Filip Zdrubecký

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 16 let
Aktuální klub
BA Sparta Praha
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
230
Procento vítězství
57.4%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 15 - 3.6 1.6 0 0.4/0.9 46.2 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta 6 - 4.3 2.2 0 0/0 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 18 - 12.0 5.6 0 0.8/2.5 31.1 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - F - 1. - 4. místo BA Sparta 11 - 3.5 1.5 0 0.5/1.4 40.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Středočeský mini.přebor starších minižáků U13B BA Sparta U13B "B" 22 - 4.8 1.9 0.2 0.5/1.2 37.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Základní fáze BA Sparta 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta 10 - 4.9 2.3 0 0.3/0.7 42.9 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - F1 - sk. 1.-5. místo BA Sparta 4 - 1.8 0.8 0 0.3/1 25.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B "A" BA Sparta U13B "B" 11 - 7.8 3.6 0.1 0.3/1.1 25.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B "A1" BA Sparta U13B "B" 11 - 5.0 2.3 0.1 0.2/1.2 15.4 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Kvalifikace B BA Sparta 6 - 3.0 1.2 0 0.7/1 66.7 - -
2018/19 starší minižáci U13 - F1 BA Sparta 16 - 2.4 0.8 0.1 0.4/0.6 77.8 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 2 - 3.5 1.5 0 0.5/1 50.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Skupina 5-6 BA Sparta U13B "B" 2 - 12.0 6 0 0/0.5 0.0 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina B BA Sparta 9 - 2.9 0.8 0.1 1/1.4 69.2 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina B BA Sparta Praha 11 - 15.9 6.4 0.5 1.8/3.6 50.0 - -
2019/20 žáci U15 - Základní fáze BA Sparta B 5 - 17.0 5.4 1.2 2.6/4.8 54.2 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. A BA Sparta 5 - 10.4 2.2 1.4 1.8/2.6 69.2 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. A BA Sparta Praha 7 - 20.3 8.7 0.3 2/3.6 56.0 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A BA Sparta 5 - 16.6 5.8 1.4 0.8/2.6 30.8 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 2 18.0 5.0 1 /2.5 0.5 1.5/3 50.0 0.5 7.5
2021/22 kadeti U17 - skupina B BA Sparta Praha 2 30.5 15.5 4.5 /4.5 1.5 2/5.5 36.4 3.5 9.0
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 10 - 6.1 1.3 0.8 1.1/1.4 78.6 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 14 32.1 12.1 3.4 /7.4 1.2 1.8/3.2 55.6 2.5 8.5
2021/22 junioři U19 - play-out A BA Sparta Praha 8 - 6.6 1.4 1 0.9/1.5 58.3 - -
2021/22 kadeti U17 - nadstavba B BA Sparta Praha 6 30.7 12.3 3.5 /7.3 1.5 0.8/2.3 35.7 2.5 8.0
2021/22 kadeti U17 - play-out BA Sparta Praha 6 31.5 11.7 3.2 /9.2 1.2 1.8/3.7 50.0 3.2 11.8
2022/23 kadeti U17 - o postup do extraligy BA Sparta Praha 3 30.7 14.3 3.7 /8.7 2 1/2.7 37.5 2.3 21.0
2022/23 kadeti U17 - skupina A Tygři Praha 2 19.0 10.0 2 /3.5 2 0/0 0.0 4.0 9.0
Průměr za kariéru 28.8 4.6 7.9 2.9 0.4 0.8/1.8 148.6 1.7 1.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 BA Grizzlies Plzeň 21. 5. 2022
2B body 6 BCM Orli Prostějov 20. 5. 2022
3B body 4 BC Vysočina 22. 5. 2022
Obranné doskoky 12 BC Vysočina 22. 5. 2022
Útočné doskoky 3 BC Vysočina 22. 5. 2022
Doskoky celkem 15 BC Vysočina 22. 5. 2022
Body 19 BC Vysočina 22. 5. 2022
Užitečnost 33 BCM Orli Prostějov 20. 5. 2022
Asistence 3 BC Vysočina 22. 5. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Jižní Supi B 9. 12. 2019 2019/20
2B body 12 Tygři Praha B 29. 2. 2020 2019/20
3B body 5 Sokol Písek 24. 10. 2021 2021/22
Obranné doskoky 12 BC Vysočina 22. 5. 2022 2022/23
Útočné doskoky 3 BCM Orli Prostějov 30. 4. 2022 2021/22
Doskoky celkem 15 BC Vysočina 22. 5. 2022 2022/23
Body 28 BK Teplice 19. 1. 2020 2019/20
Užitečnost 33 BCM Orli Prostějov 20. 5. 2022 2022/23
Asistence 6 BK VIVIDBOOKS Pardubice 13. 3. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
20. 5. 2022 o postup do extraligy BCM Orli Prostějov 32:12 16 6 60.0 1 33.3 1/4 25.0
21. 5. 2022 o postup do extraligy BA Grizzlies Plzeň 21:17 8 2 25.0 1 33.3 1/2 50.0
22. 5. 2022 o postup do extraligy BC Vysočina 38:30 19 3 37.5 4 33.3 1/2 50.0
24. 9. 2022 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 27:49 14 4 66.7 2 40.0 0/0 0
25. 9. 2022 skupina A Sokol Písek 10:13 6 0 0.0 2 100.0 0/0 0
Celkem 5 130:01 63 15 45.5 10 40.0 3/8 37.5
Průměr 5 26:00 12.6 3.0 45.5 2.0 40.0 0.6/1.6 37.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Válečníci Děčín 4 30:19 14.5 3.8 42.9 1.0 18.2 4.0/5.8 69.6 3.3
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 16.7 7.0 0.0 0.0 0.0 2.7/5.7 47.1 2.3
Tygři Praha B 2 0:00 23.5 11.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 4 30:51 11.0 3.8 44.1 1.0 23.5 0.5/2.0 25.0 2.3
Sokol Písek 3 25:05 11.7 1.7 41.7 2.7 72.7 0.3/0.7 50.0 3.7
Snakes Ostrava 3 27:20 11.3 4.0 42.9 0.7 13.3 1.3/4.0 33.3 2.7
Tygři Praha B 4 0:00 8.3 1.5 0.0 1.0 0.0 2.3/2.5 90.0 1.0
Sokol Kbely 8 0:00 3.8 1.6 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 1.9
BK Klatovy 3 0:00 10.0 4.0 0.0 0.3 0.0 1.0/2.0 50.0 1.7
Sokol Pražský 2 0:00 14.5 3.5 0.0 2.0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.5
Sokol Pražský 4 0:00 7.3 3.5 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 20.0 1.3
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 34:15 14.5 3.5 63.6 2.0 33.3 1.5/4.0 37.5 4.5
USK Praha 4 0:00 7.0 1.0 0.0 0.8 0.0 2.8/3.5 78.6 2.8
SLUNETA Ústí n. L. 4 0:00 7.0 1.8 0.0 0.8 0.0 1.3/3.0 41.7 1.3
BK Lions J. Hradec 2 0:00 13.5 4.5 0.0 1.0 0.0 1.5/3.0 50.0 5.0
Sokol Žižkov Cubs 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 1.5
BK Levharti Chomutov 1 0:00 26.0 8.0 0.0 3.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Sokol Pražský 2 29:46 12.5 4.0 47.1 0.5 25.0 3.0/3.5 85.7 2.5
Sokol Písek 2 0:00 12.5 4.5 0.0 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
BK Lions J. Hradec 2 34:41 12.5 5.0 43.5 0.5 12.5 1.0/1.5 66.7 2.0
Vlci Žďár 1 32:49 24.0 7.0 100.0 2.0 25.0 4.0/11.0 36.4 5.0
TJ Sokol Dubeč 2 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.5
BK Loko Plzeň 2 35:08 11.5 3.5 46.7 1.0 20.0 1.5/5.5 27.3 -
BCKOLU13B 4 0:00 5.8 2.3 0.0 0.3 0.0 0.5/3.0 16.7 2.3
BASKET Brno 2 33:50 11.5 2.5 29.4 2.0 44.4 0.5/1.0 50.0 2.0
PORG Basket 1 0:00 22.0 6.0 0.0 3.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
USK 2 34:59 10.5 2.0 44.4 1.5 33.3 2.0/3.0 66.7 3.0
Sokol Žižkov 2 0:00 10.5 3.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Levharti Chomutov 1 0:00 21.0 10.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Klatovy 3 0:00 7.0 1.0 0.0 1.3 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Tygři Praha 2 28:41 9.5 2.5 38.5 1.5 23.1 0.0/1.5 0.0 4.0
Sokol Kbely 4 0:00 4.8 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 2.0
BC Vysočina 1 38:30 19.0 3.0 37.5 4.0 33.3 1.0/2.0 50.0 4.0
Sokol Kbely B 1 0:00 18.0 7.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
USK Praha 3 0:00 6.0 2.7 0.0 0.0 0.0 0.7/3.3 20.0 2.7
Měl U13B 4 0:00 4.0 1.5 0.0 0.3 0.0 0.3/1.3 20.0 1.3
GBA Lions Jindřichův Hradec 1 27:49 14.0 4.0 66.7 2.0 40.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Kbely 4 0:00 2.5 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Basket Poděbrady 1 29:58 10.0 2.0 40.0 1.0 50.0 3.0/6.0 50.0 1.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Tygři Praha 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
BA Grizzlies Plzeň 1 21:17 8.0 2.0 25.0 1.0 33.3 1.0/2.0 50.0 -
SK UP-BCM Olomouc 1 27:57 7.0 2.0 100.0 1.0 16.7 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Sokol Pražský 3 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
Pod U13B (ms) 2 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
PORG Basket 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 3 0:00 2.0 0.7 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 0.7
BK Pardubice 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
USK Praha 4 0:00 1.3 0.5 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 2.3
BK Klatovy 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
USK Praha 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
Válečníci Děčín 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Velká Ohrada 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Levharti Chomutov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Kbely 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 5:49 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5