Adem Jan Gürbüz

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 17 let
Aktuální klub
NH Ostrava
Výška
169 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
197
Procento vítězství
61.9%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2020/21 žáci U15 - Skupina F BK Mohelnice 6 - 35.3 12.3 2.5 3.2/4.3 73.1 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina G SKUP-BCM Olomouc 10 - 13.8 5.1 0.2 3/5 60.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B SKUP-BCM Olomouc 6 - 10.8 4.5 0 1.8/4.2 44.0 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - Skupina A Mohelnice 16 - 8.9 4.3 0 0.4/0.9 42.9 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - Finále dle umístění Mohelnice 4 - 2.8 1.3 0 0.3/1 25.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Základní část Mohelnice 30 - 6.0 2.7 0 0.5/1.7 29.4 - -
2017/18 nejmladší minižáci U11 - základní Basket TJ Svitavy-kv 6 - 10.5 4.7 0 1.2/2 58.3 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Základní část Mohelnice 12 - 12.8 5.6 0 1.6/4.1 38.8 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - Základní část Mohelnice 10 - 18.4 8.6 0 1.2/2.5 48.0 - -
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina E BK Mohelnice 4 - 46.8 17.5 2.8 3.5/7 50.0 - -
2021/22 žáci U15 - skupina E NH Ostrava 12 - 17.3 6.7 1 0.9/1.1 84.6 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina C NH Ostrava 5 - 9.0 2.8 0.4 2.2/3.8 57.9 - -
2021/22 žáci U15 - extraliga B NH Ostrava 6 - 13.7 3.3 1.8 1.5/2.5 60.0 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina B NH Ostrava 14 23.5 7.7 2.5 /4.2 0.6 1/1.5 66.7 2.4 10.6
2022/23 junioři U19 - skupina B NH Ostrava 3 16.7 2.0 0.3 /1 0 1.3/2.3 57.1 1.0 5.7
2022/23 junioři U19 - nadstavba B NH Ostrava 6 12.5 3.3 0.7 /1.5 0.3 1/1.3 75.0 1.7 3.0
2022/23 kadeti U17 - nadstavba A NH Ostrava 6 21.8 7.8 0.7 /1.3 1.5 2/2.8 70.6 1.3 7.0
2022/23 junioři U19 - předkolo play-off NH Ostrava 1 17.0 4.0 0 /0 0 4/4 100.0 - 10.0
2022/23 kadeti U17 - play-out C SK UP-BCM Olomouc 1 - 29.0 6 4 5/6 83.3 - -
2022/23 kadeti U17 - play-off NH Ostrava 2 32.0 9.5 1 /3.5 1.5 3/3 100.0 3.0 9.5
2023/24 junioři U19 - Skupina D Olomouc 3 - 17.7 5.3 1.7 2/4 50.0 - -
2023/24 junioři U19 - skupina B NH Ostrava 9 27.2 6.3 1.8 /5 0.7 0.8/1.1 70.0 2.9 6.2
2023/24 kadeti U17 - skupina B NH Ostrava 14 31.6 14.9 3.4 /6.7 1.9 2.6/3.7 69.2 2.9 17.8
2023/24 junioři U19 - nadstavba B NH Ostrava 6 35.7 14.2 1.7 /5 3.2 1.3/2.3 57.1 2.3 11.3
2023/24 kadeti U17 - nadstavba A NH Ostrava 4 39.5 21.0 5.8 /12 1.5 5/6.5 76.9 2.8 21.0
Průměr za kariéru 21.8 8.8 12.2 4.3 0.7 1.5/2.6 172.0 1.8 3.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 10 USK 11. 2. 2024
2B body 8 USK 11. 2. 2024
3B body 7 Slavoj Litoměřice 28. 1. 2024
Obranné doskoky 10 BK Opava 19. 11. 2023
Útočné doskoky 5 BK VIVIDBOOKS Pardubice 30. 9. 2023
Doskoky celkem 10 BK Opava 19. 11. 2023
Body 35 USK 11. 2. 2024
Užitečnost 35 USK 11. 2. 2024
Asistence 12 BK Opava 19. 11. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 Tygři Brno 14. 10. 2023 2023/24
2B body 21 Slavia Kroměříž 4. 10. 2020 2020/21
3B body 7 Slavoj Litoměřice 28. 1. 2024 2023/24
Obranné doskoky 10 BK Opava 19. 11. 2023 2023/24
Útočné doskoky 5 BK VIVIDBOOKS Pardubice 30. 9. 2023 2023/24
Doskoky celkem 10 BK VIVIDBOOKS Pardubice 30. 9. 2023 2023/24
Body 54 Slavia Kroměříž 4. 10. 2020 2020/21
Užitečnost 35 USK 11. 2. 2024 2023/24
Asistence 12 BK Opava 19. 11. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
20. 5. 2023 Skupina D Sokol Žižkov B 0:00 9 3 0.0 1 0.0 0/1 0.0
20. 5. 2023 Skupina D Sokol Nová Paka 0:00 19 8 0.0 0 0.0 3/6 50.0
21. 5. 2023 Skupina D FASTAV Zlín 0:00 25 5 0.0 4 0.0 3/5 60.0
16. 9. 2023 skupina B Snakes Ostrava 31:37 23 5 62.5 3 42.9 4/6 66.7
17. 9. 2023 skupina B Basketpoint Frýdek-Místek 23:09 6 3 60.0 0 0.0 0/0 0
23. 9. 2023 skupina B BK Opava 24:27 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2023 skupina B Snakes Ostrava 20:10 7 2 50.0 1 50.0 0/0 0
30. 9. 2023 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 31:58 19 5 35.7 2 25.0 3/4 75.0
1. 10. 2023 skupina B BA Nymburk 26:52 21 6 85.7 2 66.7 3/5 60.0
7. 10. 2023 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 27:54 6 3 37.5 0 0.0 0/1 0.0
8. 10. 2023 skupina B GBA Lions J. Hradec 27:13 6 1 25.0 0 0.0 4/4 100.0
14. 10. 2023 skupina B Tygři Brno 38:37 17 2 25.0 1 33.3 10/12 83.3
15. 10. 2023 skupina B BASKET Brno 37:43 20 3 42.9 3 50.0 5/6 83.3
21. 10. 2023 skupina B BASKET Brno 24:28 3 0 0.0 1 16.7 0/0 0
4. 11. 2023 skupina B Basketpoint Frýdek-Místek 25:40 20 5 83.3 3 60.0 1/2 50.0
5. 11. 2023 skupina B Snakes Ostrava 27:25 19 2 100.0 5 50.0 0/0 0
12. 11. 2023 skupina B BK Opava 24:48 3 0 0.0 1 25.0 0/0 0
17. 11. 2023 skupina B Snakes Ostrava 32:23 11 4 57.1 1 20.0 0/0 0
18. 11. 2023 skupina B BK Opava 24:34 15 3 75.0 3 42.9 0/2 0.0
19. 11. 2023 skupina B BK Opava 34:53 13 2 50.0 2 100.0 3/3 100.0
3. 12. 2023 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 33:41 13 3 37.5 2 40.0 1/2 50.0
4. 12. 2023 skupina B GBA Lions J. Hradec 29:45 8 3 42.9 0 0.0 2/3 66.7
9. 12. 2023 skupina B BA Nymburk 29:43 4 2 33.3 0 0.0 0/2 0.0
10. 12. 2023 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 39:24 7 2 22.2 0 0.0 3/4 75.0
6. 1. 2024 skupina B BASKET Brno 33:55 13 3 50.0 1 33.3 4/6 66.7
7. 1. 2024 skupina B Tygři Brno 36:36 11 4 50.0 1 16.7 0/0 0
13. 1. 2024 nadstavba B Sokol pražský 36:04 13 1 33.3 3 60.0 2/4 50.0
14. 1. 2024 nadstavba B BK Loko Plzeň 40:00 8 1 50.0 2 28.6 0/0 0
20. 1. 2024 nadstavba A Sokol Písek 40:00 13 4 40.0 1 16.7 2/2 100.0
21. 1. 2024 nadstavba A GBA Lions Jindřichův Hradec 38:50 18 7 38.9 0 0.0 4/7 57.1
27. 1. 2024 nadstavba B Válečníci Děčín 31:26 22 2 33.3 5 71.4 3/4 75.0
28. 1. 2024 nadstavba B Slavoj Litoměřice 38:25 24 1 14.3 7 58.3 1/2 50.0
10. 2. 2024 nadstavba A Sokol Pražský 39:25 18 4 44.4 2 33.3 4/4 100.0
11. 2. 2024 nadstavba A USK 39:41 35 8 72.7 3 50.0 10/13 76.9
17. 2. 2024 nadstavba B BK Loko Plzeň 30:44 7 2 50.0 1 25.0 0/2 0.0
18. 2. 2024 nadstavba B Sokol pražský 37:46 11 3 37.5 1 25.0 2/2 100.0
Celkem 36 1059:16 487 112 51.6 62 36.9 77/114 67.5
Průměr 36 29:25 13.5 3.1 51.6 1.7 36.9 2.1/3.2 67.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BCM Orli Prostějov 5 0:00 22.8 9.0 0.0 0.8 0.0 2.4/4.8 50.0 2.0
Slavia Kroměříž 3 0:00 29.3 11.3 0.0 1.0 0.0 3.7/5.3 68.8 -
Lipník /MIX/ 6 0:00 11.5 5.3 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 55.6 1.2
Jiskra Kyjov 3 0:00 21.7 8.3 0.0 1.0 0.0 2.0/4.3 46.2 0.7
Kroměříž 8 0:00 8.0 3.8 0.0 0.0 0.0 0.5/2.4 21.1 1.9
USK 3 30:30 19.0 4.0 70.6 1.7 35.7 6.0/8.3 72.0 2.0
BCM Olomouc 8 0:00 7.0 3.1 0.0 0.0 0.0 0.8/2.3 33.3 1.4
Snakes Ostrava 4 29:01 13.8 2.8 61.1 2.3 42.9 1.5/2.5 60.0 2.8
BCM Orli Prostějov 4 0:00 13.5 6.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.8 0.0 1.5
BASKET Brno 4 29:45 13.3 3.3 54.2 1.3 33.3 3.0/4.3 70.6 3.8
BC Nový Jičín 2 0:00 24.0 8.5 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 -
Královští Sokoli - k 3 0:00 15.3 7.0 0.0 0.0 0.0 1.3/3.0 44.4 1.3
Basketpoint F-M 2 0:00 23.0 9.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.5 66.7 0.5
Tygři Brno 4 31:12 11.5 2.3 33.3 1.5 33.3 2.5/3.0 83.3 2.8
Zlín 2 0:00 22.0 11.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BK Opava 4 0:00 10.8 3.3 0.0 1.3 0.0 0.5/1.5 33.3 1.3
BK Opava 4 25:52 10.8 2.8 68.8 1.3 38.5 1.5/2.0 75.0 2.8
SK UP Olomouc B 1 0:00 42.0 18.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
FASTAV Zlín 1 0:00 41.0 19.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 3 10:49 13.3 4.0 150.0 1.3 80.0 1.3/2.3 57.1 1.7
FASTAV Zlín 1 0:00 40.0 15.0 0.0 3.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
Zlín /MIX/ 4 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
SKUP-BCM Olomouc 2 0:00 18.5 7.5 0.0 0.5 0.0 2.0/2.0 100.0 1.5
Basket Valmez 1 0:00 37.0 13.0 0.0 3.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
BK VIVIDBOOKS Pardubice 4 32:22 9.3 2.8 35.5 0.5 13.3 2.3/3.0 75.0 3.0
Tygři Praha 4 27:43 9.0 0.5 28.6 2.0 34.8 2.0/2.3 88.9 2.0
BA Nymburk 4 24:06 8.8 3.0 66.7 0.5 25.0 1.3/2.5 50.0 2.3
Šumperk/MIX/ 6 0:00 5.7 2.5 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.3
Snakes Ostrava 2 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
TBS Přerov 1 0:00 27.0 5.0 0.0 5.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Slavoj Litoměřice 2 25:25 13.5 0.5 12.5 4.0 61.5 0.5/1.0 50.0 3.0
Prostějov 2 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 1.5
Basketpoint Frýdek-Místek 2 24:24 13.0 4.0 72.7 1.5 30.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Snakes Ostrava 2 0:00 13.0 4.0 0.0 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 -
FASTAV Zlín 1 0:00 25.0 5.0 0.0 4.0 0.0 3.0/5.0 60.0 4.0
BK Loko Plzeň 4 25:13 6.3 1.3 55.6 1.0 33.3 0.8/1.8 42.9 1.0
Sokol pražský 2 36:55 12.0 2.0 36.4 2.0 44.4 2.0/3.0 66.7 2.5
Tygři Brno 1 0:00 23.0 4.0 0.0 3.0 0.0 6.0/7.0 85.7 -
Válečníci Děčín 1 31:26 22.0 2.0 33.3 5.0 71.4 3.0/4.0 75.0 4.0
Kroměříž 2 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 3.0
Sokol Písek 2 32:18 10.5 2.0 33.3 1.5 25.0 2.0/2.0 100.0 2.5
BC Vysočina 1 0:00 20.0 6.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Sokol Nová Paka 1 0:00 19.0 8.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 5.0
GBA Sojky Pelhřimov 2 30:47 9.5 3.0 37.5 1.0 28.6 0.5/1.5 33.3 3.0
GBA Lions Jindřichův Hradec 2 23:29 9.0 3.5 38.9 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 1.0
Snakes Ostrava 2 26:16 9.0 3.0 54.5 1.0 28.6 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 1 39:25 18.0 4.0 44.4 2.0 33.3 4.0/4.0 100.0 4.0
Zlín 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.0
BK Pardub 3 0:00 5.7 2.3 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.7
BCM Orli Prostějov 1 0:00 15.0 6.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Královští Sokoli 1 0:00 14.0 2.0 0.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
GBA Lions J. Hradec 2 28:29 7.0 2.0 36.4 0.0 0.0 3.0/3.5 85.7 2.5
BK Vlci Žďár 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 4.0
BK Pelhřimov 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava 3 23:56 3.0 0.3 20.0 0.3 11.1 1.3/2.3 57.1 2.7
Sokol Žižkov B 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
NH Ostrava 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Tygři Praha 2 11:04 3.5 1.0 40.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.5
Tygři Brno 2 16:07 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Tygři Brno B 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BASKET Brno 1 24:28 3.0 0.0 0.0 1.0 16.7 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Nymburk 2 5:18 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 11:37 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -