0 9.7/10.3 93.5 2.0
Válečníci Děčín 5 27:13 15.4 2.2 45.8 3.2 37.2 1.4/3.6 38.9 1.8
BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 0:00 25.7 5.0 0.0 3.7 0.0 4.7/5.3 87.5 2.0
Tygři Praha 6 31:44 11.8 1.7 38.5 2.2 21.7 2.0/2.8 70.6 2.0
BK Beroun 4 0:00 17.8 5.3 0.0 2.3 0.0 0.5/1.0 50.0 0.8
GBA Lions Jindřichův Hradec 4 32:42 17.3 2.0 40.0 3.0 33.3 4.3/7.0 60.7 1.5
Snakes Ostrava 2 35:25 30.0 4.5 50.0 4.0 36.4 9.0/13.5 66.7 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 27.0 7.5 0.0 3.0 0.0 3.0/6.5 46.2 3.0
NH Ostrava 6 25:04 8.7 1.2 36.8 1.3 17.4 2.3/3.0 77.8 3.3
Sokol pražský 2 34:17 25.0 3.0 50.0 4.0 44.4 7.0/8.5 82.4 2.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 23.5 5.5 0.0 3.5 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Tygři Praha B 2 0:00 23.5 6.5 0.0 2.0 0.0 4.5/6.5 69.2 2.5
Tigers Č. Budějovice 4 0:00 11.5 2.8 0.0 0.8 0.0 3.8/6.8 55.6 1.8
BA Nymburk 4 22:23 10.0 1.3 33.3 2.3 24.3 0.8/2.3 33.3 2.0
USK 4 21:24 10.0 1.3 45.5 2.0 27.6 1.5/2.5 60.0 3.5
Sluneta Ústí n. L. 2 38:56 20.0 2.0 26.7 5.0 37.0 1.0/3.0 33.3 2.5
BK Opava 4 19:06 9.5 1.0 40.0 2.3 37.5 0.8/1.0 75.0 3.0
Lions J. Hradec 2 0:00 18.5 6.0 0.0 1.0 0.0 3.5/4.5 77.8 0.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 28:24 12.3 2.7 57.1 1.3 23.5 3.0/4.3 69.2 1.7
BK Opava 2 0:00 17.0 0.5 0.0 4.5 0.0 2.5/4.0 62.5 2.0
Tygři Praha 3 27:40 11.3 1.3 36.4 2.0 25.0 2.7/4.3 61.5 1.0
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 17.0 3.5 0.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Válečníci Děčín 2 34:20 16.5 2.5 71.4 2.5 23.8 4.0/6.0 66.7 2.5
BK Klatovy 4 0:00 8.3 2.0 0.0 1.3 0.0 0.5/2.3 22.2 1.3
Slavoj Litoměřice 3 24:11 10.7 1.3 40.0 1.3 21.1 4.0/5.0 80.0 1.7
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 31.0 11.0 0.0 1.0 0.0 6.0/7.0 85.7 1.0
BK Loko Plzeň 3 19:04 10.3 1.0 60.0 2.3 25.9 1.3/2.0 66.7 3.0
BK Pelhřimov 3 0:00 10.0 2.7 0.0 0.7 0.0 2.7/4.3 61.5 2.3
Válečníci Děčín 2 0:00 14.5 3.5 0.0 1.0 0.0 4.5/6.0 75.0 1.5
BA Nymburk 3 30:30 8.7 0.0 0.0 2.7 33.3 0.7/1.7 40.0 3.0
BK Klatovy 1 0:00 25.0 7.0 0.0 3.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
BA Grizzlies Plzeň 2 26:03 11.5 1.5 50.0 2.5 27.8 1.0/1.0 100.0 3.0
BK Opava 2 28:53 11.5 1.0 28.6 2.5 26.3 2.0/2.5 80.0 2.0
BASKET Brno 3 25:00 7.7 0.7 25.0 1.7 18.5 1.3/2.0 66.7 3.0
Tygři Brno 3 12:01 7.7 0.3 16.7 2.3 63.6 0.0/0.0 0.0 0.7
Sokol Pražský 4 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.3 22.2 1.0
USK 1 23:28 20.0 2.0 28.6 4.0 36.4 4.0/5.0 80.0 3.0
Tygři Brno 2 14:11 10.0 2.0 100.0 2.0 33.3 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 19.0 3.0 0.0 3.0 0.0 4.0/5.0 80.0 3.0
Jižní Supi 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
Tygři JBC Brno 2 0:00 9.0 3.0 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
BASKET Brno 4 17:46 4.3 0.3 16.7 0.8 15.0 1.5/2.5 60.0 2.8
PLZ 1 18:25 16.0 0.0 0.0 4.0 50.0 4.0/4.0 100.0 2.0
GBA Lions J. Hradec 1 32:22 16.0 0.0 0.0 3.0 37.5 7.0/8.0 87.5 4.0
BK Medvědi Tábor h 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
Tygři Praha 1 0:00 15.0 3.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
BK Klatovy 1 0:00 15.0 3.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jižní Supi 1 0:00 14.0 3.0 0.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
BA Sparta Praha 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
LYNX Liberec 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
TJ Sokol Kbely 4 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.0
Tygři Praha 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 2.7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.3
BA Nymburk 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 1.7 0.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
BA Sparta Praha 2 10:51 2.0 0.5 25.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Snakes Ostrava 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Brno 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
DEC 1 4:55 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
OVA 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SKS 1 1:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -

články