Filip Čihák

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 18 let
Aktuální klub
Sokol Písek
Výška
179 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
166
Procento vítězství
75.3%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina A Tigers Č. Budějovice 12 - 12.3 5.2 0.2 1.4/2.1 68.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. A Tigers Č. Budějovice 2 - 11.0 5.5 0 0/0.5 0.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina A Tigers Č. Budějovice 11 - 19.5 8.5 0.5 1.1/2.5 42.9 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Tigers Č. Budějovice 8 - 15.8 6 0.9 1.1/3.5 32.1 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina A Sokol Písek 3 - 4.0 1.3 0.3 0.3/0.3 100.0 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga Sokol Písek 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina B Sokol Písek 13 - 7.3 1.6 1.2 0.6/1.3 47.1 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga Sokol Písek 7 - 6.3 1.4 1 0.4/0.6 75.0 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A Sokol Písek 5 - 21.8 8 1.2 2.2/3.2 68.8 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sokol Písek 9 - 9.8 3.4 0.7 0.9/1.1 80.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - MČR skupina B Sokol Písek 3 20.3 4.0 1 0.3 1/1.3 75.0 2.7 -1.3
2018/19 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Písek 2 12.0 11.0 2.5 1 3/4.5 66.7 1.5 5.5
2020/21 kadeti U17 - Skupina B Sokol Písek Sršni B 2 - 27.5 9.5 2 2.5/5.5 45.5 - -
2016/17 starší minižactvo U13 - základní skupina B Sokol Písek Sršni h 2 - 3.0 1 0 1/2 50.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Sokol Písek 6 11.0 2.3 1 /2 0 0.3/0.5 66.7 1.0 2.0
2021/22 kadeti U17 - skupina A Sokol Písek 12 23.3 12.4 3.3 /4.9 1.4 1.5/2 75.0 2.4 11.4
2021/22 junioři U19 - nadstavba A Sokol Písek 6 13.2 7.3 1.8 /3.8 1.2 0.2/0.3 50.0 1.0 3.0
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A Sokol Písek 8 21.5 8.4 2.4 /4.3 1 0.6/0.9 71.4 2.0 7.6
2021/22 junioři U19 - play-off Sokol Písek 3 6.3 0.0 0 /0.3 0 0/0 0.0 1.0 -1.7
2021/22 kadeti U17 - play-off Sokol Písek 3 24.0 10.7 2.7 /5.3 1.3 1.3/1.7 80.0 1.7 10.0
2022/23 junioři U19 - skupina A Sokol Písek 5 13.2 6.8 1.8 /2.4 0.8 0.8/1.4 57.1 0.8 5.6
2022/23 kadeti U17 - skupina A Sokol Písek 14 26.9 14.9 4.2 /7.7 1.5 1.9/3.1 61.4 1.9 12.9
2022/23 junioři U19 - nadstavba A Sokol Písek 6 12.8 6.2 2.2 /4.2 0.5 0.3/0.8 40.0 1.3 5.0
2022/23 kadeti U17 - nadstavba A Sokol Písek 8 23.6 14.8 4.6 /6.6 1.4 1.4/2.4 57.9 1.3 16.8
2022/23 junioři U19 - play-off Sokol Písek 1 5.0 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 - 2.0
2022/23 kadeti U17 - play-off Sokol Písek 2 26.5 24.5 6 /9 2.5 5/6.5 76.9 0.5 24.0
2022/23 kadeti U17 - MČR Sokol Písek 2 28.0 11.5 4 /6.5 0.5 2/5 40.0 0.5 6.0
2023/24 junioři U19 - skupina A Sokol Písek 4 14.3 2.0 0.5 /1.8 0.3 0.3/0.5 50.0 2.3 -2.8
2023/24 junioři U19 - nadstavba A Sokol Písek 5 18.4 3.6 1.4 /3.8 0.2 0.2/0.6 33.3 2.0 -0.8
Průměr za kariéru 15.0 10.6 10.6 3.5 0.8 1.1/1.8 137.3 1.7 4.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 BASKET Brno 18. 2. 2024
2B body 4 Tygři Brno 27. 1. 2024
3B body 1 BASKET Brno 20. 2. 2024
Obranné doskoky 1 Tygři Praha 23. 9. 2023
Útočné doskoky 3 BASKET Brno 20. 2. 2024
Doskoky celkem 3 BK Opava 17. 2. 2024
Body 8 Tygři Praha 23. 9. 2023
Užitečnost 4 Tygři Brno 27. 1. 2024
Asistence 3 BK Opava 17. 2. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 USK 22. 11. 2022 2022/23
2B body 18 BK Kunratice DDM P10 5. 10. 2019 2019/20
3B body 4 BA Sparta 10. 10. 2020 2020/21
Obranné doskoky 5 BK Loko Plzeň 23. 10. 2022 2022/23
Útočné doskoky 3 BK Lions J. Hradec 8. 12. 2021 2021/22
Doskoky celkem 7 Tygři Praha 25. 9. 2022 2022/23
Body 36 BK Kunratice DDM P10 5. 10. 2019 2019/20
Užitečnost 32 BK Loko Plzeň 23. 10. 2022 2022/23
Asistence 9 BK Opava 19. 3. 2023 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
23. 9. 2023 skupina A Tygři Praha 25:43 8 2 66.7 1 25.0 1/2 50.0
24. 9. 2023 skupina A BA Nymburk 20:45 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 12. 2023 skupina A Slavoj Litoměřice 10:31 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 12. 2023 skupina A Válečníci Děčín 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 1. 2024 nadstavba A Tygři Brno 28:46 8 4 44.4 0 0.0 0/0 0
2. 2. 2024 nadstavba A BK Opava 17:07 2 1 50.0 0 0.0 0/1 0.0
17. 2. 2024 nadstavba A BK Opava 19:01 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 2. 2024 nadstavba A BASKET Brno 12:35 3 1 33.3 0 0.0 1/2 50.0
20. 2. 2024 nadstavba A BASKET Brno 14:51 5 1 25.0 1 50.0 0/0 0
Celkem 9 149:19 26 9 34.6 2 7.7 2/5 40.0
Průměr 9 16:35 2.9 1.0 34.6 0.2 7.7 0.2/0.6 40.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Pražský 7 24:18 13.3 4.0 59.6 1.1 24.2 1.9/2.6 72.2 1.4
USK 5 27:06 15.4 4.2 60.0 1.4 22.6 2.8/4.4 63.6 2.2
BK Pelhřimov 4 0:00 18.0 7.5 0.0 0.8 0.0 0.8/2.8 27.3 0.5
Tygři Praha 5 27:54 13.4 2.4 52.2 2.4 35.3 1.4/2.8 50.0 1.6
NH Ostrava 4 24:01 13.5 3.0 60.0 2.0 33.3 1.5/2.3 66.7 1.3
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 13.0 4.5 0.0 0.8 0.0 1.8/2.3 77.8 2.3
Tygři Praha B 2 0:00 25.0 10.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.5 66.7 0.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 26:37 24.5 6.0 66.7 2.5 35.7 5.0/6.5 76.9 0.5
TJ Sokol Kbely 4 0:00 12.3 4.3 0.0 0.8 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
BA Nymburk 4 27:49 12.3 4.5 66.7 0.8 18.8 1.0/1.8 57.1 1.8
Válečníci Děčín 4 21:26 12.3 3.5 60.9 1.5 40.0 0.8/1.0 75.0 3.0
BK Opava 4 17:30 11.5 3.5 77.8 1.3 38.5 0.8/1.5 50.0 2.3
Sokol Pražský 3 0:00 15.0 6.3 0.0 0.7 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
Lions J. Hradec 2 0:00 21.5 9.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.5 45.5 2.0
Sokol Písek 4 0:00 10.5 4.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.8 57.1 1.0
BK Loko Plzeň 3 26:19 14.0 4.0 60.0 1.3 33.3 2.0/2.7 75.0 0.7
PCE 3 18:09 12.7 3.7 50.0 1.7 45.5 0.3/1.0 33.3 1.3
BA Sparta 2 0:00 18.5 5.0 0.0 2.0 0.0 2.5/2.5 100.0 1.5
GBA Sojky Pelhřimov 5 12:58 7.0 2.4 57.1 0.6 30.0 0.4/0.8 50.0 1.2
Tygři Praha 3 0:00 11.7 3.3 0.0 1.0 0.0 2.0/3.3 60.0 3.3
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 9.7 3.7 0.0 0.3 0.0 1.3/1.7 80.0 1.7
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 25.0 10.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BA Grizzlies Plzeň 2 28:04 11.0 4.0 47.1 0.5 25.0 1.5/3.0 50.0 2.0
BASKET Brno 2 18:34 10.5 5.0 66.7 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Loko Plzeň 3 11:34 7.0 1.0 100.0 1.3 50.0 1.0/1.7 60.0 1.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 20.0 10.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Nymburk 2 0:00 9.5 0.5 0.0 2.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BK Lions J. Hradec 2 0:00 9.5 3.0 0.0 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 9.0 1.5 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
GBA Lions Jindřichův Hradec 2 26:09 9.0 3.5 46.7 0.5 12.5 0.5/1.0 50.0 3.5
BK Klatovy 3 0:00 5.7 2.3 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Nymburk 1 0:00 17.0 6.0 0.0 1.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 8.0 1.5 0.0 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Tygři Brno 4 11:43 3.8 1.5 46.2 0.3 12.5 0.0/0.0 0.0 0.3
Tygři Brno 2 23:17 7.5 1.0 28.6 1.5 37.5 1.0/1.0 100.0 1.5
ADFORS Basket Litomyšl 2 0:00 7.5 1.0 0.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BA Sparta Praha 1 20:21 13.0 3.0 60.0 1.0 25.0 4.0/5.0 80.0 1.0
Tygři Praha 2 19:23 6.5 2.0 80.0 0.5 12.5 1.0/2.0 50.0 2.5
BA Sparta Praha 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Válečníci Děčín 2 0:00 6.0 1.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
BK Teplice 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BK Pardubice 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BASKET Brno 4 12:51 2.8 0.5 22.2 0.5 28.6 0.3/0.5 50.0 1.8
USK Praha 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 3.0
Tygři Praha 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
Válečníci Děčín 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 14:51 4.0 1.5 42.9 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Sokol pražský 3 11:48 2.7 1.3 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
BK Kladno 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BK Klatovy 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK 6 7:35 1.0 0.5 42.9 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0 0.7
Tygři Brno 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Opava 2 18:04 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.0
BK Strakonice d 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
GBA Lions J. Hradec 1 1:54 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři JBC Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 1 20:45 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Válečníci Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -