Tim Vallet

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 17 let
Aktuální klub
Sokol Písek
Výška
186 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
143
Procento vítězství
81.1%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina A Sokol Písek 9 - 6.9 3 0.0 0.1 0.0 0.6/1.2 45.5 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. B Sokol Písek 7 - 4.4 1.6 0.0 0.1 0.0 0.9/3.6 24.0 - -
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina A Sokol Písek 3 - 7.0 3 0.0 0.3 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - O postup na NF 2019 Sokol Písek Sršni 3 - 8.3 3.7 0.0 0 0.0 1/1.3 75.0 - -
2018/19 mladší minižactvo U12 - skupina "AAA" Sokol Písek Sršni h 2 - 5.0 2.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 žáci U15 - skupina A Sokol Písek 12 - 9.9 3.9 0.0 0.3 0.0 1.3/1.9 69.6 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina C Sokol Písek Sršni B 7 - 9.0 4 0.0 0.1 0.0 0.6/1.3 44.4 - -
2021/22 žáci U15 - extraliga A Sokol Písek 13 - 14.8 5 0.0 0.8 0.0 2.5/4.2 60.0 - -
2021/22 žáci U15 - MČR Sokol Písek 3 28.7 10.7 2.3 50.0 1 33.3 3/4.3 69.2 2.0 8.7
2022/23 kadeti U17 - Skupina B Sokol Písek Sršni B 4 - 14.3 4.8 0.0 1.3 0.0 1/3.5 28.6 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina A Sokol Písek Sršni B 11 - 17.7 4.7 0.0 1.5 0.0 3.6/6.4 57.1 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina A Sokol Písek 10 6.3 1.5 0.4 /0.6 66.7 0.1 12.5 0.4/0.4 100.0 0.4 0.5
2022/23 kadeti U17 - finálová skupina Sokol Písek Sršni B 5 - 19.4 5 0.0 1.8 0.0 4/7.4 54.1 - -
2022/23 kadeti U17 - nadstavba A Sokol Písek 6 7.5 3.0 0.8 /1.3 62.5 0.3 28.6 0.3/0.7 50.0 0.5 2.0
2022/23 kadeti U17 - play-off Sokol Písek 2 8.5 2.0 1 /3 33.3 0 0.0 0/0 0.0 0.5 1.5
2022/23 kadeti U17 - MČR Sokol Písek 2 3.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2023/24 junioři U19 - skupina A Sokol Písek 14 11.7 4.0 0.6 /1.1 50.0 0.6 32.1 0.9/1 92.9 1.6 1.9
2023/24 kadeti U17 - skupina A Sokol Písek 14 29.6 15.8 3.9 /6.9 56.7 1.7 26.4 2.8/4.8 58.2 2.8 12.1
2023/24 junioři U19 - nadstavba A Sokol Písek 8 4.9 1.9 0.1 /0.6 20.0 0.3 25.0 0.9/1.4 63.6 0.8 0.5
2023/24 kadeti U17 - nadstavba A Sokol Písek 8 27.5 15.4 3 /6.1 49.0 1.6 29.5 4.5/7.6 59.0 1.6 12.6
Průměr za kariéru 23.8 7.4 9.5 2.8 64.7 0.7 31.2 1.7/3.0 158.5 1.6 2.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 9 BK VIVIDBOOKS Pardubice 11. 2. 2024
2B body 8 Sluneta Ústí n. L. 9. 12. 2023
3B body 4 BK Loko Plzeň 6. 1. 2024
Obranné doskoky 5 BK VIVIDBOOKS Pardubice 11. 2. 2024
Útočné doskoky 3 GBA Lions Jindřichův Hradec 18. 11. 2023
Doskoky celkem 7 Sokol Pražský 14. 11. 2023
Body 23 BK Loko Plzeň 6. 1. 2024
Užitečnost 27 BK VIVIDBOOKS Pardubice 11. 2. 2024
Asistence 3 BK Loko Plzeň 28. 9. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Slavoj Litoměřice 23. 10. 2022 2022/23
2B body 12 BARoun.l. U17B 26. 11. 2022 2022/23
3B body 4 TJ Sokol Kbely 12. 11. 2022 2022/23
Obranné doskoky 5 Sluneta Ústí n. L. 1. 10. 2023 2023/24
Útočné doskoky 3 USK 16. 9. 2023 2023/24
Doskoky celkem 7 USK 16. 9. 2023 2023/24
Body 30 BARoun.l. U17B 26. 11. 2022 2022/23
Užitečnost 27 BK VIVIDBOOKS Pardubice 11. 2. 2024 2023/24
Asistence 3 BK Loko Plzeň 28. 9. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2023 skupina A USK 30:13 12 4 40.0 1 33.3 1/4 25.0
17. 9. 2023 skupina A Sokol Pražský 28:10 16 2 40.0 4 40.0 0/2 0.0
23. 9. 2023 skupina A Tygři Praha 6:33 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
24. 9. 2023 skupina A BA Nymburk 3:16 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 15:45 11 1 100.0 3 75.0 0/0 0
30. 9. 2023 skupina A Válečníci Děčín 28:24 10 1 20.0 2 40.0 2/7 28.6
1. 10. 2023 skupina A Sluneta Ústí n. L. 31:19 16 3 37.5 3 42.9 1/2 50.0
7. 10. 2023 skupina A Sokol pražský 17:41 8 0 0.0 0 0.0 8/8 100.0
8. 10. 2023 skupina A USK 21:56 15 2 66.7 3 42.9 2/3 66.7
14. 10. 2023 skupina A Tygři Praha 33:27 10 3 50.0 0 0.0 4/6 66.7
15. 10. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 33:02 15 5 100.0 1 12.5 2/3 66.7
21. 10. 2023 skupina A Válečníci Děčín 22:03 6 1 100.0 1 20.0 1/1 100.0
3. 11. 2023 skupina A USK 25:28 10 3 60.0 0 0.0 4/4 100.0
7. 11. 2023 skupina A Slavoj Litoměřice 17:47 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 11. 2023 skupina A BA Nymburk 6:17 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2023 skupina A Tygři Praha 7:22 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 11. 2023 skupina A Sokol Pražský 30:55 21 6 75.0 1 14.3 6/8 75.0
17. 11. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 4:23 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 11. 2023 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 32:02 14 2 28.6 2 25.0 4/8 50.0
19. 11. 2023 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 26:49 19 6 66.7 1 16.7 4/5 80.0
2. 12. 2023 skupina A USK 10:16 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
3. 12. 2023 skupina A Sokol pražský 12:19 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 12. 2023 skupina A Sluneta Ústí n. L. 31:24 21 8 72.7 1 11.1 2/4 50.0
10. 12. 2023 skupina A Válečníci Děčín 25:56 21 6 66.7 2 50.0 3/5 60.0
16. 12. 2023 skupina A Slavoj Litoměřice 13:42 9 2 66.7 1 100.0 2/2 100.0
17. 12. 2023 skupina A Válečníci Děčín 5:03 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 1. 2024 skupina A BK Loko Plzeň 28:03 23 3 75.0 4 50.0 5/8 62.5
7. 1. 2024 skupina A Tygři Praha 28:50 13 3 60.0 2 28.6 1/1 100.0
20. 1. 2024 nadstavba A NH Ostrava 31:29 17 3 42.9 2 33.3 5/12 41.7
21. 1. 2024 nadstavba A Snakes Ostrava 25:23 8 2 50.0 0 0.0 4/7 57.1
27. 1. 2024 nadstavba A Tygři Brno 7:09 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 2. 2024 nadstavba A BK Opava 1:15 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 2. 2024 nadstavba A BASKET Brno 20:22 7 1 33.3 0 0.0 5/8 62.5
11. 2. 2024 nadstavba A BK VIVIDBOOKS Pardubice 32:25 21 3 60.0 2 22.2 9/10 90.0
13. 2. 2024 nadstavba A GBA Lions J. Hradec 1:15 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 2. 2024 nadstavba A BK Opava 14:07 8 0 0.0 2 40.0 2/2 100.0
18. 2. 2024 nadstavba A BASKET Brno 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 2. 2024 nadstavba A BASKET Brno 6:00 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
2. 3. 2024 nadstavba A Snakes Ostrava 29:33 14 3 37.5 1 25.0 5/5 100.0
3. 3. 2024 nadstavba A NH Ostrava 27:04 22 4 57.1 3 50.0 5/10 50.0
6. 3. 2024 nadstavba A BASKET Brno 22:19 12 2 33.3 2 40.0 2/7 28.6
9. 3. 2024 nadstavba A GBA Lions J. Hradec 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 3. 2024 nadstavba A Tygři Brno 9:22 5 0 0.0 0 0.0 5/9 55.6
16. 3. 2024 nadstavba A BK VIVIDBOOKS Pardubice 31:43 22 6 66.7 3 30.0 1/2 50.0
Celkem 44 837:51 415 88 52.7 48 28.1 95/153 62.1
Průměr 44 19:02 9.4 2.0 52.7 1.1 28.1 2.2/3.5 62.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sluneta Ústí n. L. 5 12:32 15.0 4.6 121.1 1.4 43.8 1.6/3.8 42.1 1.8
BK VIVIDBOOKS Pardubice 4 20:19 11.8 2.8 55.0 1.3 25.0 2.5/3.0 83.3 1.0
NH Ostrava 3 21:58 15.3 2.7 50.0 2.0 46.2 4.0/8.0 50.0 2.0
USK Praha 4 0:00 11.0 4.5 0.0 0.3 0.0 1.3/1.5 83.3 2.3
Sokol Pražský 4 17:42 10.5 2.5 62.5 1.3 29.4 1.8/2.8 63.6 1.5
BK Beroun 4 0:00 10.3 3.8 0.0 0.3 0.0 2.0/4.0 50.0 1.3
BK Loko Plzeň 3 25:31 13.3 3.0 90.0 1.7 25.0 2.3/3.7 63.6 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 0:00 13.0 2.7 0.0 1.3 0.0 3.7/4.3 84.6 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 19.0 5.0 0.0 2.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 19.0 3.5 0.0 2.0 0.0 6.0/10.5 57.1 2.5
BK Brandýs n.L. 2 0:00 18.5 7.5 0.0 0.0 0.0 3.5/4.5 77.8 3.5
GBA Lions Jindřichův Hradec 4 16:13 9.0 2.0 50.0 1.0 25.0 2.0/3.3 61.5 1.0
Sokol Žižkov 2 0:00 17.5 3.5 0.0 2.5 0.0 3.0/4.5 66.7 3.0
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 17.5 6.5 0.0 0.0 0.0 4.5/6.0 75.0 1.0
Válečníci Děčín 4 18:06 8.5 2.0 50.0 1.0 36.4 1.5/3.3 46.2 2.3
BK Brandýs n. L. 1 0:00 30.0 8.0 0.0 2.0 0.0 8.0/13.0 61.5 3.0
Válečníci Děčín 2 0:00 14.0 4.5 0.0 1.0 0.0 2.0/4.5 44.4 2.5
BKj Kralupy 1 0:00 26.0 11.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BASKET Brno 4 16:28 6.0 1.0 36.4 0.8 27.3 1.8/4.3 41.2 1.3
BK Klatovy 2 0:00 12.0 5.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Tygři Praha 4 16:40 5.8 1.5 54.5 0.5 15.4 1.3/1.8 71.4 1.0
USK 4 14:39 5.5 1.8 46.7 0.3 16.7 1.3/2.0 62.5 2.0
Jižní Supi 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Snakes Ostrava 2 27:28 11.0 2.5 41.7 0.5 20.0 4.5/6.0 75.0 0.5
TJ Sokol Kbely 1 0:00 21.0 4.0 0.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Basketpoint Frýdek-Místek 1 0:00 20.0 5.0 0.0 3.0 0.0 1.0/5.0 20.0 5.0
USK 2 16:06 9.0 1.0 50.0 2.0 50.0 1.0/1.5 66.7 2.5
BC Benešov 1 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
BC Vysočina B 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Louny 1 0:00 14.0 3.0 0.0 1.0 0.0 5.0/9.0 55.6 2.0
BK Medvědi Tábor h 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Levharti Chomutov 1 0:00 14.0 4.0 0.0 1.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
BK Pelhřimov 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
LYNX Liberec 1 0:00 12.0 3.0 0.0 1.0 0.0 3.0/7.0 42.9 -
BK Opava 1 0:00 12.0 3.0 0.0 1.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0
Tygři Praha B 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Loko Plzeň 2 10:04 5.5 0.5 33.3 1.5 75.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Jižní Supi 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/3.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 2 15:44 4.5 1.0 50.0 0.5 25.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BK Klatovy 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 -
BK Opava 2 7:41 4.0 0.0 0.0 1.0 33.3 1.0/1.0 100.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 0:00 8.0 1.0 0.0 1.0 0.0 3.0/5.0 60.0 4.0
Lions J. Hradec 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 2.0
Sokol pražský 2 15:00 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.5
SKB Strakonice 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BA Sparta 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BK Opava 1 11:57 6.0 3.0 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 2 13:33 3.0 0.5 100.0 0.5 20.0 0.5/0.5 100.0 2.5
Tygři Brno 2 8:15 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 2.0
Tygři Brno 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Pelhřimov 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Kaplice Grizzlies 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BK Klatovy 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 3.0
BA Nymburk 2 4:46 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Tygři Praha 2 6:57 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Grizzlies Plzeň 1 9:51 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 1.0
BASKET Brno 2 3:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 2 1:06 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Lions J. Hradec 2 0:37 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -