Ondřej Petržík

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
BK Loko Plzeň
Výška
184 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
141
Procento vítězství
42.6%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina A BK Jiskra Domažlice 12 - 13.8 4.9 0 4/8.3 48.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. A BK Jiskra Domažlice 3 - 14.3 6 0 2.3/3 77.8 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina A BK Jiskra Domažlice 9 - 21.7 8.7 0.3 3.3/6.8 49.2 - -
2018/19 žáci U15 - skupina A BK Jiskra Domažlice 10 - 12.9 5.8 0 1.3/3.2 40.6 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Lokomotiva Plzeň 12 - 10.6 3.9 0.2 2.3/3.5 64.3 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 11 - 14.5 5.4 0.1 3.5/5.9 60.0 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 1 8.0 2.0 1 /2 0 0/0 0.0 1.0 1.0
2019/20 kadeti U17 - skupina A Jiskra Domažlice (MS) 7 - 23.0 8.3 1.1 3/4.4 67.7 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga Lokomotiva Plzeň 5 - 17.8 6.2 1.2 1.8/3 60.0 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 2 18.5 13.0 4 /6.5 0.5 3.5/4.5 77.8 4.0 11.0
2021/22 junioři U19 - skupina B BK Jiskra Domažlice 3 - 16.3 5 1 3.3/5 66.7 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BK Loko Plzeň 6 8.0 3.0 0.8 /2 0.2 0.8/2 41.7 1.0 2.5
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Loko Plzeň 10 19.8 6.6 2.3 /4.8 0.5 0.5/1.7 29.4 1.8 5.2
2021/22 junioři U19 - skupina A BK Jiskra Domažlice 2 - 7.5 2.5 0.5 1/2 50.0 - -
2021/22 junioři U19 - nadstavba B BK Loko Plzeň 6 5.7 1.7 0.8 /1.5 0 0/0 0.0 0.7 1.0
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A BK Loko Plzeň 6 20.8 7.0 2.8 /5.8 0.2 0.8/2.2 38.5 1.8 3.5
2021/22 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 2 5.5 1.5 0 /0.5 0.5 0/0 0.0 - 1.0
2021/22 kadeti U17 - předkolo play-off BK Loko Plzeň 3 21.3 3.3 1 /2.7 0.3 0.3/2 16.7 3.0 -1.0
2022/23 junioři U19 - Skupina B BK Jiskra Domažlice 3 - 11.7 3 1.7 0.7/2.3 28.6 - -
2022/23 muži - skupina A Jiskra Domažlice 4 - 2.8 1.3 0 0.3/0.5 50.0 - -
2022/23 junioři U19 - skupina A BK Loko Plzeň 14 12.0 3.4 1.1 /2.9 0.2 0.4/1 42.9 1.2 2.1
Průměr za kariéru 21.8 5.3 10.7 4.0 0.3 1.8/3.5 151.7 1.7 1.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 BK Brandýs 29. 5. 2022
2B body 3 Loko Plzeň B 12. 11. 2022
3B body 3 BC Kolín 28. 5. 2022
Obranné doskoky 5 USK 2. 10. 2022
Útočné doskoky 5 Sokol Písek 3. 12. 2022
Doskoky celkem 7 Sokol Písek 3. 12. 2022
Body 15 BC Kolín 28. 5. 2022
Užitečnost 9 Sokol pražský 5. 11. 2022
Asistence 2 Sokol Písek 3. 12. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 17 Lokomotiva Plzeň 3. 12. 2017 2017/18
2B body 20 Tygři Louny B 15. 12. 2019 2019/20
3B body 3 BK Přeštice 20. 1. 2019 2018/19
Obranné doskoky 5 USK 2. 10. 2022 2022/23
Útočné doskoky 5 Sokol Písek 3. 12. 2022 2022/23
Doskoky celkem 7 Sokol Písek 3. 12. 2022 2022/23
Body 45 Tygři Louny B 15. 12. 2019 2019/20
Užitečnost 22 Sokol Pražský 27. 11. 2021 2021/22
Asistence 4 Sokol Písek 23. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
28. 5. 2022 Skupina B BC Kolín 0:00 15 3 0.0 3 0.0 0/2 0.0
28. 5. 2022 Skupina B Sokol Žižkov B 0:00 9 3 0.0 1 0.0 0/1 0.0
29. 5. 2022 Skupina B BK Brandýs 0:00 11 3 0.0 1 0.0 2/4 50.0
17. 9. 2022 skupina A Slavoj Litoměřice 16:01 6 3 75.0 0 0.0 0/2 0.0
18. 9. 2022 skupina A Sokol pražský 5:09 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2022 skupina A Tygři Praha 10:52 2 1 33.3 0 0.0 0/1 0.0
1. 10. 2022 skupina A BA Nymburk 15:32 8 2 50.0 1 100.0 1/1 100.0
2. 10. 2022 skupina A USK 14:18 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2022 skupina A GBA Lions J. Hradec 10:37 2 1 25.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2022 skupina A Sokol Písek 13:00 3 1 50.0 0 0.0 1/1 100.0
22. 10. 2022 skupina A CBU 0:00 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
23. 10. 2022 skupina A Sokol Písek B 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2022 skupina A Sokol pražský 13:40 7 2 66.7 1 100.0 0/0 0
6. 11. 2022 skupina A Slavoj Litoměřice 10:14 2 1 100.0 0 0.0 0/1 0.0
12. 11. 2022 skupina A Loko Plzeň B 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 11. 2022 skupina A SKB Rokycany 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 11. 2022 skupina A Tygři Praha 8:57 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
19. 11. 2022 skupina A USK 9:10 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
20. 11. 2022 skupina A BA Nymburk 13:09 5 0 0.0 1 100.0 2/4 50.0
3. 12. 2022 skupina A Sokol Písek 15:45 6 2 33.3 0 0.0 2/4 50.0
4. 12. 2022 skupina A GBA Lions J. Hradec 11:03 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 21 167:27 93 30 75.0 8 47.1 9/23 39.1
Průměr 21 7:58 4.4 1.4 75.0 0.4 47.1 0.4/1.1 39.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SKB Strakonice 4 0:00 22.5 10.8 0.0 0.3 0.0 0.3/0.8 33.3 0.5
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 19.0 7.0 0.0 0.0 0.0 5.0/9.3 54.1 2.3
Sokol Písek 5 0:00 12.4 4.2 0.0 0.2 0.0 3.4/7.8 43.6 2.4
Sokol Pražský 2 0:00 30.5 13.5 0.0 0.5 0.0 2.0/5.5 36.4 1.0
BK Klatovy 5 0:00 11.0 2.6 0.0 0.2 0.0 5.2/9.4 55.3 1.4
Tygři Louny B 1 0:00 45.0 20.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BA Sparta Praha 4 0:00 11.0 4.8 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 1.8
Tygři Praha 2 0:00 18.5 6.0 0.0 0.5 0.0 5.0/8.0 62.5 -
Válečníci Děčín 2 0:00 17.0 6.0 0.0 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 2.0
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 16.5 6.5 0.0 0.0 0.0 3.5/6.0 58.3 2.5
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 30.0 12.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
USK 2 23:06 14.0 4.5 60.0 0.5 33.3 3.5/5.0 70.0 2.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 13.0 4.5 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 1.5
Medvědi Tábor 2 0:00 12.5 4.0 0.0 0.0 0.0 4.5/5.5 81.8 2.0
BK Klatovy 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/4.0 12.5 1.5
Tygři JBC Brno 1 0:00 24.0 9.0 0.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
BK Lions J. Hradec 5 21:16 4.6 1.6 42.1 0.4 16.7 0.2/1.2 16.7 2.6
TJ Sokol Kbely 1 0:00 23.0 9.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
BK Opava 1 30:34 22.0 8.0 57.1 1.0 33.3 3.0/5.0 60.0 4.0
BC Benešov 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Pražský 1 0:00 19.0 6.0 0.0 0.0 0.0 7.0/8.0 87.5 2.0
BK Chomutov 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
BA Nymburk 1 0:00 18.0 3.0 0.0 2.0 0.0 6.0/8.0 75.0 5.0
BA Nymburk 3 16:20 6.0 2.3 50.0 0.0 0.0 1.3/2.3 57.1 2.7
Sokol Pražský 2 17:38 8.5 2.5 38.5 1.0 40.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BK Klatovy 1 0:00 17.0 3.0 0.0 2.0 0.0 5.0/6.0 83.3 -
BC Kolín 1 0:00 15.0 3.0 0.0 3.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 4 8:28 3.5 1.8 63.6 0.0 0.0 0.0/0.8 0.0 0.8
BA Nymburk 3 13:43 4.7 0.7 28.6 0.7 66.7 1.3/3.7 36.4 2.0
Válečníci Děčín 2 23:25 7.0 2.5 71.4 0.5 20.0 0.5/3.0 16.7 1.5
Válečníci Děčín 1 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Mariánské Lázně 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
Sokol pražský 3 10:18 4.0 0.7 40.0 0.7 40.0 0.7/0.7 100.0 0.3
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/11.0 36.4 1.0
SKB Rokycany 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
BK Brandýs 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
USK 3 12:53 3.3 1.3 36.4 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.3
Tygři Brno 2 23:00 4.5 2.0 40.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 1.5
Sokol Písek 2 14:22 4.5 1.5 37.5 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.5
Sokol Žižkov B 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.0
Tygři Praha 2 12:00 4.0 2.0 80.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 2.0
Sokol Písek 2 16:39 3.5 1.0 22.2 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Loko Plzeň B 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tygři Praha 2 9:54 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
Sokol Písek 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BK Medvědi Tábor 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
SKB Rokycany 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Levharti Chomutov 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Jižní Supi 3 3:44 1.0 0.0 0.0 0.3 25.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 2 2:02 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
GBA Lions J. Hradec 3 7:13 0.7 0.3 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
CBU 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Snakes Ostrava 1 1:25 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 1 14:09 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -